Putin odhalil pravdu o satanizme západných lídrov, čo drancujú svet a ničia slobodu


Print Friendly, PDF & Email

Putin odhalil pravdu o satanizme západných lídrov, čo drancujú svet a ničia slobodu

(Mike Adams, Natural News) Ruský prezident Vladimír Putin v plamennom prejave, ktorý udáva tón ruskému postoju proti západnému „Impériu lží“, odhalil pravdu o zlých, satanských vodcoch západných národov.

Podľa Putina západní lídri drancujú svet, spôsobujú nevýslovné ľudské utrpenie, mrzačia deti a umlčujú pravdu.

„Západné elity nielenže popierajú národnú suverenitu a medzinárodné právo, ale ich snaha o hegemóniu má výrazné rysy totalitarizmu, despotizmu a apartheidu,“ správne uviedol Putin a poukázal na to, že sú to práve Spojené štáty, ktoré vypustili jadrové zbrane na civilné obyvateľstvo v Hirošime a Nagasaki.

Spojenecké sily počas Druhej svetovej vojny kobercovo bombardovali aj civilistov v nemeckých Drážďanoch, len aby dosiahli teror v mysliach potenciálnych budúcich rivalov, akým vtedy bol Sovietsky zväz.

Najnovší prejav ruského prezidenta Vladimíra Putina

Vo svojom prejave – celý prepis nájdete tu – Putin dokonale opisuje tyranov typu Victorie Nulandovej z ministerstva zahraničných vecí USA a ich neukojiteľnú túžbu po úplnej globálnej nadvláde za každú cenu:

„Západ je pripravený prekročiť každú hranicu, aby si zachoval neokoloniálny systém, ktorý mu umožňuje žiť zo sveta, plieniť ho vďaka nadvláde dolára a technológií, vynucovať si rešpekt ľudstva, získavať primárne zdroje nezaslúženej prosperity a rentu platenú hegemónovi.

Zachovanie tejto renty je ich hlavnou, skutočnou a absolútne samoúčelnou motiváciou. Preto je v ich záujme úplná de-suverenizácia. To vysvetľuje ich agresiu voči nezávislým štátom, tradičným hodnotám a autentickým kultúram, ich pokusy podkopať medzinárodné a integračné procesy, nové globálne meny a centrá technologického rozvoja, ktoré nemôžu kontrolovať.

Je pre nich mimoriadne dôležité prinútiť všetky krajiny, aby odovzdali svoju suverenitu Spojeným štátom.“

Putin chápe, že Ukrajina je len zástupcom pre oveľa väčšiu vojnu, ktorú vedú Spojené štáty v snahe úplne zničiť Rusko:

„Chcem opäť zdôrazniť, že ich nenásytnosť a odhodlanie zachovať si svoju neobmedzenú dominanciu sú skutočnými príčinami hybridnej vojny, ktorú kolektívny Západ vedie proti Rusku.

Nechcú, aby sme boli slobodní. Chcú, aby sme boli kolóniou. Nechcú rovnocennú spoluprácu, chcú rabovať. Nechcú nás vidieť ako slobodnú spoločnosť, ale ako masu bezduchých otrokov.“

Putin poukazuje tiež na to, že história Spojených štátov bola históriou vykorisťovania, masových vrážd, genocídy a nátlaku voči svetu, všetko pre moc a zisk:

„Stojí za to pripomenúť Západu, že svoju koloniálnu politiku začal už v stredoveku. Nasledoval celosvetový obchod s otrokmi, genocída indiánskych kmeňov v Amerike, plienenie Indie a Afriky, vojny Anglicka a Francúzska proti Číne, ktorá bola v dôsledku toho prinútená otvoriť svoje prístavy obchodu s ópiom.

Urobili to, že dostali celé národy do závislosti na drogách a cielene vyhladili celé etnické skupiny, aby sa zmocnili pôdy a zdrojov, lovili ľudí ako zvieratá. To je v rozpore s ľudskou prirodzenosťou, pravdou, slobodou a spravodlivosťou.“

Milióny ľudí v Európe a USA čelia extrémnej cenzúre za to, že zastávajú konzervatívne alebo kresťanské názory. Prívrženci Trumpa hnijú vo väzeniach za to, že sa odvážili pokojne protestovať proti zmanipulovaným voľbám.

Čoraz väčšiemu počtu ľudí je čoraz jasnejšie, že zločinecký kartel, ktorý v súčasnosti okupuje vlády západných krajín, je nezákonný, krutý a zločinne šialený gang šialencov bažiacich po moci, ktorí sa nezastavia pred ničím, aby zostali pri moci.

Pozrite sa na vyzbrojenie amerického ministerstva spravodlivosti proti americkému ľudu a transformáciu FBI na politickú zastrašovaciu jednotku Joea Bidena. To je dôvod, prečo Putinove slová platia pre veľkú väčšinu Američanov a Európanov:

„Západné krajiny po stáročia hovoria, že prinášajú slobodu a demokraciu iným národom. Nič nemôže byť ďalej od pravdy. Namiesto toho, aby priniesli demokraciu, potláčali a vykorisťovali. Namiesto toho, aby dali slobodu, zotročovali a utláčali.

Unipolárny svet je vo svojej podstate antidemokratický a neslobodný. Je to falošné a pokrytecké skrz naskrz.“

Všimnite si, že keď západní lídri tvrdia, že podporujú „demokraciu“, v skutočnosti majú na mysli zmanipulované voľby a jednu svetovú vládu.

Keď Biden hovorí, nie je to nič iné ako klamstvo… keď hovorí Putin, je to PRAVDA

Putin skutočne chápe, akými zlými sa stali (nelegitímni) vodcovia Západu. Mimochodom, americký ľud zdieľa tento názor, a preto ľudia, ktorí nikdy nezvolili Joea Bidena (voľby v roku 2020 boli samozrejme ukradnuté a zmanipulované), sa chystajú odvolať demokratov, ak nedôjde k zmareniu doplňovacích volieb do Kongresu v novembri 2022.

Ako hovorí Putin, západní lídri sú zapojení do „čistého satanizmu“, vrátane mrzačenia detí (transrodová ideológia a zneužívanie detí), tolerancie obchodovania s ľuďmi (otvorené hranice), útokov na kresťanov a konzervatívcov, budovania a vypúšťania očkovacích biologických zbraní a iných ohavných zločinov proti ľudskosti.

Ako vysvetľuje Putin:

„Dovoľte mi zopakovať, že diktatúra západných elít sa zameriava na všetky spoločnosti, vrátane samotných občanov západných krajín.

Stop Candida

Toto je výzva pre všetkých. Toto úplné zrieknutie sa toho, čo znamená byť človekom, zavrhnutie viery a tradičných hodnôt a potláčanie slobody začína pripomínať „náboženstvo naopak“ – čiže čistý satanizmus.

Keď Ježiš Kristus odhalil falošných mesiášov, v Kázni na vrchu povedal: „Po ovocí ich poznáte.“ Tieto jedovaté plody sú už ľuďom zrejmé a nielen u nás, ale aj vo všetkých krajinách, vrátane mnohých ľudí na samotnom Západe.“

Toto je kľúčový biblický citát: „Po ovocí ich poznáte.“

Aké sú plody satanských režimov v USA a EÚ? Šialený transgenderizmus, mrzačenie detí, vraždy spojené s potratmi, tlačenie falošných nekrytých mien, cenzúra, biologické zbrane, genocída, propaganda, klamstvá, vyľudňovanie a ďalšie.

V tomto bode je čoraz očividnejšie, že americký režim pri moci je pravdepodobne horší ako čínsky komunistický režim, totalitný režim Severnej Kórey alebo dokonca Stalinova vláda počas sovietskej éry.

Rusko neustúpi, pretože sa nikdy nevzdá satanskému zlu

Západniari, ktorí si dajú tú námahu prečítať Putinov prejav, budú prekvapení, koľko pravdy obsahuje, a to v ostrom kontraste s nekonečným prúdom krutých lží, ktoré prichádzajú od západných vlád a korporátnych médií.

USA a EÚ sa stali Impériom lži, respektíve tým, čo bývalý ruský prezident Medvedev opisuje ako „antikristovú civilizáciu“ – akýsi satanistický kult smrti, ničenia a podvodov.

My ľudia to vidíme veľmi jasne. Je to 100% pravda. Západní okupační vodcovia a kultúrne inštitúcie – univerzity, verejné školy, zábavný priemysel, spravodajské médiá, korporácie a ďalšie – boli zaplavení luciferiánmi, pedofilmi a uctievačmi Satana.

Sú spojení s čistým zlom a snažia sa o úplnú nadvládu nad svetom akýmikoľvek prostriedkami, vrátane podvodov, cenzúry, biologických zbraní, poveternostných zbraní, útokov pod falošnou vlajkou, finančného terorizmu, psychologického mediálneho terorizmu, genocídnej depopulácie a ďalších.

