Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Prečo medicína nedovolí vyliečiť rakovinu, aj keď to hravo dokáže


Print Friendly, PDF & Email

Prečo medicína nedovolí vyliečiť rakovinu, hoci to hravo dokáže

Predstavte si haváriu dopravného lietadla s úmrtiami ľudí. Môžete si byť istý, že takáto udalosť by plnila titulné stránky hlavných médií.

No a my tu dnes máme na Slovensku ekvivalent 1 až 2 havárii lietadiel každý deň, kde všetci na palube zomrú, avšak v dôsledku rakoviny.

Každý rok je v Amerike diagnostikovaných 2 milióny prípadov tohto ochorenia.

Na Slovensko po prepočte vychádza približne 30 až 40 tisíc nových pacientov ročne. Napriek obrovským technologickým pokrokom za posledných 50 rokov, dnes na rakovinu v priebehu života ochorie každý tretí z nás.

Západná medicína však nie je o nič bližšie k nájdeniu „lieku na rakovinu“, pričom rakovina narástla do svetovej epidémie. Štatistiky hovoria nasledovné:

 • Na začiatku rokoch 1900 ochorel na rakovinu 1 človek z 20
 • V rokoch 1940 to už bol 1 z 16
 • V rokoch 1970 sa výskyt zvyšuje na 1 z 10
 • Dnes je to už 1 z 3

Podľa amerického centra pre kontrolu chorôb (CDC) sa na rok 2013 predpokladalo približne 1,66 milióna nových prípadov rakoviny. Ak celková miera úmrtnosti klesá, prečo miera výskytu rastie?

Odpoveď je jednoduchá: 40 ročná vojna proti rakovine je fraška

Epidémia rakoviny je snom veľkej farmácie. Ich kampaň na umlčanie a utajenie liekov na jej liečbu bola a je extrémne silná. Podrobne o tom vypovedá film na videu nižšie (v angličtine).

Rakovinová mašinéria

Prosím pochopte jednu vec – rakovina je obrovským biznisom. Rakovinový priemysel nemíňa zo svojho multi-miliardnového potenciálu v podstate nič na efektívne preventívne stratégie akými sú zásady stravy, cvičenia a vzdelávania v oblasti obezity.

Namiesto toho nalievajú svoje peniaze do „rakovinových terapií“ namiesto jej predchádzaniu alebo skutočnej liečby.

Je to pochopiteľné – prečo by si strieľali do vlastnej dojnej kravy? Veď ak dokážu udržať dobre naolejovanú rakovinovú mašinériu v behu, budú neustále zarábať masívne zisky z chemoterapií, rádioterapií, diagnostických procedúr a operácií.

Typický pacient s rakovinou utratí na svoju liečbu ročne v priemere 50 tisíc amerických dolárov (či už priamo zo svojho, alebo cez zdravotné poistenie).

Chemoterapia patrí medzi najdrahšie z uvedených terapií, mnohé vyjdú na 3 až 7 tisíc dolárov za mesačnú dávku.

Ak by rakovinový priemysel povolil skutočné vyliečenie, potom ich pacienti zmizli. Dáva preto lepší zmysel udržiavať pacientov pri živote, avšak chorých a stále sa vracajúcich pre viac ich „liečby“.

Ako sme dospeli k takémuto stavu?

Uvedený dokumentárny film je neskutočne informatívny. Do detailov vysvetľuje ako sa farmaceutický priemysel spolčil s lekárskymi komorami a vypracoval geniálny plán ovládnutia zdravotníckeho systému v troch jednoduchých krokoch.

Celé to nastalo začiatkom rokov 1900. V kocke to prebiehalo nasledovne:

 1. Medzinárodní bankári vlastniaci farmaceutické a chemické továrne získali kontrolu nad systémom medicínskeho vzdelania.
 2. Poskytli granty lekárskym komorám a popredným univerzitám výmenou za miesta v ich vedeckých radách a za schopnosť kontrolovať ich činnosť.
 3. A napokon prefíkane vykonštruovali vlastnú kontrolu nad prakticky každým štátnym kontrolným orgánom zaoberajúcim sa oblasťou medicíny.

