Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

USA hlásia tisíce negatívne postihnutých ľudí po COVID-19 vakcíne


Print Friendly, PDF & Email

USA hlásia tisíce negatívne postihnutých ľudí po COVID-19 vakcíne

Podľa nových dát z amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) sú hlásené tisíce ľudí, ktorí po podaní vakcíny na COVID-19 od firmy Pfizer nie sú schopní vykonávať bežné denné aktivity alebo si vyžadovali odborné ošetrenie.

Ide o tú istú vakcínu, ktorou sa v týchto dňoch začalo očkovať aj na Slovensku.

Tisíce ľudí po vakcíne ostali práceneschopní

K 18.12.2020 celkovo 3150 ľudí podali hlásenie, ktoré úrady označujú ako „udalosť ovplyvňujúcu zdravie“.

Všetci tí, ktorí takúto udalosť nahlásili, „nie sú schopní vykonávať bežné denné aktivity“, „nedokážu pracovať“ alebo „si vyžadujú starostlivosť lekára, prípadne iného zdravotníckeho odborníka“.

Uvedené hlásenia boli realizované prostredníctvom na to vytvorenej aplikácie v smartfónoch, ktorá využíva sms správy a webové dotazníky umožňujúce ľuďom rýchlo oznámiť vládnej agentúre CDC prípady neželaných vedľajších účinkov vakcín.

CDC ani firma Pfizer, výrobca dotknutej vakcíny, zatiaľ nereagovali na výzvy o poskytnutie ich stanoviska.

Uvedené informácie boli prezentované 19. decembra 2020 Dr. Thomasom Clarkom, epidemiológom CDC, ktorý pôsobí v Poradnej skupine pre očkovacie praktiky. Ide o nezávislý panel poskytujúci agentúre CDC svoje odporúčania.

Ako ďalej Dr. Clark uvádza, ku dňu 19. decembra 2020 bolo v USA celkovo podaných 272001 dávok vakcíny, čo znamená, že vážne nežiadúce účinky malo niečo vyše 1% ľudí, ktorým bola vakcína podaná.

Podľa CDC z uvedeného množstva hlásení bolo 6 prípadov anafylaktickej reakcie. Ide o vážnu alergickú reakciu, ktorá nasleduje po očkovaní, dodáva Dr. Clark.

CDC a FDA varujú ľudí s alergiami, aby sa neočkovali

Vo svojej správe agentúra CDC dôrazne upozorňuje, že ľuďom s alergiami na akúkoľvek zložku vakcíny na COVID-19 neodporúča toto očkovanie. Ľudia s inými alergiami by sa pred očkovaním mali najprv poradiť so svojím lekárom.

Zároveň každý, kto mal anafylaktickú reakciu po prvej dávke vakcíny, by už nemal ísť na druhú dávku, ktorá sa zvyčajne podáva po 3 týždňoch, upozorňuje agentúra CDC.

Stop Candida

Podľa Daily News, malo minimálne päť zdravotníkov na Aljaške negatívnu reakciu po aplikácii vakcíny od firmy Pfizer. Jeden z nich musel byť dokonca dva dni hospitalizovaný v miestnej nemocnici.

Nemocnica v štáte Illinois zasa musela pozastaviť očkovanie po tom, čo štyroch jej zdravotníkov postihli vážne reakcie po očkovaní.

Dr. Peter Marks, riaditeľ Centra pre biologické vyhodnocovanie a výskum, spadajúceho pod agentúru FDA pre novinárov uviedol, že spolupracujú s CDC a kolegami vo Veľkej Británii na spôsobe budúceho testovania na možné alergické reakcie.

„Budeme analyzovať dáta zo všetkých prípadov hlásených negatívnych reakcií po očkovaní v snahe presne zistiť, čo sa stalo. Tiež sa budeme snažiť pochopiť, ktoré zložky vakcíny môžu byť za tieto reakcie zodpovedné,“ dodáva Dr. Marks.

Zašpekuloval aj o tom, že jedným z možných vinníkov môže byť látka s názvom polyetylén glykol (PEG), ktorá sa nachádza v nedávno schválenej vakcíne proti COVID-19 od Pfizeru.

Podľa neho, obe doteraz schválené vakcíny (od Pfizeru aj Moderny) majú „systemické vedľajšie účinky“, ktoré zvyčajne odznejú v priebehu jedného dňa.

Podľa FDA sú najbežnejšie vedľajšie účinky únava, bolesti hlavy, bolesti svalov a zimnica. Môžu mať však aj vážnejšie vedľajšie účinky, o ktorých sme nedávno podrobnejšie písali v tomto článku.

