Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vakcínová (dez)informačná vojna: Všetko je pohoda, klídek, tabáček


Print Friendly, PDF & Email

Vakcínová (dez)informačná vojna: Všetko je pohoda, klídek, tabáček

(CJ Hopkins, off-guardian.org) – Takže, dobrá správa, ľudkovia! Zdá sa, že oddelenie genetických modifikácií globálneho kapitalizmu prišlo so zázračnou vakcínou proti Covidu!

Je to absolútne bezpečná, neexperimentálna mRNA vakcína, ktorá učí vaše bunky vytvárať bielkovinu, vyvolávajúcu imunitnú reakciu práve tak, ako to robí imunitný systém vášho tela, ibaže lepšie, pretože ju vyrábajú korporácie!

No dobre, po technickej stránke nebola ešte riadne schválená na používanie – taký proces trvá normálne niekoľko rokov.

Takže trochu „experimentálna“ asi je, no americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv a Európska lieková agentúra vydali „povolenia na núdzové použitie“ a podľa anonymných overovačov faktov na Facebooku bola „intenzívne testovaná na bezpečnosť a účinnosť“, takže sa absolútne niet čoho obávať.

Táto neexperimentálna vakcína je naozaj historický pokrok. Zachraňuje svet pred vírusom, spôsobujúcim mierne až stredné príznaky podobné chrípke (či, bežnejšie, vôbec žiadne) u zhruba 95% infikovaných a viac než 99% z tých infikovaných prežije.

No a možnosti budúcich využití technológie mediátorovej RNA a genetickej modifikácie ľudí vo všeobecnosti sú v tomto bode doslova bezhraničné.

Človek, verzia 2.0

Predstavte si všetky tie choroby, ktoré môžeme liečiť a všetky tie genetické „omyly“, ktoré môžeme napraviť, keď teraz dokážeme preprogramovať ľudské gény, aby robili všetko, čo chceme… rakovina, choroba srdca, demencia, slepota, nehovoriac o bežnom prechladnutí!

Mohli by sme dokonca liečiť aj psychiatrické poruchy, ako sú „antisociálna porucha osobnosti“, „opozičná vzdorovitá porucha“ a ďalšie „poruchy správania“ a „poruchy osobnosti“.

Ktovie? V ďalších sto rokoch budeme zrejme schopní geneticky zbaviť ľudský druh dlhodobých pohrôm ako sú rasizmus, sexizmus, antisemitizmus, homofóbia, transfóbia, atď., atď., tým, že všetkým preprogramujeme chybné alely, alebo do našich mozgov implantujeme nejaký druh nanotechnologických neurónových čipov.

Jediné, čo nám stojí v ceste, je úplne iracionálny odpor ľudí dovoliť korporáciám preprogramovať ľudský organizmus, ktorý bol očividne navrhnutý dosť chabo, a tak je zraniteľný voči všetkým týmto strašných ochoreniam a emocionálnym a behaviorálnym poruchám.

To už ale začínam predbiehať sám seba.

To dôležité v tejto chvíli je poraziť tento mor podobný bežnej chrípke, ktorý nemá žiadny významný vplyv na bežnú vekovú mieru úmrtí a ktorého mortalitný profil je viac-menej identický s profilom bežnej mortality.

Napriek tomu nedal globálnej korporatokracii inú možnosť, než „zavrieť“ celú planétu, uvrhnúť milióny do zúfalej chudoby, prikázať všetkým nosiť lekársky vyzerajúce rúška, poslať ozbrojené jednotky zabijakov robiť záťahy v domovoch ľudí a aj inak transformovať spoločnosť na patologicko-totalitársku nočnú moru.

A, samozrejme, jediný spôsob, ako sa to dá urobiť (t.j. zachrániť ľudstvo pred chrípke podobným vírusom) je nasilu zaočkovať každú jednu ľudskú bytosť na planéte Zem!