Keďže za posledných 100 rokov vo svete vládla akademická a priemyselná dominancia USA a Európy, ich „vedecké“ poznatky sa často nekriticky preberali aj do ostatných krajín, vrátane bývalého východného bloku.

Takto vznikol v podstate celosvetový systém kontroly finančného a farmaceutického priemyslu nad poznatkami a liečebnými terapiami rakoviny.

Neopovážte sa nikoho vyliečiť!

Napriek ohromnému množstvu peňazí vynakladaných dnes na výskum rakoviny, 2 z 3 pacientov jej podľahne do 5 rokov od stanovenia diagnózy, ktorú nasledujú konvenčné terapie (chemoterapia, rádioterapia, operácia).

To príliš ani neprekvapuje, keď si uvedomíte, že dve z nich sú samé karcinogénne. Jedna štúdia predpokladá, že len pre 1 z 20 pacientov prinesie chemoterapia nejaký úžitok.

Za posledných 100 rokov bolo vynájdených veľké množstvo prírodných terapií liečby rakoviny, ktorými sa podarilo úspešne vyliečiť ľudí v USA i iných krajinách sveta. Na všetky z nich bolo zaútočené – boli diskreditované, zosmiešňované, umlčané a odpratané medicínskym monopolom.

Výskumníci a lekári boli prenasledovaní, napádaní, ohováraní, uväznení a profesionálne zruinovaní. A to všetko len za tú drzosť spriečiť sa medicínskemu establišmentu…

Preto keď dnes medicína používa slovo „šarlatán“, skutočne tým však myslia „konkurent“.

Pre ochranu medicínskeho monopolu je každá nová prírodná terapia prijímaná farmaceutickým a zdravotníckym priemyslom s masívnym odporom.

Výrobcovia liekov nemajú záujem o prírodné látky, ktoré nemôžu patentovať, čím by narúšali ich príjmy.

Preto pôjdu, ako aj v minulosti vždy išli, do extrémnych krokov aby zabránili verejnosti dozvedieť sa pravdu o efektívnych prírodných terapiách (konkurenčných hrozbách).

Štátne orgány na kontrolu liečiv a potravín sú z veľkej časti financované, sponzorované a personálne prepojené s farmaceutickým priemyslom. Bránia sa konkurencii prezlečení za ochranu verejnosti, kým skutočnosť je taká, že chránia len a len zisky farmaceutických spoločností.

12 terapií na prevenciu rakoviny

Je toho tak veľa, čo môžete spraviť na vašu ochranu pred rakovinovým ochorením. Avšak prosím nečakajte až na jej diagnózu.

Preventívne kroky musíte urobiť teraz!

Je oveľa jednoduchšie sa rakovine vyhnúť ako ju liečiť, keď už raz vypukne.

Dokonca verím, že je možné úplne vylúčiť riziko vzniku rakoviny, ako aj mnohých iných chronických ochorení, prípadne radikálne zlepšiť vyhliadky na vyliečenie ak už ňou trpíte.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Nasledujúcich 12 stratégií by vám k úspechu malo poskytnúť kľúč:

1. Príprava jedla

Konzumujte aspoň tretinu vašej stravy surovú. Vyhýbajte sa vyprážaniu a opekaniu. Namiesto toho varte vo vode alebo pare.

Pouvažujte o pridaní protirakovinových jedál, byliniek, korení a doplnkov do vášho jedálnička ako napríklad: brokolica, kurkumín a resveratrol.

Ak sa chcete dozvedieť viac o potravinách bojujúcich proti rakovine, pozrite si v angličtine článok s názvom „Dramaticky efektívne nové prírodné metódy na vyhladovanie rakoviny a obezity“.

