Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Konšpirácie o chemtrails sa stali realitou: Korporátne médiá prezentujú geoinžinierstvo ako riešenie klimatickej zmeny


Print Friendly, PDF & Email

Konšpirácie o chemtrails sa stali realitou: Korporátne médiá prezentujú geoinžinierstvo ako riešenie klimatickej zmeny

(Lance D. Johnson, Natural News) Kedysi ho všetky korporátne médiá hlavného prúdu považovali za „konšpiračnú“ teóriu. Dnes je však geoinžinierstvo vychvaľované ako riešenie klimatických zmien.

Celé roky boli médiá využívané na to, aby pred verejnosťou skrývali toto masové experimentovanie na oblohe, zosmiešňovali informátorov a označovali ich za konšpiračných teoretikov.

Všetky geoinžinierske experimenty s počasím sa vykonávajú bez súhlasu ľudí a nepriaznivo ovplyvňujú tak životné prostredie, ako aj počasie a ľudské zdravie.

Korporátne médiá sú naprogramované na osočovanie a klamanie verejnosti ohľadne geoinžinierstva a chemtrails

Jednou z najdôležitejších udalostí v poslednom čase v tomto boji za budúcnosť ľudstva je nový zákon v americkom štáte Tennessee, ktorý v celom štáte geoinžinierstvo zakazuje.

Ak sa prevalia informácie o ľuďoch, ktorí sa chránia pred chemtrails, potom sa celé USA môžu stať bezletovou zónou pre programy modifikácie počasia a úmyselné rozprašovanie toxínov a chemikálií na ľudí, mestá a vidiek.

Keď sa mexická vláda dozvedela o týchto programoch, rozsiahle experimenty okamžite zakázala.

Teraz, keď si verejnosť čoraz viac uvedomuje existenciu neetických experimentov s počasím, korporátne médiá sú využívané na propagáciu geoinžinierstva, ako keby to bola nová vec, ktorá má zachrániť planétu pred globálnym otepľovaním.

Nová správa zo San Francisca v Kalifornii tvrdí, že v USA práve prebieha „prvý test v atmosfére na obmedzenie globálneho otepľovania“. Projekt vychádza z kontroverznej oblasti výskumu známeho ako modifikácia slnečného žiarenia.

Ide o programy financované Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, ktoré zahŕňajú vypúšťanie aerosólov do stratosféry, kde rozprášené častice údajne odrážajú slnečné svetlo od Zeme späť do vesmíru. Ako však tieto mikroskopické častice ťažkých kovov ovplyvňujú ekosystém?

Experiment s chemtrails spustený zo Sanfranciského zálivu má trvať dva mesiace

Vyradená lietadlová loď vybavená lietadlami s aerosólovými rozprašovačmi vyplávala zo Sanfranciského zálivu koncom marca 2024.

Lietadlá sú vybavené špeciálne navrhnutými rozprašovačmi, ktoré dokážu vypustiť do atmosféry bilióny častíc rôznych chemikálií. Experiment sa údajne snaží zvýšiť hustotu a kapacitu oblakov nad morom s cieľom zníženia slnečného žiarenia v regióne.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Operácia zvyšuje oblačnosť nad oblasťou, umelo blokuje slnko a vystavuje obyvateľov neznámym experimentálnym časticiam, ktoré budú nevyhnutne pršať na zem.

Toto všetko je súčasťou neetického projektu vedeného výskumníkmi z Washingtonskej univerzity. Projekt sa volá CAARE, čo znamená The Coastal Atmospheric Aerosol Research and Engagement (Pobrežný atmosférický aerósolový výskum a realizácia).  Experimenty sú naplánované na apríl a máj roku 2024.

Tajomstvo okolo týchto projektov sa začína pomaly odkrývať, pretože kriminálne sprisahania sa stávajú stále transparentnejšími. V budúcnosti sa sprisahania budú verejnosti prezentovať pod zámienkou zhovievavosti a vedeckých úspechov.

„Keďže tento experiment bol až do spustenia testu utajený, tešíme sa z toho, ako sa o problematiku verejnosť začína zaujímať,“ povedal Shuchi Talati, výkonný riaditeľ Alliance for Just Deliberation on Solar Geoengineering (Aliancie pre spravodlivosť solárneho geoinžinierstva), neziskovej organizácie, ktorá sa snaží zapojiť rozvojové krajiny do rozhodovania o geoinžinierstve.

„Aj keď experiment spĺňa všetky súčasné regulačné požiadavky, existuje jasná potreba prehodnotiť, ako musí vyzerať silný regulačný rámec vo svete, kde sa experimentuje s modifikáciou slnečného žiarenia,“ dodal.

Podobný projekt, ktorý vypracovala Harvardská univerzita, sa snažil využiť oblohu nad Švédskom ako testovací priestor pre reflexné aerosóly. Po zatlačení lokálnych aktivistickych skupín bol však projekt zastavený.

Záver

Blokovaním slnka môžu byť poveternostné vzorce zmenené pre milióny ľudí neznámym spôsobom. Umelé nasadzovanie oblakov môže vyvolať domino efekt pre celý svet.

Klimatické zmeny spôsobené človekom nie sú najpálčivejším problémom. Globalistami financované programy geoinžinierstva a rozsiahle zásahy na oblohe by mohli výrazne ovplyvniť naše počasie a klímu.

Môžu tiež spôsobiť nepredvídané problémy farmárom, rybnému hospodárstvu a ekosystémom, ako aj mnohým iným oblastiam životného prostredia a ľudského zdravia.

Liečba osteoporózy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Pozrite na satanistku Líviu (nemôžem tam komentovať, zablokovala ma…) :

  https://www.youtube.com/watch?v=9pm94FCO9LI

  Nadpis „Republika“ na jej tričku vyzerá čisto ako „Metallica“ (a oni sú satanisti – viď ich hudba, paroháče s vyplazeným jazykom, atď)…
  Pozrite sa na jej oči, zmachlené ako „gothic satanist“ štýl….. Sýto červený rúž (krv)…
  Z OČÍ JEJ IDE TEMNOTA, oči sú zrkadlo do duše…
  Jej mimika a intonácia jasne hovoria o jej ZLÝCH zámeroch (ide jej len o osobný prospech)……. Predáva svoj merch, kde má aj hrnček na kávu/čaj s nápisom „Slzy liberálov“ (taký nápad dostane len TEMNÝ človek)…..

