Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Výzva všetkým našim neprajníkom: Dajte sa prosím zaočkovať!


Print Friendly, PDF & Email

Výzva všetkým našim neprajníkom: Dajte sa prosím zaočkovať!

Ohľadne vakcín, ktoré sú na trhu celé roky či dokonca desaťročia, nabádame k obozretnosti na našej stránke v podstate už od doby jej vzniku. A to sa jedná o relatívne dobre preskúmané vakcíny.

Desaťnásobne viac to platí o súčasných nových vakcínach, ktoré boli vyvinuté extrémne rýchlo v priebehu len pár mesiacov.

Aké môžu byť ich dlhodobé účinky povedzme o rok, dva či 5 rokov? To nikto presne nevie a ani vedieť nemôže.

Prečo? Lebo kým niektoré fázy vývoja sa zrýchliť dajú, iné zasa nie.

Jednou z takýchto „nezrýchliteľných“ fáz je aj sledovanie dlhodobých nežiaducich účinkov. No a 5 rokov sa skrátka do 5 mesiacov stlačiť nedá, aj keby sa na to použili všetky vedecké kapacity planéty.

Napriek upozorneniam sa však dnes mnohí ľudia o tieto vakcíny doslova bijú.

Po 30 rokoch (od pádu socializmu), odkedy zmizli rady na banány či mandarínky, tu máme nové rady – na testovanie a očkovanie. Šialené!

Ale viete, čo? Povedali sme si: „A dosť!“. Ak niekto doteraz nepochopil, o čo tu ide, tak to už nepochopí nikdy.

Načo sa trápiť s upozorňovaním, vysvetľovaním či písaním článkov, keď to celé je u mnohých ako hádzanie hrachu na stenu. Odteraz preto razíme novú stratégiu:

Všetci naši odporcovia a neprajníci, prosíme vás, dajte sa zaočkovať!

Prečo?

Časom sme si totiž uvedomili, že keď sa tak stane, potom to ostatným triezvo zmýšľajúcim ľuďom nakoniec prinesie mnohé výhody…

Napríklad:

Prázdne ulice. Žiadne dopravné zápchy.

Plno voľných parkovacích miest v meste. Žiadny problém nájsť na pravé poludnie voľnú reštaurácie pre obedové menu.

Nepreplnené turistické strediská. Prázdne hotely.

Liečba osteoporózy

Bude si z čoho vyberať, kam ísť na lacnú dovolenku. Lacnú preto, lebo sa všade nájde kopec voľných kapacít, a teda ceny pôjdu dole.

Lacné letenky. A hlavne dostupné letenky hoc len deň pred odletom. Či dokonca v deň odletu!

Prázdne pláže, prázdne kúpaliská, voľné tenisové kurty.

Žiadne davy na tatranských turistických chodníkoch. Žiadne tlačenice „horolezcov“ pri výstupe na Mont Everest.

Zápcha pod vrcholom Mont Everestu

A tak ďalej, a tak ďalej…. Jednoducho, len samé výhody!

Takže, milí naši neprajníci, odporcovia, bojovníci s hoaxami a dezinformáciami, prosíme vás, dajte sa čím skôr zaočkovať a svet bude čoskoro oveľa krajšie miesto pre život.

Ďakujeme vám!

P.S.1

Chápeme, že mnohí uvedomelí a triezvo uvažujúci z vás sú do toho nútení. Musíte si však uvedomiť, aké sú vaše priority.

Máme pre vás len jedinú radu: bojujte za seba!

P.S.2

V súčasnej nelichotivej situácii sa nachádzame ani nie tak kvôli zločinným vládam a ich nariadeniam, ale hlavne kvôli všetkým tým poslušným, konformným ľudom, ktorí slepo plnia každý ich nezmyselný príkaz.

Neuvedomujú si pritom, že svojím submisívnym konaním sťahujú do priepasti nielen seba, ale aj všetkých ostatných spolu s nimi. Títo ľudia sú v podstate hrozbou pre celú spoločnosť.

