Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Pfizer vraj plánuje atentáty na lekárov ako Bryan Ardis a Vladimír Zelenko


Print Friendly, PDF & Email

Pfizer vraj plánuje atentáty na lekárov ako Bryan Ardis a Vladimír Zelenko

(Arsenio Toledo, Natural News) Pfizer s podporou Big Pharmy údajne plánuje zavraždiť lekárov ako sú Bryan Ardis a Vladimír „Zev“ Zelenko za zverejnenie zničujúcich objavov týkajúcich sa nového koronavírusu, ochorenia Covid-19 a vakcín, varuje Dr. Zelenko (na úvodnom obrázku).

Dr. Ardis, obchodník, chiropraktik a odborník na Covid-19, priznal, že on a Zelenko sú momentálne na „zozname ľudí na zabitie“. Uviedol to počas rozhovoru s Owenom Shroyerom v nedávnej epizóde „War Room“ na InfoWars.

„Nie som si istý, či to vie vaše publikum, ale asi pred dvoma týždňami Dr. Zev Zelenko – ktorý bol tiež hosťom vo vašom programe – ma v stredu trikrát priamo kontaktoval, aby mi zaslal nejaké informácie od svojej bezpečnostnej spravodajskej služby vo Washingtone,“ povedal Dr. Ardis.

„Dostali sa k nemu spravodajské informácie, že Big Pharma, konkrétne Pfizer, má zoznam subjektov určených na atentát, ktorý obsahuje určitých lekárov, a že Dr. Vladimír Zelenko je na tomto zozname číslo dva,“ pokračoval.

A k Zelenkovmu šoku bol Dr. Bryan Ardis číslo jedna na ich zozname ľudí, ktorí musia byť umlčaní v nasledujúcich dvoch týždňoch.“

Dr. Ardis následne kontaktoval svojho právnika Thomasa Renza, aby sa porozprával so Zelenkom a overil si tieto informácie. Len o niekoľko hodín neskôr zavolal Renz Ardisovi, aby potvrdil, že Zelenkove informácie sú správne a obaja lekári sú na spomínanom zozname.

Existuje dôvod, prečo sa na mňa zamerali,“ povedal Dr. Ardis s odkazom na svoje nedávne odhalenia týkajúce sa koronavírusu a vakcín.

„Na celom svete je veľa zlých kriminálnikov, ktorí sa skutočne zameriavajú na ničenie a zabíjanie ľudí.“

(Súvisiace: Dr. Bryan Ardis zverejnil obrovské obvinenia: Vírus, vakcíny a niektoré liečby na Covid-19 sú odvodené od hadieho jedu)

Ardisov nedávny objav týkajúci sa pôvodu Covid-19 z neho robí jedného z najväčších nepriateľov Big Pharmy

Jedným z najnovších objavov Dr. Ardisa je, že časť vytvoreného vírusu SARS-CoV-2 môže pochádzať z hadieho jedu.

Dr. Ardis začal skúmať túto možnosť už v decembri 2021, keď dostal tip od priateľa lekára. Poznamenal, že väčšina hadieho proti-jedu je odvodená buď z liečby monoklonálnymi, alebo polyklonálnymi protilátkami.

Potom poznamenal, že americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zakázalo na liečbu pacientov s Covid-19 používať monoklonálne protilátky, namiesto toho uprednostňovali toxický liek remdesivir.

(Súvisiace: Zomrel vám príbuzný na covid? V skutočnosti ho možno zabili nemocniční lekári!)

Zrazu som si uvedomil že monoklonálne protilátky sú vlastne proti-jed. Federálna vláda nechce, aby sme používali proti-jed. Prečo bojujú proti proti-jedu a prečo zisťujeme, že proti-jed pôsobí proti covidu?“ uviedol Dr. Ardis.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Nie je to vírus? Je to jed? … Preto nechcú, aby sme používali monoklonálne protilátky?“

Aby to Dr. Ardis ďalej preskúmal, vrátil sa späť na začiatok a snažil sa pochopiť pôvod Covidu-19. Poznamenal, že mainstreamové médiá presvedčili veľkú časť verejnosti, aby uverila teórii o prirodzenom pôvode, ktorá predpokladá, že SARS-CoV-2 pochádza z netopierov.

