Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Zdravotníci prezrádzajú, prečo radšej prídu o prácu, než by sa dali očkovať


Print Friendly, PDF & Email

Zdravotníci prezrádzajú, prečo radšej prídu o prácu, než by sa dali očkovať

(Enrico Trigoso, theepochtimes.com) – Napriek tomu, že vakcíny na COVID-19 sú vládnymi médiami vyhlasované za bezpečné a účinné, mnohí zdravotnícki pracovníci sa nimi zaočkovať odmietajú a tí, ktorí otvorene hovoria o svojich obavách, sú veľkými technologickými spoločnosťami cenzurovaní alebo vyhadzovaní zo svojich platforiem.

Niektoré zdravotné sestry a lekári povinné očkovania odmietajú aj napriek tomu, že ich to bude stáť zamestanie. Internetový portál The Epoch Times sa spojil s niektorými týmito profesionálnymi zdravotníkmi, aby zistili dôvod.

„Nemožné dať plne informovaný súhlas“

Emily Nixonová je registrovaná zdravotná sestra, ktorá pracuje v zdravotníctve už 18 rokov.

Keď jej zamestnávateľ, MaineHealth, oznámil, že očkovanie bude povinné, rýchlo zorganizovala skupinu nazvanú „Koalícia zdravotníckych pracovníkov proti medicínskym príkazom“ a podala žalobu na súd.

„O svoju prácu prichádzajú a budú prichádzať tisíce zdravotníkov.

Už teraz chabá infraštruktúra zdravotnej starostlivosti v štáte Maine tento devastačný úbytok personálu nevydrží. Skolabuje. Starostlivosť je už teraz na prídel. V tomto štáte zažívame mediálny blackout,“ povedala Nixonová.

„Podľa môjho názoru, z pohľadu inteligentnej, zdravej a zodpovednej profesionálnej zdravotníčky, ktorá sa o seba skvele stará, je urážkou očakávať, že si dám pichnúť injekciu neznámej látky a účinnosti.

Takýmto činom by som poskytla príklad tým skvelým ľuďom, ktorým slúžim, že by sa aj oni mali podrobiť farmaceutickým spoločnostiam – usvedčeným zločincom – v snahe priložiť leukoplast na zívajúcu ranu reality.

Je bezohľadné nariaďovať povinné očkovanie bez výnimky, najmä keď sú tie vakcíny úplne nový medicínsky produkt, ktorý prechádza len svojím prvým rokom skúmania. 

Nie sú patrične nahlasovné mimoriadne prípady. Vieme, že vakcína „preteká“. Bezpečnosť a účinosť tejto vakcíny nebola dokázaná. Sú aj iné bezpečné a alternatívne liečby.

Nie je možné dať plne informovaný súhlas bez dlhodobých, neskreslených dát.

Vyhrážanie sa stratou našich pracovných miest je nehorázny nátlak. Týmito nariadeniami nám bolo odobraté naše Bohom dané právo na telesnú integritu a osobnú autonómiu a my to nebudeme trpieť,“ povedala Nixonová.

„Vedľajšie účinky sú skutočné“

Jaclyn Zubiateová, ktorá pracovala v Zdravotnom centre Southern Maine, svoju prácu zdravotnej sestry milovala.

„Nedala som si tú vakcínu, hoci dostanem výpoveď… S údajmi, ktoré teraz máme, vieme, že miera prežitia je dosť vysoká.

Za uplynulých 18 mesiacov som poslala na JIS-ku len jedného pacienta s respiračnými problémami. COVID nemá žiadne charakteristické znaky oproti iným vírusom, tak ako ich majú iné choroby, na ktoré máme vakcíny.

Prečo by som potrebovala vakcínu na niečo s 99-percentnou mierou prežitia, čo ani nemá charakteristické príznaky?“ povedala Zubiateová.

„Zdravotníci sa nedávajú očkovať preto, lebo vedia, že tie vedľajšie účinky sú skutočné. Na urgente som videla myokarditídu, celulitídu, nezvyčajné neurologické symptómy, a tiež celý rad iných vedľajších účinkov.

Videla som ľudí, ktorí boli po očkovaní veľmi chorí a potom šli na test a bol pozitívni.

Pravdepodobnosť toho, že dostanú covid, je podľa nedávnych štúdií a toho, čo vidím na mojej klinike, u zaočkovaných veľmi vysoká. Vakcína by mala fungovať a ona nefunguje.