Záver

Ľudia, ktorí podstúpia akékoľvek očkovania, by nemali hneď opúšťať zdravotnícke zariadenie, ale zotrvať v ňom aspoň po dobu 15 minút a byť monitorovaní, či sa u nich náhodou neobjaví vážna reakcia na vakcínu.

V prípade, že k takejto reakcii dôjde, prítomní zdravotníci by mali vedieť podať prvú pomoc, prípadne privolať rýchlu záchrannú pomoc. V takom prípade je potrebné ďalej monitorovať pacienta minimálne niekoľko hodín.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroje: theepochtimes.com, zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. LORD KRISHNA

  NEGATIVNÍ ÚČINKY A SMRT,
  SE MĚLY PROJEVIT AŽ ZA 3-4 ROKY…
  KDEPAK ASI, UDĚLALI SOUDRUZI Z NDR CHYBU???
  LORD KRISHNA CZ

  • Najhoršie reakcie zvyčajne nebývajú hneď po prvej dávke, ale až po druhej. Pri prvej dávke si totiž telo vytvorí protilátky nielen na samotný vírus či baktériu, proti ktorým sa očkuje, ale aj na ďalšie prísady nachádzajúce sa vo vakcíne.

   Potom pri druhej dávke, keď sa telo s týmito prísadami znova stretne, tak sa môže spustiť búrlivá reakcia.

   Preto nával hlásení o negatívnych vedľajších účinkoch môžeme z USA očakávať v najbližších dňoch, pretože už prešli 3 týždne od spustenia očkovania a teraz začnú prví ľudia chodiť na druhú dávku vakcíny.

   • Jean
    20/12/2020 at 13:35

    Prekopírovala som jeden blog:
    Vakcína od Pfizer a BioNTech zabíja ľudí, ktorí
    1, už COVID-19 prekonali, preto sa nesmú proti corone očkovať
    2, ktorí majú alergie, čo je na SR 40% populácie
    3, ľudí, ktorí podstúpia 2 kolo očkovania,
    lebo reakcia na protilátky vytvorené v prvom kole očkovania,
    u nich vyvolajú alergickú reakciu, až autoimúnnú poruchu

    Rusi zverejnili, kde spravili západní vývojari vakcín chyby,
    pri vývoji vakcín proti koronavíruse SARS-CoV-2,
    ktoré zaočkovaným spôsobujú vedľajšie nežiaduce poruchy,
    od encefalitídy, až po odumretie nervu, paralýzu a celkové ochrnutie ?

    Západným výskumníkom unikol fakt, ktorý si uvedomili Rusi, že
    1, očkovanie sa nemá zameriavať na vytváranie vysokej hladiny protilátok,
    lebo keď prvá dávky vyvolá vysokú hladinu protilátok,
    tak po aplikovaní druhej dávky vakcíny,
    môžu u človeka vznikať autoimúnne poruchy na vakcínu
    A zároveň vysoká hladina protilátok, práve tou búrlivou imunitnou reakciou,
    zneutralizuje druhú dávku vakcíny,
    preto sa u očkovaného nevytvorí bunková imunita,
    ktorá má trvácnosť roky a nie iba mesiace, ako trvá protilátková imunita.
    2, že druhá očkovacia dávka vakcíny, musí mať iný vektor, ako prvá dávka,
    lebo imunitná reakcia sa vytvára aj proti vektorovému nosiču,
    čo zaťažuje organizmus a zároveň neutralizuje druhú dávku vakcíny,
    čo zas zmarí vytvorenie bunkovej dlhodobej imunity.
    3, imunitná reakcia vzniká aj na opičí vírus použitý vo vakcíne, čo znemožňuje preočkovanie a vytvorenie dlhodobej imunity

    Myslím, že máme kool zvučku protivakcinačného gangu Badatela! „EMERGENCY!“
    Tentoraz sa naozaj treba vyhýbať bielym – plášťom!
    https://ulozto.net/file/PHbQ4tqrvGZg/kool-and-the-gang-emergency-mp3

   • Na rense.com,je video mladej cernoskej sestricky,ktorej ochrnula.cast tvare a to sa stalo po 3 dnoch stepenia,zo zaciatku nemala problem,az za 3 dni

  • Proc soudruzi z NDR, kdyz jde o fasisty z USA.

 2. Definitiva

  PEG, žeby to bol Fridex do chladičov áut?