Neexistuje žiadne overovanie faktov o netopieroch. Stále odpútavajú vašu pozornosť k netopierom,“ povedal.

Čínski odborníci však od samého začiatku poukazovali na to, že ak sa má veriť teórii o prirodzenom pôvode koronavírusu, nemohli to byť netopiere, pretože netopiere v okolí Wu-chanu hibernujú.

Ako sa potom mohlo prvé rozsiahle ohnisko v meste vyskytnúť uprostred zimy?

Genetické sekvencie vzoriek SARS-CoV-2 od prvých pacientov s koronavírusom vo Wu-chane tiež potvrdzujú, že genetická informácia je viac podobná dvom hadom – kraitovi a kobre kráľovskej, z ktorých oba sú vysoko jedovaté.

„Som presvedčený, že Covid-19 nie je žiadny respiračný vírus. Je to vlastne otrava jedom a verím, že používajú syntetizované peptidy a proteíny z hadích jedov a podávajú ich obyvateľstvu, pričom sa zameriavajú na určitých ľudí,“ pokračoval Dr. Ardis.

„Toto je najoriginálnejšia zo všetkých biologických zbraní, aké kedy boli. Hadí jed!

Keď hovorím, že toto je tá najdiabolskejšia vec, akú som kedy v živote videl, vedeli by ste si niekedy predstaviť, že ním bude najväčší symbol zla v celom kresťanstve – had?“ uzavrel Dr. Ardis.

Viac informácií o zločinoch spoločností Big Pharmy nájdete na stránke BigPharmaNews.com.

Pozrite si celý rozhovor Owena Shroyera s Dr. Bryanom Ardisom (v angličtine) nižšie:

Vyššie uvedené video nájdete na kanáli Infowars na platforme Brighteon.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Arsenio Toledo, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak niekto zabije milióny ľudí, tak verím že ešte pár zvládne.

 2. Takto…
  Keďže prebieha súboj dvoch židovských konceptov – Talmudu /Dom Sionu/ a Tóry /Chasidi/ – a Zelenko a spol predstavujú Tǒru – ide o rinčanie zbraňami. Ani jeden z konceptov si nedovolí zabiť – mimo holokaustu – čo je vec riadenia vyšších pohybov – žida! Teraz nejde o holokaust! Možno rituálne – akože Zelenko predstavuje Tóru! Ale potom by išlo o odkrytie sporu týchto konfliktov a to by odkrylo perifériu moci židovstva! Lebo statius je neistále taký – že žid so židom drží. Ale raz za čas treba obetovať aj žida! Nezmysli? Celá „farma“ je židovská! Takže ktorá židovská farma chce zlikvidovať žida Zelenko? Systém obetných baránkov? Aby židovstvo prežilo?

  Skúsme to na obyvateľstve Slovenska – kto sa pridá „vakcinačne“ ku komu? Zelenko – chasid – je „antivakcer“. Ale jeho pacient Trump? Tu stále ide o to, kto je na konci potravného reťazca! Dobytok!

  • Nemyslíme si, že Žid Žida nezabije. Pozrite sa na masívne preočkovaný Izrael. Hovorilo sa, že Izrael vznikol s heslom „Už nikdy viac“, teda nikdy viac holokaust. A pozrite sa, mali ich tam teraz všetkých pokope a rvali do nich tie vakcíny jedna radosť. Momentálne Izreal zažíva extrémne vysoké necovidové úmrtia. V podstate na nich (ako aj na iných národoch sveta) urobili vakcinačný holokaust, akurát pre Židov to bol už druhý holokaust v poradí.

   Podľa Davida Ickeho vládne svetu, vrátane Izraela, satanistická Sabatiniho sekta, ktorá sa síce vydáva za Židov, ale je to v podstate mafia a tí nemajú problém so zabíjaním kohokoľvek, teda aj bežných Židov. Ba čo viac, podľa Ickeho táto satanistická sekta doslova nenávidí Židov.

