India vyvíja sadu na domácu liečbu COVID-19 Ivermektínom za menej než 3 doláre


Print Friendly, PDF & Email

India vyvíja sadu na domácu liečbu COVID-19 Ivermektínom za menej než 3 doláre

(TheLibertyBeacon) – Kým západné krajiny pokračujú vo svojom agresívnom vývoji a pretláčaní nových, drahých a experimentálnych farmaceutických vakcín, India sa vybrala presne opačným smerom.

Vyvinula „zázračne“ účinnú a bezpečnú sadu na liečbu ochorenia COVID-19, ktorá stojí len 2,65 dolára na osobu a ktorá dopomohla k „prudkému poklesu“ počtu prípadov a miery mortality.

Svedectvá pred americkým kongresom v prospech Ivermektínu

Minulý mesiac svedčilo pred Bezpečnostným výborom vnútornej bezpečnosti senátu USA niekoľko lekárskych odborníkov v prospech schválenia Ivermektínu na prvotnú liečbu nového koronavírusu.

Bol medzi nimi aj Dr. Pierre Kory, zakladajúci člen Aliancie prvej línie kritickej starostlivosti pri ochorení Covid-19 (FLCCC), ktorý vysvetlil, že Ivermektín, prostriedok proti parazitom, ktorý získal Nobelovu cenu „v podstate vymazáva prenos tohto vírusu so zázračnou účinnosťou“.

Odkedy bolo vlani v júni v laboratóriu zistené, že Ivermektín potláča COVID-19, bol podrobený desiatkam štúdií a objavujú sa stále ďalšie a ďalšie príbehy o jeho úspešnosti.

„Do veľkej miery liečim ochorenie COVID od jeho vypuknutia každý jeden deň,“ hovorí Kory.

„Keď hovorím ´zázrak´, nepoužívam tento pojem ľahko…  je to vedecké odporúčanie, zakladajúce sa na hore dát, ktoré sa vynorili za posledné tri mesiace.“

Skupina FLCCC vyvinula liečebný režim, ktorého súčasťou je Ivermektín. Tvrdí, že oproti priemeru viedol v nemocniciach, ktoré ho aplikovali, k 83% nižším mieram smrtnosti na ochorenie COVID-19.

Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) však núdzové schválenie Ivermektínu na liečbu koronavírusu odmietol. Už mesiace uvádza, že „je potrebné ďalšie testovanie.“

India pre svojich občanov proaktívne niečo robí

V kontraste s vyššie uvedeným, na opačnej strane sveta, India liečebný protokol zmieňovaný Dr. Korym a jeho kolegami prijala a tento produkt teraz vyrába pod obchodnou značkou „Ziverdo Kit“ a stojí približne len 2,65 dolára na osobu.

Úrady západných krajín pre ľudí trpiacich vírusom SARS-CoV-2 neodporúčajú žiadnu špeciálnu liečbu „pokiaľ pacient nie je hospitalizovaný a nepotrebuje kyslík“.

V Indii naproti tomu začali pacientov s koronavírusom liečiť včas a k liečbe patrí aj použitie ďalšieho účinného lieku, o ktorom sme aj my už dávno písali pod názvom hydroxychlorochín (HCQ).

TrialSiteNews (TSN) uvádzajú, že vlani v novembri sa vďaka včasnej liečbe z ochorenia COVID-19 úplne vyliečili Dr. Makarand Paranjpe a jeho žena. Obaja sú 77-roční indickí lekári. Ona použila hydroxychlorochín a on užíval Ivermektín.

„Vieme, že pri absencii akejkoľvek liečby vírus vstupuje do buniek a tam sa replikuje,“povedal Paranjpe.

„Dokáže vytvárať ochorenie, ktoré je čoraz ťažšie. Jednoduchou  úlohou týchto lacných a bezpečných liečob je takú replikáciu čo najskôr zastaviť.“

Keď vlani v marci zúrili v USA po odporúčaní lieku prezidentom Trumpom debaty o prednostiach hydroxychlorochínu (HCQ), India ho už odporučila vo svojich celonárodných smerniciach. Prehlásila, že by sa mal použiť v čo najskoršom štádiu ochorenia… a mali by sa mu vyhnúť pacienti s ťažkým ochorením.

Po tom, ako bola v júni zistená účinnosť Ivermektínu pri liečbe vírusu, spolu s významným následným testovaním, najväčší štát Indie Uttarpradéš (230 miliónov obyvateľov) v auguste oznámil, že v prevencii a liečbe ochorenia COVID-19 nahrádza svoj HCQ protokol Ivermektínom.