Rusko to vidí, a to je dôvod, prečo neustúpi z tejto globálnej vojny. Rusko a Putin si uvedomujú, že bojujú proti čistému satanizmu a luciferiánskym démonom. Vedia, že víťazstvo nad zlom je jedinou cestou k prežitiu ruskej civilizácie (a k budúcnosti samotnej ľudskej civilizácie).

Ako som zdôraznil v nedávnom podcaste, čínska civilizácia, perzská civilizácia a ruská civilizácia sa všetky spájajú, aby zničili satanistický Západ z jedného jednoduchého dôvodu.

Ak totiž bude Západu dovolené žiť, planéta Zem bude navždy zotročená pod nadvládou čistého zla a nezostanú už žiadne suverénne národy (globalisti požadujú jednu svetovú vládu s úplnou kontrolou nad celým ľudstvom). Myslím si, že to je dôvod, prečo Putin nakoniec možno zmení túto vojnu na jadrovú.

Nie preto, že by chcel použiť jadrové zbrane kvôli vlastným záujmom, ale skôr preto, že si uvedomuje, že globálne škody spôsobené jadrovým spadom budú menej zničujúce ako globálne škody na živote, slobode a ľudstve spôsobené pokračujúcou existenciou západnej civilizácie, ktorá je dnes ovládaná luciferiánskymi silami.

Ľudstvo nebude nikdy slobodné, dokým nebude rozložená a zrušená globalistická kabala zločincov, šialencov, pedofilov a satanistov. A Putin si uvedomuje, že Rusko nemôže byť nikdy v bezpečí, pokiaľ si Západ zachová schopnosť viesť vojnu a ohrozovať existenciu Ruska.

Či už s týmto záverom súhlasíte alebo nesúhlasíte, myslím si, že toto je Putinov pohľad, ktorý vysvetľuje jeho motiváciu.

A tak my Európania a Američania stojíme na pokraji jadrového vyhladenia nie preto, že by Putin chcel viesť vojnu s nami, ľuďmi, ale skôr preto, že si Putin uvedomuje potrebu zničiť satanské zlo, ktoré zamorilo západné vlády a inštitúcie.

Zvíťazí Republika dobra alebo Impérium zla?

Putin je v podstate ako Luke Skywalker, ktorý bojuje s Impériom zla. Je iróniou, že Mark Hamill – herec, ktorý hral Luka Skywalkera vo filmoch Star Wars, ale stal sa zúrivým progresívnym propagandistom – je dnes „ambasádorom“ na získavanie peňazí pre Ukrajinu, zástupnú krajinu zlého impéria Darth Vadera, ktoré riadia luciferiáni.

Mark Hamill teda doslova prešiel na „temnú stranu sily“ a teraz sa spája s pedofilmi, mrzačiteľmi detí a genocídnymi masovými vrahmi.

Pochopte, že pod kontrolou týchto satanských globalistov, v tomto globálnom konflikte, Západ nie sú tí „dobrí chlapci“.

Našimi zlými, nečestnými vodcami sú Darth Vaderovia z planéty Zem, ktorí riadia „Impérium“ zla a lží, drancujú a vydierajú všetky ostatné národy sveta, pričom vyhlasujú vojnu vlastnému ľudu prostredníctvom depopulačných vakcín, umelého nedostatku potravín, extrémneho sucha vyvolaného poveternostnými zbraňami a nadchádzajúceho finančného kolapsu v réžii „Veľkého resetu“, ktorý je hneď za rohom.

Záver

Čo z toho vyplýva? Ak si my ľudia nevezmeme naše štáty späť od luciferiánov, Rusko pravdepodobne zničí Európu a Ameriku jadrovými zbraňami a my všetci zomrieme.

Vypočujte si nedávny rozhovor Mike Adamsa so Stevom Quaylom (v angličtine), aby ste pochopili, prečo Rusko pravdepodobne zasiahne mestá Západu a vojenské ciele v rámci prvého jadrového úderu:

Nachádzame sa v pretekoch s časom. Ak si my ľudia dokážeme vziať naše krajiny späť, uzavrieť mier s Ruskom a odstaviť satanistov od moci, možno budeme mať šancu napraviť už napáchané škody a návrat nášho sveta na cestu hojnosti a mieru.

V hore uvedenom podcaste sa dozviete viac podrobností, ktoré vám vyrazia dych:

 • Varovné signály upozorňujúce pred kolapsom bánk v Európe.
 • Martin Armstrong varuje, že všetky dôchodkové fondy sú insolventné.
 • Blinken oslavuje „obrovskú príležitosť“ po sabotáži Nord Stream.
 • Nemecko varuje, že túto zimu môže dôjsť plyn.
 • Prečo vojna na Ukrajine eskaluje do jadrového konfliktu.
 • Putin má pravdu v tom, že Západ riadia antikristoví démoni.
 • Americké impérium plieni svet a klame svojim vlastným ľuďom.
 • USA použili jadrové zbrane proti civilným cieľom.
 • Inflácia v Holandsku dosahuje 17%.
 • Plodiny citrusov boli zdevastované hurikánom Ian.
 • Banka Goldman Sachs varuje pred „deindustrializáciou“ Európy.
 • delostrelecké systémy HIMARS pre Ukrajinu nebudú vyrobené skôr ako o pár rokov.
 • Mobilné veže v celej Európe túto zimu zlyhajú, pretože vypadne elektrina.
 • Poisťovatelia majetku na Floride krachujú.

P.S. Posledný rozhovor trval 90 minút, takže je uverejnený samostatne na tomto odkaze na Brighteon.com.

Stop Candida

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. USA:
  Spojené státy považují sabotáž plynovodů Nord Stream za „obrovskou příležitost“ odstavit kontinent od ruské energie, řekl v pátek novinářům ministr zahraničí Antony Blinken. Jak se blíží zima, Blinken řekl, že Spojené státy chtějí, aby Evropa snížila spotřebu paliva.
  V rozhovoru s novináři ve Washingtonu pan Blinken řekl, že je potěšen, že Spojené státy jsou nyní „předním dodavatelem [zkapalněného zemního plynu] do Evropy“. Kromě přepravy vlastního paliva do Evropy Blinken řekl, že Spojené státy spolupracují s evropskými lídry na hledání způsobů, jak „snížit poptávku“ a „urychlit přechod na obnovitelné zdroje energie“.
  „Je to obrovská příležitost, jak jednou provždy odstranit závislost na ruské energii a zbavit ruského prezidenta Vladimira Putina schopnosti používat energii jako zbraň k prosazování svých imperiálních projektů,“ řekl pan Blinken.
  https://zvedavec.news/vezkratce/19137/
  *****
  zítra se prý očekává, že piutin promluví k lidu ohledně vojny, už proběhlo oficiální přijetí luhanské a doněcké republiky do RF
  viz hlavné správy
  *****
  vypadá to na velmi zajímavý konec roku 2022

 2. A čo sa dnes učí na všetkýchstupňocvh skôl? „Koho“ to vlastne vychovávame? A čo k dnešnému dňu keď vidíme „účet“?

 3. mariankosmac

  Fínske prístavné mesto Kotka odstránilo v utorok poslednú verejne vystavenú sochu boľševického vodcu Vladimira Iľjiča Lenina vo Fínsku. Stalo sa tak po tlaku zo strany tamojších obyvateľov, ktorí o odstránenie sochy žiadali po vypuknutí vojny na Ukrajine. Sovietske sochy a pamätníky sa po začiatku ruskej invázie na Ukrajinu rozhodli odstrániť viaceré postsovietske krajiny vrátane Lotyšska či Poľska.

  Smutné. Ani nie tak to že odstránili sochu lenina, ani som nevedel že vo Fínsku nejaká je. Ale smutná je ludská hlúposť a nenávisť. Odstraňovať pametníky niekoho kto s touto vojnou nemá nič spoločné. Pritom Lenin je jedným z tých čo Ukrajinu vytvorili.

  • Nielen Ukrajinu, ale aj samotné Fínsko, ktoré bolo súčasťou ruskej ríše. Predtým bolo fínske územie od 12. storočia pod vládou Švédov, ktorí ich územie museli v roku 1809 podstúpiť Rusku, pričom vzniklo Fínske veľkokniežctvo ako autonómne územie Ruska. 06.12.1917 vyhlásilo Fínsko samostatnosť a boľševické Rusko Fínsku republiku do mesiaca uznalo.

 4. Jose Mourinho

  To je uz smiesne ako Klausov žiak učen Vladimirovič bude trepat tieto frazy a nezmysli a hrat sa na dve strany opozične kecy..divadlo pokracuje a nema konca.

  • hľadač pravdy

   Krátky komentár, najmä k časti vety:

   ,,To je uz smiesne ako Klausov žiak učen Vladimirovič…“

   Klaus Schwab (*1938)
   Vladimir Putin (*1952)
   => vekový rozdiel je 14 rokov, aj vzhľadom k tomuto Putin nemá byť prečo Schwabov žiak/učeň. To, že po ,,alternatíve“ koluje nejaký ,,zoznam žiakov WEF“ nič neznamená. WEF je len pomocná para-slobodomurárska organizácia, podstrčená plebsu, ktorá je tzv. ,,na očiach“.