   • Áno – oni sú bieli/chazarskí, turkistickí/ – lenže zároveň bielich nenávidia a boja sa ich – lebo všetci bieli sú ich konkurencia! Sú to všetci psychopati medzi bielimi!

    Teraz zadefinujme nenávisť k židom! Musí to byť zadefinovanie k židovstvu ako k sekte – židovstvo nie je národnosť! Židovstvo je doktrína!

   • Ja to nepovažujem za hoax ani konspiraciu. Už boli minulý rok zavraždení politici čo odmietli v ich krajine opichanie chemickým svinstvom od nazi Pfizeru.
    Psychopati zo svetoveho ekonomickeho fóra z Davosu sú schopní všetkého.

   • Treba si uvedomit, kto vladne Izraelu. To nie su Zidia, ale Chazari. Preto sa tam deje, co sa…

  • Pred nejakymi rokmi,som zil v Simi Valley,CA,Zid vlastnil mexicku restauraciu,za nejaky cas si jeho brat otvoril tiez mexicku Restauraciu priamo naproti,ten prvy zabil svojho brata,prisli mu na to a doteraz este sedi v Base,takze,je mozne ze zid zabije zida kvoli peniazom

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,ten kto zabil diabla-ztabil zlo,ten kto zabil zlo-zabil víznam bytia a života,bez diabla tu nebude to čo teraz máte a kto by toto od neho nechel mať,keď má žiť,lebo jeho matka tak chcela,,,,život a smrť nie je v jednote,,,,život a smrť nieje jedno,,,,život je zbytočnosť a smrť je potrebná a nedá sa obísť,ale životu sa dá vyhnúť,,,,hlupák radšej uverí životu na krátko v pokušení,ako odpočinku vo večnosti,,,,hore je temnota-tam dole je peklo,nebo a raj sú ukryté pred zrakom hriešníkov,,,,kto priíjíma-je požieračom,kto dáva je darcom,ale nikto nieje darcom a požieračom naveky,lebo podliehá času,,,,život je cestab ku starobe a utrpeniu,najprv on dáva a potom on berie,,,,obeta piodľa onoho boha.

   • Nic co by tu uz nebolo.Aj Jezisa zabili vysoki zidovski hodnostari ,pretoze jeho ucenie ohrozovalo ich moc a majetky.

 3. Díky, + přidám: Jarní setba je ohrožena. V návaznosti na zrušení přepravy obilí železničními dopravci společnost CF Industries varuje, že během jarní výsadby jsou nyní zastaveny železniční přepravy hnojiv. CF Industries: Union Pacific omezuje přepravu hnojiv, zpožďuje dodávky a brání přijetí nových železničních objednávek:
  viz: https://www.cfindustries.com/newsroom/2022/union-pacific-shipping-restrictions

  Týká se to nejen hnojiv, ale také DEF („Diesel Exhaust Fluid“), který je nezbytný pro všechny traktory, dopravní nákladní automobily, stavební stroje a další stroje, které používají dieselové motory. Bez DEF nelze provozovat tahače. Přestože se ceny i nedostatek nadále zhoršují, Jen Psaki (mluvčí bílého domu) jako vhodnou zástěrku uvádí, že za všechno může „Putin“. Zastavení dodávek energie, potravin a hnojiv je jen jednou malou součástí tohoto plánu. A bez dusíkatých hnojiv nebudou výnosy plodin nic jiného než katastrofální.
  Možná právě proto Čína skupuje veškeré zásoby obilí po celém světě a hromadí je jako šílená! A jestliže roky 2020 – 2021 byly „covidovou“ kapitolou globálního kolapsu, roky 2022 – 2023 budou kapitolou „hladomoru“?

