Ako z vás doktori a média strašením vyrobia vzorného pacienta. Nedajte sa!


Print Friendly, PDF & Email

Doktori a média: Ako z Vás strašením urobia vzorného pacienta

DOKTORI a MÉDIA

Akí v skutočnosti sú a prečo lekárska ortodoxia tak veľmi nenávidí doktorov, ako MUDr. Kamil Jurkovič?

“Nech jedlo je liekom vaším a liek vaším jedlom”

„Let food be thy medicine and medicinebe thy food“

                                     Hippocrates

Azda sa niekomu zdá byť ťažko akceptovateľný fakt, že zdravotnícka starostlivosť na čele s lekármi sa stala TREŤOU najčastejšou príčinou úmrtí v industrializovanom svete.

Knihy zdravotníckych reportérov Philipa Daya (Medicínske vojny) a Stevena Ransoma (Zobuďte sa do zdravotníctva v 21 storočí) sa zaoberajú jednoznačnými štatistikami o tom, ako často lekári nielenže nemajú poňatia o tom čo robia a čo nás vlastne dokáže skutočne vyliečiť, ale spôsobujú nám nenapraviteľné škody používajúc priemyslom vyvinuté a pre zisk propagované chemické tzv. „liečivá“.

Verejnosť je neustále šikanovaná, aby bez rozmyslu akceptovala tieto priemyselné, zdravie pomaly ničiace, zázraky.

Isteže, nie všetci lekári sú zlí, ale takmer všetci boli „vzdelaní“ inštitúciami, ktoré sú platené farmaceutickým priemyslom a preto ich lekárske tituly a licencie vykonávať prax (ako register v lekárskej komore) závisia na ich úplnom a pokornom podriadení sa dirigovaniu chemicko-medicínskej ortodoxie.

Použitie akéhokoľvek, ortodoxiou neschváleného lieku, môže znamenať šikanovanie, prenasledovanie, znevažovanie i mediálnu likvidáciu takéhoto lekára a to i napriek preukázateľným výnimočným výsledkom použitého lieku.

Ani niektorí slovenskí lekári neboli pred takýmto barbarským konaním ortodoxnej medicíny uchránení. Najznámejší prípad MUDr. Kamila Jurkoviča je len jedným z mnohých príkladov nenávisti a zloby zdravotníckych ustanovizní, ťažko prepojených na farmaceutický priemysel.

Zarábajú na STRACHU

Správy o, vraj hrozivom stúpaní smrteľných a iných profitujúcich ochorení, idú ruka v ruke z takzvanou Veľkou farmáciou (Big Pharma), Veľkým obchodom (Big Business) a Veľkými médiami (Big Media). Steven Ranson píše:

„Využívajúc hlavné mediálne prúdy ako vozidlá na dopravu strachu, ohromné finančné záujmy vo farmaceutickom priemysle spôsobujú denno-denné šírenie hroziacich správ o chorobách. Tieto hrozivé správy nie sú založené na faktoch, ale sú zostrojované v dielňach televíznych reklamných štúdií.“

Pozrime sa na zopár podobných demagogických správ, ktoré často „vymývajú mozgy“ širokej verejnosti:

„Aj keď úplne eliminujeme SARS, v budúcnosti stále hrozí, že sa staneme obeťami jeho virálnych mutácií.“ Dr Patrick Dixon, apríl 2003.

NAPADNUTIE PLIAGOU. Hrozí nebezpečie, že sa teroristi čoskoro ocitnú v uliciach Británie ako chodiace biologické zbrane, ktoré budú infikovať verejnosť. A my máme vakcíny len pre jedného z troch ľudí“ Express Newsletters, 6 marec 2003.

Prírodná liečba osteoartritídy

„KIAHNE ZABÍJAJÚ! Kiahne zabíjajú 30% nainfikovaných. Neexistuje liek, ale máme vakcínu. Ak sa podá pred vystavením sa vírusu, vakcína zabráni chorobe v prejavení sa. Máme však dostatok vakcín pre všetkých?“ BBC News, 13 január 2003.

„OBAVY ZO ZABÍJAJÚCEJ CHRÍPKOVEJ EPIDÉMIE. Svet stojí na hranici novej chrípkovej epidémie, ktorá si môže vyžiadať milióny ľudí. Zmutovaný vírus už stihol zabiť JEDNÉHO muža v Hong Kongu. Musíme zistiť čo najskôr a najviac o tomto zabijakovi.“ Express Newsletters, 21 február 2003.

„TUBERKULÓZA! NOVÉ SPEKTRUM BIELEJ SMRTI. Porazili sme ju dávno. Ale je späť a je smrteľnejšia než kedykoľvek predtým. Každý, kto sa nedá zaočkovať predstavuje veľké nebezpečie pre seba a pre spoločnosť.“ Daily Mail, 30 marec 2001.

„OSÝPKY! Úrady pre verejné zdravie poukazujú na vážnosť situácie. Vláda nalieha na rodičov, aby brali varovania na vedomie a dovolili deťom zaočkovať sa vakcínou MMR (trojnásobná vakcína, ktorá, bolo dokázané, spôsobuje autizmus a iné ťažké ochorenia), predtým, než epidémia začne zametať národom.“ Readers Digest, 2001.

