Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Takmer tretina Američanov z generácie „Z“ si necení súkromie, súhlasí s kamerami vlády v každej domácnosti


Print Friendly, PDF & Email

Takmer tretina Američanov z generácie „Z“ si necení súkromie, súhlasí s kamerami vlády v každej domácnosti

(J.D. Heyes, Natural News) Ďalší nový prieskum dokazuje, že marxistická Demokratická strana v Amerike pomaly, ale isto vymýva mozgy mládeži, aby uverila, že všemocná vláda je pre spoločnosť to najlepšie, čo sa jej mohlo prihodiť.

Významná časť generácie Z (ľudia narodení po roku 1996), približne jedna tretina, vyjadruje súhlas s myšlienkou vládnych kamier inštalovaných v každej domácnosti, ktoré majú údajne vyriešiť problémy, ako sú domáce násilie a iné nezákonné aktivity.

„Uprednostnili by ste alebo by ste boli proti tomu, aby vláda inštalovala monitorovacie kamery do každej domácnosti, aby sa znížilo domáce násilie, zneužívanie a iné nezákonné aktivity?“ opýtal sa nový prieskum vykonaný Cato Institute.

Z odpovedí odpovedalo „áno“ až 29% ľudí vo veku 18-29 rokov.

Chápete to? Takmer jedna tretina mladých ľudí podľahla totalitnej propagande dnešných dní pod zámienkou snahy „vyriešiť“ nejaké problémy. Nevadí, že takýto vládou nariadený dohľad by bol priamym porušením záruk ochrany súkromia.

Informuje o tom aj denník The New York Post:

„V roku 1791 filozof Jeremy Bentham navrhol vybudovať „panoptikum“, v ktorom by bolo možné neustále sledovať správanie ľudí. Benthamovo panoptikum však malo byť väzením. Rozsiahly segment generácie Z by ho dnes rád nazval svojim domovom.“

Medzi mileniálmi (vo veku 30 – 44 roční) až 20% zdieľa pocit, že by vedeli akceptovať vládou inštalované monitorovacie kamery v každej domácnosti. Ako však jednotlivci starnú, akceptácia výrazne klesá, pričom iba 6% Američanov vo veku 45 rokov a starších podporuje takéto opatrenia.

Pokiaľ ide o politickú príslušnosť, tak 19% liberálov a 18% centristov verí vo vládne monitorovanie z bezpečnostných dôvodov.

Prekvapivo súhlasí aj 9-11% konzervatívcov, silných konzervatívcov a silných liberálov, čo ukazuje na zbližovanie názorov na túto konkrétnu otázku, ktorá prekračuje tradičné politické hranice.

Príspevok ďalej uvádza:

„Je to politický stred, ktorý má etiku starej východonemeckej tajnej polície  Stasi alebo sovietskej KGB. Možno to nie je prekvapujúce, ak vezmeme do úvahy spôsob, akým sú v súčasnosti riadené rešpektované liberálne inštitúcie.

Od popredných vysokoškolských kampusov až po vydavateľský priemysel a digitálne domény ako Facebook tu máme orwellovský pocit večnej núdze, iracionálny strach, že dezinformácie a nenávistné prejavy zaplavia spoločnosť, pokiaľ nebude každý výrok podliehať cenzorskej kontrole.

Stop Candida

Dokonca ani Orwell si nepredstavoval, že by si newspeak vyžadoval nové slovné termíny.“

(Poznámka redakcie: Nepripomína vám to Čaputovú? Tá kade chodí, všade ju prenasledujú dezinformácie.)

Čo sa týka rasového rozdelenia, tak 33% Američanov čiernej pleti, 25% Hispáncov, 11% belochov a 9% Ázijcov vyjadrilo súhlas s vládnymi monitorovacími kamerami v každej domácnosti.

Prieskum vzťahu ľudí k neustálemu monitorovaniu kamerami súvisí so snahou zaviesť digitálne CBDC meny

Zistenia boli súčasťou širšieho prieskumu postoja Američanov k potenciálnemu zavedeniu digitálnej meny centrálnej banky (CBDC). Zaujímavé je, že údaje ukázali, že 53 percent Američanov, ktorí podporujú CBDC, tiež podporuje myšlienku domácich sledovacích kamier.

„Predovšetkým Američania, ktorí podporujú digitálne meny CBDC, vynikli v tom, ako uvažujú o domácich vládnych sledovacích kamerách. Väčšina (53 %) Američanov, ktorí podporujú CBDC, podporuje aj vládu, ktorá inštaluje domáce monitorovacie kamery, aby sa znížilo zneužívanie a iné nezákonné aktivity.

To naznačuje, že určitá psychológia podporujúca CBDC pramení z nadpriemernej úrovne pohodlia, kedy sú títo ľudia ochotní vymeniť osobnú autonómiu a súkromie za spoločenský poriadok a bezpečnosť,“ dodal inštitút CATO založený na libertariánoch.