   *Klaus Schwab je nadnárodný slobodomurár, je členom dvoch konzervatívnych/ oligarchických superlóží.
   *Vladimir Putin je taktiež nadnárodný slobodomurár, je členom jednej neutrálnej/ ekumenickej superlóže.

   Teda týto dvaja lóžoví bratia a ich pra-lóže vyslovene proti sebe nebojujú o nadvládu nad svetom.

   Inak ale súhlas – Putin je mimoriadny pokrytec, trepe frázy, ktoré chce tupé stádo počuť, čo mnohí nedokážu prehliadnuť a pochopiť. A áno je to zinscenované divadlo pre hlupákov, ktoré bude pokračovať až do samého konca….

   • Sursum Corda!

    K tomuto snáď netreba žiadny komentár (takisto sa v RF museli dať opichať dobrovoľníci pri podpise kontraktu do armády v súvislosti so špec. operáciou):
    Všichni v Rusku mobilizovaní, nastupující do armády, se musí podřídit povinné “vakcinaci” proti kovidu. Asi v Kremlu nevědí, co se děje ve světě. Nebo je to ochrana před ukrajinským netopýry? Už k této frašce nemám co říci.
    Koncem září několik ruských regionů s odvoláním na nařízení ministerstva obrany z června 2021 oznámilo, že zahájí očkování mobilizovaných obyvatel.

    V reakci na to Nezávislé sdružení lékařů zveřejnilo dva otevřené dopisy – jeden adresovaný Vladimiru Putinovi, druhý apelující na ministra obrany Sergeje Šojgu.

    Několik úryvků z dopisu Putinovi: ………….

    OTEVŘENÝ DOPIS lékařů prezidentovi Ruské federace Vladimiru Vladimirovičovi Putinovi (nedal jsem ho sem celý ale toto snad stačí):

    “Vladimíre Vladimiroviči, jsme lékaři, členové mezinárodní veřejné organizace “Nezávislé sdružení lékařů”, kteří se na Vás obracíme s požadavkem zakázat očkování proti SARS-CoV-2 pro mobilizované a povolané do vojenské služby.”

    “Na všechny dotazy našeho sdružení: “Jsou zaznamenávány vedlejší účinky vakcín proti koronavirové infekci?”, se Ministerstvo zdravotnictví, Rospotrebnadzor [ruská federální agentura pro lidský blahobyt a dohled nad spotřebiteli], FMBA [Federální lékařsko-biologická agentura] a Roszdravnadzor [Federální služba pro dohled ve zdravotnictví] vzájemně odkázaly na odpověď. Rosstat [ruský federální statistický úřad] odpověděl, že úmrtí v důsledku vedlejších účinků očkování proti nové koronavirové infekci se NEZAPISUJÍ, stejně jako se nevedou samostatné statistiky o osobách, které zemřou z jakéhokoli důvodu, ale mají očkovací průkaz. Ani četné dotazy a výzvy na výše uvedené úřady nám neumožnily získat informace o tom, kolik lidí si stěžovalo na komplikace po očkování, kolik šetření bylo na základě těchto stížností provedeno v souladu s pokyny… […].“

    “Naše veřejná organizace shromáždila více než 1 000 případů úmrtí po zavedení vakcíny Sputnik V“

    “Žádný z těchto případů nebyl přezkoumán lékařskou komisí a lék se nadále vyrábí a používá k očkování lidí, včetně dětí od určitého věku. Úmrtí a vážné poškození zdraví pomocí imunobiologického přípravku byly jednoduše ignorovány.”

    Závěr? Ani státní zastupitelství, ani Rospotrebnadzor, ani ministerstvo zdravotnictví nereagovaly na jedinou výzvu k zastavení používání nebezpečného a smrtelně nebezpečného léku u lidí.

    • Máte pravdu. To očkovanie a podpora covidovému cirkusu v Rusku je taký varovný prst pre podporovateľov Ruska, aby boli ostražití a aj keď podporujú súčasnú ruskú politiku, tak aby mali pootvorené zadné vrátka. Existujú aj také teórie, že očkovanie proti covidu nemusí byť vôbec proti covidu, ale sú za tým iné ciele, ktoré sa oficiálne nezverejňujú. Aj armáda USA musí byť 100% zaočkovaná. Vojakov, ktorí covidovú vakcínu odmietli, z armády prepustili.

    • hľadač pravdy

     Absolútna väčšina ľudí žijúca v súčasnosti nemá ani len tušenie o tom, čo sa deje v pozadí im celosvetovo mediálne zinscenovaného divadla. Ľudia vôbec nevedia, ako sú vrcholní ,,predstavitelia štátov“ spolu poprepájaní! Nevidia to, pretože to ani nechcú vidieť a aj preto nesú trest zaslepencov!

     Nevedia, že napríklad už vyššie spomenutých najvyššých slobodomurárov Klausa Schwaba a Vladimira Putina spája nielen členstvo v superlóžach, ale konkrétne týchto dvoch spája aj bratstvo vo viere – ku kresťanstvu nenávistný talmud! Klaus Schwab napríklad sedí v rovnakej nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóži, ktorej členom je aj Bill Gates, ktorý
     je taktiež ich bratom vo viere! Z takéhoto bratstva najvyšších slobodomurárov pramení aj to ,,očkovanie hovoriacich zvierat“ napríklad tiež v Rusku!

     Kresťania-katolíci mali byť svetlom sveta, ale nie sú – pretože absolútna väčšina odpadla od jedinej pravej katolíckej viery, pretože po slobodomurárskom II. vatikánskom koncile sa stali členmi ,,cirkvi II. vatikánskeho koncilu“, t.j. slobodomurárstvom vlastnenou
     protikresťanskou konštrukciou, ktorá s Bohočlovekom Ježišom Kristom založenou nadprirodzenou inštitúciou spásy – rímsko-katolíckou Cirkvou, nemá spoločné vôbec nič, ako len isté klamné zdanie!
     Súčasní ,,kresťania-katolíci“ ani len netušia, ako ich ,,knieža tohto sveta“
     dokázal oklamať a aj pre toto sa vo svete deje to, čo sa deje!

     • Konečne niekto celú túto kovidšarádu zhrnul do stručného, jasného, všeobecne zrozumiteľného, objektívneho celku.

     • Antonín Růžička

      Nemystifikujte, prosím. Jediná pravá katolická víra je obrat dokazující toliko Vaše sektářství, Odpadli dávno od Boha a už v Písmu to bylo předpovězeno, ano mluvíme o té nevěstce z Knihy zjevení Římské církvi.

     • hľadač pravdy

      Pán Růžička,
      píšete:
      ,,Odpadli dávno od Boha…“

      1.) ,,Odpadli…“ – kto podľa Vás odpadol, môžte to presne špecifikovať?
      2.) ,,…dávno…“ – čo to znamená dávno, kedy to podľa Vás bolo? Viete uviesť rok?
      3.) Aké je Vaše vierovyznanie?

 5. Otázka čisto „hypotetická“ – teda skôr indícia – a vzhľadom na „známosti“ čerstvého vraha so slovenskou satanistickou verchuškou /Hegerovci/, ku ktorej sa pri zatýkaní hlásil – „Viete kto som ja?!“

  Teda otázka – mohlo ísť o sakrálnu obeť – 5 /penta – pozor na okultné procesy riadenia a vyvolávacie rituály – náhody prestávajú byť náhodami!/ zabitých mladých ľudí, ktorým jeho auto údajne poodtŕhalo nohy a torzo dievčiny rozseknuté napol vletelo do kabíny vodiča cez predné sklo, kde sedel so svojím zmrdaným, rovnako opitým synom – zaúčaným pokračovateľom klanu – ktorý ho určite neproskal – „Ocko nejazdi tak rýchlo – máš vypité!“ – lebo sú jedna psychopatická arogantná fajta, a na ľudských životoch im nezáleží – teda – mohlo ísť o príjímací rituál?!

  No lebo pijanovi – pravidelnému – nerobí problém 1,6 promile – hravo zvládne vďaka permanentnej nabudenej alkohol-dehydrogenáze aj 3-4 promile bez straty úsudku, a keď si pozriete video z jeho zatýkania, a keď mu idiot novinár kládol – psychopatovi – či ľutuje svoj čin, ale on v pohode – a hlavne bez emócií – jednoducho „v pohode“ bez tackania a ožraleckého blabotania – dokonca nemal ani mútny pohľad – nastúpil do policajného auta! A osobne si nemyslím, že po vytriezvení by ľutoval nejaké obete – dokonca ani seba kvôli trestu, pretože pokiaľ má niekto pri prijímaní do satanistickej vládnej sekty sakrálnu úlohu – tak ju jednoducho splní, lebo túži po rovnakej moci ako jeho „bratia a sestry “ kurva! Lebo každá nebezpečná mafia prijíma nových elévov až po vykonaní pripravovaného zločinu – spomeňte si na Matovičov „Mílnik, ktorý sme dosiahli vraždou Kuciaka“ – a nikto z jeho suity vtedy nepohol brvou!

