Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Austrálski policajti majú právo násilne ľuďom zobliecť spodné prádlo a zaočkovať ich


Print Friendly, PDF & Email

Austrálski policajti majú právo násilne ľuďom zobliecť spodné prádlo a zaočkovať ich

Mnohí obyvatelia Západnej Austrálie si doteraz neboli vedomí, aké výnimočné právomoci majú ich policajti.

Poďme sa teda pozrieť na výňatok zo zákona, ktorý podrobne špecifikuje činnosti, ktoré môžu vykonať represívne zložky štátu pri vymáhaní vládnych očkovacích nariadení.

Na čo má právomoc polícia v Západnej Austrálii

Ide o nasledovné veci:

a) zadržať osobu, ktorej sa nariadenie týka a vziať túto osobu na miesto, kde bude podrobená lekárskemu pozorovaniu, vyšetreniu a zákroku, prípadne bude zaočkovaná v súlade s nariadením

b) držať relevantnú osobu v mieste, kde má podstúpiť lekárske pozorovanie, vyšetrenie, zákrok alebo očkovanie

c) spútať relevantnú osobu, aby bolo možné vykonať lekárske pozorovanie, vyšetrenie, zákrok alebo očkovanie

d) zobliecť oblečenie (vrátane spodného prádla) relevantnej osoby, ak je to nevyhnutné na vykonanie lekárskeho vyšetrenia, zákroku alebo očkovania v prípade, že to daná osoba odmietla urobiť sama

Originál uvedeného zákona je v platnosti už od roku 2016 a v septembri 2020 bol aktualizovaný.

Ďalej sa v ňom uvádza, že spomínané právomoci sú vykonateľné v čase zdravotníckeho núdzového stavu, ako napríklad aj toho pre pandémiu COVID-19, ktorý bol vyhlásený 23. marca 2020.

Vyjadrenia profesora práva k týmto právomociam polície

Dr. Rocco Loiacono, profesor na Curtinovej právnickej fakulte v Západnej Austrálii uviedol pre portál LifeSiteNews, že:

„Neexistuje žiadny právny základ pre súčasný zdravotnícky núdzový stav, pretože v Západnej Austrálii od apríla 2020 nedochádza ku komunitnému šíreniu nového koronavírusu.

Vláda mala už pred mesiacmi zrušiť núdzový stav. Neurobili to preto, lebo sa nechcú vzdať týchto nových právomocí, ktoré im dáva uvedený zákon.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Austrálsky premiér Morrison nedávno tiež vyhlásil, že austrálska vláda sa dohodla (podobne ako celá Európska únia) na dodávkach vakcíny proti novému koronavírusu.

Dodávky má zabezpečiť britská farmaceutická firma AstraZeneca, ak sa jej podarí ukončiť klinické skúšky.

Medzičasom však testovanie tejto vakcíny, ktorá obsahuje aj bunky potrateného ľudského plodu, boli zastavené kvôli náhlemu vážnemu neurologickému ochoreniu jedného z testovaných dobrovoľníkov.

Neskôr sa testovanie znova obnovilo.

Záver

Okrem spomenutých vyjadrení austrálsky premiér Morrison dokonca vyhlásil, že táto vakcína „bude tak povinná, ako to len bude možné“.

Po veľkom pohoršení širokej verejnosti však neskôr svoje vyhlásenie skorigoval a povedal, že vakcína nebude pre Austrálčanov povinná.

Pre nás z toho vyplýva dôležité ponaučenie…

Podobné snahy, či už ohľadne povinnosti očkovania alebo jeho núteného vykonania, sa môžu objaviť aj tu.

Nedávno novelizovaný zákon dokonca už dáva právo Úradu verejného zdravotníctva SR nariadiť nútený transport a internáciu nielen chorých osôb, ale aj osôb, ktoré sú z nákazy iba podozrivé.