Ústavy väčšiny štátov pritom chránia súkromie ľudí pred bezdôvodnými prehliadkami a narúšaním súkromia zo strany vlády.

Napríklad, podľa štvrtého dodatku Ústavy USA musí polícia získať príkaz podložený pravdepodobným dôvodom a musí podrobne opísať miesta, ktoré majú byť prehľadané, a osoby, ktoré majú byť zaistené.

Osobné prehliadky, prehliadky telových dutín a elektronické sledovanie sú podľa štvrtého dodatku akceptovateľnými prehliadkami len vtedy, ak sú podporené existenciou zákonného dôvodu a sú vykonávané primeraným spôsobom.

Zaistenie osoby je možné len ak policajt preukáže svoju právomoc a zadržaná osoba sa podriadi orgánu.

Štáty môžu zaviesť vyššie štandardy ochrany pri prehliadke a zaistení osôb, ako vyžaduje federálna Ústava, ale nemôžu povoliť správanie, ktoré ju porušuje. Ústava tiež chráni pred neoprávneným získavaním osobných údajov vládou.

Stop Candida

Autor: J.D. Heyes, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Preformátovaní exhibicionisti?
  Každý z nich chce byť mediálnou hviezdou?
  Kto nie je v telke a na You Tube – neexistuje?

  No – spýtajte sa Ha-rabína – ako ho stvoril Martin Daňo a Synovia zmluvy – B’Nay B’Rith!
  No a spýtajte sa Norberta Lichtnera ako udržiava politických kostlivcov v Infovojne

  • Myslím, že u Lichtnera je to hlavne o príspevkoch a preto sa tam dostanú aj kostlivci, to je alternatíva za judášsky groš.TV Slovan detto. Funguje takto mnoho ďalších, ekonomika nepustí, no ako vlastenecké mi to nepríde. Aký je potom rozdiel oproti mainstreamu, aj tí to robia len pre peniaze, iba sú z druhého brehu, no a my plávame medzi nimi k tomu brehu, čo je nám bližšie.

 2. B I O R O B O T I
  N P C
  bezduchí
  chodiace ľudské telá ovládné a programované systémom

  nie sú to ľudské bytosti

 3. Dnes má „dojal“ jeden arogantný dôchodca (stal za mnou v obchode v rade u pokladne) čo nemohol 5 sekúnd vydržať čo vytiahnem papierové peniaze z peňaženky…no nemohol tých 5 sekúnd prežiť a tlačil na mňa jak teplý.
  Platiť hotovosťou a tým „zdržovať“ to už je podľa niektorých drzosť – keď to tak pozorujem. Hlavne že mal ten starý hňup v aute na palubovke háčik a na ňom zavesené respirátory. Keby to bol nejaký ušlápnutý deduško ale bol to riadne sebavedomý s drzý týpek. A pritom vyzeral celkom kultivovane.
  Takáto kategória sa už nezmení, tá iba vyhynie na vlastnú namyslenosť, nadutosť a na vlastný egoizmus. Poslednú dobu zisťujem, že prehnané sebavedomie u ľudí je pre spoločnosť škodlivejšie ako neistota, nerozhodnosť a prílišná opatrnosť.

  • chlapi, kterým „vyschne kanálek“ a nejsou schopni ho nahradit mozkem,jsou nesnesitelní často.

   • So znepokojením som za „doby“ kovidu odpozoroval, že je tá „antialtruistická“ črta toho arogantného dôchodcu v mnohých ľuďoch ukrytá hlbšie a nieje vždy vidieť a ukáže sa len za istých okolností. Napríklad raz v obchode ľudia začali útočiť na toho kto robil „problémy“ a nechcel si nasadiť náhubok.
    Zlaté milé tetušky – babičky, mladé kočky či robotníci (ktorí by šli na pivo s kýmkoľvek a bola by len pohoda pohodička) sa zrazu zmenili na cielavedomých „rytierov“ chrániacich spoločnú bezpečnosť a systém. To by bolo ešte okej – šak boli len oklamaní. Ale keď sa im človek pozrel do tváre tak tam uvidel tie stredoveké primitívne egoistické nenávistné pohľady ako keď v stredoveku z davu ľudia kričali na „čarodejnicu“ pred popravou. A kde bola ich duchaprítomnosť – element ľudskosti? Ani náznak po nej nezostal – nič čo by ich donútilo chcieť sa zamyslieť prečo ten človek robí toľko „cirkusu“ kvôli náhubku.
    Za storočia sa mnohí ľudia nezmenili ani o chlp, len prostredie v ktorom žijú sa zmenilo. Prenesme takého dnešného egoistu do stredoveku a po čase sa tam adaptuje a nájde si svoje miesto v takej spoločnosti ku svojej spokojnosti. Aj na technológie zabudne. A platí to aj naopak. Odnaučil sa tvoriť a preto len berie a žerie čo príde. A hlavne si to stráži a ochraňuje ako zviera svoje teritórium a korisť – rovnako ako ma až za pokladňu fyzicky bokom „vyždúral“ ten dôchodca.

