Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Globalisti si idú po vaše jedlo, varujú experti: Chcú, aby rastlinná tyrania vládla svetu


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti si idú po vaše jedlo, varujú experti: Chcú, aby rastlinná tyrania vládla svetu

(Ethan Huff, Natural News) Ďalšia fáza núteného prechodu na „zelený“ život zahŕňa zbavenie bežných ľudí prístupu k mäsu a mliečnym výrobkom – pretože takéto potraviny údajne spôsobujú globálne otepľovanie.

„Vždy budete konzumovať len rastlinnú stravu, lebo inak…“ zaznelo posolstvo z úst starostu New Yorku Erica Adamsa minulý týždeň, keď obyvateľom mesta povedal, že do roku 2030 musia zo svojho jedálnička vyradiť mäso a mliečne výrobky, aby splnili nové „emisné“ ciele.

Nakoľko Adams žije svoj „život založený na rastlinách“, má pocit, že aj všetci ostatní Newyorčania – a v podstate všetci ľudia na celom svete – musia urobiť to isté, aby „schladili“ planétu a zabránili jej kolapsu v dôsledku človekom vyvolanej „zmeny klímy“.

Po jeho vyhlásení, že do roku 2030 budú musieť emisie z potravín v New Yorku klesnúť najmenej o 33%, sa experti vyjadrili o Adamsovom mrazivom posolstve v štýle, že „idú si po vaše jedlo“, pričom odkazovali na globalistické sprisahanie zbaviť nevoľníkov mäsa a mliečnych výrobkov.

(Súvisiace: Aj napriek tomu, že ľuďom tlačia dole krkom propagandu o rastlinnej strave, firmy vyrábajúce falošné mäso ako napríklad Planterra zanikajú, pretože nikto nechce jesť ich odpadky.)

Mnoho ďalších kozmopolitných miest sa pripája k New Yorku pri postupnom vyraďovaní mäsa a mliečnych výrobkov

Samotní globalisti budú, samozrejme, naďalej hltať stejky, kaviár a detskú krv, zatiaľ čo zvyšok sveta prinútia jesť cvrčky, šváby a všetky tie sójové veci.

„Najprv si prišli po vaše energie,“ varoval Marc Morano, autor knihy „Veľký reset: Globálne elity a trvalý lockdown“.

„Potom prišli pre vaše benzínové a dieselové autá, vašu slobodu pohybu, vaše lacné letenky. Teraz si idú po vaše jedlo.“

Mesto New York je, samozrejme, pokusným laboratóriom pre tento typ vecí. Koniec koncov, je to jedna z bášt záhadného babylonského okultizmu a miesto, kde mnohí globalisti žijú a robia svoju špinavú prácu.

Starosta Adams počas svojho prejavu prezradil, že mnohí ďalší starostovia z miest po celom svete sa k nemu pripájajú v snahe znížiť emisie z výroby potravín o jednu tretinu v priebehu nasledujúcich siedmich rokov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Taktiež vyzývajú partnerov zo súkromného sektora, aby sa k nim pripojili znížením emisií z výroby potravín o 25% v rovnakom časovom období.

Inými slovami, nasledujúci sedemročný cyklus Shemitah, ktorý sa začína v tomto roku, skutočne privedie spoločnosť ku krachu, pokiaľ ide o obmedzenie stravovacích návykov ľudí. Teda, aspoň to je cieľom globalistov, ktorí plánujú uvrhnúť ľudské stádo do trvalého otroctva, vrátane potravinového otroctva, počas tohto časového obdobia.

Adams už vnútil rastlinné jedlá ako primárne dostupné vo verejných školách a nemocniciach v New Yorku, aj keď takmer nikto v týchto inštitúciách s tým nesúhlasil.

„Dnes už vieme, že rastlinná strava je lepšia pre vaše fyzické a duševné zdravie a ja som toho živým dôkazom,“ vyhlásil Adams o svojom rozhodnutí zaviesť spomínané opatrenie.