Tieto a mnohé iné vykonštruované hrozby sú denne vštepované do myslí verejnosti. Verejnosť potom úpenlivo plače: „Musí existovať nejaké východisko!“. A východisko sa veruže závratnou rýchlosťou objaví vo forme drahých vakcín, antibiotík a podobných konvenčných zázrakov.

Epidémie, ktoré vyžadujú obratnú intervenciu štátu sa stali ničím iným ako trojským koňom v snahe vytvárať nepredstaviteľné zisky pre farmaceutické spoločnosti ale taktiež v snahe kontrolovať populáciu (keďže sa niektorým sveto-vládnucím skupinám zdá, že je populácia premnožená).

V celom tomto procese sme učení, ČO si myslieť o globálnom zdravotníctve a o osobnom zdraví, ale nie to, AKO myslieť.

Neschopnosť liečiť

Konvenčná medicína jednoznačne zlyháva pri liečení metabolických syndrómov, akými sú srdcové ochorenia, rakovina a cukrovka.

Stojí za to pouvažovať nad tokom základných metodológií alopatickej medicíny (medicína založená na chémii a technológii, aká sa dnes praktizuje v industrializovanom svete), ktorá je zodpovedná za devastovanie zdravia populácie.

Tieto metodológie sú nasladovné: Naši lekárski rovesníci vystavujú naše telá toxickým drogám, radikálnym chirurgickým zákrokom a spaľujúcim ožarovaniam za účelom zničiť choroby, ktoré sú, takmer vo všetkých prípadoch buď metabolické (výživové), spôsobené nedostatkom látok, alebo spôsobené rôznymi jedmi (vrátane intoxikácie z liekov, správne, či nesprávne podaných).

Lekári zvyčajne s ješitnosťou ignorujú 4 nasledujúce dôležité fakty, ktoré zavrhujú ich momentálnu liečbu metabolických ochorení:

 1. Metabolické ochorenia su najviac zodpovedné za úmrtia (rakovina, srdcové ochorenia a pod.).
 2. Metabolické ochorenia sú ochoreniami spôsobenými defektným spracovaním jedla.
 3. Choroba metabolického pôvodu nemôže byť úspešne potlačená ničím iným, ako metabolickým zásahom, ktorým je jedlo (v pokročilejších štádiách choroby výživovými doplnkami).
 4. Lekári nemajú formálne štúdia zamerané na výživu.

Ak sa z nás teda stane to, čo sme do seba roky vstrebávali – smetisko určené lekárovi, prečo naše lekárske ustanovizne nezamerajú lekársky výcvik na jednu z najdôležitejších vied ľudského tela – výživu?

Prečo, na druhej strane, vystavujú lekárov vymývaniu mozgov o dôležitosti chemických drog, ktoré nemajú s metabolikou tela nič spoločné a ešte viac ju narúšajú?

Odpoveď je jednoznačná.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Deje sa tak kvôli lakomosti Veľkej farmácie, Veľkého obchodu a ignorantstva. Deje sa tak preto, lebo za liečenie vitamínmi, minerálmi, antioxidantmi a enzýmami by si nikto Porshe nemohol dovoliť kúpiť.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Môj najnovší úspech v liečení vnuka. Môžete ma volať bosorka.
  Každý vie, že dojčatá majú chrastu na hlave, ľudovo sa to volá hompora. mali to moje deti, prvý a teraz aj druhý vnuk. Nič nezaberalo, chrasty bolo treba vyčesávať či už s podporou oleja alebo nie a trvalo to dlho. Okrem toho deti mali problém s vetrami a boli nervózne, plakali, málo spali, príčiny sa hľadali všelikde, varili a čaje, dávali hadičky atd. Všetko zle. Ja som v menopauze, svrbí ma pokožka, tak si pomáham koloidným striebrom, mala som ho doma čerstvé. Potrela som vnúčikovi hlavičku, za uškami, okolo nosa, až tam sa mu tá pliaga roztiahla, sám sa doškriabal na tváričke. O chvíľu na to zaspinkal, má dva mesiace a prespal tri hodiny. Na druhý deň som ho potrela vodičkou znova aj na tváričke a za uškami. Hompora zmizla, dieťa je v poriadku a dcérinej detskej pani doktorke radím vrátiť diplom z lekárskej fakulty. Poradila by som to aj tej mojej, ale už nežije. Koľko som sa natrápila s mojimi deťmi pred 30 rokmi kým z toho „vyrástli.“
  A k tej bosorke. Koloidné striebro je to, čo má farár v krstiteľnici a čím polieva dieťa pri krste. Moja nedôverčivá povaha ma nabáda myslieť si, že toto sa vie už tisícročia a krstené deti očistili od baktérii, tak že boli dobré a nekrstené deti mali homporu, boli zlé a teda diablove. Ak je toto moje podozrenie pravdivé, tak rímskokatolícka cirkev má u mňa konečnú.
  Čiže jedni aj druhí si udržujú nevedomého pacienta.

Pridajte komentár

*