Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Prečo vaša životná poistka nemusí byť vyplatená, ak zomriete po očkovaní proti kovidu


Print Friendly, PDF & Email

Prečo vaša životná poistka nemusí byť vyplatená, ak zomriete po očkovaní proti kovidu

(tapnewswire.com) – Skôr, ako sa dáte proti kovidu zaočkovať, preverte si svoju životnú poistku.

Hovorí sa, že niektoré alebo možno aj všetky životné poistky nebudú vyplácané za úmrtia v súvislosti s vakcínou proti ochoreniu COVID-19, keďže všetky súčasné „vakcíny“ sú zatiaľ stále experimentálne (respektíve majú len autorizáciu na núdzové použitie).

Ak ide o priveľké riziko pre vašich poisťovateľov, prečo by ste ho mali podstupovať vy?

Ešte aj to, že máte pozitívny test na COVID, by mohlo znamenať, že už neprichádzate do úvahy pre poistenie. Skôr, než sa dáte zaočkovať, si to musíte dôkladne preveriť.

Je potrebné kontaktovať svoju životnú poisťovňu a priamo sa jej na to opýtať.

Najlepšie by bolo vyžiadať si to aj písomne, ak už máte existujúcu poistku. V prípade novej poistky sa ubezpečte, že očkovanie proti COVID-19 bude uvedené v poistných podmienkach.

Pri čítaní nasledujúceho textu od Asociácie britských poisťovateľov by ste mali čítať medzi riadkami.

Môžem si aj napriek tomu uzavrieť poistenie?

Mnohí poisťovatelia naďalej prijímajú žiadosti o životné poistenie a niektorí teraz zaradili otázku, týkajúcu sa koronavírusu (pozrite nižšie pri očakávaných otázkach).

Niektorí poisťovatelia žiadosti odsúvajú, ak ste v súčasnosti pozitívne testovaní na koronavírus a potrebujete dodať lekárske potvrdenie, to však neznamená, že žiadosť nemôžete v budúcnosti podať znova.

Aké otázky o koronavíruse by som mal očakávať pri uchádzaní sa o životné poistenie?

Životné poisťovne si pre nové žiadosti vytvorili konkrétne otázky na posúdenie rizika ohľadom koronavírusu. Má to len zaistiť, aby mali pri posudzovaní vášho zdravia a zdravotných okolností celkový obraz.

Otázky o koronavíruse môžu znieť takto:

 • Boli ste pozitívne testovaní na koronavírus?
 • Ste v súčasnosti v karanténe?
 • Mali ste nejaké príznaky koronavírusu?
 • Boli ste v priamom kontakte s niekým, komu bol zistený koronavírus, alebo u koho bolo podozrenie, že ho má?

Ak na niektoré z týchto otázok odpoviete áno, môžu rozhodnutie o vás odložiť, kým sa nevyliečite. Rozhodnutia sa môžu u jednotlivých poisťovateľov líšiť.

Keď kvôli svojmu zdravotnému stavu patríte do skupiny s vysokým rizikom, kam sa radia ľudia so silnou cukrovkou, astmou, srdcovými problémami, autoimunitnými ochoreniami a celým radom ďalších stavov, potom vás, pokým nemáte symptómy, nezaradia do kategórie „samoizolácia“.

Ľudia, ktorým sa z dôvodu ich vlastného bezpečia radí zostať doma, budú hodnotení ako jednotlivci s bežným, nízkym rizikom.

Záver

Zaočkovanie proti COVID-19 je očividne samostatný problém, o ktorom sa poisťovne zvlášť nezmieňujú.

No jednotlivcom, ktorí sa poisťovateľov pýtajú, či vyplatia smrť spôsobenú vakcínou, často odpovedajú NIE, pretože z právneho i medicínskeho hľadiska to nie je vakcína, ale experimentálny lekársky zákrok (respektíve experimentálna génová terapia u mRNA vakcín).

Dajte si preto na to pozor, aby vaši blízki, ak by sa nedajbože niečo stalo, neostali nepríjemne zaskočení bez peňazí!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …zaočkovanie proti cov.19 je očividne samostatný problém, o kt.sa poisťovne zvlášť nezmieňujú….. kto chce, nech sa dá aj 10 x, ja to vôbec neberiem do úvahy……..

