5 zúfalých trikov, ktorými sa vás snažia nalákať na očkovanie proti kovidu


Print Friendly, PDF & Email

5 zúfalých trikov, ktorými sa vás snažia nalákať na očkovanie proti kovidu

(Kit Knightly, off-guardian.org) – Vakcinácia je momentálne v plnom prúde, počítadlá každodenne pridávajú do svojich červených políčok „zaočkovaných ľudí“ a nepravdepodobne vysoké číslo každým dňom ešte nepravdepodobnejšie rastie.

Do veľkej miery prebieha výpredaj storočia. Vyššie miesta chcú, aby bol zaočkovaný každý jeden človek a robia všetko, čo je v ich silách, aby sa tak stalo.

Toto je päť hlavných spôsobov, ktorými sa establišmenmt snaží dosiahnuť váš súhlas.

1. Podplácanie

Uvádza sa, že jedinou cestou „návratu do normálu“ je, že sa dajú všetci zaočkovať.

„Vy už nechcete ísť znova do krčmy? Alebo do posilňovne? Alebo navštíviť starú mamu? Či objímať ľudí?

Nuž, tak sa dajte zaočkovať. Dajte sa zaočkovať a celý tento lockdown a dodržiavanie sociálneho odstupu, ekonomický kolaps a narastajúca chudoba jednoducho pominú.“

Je to bežný refrén, ktorý dosť rinčí „novým normálom“, o ktorom už vyše roka počúvame.

Vlastne sa zdá, že „návrat do normálu“ sa môže označovať aj klasifikačnou hviezdičkou. Napríklad, nabudený guvernér štátu New York Andrew Cuomo povedal, že vakcíny pomôžu štátu „vrátiť sa do normálu“.*

*… kde k „normálu“ patrí „Excelsior Pass“ (Excelsior, teda Vyššie, je motto štátu New York).

Na vysvetlenie zložitostí tejto techniky ma nepotrebujete. Je to jednoducho nátlak: „Robte, čo hovoríme a dostanete maškrtu.“

Čo je dôležité mať na pamäti:

„Návrat do normálu“ je lož. Pokým ľudia opakujú túto mantru vo zvukových úryvkoch a postoch na sociálnych sieťach, „experti“ sa vyjadrujú jasnejšie.

Mnohí povedali, že do normálu sa už NIKDY nevrátime a ďalší zasa, že opatrenia proti ochoreniu Covid potrebujeme zachovať najmenej do roku 2022. Samotná „vakcína“ ani len netvrdí, že obmedzuje prenos; ešte aj zaočkovaným naďalej prikazujú dodržiavať zákazy.

Aj zaočkovaní musia naďalej nosiť rúška, dodržiavať zákazy vychádzania a dokonca posledne musia ísť po návrate zo zahraničia do karantény. Takže aká je toto „sloboda“?!

V rámci mediálnej propagandy všetkých zaočkovaných v tomto jednoducho a sprosto oklamali.

2. Odporúčanie celebritami

Jeden z najstarších a najpoužívanejších marketingových trikov. Sčasti preto, lebo funguje, no zväčša kvôli tomu, že je lacný a ľahký: nájdi sadu nástrojov a použi ich.

Úrady sa týmto prístupom ani netaja, tvrdiac, že majú v pláne získať pre boj s anti-očkovacou náladou „múdre celebrity“, ktoré sú „známe a obľúbené“.

Na Slovensku tými celebritami boli Čaputová, Krčméry, Kandráč, Banášová, Hamšík a ďalší.

Čo je dôležité mať na pamäti:

Celebrity – najmä herci a televízne osobnosti – sú za opakovanie textov skrátka platené.

Aj keby ich zámery boli správne, nie je žiadny dôvod domnievať sa, že by ktokoľvek z nich rozumel tomu, o čom hovorí. A žiadny z týchto ľudí nemá čo stratiť, keď vy alebo váš blízky utrpíte nejaké poškodenie po podaní netestovanej vakcíny.

3. Klamný „nedostatok“

Už celé týždne vídame titulky o „nedostatku“ vakcín. O tom, ako zúfalo túžia po dávkach ľudia v Európe, či o tom, ako sú niektoré štáty uprednostňované pred inými. A stále to pokračuje.

Tento trik pozná každý, kto bol niekedy v nejakom obchode. „Do vypredania zásob“, „časovo obmedzená ponuka“, či tisíc ďalších variantov určených na vytvorenie predstavy, že ak produkt X nezískate práve teraz, premeškáte šancu.