Štáty a provincie používajúce Ivermektín majú násobne nižšie miery smrtnosti

Koncom roka 2020 mal Uttarpradéš – ktorý distribuoval Ivermektín na domácu liečbu zdarma – v decembri druhú najnižšiu mieru smrtnosti v Indii a to 0,26 na 100 000 obyvateľov. To je 7-krát menej, ako má dnes Slovensko!

Nižšiu mieru smrtnosti mal len indický štát Bihár so 128 miliónmi obyvateľov. A aj ten, ako píše Mary Beth Pfeifferová z TSN, odporúča Ivermektín.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Pri ďalšom porovnaní, s využitím včasnej liečby HCQ a Ivermektínom, má husto obývaná India, ktorá má štyrikrát viac obyvateľov než USA, ani nie polovicu úmrtí v súvislosti s ochorením na koronavírus.

„A India neporáža len slabo si počínajúce USA. Vyššie miery smrtnosti ako India má celkovo 98 krajín,“ píše Pfeifferová.

Dr. Anil K. Chaurasia, lekár zo štátu Uttarpradéš, potvrdil, že od polovice septembra bol v Indii pozorovateľný jasný pokles prípadov ochorenia COVID a úmrtí naň. No a prudký pokles počtu prípadov a úmrtí stále pokračuje.

Tie isté výsledky platia pre susedný Bangladéš, jeden z najhustejšie osídlených štátov sveta, kde lekári na domácu liečbu tiež používajú Ivermektín a majú dokonca ešte nižšiu mieru smrtnosti, ktorá ich radí na 128. miesto na svete. Také „vyspelé“ Slovensko je dnes na smutnom 1. mieste.

Kory uviedol podobné výsledky v Peru, Argentíne, Brazílii a niekoľkých ďalších krajinách Južnej Ameriky, demonštrujúc účinnosť Ivermektínu.

Vo svojom písomnom svedectve pre výbor senátu napríklad popísal, že:

„V Peru došlo k vrcholu úmrtí v čase distribúcie Ivermektínu, ktorý krajina schválila na liečbu ochorenia COVID-19 koncom jari. Každý peruánsky región bol po zavedení Ivermektínu svedkom rýchleho a trvalého zníženia tak počtu prípadov, ako aj úmrtí pacientov“.

Napriek takým novým a rozsiahlym dôkazom však mnohé západné krajiny zostávajú vo svojom odmietaní Ivermektínu ako nástroja na boj s koronavírusom neochvejné a namiesto neho sa zameriavajú hlavne na vakcíny.

Na Slovensku bol Ivermektín síce oficiálne povolený, no štát ho zabezpečil len vo veľmi obmedzenom množstve a nie masovo, ako sa deje v iných krajinách.

Lieky verzus vakcíny na COVID-19

HCQ a Ivermektín sú tu už veľa desaťročí a je o nich známe, že sú celkom bezpečné.

Oproti nim vakcíny na ochorenie COVID-19 s novou technológiou „mediátorovej RNA“ prechádzajú zrýchleným procesom vývoja, testovania, schvaľovania a teraz aj distribúcie, bez akýchkoľvek v tomto priemysle štandardných pokusov na zvieratách a postačujúcich štúdií o dlhodobých účinkoch.

Preto ohľadne vakcín tu panujú pretrvávajú vážne obavy. K týmto obavám patria „alergické“ a „potenciálne fatálne reakcie“, a tiež obavy z možného vplyvu na plodnosť.

Túto jeseň americká FDA dokonca zostavila dokument, uvádzajúci možné vedľajšie účinky vakcíny proti COVID-19, ako sú mŕtvica, encefalitída, autoimunitné ochorenie, vrodené chyby, Kawasakiho choroba a smrť.

Súčasné správy prezrádzajú, že stovky jednotlivcov zaočkovaných týmito vakcínami bolo hospitalizovaných a mnohí dokonca zomreli.

Záver

Hoci regulačné agentúry viacerých západných krajín zachovávajú prístup, že pred schválením Ivermektínu je potrebné ďalšie testovanie, Pfeifferová poznamenáva, že vždy je lepšie mať viac informácií. V ktorom bode ich však je pri pandémii dosť?

Kory senátu dôrazne tvrdil, že:

„Množstvo dôkazov, ktoré som zatiaľ predložil, prekračuje úroveň požadovanú pre zhovievavé použitie autorizácie,  ako ho definuje FDA.

Ivermektín je treba okamžite systematicky prijať tak na národnej, ako i svetovej úrovni, a bodka,“ nástojil.

„Tento liek môžete užívať doslova pri akomkoľvek stave. Je bezpečný, lacný a široko dostupný,“ uviedol na záver.