  A TIE TUPÉ OVCE JU PRAVDEPODOBNE POŠLÚ DO EU PARLAMENTU…………
  Toto nevymyslíš, to sú vystriekané a vyorgazmované „bytosti“ s celou ich naivitou….

  • Miroslav Čižmár

   Skúsim jej to napísať, či blokne aj mňa.

   • https://www.cas.sk › clanok › 2899757 › je-rozhodnute-sheila-ktora-pomocila-a-podpalila-koran-spoznala-svoj-trest
    Je rozhodnuté! Sheila, ktorá pomočila a podpálila Korán, spoznala svoj …
    21. 2. 2024Zdroj: TASR – Branislav Račko. Najvyšší súd uznal Sheilu Szmerekovú, ktorá pálila a močila na Korán, za vinnú. Odsedieť si má tri roky vo väznici s minimálnym stupňom stráženia. Informuje o tom RTVS. Prokurátor podľa nich žiadal vyšší trest. Samotná obžalovaná trvala na svojej nevine, obhajoba argumentovala jej …

    • To len aby si videl ty dilino – že tu ešte existujú aj iné ženské! Také, čo majú gule!

     • Marek Košice

      Dilino som prečo? Pretože sa mi hnusí TEMNÁ Lívia? … Máš choré zmýšľanie, Maroš.

     • MzK – Lívia sa ti hnusí, lebo si vieš predstaviť, ako ťa chytí za gule! A budeš vták ojoják – „Ojo jój!“

      Aj mňa desia určité ženské – temné, zákerné, čierne vdovy, tie, ktoré ťa otrávia. Lívia je „len“ bojovníčka, ona nebojuje za tie s.u.vené ženské práva sufražetiek, komunistiek, promiskuitných židoviek. Chcel by som mať takú vnučku. Ktorú netreba strážiť – netreba sa o ňu báť – lebo viem, že sa ubráni! Že zmrdom vyškriabe oči! Tak!
      https://www.topky.sk/cl/100370/2063497/Po-vyhrazkach-prezidentke-psychiatria–Sheilu-zbavili-obvineni–Trpi-vaznou-dusevnou-poruchou
      —————–
      Však čo iné – systém – komunistický – vždy všetkých hodil do blázninca – a tam ženskú znásilnia a pokoria. Ako koho. Shielu – pokiaľ viem – znásilnili už predtým, a tým ju len viac nasrali. Musíte poznať celý príbeh.

    • Len škoda, že pred tým pomočením verejne neupresnila o aký Korán ide – či o ten pôvodný alebo o ten z Mediny.
     Tak by mohla začať verejná diskusia a na tému pravého a temnom prepísaného Koránu..

     • Druhý ruší prvý.

     • „Druhý“ ruší „prvý“. Spísaný bol neskôr.

     • Máme len korán dokorán, a ten bol predpísaný už jezuitmi v roku 370 n. l., a uvedený jezuitkou – matkou Mohameda, ako jeho indoktrinácia. Vtedajšie MK Ultra.

     • Jasné, že druhý ruší prvý – a to je úplne presne to ako funguje temno – temno nikdy nenechá svetlé miesta na pokoji keď buduje svoje impérium – vždy keď nemôže Pravdu zničiť tak ju prekrúca… Bolo to – o tom starom a novom – temnom prepísanom Koráne v niektorých otázkach a odpovediach od V.V.Pjakina … pár rokov nazad (keby som to tak ešte vedel nájsť).
      Inak Mohamed bol skutočný prorok a vyslanec Zhora, škoda, že aj jeho osobu a pôsobenie temní prekrútili aby nebolo svetu známe Svetové dianie presahujúce celý hmotný Vesmír. Nakoniec to dopadlo tak, že aj na alternatíve sa mnohým otvára krivák vo vrecku keď počuje meno Mohamed. A to už nehovorím o tom aké nezmysly o ňom povymýšlali temní trabanti – že bol na malé dievčatká… Nuž v tomto svete na Zemi z tohoto boja nevyjde čistý ani vyslanec Svetla.

  • ander z ke

   Úd, ktorý sa nepoužíva, zakrpatie.

   V Tvojom prípade, okrem semenníkov, aj rozum. Hrať sa, z izbičky, na globalistu, je amatérske.

   Každý, na tomto svete, je temný. Ty nevynímajúc.

   Si vždy pohltený emóciami, ak s Tebou niekto nesúhlasí. Nehľadáš si odpovede ku konkurenčným názorom.

   Nevieš si priznať svoj podieľ viny na rozširovaní satanizmu tým, že nabádaš ľudí k zníženej endogennej tvorbe hormónov vyradením gúl z prevádzky.

   Osočuješ ženy.

   Rozširuješ zabáúdené myšlienky o plochej Zemi v nevedomosti, pričom si túto pravdu osvojuješ za vlastné poznanie.

   Neuvedomuješ si, že to poznanie je oen revzaté a na vlastné oči si si ho neoveril.

   Používaš násilie pri pretláčaní akéhokoľvek názoru.

   Nevieš sa postarať o rodinu.

   Aj s tou rakovinou nerozumieš súvislostiam a síce, že lekári mohli odrezať zdroj rakoviny, t.j., hlavný nádor, odkiaľ sa rakovina šírila.

   Ako vieš, že v danom mieste nemal tvoj dedo natoľko zničené mitochondrie, že v ich dráhach vznikala hypoxia, nefungoval pentózovýcyklus, nebetaoxisovali alebo tam vznikalo toľko volných radikálov, že to malo priamy súvis s odštartovan8m rakoviny na danom mieste.

   Ty len tápaš. Ani ketu nerozumieš a nerozumieš, že keto nemá žiadny vplyv na termodynamicku dľžku mitochondrií, kde sa tuky betaoxidujú a to je dôvodom, prečo keto väčšine nefunguje.

   Nevieš, akými látkami musíš telo nasýtiť skôr, ako ku keto pristúpiš. Najprv si ich musíš zmerať, ak vieš ktoré. Hádaj, kto to robí? Áno, vyštudovaní medici. Ako samoplatca potrebuješ dosť velký obnos peňazí, aby si dokázal žiť zdravo. Hlavne rozum. A keď nasýtiš telo správnymi látkami, až potom možeš pristúpiť ku ketu, ak splníš ostatné body a síce, že ti v prvom rade mitchondrie betaoxiduju. Ako to zistíš? Znva si urobíš testy samoplatcu. Vieš ako sa to robí? Nevieš.