Z toho logicky vyplýva predstieraná exkluzivita, spôsob, akým spoločnosti vydávajúce kreditné karty hovoria absolútne všetkým, ktorým volajú, že „splnili podmienky pre našu exkluzívnu úvodnú úrokovú mieru“.

Vytváraním predstavy, že k vakcíne je ťažké sa dostať, tiež vytvárajú predstavu, že každý kto sa k dávke dostane, má šťastie, alebo nejakým spôsobom de facto členom nejakého exkluzívneho klubu.

Čo je dôležité mať na pamäti:

Celé je to úplný nezmysel. Nehrozí žiadne nebezpečenstvo, že vakcíny „nebudú“ alebo nebodaj „dôjdu“.

A keby aj, nedostatok je iba marketingový trik, nie argument.

4. Falošná „obľúbenosť“

Predstavu samotného tlaku nemôžete podceňovať, keď ide o marketing. Jedným z najstarších trikov je pestovanie popularity prostredníctvom predstavy, že popularita už existuje.

Prírodná liečba osteoartritídy

To je dôvod, prečo si ľudia nakupujú falošné lajky či zhliadnutia na YouTube a prečo majú koncerty obsadzovačov prázdnych sedadiel.

A to je dôvod, prečo napríklad britský minister zdravotníctva Matt Hancock údajne povedal toto:

„Neuveriteľné! Vakcínu už dostalo, alebo tak urobí, keď im bude ponúknutá, 94% Britov.“

Je to pravda? Necituje sa žiadny zdroj, preto to ťažko povedať. Mohlo by to byť úplne vymyslené, ako veľa štatistík.

Hoci cifra je technicky reálna, pravdepodobne pochádza len z nejakého prieskumu verejnej mienky. A, ako nás učili, že: „Dôverovať môžete len tej štatistike, ktorú si sami sfalšujete“.

Aby sme (dosť ironicky) citovali Petra Hitchensa:

„Prieskumy verejnej mienky sú nástrojom na ovplyvňovanie verejnej mienky, nie nástrojom na jej meranie.“

Veľká Británia uvádza, že polovica jej populácie je už zaočkovaná aspoň jednou dávkou vakcíny, čo je číslo, ktoré sa zdá byť dosť vysoké.

Od podania prvej injekcie 8. decembra to predstavuje zhruba 250 000 očkovaní denne, čo je v súlade s prvými správami o tom, že očkovanie vakcínou ide „lepšie než sa čakalo“.

Aj keby to tak bolo – a uplynulý rok dokázal, že nikdy nie je žiadny dôvod veriť vládnym číslam.

Spomínaných „94%“ nemá pravdepodobne žiadny súvis s realitou, vzhľadom na početné správy o nízkej zaočkovanosti – najmä v chudobnejších oblastiach, medzi etnickými menšinami a pracovníkmi NHS (britského zdravotníctva).

Čo je dôležité mať na pamäti:

Prieskum verejnej mienky nie je meradlom reality, obľúbenosť nie je meradlom kvality a v záujme vlády je vzbudiť vo všetkých odporcoch pocit, že sú drobnou menšinou.

5. „Odpor je zbytočný“

Tento je zaujímavý. V poslednom čase sa veľa hovorí o očkovacích preukazoch (Covid pasoch) a možno sa stanú dôležité, no veľká väčšina verejných autorít šíri predstavu, že sú „nevyhnutné“.

Nuž, predstava nevyhnutnosti je mocný nástroj. Iste, môžete k nej nabádať ako k spôsobu prípravy pôdy na zavedenie nejakej politickej roly, ale tiež ju môžete využiť na vytvorenie pocitu porážky u vašich odporcov a získať tak bez nátlaku ich súhlas.

Môžete vidieť, ako sa tento porazenecký jazyk udomácňuje u niektorých až doposiaľ neochvejných odporcov Covidu.

Nedávno svoje zaočkovanie oznámil známy britský odporca očkovania Peter Hitchens, tvrdiac, že bol porazený a očkovacie pasy sú nevyhnutné: „Mám silný pocit, že akýkoľvek druh cestovania a veľa iných vecí bude nemožných, keď nebudem mať ten nevyhnutný certifikát o zaočkovaní.“

Práve pred pár dňami vo Veľkej Británii kapitulovali presne v tej istej záležitosti aj Lord Sumption či Desmond Swayne, ďalší dlhodobý lockdownový skeptik.