Predtým, ako ju nazveme „bezpečnou a účinnou“, by mala byť roky testovaná na niečom inom ako sú ľudia. Vakcína spôsobila viac než 15 000 úmrtí, o ktorých média nehovoria. Ja sama to riziko nikdy nepodstúpim,“ povedala Zubiatová.

„Dáta hovoria samé za seba“

Jessica Mosherová pracovala ako zdravotná sestra viac než desaťročie. Je matkou štyroch detí a veteránkou Námorníctva USA, ktorá prišla o prácu kvôli odmietnutiu očkovaní.

V Reddingtonsko-Fairviewskej všeobecnej nemocnici zastávala post vrchnej sestry, vedúcej dohľadu nad pacientmi a programovej riaditeľky opatrovateľskej starostlivosti.

„Ochrana môjho zdravia a držanie sa mojich náboženských presvedčení bude mať u mňa vždy prednosť pred zamestnaním.

Písmo sľubuje, že „kým potrvá Zem, nikdy neprestane sejba a žatva´; na tejto strane nebies máme hojnosť možností zamestnania, ale len jeden život,“ povedala Mosherová.

„Mám titul magistry v ošetrovateľstve a som zamestnaná ako profesorka ošetrovateľského výskumu a na dôkazoch založenej praxe. Mám skúsenosti so zberom a analýzou dát a vyslovovaním záverov. Pred objavením sa ochorenia Covid-19 som sa nespoliehala na médiá, vládu ani veľké technologické spoločnosti a nemám v pláne to meniť.

Čo sa týka poškodenia, ktoré spôsobili tieto experimentálne vakcíny a nedostatku vykonaných štúdií, dáta hovoria samé za seba.

Zbohom vysoký krvný tlak

Všetko to spečaťuje to, čo som videla ako zdravotná sestra a čo po očkovaní zdieľali iní. Na tento vírus, podobne ako na nádchu a chrípku, nie je liek. Má však takmer 100-percentnú mieru prežitia.

Tým, ktorí presadzujú vakcínu, ide o peniaze. Ja sa riadim vedou. Zdravotníci neodchádzajú od svojej vášne ani stabilného platu preto, aby robili problémy. To množstvo ľudí, ochotných nechať sa vyhodiť, by malo byť samo osebe dôvodom na poplach,“ povedala.

„Zdravotníci majú prirodzenú imunitu“

John Lewis pracoval pre veľkú nemocnicu v južnom Maine. Je proti potratom a je presvedčený, že každý život je vzácny.

„Vediac, že všetky tri dostupné vakcíny boli buď testované, vyvinuté alebo vyrobené s použitím plodových bunkových línií z dobrovoľných potratov, nemohol by som s čistým svedomím ohroziť svoje hlboko zastávané presvedčenia.

Predvídajúc, že by som bol schopný požiadať o náboženskú výnimku, je ťažké akceptovať, [že] nemám poskytnutú výnimku na základe svojich povinností, keď sa vezme do úvahy, že pracujem na diaľku a neprichádzam do kontaktu s pacientmi,“ povedal Lewis.

„Pominúc medicínske či náboženské výnimky, mnohí zdravotníci zvažujú riziká a prínosy svojho zaočkovania.

Ide o rovnaký prístup ako pri poskytovaní starostlivosti pacientovi, kde je pacientovi umožnený informovaný súhlas. Mnohí zdravotníci majú prirodzenú imunitu. Iní majú pocit, že chýba dostatočný dlhodobý výskum vedľajších účinkov.

Títo zdravotníci tiež na vlastné oči vidia, čo sa deje v nemocniciach a nemusí to byť nevyhnutne v súlade s naratívom,“ povedal Lewis.

„Nikto z nás nevidí vlny“

Aj registrovanej zdravotnej sestre Heather Sadlerovej sa páči byť sestrou, povedala však, že vlastné zdravie a zdravie jej rodiny sú oveľa dôležitejšie, než jej výplata.

„Toto je nová vakcína (ak ju tak chcete nazývať), ktorá NIKDY nebola úspešne zavedená a nemá žiadne dáta ohľadom dlhodobých účinkov, neslobodno zamieňať s „vedľajšími účinkami“, ako sa zrejme nazdáva bežná verejnosť.