   Vieš ako narábať s chladom? Vieš prečo pri chlade musíš poznať kontext so sacharidmi? Nevieš. Ty nemáš tušenie, ako sa zbavuješ elektrónov z tela, či nezbavuješ.

   Vieš, aké vlnové dľžky musíš mať nasýtené v pokožke, aby si mohol mať správnu fázu vody tela? Nevieš.

   Tak, čo sa tu uráš na vševedomého. Byť na kete v lete môžeš len za istých okolnosrí. Vieš kedy? Nevieš.

   Vieš akú energiu si nesú na chrbte elektróny z fotónov pri sacharide a pri tuku?

   Ty nerozhoduješ o glukoneogenéze tým, že si dáš do úst sacharid alebo tuk. To tvoje telo robí na základe jeho kondície. Vieš si tú kondíciu zmerať?

   Ty si len scvrknuté vajce, ktoré sa tvári ako vyštudovaný slniečkár, ale o tých oktávach zo slnka a slnečnej filozofii nevieš nič.

   Choď do práce brat satan, aka scvrknutý semenník.

   • Marek Košice

    Pre HLUPÁKA Andera :

    Penis mi stojí každý deň.
    Gule mám VÝSTAVNÉ, produkujúce dostatok testosterónu. Nie nadamo moja bývalá (v čase keď som orgazmoval raz mesačne a ešte sa „necítil“ na dlhodobý orgazmový celibát) hovorila „MILUJEM TVOJE GULE!“…….. Nemáš šajnu ako funguje penis, gule, semeno…A ak si myslíš že gule = semeno, tak si totálny kretén… 🙂 …To by býčie semenníky boli plné semena asi tak, ako je paradajka plná dužiny. Kupuješ si býčie žľazy s nejakou vyprázdnenou (od semena) dutinou a lá „vydlabaný melón“? NIE. Preto si len jeden obyčajný hlupáčik, ktorý ani nevie čo píše….

   • A o tomto vie aj tvoj brat Chmelár?! Zobni si nejakého červíčka – aj vtáčiky to robia – a nič im nie je!

    Čo tu ku.va podsúvaš nejaké keto! Žiaden židokorporátny alopatický lekár ťa nepošle na „keto“ – čo je inak následok – lebo by ti židák musel vysvetliť princíp detoxu – a to je cieľ – nie keto! Ak je príčinou chorôb – jeden zo 4 faktorov – podvýživa – tak detox práve prebieha supervýživou kvalitnými bielkovinami! Si troll, začal si sa sem srať, a ja ťa odtiaľto vykopem! Lebo žiadne náhody neexistujú!

  • ander z ke

   a co ked ju poslu do Eu parlamentu. Zakony nepredkladaju poslanci eu parlamentu, oni ich proforma schvaluju na zaklade predlozenia komisiouž trilogom a europskych think tankov, ako okrugli stol imdustrialistov, co su znova len sikovni ludia na poziciach, ktori spolupracuju v mene sily.

   Ale ty nezabudni ist volit a byt sucastou divadielka. Jw jedmo, akych tam das poslancov, oni zakon navrhnut mozu,šale aj tak to komisia nikdy nepredlozi na schvalenie.

   Zi si svoj zivot a prestan trepat na kazdu stranu random slova

  • je to odporne,Marek

 2. Marek Košice

  „Kedysi ho všetky korporátne médiá hlavného prúdu považovali za „konšpiračnú“ teóriu. Dnes je však geoinžinierstvo vychvaľované ako riešenie klimatických zmien.“

  Fakt? Tak povedzte LIBTARDOM že tá nemiznúca rozpínajúca sa čiara za lietadlom nie je exhalát leteckého benzínu ale „produkt geoinžinierstva“ a pošlú vás liečiť sa na psychiatriu………

  TAKŽE KDE CHEMTRAILS VYCHVAĽUJÚ AKO RIEŠENIE KLIMATICKÝCH ZMIEN??? NIEKDE TAM V OKRUHU 0,01% POPULÁCIE?????
  Zas ZAVÁDZAJÚCI ČLÁNOK….

  • ander z ke

   ked zacnes spolumanazovat problemy Zeme, z pozicie spolutvorcu, oboznamis sa s celkovym obrazom zeme, spolocnosti, jednotlivca a uvedomis si, ze to inym sposobom nejde.

   Ak dostanes ulohy dostat v priebehu casu zem do harmonie, aby ludia konali v sulade s prirodou, tak si aj tak ku koncu dna uvedomis, ze to znova inak nejde. Zapamtaj si, robil by si to iste, len by si to mal „zmerane“ , studoval, ovládal vedy, retoriku, staral sa o dobre vztahy s ludmi alebo by si tam nebol. Zalezalo by len na tvojich kvalitach, vlastnostiach a schopnostiach.

   A kedze sa nevies, v hlbke svojho strachu, postavit ani ku vztahu so zenou, neschopny spoluprace so zenou, rovnako ako tvor Maros, tak nebudes schopny spoluprace ani s ludmi. Budete obaja pripisovat vinu, za svoje chybne rozhodnutia v zivote, zenam, lidom, libtardom, alternativnotardom, retardom a inym tardom. Pritom nechapes, ze totalne SELFtard si ty, pretoze črhas casom a energiou na ludi, ktorych nezmenis a zbavujes sa zodpovednosti za svoj zivot volbami.

   Zvolil si si griniho, on naraba s tvojim suhlasom, ktory sa zmeni na nespokojnost, lebo procesy na neplochej Zemi ani grinipelle nemoze. Vylovil si v tebe len daásiu rybku z rybnicka a vysal z teba energiu, ktorej si sa zbavil a pred sebou ospravedlnil, ako neochotu zotrocit sa korcokom. Tak si ta zotrocil iny pan.

   Gratulujem, myslitel.

   • Israismael

    On ako človek (MzK ) sa už zrejme nespamata z toho prísunu trosiek do svojho pozemského rozumu z tých všelijakých knižných diel,resp literatúry ..Z tej trosky myšlienok ktoré presakujú do jeho predneho mozgu ich nevie vytriedit a vpaluju mu pečať jeho rozumu …Uväznil tým svojho ducha a už bude ťažko dostať sa von z tej ťažkej ,,väznice“..V určitom zmysle ho ľutujem a bude to mať ťažké so Stvoritelom ,keď sa bude musieť obhajovat za tú trosku(škvaru) ,ktorou si zasypal rozum a úplne zamuroval živého ducha ,ktorý mu bol darovaný Bohom ..Nakoniec každemu daroval nielen jemu .Toho ŽIVÉHO DUCHA (tj vlastný človek,vlastné JA), ktorý ovláda každé pozemské telo ,ale aj jemnohmotne ,a nakoniec najľahšie odmerané tiazou -to duchovné ..

