Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

5G – Globálny experiment na ľuďoch bez ich súhlasu


Print Friendly, PDF & Email

5G – Globálny experiment na ľuďoch bez ich súhlasu

5G je nová generácia infraštruktúry mobilných telefónov, ktorá sa však kategoricky líši od svojich predchodcov (4G/LTE, 3G, 2G, atď.).

Nejde len o prostú aktualizáciu. Ide o veľký nárast – a zmenu – v type bezdrôtového žiarenia, ktorému budeme, bez súhlasu, všetci vystavení, či už túto službu využívame, alebo nie.

5G stavia na jestvujúcej infraštruktúre a okrem toho využíva extrémne vysoké frekvencie (milimetrové vlny) 25 gigahertzov (GHz), či vyššie.

Tieto 5G signály sa nešíria ďaleko, antény budú preto nainštalované približne po každých 2 – 10 domoch v obytných štvrtiach. Výrazne sa tak zvýši naše vystavenie bezdrôtovému RF (rádiofrekvenčnému mikrovlnnému) žiareniu, pôsobiacemu nepretržito 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Bezpečnostné smernice pre vystavenie ľudí žiareniu sa neaktualizovali už viac než 20 rokov, zatiaľ čo žiarenie z mobilných a bezdrôtových telefónov, WiFi a z bezdrôtových monitorovacích zariadení pre malé deti za ten čas exponenciálne zrástlo.

Žiadne štúdie bezpečnosti

Na vypočutí pred Senátom USA vo februári 2019 najvyšší vedúci pracovníci telekomunikačných služieb pripustili, že pri technológii 5G nevykonali žiadne testy bezpečnosti a žiadne ani neplánujú.

Momentálne sú v USA a v zahraničí niekoľko desiatok miest, ktoré 5G majú, stále však nejestvuje žiadny vedecký dôkaz, ktorý by podporoval akékoľvek tvrdenie o jej bezpečnosti.

Avšak to, čo ukazuje príslušný výskum, je dôvod na poplach.

Tisíce nezávislých štúdií naznačujú nepriaznivé zdravotné účinky bezdrôtového žiarenia. Tie siahajú od rakoviny a neplodnosti až po poškodenie DNA.

Ako sme už spomenuli, bezpečnostné smernice pre úroveň vystavenia ľudí žiareniu neboli aktualizované už viac než 20 rokov. Zároveň, za tú istú dobu žiarenie z mobilných a bezdrôtových telefónov, WiFi a bezdrôtových monitorovacích zariadení pre malé deti exponenciálne rástlo.

Planéta Zem pokrytá žiarením

Agenda 5G je obrovská. Podľa odhadov obsahuje 200 miliárd vecí obsahujúcich vysielače, ktoré budú do roku 2020 súčasťou internetu vecí (IoT) a o niekoľko rokov neskôr to bude jeden bilión.

5G je predzvesťou zavádzania väčšieho množstva robotiky, umelej inteligencie a autonómnych vozidiel. To vrátane 5G antén, nainštalovaných v autách – za našimi hlavami, ožarujúcich nám mozgy – aby sme sa mohli zhovárať s ľuďmi v iných vozidlách a dávať pokyny našim autonómnym autám, kam nás majú zaviezť.

Základné stanice a zariadenia 5G majú početné antény vo fázových usporiadaniach, spoločne fungujúcich na emitovaní zaostrených, riaditeľných, laseru podobných lúčov, nasledujúcich jeden po druhom.

Každý 5G telefón bude fungovať ako miniatúrna veža pre ostatné mobilné telefóny, obsahujúc tucty drobučkých antén, spolupracujúcich na sledovaní a zacieľovaní úzko zaostreného lúča kvôli vyhľadaniu a spojeniu s najbližšou mobilnou anténou.

FCC (Americký telekomunikačný regulačný úrad) prijal pravidlá, ktoré týmto lúčom dovoľujú mať až 20 Wattov, čo je desaťkrát viac, než sú  povolené hladiny u súčasných telefónov.

Početné nezávislé štúdie o žiarení milimetrových vĺn už dokazujú celý rad biologických účinkov, čo naznačuje, že zvýšenie frekvencií môže škodlivé účinky zhoršovať.

Alarmujúce dôkazy o poškodení zdravia

Škodlivé biologické účinky bezdrôtového žiarenia demonštruje viac než 10 000 odborných vedeckých štúdií, vykonaných nezávislými výskumníkmi z celého sveta.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Oveľa citlivejšie naň, z dôvodu svojich vývojových fáz, reagujú deti. Navyše je bezdrôtové žiarenie kumulatívne, čím deti vystavuje väčšiemu riziku.

K týmto účinkom patria:

 • škodlivé účinky na vývoj plodu a novorodenca
 • škodlivé účinky na malé deti
 • nádory mozgu a iné druhy rakoviny
 • poškodenie DNA a zmenená expresia génov
 • neurologické účinky a zhoršenie kognitívnych schopností
 • zhoršená činnosť a kvalita spermií
 • výpadky učenia a pamäti
 • kardiovaskulárne ochorenie
 • zmenený metabolizmus
 • a iné

Mechanizmus biologického poškodzovanie bezdrôtovým žiarením bol správne pochopený až po tom, čo Martin Pall, PhD., demonštroval, ako sú narušované napätím otvárané kalciové kanály, čo vedie k nadmernému vplyvu vnútrobunkových iónov vápnika na naše bunky.