  • Tuna v USA,zivotna poistka je OK,ked je starsia ako 2 roky,SNSLIFE, trvrdi ze,pozera len na zdravie,ked sa poistka podpisuje a samozrejme ze je 2 roky,na co ma cas patricna poistovna zistit,ci ten clovek neklamal ,po 2 rokoch,musia platit,ale ak sa nieco stane ako AKT OF GOD, po Francuzsky je to:: „Force Majeure“to tiez zahrna „pandemiu“,prirodne katastrofy,obcianske vojny,demonstracie,ked Banky,atd. „nemozu“ fulfill contract,tak nikto nic nedostane,Janko, 32 rokov vo financnych sluzbach,USA

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Ak som dobre porozumela v článku sa spomína životné poistenie.
  Ale v mnohých štátoch, človek sám si musí platiť zdravotné poistenie a keď sa prihlásite tam je veľa otázok a ak už napr. trpíte nejakou chorobou tak vám tu liečbu nepreplácajú. Myslím si, že v tých štátoch nebude preplácaná ani liečba z poškodenia Covid vakcínou – veď je experimentálna (na čo si si ju ty blbec dal pichnúť – oni tieto slová povedia opisom, diplomaticky a liečba bude excluded, čiže nehradená).

 3. https://www.naturalnews.com/2021-04-02-scottish-woman-painful-rashes-astrazeneca-coronavirus-vaccine.html
  Scottish woman develops severe and painful rashes all over her body immediately after getting AstraZeneca coronavirus vaccine
  U škótskej ženy sa objavia ťažké a bolestivé vyrážky po jej celom tele ihneď po obdržaní AstraZeneca corona vírusovej vakcíny

 4. https://www.naturalnews.com/2021-04-02-resident-suffers-facial-paralysis-after-sinovac-jab.html
  Healthy Hong Kong resident suffers facial paralysis after Sinovac coronavirus jab
  Zdravý obyvateľ Hongkongu utrpel tvárovú paralýzu (ochrnutie) po Sinovac corona vírusovej vakcíne

 5. Helena Konstacky

  NEOCKOVAT!!!! Zabije vas to! Uz pres rok koluje kratke video s vysvetlenim, jak 5G frekvence pusobi negativne na lidsky organizmus. (Prof . Tom Cowan). Stovky videi koluji o planech Big Farmy a Bill Gates s lidstvem. Tisice lekaru informuji o levne lecbe, broji proti nesmyslnym rouskam a jeste nesmyslnejsim PCR testum a varuji pred touto experimentalni injekci. Proboha lidi!!! Jde nam a mlade generaci o zivot! Proberte se!!!!

 6. Ale veď predsa VAKCÍNA JE TÁ ŽIVOTNÁ POISTKA – či?!

  Ak sú za Veľkým resetom bankstri – tak sú aj za poisťovňami – poistenie je len segment bankových služieb, resp. diverzifikácia bankovej investície – niečo ako lotéria s akciami – off short. Ak teda „poisťovne“ vyhodnocujú vakcináciu ako svoje riziko – tak si píšte, že je to aj vaše riziko! Ale toto zmrdaný novinár v mainstreame nikdy neotvorí!
  —————————————–
  Seaspiracy: Pravá tvář udržitelného rybolovu
  Poznámka – problematika plastov v oceánoch je už ako tak známa – dokument ešte nezachytil problematiku miliárd rúšok a respirátorov a z nich mikroplasty a morgellony.
  https://www.freefilm.to/film/seaspiracy-prava-tvar-udrzitelneho-rybolovu

 7. Ak ani tento článok nerozlepí ovečkám oči, tak už asi nič… ešte že aspoň poisťovne ich majú roztvorené dokorán.
  Treba – v tejto dobe covidej – zmiznúť z veľkomiest na kopanice; lepšie je byť obklopený stádom štvornohých oviec, ako dvojnohých.

 8. http://www.nwoo.org/2021/04/02/vakciny-covid-19-jsou-zbrane-hromadneho-niceni/
  Vakcíny Covid-19 jsou zbraně hromadného ničení

 9. Jednoduchá

  …milá Emily, ,,trafila ste klinec po hlavičke,,, také štvornohé ovečky sú často x lepšími ,,spoločníkmi,, ako tie dvojnohé…………….

 10. Potešilo ma, že už aj predavačky v Jednote počúvajú infovojnu 🙂

 11. Časom to urobia tak, že vás poistka za príplatok…ako rizikových športovcov.