  Ide o takú maličkosť – zo žúrky papalášov sa neodchádza predčasne a len tak pred polnocou na Škoda /?!/ Superb /?!/ kvôli odchodu posledného „študentského“ autobusu do Mlynskej /?!/ doliny /?!/, ktorá susedí s najväčším cintorínom v Slávičom /?!/ údolí /smrti/!!! A hodina duchov začína o 23,00!
  Ide o to – že stojisko na zastávke na Zochovej ulici by mohlo byť – až do poslednej udalosti – považované za veľmi bezpečné, pretože je chránené konštrukciou podchodu z prichádzajúceho smeru. Ale on to doslova obišiel a vrazil tam bez akejkoľvek známky brzdenia – a opakujem – pijan nemá problém s 1,6 promile alkoholu a on na tom videu vyzerá v pohode! Kurva! A opäť sa bude demonštrovať beztrestnosť a nedotknuteľnosť týchto zmrdov?! Oko za oko – zub za zub! Synáčik bude „vyrastať“ s vedomím, že môžeš beztrestne zmasakrovať ľudí koľko chceš, lebo Satan ti vďaka tomu dáva moc?!
  Ja myslím, že toto by sa nemohlo stať v cigánskej dedine, a v každej normálnej slovenskej dedine by už bolo po synáčikovi! Mor ho!

  VIDEO: Opitý a agresívny vplyvný funkcionár nepočujúcich športovcov zabil počas šialenej jazdy svojim autom piatich ľudí čakajúcich na bratislavskej autobusovej zastávke. Očitý svedok komentoval incident
  https://www.infovojna.bz/article/video-opity-a-agresivny-vplyvny-funkcionar-nepocujucich-sportovcov-zabil-pocas-sialenej-jazdy-svojim-autom-styroch-ludi-cakajucich-na-bratislavskej-autobusovej-zastavke-ocity-svedok-komentoval-incident

  • Škoda Superb = nádherná škoda!

  • Len taká drobnosť – ak vletíte rýchlosťou 130 km/h do davu ľudí, tak nedokážete odhadnúť počet obetí. Nemuselo ich byť 5, mohlo ich byť 3, ale aj 10. Takže sakrálnu obeť nevylučujeme, no na číslo 5 by sme s nejakou istotou nevsádzali.

   • Vy zjavne nechápete, ako okultný satanistický rituál ovplyvnuje realitu! Vy si myslíte, že riadenie udalostí na Zemi je náhodné? Skrátim – „ty tam vletíš, a o počet sa nestaraj! Otázka . ktorý otec ohrozí syna ožratý bezohľadnou jazdou?! A nikomu sa nič nestalo, hoci tam o stĺp či strom rozťal dievča napoly!
    Teraz inak – prečo v CERNE – v centre materializmu, vedy a logiky – prebiehali satanistické rituály?! Zjavne patríte medzi tých, ktorí neveria, že Satan ako vyššia duchovná entita s obrovskou mocou existuje! A kvôli čomu existuje satanizmus, ak nie kvôli podielu na jeho moci – niečo za niečo?

    A to, že ich bude 5 do pentagramu bolo dávno zariadené „hore“? A vy viete, či nikto pred touto jazdou – útokom – komplici – nerekognoskoval situáciu na zastávke? Nereálne?

    • Nepíšte o vládnych a organizovaných satanistoch, ak neviete mentálne obsiahnuť možnú hlbku – kam až zachádzajú operačné a technologické-okultné a mocenské možnosti ich spiknutia!

    • Teraz inak – na akej duchovnej /pozemskej/ úrovni prebieha boj – satanisti versus neveriaci Tomáši, ktorí považujú všetko za hoax? Alebo satanisti versus antisatanisti – zástupcovia Jednoty! No lebo práve tá nimi zrealizovaná PENTA je demonštráciou ich moci! To je ako ovládať kocky v kasíne! Opäť nereálne?

     Eminem – údajne ako podmienku za priazeň Rain Mana /ktorý prší peniaze v Hollywoode/ – veľkňaz/ – úspech a peniaze – musel súhlasiť s obetovaním najlepšieho kamaráta – a oni sa o to postarali – dôležitý bol ten jeho súhlas. No vysvetlite to faninkám.

  • Kokos tebe riadne hrabe……

   • Článok Min. vnútra SR z roku 2008 – zabudli ho tí dnešní zmrdi vymazať!

    Satanizmus
    20. 05. 2008

    Populárno-vedeckú príručku o fenoméne satanizmu a jeho potenciálnych rizikách pre mládež vydal ÚVŠC v Bratislave.
    Je určená rodičom, vychovávateľom, poradcom a všetkým zainteresovaným, ktorí pracujú najmä s mladými ľuďmi. Kniha s názvom Satanizmus, nebezpečenstvo sektárskeho zneužitia, je prekladom publikácie francúzskej Medziministerskej misie na ochranu a boj proti sektárskym deviáciám (MIVILUDES).

    „Cieľom jej vydania na Slovensku je poskytnúť širokej verejnosti, najmä vo vzťahu k mládeži, praktický manuál na zrozumiteľné objasnenie fenoménu satanizmu a citlivý, bez šírenia paniky spracovaný odhad rizík s ním spojených. Je to dôležité vzhľadom na nedávne aj medializované prípady s údajným satanistickým pozadím a nedostatočné a mýtizované vnímanie satanizmu slovenskou verejnosťou, ako aj s ohľadom na skutočnosť, že satanistické skupiny sú aj na Slovensku.

    „Publikácia má navyše sprostredkovať profesionálom v trestno-právnej oblasti, vyšetrovateľom, sudcom a pod. konkrétne nástroje na zadefinovanie satanizmu a pomôcť im odlíšiť ho napríklad od fenoménu hanobenia alebo samovraždy“ (mm).
    https://www.minv.sk/?informacie_katolicka_sluzba&sprava=satanizmus
    ———————————————
    Idiotom všeobecne chýba tvorivá predstavivosť – schopnosť spájať a chápať súvislosti – a týka sa to aj väčšiny riadených policajtov – užitočných idiotov. A ty si jeden z nich. Zločinci psychopati sa nehľadajú medzi obyčajnými ľuďmi s obyčajným myslením a obyčajnými predstavami, preto blbcom „neberie“ iná možnosť ako tá, ktorú by dokázali či nedokázali zrealizovať oni. Nechápu „absurdity“ a nikdy chápať NEBUDÚ!

    • Čiže – kde je tu Pjakin a nejakí kobisti?! Na ministerstve vnútra?! Však im tam napíš, že im zo satanizmu jebe! Ale najprv si vyžiadaj človeka, ktorý má na starosti sledovanie siekt a cirkví! Blbec!

     • Pred pár rokmi som mal s tebou spory, Maroš. Na nwoo.org
      Teraz mám potrebu ťa pochváliť.
      Máš ozaj veľký rozhľad.

     • Maroš o tej nehode v Bratislave som z toho šokovaná ako sa správal ten vrah stále mi to ide myslou v predstave tych 5 obetí detí ktorí šli do školy a on ich bezohladne zťal svojim autom. Teraz prosí vyšetrobatelov aby mu priniesli pištol ktorou sa chce zniest zo sveta, lebo si uvedomil po vytriezvení čo urobil syn mu tiež s tažkým zraneniem bojuje o život je to satanizmus ktorý nás tu silno provokuje k zlým činom +++

     • Božena – keď skape jeho syn – bude to 6!
      O čom je „obetovanie syna bohu“?! Kde mal hranice ten schizofrenik a psychopat Mojžiš?! Opakujem – za vrchol krvavej obete sa v satanizme považuje obeť toho najbližšieho! Najlepšie vlastné decko!

      Jednoznačná a nekompromisná otázka – viete, kam až /pre nás sú to hranice ľudskosti/ – siahajú hranice týchto židosatanistických rituálov?! NEMAJÚ ŽIADNE HRANICE! Oni majú len pravidlá a rituály – zaklínadlá! Ale nie hranice!

      Redaxia tu pripúšťa, že „može byť pod vplyvom MK Ultra“ – je mi fuk či žartom – ale nepripúšťa – nevyjadruje sa – či by mohla byť pod vplyvom nejakého „woodoo“. A myslíte si, že woodoo nefunguje? Ale woodo funguje až veľmi spoľahlivo! Ale niečo za niečo!