V poriadku, možno si myslíte, že táto križiacka výprava na zaočkovanie celého druhu proti relatívne štandardnému respiračnému vírusu nedáva veľký zmysel, ale to len preto, že stále myslíte kriticky.

Naozaj potrebujete prestať uvažovať týmto spôsobom. Ako nedávno uviedli v denníku The New York Times:

Kritické myslenie nepomáha.

V skutočnosti môže byť symptómom jednej z tých „porúch“, o ktorých som sa práve zmienil vyššie.

Kritické myslenie vedie k „vakcinačnej zdráhavosti“, ktorá je dôvodom, prečo korporácie spolupracujú s vládami na okamžitom cenzurovaní akéhokoľvek a všetkého obsahu, odchyľujúceho sa od oficiálneho naratívu ochorenia Covid-19.

Hnusní antivaxeri…

Kritické myslenie tiež dôvodom prečo autorom takého obsahu znemožňujú vyjadrovať sa, alebo ich diskreditujú ako „antivaxerských dezinformátorov“.

Napríklad organizáciu Children´s Health Defense, ktorá v súvislosti s vakcínami proti Covidu nahlásila takzvané „nepriaznivé účinky“ a úmrtia, napriek skutočnosti, že, podľa úradov, „u vakcín nie sú žiadne problémy s bezpečnosťou“ a „neexistuje žiadna spojitosť medzi vakcínami proti ochoreniu Covid-19 a tými, ktorí po zaočkovaní nimi zomierajú.“

Vlastne, podľa „overovačov faktov“ z agentúry Reuters, tieto „údajné správy o nepriaznivých účinkoch“ „môžu obsahovať informácie, ktoré sú neúplné, nepresné, náhodné alebo neoveriteľné!“

Áno, práve čítate medzi riadkami.

Korporátne médiá nemôžu vystúpiť priamo a povedať to, ale zdá sa, že „antivaxerskí dezinformátori“ si „nepriaznivé účinky“ úplne vymýšľajú a hackerským spôsobom ich dostávajú do databázy VAERS (americká databáza zaznamenávajúca vedľajšie účinky vakcín) a ďalších podobných systémov na celom svete.

A čo je ešte horšie, tieto vymyslené príbehy nejako infiltrujú aj do mainstreamových médií, aby ľudí zlákali k „vakcinačnej zdráhavosti“ a zabránili nám očkovať každého muža, ženu a dieťa vo fyzickom vesmíre, opakovane, na trvalej báze, tak dlho, ako budú „zdravotnícki experti“ pokladať za nevyhnutné.

Toto je len niekoľko príkladov ich práce…

Príklad č.1

Po zaočkovaní vakcínou Pfizer zomrelo v Nórsku 23 starých ľudí.

Lenže, podľa „overovačov faktov“ z agentúry Reuters, sa ukazuje, že starí ľudia skrátka občas zomierajú, najmä v domovoch dôchodcov, z celého radu príčin… až na to, že keby ich nezaočkovali, tak by určite zomreli na Covid, bez ohľadu na skutočný dôvod ich úmrtia.

Stop Candida

Napríklad, 99-ročného muža, trpiaceho demenciou a emfyzémom, ktorý bol trikrát negatívne testovaný na vírus, pridali do zoznamu „úmrtí na Covid“, lebo lekár domova dôchodcov  „predpokladal“, že to bol Covid (čo mu expresne prikázal spraviť globálny kapitalizmus).

Príklad č.2

V Nemecku zomrelo po zaočkovaní 13 zo 40 obyvateľov domova dôchodcov.

To však bola len „tragická zhoda okolností“, ktoré nemala absolútne nič spoločné s vakcínou.

Príklad č.3

Pri ďalšej „tragickej zhode okolností“ v Španielsku zomrelo v priebehu jedného mesiaca po zaočkovaní vakcínou spoločností Pfizer-BioNTech 46 obyvateľov domova dôchodcov.

Ďalších 28 z 94 obyvateľov a 12 členov personálu bolo následne pozitívne testovaných.