    • Israismael

     Čo myslis ACHNATON ?..podarilo sa systému u nás a vo svete od roku 2020 zmeniť ľudí na tie vyprahle bioroboticke telesa ?
     Iste povieš že podarilo..A veď to bol zámer ,vykuchat z ľudí aj ten zbytok ľudskosti …keď sa im to podarilo,tak zamiešali do tej globálnej hry ešte aj strach z covidu a strach z vojny ..No a výsledok je napr aj ten starý pán ,ktorého si opísal v príspevku vyššie …

     • Toto nie je vôbec problém tejto doby, ja som zažil niečo podobné pri pokladni aj za komunizmu, vždy sú takí, ktorí majú zlú náladu, alebo sa ventilujú na iných, je to ľudské, avšak toto emočné pnutie má príčinu a tú treba poznať a spoločensky riešiť a to sa nedeje.

     • Ten starý pán bol určite jasný celý jeho život – tú jeho silnú energiu som cítil jak baranidlo – on to nerobil zo stresu. On len chladno zo svojej obmedzenosťi vyhodnotil, že 5 sekúnd môjho hľadania peňazí v peňaženke bolo za „čiarou“ a preto začal v kľude „konať“. Taký typ v dobe c19 iste nič neriešil a mal na háku absolútne všetkých ale dal si náhubok – veď bolo nejaké „nariadenie“ – iné ho nezaujímalo.
      Avšak mnohých ľudí tá kovidová hystéria vyhecovala natoľko, že ostali vystresovaní aj po tom čo SVO zamiešala satanistom kovidové karty a náhubkový teror jaksi neoficiálne skončil či neskončil.
      Samozrejme, že za tie roky 20/21 sa ľuďom do duše zapichol oštep strachu a stresu (hlavne na podvedomej úrovni), ktorý len tak ľahko z rany nevytiahli, maximálne ho „zalomili“ aby im pri dennom vedomí neprekážal – vytesia ho -keďže na to aby ho vytiahli by sa museli zaoberať podvodom 19 aspoň v hrubých rysoch. Lenže to predpokladá že by sa predtým museli nejakú dobu zaoberať vecami medzi nebom a zemou aspoň na tej podsúvanej a lúbivej bludárskej a ezoterickej úrovni keďže aj tam nejaké informácie o fungovaní sveta existujú. Inak sú odkázaní len hrubé dôkazy zvonka alebo na svoj intelekt – ale ten im likvidujú médiá. A žiadny lekár či politik im tie dôkazy o podvode c19 v mejnstríme neprinesie a tak veria TV/rádiu.
      Ten kŕčovitý výzor zo stresu a strachu z posledných troch rokov im vidieť v tvári, hlavne starším ľuďom.
      Trocha mi ten psychologický posun u starších ľudí z hystérie c19 pripomína stav mysle v ktorom žili najstarší Anglickí dochodci keď som tam 20 rokov nazad pracoval.
      Tí boli vystresovaní zo všetkého čo videli vonku keď otvorili dvere do ulice. Niektorí boli ustráchaní a niektorí neskutočne nasraní kam sa ich staré dobré Anglicko podelo a aké nebezpečné a hlavne cudzorodé je všetko to čo je za ich dverami.
      No jednoznačne že to aj u nás ide tým smerom vyextrahovať z ľudí vieru v dobro a lepšiu budúcnosť.

     • Vy dvaja s Izraelmail-om to tu príliš rozvádzate a vkladáte do toho niečo, čo tam nie je.
      „Ten kŕčovitý výzor zo stresu a strachu z posledných troch rokov im vidieť v tvári, hlavne starším ľuďom.“
      Strach zo smrti je pre 99% ľudí prirodzený, aj ja sám som celkom na začiatku rúšku používal, než som si uvedomil, že to nemôžem ovplyvniť. No uvedomil som si to a toto uvedomenie mnohým chýba, mne na to stačil pohľad môjho kamaráta, ktorého som nechcel nakaziť /pohľaď v zmysle Čo ti jebe?/ a to mi zmenilo všetko…
      Je to zase o spoločnosti, ak by tá mala záujem zabrániť šíreniu Covid chrípky, tak by zaujala overené postupy pri iných typoch chrípky, ale ak to niekto prezentuje ako zabijácky vírus typu Ebola a / zabíjalo sa v nemocniciach/ a „otvorte si okno a dýchajte“ a podobné liečenie, tak je to o hlúposť ľudí a nevyvinutá spoločnosť.