Jeho odkaz je: „Dajte sa zaočkovať teraz, pretože nakoniec pravdepodobne aj tak budete musieť.“

Z čisto logického hľadiska je prinútiť ľudí myslieť si, že budú očkovacie pasy, oveľa, oveľa ľahšie (a lacnejšie), než pasy naozaj zaviesť.

Ako nám povedal jeden sledovateľ na Twitteri: „Vydajú nakoniec očkovacie pasy? Možno.“

A možno všetky tieto triky zlyhajú a oni budú nútení použiť menej medu a viac biču. Rovnako sa však zdá byť možné – aspoň nateraz – že sa hompáľajú nad ľuďmi, aby nabádali k porazeneckej nálade tých z nás, ktorí vzdorujeme a zvýšili tým zaočkovanosť.

Čo je dôležité mať na pamäti:

Očkovacie pasy sa stanú „nevyhnutné“ iba vtedy, keď bude mať vakcínu veľká väčšina ľudí. Ak sa dostatok ľudí odmietne očkovania zúčastniť, program nebude nikdy fungovať.

Záver

Toto je teda prehľad všetkých rámcových marketingových kategórií, používaných k pretláčaniu kovidových vakcín. Aké je však záverečné poučenie?

Úprimne povedané, nie je nepozitívne. Pretože všetky tieto stratégie majú jedno spoločné a to čoraz hysterickejší nádych zúfalstva.

Keby bola ochota zaočkovať sa vo Veľkej Británii vakcínou naozaj 94%, nebola by žiadna potreba toľkého predaja vakcíny.

Keby bola ochota zaočkovať sa na Slovensku tiež vysoká, nemuseli by nedávno znižovať vek na očkovanie už na 55 rokov za situácie, keď vraj je zaočkovaných iba 30% ľudí nad 80 rokov.

Keby im vakcíny naozaj dochádzali, neboli by na ne v televízii či novinách reklamy. Naopak, hovorili by ľuďom, nech nerobia paniku.

Pre túto kampaň získali niekoľko dôležitých protilockdownových hlasov, sú to hlavné karty, ktoré vyložili všetky naraz. To je zúfalý ťah.

Stručne povedané, existuje dobrý dôvod domnievať sa, že odpor voči „novému normálu“ je ďaleko rozšírenejší, než establišment kedy očakával.

A posledný dôvetok – keď v spore vyhrávate, nedáte si do video hovoru na Zoome britskú kráľovnú (skutočne to spravili).

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Kit Knightly, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Kiež by toto každý Slovák vedel a dal si pozor a nehazardoval so svojim zdravím.

  https://otevrisvoumysl.cz/3964-umrti-a-162-610-poskozeni-na-vakcinu-proti-covidu-19-evropska-databaze-pro-nepriznive-reakce-na-leky/
  3964 úmrtí a 162 610 poškození na vakcínu proti Covidu-19: Evropská databáze pro nepříznivé reakce na léky

  Ve zkratce…
  Evropská agentura pro zaznamenávání nepříznivých reakcí na léky má k datu 13.3.2021 3964 úmrtí a 162 610 poškození na vakcínu proti covidu.

 2. Stane sa čip evidenciou o zaočkovaní a tak sa splní, čo hovorí Biblia? Nebude možné nakupovať ani predávať bez čísla šelmy? Ešte nedávno to bola konšpirácia, teraz sa to pomaly stáva realitou. Je evidentné, že aféra kovid je umelo vyvolaná, propagovaná za účelom nie v prospech človeka.

 3. Kto vie angl. nech vypočuje túto pesničku. Zasmejeme sa cez slzy.

  https://www.banned.video/watch?id=605cc80c237ca860b8c895b1
  The Bill Gates Vaccine Song
  Bill Gatesova vakcinačná pieseň

  Bill Gates performs his hit new single „The Vaccine Connection.“
  Bill Gates predvádza svoj hit, nový singel „Vakcinačné prepojenie“.

  • Je to uzasne smutne ze to ludia este zeru,uz su skoro vsetky vychody na slobodu zamurovane-David Icke -prebudte sa Ludia

 4. https://rizikaockovania.sk/novinky/v-dansku-otvorili-skoly-bez-rusok/
  V Dánsku otvorili školy, bez rúšok
  V Dánsku takmer 300000 žiakov základných škôl nastúpilo do škôl. Žiaci ani učitelia nemusia nosiť masky. Obmedzením je len že sa majú zdržiavať vo svojej triede, a to aj počas obeda.