Vždy som bola tou, ktorá svoje voľby zdravotnej starostlivosti analyzuje optikou pomeru rizika a prínosu. Vediac o covide to, čo viem (a robila som veľa výskumu), nespadám ani do jednej kategórie s vysokým rizikom ťažkého ochorenia resp. úmrtia: vek nad 65 rokov, obezita, choroba srdca, cukrovka, chronické pľúcne stavy a narušená imunita.

Pre mňa a moju rodinu je vyššie riziko vedľajšieho či dlhodobého účinnku zo zaočkovania sa doslova neznámou látkou,“ povedala Sadlerová.

„Som zdravotná sestra na onkológii a hematológii a vidím, že zažívame nárast hospitalizácií resp. pacientov z dôvodu porúch zrážanlivosti a krvácania. Jeden týždeň sme, napríklad, mali v nemocnici dvoch pacientov, ktorým diagnostikovali zriedkavú poruchu zrážanlivosti…

A toto sa stalo dvakrát za jeden týždeň vo vidieckom strednom Maine. Jediným spoločným faktorom u oboch prípadov bola vakcína na covid, podaná pred tromi dňami. Bolo to nahlásené CDC? Neviem.

Len štyria z približne 20 až 25 ľudí, ktorých osobne poznám, pozitívne testovaní na covid, boli nezaočkovaní. Áno, nezaočkovaní.

Väčšina ľudí okolo mňa, ktorí boli za posledné tri mesiace pozitívne testovaní, boli plne zaočkovaní. Prečo by som chcela riskovať vedľajšie či dlhodobé účinky očkovania, keď stále môžem dostať a šíriť tento vírus? To jednoducho nemá logiku.

Tie dva príklady jasne a totálne boria ich teóriu, že je to bezpečné a účinné,“ povedala Sadlerová.

„Neustále komunikujem s inými zdravotníkmi v štáte Maine a nikto z nás nevidí „vlny“, o ktorých hovoria bežnej verejnosti.

Toto je Amerika! Mám úplné právo robiť informované rozhodnutie ohľadom svojej zdravotnej starostlivosti. Čokoľvek vám hovoria, to, čo robím, nemá žiadny priamy vplyv na vás,“ povedala Sadlerová.

„Najdôležitejšia je sloboda“

Sherri Thorntonová bola členkou a predsedníčkou poradnej rady SAFE štátu Maine a 45 rokov zdravotnou sestrou.

Plánovala odísť do dôchodku, no chcela ešte do konca roku pracovať. Keď ale videla blížiace sa povinné očkovanie, rozhodla sa ísť do dôchodku skôr.

„Som presvedčená, že okrem spasenia je tým najdôležitejším v živote sloboda. Nikto okrem Pána nemá právo hovoriť mi, čo môžem alebo nemôžem robiť so svojím telom.

Vakcíny boli vyrobené s použitím tkaniva plodu a ja som zásadne proti potratom,“ povedala Thorntonová.

„Zložky vakcíny nie sú bezpečné. Je veľa vedľajších účinkov, ktoré spôsobujú viac škody ako koronavírus. Nechráni proti variantom… Očkovanie všetkých nezaručí hromadnú imunitu a spôsobí len ďalšie varianty, ktorým podľahnú tí, čo nemajú prirodzenú imunitu,“ dodala Thorntonová.

The Epoch Times oslovili aj traja ďalší zdravotníci, ktorí sú proti povinnému očkovaniu, no neželajú si zverejniť svoje mená ani zamestnávateľov.

Záver

Ako vidno, okrem zdravotníckych „mediálnych hviezd“ zúrivo propagujúcich očkovanie existuje aj obrovské množstvo zdravotníkov, ktorí majú na očkovanie proti covidu negatívny pohľad.

Pri každom medicínskom úkone je nutné zvažovať riziká a prínosy. No a pri očkovaní proti Covid-19 je tých prínosov veľmi málo, ak vôbec nejaké sú, no rizík je až priveľa.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Enrico Trigoso, Zdroj: theepochtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Najdôležitejšia je sloboda“. Lenže tí, ktorí majú moc, si vynucujú vakcináciu práve obmedzovaním osobnej slobody. Povinné očkovanie je už násilie, brutálne násilie. Najhoršie na tom je, že prevažná/značná časť obyvateľstva toto násilie podporuje, alebo aspoň toleruje. Je to dané aj tým, že asi 3/4 produktívnej časti obyvateľstva diktatúru/štátny dirigizmus nezažili a preto ani stratu slobody v súvislosti s covidom príliš nevnímajú.