     • Achnaton: Bojíš sa dôchodcu? 😀

  • „Platiť hotovosťou a tým „zdržovať“ to už je podľa niektorých drzosť – keď to tak pozorujem.“ Platiť hotovosťou je pre prebudených skôr povinnosťou a je to rýchlejšia platba ako kartou. Tiež mám zážitok od pokladne, kedy si pani nepamätala heslo , pretože mala viac kariet a nevedela ktoré je ku ktorej, no najväčšia zábava je, keď niekto ide platiť stravnými lístkami- to je na 15 minút….

   • Tiež som si všimol, že tí s kartami sa snažia zdržovať. Hľadajú kartu medzi x ďalšími zľavovými kartami, vypytujú sa sprostosti. Možno majú poškodené modzgy od handier.

    • Názor… skôr sa bojím, že si tam niekde schovaný na ústredí nakáckej polície či v nejakej ich odnoži/ agentúre a pod. a kuješ tam pikle proti ľuďom ako hadi z nočníka n akurát, že nosíš masku kritika systému.
     Ale asi to tak nebude a si len bežný človek čo po ťažkej práci v zamestnaní unavený napíše na nete nejaký ten svoj komentár.
     Inak nepodceňuj dôchodcov, niektorí majú dosť energie ti dať aj riadne päsťou či čakanom do držky – väčšinou sú to takí čo celý život žili v presvedčení, že všetko musí byť len tak ako oni chcú. To sú ľudia, ktorí nikdy neprekonali obdobie puberty.
     A takých chce vychovávať aj WEF.

     • Ťa nemusí zaujímať či je niekto silný, dementný, alebo ho v mladosti zneužívali. Nacvič si pár úderov a budeš mať pravdu. Inak, k starým ľuďom som úctivý.

     • Akurát, že človeka také jednanie na šestke dostane akurát do problémov a nie z problémov.

     • Si svedok Pjakinov?

  • Achnaton, to čo píšeš vyššie, je o každom z nás, bez ohľadu, či je to dôchodca, pracujúci, puberťák, žena, muž..
   V každú jedinú sekundu sa musíš rozhodnúť a rozhodovať, aké konečné optimálne (pragmaticko-duchovné) riešenie a s akými emóciami – prijmeš do svojho Života. Bez ohľadu, či si v rodine, v obchode, v práci – medzi kolegami, ev. svojimi nadriadenými, alebo podriadenými..
   Problém vidím v tom, že ľudia (a nechcem na tomto mieste špecifikovať, akí ľudia, či zapichaní alebo – nezapichaní) „TO“ už dnes mentálne nestíhajú a – vnútorne nedokážu – rýchlo a korektne – vyhodnotiť – myslím tým koherenciu – počnúc od ich prvotných zámerov, ktoré sa zrodia niekde v podvedomí a človek ich posúva ďalej v rámci svojich myšlienok, následne do svojich slov, skutkov (činov) a to v spojitosti so samým sebou, ev. s ostatnými ľuďmi navôkol..

   Preto, lebo existuje dnes obrovský rozpor (ROZDIEL = duchovná vzdialenosť) medzi tým, že – človek – niečo Iné robí (napr.) šoféruje, ale popritom myslí na to, ako bude zajtra na záhrade opekať a jeho myseľ blúdi po obchodných reťazcoch, kde a v ktorom kúpi relatívne kvalitné a zároveň lacné špekáčky, aby nebola pred rodinou zajtra – „ostuda“.
   Medzi-tým vbehne svojím BMW do „kruháča“ do cestného priestoru, kde nemal byť ešte niekoľko sekúnd a ukáže pri tej – „ekvilibristike“ – prostredník vodičovi, ktorý mal v tom kruháči – prednosť.

   A takto si tu – žijeme.. Každý by tu mohol veľa písať zo svojich vlastných skúseností.. Beriem to tak, že Svet sa naozaj mení a ľudia s ním!! V t.č., žiaľ – tú Zmenu vidím určite viac v tmavých farbách.

   P.S: Ale nechcem tým strácať Nádej a Vieru, zatiaľ v – nepoznané Poznanie a Nový – kvalitatívne a duchovne lepší Život!

   https://uploads.disquscdn.com/images/0103b721ac722ed11cd330778eca4cc7b3972ee5b7b5c11c6670ce3e707598ad.jpg

 4. A ako sú na tom deti a mládež v SR a v ČR? Myslíte si, že lepšie?! Narcizmus skrz sociálne siete ich úplne zblbol a už sa pretekajú čo všetko zverejnia, len aby upútali pozornosť na svoju úbohosť ducha. Súkromie im absolútne nič nehovorí, nehovoriac už o rizikách s tým spojených… Treba sa na niczäh zamerať a pripraviť ich na to, čo prochádza ! Očkovanie tu nebolo len pre srandu… ale cieľom zabiť rodičov a starých rodičov detí, ktoré potom môžu satanisti formovať, ako sa im chce. Deti sú naivné, dôverčivé a pubertálna mládež myslí len hormonmi a ilúziami (virtuálny svet, hry,…) ! Takže chráňte svoje deti, vštepujte im potrebné hodnoty a informácie, aby sa nestali obeťami alebo služobníkmk prichádzajúceho zla a nakoniec aj nepriateľmi vlastných rodičov a starých rodičov !!!