      Keby bol príbeh Fausta postavený na obetovaní jeho dieťaťa – teda nie len jeho duše, pretože dušu by tým stratil tak isto – možno by sa to /satanizmus/ vo vtedajšej spoločnosti prevalilo – takto „je to každého vec“ – či stratí dušu, či sa nechá opichať, atď., ale vedzte, že tu existuje kasta – pripravená za svoju moc a silu obetovať ČOKOĽVEK! LEN NIE SEBA!

   • kvakcína je sloboda

    nevadí, že neveríš na satana, stačí, že on verí v teba!!!

    • 🙂No, sionistická biblia je písaná v obrazoch, viackrát premaľovaných. Bežný človek nemá šancu dostať sa k jej originálu (no to nemajú ani bežní duchovní). Jej pôvodná verzia je sprístupnená len minimu ľudí. Exempláre poskytnuté nám ovciam majú s pôvodnou verziou pramálo spoločné. Nejednotné a pľujúce si do úst súčasné biblie, ako ich poznáme, majú jediný cieľ: rozoštvať ľudstvo, pretože inak by ho samovyvolení „mocní“ nezvládli.

     „Satan“ v Raji – na rozdiel od boha Sionu – hovoril „prvej ľudskej dvojici“ Pravdu: Veď zomreli po „jedení plodov stromu poznania“? Nie, nezomreli. Otvorili sa ich oči a spoznali, že sú odhalení. „Had“ mal Pravdu. Klamal boh.
     A v čo veria veriaci? To nevedia ani oni sami.

    • Satanizmus je ukrutný zlý a surový všetci tí ktorí žijú v satanizme a podporujú ho nie sú ľudia súto brutalitťou posadlí satanskí diably ktorch treba ničit ako sa len dá. Maroš súhlasím stvojim postojom a zanevretím ktorý prejjavuješ voči nim +++

   • Toto sú strašné konšpirácie.

 6. Citujem:
  Najmenej 4 medzikontinentálne balistické rakety RS-28 Sarmat spozorované v Moskve, mieria cez noc (pre nás) do neznámeho cieľa. Zverejnené 4.10.2022 + video.

  Každá z nich má 13 100 megatonových jadrových hlavíc, t.j. 1300 megaton postačujúcich na to, aby spôsobili zmätok v celom Francúzsku, alebo Nemecku.
  Rýchlosť 27 – násobok rýchlosti zvuku.

  Americký „The Times“ publikuje správu, že: „Putin nariaďuje, aby jadrový vojenský vlak išiel do frontovej línie na Ukrajinu.“

  https://qactus-fr.translate.goog/2022/10/04/russie-au-moins-4-icbm-rs-28-sarmat-reperes-a-moscou-se-dirigent-vers-une-destination-inconnue-dans-la-nuit/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wapp

  P.S. Civilná ochrana obyvateľstva v SK – v riti. Už len to je znak toho, ako má táto vláda + prezidentka tzv. – občana – na „háku“.

  Ale nie všade v EÚ – je to tak.. Čítala som, že Fíni dokážu vo svojich podzemných krytoch „naskladať“ 5 mln svojich ľudí. No hold – Slovák – nie je – Fín..

  • Ak si dobre pamätám z dokumentu o jadrových skúškach ZSSR, najväčší bol 50 megatonový a 100 megatonový bol nakoniec odvolaný kvôli obavám zo zmien v zemskej kôre. Ak si teraz nepletiem ekvivalenty, ale myslím že Hirošima a Nagasaki boli 20 kilotonové = 20 x 100 ton TNT.. Takže ak mám pravdu ja – tak to by sa porcoval nosič ľudstva a života v Slnečnej sústave, a to je myslím – tá správa – pritiahnutá za vlasy. Ale môžete ma opraviť.

  • to je jedno kto

   https://infobrics.org/post/35593/

   A range of heavy and light MIRV warhead types have been developed for the RS-28. The missile can carry 10-15 heavy warheads or 20+ light warheads. The destructive power of heavy warheads is stated to be 750 kilotons (Kt) to 1 megaton (Mt) each. Light warheads have a yield ranging from 150 Kt to 450 Kt. One kiloton yield is an explosive force equivalent to that of 1000 tons of TNT. Thus, 150 Kt is equivalent to 150,000 tons of TNT exploding at once.

   Inde je uvadzane, ze teoreticky moze niest max 50 megaton TNT, zrejme jednu velku hlavicu.

 7. Tieto „nebeské úkazy“ – aktuálne zaujímajú – Rusov – online.
  Voľný preklad:
  „Predtým bolo v Belgorode (pozn. RU-mesto – pár km za UA hranicami) vidieť zvláštne stĺpy svetla. Odborníci zdolu i z rôznych výšok, sa začali pýtať, čo to je? (viď obr. v zdroji). Spočiatku existovali verzie, od laserových zbraní až po nejaké svetelné javy v skleníkových komplexoch, ktoré sa nachádzajú v blízkosti mesta. Po nejakom čase boli podobné svetelné stĺpy videné v iných mestách Ruska, ktoré sa nachádzajú vo veľkej vzdialenosti od Ukrajiny, takže verzie s protivzdušnou obranou – sú zmetené zo stola. Niektoré „múdre“ hlavy veria, že toto je Peresvet. Čo si mysliš o tom Ty? – stojí otázka v článku.

  Pôvodný zdroj publikácie:

  https://politikus.info/v-rossii/147198-svecheniya-v-drugih-gorodah-rossii.html
  Politicus.info

 8. Maroš , ty si úplne zmagoril z KOB a DVTR ,KSB,Pjakina ……..kriste pane Pjakin je úplný magor a tí sektári okolo neho sú úplne pošahaní… Za každým číslom vidíte nejaký odkaz……5 mrtvych —Penta . Najsmutnejšie je,že aj keby ich bolo 35,5 ,tak by k tomu priradili nejaký význam…vy si vždy nájdete niečo……

  • Čo mi tu podsúvaš?! Keď máš nejaký problém s kobistami a Pjakinom – vybav si to s nimi! Som niekomu zo satanistov šlapol na kurie oko?! Môžem ti šlapnúť aj na krk! Chceš mi vyvrátiť, že satanisti nefičia na symbolike?!

   Ty *** – ja tu riešim alternatívu, že niekto vysoko pravdepodobne nie náhodou ani z opitosti zabil 5 našich ľudí! Ty riešiš mňa?! A prečo:! Lebo to riešim?! No dobre, že si sa ozval, pretože ja to riešim ako „cezhraničný odkaz“ konkrétnym ľuďom! Ty choď na pohreb tým piatim! A tam si otvor papulu! A keď tebe niekto zajebe rodinu – dosaď si akékoľvek číslo ***! Nech sa tak stane! Amen!

   Už je to vonku a ty s tým nič NEUROBÍŠ!

   • Takže ich zabil schválne ? Keď s vysokou pravdepodobnosťou nie náhodou….ako hovoríš. Vedel, že ich bude presne 5 ? Toľko ich chcel úmyselne zabiť? Presne 5 ? …….ak umrie náhodou zajtra ešte jeden v špitáli? Čo urobíš? Bude ich 6……. potom vymyslíš niečo na číslo 6 ? a Keď ešte jeden ,tam vymyslíš niečo na 7….? A ked to potom dementujú , tak sa vrátiš k číslu 5 ?

    • Keďže nevieme dokázať, že ich chcel zabiť presne 5 – tak ich nechcel zabiť?! Ty si nedotknutý poznaním!

     Auto ako teroristická zbraň, takto vraždila aj Olga Hepnarová
     „V Českej republike je to prípad Olgy Hepnarovej, ktorá v júli 1973 zabila osem ľudí, keď vošla s nákladným autom úmyselne medzi ľudí na zastávke električky v Prahe.“ – náhoda?! Alebo inšpirácia!
     https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/399173-auto-ako-teroristicka-zbran-takto-vrazdila-aj-olga-hepnarova/

     https://www.interez.sk › olga-hepnarova-dievca-ktore-poslednou-popravenou-zenou-ceskoslovensku-brutalneho-cinu-ide-dodnes-strach-hroza
     Olga Hepnarová: Posledná popravená žena v Československu
     Sama tvrdila, že bola hračkou spoločnosti. Chcela sa pomstiť a vymyslela to naozaj hrôzostrašne. Súdni znalci potvrdili, že netrpela žiadnu duševnou chorobou a za svoj čin je plne zodpovedná. Olga Hepnarová bola popravená 12. marca 1975 ako posledná žena v Československu. Trest smrti bol zrušený v roku 1990.

 9. KOBisti a Maroš to vidia takto…..

  5 obetí….Penta
  10 obetí ….2×5…jasná penta
  21 obetí…….21-16….5…Penta
  stalo sa to 2.10…..10:2 je 5……..

  to je úplne jedno…..dosaďte si akékoľvek číslo a akoukoľvek matematikou sa dostaňte na číslo 5…. a máte Pentu. Alebo iné číslo ….666 okultné ……a podobne

  • Z Maroša si neuťahujte, lebo vám za chvíľu tak naloží, že mu možno budeme nútení vymazať komentár. A nakoľko Maroš nepozná žarty, tak za tento komentár určite riadne naloží aj nám 🙂

   • 👏

   • Ja ich už poznám 🙂 Akákoľvek známka nesúhlasu sa trestá u nich banom , ich fanatizmus nemá hranice.