  Dánski žiaci boli doma 5 týždňov; porovnajme so Slovenskom, kde žiaci druhého stupňa nevideli školu už 5 mesiacov.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-03-25-court-case-reveals-no-vaccine-safety-studies-over-32-years.html
  Historic court case reveals that NO safety studies were conducted on any vaccine over thirty-two years, as was required by law
  Historický súdny prípad odhaľuje, že žiadna štúdia bezpečnosti nebola vykonaná na žiadnych vakcínach počas 32 rokov, ako bolo požadované zákonom

  The government has been lying about vaccine safety for over three decades
  Vláda cigánila ohľadne bezpečnosti vakcín viac ako tri dekády

 6. Redakcia – z ničoho nič sa mi v PC upravil formát Badatela tak, že mám všetko malé a písmo vo veľkosti ako na striebornom pásiku na bankovke – ostatné weby mám OK. ???

  K téme – interwiev s lekárom s medzinárodnou reputáciou, Slovákom už na dôchodku v Kanade – lekársku prax nechal z etických dôvodov kvôli tejto mafii v bielych plášťoch. Vyslovil dosť dôležité postuláty o lekároch a metodikách výskumu – „štúdií“..

  Infovojna 25.3.2021 – pasáž začína zhruba po prvej hodine.
  https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-2532021/?m=1

 7. Katarina Kostankova

  Zacnem s tym,ze nemam doveru k vakcinam proti covidu.Zijem mimo Slovenska,ruska su tu povinne len v interieri.Aj tu je vsak vela ,,blaznov“,ktori su zaruskovani aj vonku na vzduchu,ci sami v aute!Co ma v poslednom case prekvapilo je to,ze jedna nasa priatelka(tiez rodacka zo Slovenska),ktora k nam chodieva na navstevu ma silou mocou chcela presvedcit,ze sa treba dat zaockovat,aby sme mohli slobodne zit aj cestovat konecne na Slovensko po lockdowne!Vraj sa aj jej mama(mimochodom onkologicka pacientka) vo veku pred 70-kou,ktora zije na Sk uz dala zaockovat,aby mohla priletiet na navstevu,ako kazdy rok pred coronakrizou!Vraj,ako mozem odmietat tu moznost dat sa ockovat,ci nechcem,,slobodu“,vraj,co sa da robit,budeme sa s tym musiet zmiernit,ze ockovanie bude skor,ci neskor nevyhnutne pre kazdeho!Myslela som si,ze tato zena(pani ing.)je inteligentna a rozumne uvazujuca bytost a ukoncila som debatu,nechcem nikoho presviedcat o svojej pravde.Je mi luto jej mami,je to mila pani ,kto vie,co s nou ta vakcina urobi,nezelam jej,aby mala nejake neziaduce ucinky!

  • Ziadne tituly,skoly,tymto ludom nepomohli,tu slobodu aj tak mat nebudu,pretoze Svetova Elita ma s nami ine plany a to je masivna depopulacia,sterilizacia,pre tych co zostanu,a absolutne otroctvo. Co sa cestovania tyka ONI si to nepraju,lebo vela konzumujeme,spinime prirodu,nicime ju,nie sme sustainable a preto musime zomriet ,sme darmozraci,Janko,Los Angeles

 8. Ti co zmenili nazor su spiace trojske kone.. Tj od zaciatku naplanovane.. Bezny marketingovy trik..

 9. V marci minulého roku som hovoril, že očkovanie bude povinné. Mnohí mi neverili. A už to tu máme. Farma biznis s vakcínami je ako šelma, keď zacíti príležitosť skočí po koristi, zahryzne a už nepustí. A šelma má nadháňačov, WHO, EMA, Európsky parlament, vlády a inštitúcie, vedcov. Aké také ľudské práva a slobody, čo sme tu doteraz mali končia. O našich osudoch už nebudeme rozhodovať my. Bude to podobné ako v Číne. Všetko pod kontrolou riadené príkazmi, zákazmi, inštrukciami, obmedzeniami. O tom ako budeme žiť, budú rozhodovať takí, čo teraz tvrdia, že vakcína je sloboda. Kto by takú slobodu nechcel? Ak aj budú nejakí váhaví, nájdu sa už spôsoby, ako ich presvedčiť! To, čo sme tu doteraz mali, sa pomaly ale isto stráca. A to pod heslom, že je to pre naše dobro a prosperitu! Žiaľ, všetko čo sa dnes deje, tomu nasvedčuje!!!