A tak namiesto snahy presvedčiť ich, aby nebláznili, bude jednoduchšie podporiť ich. Nech teda idú a urobia, čo od nich žiadajú. Je to možno kruté, ale keď inej cesty niet, tak nech je to takto.

Sami sa tak rozhodli. A komu niet rady, tomu niet pomoci.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prečítala som – bohužiaľ takto to ide. My čo sme sa už raz „popálili“ chceme vysvetliť a veľakrát dostaneme len útok…

 2. Dobre! Za každého blbého vakcinovaného Slováka – jeden čierny raketový inžinier!
  Len pre tú srandu – neplatiči zdravotného poistenia nemajú nárok na bezplatnú samovraždu vakcínou! Bolo by to protizákonné, nakoľko vakcína nie je definovaná ako LIEK zabezpečujúci neodkladnú záchranu života! Takže LUXUS – a teda – AŽ DO VYPREDANIA ZÁSOB!

 3. moja stratégia od začiatku očkovania je: ..nikoho neprehovárať, ak sa chce dať očkovať (výnimka sú rodičia, tým som to zakázala) .. čím skôr sa dá čo najviac ľudí zaočkovať, tým skôr bude kľud, nebudú testy a iné ne-zmyselnosti.

  Takže kľudne sa dajte, ja darujem aj svoje poradie na vakcínu..stačí mi napísať.

  • To si nemyslim, ze „nebudú testy a iné ne-zmyselnosti“ Krasna ale naivna predstava podla mna… Ked pominiem indormacie o tom, ze sa mnozia pripady zaockovanych, ktory boli znovu pozitivne testovani, tak to co, sa tu deje a chysta step by step nie je len o vakcinacii ale postupnom privykani obcanskej „spodiny“ k absolutnej poslusnosti az do bodu ked budu absolutne zavisli na state a ich „volny zivot“ zavisly na zamestnaneckom pomere a podmieneny plnenim akychkolvek nariadeni, ktore stat nariadi. Ostatni budu socialne izolovani a vyradeni z celosverovej infrastruktury – teda logicky to k tomu zatial speje ale ja verim, ze sa to nestane ale to by chcelo co najrychlejsie nejaky zazrak…inak budeme za rok dva fakt v prdeli…

   • Ono mnohé veci, ktoré teraz zavádzajú, sú len súčasťou propagandy, aby sa čo najviac ľudí dalo zaočkovať.

    Napríklad tie imunitné pasy, bez ktorých sa akože nebude dať cestovať. Ešte vo väčšine štátov EÚ nie je zaočkovaných ani 10% obyvateľstva a už to prezentujú ako hotovú vec. Cieľom je vzbudiť u ľudí dojem, že je to neodvratné a keď chcú niekedy vytiahnuť päty z vlastnej krajiny, tak sa musia dať zaočkovať.

    Ale nebude to také drastické, ako sa teraz politici tvária. Bude v tom množstvo výnimiek, testy ako náhrada očkovania, potom neskôr zapracuje voľný trh, krajiny sa budú snažiť prilákať turistov a ako jedno z lákadiel použijú aj „nevyžadovanie“ kovid-pasov.

    Žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa uvarí…

    • No ak v tom nie je nejaky „vyssi plan“ a cestovny ruch zostane otvoreny tak mozno … Ale uvidime aky bude priebeh a pohyb regulovanej(?) vlnovej krivky pozitivity v dovolenkovych destinaciach, porody novych mutacii a scenar opatreni .. Myslim, ze najblizsia buducnost je nevypocitatelna a bude prekvapovat vo vsetkych smeroch a oblastiach ak vacsina ludi velmi rychlo neprepne tlacitko ZDRAVY ROZUM z „OFF“ do polohy „ON“

     • Elita si nepraje Abu sme cestovali je to Jasne Napisane v world economic forum a un agenda

    • Prioritou nie je ľudí očkovať, ale na základe očkovania ľudí evidovať, čipovať, kontrolovať. Sputnik V je návnada! Ak ste raz idiot, ktorý im to podpíše a dá všetky nacionálie – oni vám s úsmevom povedia – ou! ou! – došiel nám modrý papier – jediné možné potvrdenie bude elektronické – vyber si – či to chceš mať v „osobnom čipe“ na mobile, alebo v osobnom čipe aj s bluethoot v prdeli!