 2. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/30/woman-gets-covid-shot-so-she-could-travel-but-now-has-bell_1920_s-palsy.aspx
  Woman Gets COVID Shot so She Could Travel but Now Has Bell’s Palsy
  Žena prijala COVID vakcínu, aby mohla cestovať, no teraz má Bellovu obrnu (ochrnutie lícneho nervu)

  “It’s devastating to have half your face being paralyzed,” she says.
  „Je zničujúce mať polovicu vašej tváre paralyzovanú,“ hovorí.

 3. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/30/quarantine-camps.aspx
  The Unvaxxed May Soon Be Shipped to Quarantine Camps
  Nezaočkovaní môžu byť čoskoro odoslaní do karanténnych táborov

  Are Prison Camps for the Unjabbed Next?
  Sú na rade väzenské tábory pre nezaočkovaných?

  US Has Hundreds of Ready-Made Prison Camps
  USA majú stovky pripravených väzenských táborov

 4. Tzv. ,,povinne ockovanie,, ODPORUJE INFORMOVANEMU SUHLASU A JE NACISTICKYM ZLOCINOM‼️‼️‼️

 5. Súhlasím !

 6. https://cz24.news/studie-spolecnosti-la-quinta-columna-lide-byli-jste-totalne-oklamani-ctete-co-vse-na-vas-pripravili-hydroxid-grafenu-je-pouze-malou-casti-desiveho-scenare-pro-zotroceni-lidstva/
  Studie společnosti LA QUINTA COLUMNA. Lidé! Byli jste totálně oklamáni! Čtěte, co vše na vás připravili. Hydroxid grafenu je pouze malou částí děsivého scénáře pro zotročení lidstva

 7. Zapredana SR

  Však by som sa im aj čudoval, každý deň vidia čo sa robí ľuďom po vakcíne. Ja som to tiež videl a vidím, len si musíte otvoriť oči.

  https://aeronet.cz/news/konspirace-aeronetu-britsky-premier-prave-oznamil-ze-90-vsech-pacientu-lezicich-na-jip-jsou-ockovani-lide-kteri-nedostali-3-davku-posilovaciho-boosteru-jako-kdybyste-nebyli-ockovani-vubec/
  Púšťať povinne v každom očkovacom zariadení.
  https://www.mucusfreelife.com/covid-19-vaccine-injury-video-archive/

  • Ano mate uplnu pravdu zapredane Slovensko vykaslat na ludi mam zial 3 zavazne choroby chodim na chemo nie som vhodny kandidat na nasilne ockovanie a predsa sa vzdy najde niekto „mudry“

   • holistický prístup

    Jarmila,

    vieš vôbec, čo je to CHEMO?!? – aj na týchto stránkach sa o tom veľa popísalo … odporúčam – čisti sa – to je to najmenej, čo môžeš pre seba pri JEDOVEJ „terapii“ urobiť – anielen pri nej.

    • holistický prístup

     Každá jedna „choroba“ je volaním organizmu o POMOC – organizmus je intoxikovaný aj bez tých JEDOV v tzv. „CHEMO“.

 8. Len pre zaujímavosť si pozrite, aké sú „obmedzenia“ napr. v Poľsku, ktoré ma len o 5% väčšiu zaočkovanosť ako na Slovensku (je to v poľštine, preložte si cez goodle):