  • Logiku to má – keď to má prežiť mínus 70 st. Celzia. Kto je starší, mohol by si pamätať aféru v Rakúsku z konca 70-tych rokov – miestni vinári pridávali do vín nemrznúcu zmes na zvýšenie opojnosti vín – v podstate ide o tzv vyššie alkoholy – s uhlíkmi 3, 5, 7, takže glykolderivát – cielený alergén, je vo vakcínach preto, aby sa ako metabolit v organizme „stratil“. Inak tieto vyššie alkoholy pôsobia aj ako sladidlo a pridávajú sa do zahraničných vermútov! Len pre upresnenie, čo je z čoho – Martini sa vyrába z hrozna, Cinzano z jabĺk. To tzv. „čučo“ je buď poctivý jabčák – veľmi zdravý, alebo mix sirupov-muštov, vody a liehu. Takže „víno“ sa dá vyrobiť aj za 5 minút – experti na to boli falšovatelia tzv. sovietskeho šampanského – gruzínska hrozienková mafia.

   Tie deriváty glykolu vo „vianočnej“ vakcíne sú zrejme tŕňom v oku ŠUKL, takže aby si nevypichli oko – radšej to nechcú vidieť! V podstate je možné zakázať vakcínu len na základe obsahu jedinej zakázanej látky – látky zakázanej užívať vnútorne! Takže poďme po tých ku.vách zo ŠUKL! Chyba lávky – samotný glycerol je prítomný ako vedľajší produkt fermentácie tukov, resp. vzniká pri alkoholovom kvasení, takže minimálne množstvo nerobí problém, a len na tomto sa to nedá postaviť. Ale pokiaľ je pridávaný ako cielený alergén namiesto obligátneho hliníka vo vakcínach – je to jed! Doslova „vylepšený“ jed! By ma zaujímala reakcia očkovaného týmto svinstvom na pohár vermútu obohateného „nemrznúcou zmesou“ vyšších alkoholov!

   „Fyziologické pôsobenie

   Glycerol je slabo jedovatý. V menších dávkach spôsobuje bolesti hlavy, žalúdočné problémy a zvracanie. Vo väčších dávkach môže spôsobiť poškodenie pečene. Najnižšia toxická dávka podaná orálne u človeka činí približne LDLo = 1,5 g/kg živej hmotnosti, čo znamená, že priemerný človek by ho musel požiť najmenej 90 až 120 g, aby sa u neho prejavili symptómy otravy. V nízkych koncentráciách je prakticky neškodný.

   V zriedenom stave sa používa k zvlhčovaniu pokožky a slizníc, lebo viaže atmosférickú vlhkosť a tým ju prenáša do povrchu tela; naopak použitie čistého glycerínu je nevhodné, pretože naopak z pokožky odčerpáva vlhkosť a tým ju vysušuje. “
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Glycerol

   glykol nemrznouci | Srovnanicen.cz
   [Prehľadávať doménu http://www.srovnanicen.cz/q/glykol nemrznouci/] https://www.srovnanicen.cz/q/glykol nemrznouci/
   glykol nemrznouci najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší.
   Nemrznúca zmes – GLYKOL | DTN s.r.o.
   [Prehľadávať doménu http://www.dtn.sk/sk/nemrznuca-zmes-glykol%5D http://www.dtn.sk/sk/nemrznuca-zmes-glykol
   Chladiaca nemrznúca zmes – GLYKOL. Typ: Množstvo v balení [kg] Koncentrát [%] Pomer zriedenia s destilovanou vodou

   Pre zaujímavosť – ČR použije na vakcináciu len väčšiu časť z tých ich10 tisíc. Časť ide zrejme na výskum.

  • „Průmysl
   Ethylenglykol je čím dál důležitější pro výrobu plastů, zejména polyesterových vláken a pryskyřic, včetně polyethylentereftalátu používaného pro nápojové láhve. Schopnost ethylenglykolu fungovat jako nemrznoucí kapalina ho činí důležitou složkou vitrifikačních směsí pro nízkoteplotní uchovávání biologických tkání a orgánů.

   Menší množství ethylenglykolu se využívá pro výrobu kondenzátorů, jako meziprodukt pro výrobu 1,4-dioxanu a jako antikorozní aditivum do kapalinových chladicích systémů osobních počítačů. “ – he! Zjavne to vymysleli ajťáci Wilmy-Billie Gatesovej!