 12. https://zemavek.sk/norska-vlada-je-obvinena-zo-zlocinov-proti-ludskosti-druhy-norimbersky-tribunal/
  Nórska vláda je obvinená zo zločinov proti ľudskosti. Druhý norimberský tribunál

  Vlna odporu proti koronavírusovým opatreniam rastie. Po celom svete sa vedú vyšetrovania v spolupráci s právnikmi a advokátmi. Medzi nimi aj 2. Norimberský tribunál, ktorý sa pripravuje už mesiace: TU.
  Pod vedením nemeckého právnika Dr. Reinera Fuellmicha je momentálne podávaná hromadná žaloba. Je to skupinová žaloba, pri ktorej skupina ľudí podáva kolektívne žalobu na súd.

  • Dufam ze ho nezlikviduju,ako Presidenta z Tanzanie( ten co priamo cital z Rockefelerovej nadacie,hlavne stranku 18,z roku 2010,Locksteps) a Premiera z Bielej Slonoviny a inych

 13. https://zemavek.sk/dohoda-o-prijimani-migrantov-na-regionalnej-urovni/
  Dohoda o prijímaní migrantov na regionálnej úrovni

  Dali občania mandát predstaviteľom obecných zastupiteľstiev a Matúšovi Vallovi, či Jurajovi Drobovi a ďalším na využívanie rozpočtov zastupiteľstiev z daní ich obyvateľov na obsadenie obcí, ubytovanie, kŕmenie a prevýchovu a integráciu tisícov cudzincov?

  • Oni mandát od nás nepotrebujú, milá Jean. Oni potrebujú hrču obeživa a je jedno, že jalového…alebo, počkať. Sme vo vojne. A tak pravdepodobne robia, čo robia, na príkaz zhora. A vojenské povely sa plniť musia. Vieme, ako končia tí, ktorí ich neuposlúchnu. Rozdiel je len v tom, že súčasné spoločnosti disponujú inými, ťažko dokázateľnými zbraňami.

   • Milá Emily, aj ja mám pocit, že máme tretiu svetovú vojnu – biologickú.
    Veď elity sveta plánujú stále vypúšťať nové a nové vírusy, stále a stále nás očkovať až ostaneme len 500 tisíc až jedna miliarda ľudí na tejto zemeguli a títo budú pod stálym dohľadom – umelá inteligencia, každý pohyb ľudí bude sledovaní.
    Jedným slovom „krásna“ budúcnosť.
    Ale ovečky (skoro 8 miliárd) poslúcha niekoľko rodín, čo ovládajú túto zemeguľu.

    • WW3 oficialne zacala,ked USA napadlo IRAQ,kde doteraz „hladaju“ zbrane hromadneho nicenie a milliony mrtvych. WW3 sa rozbehne do plneho prudu,ked „IsraHell „napadne Iran,je to podla niektorych analitikov,tiez to napisal Albert Pike: „threeworldwars,“(este na konci 18 storocia ,kde opisuje 3 svetove vojny a ake budu mat vyznam Google it)

  • Obcania nie,ale uz 2016 roku sudruhovia vychodnej EU,uz podpisali Europsky Superstat,kde sa okrem ineho otroctva hovori,ze krajiny,nemaju ziadne pravo rozhodovat ohladom immigracie,atd.

   • „Do Slovenska“ sa má údajne vopchať až 15 miliónov imigrantov – švajčiarske zdroje v súvislosti so sčítaním domov a bytov 2019. „Miesto je!“ Tipujem na plány zmrdov zo Swiss Octagon.

 14. Započala plánovaná likvidácia internetových kryptomien! Založenie kryptomien bola od počiatku provkatívna činnosť smerom k celosvetovej bezhotovostnej spoločnosti. Chamtivosť zbohatlíkov a snaha obísť dane prináša ovocie globalistom domu Sion!