„Skutočnosť je však taká, že vďaka novým stravovacím štandardom zisťujeme, že je to takto pre planétu lepšie.“

Reakcie ľudí na nátlak autorít ohľadne zmeny stravovania

Morano, ktorý sa spolu s Brianom Kilmeadom objavil v relácii Fox News Tonight, varoval, že Adams a jemu podobní plánujú odteraz monitorovať, čo ľudia jedia, aby sa ubezpečil, že ich strava je v súlade s ideálmi bodovacích smerníc progresivistickej ideológie ESG (životné prostredie, sociálne veci a riadenie), ktorú pretláčajú globalisti.

„Čo bude nasledovať, sú obmedzenia,“ vysvetlil.

„Už to vidíme globálne so stanovovaním záväzkov nulového uhlíka. Idú po intenzívnom poľnohospodárstve a snažia sa ho skolabovať.“

Ďalšie súvisiace správy o snahe globalistov ovládnuť sektor potravín nájdete na stránke Frankenfood.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jedného dńa nastúpi inštitút politického kanibalizmu! Naša výhoda mäsožravcov! Pomelieme ich, posolíme, atď. – a budú humburgery!
  https://www.youtube.com/watch?v=W-NiD3x1mnU

  Meet Jo – The Cannibal Who Ran A Human Meat Burger Stand – Sick Chirpse
  https://www.sickchirpse.com/wp-content/uploads/2016/01/JO3-940×454.png

  mr huw ‚canibals a rhyw‘ fideo / video – YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=Rex_QmH5qzA

  https://i.ytimg.com/vi/bYVqn0OKlZU/maxresdefault.jpg

  • Dnes už vieme, že rastlinná strava je lepšia pre vaše fyzické a duševné zdravie a ja som toho živým dôkazom,“ vyhlásil Adams o svojom rozhodnutí zaviesť spomínané opatrenie.
   Ten Adams musí byt poriadne hov*do…
   zeby usiel zo ZOO ?

 2. Great reset sa realizuje na plné obrátky a zámerne sa vyvoláva chaos na prikrytie všetkých rozbehnutých protiľudských procesov na pozadí mainstreamových udalostí (kauzy a kauzičky, Ukrajina,…).
  Pád dolára, strata ľudských práv, nárast úmrtí po očkovaní, inflácia, nezamestnanosť, likvidácia zdravých potravín a sebestačnosti, tunelovanie a zadlžovanie štátov, príprava vojnových konfliktov… a to všetko chcú skrotiť a doraziť Pandemickou dohodou WHO s očkovacími pasmi, digitálnou menou a novou pandémiou v 2025, môžno už aj skôr… tak sú tí psychopati a sociopati už nadržení a túžiaci po smrti a krvy ! Okrem toho sa obávajú čo najväčšieho počtu prebudených, lebo dokonalá kontrola musí vychádzať z malého počtu ľudí, inak je nevykonateľná… aj preto zrýchlenie depopulácie, hoci aj cez atómovú vojnu, im je to jedno, rozhodujúci je dosiahnutie ich cieľa !

 3. Republikánský prezidentský kandidát Vivek Ramaswamy prohlásil, že pokud bude zvolen prezidentem, pokusí se zrušit FBI a nahradit ji jiným subjektem.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kandidat-na-prezidenta-v-roce-2024-chce-zrusit-fbi-a-nahradit-ji/