  +EU zvažuje uvalení embarga na ruské ropné produkty, což by mohlo způsobit další katastrofu v dodavatelském řetězci. Evropští představitelé nyní připravují plány na uvalení embarga na ruské ropné produkty, což je zatím nejspornější opatření v rámci trestání Ruska za jeho invazi na Ukrajinu:
  https://www.zerohedge.com/commodities/oil-surges-session-highs-after-report-eu-drafting-ban-russian-crude

  Po zákazu ruského uhlí, který způsobil, že ceny uhlí na celém světě dosáhly rekordních výšek, nyní EU podle úředníků a diplomatů pravděpodobně přijme podobný zákaz na ruskou ropu. Energetická závislost se značně liší, neboť existují země jako Bulharsko, které jsou na ruské ropě téměř zcela závislé. Maďarsko již uvedlo, že ropné embargo nemůže podpořit. Evropská komise nyní připravuje návrhy na uvalení ropného embarga na Rusko, ačkoli ministři zahraničí se na zákazu ruské ropy zatím neshodli. Mezitím Austrálie, Kanada a Spojené státy, které jsou na ruských dodávkách méně závislé, již nákup ropy zakázaly.

  Více informací kolem dění zásob potravin ode mě zde: https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=7&t=11

  • Oľa!
   ONI sú organizovaný zločin! Ok – super bossovia! Ale žijú z ulice! A tak mi jednoducho vysvetli – ako bude fungovať obyčajná prostitútka! No lebo ona fugovať môže – ale oni bez nej nie! A nemyslím si, že NWO má na svete zlikvidovať parazitizmus. Parazitizmus determinuje NWO!
   Životnosť NWO je determinizovaná životnosťou parazita! Tých „len jedna miliarda nás“ im má akože umožniť „len prežiť“ – a to hovor parazitom.

   Vidím to veselo.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,silu nerátaj množstvom a davmi,,,,sila je bod zlomu,kde sa ľudský rozum a logika vždy mýli,,,,

  • Olga,velky suhlas,ja pripajam tiez Kanibalizmus

  • Pani Oľga, dik za odkaz.

 4. mariankosmac

  Len otázka – keď ide človek k lekárovi, nemocnice alebo sa pri nejakej nehode dostane do záchranky, tak sa ho vždy pýtajú, či je očkovaný. Tak čo na to odpovedať? Lebo lekári a sestričky sú zakerní, ak zistia že ste ešte neočkovaní, ste pre nich vhodná korisť na zapichnutie. Oni sú schopní človeka zaočkovať i pri operácii a až po zobudení z narkózy sa človek dozvie že dostal očkovací bonus. Takže by bolo asi lepšie zaklamať a vravieť im že sme očkovaní. V prípade záchranky pri nejakej nehode to iste nebudú zisťovať (horšie by bolo ak človeka odvezú do nemocnice tam si to asi zistia kto nie je očkovaný).

 5. mariankosmac

  Inak pri tomto článku som mal zvláštne dejavu, alebo efekt Nelsona Mandelu – totiž mal som pocit že ten Zelenka, Zelenko či ako sa volá už bol zavraždený. Možno Zelenský hahaha.

 6. Z wikipedie:
  Monoklonálne protilátky sa môžu používať ako liek proti jedom (typicky uštipnutie hada). Najnovším využitím sú rekombinantné proteíny, ktoré zvyšujú afinitu imunitných buniek k ich cieľovým bunkám a zvyšujú tak ich efektivitu, napr. s cieľom liečiť rakovinu.
  Takže asi nehovoria “do vetra”…

  • Wikipedie?! Ta se stala bohužel rejdištěm placených aktivistů jistých NGOs, upravujících hesla podle výkladů zadavatelů. Dle vzoru Winstona Smithe na ubohé Wiki vyšívají velmi aktivně každý den, a cokoliv s politickými, historickými, národními, ekonomickými či sociálními konotacemi se průběžně proměňuje v aktuálně požadovanou a jedině povolenou svatou pravdu.. Čímž se z Wiki stal vskutku odporný projekt, kterému se soudný přispěvatel zdaleka vyhne!

Pridajte komentár

*