    • Marek Košice

     Ale no, chalani…….. INTELEKTUÁLNE LAMENTUJETE, ale obsah vašich intelektuálne sa tváriacich príspevkov je VADNÝ…. Rovnako ako je vadný obsah intelektuálne sa tváriacich príspevkov/postrehov, atď, LIBTARDOV.
     Môžem použiť tie najkvalitnejšie hudobné nástroje na svete, ale keď s nimi budem hrať deathmetal, tak akurát vytvorím TEMNÚ OTRASNÚ HUDBU tými najkvalitnejšími nástrojmi. A kvalita tých nástrojov bude v tomto prípade K H*VNU.

 3. Marek Košice

  https://obkec.azet.sk/clanok/VIAdaWa/unasal-zeny-a-na-svojom-ostrove-ich-lovil-ako-zvierata-vrahovi-sud-vymeral-vysoky-trest/?utm_source=pokec.sk&utm_medium=homepage_promo

  Dostal „461 rokov väzenia“ a teda doživotie………….. 461 rokov ale NIE JE doživotie, ale X, alebo XY krát doživotie (podľa veku osoby)………

  Nie som sadista ani nič podobné, ale tento tu NEMAL ísť do väzenia na doživotie….Mal byť mučený celé mesiace a potom zabitý………PREDSTAVTE SI….NAJMENEJ 17 ŽIEN (k tomu mladých)……… Keby „guľka do hlavy“ zo snipera, alebo srdce do hrude z rohu uličky…keď už tak potreboval vraždiť……ALE NIE, on ich uniesol, nechal ich v obrovskom strachu a potom na ne poľoval……..
  PREČO BOH NEZASIAHOL???????????????????????????? LETO TO MÁ V P*ČI, AKO KAŽDÝ „SPRÁVNY“ SATAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ………Alebo preto, lebo Zem, prírodu a telá stvoril SATAN, A Boží výtvor (GIGAduša „tam hore“) bol „napichnutý“ Satanom pomyselnou hadicou (berte to s rezervou), prostrednítvom ktorej Satan sťahuje kvapky duše (z gigaduše) do KAZAJOK & tiel, do tohto PEKLA & života na Zemi…

  Mám veľkú averziu voči ženám (hlavne mladým) z dôvodu ich brutálnej hypergamie (česť výnimkám), ktorá „bičuje“ mužov a vytvára nešťastie vo vzťahoch. ALE TO JE LEN J*BNUTÝ PROGRAM OD SATANA, pretože ten zámerne tak rozdielne naprogramoval ženy a mužov….aby z toho čerpal ENERGIU, z tých negatívnych emócií, ktoré tieto rozdiely vytvárajú… Ale samozrejme aj napriek tej veľkej averzii by som NIKDY nespravil nič horšie (pokiaľ by ma neohrozovala na živote), než ženou zatriasol, alebo jej dal facku (keby ma vyslovene psychicky deptala a vysmievala sa mi do tváre, zneužívala svoje „postavenie ženy“ a ukazovala „v plnej kráse“ aká je to sviňa)…… A VERTE MI, veeeeľmi málokto je tak sklamaný ženami ako ja. LENŽE MÁM SRDCE a nie som ani tyran, ani násilník, a už vôbec nie sadista. ……….
  Minimálne 17 mladých žien…………..bože………….. TEN PRIMITÍV MUSEL HONIŤ A STRIEKAŤ KAŽDÝ DEŇ AJ X KRÁT……………….. Je nemožné, aby sa mohol stať sadistom muž, ktorý neskratuje svoju sexuálnu & duchovnú energiu orgazmami… (a orgazmový celibát dodržuje dobrovoľne, nie z prinútenia)…….

  SVET BY VYZERAL TOTÁÁÁÁÁÁÁÁÁLNE INAK, keby ľudia neboli závislí na orgazmovaní…….. Môžte ma tu neznášať koľko len chcete, ale……….HÁDAM SI NEMYSLÍTE, ŽE BY ORGAZMOVÝ CELIBÁT DOSPELÝCH ĽUDÍ PO CELOM SVETE NIČ NEZMENIL…………………….Myslíte si že by k horšiemu? Myslíte si že za 20 mesiacov bez orgazmu som mal nejaké chúťky nejakú ženu znásilniť? …. Myslíte si, že pozerám na ženy ako zviera? ………… PRÁVEŽE SOM UŠĽACHTILEJŠÍ NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM…………Už nie som schopný ani sexovať bez toho aby nešlo o vzťah……… Kto z vás „morálnejších a čistejších odo mňa“ by odmietol nejakú mladú, krásnu a rozumnú ženu „do postele“ keby nešlo o vzťah??? MÁLOKTO, ALEBO NIKTO… Vy ma neznášate pre jediné – NAHLODÁVAM VAŠU SLEPÚ VIERU buď v ateizmus, alebo v dobrotivého Boha.

  • Ty tu nahlodávaš akurát Batatelku – ty jebo! Z ulice ťa zatiaľ nezobrali, lebo si neškodný jebo.

   https://www.idnes.cz › ostrava › zpravy › nela-liskova-nenavist-omezovani-okresni-soud-obzaloba.A240409_074035_ostrava-zpravy_jog
   Odmítla jsem hajlovat, tak mě soudí, řekla aktivistka Lisková. Dostala …
   pred 5 dňamiOkresní soud v Ostravě řešil případ aktivistky Nely Liskové. Obžaloba ji viní z podněcování k nenávisti vůči skupině osob a omezování jejich práv a svobod. Na sociální síti se podle obžaloby manipulativně vyjadřovala k Pirátům, muslimům či homosexuálům a vyzývala k „deukrajinizaci a denacifikaci“ Česka. Lisková vinu odmítla s apelem na právo mít jiný …

  • ander z ke

   o tebe sa da napisat cela plejada clankov a analyz o tvojom dusevnom stave, ako sa snazis zotrocit mysle mladych zien, aku nenavist voci nic siris a zaobalit to do satanizmu.

   Keby bolo voci tebe vznesene konanie, rovnako by si skoncil vo vazeni, za tvoje nenavistne prispevky.