Vidíte snáď niekde nejaký možnú súvis s očkovaním? My nie. Preto nekonšpirujte!

Príklad č.4

Na Floride dva týždne po podaní vakcíny na nezvyčajnú poruchu krvi zomrel zdravý lekár v strednom veku.

Podľa „expertov“ náhle prepuknutie tejto ojedinelej imunologickej krvnej poruchy  (t.j. imunitnej trombocytopénie) „by sa nemalo interpretovať v súvislosti s vakcínou“ a zrejme išlo len o úplnú náhodu.

Príklad č.5

60-ročný rádiologický technik v Kalifornii dostal druhú dávku vakcíny Pfizer. O niekoľko hodín nato mal problémy s dýchaním. Bol hospitalizovaný a o štyri dni neskôr zomrel.

Jeho vdova hovorí, že v tejto chvíli nie je pripravená spájať manželovo úmrtie s vakcínou.

„Nijako neviním Pfizer,“ povedala, „ani žiadnu inú farmaceutickú spoločnosť.“ Takže pravdepodobne len ďalšia zhoda okolností.

Príklad č.6

78-ročná žena v Kalifornii zomrela ihneď po zaočkovaní, no jej smrť nemala súvis s vakcínou, ubezpečili verejnosť predstavitelia zdravotníctva.

„Okolo poludnia dostala injekciu s vakcínou proti ochoreniu Covid-19, vyrobenú spoločnosťou Pfizer. Keď po očkovaní sedela v pozorovacej miestnosti, sťažovala sa na pocit nepohody a pri posudzovaní lekárskym personálom stratila vedomie.“

Napriek náhlemu úmrtiu svojej ženy má jej manžel v úmysle nechať sa zaočkovať druhou dávkou.

Príklad č.7

Bývalý moderátor spravodajstva z Detroitu zomrel len deň po podaní vakcíny.

Išlo však zrejme len o náhodnú mŕtvicu, ktorú „mohli maskovať bežné vedľajšie účinky vakcíny“.

Príklad č.8

V štáte Michigan zomrel deň po zaočkovaní aj 90-ročný muž, aj tu však išlo o tragickú zhodu okolností.

Ako vysvetlil Dr. David Gorski, „základná miera úmrtnosti 90-ročných je vysoká, lebo sú 90-roční,“ čo dáva dokonalý zmysel… Pokým, pravda, nezomreli na Covid, lebo v tom prípade na ich veku a stave absolútne vôbec nezáleží.

Príklad č.9

V Kentucky zomreli v kláštore dve mníšky a viac ako dva tucty ďalších boli pozitívne testované pri náhlej „epidémii ochorenia Covid-19“, ktorá prepukla dva dni po zaočkovaní mníšok.

Kláštor bol do tej doby úplne uzavretý návštevníkom a bol bez Covidu, lenže mníšky boli staré a mali „zdravotné problémy“, a tak ďalej.

Takže opäť obyčajná náhoda. Nič viac za tým nehľadajte.

Príklad č.10

Vo Virgínii zomrela niekoľko hodín po podaní vakcíny 58-ročná žena.

Avšak, ako dôrazne poukázali „overovači faktov“ na Facebooku, určite išlo len o ďalšiu zhodu okolností, pretože „vakcíny boli intenzívne testované na bezpečnosť“.

A potom sú tu všetci tí ľudia, zdieľajúci na Facebooku príbehy o svojich milovaných, ktorí zomreli krátko po podaní vakcíny proti ochoreniu Covid, ktorých sa facebookoví „overovači faktov“ snažia úplne zdiskreditovať svojimi oficiálne sa tváriacimi „oznámeniami o overení faktov“.

Záver

V poriadku, uvedomujem si, že nie je príjemné musieť čeliť takým veciam (t.j., keď globálne spoločnosti ako Facebook naznačujú, že títo ľudia klamú, alebo že využívajú náhle úmrtia svojich blízkych na odrádzanie iných od toho, aby sa dali zaočkovať).