 10. asi niečo na tom je…

 11. https://www.naturalnews.com/2021-03-25-situation-update-mar-25-left-wing-vaccine-suicide-cult.html
  Situation Update, Mar 25: Don’t go down with the left-wing VACCINE SUICIDE CULT
  Situácia aktualizovaná, 25. marca: Nespadnite (nepotopte sa) s ľavicovým krídlom OČKOVACIEHO SAMOVRAŹEDNÉHO KULTU

  • Miscarriages following covid-19 vaccines, by the way, have spiked 366% in the UK, demonstrating yet again that vaccines are truly designed as depopulation weapons against humanity.
   Potraty po covid-19 vakcínach, mimochodom, narástli o 366% vo Veľkej Británii, demonštrujú znovu, že vakcíny sú skutočne určené ako depopulačná zbraň proti ľudskosti.

 12. https://www.naturalnews.com/2021-03-25-we-realize-bill-gates-is-dangerously-insane.html
  At what point do we realize Bill Gates is dangerously insane?
  V akom okamihu si uvedomíme, že Bill Gates je nebezpečne šialený.

  Lenže, bohužiaľ aj primátor Bratislavy Ing. Matúš Vallo minulý rok, keď tento cirkus začal mal s Billom Gatesom videohovor. Takže aj my ideme podľa predpísaného manuálu. Ako vieme Bill Gates je hovorca Rockefellerovcov.

  • Lockstep/Rockefeller,google it,alebo:; „scenarious for the future of technology and international development,Rockefller Foundatiom „publikovane 2010 roku,66 stran,citajte stranku 18: Locksteps, Curfew Quaranties,very strict Goverments a „bezne nachladnutie‘ ako smrtiaci virus“.

 13. https://www.naturalnews.com/2021-03-25-vaccine-mandates-causing-catastrophic-logistics-failures-shipping.html
  VAX COLLAPSE: Vaccine mandates are causing catastrophic logistics failures in international shipping
  Vakcinačný kolaps: Vakcinačný mandát (nariadenie, smernica) spôsobuje katastrofálne logistické zlyhania v medzinárodnej doprave

  • Vladimír

   A z toho postupný hladomor, najmä v mestách – aj to je naplánované. Treba si pozrieť AGENDA 2030.

  • 400 Lodi,caka na vylozenie na pobrezi u nas c Californii,robotnici sa boja ze sa nakazia z lodi z ciny,co je vacsina

   • To je práca odborov v dokoch – ako vždy. „Muži v čiernom“.

    • Tie čínske lode by sa určite nevracali prázdne – o. i. bez mäsa z Kalifornie a z Texasu. Skúsme sledovať – čo sa stane v ARGENTÍNE – ktorá zásobuje mäsom práve Európu! Niekto zatiaľ zavrel 2 kohútiky na Hodvábnej ceste. EU má potravinovú rezervu len na 8 dní /VK Aeronet/.

     Medzi morom a hladomorom prakticky nie je rozdiel – nakoniec zčernajú všetci! „10 malých černouškú“ – Agatha Christe.

     • Qui bono?!

      Martin Bago: 35-tisíc ton hovädziny ročne z USA? Ďakujem …
      [Prehľadávať doménu sho.sk/martin-bago-35-tisic-ton-hovadziny-rocne-z-usa-dakujem-radsej-slovenske/] https://sho.sk/martin-bago-35-tisic-ton-hovadziny-rocne-z-usa-dakujem-radsej-slovenske/
      Bruselskí byrokrati v týchto dňoch povolili USA dovážať do Európy väčšie množstvá hovädzieho mäsa. Konkrétne sa má jednať o 35-tisíc ton hovädziny ročne! Hlavným problémom však okrem ceny, ktorá bude nižšia ako cena tuzemského hovädzieho, čo môže byť pre niektorých farmárov až likvidačné, je aj fakt, že v USA je povolená úprava mäsa rôznymi zdraviu …

 14. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/03/25/drugmakers-promise-investors-a-hike-in-covid-vaccine-prices-soon.aspx
  Drugmakers Promise Investors a Hike in COVID Vaccine Prices Soon
  Výrobcovia liekov sľubujú investorom zvýšenie ceny COVID vakcíny čoskoro

 15. https://zemavek.sk/gates-simuloval-pandemiu-ako-kontrolovanu-demolaciu-ekonomickeho-systemu/
  Gates simuloval pandémiu ako kontrolovanú demoláciu ekonomického systému

  V októbri 2019, týždeň-dva pred tým, ako koronavírus začal cirkulovať, organizoval Bill Gates štyri simulácie so zástupcami médií, biznisu, akadémie, mimovládok atď. známe ako Event 201.