   „Ethylenglykol lze používat také při výrobě některých vakcín, byť sám pak není přítomen v injekcích.[zdroj?] Bývá v malém množství (1–2 %) přidáván do leštidel na boty a do některých inkoustů a barviv. Ethylenglykol se někdy používal i pro ošetření dřeva proti hnilobě a houbám, jak preventivně, tak pro likvidaci napadení. V několika případech byl použit k ošetření částečně shnilých dřevěných předmětů, aby mohly být vystaveny v muzeích. Je jeden z mála úspěšných prostředků proti hnilobě dřevěných lodí, a je relativně levný. Ethylenglykol může být i jednou z přísad do roztoků k čistění obrazovek, společně s hlavní součástí isopropylalkoholem. “
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Ethylenglykol

   „Polyethylenglykol (poly(ethylenglykol), PEG), též známý jako polyethylenoxid (poly(ethylenoxid), PEO) nebo polyoxyethylen (POE), je komerčně nejvýznamnějším polyetherem. Jako PEG, PEO nebo POE se označuje oligomer nebo polymer ethylenoxidu. Všechny tři názvy jsou chemicky synonymní, ovšem historicky se jako PEG označují oligomery a polymery s molární hmotností do 20 000 g/mol, jako PEO polymery s molární hmotností nad 20 000 g/mol a jako POE polymery libovolné molární hmotnosti.[1]

   PEG a PEO jsou kapaliny nebo nízkotající tuhé látky, v závislosti na molární hmotnosti. PEG se připravují polymerizací ethylenoxidu a jsou komerčně dostupné v široké škále molárních hmotností, od 300 g/mol do 10 000 000 g/mol. Zatímco PEG a PEO s různou molární hmotností mají různé oblasti použití a také různé fyzikální vlastnosti (např. viskozitu), vzhledem ke vlastnostem řetězců různých délek, jejich chemické vlastnosti jsou skoro stejné. Různé formy PEG se využívají také jako iniciátory polymerizačního procesu.“ – čiže možná reakcia s inými nanočasticami – a sme blízko binárnych zbraní!
   —————————
   „PEGylace je proces kovalentního slučování struktury PEG s jinou větší molekulou, například s terapeutickou bílkovinou (která se pak označuje jako PEGylovaná). PEGylovaný interferon alfa-2a nebo -2b je běžně používanou injekční léčbou infekce hepatitidou typu C.

   PEG je rozpustný ve vodě, methanolu, benzenu, dichlormethanu, nerozpustný v diethyletheru a hexanu. Slučuje se s hydrofobními molekulami za vzniku neiontových tenzidů.

   PEG může potenciálně obsahovat toxické nečistoty, například ethylenoxid nebo 1,4-dioxan. PEG jsou nefrotoxické, aplikují-li se na poškozenou kůži. “
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Polyethylenglykol

   • Definitiva

    Tí, čo trpia hnilobou, hubami a majú zdrevenetý mozog, dostanú vo vakcíne nečakaný bonus, zadarmo. No nedaj sa zaočkovať!

    • Teraz inak. „Voľakedy“ očkoval praktický lekár, ktorý poznal aj kontraindikácie. Dnes budú vakcinovať v centrách – 500 denne, teda aj keby som si zobral so sebou kartu za desaťročia dozadu – nikto to čítať nebude! Je to OK podľa lege artis?! Čiže – nemôžu takýmto spôsobom nanútiť nikoho! Respektíve „môžu“ – ako zločin proti ľudskosti! A čo sa týka experimentov na ľuďoch s týmto svinstvom – je to priame porušenie Norimberského kódexu a patrí to pred Medzinárodný trestný tribunál v Haagu!

     Ďalšia vec – tie vakcinačné strediská vznikajú „kvôli nízkej teplote uskladnenia“?! Hovno! Oni chcú vyšachovať praktických lekárov z toho, že by svojim ľuďom falošne potvrdili vakcináciu! Na toto môžete zabudnúť! Už v tom je zabudovaná tá nadnárodná moc – lekári sú im dobrí len ako užitoční idioti – nie samostatné medicínske subjekty. Veď si ich tak kúpila a vychovala farmakomafia – tak čo by chceli „samostatne riadiť“, že.

     V minulosti som hovoril, že ten podlý Archón Matovič bez problémov obetuje aj „svoju“ rodinu! A je to tu!

     TOP SOCIOPAT sa prebral – v medializovanej konkurencii placebo komediantov!

     „Aby premiér Igor Matovič dokázal, že očkovanie je bezpečné, je ochotný poslať na očkovanie svoju rodinu. Ale iba vtedy, ak dostane dostatok srdiečok a lajkov na sociálnej sieti.“
     https://www.infovojna.sk/article/matovic-predhodil-davu-svoju-rodinu-ked-bude-dost-lajkov-posle-ich-na-ockovat-sa-proti-koronavirusu

     „Prezidentka, ministri či poslanci môžu pracovať aj s pozitívnym testom na COVID-19. Rozvrat štátu v priamom prenose, reaguje poslanec Podmanický“
     https://www.infovojna.sk/article/prezidentka-ministri-ci-poslanci-mozu-pracovat-aj-s-pozitivnym-testom-na-covid-19-rozvrat-statu-v-priamom-prenose-reaguje-poslanec-podmanicky

     Čiže – boh chráň toho, kto nejakého „pozitíva“ obviní z trestného činu šírenia nebezpečnej choroby! Toto sú úplní idioti pri moci, ktorí jednoducho nepoznajú mieru! Ja im predpovedám veľmi krutý osud!