Platí to najmä vtedy, keď sa len snažíte riadiť príkazmi a ako papagáj opakujete oficiálnu propagandu… ešte aj tí najfanatickejší vyznávači covidovského kultu majú hlboko vo svojich chladných srdciach stále trochu ľudskej empatie.

Prebieha však informačná vojna, ľudkovia!

Ste buď s korporatokraciou, alebo proti nej! Toto nie je čas na ostýchavosť, ani na verejné prejavenie čo len štipky súcitu. Čo by si o vás pomysleli vaši priatelia a kolegovia?!

Nie, nahlasujte týchto antivaxerov úradom, umlčiavajte ich na sociálnych sieťach, vypínajte svoje schopnosti kritického myslenia a stavajte sa do radu na svoje zaočkovanie! Závisí na tom osud ľudského  druhu!

A ak budete mať šťastie, možno vám dokonca globálny kapitalizmus dá zadarmo jednu z tých fešáckych numerických tetovačiek vakcíny proti Covidu!

Liečba osteoporózy

Autor: CJ Hopkins, Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.hlavnespravy.sk/madarsko-sa-stalo-europskym-lidrom-v-ockovani-nove-infekcie-a-umrtia-vsak-pribudaju-rekordnym-tempom/2466998
  Maďarsko sa stalo európskym lídrom v očkovaní, nové infekcie a úmrtia však pribúdajú rekordným tempom

 2. Jednoduchá

  …vôbec to nie je pohoda, klídek a tabáček !…..práve tu na Portál Bádateli mnohí rozumní lekári vysvetľujú, ako tieto vakcíny ,,fungujú“ na rozdiel od vakcín pred nimi vytvorenými……a teda nie sú vôbec vhodné!…. a smutné je, že niekedy aj najbližšia rodina má iný názor…..stále verím, že niečo prelomové sa udeje, aby konečne ozaj všetci videli. ako to naozaj s tým ,,koronocirkusom“ je !!!……………..

  • Ano, to prelomové by bola skutočná revolúcia, kedy by vzali ludia sami do svojich rúk svoje osudy a začali žiť normálny živoť ako kedysi, bez strašenia, zavierania, rúšok, lockdownov a podobných nezmyslov. Len potom by sa ukázalo, že úmrtnosť zrazu klesla na normálnu mieru /ved umierať sa musí, je to zákon prírody/ a ludia by zvládali všetky vírusy, ktoré boli aj v minulosti, vdaka svojej prirodzenej imunite. Tú sa snažia elity teraz u ludí ničiť nariadovaním rúšok, izoláciou a vyvolávaním stresov /stratou zamestnania, krachom firiem ……….nečudo, že chorých pribúda, ale nie na Covid, lež na niečo úpne iné.

 3. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/13/oxford-astrazeneca-eugenics-links.aspx
  Exploring the Oxford-AstraZeneca Eugenics Links
  Voľný preklad:
  Skúmanie (odhalenie) eugenických (depopulačných) spojení Oxford-AstraZeneca

 4. https://zemavek.sk/smrt-po-ockovani-na-slovensku-zomrela-38-rocna-ucitelka/
  Smrť po očkovaní na Slovensku: zomrela 38-ročná učiteľka

  Len 38-ročná žena umrela krátko po zaočkovaní vakcínou od spoločnosti AstraZeneca.

 5. Oplatí sa vypočuť:
  https://zvtv.sk/monology/hyeny/

 6. Neviem, či všetky vakcíny, ale Pfizer bola len podmienečne schválená ako experimentálna a klinické skúšky, nie na vybranej vzorke, ale na obyvateľstve celoplošne, majú byť ukončené pokiaľ viem v júli 2021. Norimberský kódex bol prijatý v r.1947 preto, aby sa medicínske pokusy, ktoré robili nacisti na ľuďoch, už neopakovali. Preto sa z etických dôvodov nemôžu robiť klinické skúšky tak, že sa vybraná pokusná vzorka zdravých ľudí zaočkuje, potom sa infikuje vírusom a následne sa sleduje účinnosť vakcíny. To Norimberský kódex nedovoľuje, lebo takto postupovali práve nacistickí lekári. Zákonite vyvstáva otázka, nie je súčasná situácia s očkovaním týmito experimentálnymi podmienečne schválenými vakcínami v rozpore s etickými princípmi Norimberského kódexu? Existuje na to erudovaný právny názor?