Preto znova zopakujeme staré známe: „Lidé, bděte!“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Ja som toto už čítala na inom webe (neviem presne ktorom).
  Lenže dnes žijeme dobu, človek nesmie povedať pravdu, lebo potom nie je pozitívny, konšpiruje…
  Znovu sem dávam video s názvom: Varovanie pre ľudstvo. Vakcína na Covid-19
  https://word-of-truth.wistia.com/medias/efnvwlht63?fbclid=IwAR20pwXsJvReFDurpfiZzU2gw2TtowN7IXfdHPhoEBMv6mzgEeNADAFYWEw
  Ja som obeť očkovania, preto som na túto tému taká citlivá a poznám ľudí čo zomreli, veľmi ochoreli vďaka očkovaniu.

  • .. očkovanie proti chrípke beriem ako pomerne apolitické a v podstate ako OK,, pretože predcházajúca totalita očkovala preto, že CHCELA cielene vyvolávať značnú imunitu…. … ale očkovanie antevírus-covidové má jasné „protiľudské zámery“ istej egoistickej skupiny, ktorá bola uvažovaná pôvodne ako zlatá miliarda, teraz už asi iba polmiliarda, a tie zvyšné moiliardy im majú ako „otroci“ slúžiť ……………
   ale teoreticky je to v našich rukách, ak ešte má ťudstvo mozog úplne nevymytý !!
   ( .. ale čo už, keď dokonca aj samotný autor pomerne seriózneho článku dáva do jednej roviny Hitlera, „dobyvateľa ľudstva so Stalinom, ktorý v podstate ľudstvo zachránil !! …. a teraz by mal byť nový kvázi Stalin (( .napr. Putin,keď sa mu podarí pozdvihnúť „mierový“ charakter SLOVANSTVA ))“, mal byť porovnávaný s fašizujúcou sa EÚ ???))

   • Definitiva

    V živote som sa nedal očkovať proti chrípke, odkedy bola vakcína na trhu. Z medicínskeho hľadiska je to očkovanie nezmyselné. Nechráni proti chrípke, zaťažuje imunitu a provokuje ďalšie ochorenia, sú porušené zásady pre očkovanie /veľmi nebezpečná a smrteľná nákaza s masívnym šírením/. Očkovanie je dnes len biznis farmaceutov, týka sa to všetkých
    očkovaní, jedine by som zvažoval detskú obrnu a tbc. Lenže aj tbc je chorobou chudoby a biedy, preto aj tam patrí najskôr prevencia v spôsobe života, lenže u podvýživených ľudí vakcína jednoducho nefunguje. Je obrovská nevedomosť u ľudí o veciach nutných k životu, za 30 rokov školy produkujú stále viac mentálne mierne retardovaných detí, Lavrov a Pjakin to volajú eto debili.

    Naj lepšou prevenciou chrípky je zdravá strava = makrobiotika a pravidelná fyzická záťaž, optim. 2x, min. 1x týždenne po pol hodiny, potiť sa, a rýchle a zhlboka dýchať, dychčať, behanie, rýchla chôdza do kopca s paličkami, alebo plávanie. Vírus neznáša ani mierne zvýšenie telesnej teploty. Ak máte už choré dýchacie cesty, tak si strčte hlavu do kozuba, alebo si naparujte dýchačku horúcim harmančekom. Účinok je okamžitý.

  • Morrison je psychopat na prvý pohľad…

  • Áno, toto video si treba celé pozrieť (pre istotu si ho aj stiahnuť) a posúvať ďalej, šíriť ho, zobúdzať ľudí…

  • Toto je teda neskutočná cenzúra, už video je odstránené.

   • Toto video je ešte na: otevrisvoumysl.cz. : Carrie Madey : Bitva o lidstvo&Vakcína proti covidu-19 .(zo 17.10.)

  • Neskutočné video, zdieľajte ho!