Stop Candida

Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  Čoraz viac sa presviedčam, že india nám je príkladom nielen v liečení ,,cov.19″ ale celkovo, svojím prístupom ku zdraviu, a to práve využitím ajurvédy.
  Táto krajina predbieha všetky západ..štáty v liečení ,,cov“.jednod.a pomerne lac.liekom Ivermectínom. Zdá sa, že predsa len niekt.ľudia, hlavne tí na čele štátu, využívajú svoj ,,sedl.rozum“ a snažia sa šetrne, bezbolestne a aj lacno liečiť. A čo je najlepšie, majú úspech! Klobúk dolu pred nimi! u nás sa testuje,,, rúškuje“, očkuje a stále to nepomáha. No a najhoršie je, keď sú ľudia ,,ochotní“ nosiť 2 rúška naraz!, ale kvôli svojmu zdraviu neurobia nič naviac! Veď on ani neexistuje! všetko je o našej imunite a prispôsobení sa dákym cudz.vírusom……V práci sme dostali nové, vraj podľa posl.odporúčaní :-(…..rada podarujem :-)…………………….

  • my mám už v práci kolektívnu imunitu bezrúškovú (teda zatiaľ) 🙂

  • V ajurvéde je veľa múdreho, trochu som to preštudovala. India má aj veľmi prepracovanú homeopatiu.
   Bohužiaľ západné štáty uznávajú len lieky z petrochémie. Rockefellerovci prevzali medicínu, farmáciu do svojich rúka okolo roku 1900 a rozhodli sa že nedovolia lieky z prírodných vecí len z petrochémie lebo oni ovládajú aj petrochemický priemysel.
   Ak sa nemýlim v Indii majú aj ministerstvo naturálnej medicíny alebo tak nejako podobne sa to volá.

  • MUDr. Anka Košičanka

   Mali by sme tých našich Rómov viac podchytiť- nedovoliť incest. Ani manželstvá s blízkymi príbuznými. Nie sú oni hlúpi. A ak by sa odstránila tá strašná toxikománia? uff- ale to je problém aj u „bielych“

 2. cikitsaka

  Existují cenová srovnání jednotlivých léků?
  moje nominace: antivirotikum monolaurin v kokosovém tuku
  dávka: 1-2 čl při prvních příznacích infekce
  účinek: do 2 hodin (vlastní zkušenost)
  cena: 1 kg – cca 200 dávek – cca 120 Kč

 3. https://zemavek.sk/stat-ktoremu-vladne-farmabiznis/
  Štát, ktorému vládne farmabiznis

  Verejný život na Slovensku sa zúžil na jedinú ústrednú doktrínu – vakcináciu.

 4. MUDr. Anka Košičanka

  U nás tá oficiálne povolená medicína dôkazov má aj nevýhody. Nie je pružná. Pokiaľ to u nás povolia- ten Ivermectin- tak vírus už naberie takú silu a agresivitu, že možno ten Ivermectin nebude účinný.

 5. Ivan Hrozný

  Kým India lieči, my špárame v nose a zabíjame ľudí! Dúfam, že to 20.2.2021 v BA ukončíme!

  • Pane , pevne dúfam a verím že sa ľuďom rozsvieti v hlave žiarovka s nápisom:
   “ modrá palička nelieči, začni človeče vedome žiť!“

 6. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/02/17/bill-gates-says-3-shots-are-now-needed-for-new-mutant-varieties-of-covid.aspx
  Bill Gates Says 3 Shots Are Now Needed for New Mutant Varieties of COVID
  Bill Gates hovorí tri vakcíny sú potrebné pre nové mutácie COVIDU

  • Smejem sa, pod týmto článkom je blog – voľne preložím:
   Prišla nová duševná choroba, the vaccine obsessed personality disorder, vakcínou – posadnutá osobnostná porucha.

   VOPD = vaccine obsessed personality disorder.
   VOPD = vakcínou posadnutá osobnostná porucha

 7. Hoci regulačné agentúry viacerých západných krajín zachovávajú prístup, že pred schválením Ivermektínu (HCQ) je potrebné ďalšie testovanie, veselo odporúčajú a púšťajú do obehu neodskúšanú a LEN podmienečne schválenú ( v preklade ešte NESCHVÁLENÚ) vakcínu s tisícami registrovaných prípadov vedľajšíc negatívnych účinokov (napr. na SK nemohli byť otvorené niektoré základné školy pre neschpnosť učiteľov vyučovať po zaočkovaní z dôvodu vedľajších účinkov vakcinácie proti c19). 40 ročný liek , miliónykrát odskúšaný v praxi (Ivermektín) je pre nich z nejakého nám nezámeno dôvodu nebezpečný !!! Alebo snáď chcú vyvakcínovať ľudí „západu“ na GMO modifikované entity , na ktoré si napr. budú potom fyzicky robiť nárok z patentového práva pre GMO modifikované živočíchy práve výrobcovia vakcín, alebo niečo ešte horšie, lebo nikto z nás ešte nevie čo sa stane po genetickej modifikácii zasiahnutých buniek očkovaním napr. o 4,6,12 mesiacov, alebo 1,2,3.. rokov ?!?
  Neliečením prvotných ľahkých príznakov c19 a odopieraním dostupnosti vo svete DOSTUPNÝCH , overených a účinných liekov , ktoré sú lacno v zahraničí k dispozícii (dokonca ich zadržiavajú ľuďom na hraniciach a vracajú ich späť) sa dopúšťajú vlády a úradníci týchto krajím genocídy na svojom vlastnom obyvateľstve. Čo na to „predstaviteľia“ SR ????? Zločiny proti ľudskosti sú NEPREMLČATEĽNÉ !