  W Polsce są generalnie otwarte:
  – szkoły (odbywa się nauczanie stacjonarne) i miejsca opieki nad dziećmi,
  – handel detaliczny, centra handlowe, sklepy meblowe i budowlane,
  – zakłady fryzjerskie, salony urody i kosmetyczne, muzea i galerie sztuki, kina, teatry, sale koncertowe, teatry operowe oraz inne ośrodki kultury
  – kluby fitness, baseny i aquaparki
  – hotele, ale z redukcją obłożenia, strefy zewnętrzne i wewnętrzne restauracji, dozwolone są targi, wystawy
  – miejsca zgromadzeń religijnych z określonym maksymalnym limitem uczestników na m²
  Generalne dozwolone są także:
  – kongresy, konferencje, wydarzenia na świeżym powietrzu
  – aktywności sportowe
  – spotkania w domu z określonym maksymalnym udziałem osób przy zachowaniu zasad higieny i dystansu
  Osoby zaszczepione nie są wliczane do podawanych limitów.
  W publicznym transporcie zbiorowym istnieje obowiązek noszenia maseczek.
  Przestrzeganie przepisów podlega wzmożonej kontroli policji, a za ich naruszenie grożą kary grzywny. W związku z aktualnym pogorszeniem się sytuacji pandemicznej w Polsce, w dniach od 1 do 17 grudnia 2021 r. będą obowiązywały następujące ograniczenia dotyczące liczby zwiedzających, gości lub uczestników imprez w pomieszczeniach zamkniętych:
  – maksymalne obłożenie wynoszące 50% w kościołach, restauracjach, hotelach, kinach, teatrach, teatrach operowych, filharmoniach, ośrodkach kultury, basenach, aquaparkach, na koncertach i przedstawieniach cyrkowych.
  – limit maks. 100 osób na zgromadzeniach, weselach, komuniach, pogrzebach, imprezach, spotkaniach, dyskotekach
  – limit maks. 250 osób na imprezach sportowych (na zewnątrz obiektów sportowych)
  – formuła 1 osoba na 15 m² dotyczy ośrodków treningowych/siłowni, kasyn, muzeów, galerii sztuki, targów, wystaw, kongresów, konferencji, sklepów i centrów handlowych.
  Przestrzeganie przepisów podlega wzmożonej kontroli policji, a za ich naruszenie grożą kary grzywny.
  Tak kde vládnu fašisti?

  • Miroslav Čižmár

   Poliaci majú radi Američanov, Slováci Rusov. Asi preto ten rozdielny prístup.

   • Tak potom nerozumiem, lebo u nás je teraz tiež americká vláda + bez národného cítenia a ešte väčšie obmedzenia ako sú v Poľsku, kde na to z vysoka dlabú… Okrem toho nesúď národ podľa ich politikov (najmä vládnych), lebo potom by sme tiež nedopadli dobre!

    • Miroslav Čižmár

     U nás je proamerická vláda, ale proruský národ. V Poľsku je protiruský národ.

     • Proruský národ??? Odkedy???

     • holistický prístup

      Oldo,

      či sa Ti to páči – alebo nie – sme RUSI (MALENKAJA RUS) – sme úplne rovnakí – máme tých istých praúredkov.

  • Pôvodom som poľka, pravidelne tam chodím, počúvam správy a teda nemyslím že by nejako fandili amerike…. -myslím bežní občania, skôr ako krajina výrazne postihnutá fašizmom v nich stále niečo ostáva proti násilnému nátlaku, ich výstavy vo varšave či protivojenský nápis na pomníku- nigdy wiecej – sú alebo aspoň majú pôsobiť nespochybniteľne
   nemyslím teda, že by sa hrnuli do nariadenia povinného očkovania, aj keď myslím, že je za tým aj tak niekto úplne iní kto ťahá figúrky po šachovnici

 9. Pravdu neumlčia hajzlíci, skôr či neskôr vyjde na svetlo božie. Len či to všetci ľudia pochopia, zbadajú a uvedomia si je už druhá otázka!
  https://aeronet.cz/news/konspirace-aeronetu-britsky-premier-prave-oznamil-ze-90-vsech-pacientu-lezicich-na-jip-jsou-ockovani-lide-kteri-nedostali-3-davku-posilovaciho-boosteru-jako-kdybyste-nebyli-ockovani-vubec/ !

 10. https://www.armadnymagazin.sk/2021/12/30/globalna-hospodarska-kriza-je-druhou-fazou-velkeho-restartu-male-a-stredne-podniky-musia-byt-znicene/
  Globálna hospodárska kríza je druhou fázou Veľkého reštartu. Malé a stredné podniky musia byť zničené