  • Zvědavá

   Tak tomu nevěřím.
   Zas tak blbí bejt nemůžou, aby souhlasili s kamerami v každé domácnosti.

   • Stačí pozerať facebook či iné sociálne siete čo všetko tam je a ako sú mladí na nich a mobiloch závislí ! A rodičia ich v tom ešte aj podporujú či sa opičia, kašlú aj na možnú rakovinu z mobilov, len aby sa im nemuseli venovať ! Mládež má problém sa vyjadrovať, písať slohové práce a pod., čo potvrdzujú učitelia, lebo uprednostňujú komunikáciu mobilmi a virtuálny svet. O videohrách a závislosti na nich radšej ani nebudem písať ! Len treba chodiť s otvorenými očami a ušami – vtedy si to všimnete ! Samozrejme, že nehádžem všetkých do jedného vreca, ale z väčšiny nám tu vyrastá stratená generácia žijúca v oblakoch…

  • Ak to chceš, tak to urob rozbi mu ju, nespoliehaj sa na iných, ja by som s tým mal problém… Budeš potom velebiť vraha, ak to niekto spraví za teba? Ak by sme to takto riešili všetci, tak kam sme sa civilizačne posunuli od stredoveku alebo divokého západu? Nikam, no a tu je ten problém, ideme krok vpred a niekoľko krokov vzad…

   • Spartakus mal alebo nemal právo zabíjať otrokárov?
    Z pohľadu otrokárskeho systému bol Spartakus terorista.
    Z pohľadu otrokov bol hrdina.
    Vždy máš dva pohľady.
    Ktorý je čestný, morálny a spravodlivý?
    Dohodnúť sa s otrokármi, aby zrušili otrokársky systém, je nemožné.
    Takže aký je správny a čestný a morálny postup, keďže s otrokármi nie je žiadna dohoda možná?!?!?

    Prosím o zamyslenie, hľadajme riešenie

    • To je o tej spoločnosti o ktorej som písal nižšie, ak si vytvoríme Spartu, tak ju budeme mať, ak si vytvoríme rozumnejšiu spoločnosť, tak kto je Čekan?

    • Spartakus nemal koncept a preto ani konceptuálnu moc niečo usporiadať, preformátovať – ako novú spoločnosť! Sedláci u Chlumce. Vzbura pre vzburu.
     Ani Attila nemal koncept, hoci silu mal. Moc = koncept. Sa pozerajte aj na tých zmrdaných nájomných politikov – kto z nich vám prezentuje štátnickú konceptuálnu moc – ŽIADEN! Naposledy prezident Tiso!

   • On nehovoril o zabiti a ak rozumies pisanemu textu, tak potom pochopis, ze on ma rovnaky problem ako ty, preto pise „niekto“…

 5. Jana Nesevova

  Sloboda každého človeka začína v duši, ktorá je dialektická a schopná spájať protiklady, ktorými sú telo a vedomie, a tie nie sú dialektické sami osebe a nedokážu sa rozvíjať bez prítomnosti duše. V západne, hmotne orientovaných spoločnostiach chýba pojem duše, ktorý je spojený s vierou v jedného Boha, preto aj láska, súcit a milosrdenstvo sú pojmy neznáme a namiesto nich vyznávajú blahobyt, pohodlie, bezpečnosť a z toho vyplývajúce otroctvo. Bez protikladov, bez problémov a nebezpečenstiev sa však každý človek, spoločnosť a civilizácia prestane rozvíjať, hrozí zánik, ktorý začína mravným rozkladom, pohoršeniami, ktoré sú normou a uzákonené a končia stratou štátnosti a rozpadom ekonomiky.

  • „Bez protikladov, bez problémov a nebezpečenstiev sa však každý človek, spoločnosť a civilizácia prestane rozvíjať, hrozí zánik, ktorý začína mravným rozkladom, pohoršeniami, ktoré sú normou a uzákonené a končia stratou štátnosti a rozpadom ekonomiky.“
   Nemyslím, že to tak musí byť, vyspelá civilizácia fungujúca na jednotnom spoločnom vedomí, kde sa zdieľajú myšlienky jednotlivcov a hľadá sa najlepšie riešenie pre celú spoločnosť takto fungovať môže, no tam sme ešte nedorástli, ale verím tomu, že možno raz..