 8. https://www.ac24.cz/komentare/miliony-za-mlceni-nebo-statistika-pro-vyvolene/
  Miliony za mlčení, nebo statistika pro vyvolené?!

  Prečo sú údaje z mobilných odberných miest (MOM) viazané mlčanlivosťou, ktorá vyplýva z článku V. zmlúv podpísaných ministerstvom zdravotníctva?

  Krivé štatistiky, falošne negatívni a tisíce mŕtvych, tak stáli daňových poplatníkov za posledný mesiac 79 535 276,- eur, a to ešte pod rúškom mlčanlivosti, ktorú mobilné odberné miesta podpísali… Kde sa tie milióny v prázdnej špajzy vzali?

 9. Já osobně věřím oxidu chloričitému – CDS
  Dokument o úžasných léčebných učincích oxidu chloričitého při léčbě virových, bakteriálních, houbových a parazitických infekcí.

  Film s českými titulky
  https://rumble.com/vdxyzr-univerzln-lk-vda-a-pbh-oxidu-chloriitho-cz.html
  Samostatné titulky k filmu
  http://x0.cz/5ujru9

  • Nebezpečná alternatíva: MMS roztok – lieči i neliečiteľné?
   [Prehľadávať doménu slovenskypacient.sk/mms-roztok-liek-skusenosti-davkovanie/] https://slovenskypacient.sk/mms-roztok-liek-skusenosti-davkovanie/
   Oxid chloričitý (chlórdioxid) je silný oxidant a zvyšuje oxidačný stres. To znamená, že produkuje mnoho voľných radikálov , ktoré poškodzujú naše bunky. Poškodenie buniek (v dôsledku nadmernej oxidácie) vedie k vzniku rôznych ochorení, ako ateroskleróza , rakovina , artritída a ďalšie, ktoré sa objavujú v procese …

 10. Chodíme okolo horúcej kaše a neriešime liečbu primárnej príčiny C-19…
  Pre orientáciu uvádzam, že je potrebný návrat k A.Einsteinovi a súčasnej
  kvantovej kognitívnej embryonálnej biologii……..ale je to na dlhšiu reč……Jozeft

 11. Zuzana Vavrikova

  V India uz v začiatkoch covidu rozdavali balíčky, ktoré obsahovali Ivermektin, oxymeter, lieky proti teplote, lieky proti kaslu, tieto záchranné balíčky dostal každý clen rodiny, obsahoval aj atb Azitomycin, v prípade zápalu. Ked to dokazali v Indii, mohli to zabezpečiť aj u nás, len by sa im to nehodilo do skladačky, zlozenej s chaosu, strachu, umierania(zbytocneho), dezinformácii, a najmä k vakcinacnemu programu, dopredu naplanovanemu, aby kazdemu z toho nieco kvaplo, ved elita ma penazi dost, co tam po ludskych zivotoch. Tie pre nich nie su dôležité. Smutné.

 12. Moja mamina užívala Ivermectin hneď ako jej bol zistený Covid a zomrela. Po mesiaci mi zomrela na Covid sestra, ktora tiež od začiatku užívala Ivermectin. Ivermectinu už neverím.

 13. Annalucia

  moja vtedy 83 ročná mama dostala covid v nemocnici, kde čakala na operáciu chrbta. Bol začiatok pandémie, keď nám volal lekár, boli sme v šoku, už mamku nikdy neuvidíme. Do 24 hodín sme za 200 Euro zohnali Ivermektin, tajne ho v oblečení prepašovali mamke, pretože ošetrujúci lekár o ňom ani nechcel počuť a zakázal ho. Mamu následne presúvali z izby na izbu až skončila v izbe s dvoma intubovanými, ktoré v priebehu 2 dní pri nej zomreli. Mama takmer ani nezakašľala a po dvoch týždňoch ju zdravú poslali domov. Prežila vďaka lieku? Neviem.

Pridajte komentár

*