 11. https://www.banned.video/watch?id=61ccd26c43d4ad41686180c3
  Mass murderer Fauci, mass murderers at the CDC, FDA and Britain’s MHRA, mass murderers Whitty, Johnson, Hancock, Javid. This is what you have done you heartless psychopaths. This is what you have covered up you media heartless, gutless psychopaths. Victim of fake vaccine speaks out on behalf of all the others …
  Masový vrah Fauci, masoví vrahovia v CDC, FDA a britskom MHRA, masoví vrahovia Whitty, Johnson, Hancock, Javid. Toto ste urobili vy, bezcitní psychopati. Toto ste zakryli vy, mediálne bezcitní, bezcitní psychopati. Obeť falošnej vakcíny hovorí v mene všetkých ostatných…

 12. https://www.infovojna.sk/article/novy-normal-ludi-bude-sudit-umela-inteligencia-cina-zasadne-meni-system-spravodlivosti
  Nový normál: Ľudí bude súdiť umelá inteligencia. Čína zásadne mení systém spravodlivosti

 13. Emil Halamček

  Nech sú vzorom pre všetkych zdravotníkov sveta. CHovajú sa čestne a rozumne. Oni vedia že z toho vlaku sa nedá vystúpit. Oni dobre vedia že ludské telo nieje hrniec z ktorého môžeme vyliat obsah a potom ho poriadne umyt.

 14. Emil Halamček

  Tyto spomynaný zdravotníci mali by byt vzorom pre všetkých zdravotníkov celého sveta hrdo čestne a rozumne pristupujú k tejto vážnej situacii.Všetky poklady sveta by mali byt odsunuté nabok.

 15. https://zemavek.sk/milan-mazurek-a-sud/
  Milan Mazurek a súd

  Zvrátené rozhodnutie sudcu z Kežmarku: 20 000 eur ako odškodné Sabakovi, zaplatiť do 3 dní! Za to, že Milan Mazurek nazval Sabaku „covidovým prorokom“. Súdy už vydávajú rozhodnutia bez pojednávania, bez možnosti vyjadriť sa, bez možnosti obhájiť svoj názor. A odvolanie nemá odkladný účinok…

  Áno priatelia, žijeme v plnohodnotnom novodobom fašizme. Právny štát už vláda úplne zlomila cez koleno. Snažia sa umlčať a zastrašiť každého s iným názorom. Hnev ľudí sa im však vracia ako bumerang, ktorý ich skôr či neskôr zrazí na kolená.

  • 1. Okamžite vybrať peniaze z banky. Ak exekútor zablokuje účty, tak človek skončil.
   2. Požiadať nezaujatého právnik o pomoc.

  • Milanko a spol mali vždy len silácke reči, potom sa niet čo diviť, že si aj na nich už každý dovolí. Svojvôľa a aparátnici si robia čo sa im len zachce – od politikov cez políciu, sudcov vrátane ústavných až po lekárov… Ústava a zákony sú pre nich len zdrapom papieru a zodpovednosť necítia žádnú, lebo to by museli mať aspoň štipku svedomia a citu, ktoré však nemajú ! Akí sú to vládni kresťania, keď ich poháňa LEN mamon, nenávisť, moc, pomstychtivosť a pod. nízke pudy? Liberáli sa nemusia pretvarovať, ale krátkozraký zvyšok? Myslia si, že sme všetci slepí a hluchí bez mozgu? Dokedy to takto však budú všetci ľudia znášať?

 16. https://www.infowars.com/posts/the-truth-behind-vaccine-passports/
  The Truth Behind Vaccine Passports
  Pravda za očkovacími pasmi

  Passports would digitally store each person’s vaccine records and help usher in a two-class syst
  Pasy by digitálne uchovávali záznamy o očkovaní každej osoby a pomohli by zaviesť systém dvoch tried

 17. https://www.infowars.com/posts/flashback-fauci-discusses-how-vaccines-may-actually-make-disease-worse/
  Flashback: Fauci Discusses How Vaccines ‘May Actually Make Disease Worse’
  Retrospektíva: Fauci diskutuje o tom, ako vakcíny „môžu v skutočnosti zhoršiť chorobu“

 18. https://www.youtube.com/watch?v=LnooETczQnQ
  Dr.Jakubec:MIMORIADNÁ SPRÁVA❗LeKvarský zdrhol tajne v noci zo Slovenska.Slováci umierajú…

  Toto je najväčšia drzosť a arogancia moci.
  Na štvrtok 30. decembra je naplánované zasadnutie slovenskej vlády. Konať sa bude online od dvanástej hodiny.
  Stačí keď si zoberie notebook a urobí si pohodlie na lehátku pod palmou. Obyčajným Slovákom môže naordinovať ďalšie obmedzujúce opatrenia zabraňujúce šíreniu koronanvírusu a potom sa konečne ponorí do morských vĺn.