 4. Vyradiť z jedálnička mäso natrvalo je naprostý nezmysel. Postupné zmierňovanie podielu mäsa v strave je správne ale nie jeho úplné vyradenie! Správne je tiež nahrádzať červené mäso bielym a rybami ale nie ho úplne zo stravy vyradiť. Keď to napíšem natvrdo – jedenie mäsa zvierat nebolo plánované (a ani nieje) v pláne Zhora – od Boha keď umožnil vývoj ľudí v biosférach planét vo vesmíre.
  Až následkom svojvolného odklonu ľudstva od cesty mu predurčenej Bohom bolo postupné zabíjanie zvierat a ich konzumovanie. Ale to ešte neznamená, že by sa malo ľudstvo vzdať konzumácie mäsa okamžite.
  Celé tisícročia sú naše telá tvorené aj prvkami tiel zvierat a taký náhly zásah – vyradenie mäsa z jedálnička civilizácie by znamenal pre ňu veľké škody – veľké oslabenie organizmu – tela a mysle – nástroja ľudského ducha.
  Aj niekoľkoročné vyradenie mäsa zo stravy – v prípade zdravotných ťažkostí je v poriadku ale keď sa dá človek do poriadku mal by sa vrátiť aj k mäsitej strave. Dobre vedia tí šmejdi čo chcú vyradením mäsa zo stravy ľudstva učiniť – aby z nás zostali slabé, malátne, oslabené a večne unavené trosky.

 5. Veď nech si robí čo chce, konzumuje čo chce, ale mňa nech s tým neotravuje. Ja si budem robiť čo chcem a konzumovať čo mi chutí a čo pokladám za prospešné.

 6. Magdalena
  • Magdalena
   • svatoslav butora

    Najpozdejšie pár dní po Udalosti, ktorá vznikne po oslobodení a vymanení sa ukrajinského územia spod vplyvu ich Západných Zahraničných Ovládateľov je a bude potrebné vymaniť a oslobodiť aj naše územia spod vplyvu zločinného právneho systému, do ktorého sme sa dostali v nimi riadenom a organizovanom chaose po r.1989. Hra na „slobodu“ a „hra na život“ v tzv. „slobodnom svete“ skončí aj u nás po víťazstve Ruskej Federácie nad silami ovládajúcimi bezprávny režim tzv. „Ukrajiny“. To bude zakrátko, až bude RF priamo susediť s Polskom a Slovenskom a Maďarskom, atď.

    • Rada by som tomu uverila Svato slav butora či sa tak stane zakrátko

    • Čakáme na to asi všetci, ktorým ostal rozum v hlave, že sa udeje tak ako v 1945 – opäť oslobodenie,
     verme že už nastálo, najmenej na 1000 rokov, ako je predpovedané!

     • Tisíc rokov sme boli pod Maďarmi! Tisíc rokov je obrovské číslo pre idiotov, ktorí nevedia napočítať viac ako do 10! Čiže – „tisíc rokov budeme pod Kristom“ a potom budeme ďalších milión rokov pod Antikristom! Fuj! Debilné sektárske podenkové pi.oviny!

     • Rusko nebude nikoho z nás v Európe oslobodzovať – len si háji a bude hájiť svoje záujmy.
      Každý vie že západný svet nám prináša skazu ale menej z nás vie, že aj Čína nám a celému svetu prinesie skazu – ak by sa stala novým svetovým hegemonom.
      Len Rusko je budúcnosť ľudstva! Čína ako nový hegemon je pre všetkých na planéte obrovskou hrozbou – rovnako ako Sionisti/USA/Západ.
      Treba si všímať tých, ktorí nadávajú na Sionistov/USA/západ, o dobrote Ruska mlčia a radi poukazujú na jeho zlyhania. Tiež popierajú Ruský kolektívny boľševizmus ako pozitívny jav v spoločnosti, ktorý vždy Rusko zachránil aj v tých najhorších časoch. Sú to zradcovia a kolaboranti – tí už majú svoj Čínsky korporátny globalistický čiarový kód vypálený rovno medzi očami!
      Im ľudský svet prekáža – preto sa pchajú otročiť všade možne – len nie pomáhať Rusku v očiste planéty od západnej či východnej tyranie.

     • Rusko nezachraňuje ani neoslobodzuje. Po dohode s USA zriadilo jatky na Ukrajine. Víťazstvo je iba ukončenie bojov, mier.