  2021-04-02 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-04-02-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 15. No už hej. K tomuto už naozaj netreba komentár, ani to kritizovať ,máte jasne tu všetko vysvetlené do detailov, komu už ani toto neotvorí , nie zalepené ale už priam zašité oči, tak nech si hľadí sám na seba nie som žiadny zlo prajník ,ani škodoradostný , ale naozaj si to už potomto všetkom každý ten jednotlivec zaslúži, následky tohto vulgarizmu, keď ho dobehnú. Týmto svojím rozhodnutím ozaj neplatia žiadne výhovorky že : Musel som lebo nemôžem ísť do práce a kadejaké priblblé iné výhovorky , podpisuje na základe tohto manévru rozsudok smrti sám nad sebou každý jeden jednotlivec. Kto tento nerozvážnych krok absolvuje , lebo faktický a nevyvrátiteľne, krok naspäť už : žiaľ neexistuje ! Už len otázka času ,kedy, tá momentálna imunita tela každého jednotlivca, čo len trošku poklesne ,už začína úradovať koronavírus ! Potom sú už len 2 možnosti na výber. Alebo rovno cintorín, prípadne máte možnosť si ešte za svojho života zvoliť aj krematóriu – žiaľ . Toto je chamtivosť ; nenažranosť pár jednotlivcov ktorí túžia prevziať moc nad celým svetom aj na úkor životov bezbranných jednotlivcov,žiaľ to sme my a veľmi draho za svoju naivnú poverčivosť
  zaplatíme – žiaľ – životom .

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nositel-nobelovy-ceny-montagnier-varuje-pred-masivnim-ockovanim-vuci-covid-19/
  Nositel Nobelovy ceny Montagnier, varuje před masivním očkováním vůči Covid-19

  Profesor Luc Montagnier, nositel Nobelovy ceny za medicínu žádá zastavení masivního očkování proti Covid-19. List zaslal představitelům státu Izrael.

 17. https://childrenshealthdefense.org/defender/covid-vaccine-injuries-vaers-cdc/?itm_term=home
  Number of COVID Vaccine Injuries Reported to VAERS Surpasses 50,000, CDC Data Show
  Čísla poškodení COVID vakcínou hlásených VAERS-u prevyšujú 50 000, ukazujú dáta CDC

  VAERS data released today showed 50,861 reports of adverse events following COVID vaccines, including 2,249 deaths and 7,726 serious injuries between Dec. 14, 2020 and March 26, 2021.

  VAERSA dáta vydané dnes ukázali 50.861 hlásení nepriaznivých účinkov po COVID vakcínach, vrátane 2.249 úmrtí a 7.726 vážnych poškodení medzi decembrom 14, 2020 a 26. marcom 2021.

  • Vaers,je spojene so CDC,aj ked je CDC sukromna Vaccinova Firma, pod vplyvom Velkych farmaceutickych firiem Vlada USA,ju povazuje ako cast govermentu,tie cisla by sa mali vynasobit,tak,od 10 do 100%

 18. https://www.banned.video/watch?id=606754d6d0ce9b7a32df32e8
  ‘Vaccine’ Depopulation – A Must Watch – David Icke Dot-Connector Videocast
  Depopulácia vakcínami

 19. Jednoduchá

  …..Milá Ametyst, tak o tých predavačkách to je úžasná správa :-)…….a možnosť c? podľa mňa NEVZDÁVAŤ sa len tak a stále veriť, že to pôjde k lepšiemu……………………………….

  • Ježiš mu povedal: Uveril si, pretože si ma videl. Blahoslavení, ktorí nevideli, a uverili. (Ján 29)

   • Je 46 tisic krestanskych nabozenstiev,co veria v Jezisa,ale sa navzajom nezhoduju(nechcem povedat nenavidia) ,takze ludia su rozdeleni,co je plan Elity „divide and conquer“ Tiez Muslimy su rozdeleni a ti sa doteraz navzajom vrazdia,(tak sa tiez vrazdili krestania,hlavnePapez ich vrazdil :,upaľovanie bosoriek,70 tisic len v Nemecku,atd.) takisto su nezhody medzi zidovskymi sektami,a inymi „nabozenstvami“

    • Presne podľa hesla „Rozdeľ(-uj) a panuj!“. Lebo chaos – to je ono!
     „Zmotanou, zmotanou, zmotanou učiním túto Zem,“ hovorí sionistický „boh“ – v tomto jednom asi iba zázrakom, výnimočne neklamal.