  • k tomu Norimberskému kódexu: nedávno som čítala článok, že tento kódex nemá ukotvené v ústave alebo v inak v zákonoch žiaden štát a teda ani Slovensko – len toľko k jeho dodržiavaniu

   • Predpokladám, že sme sa prihlásili k Norimberskému kódexu. Potom neviem, aký vplyv by mala mať naň naša ústava. Takže u nás neplatí? Pokiaľ viem, etické princípy z tohto kódexu platia dodnes i keď sa často porušujú, najmä na bezbrannom obyvateľstve Afriky. Žiaľ kvôli hlúposti ľudí už aj u nás.

  • Existuje erudovaný právny názor, ktorý by zabránil gangstrom a zločincom vlastniť zbraň bez zbrojného preukazu? Ich zbraň proti nám je očkovanie. Ich zbraň proti nám sú médiá. Ich zbraň proti nám sú iné technológie – 5G napr. Ich zbraňproti nám sú zmanipulované voľby. Ich zbraň proti nám sú ich banky. Ich zbraň proti nám je ich nevyhlásená vojna proti nám. A vo vojne je „dovolené“ všetko! O etickosti rozhoduje víťaz! Keď sa nám ich konečne podarí postaviť k múru aj bez schválenia trestu smrti – bude to neetické?

 7. https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-reports-death-up/?itm_term=home
  Reports of Deaths After COVID Vaccines Up by 259 in 1 Week, CDC Data Show

  Between Dec. 14, 2020, and Mar. 5, 2021, 31.,079 reports of adverse events were submitted to VAERS, including 1,524 deaths, 5,507 serious injuries and 390 reports of Bell’s Palsy.
  Medzi decembrom 14, 2020 a marcom 5, 2021 31.079 hlásení nepriaznivých účinkov bolo hlásených VAERS-u, vrátane 1.524 úmrtí, 5.507 vážnych poranení a 39O Bell´s Palsy (myslím, že je to ochrnutie tvárového nervu)

 8. https://www.hlavnespravy.sk/podla-mazureka-je-velkokapacitne-ockovanie-po-plosnom-testovani-dalsou-idealnou-moznostou-kde-sa-mozu-nakazit-rizikove-skupiny/2467144
  Podľa Mazureka je veľkokapacitné očkovanie po plošnom testovaní ďalšou „ideálnou možnosťou, kde sa môžu nakaziť rizikové skupiny“

  Poslanec parlamentu Milan Mazurek kritizoval systém očkovania vo veľkokapacitných centrách, pred ktorými čakajú stovky ľudí v radoch s minimálnymi rozostupmi. Médiá navyše už viackrát informovali o tlačeniciach a roztržkách v súvislosti s očkovaním.

  Oplatí sa pozrieť na foto v tomto článku. Lenže nerozumiem na jednej strane nesmieme sa stretávať viac ako 6 ľudí – ináč príde na nás polícia s vodnými delami a teraz toto nikomu nevadí – ak ide o depopulačnú vakcínočku. Biznis je biznis, provízie sú provízie, vždy „len“ peniaze.

  Prekopírovala som jeden blog pod týmto článkom:
  Čakajú tam ako dobytok na porážku …

 9. https://www.hlavnespravy.sk/v-dansku-na-14-dni-pozastavili-ockovanie-vakcinou-astrazeneca-vyskytli-sa-krvne-zrazeniny/2467152
  V Dánsku na 14 dní pozastavili očkovanie vakcínou AstraZeneca, vyskytli sa krvné zrazeniny

 10. https://tadesco.org/neni-to-zadna-vakcina-ale-operacni-system/
  Není to žádná vakcína, ale operační systém!