  • Pri teste čo na nás pripravuje Matovič za pomoci armády, vojska môže nastať toto: Prekopírovala som časť z horeuvedeného článku:
   Při jejím poškození hrozí výtok mozkomíšního moku do nosu a při polknutí rovněž do žaludku, otřesný a mediálně publikovaný případ [2] z USA opravdu lidi vyděsil, jinde jsou hlášeny případy trvalé a neustupující bolesti hlavy způsobené zřejmě špejlí z testu, která pohmoždila některý z nervů v okolí hematoencefalitické membrány. Obvykle se to stane při neopatrnosti a hrubosti zdravotníka, který provádí odběr a zaryje špejlí do nosohltanu velkou silou, namísto s maximální jemností a opatrností.

   • Definitiva

    Maviac môžu byť testy už vopred infikované, aby bola záruka pozitivity, alebo ako bolo na Floride, ľudia po výtere do 24 hod ochoreli na akútny Covid, čiže covid sa rovná aj biologická zbraň. Veˇtesty vyrába firma B. Gatesa, nedoštudovaného idiota, ktorý nevymyslel ani jeden počítačový program a nemá ani medicínske vzdelanie, inak by netrúsil medicínske lajná, ktorým mierne vzdelaný jedinec nikdy neuverí.

 2. Bohužiaľ,je to tak!!! Až mrazí,čo tieto svine na nás chystajú!!! Preto asi bude potrebné si zadovážiť nejakú zbraň!!!!! Toto svinstvo je čoraz horšie a vidíme stúpajúcu agresivitu či u policajtov alebo ďalších zložiek,ako nástroja na dehonestovanie ľudí!!!!!

 3. A potom sa dajte testovat,svine si dupnú a pokakaný Slováci sa postavia do radu na test,rovnako ako Židi pred plynovú komorú.

 4. He he! Pre všetkých „jednoduchých“!

  „„Idiot a hajzel. Postaviť k múru a zastreliť!“, komentoval premiér Matovič vystúpenie exministra Žigu počas sledovania diskusnej relácie“

  „Snažím sa na FB nepísať o práci a dlho som zvažoval, či dnešný zážitok vôbec zverejniť, ale napokon som sa rozhodol, že si ho nenechám pre seba. Dnešok mal byť taký klasický deň nedeľných diskusných relácií v televízii. Tentoraz v Markíze, Na telo Peter Žiga vs Eduard Heger. Tvrdá, slušná debata, ale to čo sa udialo počas jej trvania v zákulisí, som ešte nezažil. O nevšedný zážitok sa postaral predseda vlády Igor Matovič, ktorý čakal ako ďalší hosť.

  Po začiatku relácie prišiel do priestoru, kde hostia na obrazovke bežne sledujú jej priebeh. Keď Peter Žiga v relácii povedal: „Za celoplošným testovaním môže byť aj odvedenie pozornosti od nevydarenej pomoci ľuďom a premiérove PR.“

  Matovič vykríkol: „Idiot, je to idiot, hajzel jeden.“ Obrátil sa na mňa: „Vy ste tu s ním? Odkážte mu, že je idiot.“

  Nervózne sa začal prechádzať pred réžiou a po slovách Petra Žigu z TV, ktorými spochybnil dostatočnú účinnosť plánovaných testov (urobil to pred časom sám Igor Matovič a potvrdili opakovane vedci), nasledoval ďalší výkrik: „Že sa nehanbí šíriť také kotlebovské reči,“ a pritvrdil: „Postaviť k múru a zastreliť!““
  https://www.infovojna.sk/article/idiot-a-hajzel-postavit-k-muru-a-zastrelit-komentoval-premier-matovic-vystupenie-exministra-zigu-pocas-sledovania-diskusnej-relacie

  Takže – „OBESIŤ“ – lebo škoda guľky!