   Satan z tvojej averzie, ktora nie je nic ine, ako vysoko negativna vibracia, cerpa zivotnu silu. Teba nenavist na kazdu stranu priam pohltila. Od nenavisti k ludom, zenam, neschopnosti zit, vzdelavat sa, stotoznit sa prirodzenostou povahy cloveka, az po poslednt nwgativizmus, ktorym kazdy den zaspavas vo svojej postielke, z teba cerpa satan silu.

   Vies co? Zivot je skvely, laska je skvela, sex so zenou je skvely, poradny sex so zenou je skvely, rodina je skvela, to len vy slabi iedinci ste na odpis a preto sa nechavate nicit z kazdej strany.

   Nikto vas to nenuti robit, rpbis si to sam.

   • Israismael

    Ander ,Človek je už raz taký ..Niekomu= dá= ,niekomu zas =nadá,vynadá= a pod ….aky to rozdiel v jedinom krátkom slovku DAÁ -vers.NADAÁ(vynada)..Niekomu sa človek rozdá aj svojou dušou ,niekomu však dušu zoberie ,alebo znechutí životnú dráhu,prípadne poškodí ,no a čo je najhoršie aj zabíja ..Človek je tvor pozemský a jedine pozemský človek je tvorom ktorý nevie poslúchať Stvoriteľa v celom tom obrovskom a nekonečnom vesmírnom priestore ,nevie uposlúchnuť jeho Zákony ,jeho vôlu ..Ako jediný tvor v celom vesmíre!!! ..Niet väčšej hanby a väčšieho previnenia, a žiaľ ľudstvo čoskoro na to doplatí ,.Blíži sa absolútne neúprosne ten deň..

   • Marek Košice

    Anderku, povedz ty mi jedno……………….PREČO SI MOJE SKLAMANIE A HNEV PLETIEŠ S NENÁVISŤOU??? Videl si už človeka plného nenávisti, ktorý MILUJE pozitívnu hudbu a lahodné tóny? …… Človeka plného nenávisti, ktorému nie sú ľahostajní bezdomovci, atď? …… TY SI LEN PRAJEŠ (!) ABY SOM BOL PLNÝ NENÁVISTI…….Pretože potom si ma môžeš „zaškatuľkovať“ do PRESNE TAKEJ pozície, aká ti vyhovuje. Do takej pozície, ktorá by ma úplne degradovala…. A sekunduje ti brutálny agresor Maroš, a k tomu vyšinutec Israismael, ktorý bude Bohu f*jčiť aj keď mu vystrieľajú rodinu, pretože „Boh vie prečo to dopustil, a to že ja tomu nerozumiem, to je už moja malosť….“…..
    Vy ste teda „partia“, fakt…jedna radosť….

    • Israismael

     Ty si hrozný chudáčik ,potrestaný a postihnutý tvojim neuveriteľným egom,.Ale absolútne neuveriteľným..A poviem ti MZK ,že s takým človekom ako sa ty prejavujes tvojimi myšlienkami ,a ako chrlis oheň a síru, keď ti niekto povie ,že aký si čudák (právom povie ) ,tak s takým som sa teda ešte asi ani nestretol v mojom živote a to už žijem skoro 60 rokov na tomto svete ..Ty si jeden veľký hulvát jeden zlo človek .Si zlo ..darmo sa tu dusujes a prejavujes , že máš rád pozitívnu hudbu a pod… ty sa nehanbíš ty zakomplexovaný hulvát písať ,že komu by som mal FA*cit ? Čítaš po sebe ? No že takéto prasa ako ty môže ešte dýchať tento vzduch po zemi ..Ja keď ti niečo napíšem do duší ,tak aspoň s nejakou kultúrou, a nie s takým nenormálnym špinavým štýlom ako to robíš ty voči mne a dokonca ešte aj voči Bohu..Ty nie si normálny MzK…

  • A ty máš koľko na rováši?

 4. Dávaj pozor aby tvoja mama nezistila, čo tu vypisuješ o ženách a vzťahoch medzi mužom a ženou lebo ak to zistí tak ťa buď zreže ako hada alebo si o tebe ujasní všetko čím si ju roky štval a prenastaví hranice tvojej pôsobnosti u nej doma.
  Ako som už písal, je normálne ak sa človek rozhodne žiť sám z vážnych dôvodov kedy sa potrebuje dať dokopy ako osobnosť alebo kvôli splneniu vyššieho poslania. Nesmie to byť zo sobeckých, chorých až patologických pohnútok.
  Opačný extrém je skákanie zo vzťahu do vzťahu kvôli neschopnosti fungovať samostatne.

  • Bolo pre MzK.

   • Marek Košice

    Moja mamka (prečo ju volám mamka pred ňou samou aj pred inými, keď som tak plný NENÁVISTI voči ženám – podľa vás, hlupákov) VEĽMI DOBRE pozná môj vzťah ku ženám…………….

    Vy tupci, pochopte jedno……………NENÁVISŤ A HNEV, to sú dve totálne rozdielne veci…… Keď sa napr. mama permanentne hnevá na svoje dieťa za to aké je, NENÁVIDÍ HO???????????? NIE!!!!!!!!!!….. Vážení, nie je vám zle z toho, ako mi UMELO PRISUDZUJETE vlastnosti, ktoré CHCETE aby som mal??? ………..To je znakom vašej MALOSTI………..Všetko vaše duchovno a „osobnostný rast“ je len PÓZA, nič viac.

    • Israismael

     Veď sa čítaj po sebe čo píšeš =x krát =,ako nadávaš ,spiniš tu ľudí …a to nielen dnes …Ako drzo a hnusne ,s akým tónom píšeš .Toto by písal normálny a dobrý človek,že čo robíš ty vo svojom písaní ,vo svojich myšlienkach ?
     Tak keď už ťa toľko ľudí kritizuje za chovanie a hlúpe názory tak asi nebude niečo v poriadku s tebou ..Uvedom sa a kontroluje sa

   • A pačimu pre mňa cigánková?

    • Už mi odvtedy vyfučalo z hlavy, ale chcel som spomenúť význam konvencií – keď sa niekto „na verejnosti“ hoci v súkromí správa ako nehanebnica, tak to aj nehanebnica je, a keď takú oslovíš, o čo jej ide, tak si za idiota, ktorý ju sexuálne obťažuje – lebo to je jej progresívna sloboda – chodsiť s holou po záhrade.. Je sakra rozdiel vidieť ženu len v spodnom prádle – a v plavkách – hoci v bikinách. Poslankyňa s 5 litrami nemá na plavky?