2. Sacharidy a cukry

Znížte, prípadne úplne eliminujte spracované potraviny, cukor (fruktózu) a na zrnovinách založených jedál z vašej stravy.

To sa týka aj celozrnných nespracovaných ne-bio obilovín, pretože sa zvyknú tráviť príliš rýchlo, a popri tom nadmerne zvyšujú hladiny inzulínu.

Dôkazy sú jasné a hovoria, že ak sa chcete zbaviť rakoviny, prípadne ak už ju máte, potom bezpodmienečne sa musíte vyhýbať všetkým formám cukru a hlavne fruktózy, ktorá priamo nádory vyživuje a podporuje ich rast.

Ubezpečte sa, že príjem fruktózy máte pod 25 gramov denne.

3. Bielkoviny a tuky

Pouvažujte nad znížením príjmu bielkovín na úroveň jeden gram na kilogram váhy. (Poznámka: Veľmi dobrým pomocníkom na odsledovanie si množstiev jednotlivých zložiek stravy je naša Nutričná kalkulačka).

Je veľmi nepravdepodobné, že by dospelý jedinec potreboval skonzumovať viac ako 100 gramov bielkovín denne. Skôr polovica z toho je viac reálna.

Nadbytočné bielkoviny nahraďte vysoko kvalitnými tukmi, aké poskytujú napríklad bio vajíčka, kvalitné mäsá, avokádo alebo kokosový olej.

4. Geneticky modifikované potraviny (GMO)

Vyhýbajte sa geneticky modifikovaným potravinám. Tie sú často vo zvýšenej miere postrekované herbicídmi ako napríklad Round-Up od Monsanta (obsahujúci glykofosfáty), ktorý je pravdepodobne rakovinotvorný.

Francúzsky výskumný tím extenzívne skúmal tento herbicíd a zistil, že pre ľudské bunky je toxický a údajne i rakovinotvorný. Preferujte čerstvé, bio a lokálne produkované potraviny.

5. Živočíšne omega 3 mastné kyseliny

Normalizujte si pomer prijímaných omega 3 a omega 6 mastných kyselín.

Dosiahnete to užívaním kvalitného oleja z morských kôrovcov (krill oil) a súčasným znížením príjmu spracovaných rastlinných olejov (rafinované oleje na vyprážanie, margaríny).

6. Prírodné probiotiká

Optimalizácia črevnej mikroflóry zníži výskyt zápalov a posilní váš imunitný systém. Výskumníci zistili, že niektoré druhy rakoviny spúšťajú chronický zápalový proces, na ktorom potom závisí ich ďalší rast.

Ďalej sa domnievajú, že odstránením týchto zápalových procesov je možné spomaliť progresiu rakovinového ochorenia a zlepšiť odozvu na chemoterapiu (poznámka: týmto v žiadnom prípade neobhajujeme zmysluplnosť chemoterapie).

7. Cvičenie

Cvičenie znižuje hladinu inzulínu. To vytvára prostredie s nízkou koncentráciu cukru, ktoré spomaľuje rast a šírenie rakovinových buniek.

V 3-mesačnej štúdii sa ukázalo, že cvičenie ovplyvnilo bunky imunitného systému, ktoré sa stali oveľa silnejšími v boji proti chorobám u pacientov po chemoterapii.

Vedci aj organizácie na poli rakoviny stále viac a viac odporúčajú pravidelné cvičenie pre zníženie rizika rakoviny, ako aj pre zlepšenie účinnosti jej liečby.

Výskum tiež odhalil, že cvičenie dokáže vyvolať apoptózu (naprogramovanú smrť) v rakovinových bunkách. Ideálne by váš program cvičenia mal obsahovať cviky na rovnováhu, flexibilitu a vysoko-záťažový intervalový tréning (HIIT).

8. Vitamín D

Existuje vedecký dôkaz, že dokážete znížiť riziko rakoviny až o polovicu iba tým, že si optimalizujete hladiny vitamínu D prostredníctvom adekvátneho vystavenia sa slnečnému žiareniu.