     • Maroš… modrý papier došiel už dávno ale toaleťáku je dosť.

     • Ano, toto je ten pravý dôvod, celého tohoto cirkusu. evidencia a kontrola cez čipy. Za chvíľu im „dojdu“ aj papierové peniaze a tak si v obchode nebudete môcť kúpiť ani kúsok chleba bez čipu v ruke alebo v mobile. Ako predzvesť tohoto procesu zavádzajú Banky akési kódy do mobilov, aby ludia mohli platiť cez mobil, takže postupne vyraďujú papierové peniaze. Už o tom „čvirikajú“ aj vrabce na streche, že všetko pôjde cez čipy. No a potom príjdu tie „nepodmienené príjmy“, ktoré sa už v niektorých krajinách zavádzajú /Nemecko, Anglicko ……../, takže peniaze už vôbec nebudete potrebovať a majetok tiež, to všetko Vám vezmú, lebo načo? Ved budete dostávať peniaze /ztv. priemerný príjem/ priamo na účet a to dokonca bez práce, čo Vám bude stačiť na prežitie, akurát stratíte slobodu , voľnosť pohybu-lebo budete kontrolovaní a limitovaní.
      No HURÁ, to bude život, čo Vážená redakcia!
      Ešte stále si myslíte ako to tí múdri „vyhrajú“ a zostanú pre nich prázdne ulice, reštaurácie, či pláže???

    • Milá redakcia, mám podobný názor ak Vy. Pred mesiacmi na naturalnews.com boli články o tom, že treba vytvoriť dojem, strach, že je nedostatok vakcín, aby ľudia naleteli, aby sa dali zaočkovať. V tých článkoch bolo uvedené ako – a presne tak sa to robí.

     • Veď aj tie terajšie „čakačky“ na očkovanie majú vytvoriť dojem exluzivity a nedostatku daného „tovaru“. No a ľudia sa potom radi postavia do radu. Je to podobné, ako ten vtip zo socializmu, kde ľudia stáli v rade a ďalší sa pridávali bez toho, aby vedeli na čo je tá rada. Proste mentalita, že keď stoja ostatní, tak sa postavím aj ja.

     • Keď začal tento vakcinačný cirkus, tak mi kamarátka dôchodkyňa s radosťou oznámila, že jej kamarátka dôchodkyňa bola po protekcii, prednostne zaočkovaná.
      Ja som skoro „umrela“ z tej radosti.
      Lenže to je na zaplakanie, prepáčte, že sa stále opakujem, že je veľká nevedomosť a mnohí si nedajú povedať, darmo som vyvinula veľké úsilie.

    • Katarina Kostankova

     Ja sa nechcem dat zaockovat a dufam,ze to nebude povinne pre tych,ktori chcu cestovat.Zijem mimo Sk,teraz neviem letiet ,chcela by som ,ale situacia je na Sk aka je,tak radsej pockam.Tym rychlokvasenym vakcinam neverim ,mna nech do toho nikto nenuti nejakym covidpasom,mne je moj ,,zivot mily“….!

   • Róbert.. zázrak neočakávaj je to na nás, ľuďoch.

    • My ľudia sme roztrúsení, ametyst – kto nás zorganizuje, keď sa medzi sebou (ani len my na tomto portáli) navzájom nepoznáme? Potrebujeme vodcu.
     Jedine žeby každá ovca zrazu dostala rozum ako dar z nebies.