     Je mi jasné, že ženy ovládajú mužov sexom, Ale keď nejaká pi.a zdôrazňuje, že je pi.a, tak to pi.a aj je.

     Každá ženská musí vedieť, ako muž reaguje na jej signály. Keď vysiela iné signály a s iným úmyslom – tak je z toho problém. Poďme do extrému – predstav si, že by všetky ženy boli ako táto kunda! Našťastie som takých stretol len pár – typické sociopatky, manipulátorky, podlé. Bez zábran. Čo môžeš od takej čakať? Len podraz. A takú zvolíš do parlamentu.

     A to si vážiš česť. Už som tu písal – ja sa nemôžem uchádzať o post prezidenta – berte to ako symbol, metaforu – nie preto, že by som nevyhovoval CIA a sionistom z Washingtonu – ale preto, že som sa ako mladý a neskúsený /necelých 19/ oženil s jednou podražáckou ku.vou – lebo platí – „Čestní muži sa ženia hneď – múdri NIKDY!!!“ Lebo takáto ženská ti zároveň dodrbe česť – myslené ako spoločenskú prestíž. Keď ti niekto je.ával ženu, tak mu nemôžeš robiť prezidenta!

     Druhý extrém je, keď pár zotrváva v konvencii manželstva – napriek vzájomnému hlbokému odporu.

     Ja sa snažím MzK rozumieť, že má obavy – ale on sa nikdy nepokúšal nechať si rozbiť nos, zoceliť sa, nechať so sebou pár krát vydr.ať – a dôspieť. Lebo neexistuje žiadna múdrosť bez vlastného dospenia. A to bez rán nejde! Môžeš meditovať koľko chceš. Všetky národy sveta majú nejaký svoj iniciačný proces „prijímania“ medzi mužov – Massaj musí zabiť leva kopijou – lebo jeho úlohou je strážiť stáda, a hlavne netrtkať ženy inému staršiemu Massajovi – ktorý to má za sebou /u nás vojenčina/. My máme iniciačný obrad – v založení si rodiny. Ale to nesmieš byť chuj v kraťasoch na elektrickej kolobežke.

     • No tak ako píšeš je naozaj dlhé veky nastavený tento svet ale nieje to normálne – prirodzené. Ak sa má tento svet – Zem a jej obyvatelia vrátiť k prirodzenosti tak sa musí zmeniť absolútne všetko. Žiaľ vyzerá to tak, že len na troskách tohoto sveta môže vzniknúť nový lepší – prirodzený – Bohom chcený. Z toho čo je dnes na Zemi nemôže vzniknúť nový svet. Nielen fanatický liberál, parazit ale aj Massaj musí z tohoto sveta odísť pretože je to všetko nakompletku mimo Bohom určenej dráhy vývoja. Všetky tie kmene už v dnešnej dobe nemali existovať v takom stave v akom sú dnes, tí ľudia v nich mali byť preduchovnelí aspoň ako dnešní mierumilovní európania a nie na úrovni zvierat s kultúrou založenou na inštinktoch a pudoch.
      Tam žiadny obdiv netreba hľadať a skôr sa zamýšľať čo sa to na Zemi stalo keď tu také niečo ešte v dnešnej existuje. Aké duše ľudí – na akom stupni duchovného vývoja sa inkarnujú do rôznych kmeňov? No také, ktoré vo velkom zmeškali svoj vývoj. Myslím duchovný vývoj keďže teraz pred Veľkou Očistou a Súdom plánovaným Zhora. Nie každý človek – duch v takom kmeni je duchovne nevyvinutý – niektorí si tam riešia v jednej inkarnácii „špecifické“ úlohy – nedostatky či dokonca karmu ale väčšina z nich je proste pozadu.

    • Prepáč, zabudol som , že nemôžeš odpovedať keď máš zmrznutý počítač.

 5. Stále zomierajú mladí a mainstream si už nedá námahu napísať ani od kedy a na čo ochoreli… novinári už dávno predali svoju dušu a zapredali sa ! A to o bežných ľuďoch ani zmienka…
  https://kosice.zoznam.sk/obrovsky-zial-v-mladom-veku-zomrel-skvely-sportovec-a-majster-slovenska-jubilea-sa-uz-nedozil/

 6. USA podepsaly smlouvu s WEF o rozprašování chemtrails, které trvale blokují slunce

  https://aktax.cz/usa-podepsaly-smlouvu-s-wef-o-rozprasovani-chemtrails-ktere-trvale-blokuji-slunce/

  • Tak z jednej strany satanisti zakazujú iný zdroj elektriny, ako vietor a slnko, potom zlanária ľudí napr. týmto:
   Lacné solárne panely zaplavili trh. Sú také lacné, že si z nich ľudia robia ploty. Záujem narástol aj na Slovensku – Energetika – Ekonomika – Pravda
   A súčasne robia následne všetko preto, aby slnka bolo čo najmenej:
   Tajný experiment vypustil krystalky soli – omezí oteplování? | AC24.cz
   No nie sú to hajzli ??? Niektoré štáty napr. v USA už zakázali experimenty chemitrals, ale všetky slovenské vlády sa tvária, že sa nič nedeje a o ničom akože nevedia ! Rovnakí farizeji ! A ako sa zachovajú, keď príde ďalšia plandémia X radšej ani nemyslime !

   • No len potom sa zbav tých panelov a kadmia a bordelu, čo to obsahuje. To je to isté, ako sa zbaviť choroby. Už si len predstav tie líthiové baterky a plasty. Však – vyrobíme problém a ponúkneme jeho riešenie! Zaplatíš!

    https://www.products.pcc.eu › sk › blog › su-solarne-panely-zdraviu-skodlive
    Sú solárne panely zdraviu škodlivé? – PCC Group Product Portal
    Ekologická je aj likvidácia použitých solárnych panelov. Tento proces podlieha prísnym zákonným požiadavkám, ktoré zaručujú, že demontáž, skladovanie a spracovanie použitých FV modulov nepredstavuje žiadne riziko pre životné prostredie.
    ————-
    Ja veľmi dobre viem, že obsahujú kadmium, takže niekto klame!

    https://vedome.org › solarne-panely-ako-odpad
    Solárne panely ako odpad – Vedome
    Solárne panely nemožno len tak rozbiť, jednotlivé komponenty z nich odobrať a recyklovať. Nebezpečenstvo pre životné prostredie predstavujú predovšetkým spomínané ťažké kovy ako toxické kadmium či olovo, ktoré by sa takto mohli uvoľniť.
    —————–
    Ale však nie sme chorí – sme len trávení! A tie židomédiá budú zatĺkať!