Vaše hladiny vitamínu D v krvi by mali byť stabilne v rozmedzí 50 až 70 ng/ml. V prípade, že sa liečite na rakovinu, potom by to malo byť skôr 80 až 90 ng/ml pre dosiahnutie optimálneho výsledku.

Ak užívate vitamín D orálne a máte rakovinu, je vhodné sledovať jeho úroveň v krvi a zároveň užívať vitamín K2. Nedostatok vitamínu K2 totiž často vyvoláva príznaky typické pre toxicitu z nadužívania Vitamínu D.

Viac informácii o danej problematike nájdete napríklad v článku (po anglicky) Čo potrebujete vedieť o vitamíne K2, D a vápniku.

9. Spánok

Ubezpečte sa, že sa vám dostáva dostatok regeneračného (hlbokého) typu spánku. Zlý spánok môže ovplyvniť produkciu melatonínu.

Nedostatok melatonínu je spájaný so zvýšeným rizikom inzulínovej rezistencie a priberaním na váhe. Obe z týchto zložiek prispievajú k rozvoju rakovinového ochorenia.

10. Vystavenie sa toxínom

Znížte svoje vystavenie sa toxínom z prostredia akými sú pesticídy, herbicídy, domáce čistiace prostriedky, syntetické „osviežovače“ vzduchu a toxická kozmetika.

11. Expozícia rôznym typom elektromagnetického žiarenia

Znížte svoju expozíciu a chráňte sa pred radiáciou z mobilných telefónov, vykrývačov mobilného signálu a základných staníc, domáceho wi-fi, silným elektrickým a magnetickým poliam.

Taktiež sa vyhýbajte nadmernému röntgenovaniu, ktoré zahŕňa bežné röntgenové snímky, snímky u zubára, CT-čka či mamogramy.

12. Manažment stresu

Stres je zo všetkých zdrojov najväčším prispievateľom k chorobám. Dokonca aj americká CDC hovorí, že 85% chorôb je vyvolávaných emociálnymi faktormi.

Je vysoko pravdepodobné, že stres a nevyriešené emócie zohrávajú pri ochoreniach dôležitejšiu úlohy ako fyzické faktory. Preto sa uistite, že sa nimi budete adekvátne zaoberať.

Čo robiť ak už trpíte rakovinovým ochorením

Bez pochybností, najúčinnejšou metódou liečby rakoviny, o ktorej viem, je vyhladovanie rakovinových buniek tým, že im odopriete ich zdroj výživy.

Na rozdiel od zdravých buniek, ktoré sú schopné pre tvorbu energie spaľovať cukry alebo tuky, rakovinové bunky túto flexibilitu nemajú.

Dr. Otto Warburg získal za tento objav pred 75 rokmi Nobelovu cenu, avšak žiadny dnešný onkológ tento poznatok bohužiaľ nevyužíva.

Preto integrovanie katogénnej diéty s hyperbarickou kyslíkovou terapiou, ktorá je pre rakovinové bunky smrteľná, by bola stratégia, ktorú by som odporúčal vlastnej rodine, ak by im bola diagnostikovaná rakovina.

Samozrejme nezaškodí doplniť aj ďalšie spôsoby uvedené v tomto článku vhodné pre predchádzanie rakoviny, ako aj ďalšie terapie spomenuté v inom článku venovanom efektívnym a netoxickým metódam liečby rakoviny.