     Ježiš, keď pred 2021 rokmi navštívil našu planétu, povedal, že robí to, čo videl u svojho Otca. Lenže oklamal Ježiš niekoho? Zabil Ježiš niekoho? On neklamal a nezabíjal. On iba odpúšťal. Robil presne to, čo videl u svojho Otca.
     Takže ten večne sa vyhrážajúci a vraždiaci sion-Boh nemôže mať nič spoločné s Ježišovým Otcom. Ani Ježiš so židovským kristom…toho za 3 dni vyrobili / prerobili z bohvie koho, možno zo syna židovky Márie, aby v mene pravého Ježiša podsunuli ovciam židovské náboženstvo. Pravý Ježiš predsa náboženstvo prišiel na Zem zrušiť, a nie ho vytvoriť.
     Zabili Pravdu, aby vzápätí povstala Lož – a tá pretrváva tu dodnes. Čo sú toto za nezmyselné sviatky??
     V r. 2024 vyjde veľkonočný pondelok na 1. apríl. Ak tu dovtedy všetci nevykapeme na covid-vakcínu, potešilo by ma, keby v tento deň Pravý Ježiš navštívil našu chorú a v každom smere zruinovanú Zem po druhý raz. Však svoj druhý príchod (krátko pred svojou popravou) ľudstvu sľúbil. A 1. apríl by bol deň na definitívne odhalenie vlečúceho sa židokresťanského náboženského, krvou podpísaného podvodu – ako uliaty.

     Pripájam aktuálny link o povinných vakcínach pre chúdence detičky – od duchovného, ktorého si aj napriek tomu, že som ateista, hlboko vážim.

     https://www.sharingforyou.com/sharings/thdr-rene-balak-phd-co-obsahuju-vakciny

     • Milá Emily, aj toto si musíme uvedomiť, my ovečky, čo s nami robia elity sveta:
      1. Rozdeľuj a panuj
      2. Cui bono – komu to prospieva, načo je to dobré
      3. Toľko vieme, že elity sveta urobili zmeny v Biblii v svoj prospech

 20. Jednoduchá

  Milá Ametyst, presne takto to Ježiš povedal…….p.John, tak to Vám gratulujem, iste aj u Vás je občas mračno, potom sa zasa vyjasní, presne ako ako s počasím, nikde to totiž nejde úplne hladko,pretože každý máme svoje chyby, no Vy s tou ,,dvojnoh.osôbkou“ pri sebe ste to pekne ustál, klobúk dolu! :-)…..ak má človek pri sebe ,,správ.parťáka“ je to super, nakoľko je spoločens.tvor, no ak to takto nie je, lepšie je fungovať samému……Milá Emily ja tieto dni už beriem ako spomienku na udalosť, kt.sa odohrala pred vyše 2000 rokmi…p.Ježiš veľmi dobre vedel, že môže sa pristaviť proti ukrižovaniu, no nakoniec sa preto podriadil, nie aby nás vykúpil, ako mylne zavádza cirkev, ale aby ZDORAZNIL NUTNOSŤ SVOJICH SLOV v každodennom ŽIVOTE, teda ŽIŤ SKUTOČNE podľa jeho SLOV….to je tá zázračná ,,barlička“ o kt.sa my všetci máme vo svoj.živote opierať…….a to, že sme ho ukrižovali, sme ho zavraždili, tak sme sa vlastne ,,duchovne ZATAZILI“….veľmi smutné!!!….ešte doteraz si to mnohí vysvetľujú inak, priznám sa, kedysi som to aj ja inak ponímala, no vďaka tomu, že som sa dostala ku knižke ,,Vo svetle pravdy“ to beriem inak…je to tam skutočne vysvetl.ako sa hovorí ,,po lopate“………. áno milá Jean, biblia bola ,,prekrútená“ ako to vtedajš.elite vyhovovalo, napr.taký ,,karmický život“ sa tam teraz už vôbec nespomína………………………

  • …vrahom sa nedá podriadiť či nepodriadiť; táto kasta nedáva hlásateľovi pre ňu nepohodlnej pravdy na výber. Načo nás bolo treba vykúpiť? To je len výmysel cirkvi, odviesť pozornosť od podstaty veci.
   Ježiš prišiel Pravdou zbúrať náboženstvo, teda podkopať ich výnosnú Lož. Lenže oni potrebovali navždy umlčať Pravdu a ďalej ovečky držať v područí a nevedomosti. O tom to celé je!

 21. Jednoduchá

  …to by potom asi všetci chceli do parlamentu EU a kto by na nich ostal robiť ???…..
  ….to by už EU asi ,,neprežila“ , tak to zrejme zostane ,,po starom“………….

 22. no nikto sa nezaoberá tým keď neockovaný pri operácii, úraze dostane krv ,,očkovaného,, aké to bude mať preňho nasledky? bude z neho ,, očkovaný,, alebo ako to s ním vlastne bude. Nenašiel som na tu tému žiadné študie, to sa týmto problémom nikto nezaoberá? 🤔

Pridajte komentár

*