     „Norimberský kódex
     Skočit na navigaci
     Skočit na vyhledávání

     Norimberský kódex[1] je súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch, ktorý vznikol ako dôsledok súdu s vojnovými zločincami na norimberskom súde po skončení druhej svetovej vojny.
     Desať bodov norimberského kódexu

     Dobrovoľný súhlas ľudskej osoby je absolútne nevyhnutný. To znamená, že dotknutá osoba musí byť právne spôsobilá dať súhlas. Musí byť v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania. Musí tiež mať dostatočné poznanie a pochopenie podstaty predmetnej záležitosti, čo jej umožní učiniť informované a zasvätené rozhodnutie. To si vyžaduje, aby bol účastník pokusu pred prijatím súhlasného rozhodnutia oboznámený s povahou, trvaním a účelom pokusu, so spôsobmi a prostriedkami, ktoré majú byť v pokuse použité, so všetkými nepríjemnosťami a nebezpečenstvami, ktoré možno odôvodnene očakávať, ako aj s účinkami na svoje zdravie alebo osobnosť, ktoré možno nastanú kvôli jeho účasti na tomto pokuse.
     Povinnosť a zodpovednosť presvedčiť sa o tejto akosti súhlasu s účasťou na pokuse leží na pleciach každého jednotlivca, ktorý daný pokus navrhuje, riadi alebo sa na ňom podieľa. Je to osobná povinnosť a zodpovednosť, ktorú nemožno beztrestne preniesť na iného.
     Pokus musí byť navrhnutý tak, aby priniesol pre dobro spoločnosti plodné výsledky, ktoré nemožno získať inými spôsobmi či prostriedkami a ktoré nie sú vo svojej podstate náhodné či nepotrebné.
     Pokus musí byť založený na výsledkoch pokusov na zvieratách i na poznaní prirodzeného priebehu danej choroby či iného skúmaného problému a musí byť navrhnutý tak, aby očakávané výsledky ospravedlňovali vykonanie tohto pokusu.
     Pokus musí byť vykonaný tak, aby sa predišlo všetkému zbytočnému telesnému či duševnému utrpeniu a poškodeniu zdravia.
     Nesmie byť vykonaný taký pokus, u ktorého je vopred známy dôvod domnievať sa, že môže spôsobiť smrť alebo zdravotné postihnutie, snáď s výnimkou prípadov, v ktorých účastníkmi pokusu sú samotní lekári, ktorí pokus vykonávajú.
     Stupeň rizika, podstupovaného účastníkmi pokusu, nesmie nikdy prekročiť stupeň rizika, vyplývajúci z humanitárnej dôležitosti problému, ktorý má tento pokus vyriešiť.
     Musí byť vykonaná primeraná príprava a poskytnuté náležité vybavenie na ochranu účastníkov pokusu aj pred málo pravdepodobnými poškodeniami zdravia, zdravotnými postihnutiami či úmrtím.
     Pokus smú vykonávať len vedecky vzdelané osoby. Počas všetkých stupňov pokusu sa od ľudí, vykonávajúcich pokus alebo zapojených do pokusu, musí vyžadovať najvyšší stupeň zručnosti, skúsenosti a starostlivosti.
     Počas pokusu musí mať účastník pokusu slobodu ukončiť svoju účasť na pokuse, ak sa dostal do takého telesného alebo duševného stavu, v ktorom sa mu pokračovanie v účasti na pokuse javí ako nemožné.
     Príslušný vedec musí byť pripravený prerušiť prebiehajúci pokus v ktoromkoľvek stupni, ak má dobrý dôvod (použijúc svoju dobrú vieru, vynikajúce zručnosti/skúsenosti a starostlivé zváženie, ktoré sa od neho požadujú) domnievať sa, že pokračovanie v pokuse pravdepodobne spôsobí poškodenie zdravia, zdravotné postihnutie alebo smrť účastníkovi pokusu.“
     https://sk.wikipedia.org/wiki/Norimbersk%C3%BD_k%C3%B3dex

     Povedané stručne – za poškodenie zdravia národa a jednotlivcov – POPRAVÍME VÁS! Bez odpustenia!
     Mor ho!

     • Stále tvrdím – niektoré zločiny treba nechať dokonať – kvôli jednoznačným dôkazom! Ale vtedy treba exemplárne trestať! Pretože pokiaľ budeme zločincom neustále len odpúšťať akúsi „prípravu“ – nikdy sa poriadne nevyspíme!