   • Redaxia – upútali ste pozornosť antisatanistickým proruským článkom – alebo naopak?! A ja som si dovolil nerozoberať „prorusko“, ale čo trápi mňa tu – pretože na rozdiel od podkameňových slizniakov – nevyliezam len v noci!

    Je viem veľmi dobre, že toto je tu len „lakmus“! Cielene provokatívna činnosť! Však dobre!

    • Vidíte všade veci, ktoré neexistujú. Môžeme vás ubezpečiť, že my nie sme súčasťou žiadneho sprisahania, ani jednej, ani druhej, ani žiadnej inej strany. A ak sme, tak jediné vysvetlenie pre to by bolo, že sme zhypnotizovaní agenti MK Ultra, ktorí si to však ani neuvedomujú.

     • A čo tá vaša „strana“ – myslím svetonázor – kam patríte? Toto je tu akože mediálny medzipriestor? Matrixová neutralita? Program Libero? /To asi málokto chápe, čo je to status Libero/.

 10. Ešte som zabudol….nafúkal 1,6 promile ….6-1….5…..penta……zase

  Keby niekto prospektívne povedal,že bude tam 5 obetí, lebo to a to….tak by som to bral. Dajme tomu….auto narazilo so zastávky …počet obetí nie je známy a Maroš by tu napísal….bude ich 5.
  Ale oni si na akúkoľvek udalosť so známymi číslami , údajmi napasujú okamžite spätne nejaké číslo, ku ktorému priradia význam……to je obyčajná manipulácia a k dosiahnutiu preurčeného ,už známeho čísla sa dá dostať akokoľvek……
  Ešte mohlo byť 15 st. vonku a 15/3 je 5….a máte to….

  • Ty si neskutočný k.k.t! Rovnaký psychopat ako ten vrah! Riešiš „moju“ pentu – a tie zmarené životy máš v ***! ***!

   • Ty nie si normálny…tá tvoja reakcia o tom svedčí. Mne praješ aby som skapal a vyčítaš mi pritom nejaké zmarené životy….popieraš samého seba. Vulgárny netolerantný fanatik….

   • Prečo by som mal byť rovnaký psychopat ako ten vrah. Ja som ho neobhajoval , ja som odhaľoval tvoje manipulatívne praktiky a hneď útočíš a nadávaš každému……..daj sa liečiť

    • peter 😀 , navyše dnes je 5.10.2022
     5 = Penta
     2+2+2-1 = 5 = Penta
     5 platných číslic 51222 = Penta

     • Blbeček „pán prsteňov“ – akože poďme sa hrať s číslami? He-he = jeden smajlík?! Ty s-miešok! Čísielka ťa šimraju v tom tvojom hermafrodickom bezmieškovom pičikokote – kloake, či čo to teraz máte medzi nohami?
      Tvoja argumentácia spočíva na čom? Že hehe = 1 smajlík?! Už ťa niekto utopil v písmenkovej – lebo čísielkovú nevyrábaju – polievke?! Ty kolobežkár – ešte nedorástol si ani na trolla! Kreatúry! Degeneráti! Modifikované pohlavné orgány s „občianskym preukazom“!

      Redaxia – navrhujem nový článok až po 200 komentároch tu – nie že im tu hodíte záchranné lano novým článkom! Nech ten hnis vytečie von!

 11. Kokos….škoda superb….nádherná….a čo ?
  slávičie údolie …údolie smrti …a čo ???
  3-4 promile bez straty úsudku….kde to to prišiel ?
  Oni pospájajú absolútne nesúvisiace veci …..nezabudnem na debatu ,keď niekde v Rusku spadol na ulici žeriav…..rozobrali prečo na zrovna tej ulici,ktorá sa križovala s inou ulicou, čo malo nejaký význam a ešte pri páde ten žeriav rozbil okná na 11 poschodí domu ……č.11 znamená to a to …….úplní blázni 🙂 Dokonca ešte aj čas mal nejaký význam. Keby spadol na nejakých iných uliciach, v inom čase a rozbil okná na inom poschodí, tak by to aj tak poskladali ,takže je to úplne jedno…….vždy sa dopracujú k želanému výsledku. Už sme sa tam za hlavy chytali , oni tomu normálne veria…..

 12. mariankosmac

  K tomu počtu obetí na Zochovej – zaujimavé je že najprv písali že sú 4 obete a za chvílu že obetí je 5. Potom to ale zase upravili na 4. Až neskor to stúplo na 5 – niekto zomrel až v nemocnici.

  Ale asi je to pri práci záchranárov bežné, že si pomýlia živého s mrtvým – počul som že jak vidia že niekomu odleteli topánky tak ho automaticky odpisujú ale ktovie jak to je…

 13. No to som si všimol až teraz…..“….Mohol to byť prijímací rituál…..“

  Takže on kvôli nejakému rituálu vrazí v 130km rýchlosti do ľudí…..zabije presne 5 ….lebo penta……presne 5……..keby ich bolo 6 tak je celý prijímací rituál v prdeli…….Či ?
  Ale nám tu šibe všetkým ,len ty si najmúdrejší ezoterik …….ty nie si normálny chalan….

 14. „A to, že ich bude 5 do pentagramu bolo dávno zariadené „hore“? A vy viete, či nikto pred touto jazdou – útokom – komplici – nerekognoskoval situáciu na zastávke? Nereálne?“

  cvok….čistý cvok

  • Čo iné viete zmrdi, ako z vášho protivníka urobiť blázna?! A tak veľmi sa o to snažíš! Položím ti ZNOVU jednoznačnú otázku – odpovedz, alebo choď do pi.e!

   Otázka – „Popieraš existenciu, vplyv a aktívne organizované pôsobenie satanistov na Slovensku?!“

   Áno – alebo nie?!

   Ja vám satanistom seriem na vaše „vieroviznanie“! Ja sa s vami budem vždy baviť s dešpektom ako s handrami a škodnou! Zraď Satana! Popri, že nie si satanista!

   • Slobodomurári vyznávajú Lucifera, sú organizovaní, najbohatší a najvplyvnejší… týmito satanistami by som začal, ale ako vidím, patríš stále k neprebudeným !!!

    • Prebudený = prívrženec Satana? No – nzval by som ich rozhodnutými kto s kým!

     Takže ty si ako prebudený – áno?! A čo z toho a čo z teba? Kopeš za „ostatný vesmír“?

     Som kurva vedel, že keď nakopnem ten satanizmus – a inak „lebo téma článku“, tak sa na to nalepia ako medvedie hovno všetci panbíčkári! Vy ste banda!

     • Maroš, nejeb sa! Zbytočné to nebolo!
      Samozrejme, že satanisti majú svojich bohov vysoko! Tajak i kresťania.
      A samozrejme, že dokážu sa aj zmeniť na horiaci ker (pch) a iné zá-zraky!

      A samozrejme, že už skončili! A vedia to lepšie, jak my!

      Len do tej doby (než to príde sem do Javi) ma dúfam šľak netrafí!

     • Zamysli sa v klude nad tým čo tu vypisuješ za chobotiny. Satanizmus je ZLO. Ale aby to vedel niekto posúdiť, musí vedieť zadefinovať aj dobro ! Vyjadruješ sa o veciach, o ktorých nevieš ako vidím nič (naštudovanú máš v tejto oblasti veľkú belu), takí bývajú najmúdrejší, a keď im chýbajú argumenty nadávajú… zvykol som si… Ži si teda vo svojej stratosfére…, tvoja voľba, raz ti však dôjde… :o)))

     • Kyslík, vy kresťania možno používate menej vulgarizmov, ale ste slizkí jak žaby.
      A neúprimní sami k sebe.

 15. KOVIDBARÓN!

  ,,,,každý dýchajúci a vnimajúci jedinec má právo rozhodnúť sa-je to jeho slobodná vôľa,,,,lenže je tu ešte jeden faktor a skutočnosť-prítomnosť „siedmeho“ tu na zemi smrteľníkov,kde je dôkaz o opetovnom zlyhaní ľudského sveta k jeho ceste ku zániku,,,,svet ľudí,ktorý má snahu sa povyšovať v pýche z nerozumu a bez zodpovednosti nad všetko tu dole i tam hore vo vesmíre,,,,každý človek eu má teraz jedno polienko v rukách,buď ho hodí do ohnicka pekelného,alebo ho dá bokom a vystrúha si z neho niečo z čoho nejde oheň,,,,teplo človek potrebuje,ale oheň človeka najptv príjemne prehreje potom vysuší a napokon spáli,,,,moje polienko zahadzujem,lebo nemám v pláne ani páliť a ani vyrábať drevené hračky pre potomstvo nového dedičného utrpenia v nasledovníctve,,,,

 16. Ako to tu už niekto písal, ideme presne podľa scenára odkrytého v zjaveniach Panny Márie (La Salette, Fatima,…) a Krista, ktoré spresňujú Apokalypsu podľa Sv. Jána ! Kto to nemá načítané, mudruje a neverí, nech si doplní vedomosti ! A to nie som žiadny náboženský fanatik !!! Ľudstvo je proste nepoučiteľné…

  • Draslík, prosím ťa, napíš niečo bližšie o tom zjavení Panny Márie. Alebo daj dáky link, kde si to prečítam, ale podľa možnosti po Slovensky. Ja som nevzdelaný dezolát.