Početné nezávislé štúdie o žiarení milimetrových vĺn dokazujú celý rad biologických účinkov, čo naznačuje, že zvýšenie frekvencií môže škodlivé účinky zhoršovať.

Najnovšie sa dokonca ukazuje, že niektoré frekvencie 5G, hlavne tie okolo 60 GHz, môžu zvyšovať úmrtnosť na koronavírus v dôsledku blokovania schopnosti krvi prenášať kyslík. Podrobnejšie sme o tom písali nedávno v tomto článku.

Technológia 5G je vydávaná za novú priemyselnú revolúciu, pričom v skutočnosti znamená dohľad kapitalizmu, v ktorom sa sledujú, zaznamenávajú a najvyššej ponuke predávajú intímne detaily našich životov a zároveň nás všetkých ožaruje.

Vládna korupcia

Zákon o telekomunikáciách z roku 1996, odsek 704, dáva priemyslu telekomunikácií voľnú ruku a zakazuje odpor voči bezdrôtovej infraštruktúre, zakladajúci sa na účinkoch na životné prostredie, ku ktorým patria aj zdravotné účinky.

Našťastie, tento zákaz práve teraz rieši súd.

Telekomunikačný priemysel by mala regulovať Federálna komisia pre telekomunikácie (FCC); Harvardské centrum pre etiku však opisuje FCC ako „nesvojprávnu agentúru“, nachádzajúcu sa v područí priemyslu, ktorý má regulovať.

Multibiliónový telekomunikačný priemysel vládne masívnou silou lobyingu a prostredníctvom všetkým prestupujúcej, propagandistickej reklamy a prítomnosti médií, velebiacich 5G, aj impozantným vplyvom na verejnosť.

V informačnom veku sú dáta pohonom ekonomiky. Technológia 5G sa vyhlasuje za ďalšiu priemyselnú revolúciu, pričom v skutočnosti znamená dohľad kapitalizmu, v ktorom sa sledujú, zaznamenávajú a najvyššej ponuke predávajú intímne detaily našich životov a zároveň nás všetkých ožaruje.

Ožarujeme aj z oblohy

Okrem miliónov nových základných staníc na Zemi patrí k 5G aj viac ako 20 000 satelitov na nízkej obežnej dráhe, s nepriaznivým vplyvom na ionosféru.

Medzi hlavných hráčov patrí spoločnosť SpaceX Elona Muska, a tiež OneWeb a Amazon.

V súčasnosti už bolo vypustených prvých pár stoviek 5G satelitov a ďalšie sú na ceste. Priame žiarenie z týchto satelitov, v kombinácii s tým, ako znečisťujú našu ionosféru, spolu s globálnym elektrickým obvodom budú pravdepodobne katastrofou pre všetok život na Zemi.

Je vážna obava, že 5G vyvolá závažné, nezvratné účinky u ľudí a trvalé poškodenie všetkých pozemských ekosystémov.

Na ochranu života vo všetkých jeho formách je potrebné vykonať okamžité opatrenia. Jedným riešením sú káblové verejné siete, ktoré umožňujú bezdrôtové wifi internetové pripojenie v domácnostiach a podnikoch bez toho, aby bolo vnucované všetkým.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: wakingtimes.com, Spracpoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Depopulácia v plnom prúde. A to je hrozné, že väčšina ľudí sa dá uplatiť, potom je časť ľudí „nevedomých“, ako napr. včera jedna dôchodkyňa mi oznámila, že už veľmi očakáva vakcínu proti Korone, ihneď si ju dá pichnúť aby mohla všade ísť (skoro som odpadla).
  Alebo skončíme ako v Číne (kreditný systém, každý je kontrolovaný…)
  Dnes v rádio Slovensko som počula, že Slovensko nakúpilo 240 ks lieku Remdesivir proti Covidu 19 od fy Gilead, len nenahlásili že „odídu“ obličky, ako to táto firma pretlačila… Dnes na web stránke MUDr. Mercolu bolo:
  Four of the five trial participants had adverse side effects, including renal failure with two patients requiring transplants.

 2. S 5G sítěmi je to jako s cigaretami. 80 roků je prokázaná škodlivost cigaret a díky úplatkům byla donedávna lidem zatajována skutečná realita.

 3. 5G, povinná depopulačná vakcína, chemtrails, gmo… a pôjdeme do „nebíčka“.
  V Srbsku sa búria proti postreku chemtrailsom, gmo plodinám…
  https://www.youtube.com/watch?v=VAUcB7sIYEU

 4. Neviem k tomu zaujať jasné stanovisko, len chcem pridať „novinku“, že Čína už vraj vyvíja pre zbrojné systémy 6G siete, ktoré jej majú zabezpečiť strategickú prevahu. Nemá o tom niekto vierohodné informácie?

Pridajte komentár

*