      „Varování politikům: jakýkoli nátlak na plošnou vakcinaci přípravkem, který ani nemá hotové klinické zkoušky, je biologickým pokusem a tedy zločinem proti lidskosti“
      http://www.nwoo.org/2020/12/28/varovani-politikum-jakykoli-natlak-na-plosnou-vakcinaci-pripravkem-ktery-ani-nema-hotove-klinicke-zkousky-je-biologickym-pokusem-a-tedy-zlocinem-proti-lidskosti/

      Odporúčam stiahnuť si – je tam dobrá faktografiia!

      Ešte poznámka. Ak je teda pravda, že alternatívne médiá sú pod dohľadom polície a tajných služieb a tie pracujú pre vládu – žiaden zmrd z vlády sa nemôže vyhovoriť, že o týchto kriminálnych skutočnostiach nemal informácie! A pokiaľ viem – vládni zmrdi sa nemôžu vyhovárať na to, že „iba plnili niekoho rozkazy“! Oni majú v rukách takú moc, aby štát dokázal čeliť akémukoľvek nadnárodnému zločineckému zoskupeniu! Lenže oni sú členmi tohto zločineckého zoskupenia! Budú to rýchle procesy!

 3. Definitiva
 4. Ja stále prízvukujem v svojom okolí, aby sa ľudia nedávali vakcínovať západniarskymi vakcínami. Je to však až na jednotlivcov takmer bez odozvy. Slovensko je zrejme plné oviec. O dlhých radoch pred testovacími strediskami aj s deťmi v kočíkoch ani nehovoriac.

 5. Pozrela som stránku sukl.sk , konkrétne žiadosti o podmienečnú registráciu vakcín týchto dvoch spoločností.
  PODMIENEČNÁ registrácka znamená, že v čase vydania registračného rozhodnutia žiadateľ nedodal údaje o účinnosti a bezpečnosti lieku v takom rozsahu, ako sa štandardne vyžaduje. Aj v takomto prípade musia prínosy lieku prevažovať nad potenciálnymi rizikami spojenými s neúplnými údajmi. Držiteľ rozhodnutia o podmienečnej registrácii je následne povinný dodať doplňujúce údaje v stanovených lehotách.

  registrácia prebieha v ZRÝCHLENOM konaní ..!!

  k vakcínam firmy Biotech: EMA vydá stanovisko k registrácii vakcíny dňa 12. januára 2021.
  k vakcínam firmy Pfizer: Ak budú predložené údaje dostatočne robustné, EMA vydá stanovisko k registrácii vakcíny dňa 29.12.2020.
  V rámci registračného procesu prebieha rozsiahle vedecké posúdenie vakcíny, ktoré zahŕňa údaje z predklinických štúdií, klinických skúšaní, údaje o zložení a výrobe vakcíny a pod.
  https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-verzia/media/tlacove-spravy/europska-liekova-agentura-prijala-dve-ziadosti-o-podmienecnu-registraciu-vakciny-na-prevenciu-ochorenia-covid-19?page_id=5468

  Tak potom NErozumiem, prečo sa už očkuje na SK? Aj keď píšu, že termíny sa môžu meniť. Žeby na skoršie???

  • Placebom „môžeš“ očkovať kedy chceš. Veď tento podvod už nemá žiadne hranice, takže kto by sa sral s tým, keď sa EU satanistická mafia dohodla na rituáli sakrálnej obete 27. decembra?! Keď sem niekto dovliekol na čierno a bez konzekvencií tie podrbané antigénové testy, prečo by sem niekto nedovliekol tie podrbané „vakcíny“?! Ozaj – ako sme na tom „medzičasom“ s kokaínom? Ten tiež neprechádza cez ŠUKL – či?

   Viete prečo je v obvode Vrakune v Bratislave najviac drog v odpadových vodách? He he – lebo je tam letisko!

 6. Vrátim sa k pľúcnej ventilácii a intubácii:
  Predčasná intubácia je jednou z najväčších chýb v boji proti pandémii.
  „Pľúcne tkanivo, ktoré je už jednak zapálené ochorením sa môže rýchlo dodatočne poškodiť tlakovými a strižnými silami, ako aj vysokými koncentráciami kyslíka“, vysvetľuje lekár. Pretože pľúca nemajú radi tlak ani príliš veľa kyslíka. Ale čím horšie fungujú, tým viac tlaku a vyšších koncentrácií kyslíka potrebujú, aby neustále zásobovali telo dostatkom kyslíka. „Je to začarovaný kruh – už po troch dňoch sa riziko komplikácií exponenciálne zvyšuje“.
  https://www.hlavnespravy.sk/prilis-vysoka-umrtnost-na-intubaciu-pneumolog-predcasna-umela-ventilacia-je-najvacsou-chybou-v-boji-proti-korone/2391000

 7. https://www.youtube.com/watch?v=aSq8VxpsJyE
  Cell Physiology and Your Immune System
  Dr. John Bergman D.C.
  Kto vie angl. nech vypočuje toto video o vakcíne proti Covidu-19 od firmy Pfizer
  Celé je to tu presne vysvetlené, vedľajšie účinky…
  Ja bohužiaľ nemám síl to zopakovať, tak ma to odrovnalo.