    • Tou Ruskou federáciou a Putinom by som si nebol až taký istý…. Putin bol viackrát na stretnutí WEF v Davose,kde sa stretol so Schwabom,Kissingerom a ďalšími „elitami“.Osobne sa s nimi pozná.Počas Covidu tam mali taktiež tvrdé opatrenia a COVID pasy.A nedávno bol v Rusku schválený digitálny rubeľ…Potomkovia mnohých ruských „prominentov“žijú v USA a v západnej Európe…

     • presne tak

     • Když jsem před časem psala že Putin je zrádce Ruského lidu a loutka schytala jsem tu jen nadávky .Tak už nám svítá a vidíme jasněji co se to děje ,sama jsem si to musela ujasnit .Putin posílá muže na smrt a kryje to vznešenými cíli . Zatím co on se zabezpečil i s kámoši oligarchy běžní lidé tam třou bídu . Je to všude ve světě jako přes kopirák. Lidi budou rozčarovaní ,spoléhají na Trumpa, Putina ,bílé klobouky a různé aliance ,je načase se probrat ,nikdo jiný nás nezachrání. Svoboda znamená i převzetí zodpovědnosti a rozhodování za svůj život .

     • Nadávali ti miestni trolovia, ktorí sú tu stále. Poznáš ich podľa dlhých príspevkov.

     • Ďalší platený pročínsky fašista.
      Kolaboranti Serešjugend už vychádzajú z kurzu a tak sa už pripravujú s scénu Čínajugend.
      Môže byť niekto tak debilný aby niekto schvaľoval „čínsky mierový plán“? – tú totálnu genocídu a fašizmus určený pre celé/ludstvo?
      Dobre, sa ukázal, zapredanec! Na Rusko kydá a fašistickú globalistickú Činu vyzdvihuje; je ešte horší ako tie sereščatá.

     • Michaela Roschová

      No, on je hlavně CSRP systém. Kdyžtak napište.

    • Israismael

     To čo je dnes nastavením spoločnosti v Európe a vlastne aj vo svete, tak to je liberálny satanizmus a fašizmus.. Táto agenda je naskrze proti človečenstvu a proti božská agenda(uplatnenie života bez Boha=ateizmus) ..Netreba si zamieňať Stvoriteľa s náboženstvom, pretože to je obrovský rozdiel.. Sú krajiny kde ten liberalizmus ľudia vstrebali, a tak sa aj chovajú… ale napr u nás na SLOVENSKU sa s liberalizmom stotožňuje našťastie tak cca 15-20% ľudí,a aj to väčšinou v Bratislave..
     80% nášho obyvateľstva je za normálny spôsob žitia, tak aby človek žil prirodzene ako človek.. Človek SLOVAN..

     • On sa aj u nás ten liberalizmus vstrebal niektorým pod kožu. Prejavuje sa to napríklad tak, že ak niekto zakopne o niečo na chodníku tak „liberalizovaný Slovan“ mu povie: „ty hlupák, vidíš, nepozeráš sa na cestu !?“ alebo „vidíš, čumíš do mobilu a tu to máš!“- namiesto toho aby mu mlčky pomohol zo zeme a šiel si po svojom bez hodnotenia a akejkoľvek kritiky.
      Alebo aj keď mu pomôže na nohy tak má zbytočné reči. Jak keby nemalo ísť len o tú pomoc. Tým ale ukazuje, že nepracuje pre blaho druhých ale cíti sa ako samostatná od celku oddelená jednotka so svojvôlou a nie ako súčasť celku. Celá ľudská pomoc a potrebný dojem z bezpečnosti ktorú vytvára spoločnost dobrých ľudí sa tými blbymi rečami úplne rozrúša, neguje. Keď vieš ako druhým pomôcť tak pomôž bez zbytočných rozumov, hodnotení, kritiky, postrkovania a bež si svojou cestou!
      Nedávno som stretol na ceste pripiteho dôchodcu ako leží vedľa cesty s bicyklom a nevie sa postaviť. Vzal som ho aj s bicyklom do auta a zaviezol domov. Neriešil som s ním nič – žiadne vážne témy, nedával som mu rady či zvedavé otázky – každý má svojich starostí dosť. Pamätať si bude len to, že som mu niekto pomohol a nič iné.
      Nijako som mu nezasahoval do života. Nijako. A on to vycítil a len zľahka komentoval veci ktoré videl cez okno. A verím, že práve to mu bude formovať jeho budúce rozhodnutia a nie moje rady, otázky a či moja kritika.