     • Neustále sme spojení cez informačné pole!!! Toto si treba jednoducho uvedomiť, brať to ako fakt a to prepojenie sa okamžite nadviaže! Vodcu nepotrebujeme – máme ho v sebe ako Fuhrerschein! – vodičák! = SVEDOMIE A IDEA! Svedomie je spôsob – idea je cieľ! Každý za seba a súčasne spolu. Teraz a stále!

    • Us je neskoro neekzistuje ziadna Sila co by toto otroctvo a vyvrazdenie zastavila. 97% este Veri. ze zomru na virus a tuzia but vaxxovani

   • Presne tak. Neviem čo sa musí posrat, aby všetko skončilo, ale vidím to už len na nejakú vojnu na blízkom východe.

  • jehuda mahralu

   nebude pokoj očkovanie je len predohra čipovania .budeme prenasledovani zatvarani likvidovani .nepredas ani nič nekupiš mas to napisane v apokalipse .jedina cesta je zjednotenie ozbrojenie a vytvorenie vlastneho štatu . satanisti vladnu svetu a bližia sa do finale likvidacia belych ludi

 4. Takže Veronika, Riško a jeho ministri hodlajú podať demisiu v pondelok ak neodíde Igorko. To ešte len bude zaujímavé vládnutie.

 5. Tiez na to narazam ale inak nez donekonecna vysvetlovat a vylepsovat zdroje pravdy sa neda. Brat to osobne, urazat sa a byt frustrovany a skodoluby je este horsia cesta. Ti nevedomi z toho budu mat tak akurat srandu skor ich taketo protiutoky este viacej zablokuju. Je treba vulepsovay taktiku a strategiu sposobu informovanosti a motivacie. napriklad tym, ze sa budu hladat a uvadzat zdroje blizke ich okoliu a socialnemu posobeniu v ich zivotnom prostredi. Slova a noname nazory a argumenty alebo aj uvadzanie pre vacsinu neznamych ludi (i ked svetovych kapacit a odbornikov) asi nepomaha. Chce to naozaj poskytovat ludom skor nazory, dokazy a este lepsie osobne pribehy a videa kryte sk/cz znamymi menami a najlepsie cz/sk doktormi ci komunalmej politiky… je to tazke ALE BOJ ZA PRAVDU a proti spolocenskemu presvedceniu vacsiny nebol asi nikdy v historii lahky. Mozno by pomojol aj vymysliet sposob ako dostat „politicke elity“ vo verejnych mediach „pod palbu“ otazok obycajnej verejnosti, aby vsetci videli ze nevedia odpovedat. Nieco ako robiala tusim TV Prima kedysi v politickom programe „Kotel“. tam sa vela politikov zapotilo a odhalilo niekedy aj nechtiac pravdu lebo stali sami v arene plnej pytajucich sa obycajnych ludi. .. Ale tento sposob aby sa daliockovat je absolutne neucinny podla mna, len sa na tom zasmeju.. Robert, Otazky a hladanie Pravdy (fb)

 6. 7. marca predsedníčka zdravotníckeho výboru v NR SR Jana Ciganíkova potvrdila, že Martin Smatana a Michal Štofko (z Inštitútu zdravotnej politiky) vypočítali, že celkové náklady na testovanie boli zatiaľ takmer 1 MILIARDU EUR. To je cena za 14 nových nemocníc!
  https://www.eurorespekt.sk/strnast-nemocnic-v-nosoch/

  • Prípadne keby geneticky modifikované potraviny nahradili prirodzenými, nechemickým spôsobom vyčistili vodu a vzduch a maximálne zredukovali radiačné polia, možno by ani tie nemocnice neboli potrebné…veď do nich si dnes ľudia chodia už hádam iba po smrť.