 8. https://banned.video/watch?id=5fe97c3ca63e2b15ed7031e8
  Nurse Gets Bells Palsy From „Vaccine“!
  Sestrička po zaočkovaní proti Covidu-19 dostala Bells Palsy (totálne sa je vykrivila tvár – ochrnula jej tvár, stratila čuch…)

  • Milá Jean,
   keby do príbalového letáku medzi nežiaduce účinky namiesto označenia „Guillanov-Barré syndróm“ napísali odbornú definíciu „porucha imunitného systému, kde sú nervy napadnuté imunitnými bunkami“, alebo – ešte lepšie – všeobecne zrozumiteľné slovo Ochrnutie, hrozilo by, že zaočkovať by sa dal asi len hazardér alebo dobrodruh, prípadne človek nečítajúci a slepo dôverujúci…
   Tí z nás, ktorí na vlastnej koži pocítili tvrdé dôsledky rôznych očkovaní (čo sme takmer všetci, len možno ešte nie úplne všetci si to uvedomujú),
   tí, ktorí sme zaregistrovali náhly výskyt rôznych alergií, hyperaktivitu a nežiaducu zmenu v správaní sa svojich detí po niektorých povinných očkovaniach,
   veľmi dobre vieme, o čom píšete…

   Dosiaľ celkom nerozumiem jednej veci, a to tej najprvotnejšej…
   Ako je možné, že DEJINY ľudstva na Zemi odnepamäti idú podľa zmotanej, x-krát poprerábanej biblie, až sme sa už ocitli na ich úplnom konci? Ako bolo možné docieliť, že táto drastická kniha plná príkazov a zákazov (aj úplne nezmyselných – pozri knihy Mojžišove) je dodnes „v kurze“, a že jej starodávne predpovede, prechádzajúce z pokolenia na pokolenie, ani dosiaľ nevybočili z jej katastrofického scenára? Pre porovnanie: Keby sme napísali a dali našim čerstvo dospelým deťom pri ich „odchode do života“ súhrn despotických nariadení, akými by sa mali podľa nášho názoru riadiť, prijali by to bez výhrad a riadili by sa podľa našej vôle? A keby aj áno, koľko generácií po sebe by bolo ochotných naše prvotné a nahlavupostavené požiadavky ďalej uplatňovať v svojom živote?
   Kto teda riadi túto toxickú planétu, že ju bez problémov, a teraz už úplne celú ovládol? Koľko životov má ten Niekto, kto si cez mŕtvoly napĺňa katastrofický scenár svojej knihy kníh? Srší z neho despotizmus a šialenstvo, a hovorí o sebe, že je BOH. Kto je tento samozvaný „Boh“??
   Istá som si jedine tým, že tento bezcitný netvor, ktorý nemá nič spoločné s láskou ani so zdravým rozumom, nemá nič spoločné ani so Stvoriteľom. Žeby čakal Stvoriteľ už iba naňho a na jeho narcistickú, sadistickú perepúť, kedy aj ona sa dostane až na okraj priepasti, aby konečne začala myslieť? A prípadne aj cítiť, lebo hlavne v tej emocionálnej mozgovej hemisfére má toho poskromnejšie…

 9. https://www.protiproud.cz/politika/5535-trilateralni-komise-hlavnim-cilem-operace-covid19-je-urychleni-procesu-zmeny-lidstva-ohniska-odporu-musi-byt-eliminovana-bude-v-roce-2021-spustena-operace-moskva-jake-procesy-by-mela-urychlit-antihmota.htm
  Trilaterální komise: Hlavním cílem operace Covid-19 je urychlení procesů změny lidstva. Ohniska odporu musí být eliminována. Bude v roce 2021 spuštěna operace Moskva? Jaké procesy by měla urychlit antihmota?

  • Prekopírovala som jednu vetu z tohto článku:
   Vyslovuji tedy důrazné varování našim kolegům ve Varšavě a v Budapešti, aby situaci s ohledem na blížící se okamžik Velkého resetu a na něj navázané změny co nejdříve napravili tak, jako se to podařilo v Bratislavě a – jak pevně věřím – se to povede příští rok i v Praze.