     • holistický prístup

      Píšeš dookola sále tie isté bludy, si riadne naprogramovaný.

      Všetky teizmy – aj a-teizmus sú z jedinej fabriky a Ty sa toho držíš zubami nechtami a šíriš BLUDY – si bludár napriek tomu, že čo-to vnímaš správne, tak základom si bludár a TEMNÝ – slúžiš AR-chontom – si vyslovene posadnutý diablom.

      Záleží na každej bukve – slovan nie je slovien – medzi nimi je taký rozdiel ako medzi otrokom a slobodným človekom. Zle si robíš tým, čo robíš.

 7. 2023-05-01 – Komentované čtení ze zajímavých knih repríza 6. dílu – 121 min.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-05-01-komentovane-cteni-ze-zajimavych-knih-repriza-6-dilu-121-min/
  —————————
  Výborná relácia o smerovaí štátov EU do NWO! Femma USA a Femma EU /Nemecko/ – ako totalitný systém buduje a využíva neštátne represívne orgány!

  Uvedomte si to rozdeľovanie ľudí v spoločnosti na – kovidveriacich – kovid neveriacich, satanistov – kresťanov, veriacich, na fašistov – antifašistov, komunistov – antikomunistov, LGBT za – LGBT proti, na vegetariánov a mäsožravcov, na „zelených“ a „ne“zelených, atď, ale ABSOLÚTNE NAJDÔLEŽITEJŠIE DELENIE ĽUDÍ UŽ TERAZ A V NAJBLIŽŠEJ BUDÚCNOSTI JE A BUDE – NA PRO-VLÁDNYCH A PROTI-VLÁDNYCH!
  AMEN!

 8. Objektívne

  Irsko přijalo zákon, podle kterého je čtení „neoficiálních“ zpráv nelegální. Bude to aj na Slovensku?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/irsko-prijalo-zakon-podle-ktereho-je-cteni-neoficialnich-zprav-nelegalni/

 9. Čoskoro aj u nás a v celej EU! To si píšte, lebo nacistická EU napreduje ! Aj biblia bude čoskoro zakázaná, vyhlásená ako nenávistná a netolerantná voči gender a lgbti atď. ! Ej, bude tu ešte veselo ! Len nech ľudia volia tupcov probruselských a liberálny odpad !

  • hľadač pravdy

   ,,Aj biblia bude čoskoro zakázaná,…“
   ===========================================================
   Citácia rakúskeho pravoverného katolíka, profesora teológie – Prof. Franza Spiraga, z jeho diela ,,Antikrist“, z českého prekladu pôvodného nemeckého vydania z r.1931:

   ,,Až se Antikrist chopí vlády, bude se usilovně snažit vyhladit z lidských srdcí veškerou vzpomínku na Krista. Nejdříve nechá pobořit ve Svaté zemi a v Jeruzalémě všechno, co na Něj upomíná (sv. Hippolyt), například Boží hrob na hoře Kalvárii, atd. Antikrist bude nesrovnatelně horší než Turci, kteří po dobytí Svaté země posvátná místa křesťanů ušetřili.

   Antikrist na začátku svého panování přikáže ničit knihy Písma svatého, svatých Otců i vůbec všechny křesťanské spisy, a rovněž nařídí, že žádný kněz nesmí vykládat Písmo svaté v prospěch Ježíše./38/ Poté budou stoupenci Antikrista jako honicí psi slídit a špehovat kazatele, vnikat do chrámů, klášterů, knihoven i soukromých domů, a zabavené křesťanské knihy se budou veřejně pálit na ulicích./39/ A jak říká Laktantius, kdo své knihy dobrovolně vydá, tomu se vyplatí mnoho peněz.”