 5. Len dve poznámky:
  1. Dejiny píše vždy víťaz! Po 2.sv. vojne to bol Sovietsky zväz a USA (V. Británia bola len do počtu). My sme sa dostali do sféry vplyvu jedného z tých víťazov.
  2. Veľmoci sledujú v prvom rade svoje geopolitické záujmy. Nikomu z nich nezáleží na ostatných menších a bezvýznamných. Snažia sa len, aby sa dostali pod sféru ich vplyvu. Myslieť si niečo iné, že napr. budú brať ohľad na slovanskú vzájomnosť, pomáhať chrániť demokratické princípy vo svete (USA) a pod. sú len iluzórne predstavy idealistov. Keď Poľsko oslobodila ČA, jeden básnik to okomentoval takto: „Vítame ťa červený mor, že si nás oslobodil od hnedého moru!“
  Takže buďme realisti a nehľaďme s ilúziami ani na západ, ani na východ.

 6. Odporúčam vypočuť si
  „Dopoludnie na Infovojne s Adrianom
  19.10.2020
  1. Agentúrky aktuálne
  2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
  Hosť: Ing. Peter Švec, plk. gen. št. v.v.“
  https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

  Kopa ďalších info aj ku potlačenému a aj provokovanému protestu – projektily polície, čo znamená nezmyselne nasadenie 60% armády bez vedomia prezidentky. Porušovanie ústavných práv aj za núdzového stavu. Nenechať sa vyprovokovať k výnimočnému stavu. TESTY AKO ZÁSAH DO INTEGRITY A HROMADNÝ ZBER DNA NÁRODA! MUSÍME TO ZASTAVIŤ!
  https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

 7. 4) Test ze švýcarské laboratoře
  Včera mi bylo potvrzeno známými, že tyčinky, kterými se dělají testy, byly všechny infikovány, a proto potom pozitivně testovány, a nacházejí se v nich nanoboti. Jednalo se o tyčinky z Německa a ze Švýcarska. Jak je tomu jinde, nemohu vědět.
  Stačí se zamyslet…
  Prosím všechny o zachování klidu a strpení. Je nutné vyčkat na další akce ze strany dvou velkých mužů. I když situace se vyvíjí hlavně na Slovensku nepříznivě, „neházejte flintu do žita.“
  Jejich čas vypršel, a proto budou kopat nyní co nejvíce kolem sebe. Ale už pozdě….

  Zde máte naprosto nezávislé potvrzení jiného člověka o kovových částicích v testech
  https://www.youtube.com/watch?v=ETgYDsu2KUo&feature=youtu.be