  • Zuzka je to tuna hrozne a striekaju uz desatrocia,ale teraz,uzasne,za par hodin je slnko zmizne

 7. Otázka znie, čo naozaj stojí za týmto zámerom (aby mal každý občan povinnosť podávať či schvaľovať elektronicky daňové priznanie): https://www.hnonline.sk/finweb/ekonomika/96144313-platenie-dani-ma-prejst-revoluciou-stat-chce-odbremenit-firmy-od-zataze-tykajucej-sa-statisicov-zamestnancov ??? Chcú a by mal každý obyvateľ presne zadefinovaný mobil, ktorý bude vstupnou bránou do absolútnej kontroly, pre e-peňaženku, platby, sociálne kredity a pod. Takto nevinne zaviedli aj povinnosť maj bankové účty, zákon o obmedzení hotovostných platieb a poukazovanie výplaty na bankový účet zamestnávateľmi, salámovou metódou pretláčajú všetko, čo majú nariadené z MMF a zo Svetovej banky ! A WEF si len mydlí svoje ruky !

 8. Keď príde ta choroba X alebo SPARS alebo co už dávno nachystali tak Fickova vláda bude robiť to čo povie WHO a bude očkovať ľudí len neviem ci to bude povinné potom neviem co budem robiť pretoze ja tu ich novu vakcínku nechcem ako som nechcel tu na covid pretože som tvrdohlavý dezolát a nechcem nič co bolo dlhodobo odskúšané

  • Spars „Pandemic“ 2025-2028,budu strasit ludi,ze ludi nad 60 rokov zomrie 50%,ale uz budu mat MNAMKU,pre ovecky. Scenario uz bolo vypracovane 2017 John Hopkins University a ma 79 stranok

 9. Čo robiť? Občianska neposlušnosť a nenásilný odpor…

  • Daniel – vedomé odmietnutie – ktoré registruje Kozmos. Ale najprv musíš vedieť čo – a potom odmietnuť! Ako môžu ľudia niečo odmietnuť, o čom nevedia! Preto osveta! Preto sojm tu! Ja nie som diskutér kvôli diskusii!

   My musíme mať vyššie ciele! Preto uprednostňujem povinnosti – nie práva! No – vyber si, či nakŕmiš to prasiatko!

   • Hlavne si ešte viac nezamotať do vín keďže každý človek je pevne spojený s každým svojím činom, ktorý sa mu zosilnený vráti.

 10. Len rekapitulácia – ako sa globalisti chystajú agendou 2030 vytvoriť zo Zeme Planétu opíc!
  Šírte donekonečna kým je ešte čas!
  25 Pravda nebo HOAX aneb Je Historie Pohadkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/25HoaxZaznam:4
  —————————
  Šírte šírte lebo zakapeme na nevedomých!

  28 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/28HoaxLive:1
  ——————-
  Detaily, ktorých príčinou sme my a naša nečinnosť a ignorancia – neznalosť procesov riadenia – a že tie vôbec existujú. WW3 sa plíži tak ako WW2 predtým. Doslova neschopnosť vidieť za horu!

 11. Harabín dnes na Infovojne rozkryl komplot Lipšica, Fica a Kaliňáka.

  • To je on – mého srdce šampion!
   Čas Š.Harabina určite ešte neskončil…nech už manévruje v divokých vodách ako chce, nech je podporovaný a potápaný kýmkoľvek..každopádne je to čestný muž.

   • Marek Košice

    Čestný ako čestný………. Preto Kotleba počas minulých prezidentských volieb opustil štúdiu po tom ako povedal niečo v zmysle (nie je to doslovná citácia) „Pán Harabín…vy ste ma totálne podviedol…Už s vami nebudem diskutovať, dovidenia…..“ ………… Či si to Kotleba vymyslel? To by bol asi prvý zo slovenských politikov, ktorý by niečo také v tomto kontexte urobil…

    • ander z ke

     Poklakni a modli sa k svojmu panovi, pgrinnimu. Poklakol si pred panmi teraz, v minulosti, klacis pred zenami.

     Poklakni a hovor, ked ta pan vyzve.

 12. Nulandová byla údajně popravená v GITMO

  https://aktax.cz/nulandova-byla-udajne-popravena-v-gitmo/

  • Vy ste teda zvláštna zuzana, hmmm.
   Toto s tou Nualndovou vyzerá naozaj ako z aktov X, ktoré kedysi chodili v tv…no ale na Západe je človek človeku vlkom a tak to nemôžem úplne vylúčiť.

  • Tieto senzačné nepravdy slúžia k podrývaniu alternatívnych informácií! Zuzana je informačný žralok, ktorý si vo svojej dravosti zožerie vlastné vyvrhnuté črevá!
   Len mu to treba predhodiť pred papuľu.

  • Objektívne

   Na odkazovanom webe je napísané, že je to paródia, fiktívne príbehy. To len podaktoré iné weby to vzali ako fakt a už pred 5 rokmi tvrdili, že Biele klobúky a vojská SHAEF zatýkajú po celej palnéte zločincov.

  • Zuzka to je absolutne klamstvo,akurat vcera ju oslovila jedna zena,ked Nuland sedela v parku na lavicke a jej dobre vynadala do vrahov. Q-Anon je CIA_Mosad disinformacia,utekaj od toho,nikto nebol popraveny,Gitmo je len pre vlastencov

 13. Objektívne

  Globálne stmievanie robené chemtrailsom bude pokračovať aj naďalej. Rozhodovalo sa o tom pred 50 rokmi. Ak by to nerobili, hladomor by prišiel oveľa skôr a ONI vedia, že to príde.