 7. Štátna propaganda je štátna propaganda, aj keby túto bolo lepšie nazvať euroúnijnou či lepšie globalistickou. Na tom je od nepamäti založená moc, že väčšina počúvne a precitne až vtedy, keď je väčšinou neskoro. Propaganda sa zameriava predovšetkým na tých, ktorí nedovidia a tých je vždy väčšina.

 8. Pavel Kulman

  Ó ano a co nejdříve…?

 9. Kto vie angl. nech číta pravidelne https://www.vaccinedeaths.com/ slovensky Úmrtia z vakcín
  Situation Update, Mar. 17th: How to survive the engineered EXTERMINATION of the human race
  Aktualizácia situácie, marec 17: Ako prežiť skonštruované VYHLADZOVANIE ľudstva

 10. https://www.banned.video/watch?id=60526699c9e6cc4a10a52dfb
  Texas Doctor Exposes COVID-19 Vaccine As A Fraud
  Lekár z Texasu odhaľuje, že COVID-19 vakcína je podvod

  Ide fakticky o experimentálnu génovú terapiu

 11. Vo všetkých nemeckých krajinských hlavných mestách boli demonštrácie proti korona-politike
  Cez víkend sa však demonštrovalo aj v početných ďalších veľkomestách Nemecka. Neoficiálny zdroj hovorí, že veľké demonštrácie sa konali v 50. mestách. Takmer všetky boli nepovolené – a tak prišlo aj k masívnym zrážkam s políciou a bolo viacero zranených demonštrantov i policajtov
  Demonštrácie sa niesli v znamení motta „Rok lockdown-politiky nám stačilo“.

  Veľké demonštrácie boli v Drážďanoch, Hamburgu, Mníchove, Stuttgarte, Düsseldorfe, Frankfurte, Magdeburgu a Hannoveri.
  V niektorých mestách v priebehu demonštrácii napadli rozhnevaní občania aj prítomných žurnalistov, ktorých pokladajú za spolupáchateľov a za servilných pomocníkov vlády, ktorá ľudí nezmyseľne oberá o slobodu a lockdownom ruinuje nielen ich existencie, ale aj ich životy.
  Demonštranti demonštratívne nedodržiavali žiadne predpísané vzájomné odstupy a prevažná časť nemala žiadne rúška.
  Demonštrácie sa niesli aj v znamení veľkých protestov proti korupcii mnohých politikov, ktorí „zarábajú“ na korone, napr. na obchode s rúškami. Šíri sa názor, že mnohým koruptným politikom dlhodobá korona-hystéria vyhovuje, lebo na nej dobre „zarábajú“ a čím dlhšie trvá, tým sú zisky tučnejšie.

  Pred časom boli aj v Prahe a protestujúci nemali ani rúška, iba menšina a nebolo počuť, že by bolo z tejto akcie hromadná nákaza.
  U nás to niektoré rodiny už nezvládajú a ešte k tomu nekompetentná a rozhádaná vláda na čele s Matovičom. ON si vôbec uvedomuje dosah svojho správania,že takto Slovensko položí na kolená a to mu nevadí.? Keby bol v opozícii vyvreskoval by ako šialený a teraz postupne likviduje Slovensko keď sa silou mocou udržuje v kresle premiera. A vlastne akého, keď ho koaliční partneri odmietajú, tak načo sa zabetónoval ku kreslu, to je dobré len pre neho a pre Slovensko katastrofa.
  Zmätok, chaos a beznádej to je heslo tejto doby.

 12. Pisateľ má úplnú pravdu.Nieje totiž možné niekomu vnucovať svoj názor a preto „Šťastnú cestu!“

 13. Asi tak… tiež sme si povedali, že aspoň ostanú tí so zdravým rozumom a čistým genofondom… je to kruté, ale je to tak…

  • Pošahané deti rodičov s pošahaným genofondom budú ďalej degenerovať národ – pokiaľ ďalšie generácie nezakážu takýmto jedincom mať deti – a to sme potom na úrovni nacistickej genetiky! Veta „aspoň ostanú tí so zdravým rozumom a čistým genofondom“ – svedčí o tom, že ty zdravý rozum rozhodne nemáš!!!