  Tešíme sa, ako sa pán minister vráti po Novom roku do našich zdevastovaných nemocníc krásne opálený a dozvie sa koľko mŕtvych je na svete❗

 19. Nepomôžete si nikto,len dokonalá lútosť vám pomôže lebo Pán čoskoro príde z varovaním ktoré bolo predpovedané v garababdale.Doma som sa snažil presvedčiť už rok otca mamu aj sestry aby sa neočkovali s tou satanskou,prekliatou smrtelnou tekutinou ktorá možno aj reaguje na 5G ktovie, a čo som si pomohol otec a mama sú zaočkovaní,sestra taktiež a druhá čo je tehotná taktiež,je to všetko temnota diabla oslabit človeka vo vnímaní zla a duchovných nebezpečenstiev tak isto aj sv,príjmanie v kostoloch do rúk čo je svätokrádežné.Ludia už nerozmýšlajú či je to dobré tie vládne rozhodnutia už len poslúchajú.Proste pochopte že pred očami sa nám odohráva apokalysa opísaná v Jánovi v biblii.

 20. https://www.youtube.com/watch?v=jHG48_-bZA4
  Sprcha pre Igora Matoviča od Miroslava Suju | Ľuboš Blaha zotrel Igora Matoviča

  • Predvádzajú sa tam…toto je úroveň slovenských politikov?! Smutné.
   Ale ešte smutnejšie je to, že za toto ich platíme z našich daní!!

 21. Moja skúsenosť z práce vo FN v Bratislave,mala som lepšiu imunitu po 4 rokoch prae, ako počas vysokoškolského štúdia. Pohybovala som sa v prostredí tzv.nozokomiálnych nákaz. Preto, je zbytočné povinne očkovať zdravotníkov. Výnimkou je hladný hygienik 😀. Ten má okrem malignej obezity, pridružené aj iné choroby?! Touto salámovou metódou postupne zaočkujú celú populáciu. Česť a vďaka tým, čo odolávajú a sú nepodplatiteľní!

 22. https://www.protiproud.cz/politika/6214-sorosova-uderka-v-akci-rakusan-s-bekem-likviduji-zbytky-statni-suverenity-covidismus-pokracuje-zapocala-ostra-demolice-v4-nepodvoleni-vyzyvaji-vladu-9-kroku-ke-svobode-a-zachrane-spolecnosti.htm
  Sorosova úderka v akci: Rakušan s Bekem likvidují zbytky státní suverenity. Covidismus pokračuje. Započala ostrá demolice V4. Nepodvolení vyzývají vládu: 9 kroků ke svobodě a záchraně společnosti

 23. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/je-to-tady-nizozemsko-oznamilo-plan-podat-lidem-az-sest-davek-vakciny-covid-19/
  Je to tady: Nizozemsko oznámilo plán podat lidem až šest dávek vakcíny covid-19

  Hugo de Jonge, nizozemský ministr zdravotnictví, uvedl, že země by se měla připravit další tři posilovací vakcíny proti koronaviru.

  „Nebylo by to poprvé, co by se to stalo.“ Fauci se neuvěřitelně vyjádřil k možné neúčinnosti vakcín

 24. https://www.hlavnespravy.sk/dr-makary-z-johns-hopkins-university-omikron-je-prechladnutie-strach-z-omikronu-podnecuje-druhu-pandemiu-sialenstva/2807750
  Dr. Makary z Johns Hopkins University: „Omikron“ je prechladnutie. Strach z omikronu podnecuje „druhú pandémiu šialenstva“. Šéf WHO má naopak obavy, že omikron a delta povedú k cunami nákaz

 25. Prekopírovala som jeden blog:
  Zbláznili ste sa ???
  Už aj v USA je od 1.1.2022 zakázaný PCR test !!!

  Po 31. prosinci 2021 nebude už tento test v USA platný !
  …… covid „pandemie“ byla produktem chybného PCR testu, PCR nedokáže rozlišit vir SARS-CoV-2 od virů chřipkových.
  https://www.ac24.cz/komentare/roberts-cdc-pripousti-ze-covid-pandemie-byla-produktem-chybneho-testu/testu?