  • „To všetko je pekné“ ako Hitlerovo snívanie o Valkýre!

 10. Jednoduchá

  No super p.Jean, presne nad touto vetou som sa aj ja zamyslela!…..úplne mi čítate myšlienky, Maďari odolávajú, aj Poliaci, len my Slováci- vždy sme boli, sme, a aj budeme / teda väčšina…../ ako také ovce!!!….čo k tomu viac dodať???…..to sme ozaj takí ,,národ bez úpl.rozumu a národ.hrdosti???…no aj tak, myslím si, že tí ,,uvedomel. jedinci“ nebudú robiť ako ostatní, verím tomu………………..

 11. Mne je uprimne jednoak sa alkoholik ci fetak zabije. A nebranim ani ockovancom. Letak ke dostupny. Ktochce kam…

  • Vážený pán Dušan, len bohužiaľ mnohí sme neskoro zobudení, mnohí sme veľmi naivní…
   Aj mne sa povedalo: Prečo si bola taký idiot a si dovolila aby Ťa zaočkovali.
   Moju známu starú osobu zavraždila obvodná lekárka pred desiatimi rokmi – zaočkovala ju proti prasačej chrípke (vtedy za to lekári dostali provízie od farmaceutickej firmy) a táto stará pani dostala Guillanov-Barré syndróm (totálne ochrnutie) a zomrela.
   Kamarátkyna mama, stará osoba bola chytená obv. lekárkou na očkovanie proti chrípke a 2 hodiny po tomto očkovaní zomrela.
   Pochopiteľne nikto z nás nebol odškodnený, len nám väčšina lekárov dala na vedomie „že sme zaostalí, že z očkovania ešte nikto neochorel“.

   • Farmaceutický biznis je momentálne výnosnejší ako zbrane a tak to potom vyzerá aj v praxi.

    • A produkty farmabiznisu sú zbrane oveľa mučivejšie, ako tie strelné. Len boli sofistikovanejšie. Dnes sú už vyzlečené donaha.

  • Keď vyzabíjajú polku národa aj keď kvôli jeho blbosti a zbabelosti – kam potom pôjdeme ostatní?! V roku 2100 by nás správne malo byť aspoň 10 miliónov – ale v pláne majú len 2 a pol! To nie je jedno, či vykape polovica národa doboha! Iste – zopár jednotlivcov aj ich rodiny – nech vykapú do posledného kolena! Degeneráti, sociopati, DNA zločinci! Ono tu fakticky potrebujeme konceptuálnu totalitu aspoň na 2 generácie – na prevýchovu tupých oviec na normálnych ľudí. Aspoň na hodnotovej úrovni 18. storočia – ešte nezdebilizovaných slobodomurármi, sionistami a marxistami. A to sa dá jedine uzavretím celého štátu pred cudzími vplyvmi. Srať na Schengen! Srať na EÚ! A hlavne sa treba vysporiadať so sionistami a ich nástrojmi a s ich užitočnými idiotmi a poskokmi!

   • Okrem kovid debilizácie a genocídy treba pamätať aj na ďalšie vrstvy problémov – plánovanú výmenu bieleho obyvateľstva v Európe za negroidnú rasu z Afriky a plánovanú islamizáciu! A tomuto bude treba fyzicky-početne čeliť! Preto nie je jedno, koľko blbcov pokape po vakcinácii doboha! Už dnes si tie fašistické kurvy odhlasujú čo ccú, tak pozor na to, ako im ešte dovolíme vyrásť a do čoho nás ešte môžu zatiahnuť – Matovič – islamovič!

    Pozrite si riadne drsný film o posledných SWAT bojovníkoch proti Islamskému štátu /Daeš/ pri oslobodzovaní Mosulu. Zničená krajina, zničení ľudia, smrť prichádza odvšadiaľ a prakticky okamžite. Zrada nezostane nepotrestaná! Bez titulkov by film nepôsobil autenticky – drsná perzština a arabčina sú súčasťou prostredia. Film podľa skutočných udalostí. Včera som ho objavil a dnes si ho pozriem kvôli prehliadnutým detailom znovu.
    https://www.freefilm.to/film/mosul

 12. O cem stale diskutujem vyvinuly se Zbrane Hromadneho Niceni za jistymi ucely, vse zpracovane pres pocitace s Umelou Inteligenci. Pry roboty a par „opicvek kolem jim jiz postaci..?“
  Az na ne dojde mame na Youtube cteni ze Sv Jana Zjeveni v mnoha jazycich a dale, prosim studujte a pak sledujte a rozhodnene se, 666… Nano v tele neni sranca a pak G5!

Pridajte komentár

*