   • Ak sa potvrdia teorie, ze ten sajrajt bude dedicny a dost vyrazne oslabi porodnost konzumentov tak nie…proste tito idioti vykapu.

    • Tie veci sú jednak potvrdené, jednak sú cieľom. Existuje informačná línia, ktorá hovorí o sterilizačných účinkoch mRNA vakcíny, avšak iné info hovoria o znižovaní IQ a vadách DNA. V genetike je to pomerne jednoduché – každé poškodenie DNA je dedičné – dá sa zmierniť replikáciou so zdravými génmi, avšak ten prenos tam bude, a bude záležať, kedy dôjde ku takej rekombinácii, že sa to prejaví opäť – keď a stretne vadný gén /presne jeho alely/ s vadným. Iste – pri troche šťastia môže dôjsť k pokračovaniu len tých zdravých /keď pojebe hrbáč Quasimodo Adrianu Sklenaříkovú/ – ale to je nižšia pravdepodobnosť. Teraz inak – eugenika je dôvod na elimináciu degenerátov! Briti si tak obhajovali získavanie zdrojov od afrických opíc – nacisti mali dôvod a arizáciu. A my tú eugeniku budeme nútení zaviesť nie z ideologických dôvodov a koristných dôvodov, ale zo sociálnych dôvodov – prežitia! A sociálne dôvody budú potom aj eliminácia nielen chorých, ale aj starých už neproduktívnych – čo nás dobehne! Takže sa nám nasúva sionistické sociálne inžinierstvo zo smerov, ktoré teraz mnohí netušia – tá hlavná zvrátená doktrína spočíva na vnútrodruhovej konkurencii sociálnom darwinizme! Alebo zdochneme od hladu, aby sme sa postarali o degešov, alebo sa – eugenicky – povyraďujeme sami na „produktívnych“! A preto nesúhlasím s doktrínou dobrovoľného poškodzovaia genómu národa!

 14. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Buďte bez pochybností. Konáte správnu prácu. Vaše informácie sú hodnotné. Každému kto sa musí rozhodovať pri ceste po diaľniciach kadiaľ nasmeruje svoje auto registruje cestné značky. Celú populáciu Sveta Ľudí v dnešnej dobe nasmerovali Svetovládni Idioti na jedinú superdiaľnicu, vedľa ktorej sú len dve značky. Na každej križovatke sú len tieto značky – vpravo Kovid a vľavo Vakcinácia. Priamy smer ukazuje smerovka Lockdown. Tam sa dostanú všetci cestujúci, ktorí nie sú informovaní, že existujú aj iné diaľnice.

 15. správna strategia..?
  A sväta pravda, inač to s ludmi nejde…kto sa doteraz neprebudil…?
  Ten potrebuje iba potvrdit ..ze to jeho rozhodnutie vakcinovat sa…je mňamko

 16. https://otevrisvoumysl.cz/georgi-alexandrov-stankov-proc-viry-tak-jak-je-zname-neexistuji/
  Georgi Alexandrov Stankov – Proč viry, tak jak je známe, neexistují

  Ve zkratce…
  Georgi Stankov, vystudovaný lékař, který strávil desítky let ve farmaceutickém a biologické průmyslu, pojednává o tom, proč viry, tak jak je známe, neexistují. Více v článku, který přeložil Josef Fleischman a umožnil ho zde sdílet.

 17. František

  Úzasny článok a absolutná pravda!! Proste musím len súhlasiť s týmto!!! Je to tak,lebo komu niet rady tomu niet pomoci!!! Problém je len tom že tie zapredané media a ostatní dementi ktorí masiruju mozgy ĺudom,môžno tiež váhajú a pochybujem že väčšina z nich verí týmto vakcinam!!! Bádateľ, držíme vám palce,lebo vidíme,že zjavne sú na vás útoky,oznámenia a pod. tak sa nevzdávajte,lebo sme s vami….verím že je nás dosť,ktorí majú zdravý úsudok a hlavne rozum!!!