  PS A u nás sa používa

 26. Ľudia v Belgicku sa búria:
  https://www.youtube.com/watch?v=waGoiJFgIyg
  Belgium – Unbelievable , Spectacular , Monumental …….. Historical Events….

 27. https://www.naturalnews.com/2021-12-30-radiologist-reports-a-360-fold-increase-in-adenopathy-following-covid-vaccinations.html
  Radiologist reports a 360-fold increase in adenopathy following covid vaccinations
  Rádiológ uvádza 360-násobný nárast adenopatie po očkovaní proti covidu

  Adenopathy is the medical term for swollen glands or swollen lymph nodes (lymphadenopathy).
  Adenopatia je lekársky termín pre opuchnuté žľazy alebo opuchnuté lymfatické uzliny (lymfadenopatia).

  Do covid vaccines cause lymphatic disorders, autoimmune conditions, and/or cancer?
  Spôsobujú vakcíny proti covidu lymfatické poruchy, autoimunitné stavy a/alebo rakovinu?

 28. Ale ale čo sa to deje??.. predlžili očkovanie za odmenu do polovice januára??
  To znamená, že stále majú málo zaočkovaných.

 29. https://www.naturalnews.com/2021-12-30-stew-peters-reminds-americans-that-covid-19-pandemic-was-planned-brighteon-tv.html
  Stew Peters reminds Americans that COVID-19 pandemic was planned – Brighteon.TV
  Stew Peters pripomína Američanom, že pandémia COVID-19 bola plánovaná – Brighteon.TV

 30. https://www.naturalnews.com/2021-12-30-ny-times-editor-has-died-moderna-covid-booster-shot.html
  A NY Times editor has died of a heart attack at 49, one day after receiving a Moderna COVID “booster” shot
  Redaktor NY Times zomrel na infarkt vo veku 49 rokov, jeden deň po tom, čo dostal „posilňovaciu“ injekciu Moderna COVID

 31. https://www.naturalnews.com/2021-12-30-masks-forced-children-dumb-down-brain-oxygen.html
  Masks purposely being forced on children to dumb them down by depriving their brains of oxygen
  Masky sú zámerne nútené deťom, aby z nich urobili hlúpych tým, že im odobrali kyslík

  Masks and lockdowns are killing our children
  Masky a lockdowny zabíjajú naše deti

  More related news about masks, lockdowns, and other plandemic restrictions can be found at Genocide.news.
  Ďalšie súvisiace správy o maskách, lockdownoch a iných plandemických obmedzeniach nájdete na Genocide.news.

 32. https://www.naturalnews.com/2021-12-30-americas-top-medical-schools-woketard-indoctrination-centers-churning-out-medical-morons.html
  America’s top medical schools are becoming woketard indoctrination centers churning out medical morons
  Najlepšie americké lekárske fakulty sa stávajú indoktrinačnými centrami woketardov, ktoré chrlia medicínskych hlupákov

 33. len taká perlička na odľahčenie -„na urgente som videla celulitídu“…. je to fakt dobre preložené? Toto mi vyvolalo úsmev na tvári… ide silvester, tak sa treba aj zasmiať, hoci len tak „cez zuby“.

  • Áno, je to tam takto. Je to myslené zrejme tak, že celulitída nebola hlavným dôvodom, prečo niekto prišiel na urgent, ale keď už tam bol s niečím závažnejším, tak spomenul aj toto.

 34. …ozaj zauj.článok a kopec zaujím.komentárov….tá ukážka z filmu 7statočných je mimoriadne trefná na túto situáciu, akoby to bolo ,,nahraté“ práve kvôli koronocirkusu …..je mimoriadne smutné, čo sa tu všetko deje, no veľa záleží na každ.z nás, ako sa k tomu zachováme….nielen masky a lockdowny ,,zabíjajú“ naše deti, celá táto koron.fraška ,,zabíja“ okrem zdravia a našich životov aj zdravý sedliac.rozum a doslova rozbíja rodiny….všetci by sme si mali uvedomiť, či chceme takýto život, niektorí čakajú, ako sa to vykryštalizuje, no myslím si, že ten svoj nesúhlas s týmito opatreniami treba dať najavo …..nech sa preto vieme čo najlepšie rozhodnúť…..

Pridajte komentár

*