  • „Desať bodov norimberského kódexu

   Dobrovoľný súhlas ľudskej osoby je absolútne nevyhnutný. To znamená, že dotknutá osoba musí byť právne spôsobilá dať súhlas. Musí byť v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania. Musí tiež mať dostatočné poznanie a pochopenie podstaty predmetnej záležitosti, čo jej umožní učiniť informované a zasvätené rozhodnutie. To si vyžaduje, aby bol účastník pokusu pred prijatím súhlasného rozhodnutia oboznámený s povahou, trvaním a účelom pokusu, so spôsobmi a prostriedkami, ktoré majú byť v pokuse použité, so všetkými nepríjemnosťami a nebezpečenstvami, ktoré možno odôvodnene očakávať, ako aj s účinkami na svoje zdravie alebo osobnosť, ktoré možno nastanú kvôli jeho účasti na tomto pokuse.
   Povinnosť a zodpovednosť presvedčiť sa o tejto akosti súhlasu s účasťou na pokuse leží na pleciach každého jednotlivca, ktorý daný pokus navrhuje, riadi alebo sa na ňom podieľa. Je to osobná povinnosť a zodpovednosť, ktorú nemožno beztrestne preniesť na iného.
   Pokus musí byť navrhnutý tak, aby priniesol pre dobro spoločnosti plodné výsledky, ktoré nemožno získať inými spôsobmi či prostriedkami a ktoré nie sú vo svojej podstate náhodné či nepotrebné.
   Pokus musí byť založený na výsledkoch pokusov na zvieratách i na poznaní prirodzeného priebehu danej choroby či iného skúmaného problému a musí byť navrhnutý tak, aby očakávané výsledky ospravedlňovali vykonanie tohto pokusu.
   Pokus musí byť vykonaný tak, aby sa predišlo všetkému zbytočnému telesnému či duševnému utrpeniu a poškodeniu zdravia.
   Nesmie byť vykonaný taký pokus, u ktorého je vopred známy dôvod domnievať sa, že môže spôsobiť smrť alebo zdravotné postihnutie, snáď s výnimkou prípadov, v ktorých účastníkmi pokusu sú samotní lekári, ktorí pokus vykonávajú.
   Stupeň rizika, podstupovaného účastníkmi pokusu, nesmie nikdy prekročiť stupeň rizika, vyplývajúci z humanitárnej dôležitosti problému, ktorý má tento pokus vyriešiť.
   Musí byť vykonaná primeraná príprava a poskytnuté náležité vybavenie na ochranu účastníkov pokusu aj pred málo pravdepodobnými poškodeniami zdravia, zdravotnými postihnutiami či úmrtím.
   Pokus smú vykonávať len vedecky vzdelané osoby. Počas všetkých stupňov pokusu sa od ľudí, vykonávajúcich pokus alebo zapojených do pokusu, musí vyžadovať najvyšší stupeň zručnosti, skúsenosti a starostlivosti.
   Počas pokusu musí mať účastník pokusu slobodu ukončiť svoju účasť na pokuse, ak sa dostal do takého telesného alebo duševného stavu, v ktorom sa mu pokračovanie v účasti na pokuse javí ako nemožné.
   Príslušný vedec musí byť pripravený prerušiť prebiehajúci pokus v ktoromkoľvek stupni, ak má dobrý dôvod (použijúc svoju dobrú vieru, vynikajúce zručnosti/skúsenosti a starostlivé zváženie, ktoré sa od neho požadujú) domnievať sa, že pokračovanie v pokuse pravdepodobne spôsobí poškodenie zdravia, zdravotné postihnutie alebo smrť účastníkovi pokusu.“
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Norimbersk%C3%BD_k%C3%B3dex

 8. Co sa tyka nezmyselneho celoplosneho testovania a stupidneho napadu premiera ohladne trestu pre tych ktori nepojdu na testy, tak by mal trestat aj:

  1. fajciarov,
  2. alkoholikov,
  3. nakromanov,
  4. ludi s nadvahou (vratane hlavneho hygienika)

  Paradoxne chce trestat nas, ktori platime do systemu a tym, ze sa o seba starame necerpame zo systemu tolko penazi ako ti, co behaju po lekaroch s kazdou blbostou (vsetci vieme aka je spotreba liekov). Takze opat dalsi chory napad z jeho ust uplne bez rozmyslu.

  • Pán Ľubomír, veľmi pekne ste to napísali. My čo roky čítame tento web sa snažíme žiť zdravo, nepapať lieky, nebehať po lekároch ale hľadať zdravú alternatívu.

 9. Dr,Dusan Belacik

  Ci verime,dodrzujeme anebo nie vedecke poznatky a mocenske nariadenia autorit alebo nie,prirodzeny vyber Darvinovskeho ucenia vzdy existoval,existuje a bude existovat