  • Ďakujem , odpovedali ste aj za mňa. Vo všetkom.
   V tejto dobe ako keby mnohým ľuďom Boh zobral rozum !
   Všimnite si tie reakcie a myslenie ! A to som si donedávna myslela aký sme vzdelaný národ !
   Už si to nemyslím , sme LEN vzdelaný národ čo málo používa rozum!

 18. Oľga Gregušová

  Rusi mali odjakživa najlepších vedcov, lekárov. Sputnik V je všade chválený, nie sú
  nahlásené úmrtia a iné následky.

  • Na hoax nezaberie žiadna vakcína.

  • Magdalena

   Zkuste zajít na wikipedii a zjistíte že ruská vakcína Sputnik V je dělaná na stejném principu jako ostatní vakcíny na kokovirus. Je to jen náhradní plán kdyby ofce nechtěli západní „vakcíny“a víc věřili té ruské ,biznis je biznis, všechno je propojený.Nikdo v této zmanipulované době nic nenahlásí a i umrtí po vakcinách se snaží bagatelizovat.Nic se nikde z oficiálních zdrojů nedozvíte,protože všechno je v rukách globalistů,proto jede teror na obyvatelstvu jak po másle. Nevěřte dnes ničemu,nikomu a vakcínám vůbec i ty schválený léta povinný vakcíny mají tolik vedlejších účinků že by se lidi divili. Stačí když se podíváte jak vzrostl od hadrové revoluce počet lékáren a různých jejich sítí.Dnes neni snaha lidi vyléčit,ale celoživotně léčit na další a další diagnostikované nemoci.Chemie v potravinách, lécích ,kozmetice,drogerii ,ovzduší atď.taky všechno globálně propojený.

 19. Jako ironie je to dobrý článek. Mám podobné pocity, když sleduji názory spolubližních. Ovšem nemyslím si, že vymírání mých spoluobčanů mi přinese cokoli dobrého. Kromě nesmírného smutku a zoufalství, které bude třeba překonat, se budou přeživší muset naučit žít v postindustriální společnosti, opět objevovat zapomenuté dovednosti, bojovat o život. Neboť ekonomika se zhroutí. Už teď to visí na vařené nudli.

 20. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/sukl-eviduje-21-podezrelych-umrti-po-ockovani/
  SÚKL eviduje 21 podezřelých úmrtí po očkování

 21. Perfektný článok a pravdivý 🙂

 22. Ing.Peter PALKO -BičBoží

  Som rezolútne za očkovanie eskymáckou, nigérijskou, indiánskou vakcínou, ale iba on-line. Je moderná doba, vyučuje sa on-line, súloží sa on-line, lieči sa on-line tak vakcinujme každý víkend on-line. A národ bude zdravý…

  • Neblázni vakcinovať cez víkend ??..ja chcem mať voľný víkend… Aj pondelok a piatok chcem mať voľný… takže ja si vyberám na online očkovanie utorok.
   A nie, že sa mi do mojho utorka nahlási množstvo ľudí a nezostane na mňa vaccina!!

 23. Konečne morálna podpora pre všetkých tých, čo sa nechcú dať očkovať!!!!! Výborný článok!!!! Lepší návrh, ako ich výzvať k tomu, aby sa zaočkovali a to čo najrýchlejšie, už ani byť nemôže.
  V skutočnosti ako to bude o polroka nikto nevie ani vedieť nemôže….Zase hystéria, propaganda a pod. aby tých ludí vyburcovali k tomu, čo ONI tak potrebujú.
  Ďakujem!!!!!