   /38/ Bellarmin, De rom. pontif., 3.14.
   /39/ Svatý Hippolyt a mnoho dalších církevních učitelů.

   Z německého reprintu Prof. Franz Spirago, Der Antichrist – Genaues über den Antichrist nach der Lehre der Überlieferung, der Hl. Schrift und der Privat-Offenbarung, Verlag Anton A. Schmid, Durach 1995, PRO FIDE CATHOLICA (=ZA KATOLÍCKU VIERU), český preklad Jaroslav Voříšek 2010, druhé, revidované vydání, Antikrist – Důsledně podle učení tradice, Písma svatého a soukromých zjevení. Citovaný text je na strane 17:
   https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Antikrist.pdf

   • holistický prístup

    Hmmm … a KTOžeto KTO zničil všetky pôvodné KULTÚRY?!? a ohňom a mečom vnútil všetky „náboženstvá“, sekty, …?!? – u nás tzv. „kresťanstvo“?!? – v čí prospech?!?

    Zakaždým platí: KTO ČO hovorí? – zakaždým len vo vlastný prospech!!!

 10. Israismael

  Toto nemôže byť pravda ..ľudia na Slovensku majú peniaze nazvyš? ..ale nejde len o peniaze ale aj o to ,že kto chce bojovať zbraniami ,tak zbraňou aj zahynie ..tu už ide o ľudí ako občanov a nie politikov,takže bude tu platiť biblické :,,kto pôjde mečom proti človeku aj mečom zahynie !!,, ..posúďte čo si ľudia na Slovensku zaumienili ..To je neuveriteľné !
  Slováci z občianskeho združenia spustili zbierku s názvom Dar pre Ukrajinu, ktorej cieľom je zohnať dostatok finančných prostriedkov, aby mohli poslať do prvej línie potrebnú vojenskú techniku.

  Nejde však o hocijakú pomoc. Slováci by takto mohli vyzbierať dosť peňazí na to, aby sa na ukrajinskú stranu mohol dostať modernizovaný tank T-72 vyrobený na Slovensku.

 11. Tady opustili potravinovou bezpečnost že si dovezou lacinější odpad tak to tu mohou spustit. Ještě v devadesátkách jsme byli potravinově soběstační, banáni. 🙂 Místo toho zastavěli ornici sklady a fotovoltaikou kterou stejně musí zálohovat klasikou běžící na 70% a dotují to, blázni. Neříkám že to na střeše není dobrý. Ale ta má 30x? horší ekologicku stopu na výkon jak atomové elektrárny, ekotajtrdlíci.

  • Obrovský problém vidím v tom, že ľudia od roku 1989 žerú politikom a médiám a „ekonómom“ „neviditeľnú ruku trhu“! To má za ušami o. i. aj ten monetaristický zmrd Václav Klaus! Detto vyje.anec Sulík! A – nielen že neexistujú slobodné pravidlá trhum, a trh je riadený burzovými špekuláciami a inými mechanizmami, ale v tejto fáze globalizmu – v genocídnej fáze – už neexistuje „trh“ ani pro forma! Tak ako v 30. rokoch minulého storočia zaorávali úrodu, aby udržali „trh“ – ceny – dnes NEDOVOLIA ÚRODE ANI VYRÁSŤ! Teda už neplatí, že fajn – počkáme – nebudeme kupovať a pôjdu s cenou dole! HOVNO Lichtner!!! Nebudete mať čo kupovať vôbec! Nebudú prasce – nebudú klobásy! Nebude posiata repa – nebude cukor! Atď! A tak to je aj s priemyselným tovarom – jedného dňa – nebude! Teraz dobieha! A celý „trh“ vás má v pi.i! Lebo trh funguje len ak ľudia môžu produkovať čo chcú. Lenže ľudia už nemôžu produkovať čo chcú! Aj keď to iní ľudia inak potrebujú! Preto do prdele s vaším „investičným“ zlatom a striebrom – sekera bude mať cenu zlata! Lebo ju už nikto nevyrobí! Tak! Toto je záverečná!