 10. Jednoduchá

  Pre p.Jean- vďaka za ďalšie dobré príspevky…….
  ..máte úplnú pravdu p.Definitíva, očkovanie proti chrípe vôbec NEPOMÁHA, moja 1 sestra sa raz dala a bola viac chorá ako my ostat.bez očkovania teda aj skutočne ochorela :-(…..povedala si, že nikdy viac ! :-(((…….a Ďakujem za tie dobré tipy ohľadom lepšieho zdravia a celk.imunity :-)…..v tom máte tiež pravdu, že to testovanie môže mať aj skrytý zámer… je to veľmi smutné a veľmi ,,nešťastné riešenie“ :-(…..
  …to s tým TV a reklamami či všetkým ,čo tam akurát ,,beží“ máte pravdu p.Ľubomír- presne tak, ľudia prestávajú žiť svoje životy a ,,žijú životy týchto hrdinov malej tv búdky “ :-(….je to OTRASNÉ!!!…………. ale výborné ,,videjko“ krátke a výstižné ! :-)……..
  P.Hansi my môžme byť realisti , tak poďme k nej ….podľa Vás ,,nemáme hľadieť očami na západ / som ZA ! /, ale ani na východ! / som PROTI /…no my sme maličký štát presne v srdiečku Európy a sme malý na to, aby sme sa ubránili sami! Prečo by sme sa nepridali radšej k východu- Rusi sú Slovania ako my, máme podob.jazyk, kultúru…a Nemci – Germáni? veď to je iný národ ako my! a keď si budeme len tak ,,hovkať“ , že my sa ku nikomu nechceme pridať, tak z každej svet.strany potom príde 1, potom 2., 3…. ,,havo“ z väčš.štátu! ….takto by sme boli rozkúskovaní a pod akým štátom by sme boli, ,,tú pieseň by sme museli spievať“ – v ich jazyku ! SAMOZREJME ! a naša pekná ľubozvučná slovenčina by tak ,,mohla prepadnúť “ NAVŽDY ! Tak toto chcete ??? Ja teda nie !…… a to hovorím len o jazyku, nehovoriac už o NADRADENOSTI 1 a PODRADENOSTI 2. národa, a samozrejme aj in.veciach !!!…………….
  p.Maroš , vďaka za to pripomenutie ,,Norimberského kódexu“, bolo by to veľmi dobré mať ho zrejme stále pri sebe a v prípade potreby ho aj POUŽIŤ ! 🙂 …to testovanie sa ozaj véééľmo rýchlo naplánovalo, a ešte k tomu ,,pomáha“ firma z Trnavy…..to nie sú NÁHODY, na ne neverím!…..to je jednoducho CIELENÉ A DOBRE PREMYSLELENÉ !!! ,,p“Matovič sa už ozaj VYFARBIL, vrátane so svoj.prejavom / ako keby akurát išiel zo 4.cenovej…../ úbohé na to, že je na čele tejto vlády :-(((……
  p.Ľubomír a viete, že máte dobrý nápad? máte môj úplný súhlas ! :-)…….možno by sa viacerí spamätali a začali niečo pre svoje zdravie aj naozaj robiť !………..
  Želám pekný večer všet.skutoč.bádajúcim ! :-)……………………..

 11. Jednoduchá

  Pre p.Maroša – ĎAKUJEM za výborné tipy na čítanie :-)…..želám Vám aj ostat.skutoč.bádaj.pekný pohod.deň :-)………………….

 12. František Jancovic

  Dobrý deň, to čo sa dnes deje, je výsledkom WHO, zdravotníckymi organizáciami v Európe, a na Slovensku.Plus k tomu politiky hlavne u nás. Je to vidieť denne. Je proste nedobrá doba. Ako sa dá vysvetliť, že na nákup testov bola vybraná firma z Trnavy, biznis za 43 000 000 eur, prečo nie iná z mnohých v Európe, čo tiež ponúkajú testy. Žiadne výberové konanie, utajovanie atd. Chcel by som jasné a zrozumiteľné vysvetlenie. Inak ja by som nikdy nevolil konfliktné osoby, ako sú teraz pri moci, teda nehovorím o všetkých. A tom som naozaj mierny vo vyjadrovaní, prajem pekný deň.

 13. obmedzovanie ľudských práv a slobody….

 14. Se Satanisty se nevyjednava …. Jsou. to zabijaci a, teroriste zpovolani. Kolik toho svinstva je open z Anglie, PLACE, Oxfordu… Z prince a Megan chteji udelat svetove figurky NSP, terroru otfoctvi, depopulace, mixovana rasa spokojenych ubozaku

Pridajte komentár

*