  • to bolo v New York, predtym trump mal podobnu event, tiez dal v Anglicku GAVI-bill gates co. 1,16 trilliona ,tiez podpisal Executive Order: inovacia influenza vaccines,tiez vytvoril Operaciu Warp Speed,kde zamestnal najvacsieho zlodeja z Glaxo Cline a army Generala Gustave Perna, tiez donutil FDA aby povolili experimentalne vacciny,atd. su to vsetko masovi vrahovia

 16. https://zemavek.sk/covid-pasy-ako-koniec-slobody/
  COVID pasy ako koniec slobody

  Európska komisia schválením digitálnych zelených očkovacích pasov zlegitimizovala korporátnu nadvládu farmaceutického priemyslu nad celoeurópskou populáciou. Vakcinačný priemysel bude mať právo rozhodovať o akomkoľvek pohybe občanov. Bez toho, aby sa občania vykúpili výpalným v podobe experimentálnej zmesky priamo do tela, nie raz, dvakrát, ale po ďalšie nasledujúce roky. Občania Európskej únie by si mali očkovaním zaslúžiť návštevu rodiny v zahraničí, cestu do práce, dokonca aj cestu domov zo susednej krajiny.

  • Občania EÚ, ktorí odmietnu dať pravidelne zarábať farmaceutickým firmám, odovzdávať dobrovoľne svoje telo experimentom, pod názvom očkovanie, budú doživotne uväznení.

 17. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/sukl-vysetruje-25-umrti-po-ockovani-proti-covidu-19/
  SÚKL vyšetřuje 25 úmrtí po očkování proti Covidu-19

  • Iba 25 úmrtí, však štatistický úrad uvádza vyše 12 800 prípadov. To sú prípady CELEBRÍT spoločenského života a VIP mŕtvoly či čo ?

 18. https://www.banned.video/watch?id=605d233d0214bc6190ee1cb8
  Gates Foundation Virologist Warns World Of Catastrophic Effects Coming From COVID Vaccine
  Virológ z Gatesovej nadácie varuje svet pred katastrofálnymi následkami ktoré prichádzajú vďaka COVID vakcíne

 19. https://zemavek.sk/organizacia-financovana-gatesom-covid-19-nemusi-byt-poslednou-pandemiou/
  Organizácia financovaná Gatesom: COVID-19 nemusí byť poslednou pandémiou

  • ani nebude,lebo od 2025 bude SPARS PANDEMIC,uz vypracovane John Hopkins university,ma 89 stranok,publikovane 2017,bude trvat 3 roky a vraj 50% umrti bude na ludoch nad 60 Rokov,tiez maju „vaccinu“ V_MAX,atd.2030 Vlastnictvo bude sine rasisticke slovo a vlastnik bude rasista

 20. Náš najunikátnejší a t. č. asi aj celosvetovo najznámejší premiér, aký tu kedy bol, sa napojil na rovnako zdatnú hlavu našich súčasných spojencov.
  Verím, že si porozumejú… ak by z jazykového hľadiska aj celkom nie, tak z intelektuálneho určite.

  https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/26/igor-matovic-sa-konecne-objavil-vytesuje-sa-ze-eu-rokuje-s-joe-bidenom/

 21. Jednoduchá

  …je to úplná sranda !…..Matovič sa ,,hrá na Popolušku“, môj pc si robí, čo chce a ja mám zrejme ,,robiť Hercoila Poirota“ ! Čo skôr? ………………….

 22. https://otevrisvoumysl.cz/dr-yeadon-byvaly-viceprezident-pfizeru-je-mozne-ze-se-tohle-pouzije-k-masivni-depopulaci/
  Dr. Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru: „Je možné, že se tohle použije k masivní depopulaci.”
  Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru, v exkluzivním rozhovoru s Americkými lékaři v přední linii sdílí svůj pohledn a vakcíny proti covidu-19.