Liečba osteoporózy

Zdroj: mercola.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobrý a hlavne užitočný článok v dnešnej dobe, keď pacient na rakovinu sa potrebuje v prvom rade zorientovať a povedať si ako ďalej…R.R.Rife vedel už v 30-tych rokoch o podstate rakoviny viac ako niektorí dnešný onkológovia: http://www.youtube.com/watch?v=9plym5XfI8w

 2. Úžasný příběh chlapce, který utekl před chemoterapií a poradil si s rakovinou přirozeným způsobem:

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3487-uzasny-pribeh-chlapce-ktery-utekl-pred-chemoterapii-a-poradil-si-s-rakovinou-prirozenym-zpusobem

 3. tu je ten vami uvádzaný film z článku so slovenskými titulkami ► https://www.youtube.com/watch?v=oEdO6TeUDI8

 4. Jarmila Krejci

  13. Virus Epstein-Barrove / anthony william/

 5. namiesto hlúpych fariem, tvárí, talentov, hlasov a podobne by mali konečne vzdelávať národ o tom, aký vplyv na ich život má jedlo, že v syre nemá čo hľadať farbivo a rastlinný tuk, čím bolo kŕmené zviera ktoré zjedli a podobne…. lebo keď sa nevyznáme v základných veciach, ľahko uveríme čomukoľvek čo prejde okolo nás. Alebo fungovanie tela – trávenie, vylučovanie, vstrebávanie….. Učí sa to ešte vôbec v škole? Lebo potom mi moja mama dá otázku: a keď používaš rastlinné mlieko, tak prečo nechceš použiť rastlinný tuk (myslela margaríny atď)…. tak som len bezradne na ňu pozrela….

 6. Definitiva

  12 stratégií v článku zodpovedá MAKROBIOTIKE. Táto strava plus životospráva je všeobecnou a vysoko účinnou prevenciou pred všetkými civilizačnými chorobami a jedinou účinnou liečbou, ak už ste civilizačne ochoreli.
  Doktori o liečbe stravou nechcú ani počuť, arogantne vyhlasujú, že oni liečia len chemickými liekmi, debatu o makrobiotike ani nezačnú a rýchlo sa vás zbavia, ako by ste boli rádioaktívny.
  Hovorím aj z vlastnej skúsenosti, makrobiotika funguje na 100 %, človek omladne o 20 rokov, je duševne vysoko aktívny, žiadna únava, ani na jar, fyzicky funguje tiež lepšie, svalová únava sa nekoná. Liečba, podľa ochorenia, trvá niekoľko mesiacov až rokov a po dobrých výsledkoch s makrobiotikou iba blbec sa vráti k euro-americkému spôsobu tzv. civilizovaného spôsobu života a prinavráti si všetky choroby a skorú smrť. V populácii je podľa štatistík výskyt mentálne mierne retardovaných jedincov, čiže debilov, asi dve tretiny, pre nich fakty neplatia a makrobiotiku vyhlásia za blbosť. Debilita nemá súvis so vzdelaním človeka, ale s jeho výchovou v rannom detstve, až do dospelosti.
  Štátny monopol na vzdelanie, ŠTÁT pod dohľadom korporácií, je zárukou miernej mentálnej retardácie obyvateľstva po ďalšie generácie..
  Pri makrobiotike nepotrebujete vakcíny, vitamíny, minerály a iné doplnky stravy, ktoré vám narušia jemnú reguláciu v tele a okradnú vás o peniaze.
  Pri makrobiotike nepotrebujete lekára, jedine iba ak 100 ročný zomriete a doktor musí potvrdiť, že ste zomretý. Po dlhom zdravom a aktívnom živote.
  Kushi, Makrobiotikou ke skutečnému zdraví
  Campbell, Čínska štúdia.
  Doktori nevedia stanoviť príčinu ochorenia, t.j. zlou stravou a zlou životosprávou spôsobené zlé fungovanie organizmu, zaplavenie odpadmi a toxínmi, porucha fyziologického riadenia tela, zlyhanie orgánov, pečeň, srdce, črevo, imunita…
  Doktori sa učili len stanoviť príznaky ochorenia a tieto potlačiť chemickými liekmi, človeku sa krátko „uľaví“, ale ostáva chorý a vekom sa choroba zhoršuje, ale NELIEČI!!!

Pridajte komentár

*