  Předěláváme lidi na stroje! Pravda o chemtrails, morgellonech a dalších technikách

 11. https://www.banned.video/watch?id=604c14a18dc93040dd5756e9
  This Video Will Make You Never Want A COVID Vaccine
  Toto video Vás prinúti, že nikdy nebudete chcieť COVID Vakcínu

 12. https://www.banned.video/watch?id=604c13e28dc93040dd574e8c
  FULL SHOW: Anthony Fauci Admits COVID Shot A Worldwide Experiment On Humans
  Úplná šou: Anthony Fauci pripúšťa, že COVID vakcína je celosvetový experiment na ľuďoch

 13. 1/ Článok -Starosta Tomášikova, ktorý má 0 pozitívnych: Pán premiér, takto to treba robiť, toto funguje
  „Navrhoval by som aj vláde, aby namiesto nezmyselného testovania, pri ktorom sa stretáva množstvo ľudí, dali polovicu peňazí, ktoré dávajú na testovanie, nám obciam. My by sme potom mohli zabezpečiť veľa vecí, ktoré sú naozaj účinné,“

  Pokiaľ bude Matovič trvať na tom, aby sa nezmyselne testovalo zlými testami mal by nasledovať Pčolinského. Nie je možné, aby Slovensko trpelo tým, že Matovič je psychopat. Na toto sa už nedá pozerať, toto už treba rázne riešiť.

 14. Ďalší škandál pri testovaní: Zdravotníci musia používať kazové antigénové testy
  Mestá a obce majú pri ďalšom testovaní svojich obyvateľov rátať s vyššou chybovosťou antigénových testov. Štát nové nezabezpečí, kým sa neminú tie kazové. Informáciu dostali starostovia obcí počas rokovania pandemického strediska krízového štábu Okresného úradu v Trnave.
  Na sociálnej sieti sa pýta, kto nesie zodpovednosť za nákup nekvalitných a kazových testov? Prečo štát nevráti a nereklamuje kazové testy? Prečo nechá svojich občanov testovať kazovými testami?

  „Nesúhlasím s týždenným testovaním, nakoľko ale vláda požaduje od občanov každý týždeň predkladanie negatívneho výsledku z testovania, zabezpečujeme ho. Niekto si z obcí urobil lacné testovacie zariadenia a z občanov rukojemníkov. Dokedy budú obce a mestá nahrádzať zdravotnícke zariadenia? Nemajú obce zo zákona inú úlohu?“ Na územie SR bolo minulý týždeň naskladnených cca 16 mil. ks testov, ktoré boli distribuované medzi mestá a obce. Podľa záverov z rokovania Pandemického strediska TTSK, testy vykazujú veľkú chybovosť. Iné testy ale štát momentálne nemá a tak musíme pracovať aj so zlými testami. Obciam bolo oznámené, že iné štát obciam nezabezpečí, pokiaľ sa neminú tie kazové,“ napísal.

  Špinavosti, nepresnosti a terorizovanie občanov.
  Toto všetko už nie je trestná činnosť,kto pôjde za toto do basy v prvom rade Matovič s pritakávajúcou bandou by mali niesť trestnoprávnu zodpovednosť.

 15. https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-10-cast-vazby-billa-gatese-na-epsteina-obchod-s-detmi-adrenochrom/
  Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom)
  Ve zkratce…
  V 10. části Kabala II prozkoumáme vazby Billa Gatese na usvědčeného pedofile Jeffrey Epsteina, Gatesovy investice do obrovských společností, které jsou aktivní v oblastech manipulace, cenzury, obchodování s dětmi a adrenochromu. Více ve videu.

 16. Mne osobne nevadí že sa dá niekto očkovat,to je jeho vec,ale strašne mi vadí ak ma dakto do niečoho núti,za toto by som bol schopný aj zabit.