 23. https://zemavek.sk/video-o-lieceni-ivermectinom-v-obci-dvory-nad-zitavou/
  Video o liečení Ivermectinom v obci Dvory nad Žitavou

 24. Aj naši bratia už kašľú na nariadenia. A polícia – nič.
  Nevezmeme si z nich príklad?

  https://tv.idnes.cz/domaci/cesko-praha-naplavka-koronavirus-dav-srocovani.V210326_194858_idnestv_vojt

 25. Jednoduchá

  …milá Emily, ešte nie je ani 1.apríl, a už si z nás robíš srandu aj Ty! Meníš si značku, ako sa Ti zachce! asi Ťa budem nasledovať, možno to do toho 1.4.stihnem a bude ,,ješte lepší legrace “ ……………………………………

 26. Tomu, kto sa hrá so značkou „pani Jednoduchej“, prajem príjemnú zábavu.
  …inak, tisíckrát prijateľnejší komentár, ako poniektoré predošlé

 27. Jednoduchá

  …no BINGO milá Emily!….tak sa tu zrejme zabávajú viacerí, nielen Ty !………..

  • Asi len málokto by si dovolil narúšať dôstojné fungovanie INVESTIGATÍVNEJ redakcie a robiť si z nej „dobrý deň“. Mimochodom, píšeš už dávnejšie pod viac ako jednou značkou jedine ty !!
   Zvláštne, že redakcia to nerieši. Alebo si šéfredaktorom Bádateľa ty?
   Ak ma chceš vyštvať zo stmelenej skupiny neoviec, pretože som možno štrajchla tvoje nadmieru nekontrolované ego, tak sa ti to možno podarí.

   • Emily – ja píšem často potme, na čiernej a vytrieskanej klávesnici so zmazanými písmenami a nedomykajú mi niektoré klávesy, takže robím preklepy nielen v komentároch, ale aj pri prihlaovaní. Oko vidí, ale myseľ to neregistruje – nechcem tu ukazovať možné kombinácie preklepov v nicku aj v doméne. Kto je kto sa dá poznať podľa štýlu. Samozrejme nie pri holých vetách „Emily má mamu – mama má Amily“ – asi tak. Redakcia vie, že to prichádza z jednéj IP adresy. Alebo nie – raz z domu, raz z roboty, raz z kaviarne.

 28. Radšej by som článok o tom, ako stručne, jasne a výstižne odradiť staršieho človeka – člena rodiny, od očkovania.

 29. Jednoduchá

  Milá Emily, ten Tvoj dnesk.príspevok o 4.15 mal patriť mne? ak áno, tak PREPÁČ, ospravedlňujem sa. Vôbec som sa Ťa nechcela dotknúť a už vôbec nie sa s Tebou pohádať ….len mi to bolo také podarené, že niekt.tu majú rovnaké mená a podchvíľou iné značky….a narúšať dôstojné fungovanie redakcie Portál Bádateľa by som si už vonkoncom nedovolila :-(…. Som rada, že funguje a prináša nám patričné správy ….Ty si mi tiež ako osôbka veľmi sympatická, budem rada ak si to nebudeš brať k srdcu, zrejme som to možno trošku prešvihla:-(….. Takže milá Emily, nikde neodchádzaj, pekne tu zostaň, ja si veľmi rada prečítam aj Tvoje príspevky. Želám Ti peknú pohodovú nedeľu 🙂 aj Tvoja čitateľka A.
  P.S….verím tomu, a budem tiež veľmi rada, ak nebudeme obe ,,živiť naše egá“ a budeme opäť priateľky, súhlasíš ? :-)………………………..

 30. Maroš či Jednoduchá, čo je toto za hru? Tu predsa nejde o vzťah medzi menom a značkou, ale o prepojenie medzi neidentickou značkou a logom. Niekto môže prispievať pod tromi pseudonymami / značkami, a tak redakciou môže mať pridelené 3 rozličné logá, však môže disponovať aj viacerými e-mailovými adresami, aj komentáre sa dajú odosielať z ix zdrojov…
  A tak pre niekoho nie je nemožné na tom istom portáli pokojne (a skryto) komentovať hoci aj sám seba, ak má dostatočné herecké nadanie a nevie čo s časom.

Pridajte komentár

*