   • Ešte podotknem, že v dobrej spoločnosti /aj podľa Kristovho učenia/je obetovať dobrovoľne život za druhého alebo spoločnosť iných pre ich záchranu ušľachtilé. Obetovať život iného ak to on sám nechce pre iného alebo spoločnosť iných, je zvrátené. Túto tenkú čiaru si dodnes nie sme schopní spoločensky uvedomiť.
    Niektoré zvieracie spoločenstvá ako v druhom prípade takto fungujú, otázka je, nakoľko sa vlastne od zvierat /iných živočíchov/ odlišujeme keď máme alebo chceme mať /NWO/ priam identické spoločenské chovanie s niektorými druhmi napr. mravcami?

 6. A toto je čerešnička na tortu, čo debilní zvrátenci ešte chcú urobiť s deťmi, ako ich vymyť a znetvoriť: https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/disney-chysta-serial-pro-deti-ve-kterem-divka-otehotni-se-satanem/ ! A slobodomurári to samozrejme bezbreho všade schvaľujú a podporujú, keď ich pánom je sám Lucifer. !

 7. Štátne kamery budú používať BLM vykrádači bytov, obchodníci s ľuďmi, úchyláci.

 8. mimo tém,a – Záběry nočního útoku ruské bojové helikoptéry Kamov KA-52 na obrněnou techniku AFU:
  https://rumble.com/v2sybqk-zbry-nonho-toku-rusk-bojov-helikoptry-ka-52-kamov-na-obrnnou-techniku-afu.html

  Ukrajincům teče do bot, a to jak obrazně, tak doslova – jednak si protrhli přehradu a teče jim do jejich měst na pravém břehu Dněpru, zatopený už je i Nikolajev a místní Ukrajinci klejou a nadávají na Zelenského jako špačci, protože všem lidem je jasné, kdo potřeboval tu nádrž protrhnout. Ale teče jim i do plánů na ofenzívu. Vojáci AFU totiž začali být stahování do záporožské oblasti ihned po zaplavení chersonského směru a místní Ukrajinci nadávají na armádu, že jim nepomůže v době takové katastrofy a namísto toho je armáda odsunována pryč, na záporožskou frontu.
  Ukrajinské armádě se hroutí plán na ofenzívu, v záporožském směru se nedaří prolomit ruské linie, a najednou dojde k protržení přehrady, ale ukrajinská armáda namísto pomoci lidem je rozkazem ihned přesunována do Záporoží na pomoc ofenzívy.

  • Z toho sa treba poučiť, keď vlády zdôrazňujú význam armády pri živelných pohromách. Krym je teraz opäť bez vody a dlho aj bude. Rusi potrebovali dobyť Cherson práve kvôli tejto priehrade, avšak dostali sa tým aj do pasce a preto Cherson opustili. Ani Ukrajinci si to nevyhodli do vzduchu – diverzná Škola Amerika – koment v ďalšom článku.

 9. Genové jedy, které již některé země pro mladé dokonce zakázaly, chce nyní podvratná evropská agentura, která se zřejmě spolupodílela na podvodném schválení experimentálních genových injekcí, zařadit do běžného očkovacího schématu v zemích EU u těch nejmenších, tedy u dětí ve věku 0-4 roky.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/ema-chce-zaradit-do-ockovaciho-schematu-deti-mladsich-5-let-i-3-davky-mrna-covid-vakciny/

 10. vlastný štát

  Vojna Západ-Východ nie je naša vojna. Obidve nepriateľské strany sú ovládané ž.dmi a umierajú ako vždy bežní nevinní ľudia. Ak by Rusko v prvých dňoch invázie vyhodilo do povetria železničné úseky vedúce na západ, ktorými prúdili do UA západné zbrane, do mesiaca by bolo po vojne. Ale Putin nemohol, táto infraštruktúra patrí ž. oligarchom a ž. mu to nedovolili. Tak čo je to za frašku?

  Nehrajme podľa ich vnútených pravidiel.

  My si môžme založiť našu vlastnú spoločnosť, náš vlastný štát. Slovanský štát, ktorý si budeme spravovať my, podľa slovanských hodnôt a tradícií. Základnou jednotkou je rodina, na čele ktorej je hlava rodiny. Viacero rodín sa zlučuje v občiny(obce, mestá), ktoré spravuje starešina. Starešinov volia hlavy rodín, je to človek ktorého poznajú a vedia, že ich bude dobre zastupovať. Ak by sa spreneveril, bude okamžite odvolaný. Starešinovia zas volia správcov vyšších územných jednotiek.

  Úrok bude zakázaný a budeme používať výlučne našu vlastnú menu. Vlastná mena znamená vlastnú ekonomickú nezávislosť. Vlastné potraviny, školstvo, súdnictvo, obrana.