  • tak tak

   • Keď učiteľ nevie a netuší – lebo je v systém až po uši!
    „Záhadné úmrtie! Učiteľka Antónia († 38) zo Slovenska zomrela po očkovaní vakcínou AstraZeneca. Informáciu priniesli Správy RTVS. Podľa informácií portálu dva týždne po zaočkovaní zomrela 38-ročná učiteľka Antónia. Priamy súvis s očkovaním však nebol potvrdený.

    Stredoškolská učiteľka Antónia sa dala zaočkovať vakcínou AstraZeneca, aby mohla prezenčne vyučovať maturantov. Po očkovaní mala silné vedľajšie účinky ako vysoká horúčka či triaška. Povedala o nich aj redaktorom RTVS

    Po dvoch týždňoch náhle zomrela. „Moja dcéra milovala svoju prácu nadovšetko. Očkovaná bola vakcínou AstraZeneca 13.2.2021. 27.2., t.j. po štrnástich dňoch zomrela, bola plná života,“ povedal pre RTVS otec nebohej učiteľky. Podľa informácií RTVS išlo o šaržu ABV2856, ktorá bola dovezená na Slovensko v počte 216 balení, to je 21 600 dávok.“
    https://www.infovojna.sk/article/video-skandal-s-vakcinou-astrazeneca-aj-na-slovensku-dva-tyzdne-po-ockovani-zomrela-38-rocna-ucitelka

    Zaujímavá info odznela na SVCS v piatok 12.3.2021 – v relácii Pán VK z Aeronetu…

    Babiša údajne nepustili – mimo ostatných členov delegácie – do Izraela – hoci je „TV-mediálne deklarovane očkovaný proti Covid-19“ – takže lož má krátke nohy, ale ide aj o to, že Babiš politicky údajne neprežije jesenné voľby a tých signálov o tom že jeho úloha pre Dom Sionu končí, je viac. Toto bol jeden z nich. „Zaočkovanú“ Čaputovú, ktorá „nevie“ do očkovacieho plánu prihlásiť svoju matku, pretože „kým naťukala jej údaje – miesto bolo fuč“ tam samozrejme ešte nepozvali – faux pas okolo nej ešte nie je žiadúce.

    2021-03-12 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-03-12-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Milan ad „Mne osobne nevadí že sa dá niekto očkovat,to je jeho vec,“

   Mne osobne vadí, že zbytočne zomierajú ľudia len preto, že sa nechávajú zblbnúť len preto, že dôverujú tým nesprávnym subjektom!

   Takto tolerantný-benevolentný môžeš byť aj ku svojím potomkom keď začnú brať tvrdé drogy – hoci budú mať viac ako 18 a hoci sa budú – dočasne – živiť aj sami. Že je to ich vec. Nie je!!! Pretože zákonite vstúpia do sveta zločinu a budú ho tu udržiavať! Feťák sa zásadne neživí prácou – len krádežami a prostitúciou! Krádeže znamenajú poškodzovanie iných ľudí! Ak potrebuje feťák denne 100 euro na dávku a taxík a na prežitie – musí ukradnúť niečo v cene 3 krát vyššej – aby to mohol „streliť“ za lákavú tretinu, a ten, kto to kúpi ďalej to mohol streliť za lákavú polovicu ceny. Tak to funguje. Teraz inak.

   Otázka – ak sa im tým svinstom podarí zaočkovať mladých ľudí, ktorí chcú mať deti – ako sa prejaví na našom národe táto poškodený DNA po niekoľkých generáciách? Čo keď tvoje nezaočkované vnúča splodí dieťa s takýmto degešom?!