 24. Pahylí hymnus.

  pahyle mlčia
  noc gáni vlčia
  a Tatry plačú
  a vlci vrčia
  hrči sa hrča
  hrá hymnu kančiu

  Pahyle v duši
  čo ich to dusí
  a Slovač stená
  a Slovač musí
  musí už jednať

  Teraz a ešte
  zovrite päste
  nastala doba
  v hlavnom to meste
  zdiveli kliešte
  zovrela zloba

  Akože je ti
  plačú ti deti
  čo odkážeš im
  špinu a smeti ozvena letí
  a svet cloní dym

  Pahylí hymnus
  to nie je hymnus
  Slovače to tep
  skolíme vírus
  zvíťazí hymnus
  bude chutiť chlieb

  Bratia a sestry
  už na stôl prestri
  prestri sa vôľa
  život je pestrý
  bratia a sestry
  UDRITE ZDOLA!

 25. Jednoduchá

  ,,.ozaj výstižná báseň, taká motivujúca….

 26. Sprostého lahko ovládne Zlo.Ak chceme so Zlom bojovat,musíme počkat,až sprostý vykapú alebo aspom sa sami čiastočne zlikvidujú formou vakcinácie.Bolo by špatné íst proti Zlu a mat za chrbtom zdravých sprostých,ktorý na príkaz Zla vás bodnú do chrbta.Takže ja tiež podporujem vakcináciu,a čo najrýchlejšie,nech sa účinky prejavia a my možeme sa postavit Zlu.

  • ja keď počujem slovo Zlo , tak sa mi nožík vo vrecku otvára …to už tu jedna kričala na bilboardoch „zastavme zlo“…a ako to padaaa?

 27. Ďakujem za tento článok, čítate mi myšlienky… Je to tak
  Každý sa buď vzoprie alebo….. ???

 28. https://www.naturalnews.com/2021-03-18-vaccine-aftermath-im-still-not-right.html#
  VACCINE AFTERMATH: “I’m still not right” say the victims of the Covid-19 dirty vaccine series

  V tomto článku je uvedené ako mnohí trpia po prijatí Covid vakcín (vedľajšími účinkami) a niektorí aj umreli.

 29. Tanzánijský Prezident, ktorý bol skeptický a kritický voči západným očkovacím látkam, je mŕtvy potom, čo bol dva týždne nezvestný
  https://qanon.sk/tanzanijsky-prezident-ktory-bol-skepticky-a-kriticky-voci-zapadnym-ockovacim-latkam-je-mrtvy-potom-co-bol-dva-tyzdne-nezvestny/

  • Umierať na zlyhanie srdca „je moderné“ a teda nenápadné. Takto umrel plk. Peter Švec nedávno, takto zomrel konceptualista KSB generál Petrov – po stretnutí s USA agentmi, takto zomrel Nikola Tesla po návšteve „lekárov“, atď. Zámerne sem nebudem dávať travičské návody, ale tých rastlín v našom okolí je spústa – nájdete ich aj vo vlastnom byte.

   • Mňa to isté napadlo, keď som čítala, že umrel prezident Tanzánie.
    Keď Lukašenko odmietol prijať úplatok od WHO, tak mu tam spustili majdan.

 30. Vakcína Pfizer v Izraeli: Odborníci hovoria o „novom holokauste“
  https://qanon.sk/vakcina-pfizer-v-izraeli-odbornici-hovoria-o-novom-holokauste/

 31. Jj stále nám uniká, že to MY SAMY musíme tú pravdu nájsť v sebe. Nik iný to za nás NEMôŽE urobiť. Všetko ostané je halucinácia.

 32. ktorýsi mudrc povedal, že mier je len prestávka medzi vojnami….
  Už tu máme 70 rokov mier. Niečo visí vo vzduchu a mne je do plaču… Bojím sa.
  Mimochodom, sám veľký Lenin správne predvídal tento vývoj o imperializme ako poslednom štádiu kapitalizmu. Len nepredpokladal správne koniec – že príde proletariát a prevezme moc. Žiaľ – proletariát to nebude….

Pridajte komentár

*