  A len na nás záleží, koho prijmeme medzi seba, keď budeme zakladať našu novú spoločnosť. Len ľudí slovanského ducha a hodnôt. Žiadni kriminálnici, psychopati, žiadni cudzinci, ktorí sa riadia inými hodnotami. Žiaden ž., ch.zar, m.slim. Vidíme sami ako vyzerá svet, kde sú takíto na čele a ovládajú politikov, médiá, finančný sektor. Vieme a vidíme, kam takýto svet smeruje.

  Zrealizovanie týchto myšlienok predstavuje najväčšiu nočnú moru globalistov. Myšlienky sú nič, pokiaľ sa nezrealizujú. Keby sa toto začalo budovať vo viacerých štátoch, žiadne NWO by sa nekonalo. A my môžeme začať. Každý vo svojom okolí. Rodiny, susedia, tí môžu začať spolupracovať a vytvárať nezávislé ostrovčeky. My môžme spravovať sami seba. Psychopati a zločinci nám predsa nebudú vládnuť naveky.

  • vlastný štát je to dobre spracované

  • Daj, prosím – reálny návod, ako vykonať to, o čom tu píšeš, t.j. založiť vlastný Slovanský štát podľa autonómnych tradícií.
   Narážam na to, že nemôžeš poprieť fakt, že sme v t.č. (žiaľ) súčasťou EÚ + NATO.

   P.S: 1 – Treba – podľa mňa kráčať – step by step!! Nemôžeš dnes reálne – riešiť Slovanský štát, keď sme v područí USA + EÚ a práve dnes nám Lajnová schválila imigračný proces – v rámci satanistickej solidarity, t.j. – postupnej likvidácie národných štátov. Proti bolo Maďarsko + Polsko, dúfam, že Šimko – súčasný – Čapútovej MV neklamal a že sa aspoň – zdržal hlasovania.

   P.S.2 – Najbližší míľnik je 30.9.2023 – dnes to oficiálne vyhlásil i Kolár, takže tam by sme sa mali dopracovať a s akou kvalitou a výsledkami – to sa každý deň vnútorne pýtajme sami seba, Quo Vadis – Slovensko?!

   P.S.3 – Samozrejme, ak nám dovtedy nezačnú padať bomby na SK, lebo – máme pred sebou nevídané a neslýchané letecké „cvičenie“ NATO a – ani Boh – dnes nedokáže povedať, čo všetko sa za pár dní môže – udiať. A znovu sa v Duchu modlím – Boh s Nami! Nech prežije maličké, ale pritom – dôležité Slovensko!

   P.S. 4 – A prečo si taký ustráchaný, že tu na tomto webe – nedokážeš napísať slovo: žid, chazar, muslim – so všetkými písmenami ? Možno Ťa redakcia kvôli tomu zruší, ale moja vlastná skúsenosť je, že – Ťa – NEZRUŠÍ!

   Inak – vďaka za Tvoj motivačný koment.

   • Treba si uvedomiť, že žijeme v nájomnom štáte s nájomnými politikmi.

    „Nevýhodou“ – v zmysle dynamiky riadenia – z pohľadu záujmových skupín – tzv. občinového systému-„štátu“ našich predkov /štát ako taký vlastne neexistoval/, bolo, že súhlasiť museli všetci, nič nesmelo ísť proti záujmom jediného človeka, muselo to byť jednomyselné rozhodnutie. Toto je úplne rozdrbané rozvratom hodnôt aj záujmov parazitmi.

    Občinová spoločnosť bola z pohľadu dynamiky dnešného riadenia „skamenelina“ – avšak z pohľadu sociálnej bezpečnosti bola veľmi stabilná. A nemyslím si, že naši občinoví predkovia nevedeli okamžite zareagovať na urgentné situácie.

    Ak by sme dnes chceli zreštaurovať občinový systém – museli by sme každého naladiť na jednotné myslenie kmeňa – a to sa v prostredí ovládnutom rozvratníkmi nedá.

    Každú pospolitosť dokáže vytvoriť-stmeliť spoločný nepriateľ. Alebo spoločný záujem. Máme? Ale určite nie tie pi.oviny zelenej agendy a záchrany planéty – a kultúrneho marxizmu.

    Žiadnu spoločnosť – ani spoločenstvo biotopu nestmeľujú kozmopoliti. Ja nedokážem žiť mimo Slovenska – a dokonca ani v Čechách. Krátkodobo samozrejme áno, ale zomrieť chcem tu a tu som pripravneý aj strádať – ale tu jedine tu som srdcom a duchom doma. A nemyslím, že som pecival – zažil som aj dobrodružné časy. Skrátim – radšej budem bojovať proti zlu tu, ako utekať pred zlom tam niekde. Toto je moja krajina, môj domov, moje Slovensko a srať na úžerníkov – dostanú po hlave!