  • Takto – najväčšia prdel je tá expirácia digiprachov. Čiže žiadne úspory – ani na pohreb. Tak ma potom zaujímajú depozity bánk! Jáj! Však žiadne nie sú! Všetko sú to len virtuálne peniaze – z „môjho“ dlhu! Tak čo by sa s tým srali! Zabudnite na krabice od kávy a matrace! Je taká pesnička, že láska je vo vzduchu /feromóny/, takže „Lówe is in The Air!“ – peniaze sú v lufte! Nepliesť si s „helicopter money“ – lebo to ešte hotovosť je!
   https://assets.thehansindia.com/hansindia-bucket/5707_enter.jpg

   https://www.youtube.com › watch?v=NNC0kIzM1Fo
   John Paul Young – Love Is In The Air (1978) – YouTube
   Music from Australia and New Zealand in the year 1978:JPY’s promo-video for the hit single ‚Love Is In The Air‘ (May, 1978), taken from the 1978 album ‚Love …

   • K tomu klip z 1985 , video aj text predikcia – či – konšpirácia
    https://m.youtube.com/watch?v=eFmcwwGbOyk

    • Israismael

     Použili liberáli lexaurin po prehratých prezidentských voľbách ? Objímali svojich psíkov a plakali ? Aj o tom tu vo videu :
     https://m.youtube.com/watch?v=hs8QgZ8tBII

    • Jedno viem určite, že už nepôjde do „Tety“ ani „Prioru“ v Bratislave.

     Vtedy tie služby mali opodstatnenie pre hlavné mesto. Dnes – hlavne na dedinách – je to vytláčanie. A organizovanie hrdiel organizácie logistiky – hladomoru. Lebo 5 predajničiek – večierok by sa uživilo tiež. Aj „na knižku“. Snažím sa zásobiť sa vecami na prežitie, ktoré mi v budúcnosti systém už nikdy nedovolí predať. Lebo jedného dňa po nás pôjdu!

 14. Tak, toto je dystopia ako „prasa“, o ktorej by sme si mysleli, že sme ju videli v TV – v tom „super“ hard horore. Kto si nechce kaziť príjemný večer, nech to radšej ani nečíta..

  Ale – na druhej strane: Doba je ťažká a prebudenie čo len jediného človiečika, už nie je nejakým prepychom alebo ideálom, ale holou Nutnosťou! Pretože prebudený človek už spať nepôjde. A ľudia, ktorí zatvárajú oči pred realitou, jednoducho len hovoria – ÁNO – vlastnému zničeniu.

  K veci:
  „Dr. Coleman: CHTĚJÍ VÁS ZABÍT – A UDĚLAJÍ TO TAKTO (video)

  Toto je nejděsivější video, jaké kdy uvidíte. Nic z toho asi nikde jinde neuvidíte a nepřečtete. A jako obvykle je to všechno pravda. Řeknu vám, jak vás přesvědčí, abyste se zabili. A pokud se jim nepodaří přimět vás k sebevraždě, pak vám řeknu, jak vás zabijí. To je děsivé. Trvalo mi týdny, než jsem to dal dohromady, a stále mě to znepokojuje, hovorí vo svojom videu dr. Vernon Coleman.

  Je duben 2024 a vítejte u videa č. 335.
  Ve svém posledním videu jsem řekl, že si dávám pauzu a myslel jsem to vážně. Přišlo však ještě něco, před čím vás musím varovat.
  Euthanasie. Sebevražda lékařem.

  Eutanazie je o šetření peněz, sbírání orgánů pro superbohaté, zabíjení postižených dětí, zabíjení duševně nemocných a snižování peněz vynakládaných na péči o chudé a postižené a pacienty trpící bolestí.

  Eutanazie není bezbolestná a je to všechno o šetření peněz a odebírání orgánů pro bohaté.
  A fyzické postižení si nyní zaslouží eutanazii také.

  V roce 2010 britská vláda v tichosti změnila právní definici zdravotního postižení. Spousta lidí si myslela, že do této klasifikace nepatří, ale mýlili se. Nyní jste automaticky klasifikováni jako zdravotně postižení (a tedy pravděpodobně vhodným kandidátem na eutanazii), pokud mimo jiné máte:

  – Jakoukoli poruchu zraku,
  – Jakékoli fyzické nebo duševní postižení,
   – Jakékoli potíže při komunikaci s ostatními lidmi,
  – Jakékoli potíže s vyplňováním formulářů,
  – Jakékoli potíže s přípravou a konzumací jídla,
  – Jakékoli potíže se sezením nebo vstáváním,
  – Jakékoli potíže s používáním počítače,
  – Jakékoli potíže s mytím a oblékáním,
  – Jakékoli potíže s dodržováním pokynů,
  – Long covid – i když neexistuje,
  – Menopauzu,
  – ADHD, autismus, dyslexii.

  Miliony lidí změnu uvítaly. Postižení mohou být trvale mimo práci a pobírat dávky. Ale handicapovaní lidé jsou kandidáty na eutanazii, ať už jsou, nebo nejsou ochotni být zabiti.

  Aktivisté vystupující za zdravotně postižené po mnoho desetiletí varovali, že legalizace asistované sebevraždy povede k tomu, že společnost znehodnotí životy lidí, kteří jsou zdravotně postižení nebo starší.

  Obvykle nevysloveným strachem bylo, že se pacienti budou cítit provinile, pokud se nezabijí (nebo svoje zabití nedovolí. Pozn.: viď asistovaný písomný súhlas mld. ľudí na Zemi – s vaxináciou proti C-19).

  A predsa sa to deje..

  Nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se hromadným sdělovacím prostředkům a bojujte proti lžím.

  A děkuji za sledování starého muže v křesle. Jsem starý, odchází mi oči, mám potíže s počítačem a mám obavy. Jakkoli jste staří, měli byste se také bát“ – koniec citácie dr. Colemana.

  Prepis celého videa – dr. Colemana je v odkaze nižšie:

  https://cz24.news/dr-coleman-chteji-vas-zabit-a-udelaji-to-takto-video/

  P.S: Dovolím si na druhej strane doplniť, že práve STRACH, STRESY, OBAVY, DEPRESIE, sú „výživnou pochutinou“ pre pozemské parazitujúce satan-entity, žijúce práve z deštruktívnej energie ľudí..

  • A preto borovička. Ak sme vojaci – potrebujeme na niečom fičať. No – a my zabijeme ich! Už aby to bolo!

   Poznámka – depresia je neschopnosť tvoriť budúcnosť – takže nepatrí pod emocionalitu – je to paralyzovaná kognitivita. Ja mávam strach, stres a obavy. Ale tvorivosť si zachovávam stále – takže depka nie. Takže pome – MOR HO! A tvorme budúcnosť – aj keď v strachu, strese a obavách! Začnime ich konečne moriť!

 15. Komu príčetnému vadí slnečné žiarenie?!
  Snáď len upírovi…

Pridajte komentár

*