 12. Israismael

  Čo tam robili v noci na kopule Kremla títo dvaja ľudia , keď útočil na Kremel ukrajinský dron?
  https://m.vk.com/video-70187376_456284182?list=cbccffec527aae61f4&from=access_hash

 13. Aké symbolické pre démon-kraticko-liberálnu spoločnosť – s jeho čelným predstaviteľom – Vaškom od Havloidů.. (viď odkaz)

  P.S: Snáď tú držkovú polievku – tomu bezdomovcovi – tí globalisti spred úst – neukradnú..

  https://uploads.disquscdn.com/images/1f0560523d66e6b0d9ed616164cb3816d1ef87b2a77761affb6f8917c46a4b4f.jpg

 14. …vďaka za inform., Achnaton vyriešené jednoducho a skvelo….

 15. Israismael

  Ešte dve správy mimo tému alw asi dôležité :
  1) Medveděv: Po dnešním teroristickém útoku nezbývají jiné možnosti než fyzická likvidace Zelenského a jeho kabaly.
  Není ani potřeba podepisovat akt bezpodmínečné kapitulace.
  Hitler, jak víte, to také nepodepsal. Vždy bude existovat nějaká náhrada, jako je prezident Zitz admirál Dönitz.

  2) Opoziční web Gulagu.net s odkazem na zdroj tvrdí, že po útoku dronu na Kreml by mohl být na Ukrajinu zasazen jaderný úder…

  „Na letecké základny v Engelsu a Šajkovce byly odeslány pokyny k přípravě řady TU-22M k odletu a v noci mohou být provedeny raketové útoky na řadu administrativních budov v Kyjevě. Zdroj připustil, že poprvé by mohly být použity jaderné zbraně, minimálně 2 „produkty“ se již nacházejí přímo na jednom z uvedených letišť,“ píše Gulagu.net

  • Včera v noci – som si pustila – tak celkom intuitívne – opakovane – po dlhých rokoch – katastroficko-realistický film z r. 1983 USA – 1 DEŇ PO.. (jadrových výbuchoch).

   Povinne by si ho mali pozrieť hlavne všetci vládni svetoví protagonisti, ktorí vlastnia jadrové zbrane. Je to absolútne dystopické, beznádejné, pričom prezident USA v rádiu tliachal z úkrytu – 2 dni PO.. , že USA znovu obnovia demokratické hodnoty a vybudujú demokratickú spoločnosť. HOVNO!

   Pričom obrovské časti Štátov s ľuďmi boli – vymreté, zničené radiáciou. A – vraj sa už nikto nedozvie, či 1.x spustilo červený gombík USA alebo ZSSR?!

   P.S: Ja si už dnes pre seba hovorím, že každý deň naplno (duchovne a v mentálnom porozumení s mojím okolím) prežitý – je SUPER deň. A veľmi sa z takého dňa – teším!
   Ostatné nechávam na – Vis Major!

  • Zelenský musí ísť pred súd alebo nechať nech si usa ho zabijú sami. Ale aj keby ho zabili sami tak by to chceli hodiť na Rusko – aby potom by ju mohli lepšie zneužiť proti Rusku. Ak by to predsa len Rusko urobilo – že by zabilo Zelenského tak by to bol akt zrady niektorých štruktúr a významných osôb v Rusku kolaborujúcich so západom.
   Dôležité je aby sa Rusko očistilo od kolaborantov a ktorí všemožne sabotujú likvidáciu teroristov a zbraní na západe okrajiny. Najlepšie ak budú Zelenský a maximálny zdraca a kolaborant Medvedev sedieť spolu v base aby si pred popravou mohli ešte porozprávať kto napáchal väčšie zverstvá na ľuďoch.