    • „Ja nedokážem žiť mimo Slovenska – a dokonca ani v Čechách. Krátkodobo samozrejme áno, ale zomrieť chcem tu a tu som pripravneý aj strádať – ale tu jedine tu som srdcom a duchom doma. A nemyslím, že som pecival – zažil som aj dobrodružné časy. Skrátim – radšej budem bojovať proti zlu tu, ako utekať pred zlom tam niekde. Toto je moja krajina, môj domov…“ Inak toto akoby som ja písala: nikdy som to nevedela vysvetliť, ale takisto som nevedela nikde inde žiť! I keď som mala možnosti všade v Európe, aj som skúšala v zopár štátoch, ale nie, nešlo to, mala som neskutočnú túžbu po domove – i keď ako sirota málokoho tu už mám!!! Občas som sa za tú slabosť aj hanbila, ale dnes akosi som na to hrdá – ujsť stade je ľahké, vydržať znamená silu osobnosti! Štve ma iba to, že som absolútne bezmocná a pre tú domovinu neviem nič robiť! Ešte by som Ťa doplnila s tým, že pred zlom utekať sa nedá: zlo je všade, ale úplne všade vo svete – videla som na vlastné oči, zažila na vlastnej koži, a preto radšej doma proti tomu bojovať, resp. naučiť sa s tým žiť!:)) Pozdravujem Ťa a nech sa darí!

  • Tam, kde existujú peniaze sú aj židia. Založ štát bez bánk a politikov, až potom sa ti podarí poraziť sionglobalistov a ich sionboha satana.

  • Ty si rojko!:)) Snívaš?! Veď to je klasika, čo práve pred našimi očami vymiera! A všeličo vymiera – mne z tej agónii je už do plaču! A pritom ja som bola vždy veselá a „nenapraviteľná“ optimistka…

 11. Jedná se o další hlasování poté, co již migrační pakt prošel většinou hlasů v europarlamentu. Nyní se k paktu měly vyjádřit i jednotlivé vlády členských zemí, přičemž většina byla plně v souladu s navrhovaným dokumentem.

  Na čtvrteční schůzce bylo dosaženo většinové shody, pouze Maďarsko a Polsko hlasovaly proti, a Bulharsko, Slovensko, Malta a Litva se rozhodly zdržet hlasování.

  To znamená, že Česká republika hlasovala pro přerozdělování, které je jen obdobou kdysi prosazovaných kvót. Současná vláda tak bez nejmenších námitek souhlasí s tím, že se zapojí do přijímání.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/vlady-zemi-eu-ve-ctvrtek-vetsinove-souhlasily-s-migracnim-paktem/

 12. Pripravujete sa na digitalnu menu a alternativne moznosti platenia? Ak ano, vsimli ste si ako idu hore ceny slovenskych striebornych minci v kvalite proof? V ČR to zacalo uz skor … strieborne mince proste idu stale hore a rychlejsie ako zlate…

  • A myslíš si, že ti to zoberú ako bežné platidlo? Zažil som situ – chlapíkovi vydali namiesto 1 eura 1 libru – keď s tým chcel platiť nemohol – cítil sa podvedený a robil cirkus. Čiže ty chceš potom tie strieborné plechy vymeniť za čo? Už si niekedy vexlovala? Lebo ja ano. A vexel nefunguje bez dôvery v dané platidlo, a bez bez pojmu, čo kto za čo. Inak so striebrom z Rakúska začal mafián Steinhubel – ale on to išiel v tonách – a predal to československej Safine – lebo blbci.

   Veď sa sústreď rovno na to, čo chceš za peniaze a vyhľadaj si zľavy. Konzervy – nič? Nástroje – nič? Prečítaj si niečo o ryžovaní zlata na Klondike – nie peniaze, nie zlato – ale potraviny! A kurvy! Ľudia šaleli za zlatom – ale od hladu, blata a zimy za teplou fazuľou! Dnes som zase kúpil pár konzerv za 50% „tesne pred zárukou“ – veď to vydrží ďalších 20 rokov!

 13. „Pri sčítaní ľudu v USA v roku 1990 sa k slovenským predkom prihlásilo celkovo 1,8 milióna ľudí. Po Slovensku ide o druhú najväčšiu svetovú koncentráciu ľudí, ktorí sú Slováci alebo majú slovenský pôvod.“
  https://www.loc.gov/rr/european/imsk/slovakia.html

 14. To ma vobec neprekvapuje! To sú totiž exhibicionisti, narcisi a už tí „odrastení“ na FB, kde každú somarinu postujú o sebe, a robia si selfie všade, možno aj na záchode! To sú tí, čo zrejme, okrem hovna nevyprodukujú nič, tak si fotia aj tento výsledok „sedenia na tróne“. Teda, ak je tá všade propagovaná demokracia, tak by to malo byť na základe dobrovoľnosti: kto chce kamery, nech má, a kto nechce, nech nemá!

Pridajte komentár

*