   Ešte chcem upozorniť na nápad nášho Matoviča, ktorý dal návrh, aby autá učastné obdobných dopravných nehôd prepadli štátu a boli z ich predaja odškodnení zranení a pozostalí po zabitých ľuďoch! To ten šrot hodi riadny balík. To sme tu všetci dole hlavou kolísaní?

   • Keby teraz rodičia tých svojich 5 zabitých detí podali žalobu na odškodnenie od toho zmrda – povedzme celý jeho majetok deleno 5 – čo by sa stalo? Prepíše to na syna a ženu? Keby Matovič tie deti zabil a má so ženou na Cypre uložených 11 miliónov – myslím u J&T – čo myslíš – čo sa stane? Matovič dáva „návrhy“ – aby teraz v žiali týmto rodičom nenapadlo to správne a účinné – ísť tomuto zmrdovi po tom, čo ho robí arogantným a mocným-vplyvným – peniaze, a potom ho doraziť! Keď prepíše peniaze na syna – oko za oko? Ja som za trest smrti a oko za oko!

    Už dávno mu mali obstaviť majetok, ako zábezpeku budúceho odškodnenia – nie zabaviť rozbité „auto“ doboha! Vedieť tak adresy pozostalých. Matovič sa ako prvý ozval „čo treba“ – tak ako sa Lipšic ako prvý ponúkol za advokáta pozostalých Kuciaka a Kušnírovej – aby mohol vchádzať do vyšetrovacieho spicu a kontrolovať výsledky vyšetrovania!

    Vražda vyžaduje dokázať úmysel! Motív! Ja ho tu naznačujem! Ale hneď nejaký „Peter Lipstein“ ma tu preventívne označí za kobistu! Kobisti sú slengovo označovaní prívrženci ruskej koncepcie sociálnej bezpečnosti. A koho mám byť prívrženec – slovenských satanistických letničiarov? Ja som prívrženec konšpiračných teórií, ktoré sa pokúšajú odhaľovať globálne protiľudské spiknutia – a?! Jebe mi? Tak potom jebe každému prívržencovi Badatela, ktorý tento priestor otvára! Vrátane trollov, čo sem chodia tiež! Howgh!

    Zaviesť znovu trest smrti – ak sa to nepodarí – vykonať trest oko za oko – zub za zub! A to nielen podľa „germánskeho“ práva! Sioni havloidi a satanisti si tu zrušili v roku 1990 trest smrti pod zámienkou humanizmu a tolerancie – a teraz žijeme v nimi ovládanom štáte doboha!
    Ešte raz si prehrajte video na Infovojne, ako policajti odvádzajú tohoto vraha DO BEZPEČIA!

    • Teraz prebieha zbierka pre pozostalých obetí na Zochovej – no už sú tam peniaze na „štátny pohreb na lafete dela a so salvami“ – Slováci vedia v takýchto prípadoch byť veľmi solidárni, ale podsúva sa tu jedno „ale“ – že „vieme, že peniaze týmto ľuďom deti nevrátia“! ???

     Načo tu tento dovetok! Tu nejde o vrátenie detí, ale o potrestanie vraha odňatím mu majetku, ktorým si inak potom bude kupovať advokátov, sudcov, vyšetrovateľov, dôkazy! Peniaze sú pre zmrdov ENERGIA – treba im ju zobrať! Okamžite!
     https://duckduckgo.com/?q=kondolencie+pozostal%C3%BDm+nehody+na+zochovej+ulici&t=h_&ia=web
     —————————————
     Prosím vás – kto sa viete nejako dostať k mailovej adrese pozostalých – upozornite ich na tieto možné skutočnosti – a skôr, než sa im nejaký „Lipšic“ – satanov advokát – ponúkne za advokáta!

     • Oprava linku
      Podporme pozostalých a zranených pri tragickej nehode na Zochovej
      https://www.donio.sk/nehoda-na-zochovej
      —————————————-
      Ja myslím, že časť peňazí by okrem výdajov na pohreb malo ísť na nezávislé súktomné vyšetrovanie a trestné a občianskoprávne konanie proti tomuto vrahovi.

     • Jednu vec by som mal tunajšiemu publiku vysvetliť – prečo uvažujem tak ako uvažujem.

      V minulosti som bol ako zamestnanec ohrozený – aj policajti – streľbou zo strany jedného opitého páchateľa /90-te roky/ – inak príslušníka silovej zložky, a dnes ho vyhodnocujem aj ako sociopata. Na súde mi sudca pre ťažké trestné činy /vraždy/ položil otázku, či jeho útok považujem za osobný. Keďže som toho človeka vtedy videl prvý raz – tak samozrejme nie! Lenže – táto otázka bola položená nesprávne! Pretože po rokoch som to vyhodnotil, že síce páchateľ „nemal nič so mnou – akurát sa mu nepodarilo ma zabiť“, ale v podstate išlo o to, že jemu BOLO JEDNO, KOHO VTEDY ZABIJE!

      Teda – čo je spoločensky nebezpečnejšie – ak si niekto vybavuje konkrétne účty – alebo ak niekto strieľa po jemu neznámych ľuďoch len preto, že má amok a je mu to jedno?! No odpovedzte si! Teda!

      Ak nevieme dokázať, že ten zmrd zo Zochovej chcel zabiť konkrétne „janka, fera, aničku, atď“ – vylučuje to možnosť – že sa vedome /relatívne – ak na pitke dostal niečo „do čaju/ dostal do stavu – keď jednoducho mal chuť zabiť kohokoľvek?! Ožral sa, aby získal guráž /= byť podgurážený/ – a keďže mal nepochybne už dávno rekognoskovanú situáciu – rovnako ako Olga Hepnarová v Prahe 1973 – aká štatisticky pravdepodobne bude situ na zastávke na Zochovej o tých 22,30 – lebo prichádzajú študenti z vlaku na autobus na Mlyny, lebo idú z reštaurácií a pivární na internát – teda vždy tam bude dosť ľudí na zabitie!

      „Dnes to bude, dnes sa najebem a dnes im to ukážem!“ Tak!

      Jediná vec, ktorá by ho mohla vyviniť – že mu niekto dal do pitia halucinogén, avšak tento človek má prirodzené mocenské a sociopatické sklony a netají sa svojím arogantným postojom k ostatným – a alkohol len odstraňuje zábrany. No a on vedome odstránil zábrany!

      Takže vážení!!! Presvedčte pozostalých, aby tento prípad nebrali OSOBNE! Položte znova tú idiotskú sudcovskú otázku – „Považujete zabitie svojho syna-dcéry týmto týmto opitým vodičom za osobný útok?!“ No kurva NIE!

     • Satanizmus je ukrutný zlý a surový všetci tí ktorí žijú v satanizme a podporujú ho nie sú ľudia súto brutalitťou posadlí satanskí diably ktorch treba ničit ako sa len dá. Maroš súhlasím stvojim postojom a zanevretím ktorý prejjavuješ voči nim +++ Po čírtani tvoho článku som stvojim názorom stotožnená inak si to neviem vysvtlit jeho jazda bola nevyspytatelná a nie je možné aby normálny človek mohol takto jazdit ,nadopovaný alkoholom bol a preto to dokázal takto jazdit .a vraždit nevinných mladých ľudí ,,,

   • hľadač pravdy

    Janeta,

    1.) Oskar Schmitt, La Salette – velké poselství pro konec času, PRO FIDE CATHOLICA, český preklad:
    http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/La_Salette_velke_poselstvi_pro_konec_casu.pdf

    2.) Manfred Adler, ,,Třetí tajemství“ Fatimy, PRO FIDE CATHOLICA, český preklad:
    http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Tajemstvi_Fatimy.rar

    PRO FIDE CATHOLICA = ZA KATOLÍCKU VIERU !

  • hľadač pravdy
 17. …spôsobujú nevýslovné ľudské utrpenie, mrzačia deti a umlčujú pravdu.