   • Okrajina musí zostať celá a celá musí byť denacifikovaná! Zelenský a celý rad osôb kyjevskej bandy musia byť predvedení pred súd a odsúdení – aby to videl celý svet. Tiež musia rovnako dopadnúť všetci Kolaboranti v Rusku na najvyšších miestach, ktorí sa všemožne usilujú potopiť Rusko. Tie súdne procesy musí vidieť celý svet – konečné zúčtovanie s fašizmom!

 16. Lucia KRAMÁROVÁ

  „Dnes už vieme, že rastlinná strava je lepšia pre vaše fyzické a duševné zdravie a ja som toho živým dôkazom,“ vyhlásil Adams – no praveze dokazuje svojimi tlachmi pravy opak…

 17. Dva úplne rovnaké zákony proti slobode slova v rovnaký čas,jeden v Írsku, ďalší v Kanade.Počítam, že bude následovať Austrália, Nový Zéland,možno India.Budúci kráľ Anglicka a taktiež jeden z hlavných členov WEF,Comitee 300,či Bilderbergu,Charles lll chce mať vo svojich bývalých aj terajších dŕžavách poriadok,bez reptania.New Slavery World Order sa musí zavádzať čo najrýchlejšie.Myslim, že do jeho korunovácie ešte aspoň jeden štát stihne úplne obmedziť slobodu slova a zavedie rovnaký zákon.A potom prídu na rad ďalší …

  • holistický prístup

   Nie ten rozhoduje, kto na hlave „korunu“ nosí, ale ten, kto mu tú „korunu“ na hlavu pokladá – „hlava korunovaná“ je len špinavá handrová maňuška – OTROK!!!

 18. Už som to tu písala. Sodoma-Gomora – je len slabý vývar toho, čo sa deje – Tu a Teraz!
  Viď – viac obrázok z Dánska, ktorý je len slabou výpoveďou toho, aká sexuálno-sociálna zvrátenosť sa v súčasnosti presadzuje v EÚ – s cieľom – odpudiť ľudí – k zakladaniu si normálnych rodín, čo znamená: Otec + Matka + Dieťa č.1 + Dieťa č. 2.. Čo je na tom také nepochopiteľné?!

  Na obrázku je „muž s bradou“ a s prsiami, ktorými kojí dieťa a – s penisom. Takže – aká je vypovedacia schopnosť nás – dospelých – vysvetliť tento obrázok – našim deťom? Že – sa Svet celkom zbláznil? Ako z tohoto – VON?

  https://uploads.disquscdn.com/images/7832d38a5aa22785f405d66ee9756f1c188132f0883e6091f3571039c14923f3.jpg

  • holistický prístup

   Bolo by zaujímavé sledovať ho pri „prirodzenom počatí a prirodzenom pôrode“ – ženy majú čo robiť a on, cez tú svoju hadičku … veselo … – nech ho vysochajú pri počatí aj pôrode.

 19. Lynx lynx

  Pokud lidé budou jako poslušné stádo, tak budou žrát trávu, hmyz a uměle, chemicky vyrobené „jídlo“. Není třeba dodávat, že jejich zdraví to nijak neprospěje. Pro nás je to velmi poučné, je to učebnicová ukázka toho, kam vede poslušnost. Vede ke stále větší diktatuře. Vzepřít se, neposlušnost je nutností, pokud nechce člověk skončit jako otrok se zničeným zdravím. Když si nechá zničit zdraví a nebude moci pracovat, tak ho ti globalističtí zmetci popraví, říkají tomu eutanázie.

 20. Ďalší platený pročínsky fašista.
  Kolaboranti Serešjugend už vychádzajú z kurzu a tak sa už pripravujú s scénu Čínajugend.
  Môže byť niekto tak debilný aby niekto schvaľoval „čínsky mierový plán“? – tú totálnu genocídu a fašizmus určený pre celé/ludstvo?
  Dobre, sa ukázal, zapredanec! Na Rusko kydá a fašistickú globalistickú Činu vyzdvihuje; je ešte horší ako tie sereščatá.

  https://m.youtube.com/watch?v=z_7IxbZVjRE&pp=ygUEWnZ0dg%3D%3D

Pridajte komentár

*