   Kolektívna bezpečnosť – a iná neexistuje!!! – nie je slobodnou vecou jednotlivca!
   „to je jeho vec“ – je indoktrinácia sku.veným fašistickým genocídnym liberalizmom! Týmto pozdravujem aj Norberta Lichtnera z Infovony – ktorý na otázku diváka, že si nevie predstaviť, ako Lichtner prišiel na Nový Zéland a založil tam veľkú firmu – odpovedal – že to si nevedel predstaviť ani on, a že TAM bol prvý ROK NEZAMESTNANÝ – Lichtner KLAME!!! – pretože podmienky na trvalý pobyt boli v 90-tych rokoch také, že uchádzač musel preukázať často hlavne VŠ vzdelanie a ovládať profesiu, ktorú potreboval Nový Zéland, a okrem bezúhonnosti musel zložiť nevratnú kauciu 50 tisíc USD, aby sa mohol stať čakateľom na udelenie rezidentúry /teraz 3 roky/! Teraz inak.

   Podľa Pjakina – Nový Zéland je fyzickým sídlom niektorých hláv Globálneho prediktora /nenápadní/ – tzv. lefantov, a vo Švajčiarsku tiež – Swiss Octagon – „architekti“ odvodzujú svoj pôvod od egyptských faraónov a žrecov.
   Globálny prediktor používajú – kvôli svojmu utajeniu – tzv. neštrukturované riadenie, t. j. nie rozkazy, ale informácie, teda aj dezinformácie, neúplné informácie, inotaje, symboly atď. A o čom je teda projekt Infovojna? Je to systém bŕzd a protiváh, a keďže Slovensko NESMIE hrať AKTÍVNU úlohu v globálnej politike /viď pásy merchant /obchodnej – nie vojnovej, nie vladárskej/ zástavy na ežato – Lichtner sa ako čert krížu vyhýba globálnej politike, a preto Slováci nikdy nepochopia, že niekto je za tým všetkým bordelom doma – a bez toho sa to NEDÁ UCHOPIŤ! Ten vzťah Lichtnera k Novému Zélandu a Švajčiarsku je zjavný, a ak Čaputová a táto vláda chodia na klavír na USA ambasádu – Lichtner chodí na „harmónium“ inde, resp. má už svoje noty v šuplíku. „Bojuje“ za Slovensko tak, že ľudia tu sú namotaní v polospánku na miestne bábkové divadlo – občas ich preberie nejakým „výkrikom“ – a čo je hlavné – zásadne nekonceptuálne hlása – ako poslanec ČNR Volný – slobodu v očkovaní!

   Osobne si myslím, že keď si nejaký pošahanec slobodne strelí do hlavy – to je jeho vec, pretože on už genóm národa svojimi pošahanými génmi poškodiť nemôže, ale pošahaná vakcina určite áno!

   SLOBODU V OČKOVANÍ „proti“ Covid-19 – ja radím k liberálnemu deštruktívnemu prúdu – je to tiež globalistická „alternatíva“, globalistická agenda Globálneho prediktora, pretože GP sa vyhýba násilnému riešeniu – vzbudilo by možno nezvládnuteľný odpor a paniku, takže pracujú zásadne neštrukturovane = pomocou „informácií“ a názorových vodcov!!! A to je Lichtner!

   Mimochodom – súdruh Marček „zakladateľ“ – tak ako predal „svoju“ stranu už neviemakú Borisovi Kollárovi, a ten z nej urobil Sme klan, tak predal odídencom od Kotlebu „svoju“ novú stanu Republika. Marčeka môžme prirovnať ku inému „zakladateľovi“ strán a hnutí -Kňažkovi, ktorý založil tuším 4 – ktoré sa napokon snažili len rozkradnúť to, čo nestihla rozkradnúť tá Kňažkova strana predtým – samozrejme „v mene boja proti korupcii“. OĽaNO je len mutácia tejto schémy a liberasti tiež. No a čaká nás strana Slotovho klanu – „obroda“ klanu. Ešte nás čaká aj strana černokňažníkovho klanu.

 17. Jednoduchá

  …pre Vladka – niekto potrebuje na rozmýšľanie resp.pochopenie viac času, aby si niečo ,,vyjasnil“, či potvrdil…..okrem iného napr.aj to, že niekt.zaujím.maily môžu mať 1 odosielateľa……………………….

Pridajte komentár

*