  Kdyby jenom děti, s.r.o. neziskovek paralelních řízení států ani nedovolí zaháknutým dospět z 10. letých rozmazlených parchantů uřvaných tetiček, ne že by to inkluzky pro retardy nezvládali taky s deformacemi obětí.
  https://www.tydenikobcanskepravo.cz/2020/09/proc-uz-nejsou-gates-soros-davno-ve.html

 18. Satan je duchovní bytost. A satanizmus je víra v moc Satana. Bojovat proti Satanovi a satanizmu nemůže člověk žádnou zbraní vyrobenou lidskými rukami. Takže by nepomohla ani jaderná válka. Je to duchovní boj. Duchovní boj probíhá v modlitbách v moci Ducha Svatého. Satanistické zlo se rozpoutalo na Zemi, protože se křesťané málo modlí a žijí si pohodlné životy. Nechali jsme to dojít do takových rozměrů, kdy už to není možné vrátit do normálu. Teď vychází najevo všechny ty svnstva, která se ve světě dějí, aby jsme poznali kam jsme až zašli jako lidstvo. Je to otázka možná pár dnů, kdy se vrátí Pán Ježíš a vezme nás , kteří věříme v jeho lásku a moc k sobě. Pak bude soudit všechny ostatní lidi, kteří se mu posmívali, nebrali ho vážně a žili si své sobecké životy.

  • Adriana, uveď meno aspoň jediného človeka, ktorého mimozemský Ježiš, návštevník našej prehnitej planéty, po príchode na Zem odsúdil. Odpustil ešte aj svojim vrahom, keď visel na kríži. „Neprišiel som súdiť svet, ale spasiť svet,“ – to sú slová PRAVÉHO Ježiša (nie jeho posmrtného falzifikátu židovského krista – ten slúžil len na oklamanie ovečiek). Alebo je dokonalý Ježiš, ktorý svoj život za Pravdu a Lásku položil, nejaká schizofrenická bytosť?? Prečítaj si, prosím ťa, bibliu, oddeľ kúkoľ od pšenice a nestraš zbytočne ľudí, ktorí túto svätú zlátanu pre istotu radšej ani neotvorili.

   • „Odpustil ešte aj svojim vrahom, keď visel na kríži. “
    Emily – neustále tu svojimi židokresťanskými drístami – ty vlezlá židula, pomáhaš udržiavať beztrestné globálne židokriminálne prostredie! Tak tomu ja hovorím pozemský raj vrahov! Banda! A neskúšaj to na mňa nejakou „sčítanosťou“ – u mňa nemáš v tomto žiaden rešpekt! Nauč sa čítať po sebe – to nie je o gramatických ani štylistických chybách – to je o významovej a obsahovej logike – ty prisvojená „Pravda“, prisvojený Ježiš, prisvojený „boh“ – ešte že nemám psa, a nemôžeš si ho prisvojiť tiež! Gadalka! Dohodni sa s ISIL/Daeš, že keď ti kóšer odrežú hlavu – majú odpustené!

    • A ty čo zas lezieš do môjho okna? Tebe jedna výzva nestačila?? Ja teba preskakujem a ty rob to isté! Vyjadrenia všetkých ostatných samozrejme čítam, pretože na rozdiel od teba aj v nesúhlasnom názore dokážu zaujať primeranú slušnosť. Spočítaj si, koľkým čitateľom tvojím krajne agresívnym narcizmom lezieš na nervy!
     NÁŠ LETOPOČET sa počíta od čoho? Od vpádu maroša do môjho okna, aby mal na kom ventilovať svoju nenávisť voči ženám? Čo má Ježiš spoločné s náboženstvom? Čo má mimozemský Ježiš spoločné so židmi? On židovských desatoro počas návštevy na Zemi práveže zrušil! Sa preber konečne, ty významový obsahový logik.

     • No – keďže mi redaxia zrušila komentár o feminizme=komunizme, vesmírnom Ježišovi – keďže Zem do vesmíru nepatrí, o dobiehaní zameškanej zbožnosti – „pre istotu“ – tak len naznačím o čom to bolo – mimo samozrejme expresívnych výrazov ako ….. vrana – bolo to aj o ježiškovskej zbierke motýľov. Skrátim…

      „Definice

      Podle Mayerovy encyklopedie označuje bigotní „přehnaně a nereflektovaně pobožnou a přitom často k jiným postojům netolerantní osobu nebo postoj.“ Neznamená tedy religiozitu jako takovou, nýbrž úzkostlivé a přehnané dodržování jejích forem, často bez skutečné zbožnosti a mravní opravdovosti. Proto může mít blízko k pokrytectví a svatouškovství.[2]

      Podle Ottova slovníku je bigotní člověk, který „si příliš zakládá na vnějších projevech náboženských a menší příkazy náboženské úzkostlivě koná, ale nešetří vnitřní zbožnosti, důležitějších předpisů náboženských, jmenovitě spravedlnosti a lásky k bližnímu.“[3]
      Etymologie
      Slovo bigot se vyskytovalo jako hanlivé označení Normanů[4] už ve středověké francouzštině, ale jeho další původ není jasný. Podle jedněch je to zkomolenina z germánského bei Gott nebo bī God ‘při Bohu’, což může být podpořeno starofrancouzským goddam ‘Angličan’ (podle typické anglické kletby)[4]“
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Bigotnost

     • Zdá sa, že teraz si do môjho okna vletel omylom, keď si padal zo strechy. Lebo inak nechápem, o čom to tu zase točíš. Tebe nedochádza, že keď matika funguje cez desiatkovu sústavu, tak na nej musí zákonite stáť celý vesmír? Preto aj vesmír musí mať planét desať, a nie deväť, ako nás to pôvodne učili. (Moje deti mali v učebniciach dokonca uvádzaných už len osem planét; Pluto jednoducho „mocní“ vystrihli – hoci táto planétka má aj svoj mesiac – dôvod na to mohol byť jediný: aby všetko domotali a hlupáci sa hádali.)
      ČLOVEK z mäsa! a kostí! (teda nie duch) menom Ježiš, líšiaci sa od nás Pozemšťanov jedine dokonalo rozvinutými OBOMI mozgovými hemisférami, prišiel z dodnes pred nami utajenej 10. planéty, aby nám, pozemským tupcom ukázal, ako vyzerajú vlastnosti, bez ktorých život nedáva zmysel: sú to Pravda a Láska. Keďže ani jedno ani druhé ovcovitý človek dodnes nie a nie pochopiť, evidentne tu bol zbytočne.
      Ver tomu, že keby matke zomieralo dieťa, tak táto žena bude ochotná hoci aj vyskočiť z okna kvôli zabezpečeniu chýbajúceho orgánu pre svojho potomka, len aby on mohol žiť ďalej. Presne To nám prišiel ukázať mimozemský dokonalý Človek menom Ježiš!
      Postavy „boh“ a „kristus“ sú falzifikáty Otca a Ježiša. Samovyvolení súčasní „mocní“ sa mohli dostať k svojim korytám jedine tak, že Pravdu a Lásku pred 2022 rokmi pribili na kríž…a OBE sú tam pribité dodnes.

      P.S.: Prestaň mi už konečne neustále strkať tú tvoju „židovinu“, s ktorou nemám a nechcem mať nič spoločné!
      (a s ktorou nemali nič spoločné ani Stvoriteľ Otec ani Ježiš – už to konečne nejako pochop !!!)
      …a pokiaľ sa nespamätáš a neprestaneš útočiť len preto, že ty útočiť k životu potrebuješ, tak mi do okna nelez!

      Redakcia, ďakujem, že ste tomuto verbálne agresívnemu pisateľovi zmazali jeho reakciu – ak je to z Vašej strany možné, zablokujte moje okno voči nemu vopred. A vďaka Vám za to, že tu pre nás ste🙂

 19. Pokolra veluk

  Antichrist Putin by mal v prvom rade vysvetlit, prečo je očkovanie Sputnikom, založenom na AstraZenece, povinné pre mobilizovaných mužov posielaných na Ukrajinu.

  Russian doctors demand end to compulsory COVID vaccination for mobilized citizens
  https://edwardslavsquat.substack.com/p/russian-doctors-demand-end-to-compulsory

  Zaočkovaní sú začipovaní
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

 20. Projev Putina se mi líbil, očkování vojáků už ne. Při jedné z meditací mi Matka Země řekla, že nevyhrajeme, pokud neporazíme největšího nepřítele lidstva. To nás ještě čeká. Při jiné jsem se ptala, jak se zachovat a bylo mi řečeno „Proveďte puč!“ A já na to, že těžko, když nemám armádu (jak prý říká Trump – řešením je armáda). Jak bychom získali armádu?

 21. Predsa len – pridám ešte i svoj názor k dnešnej plodnej téme:

  Spomeňme si na tmavších obohacovačov (migrantov) v Západnej EÚ.
  Ja to nechcem spájať s tragédiou, ktorá sa stala na Zochovej. V BA – bol nameraný alkohol v krvi, vedľa vodiča sedel – jeho syn..

  Ale tam – na „Západe“ – neverím, že len tak – náhodou – x-krát narážali autami (osobnými i nákladnými) do ľudí – na chodníkoch a zabíjali ich.. Potom z nich zo dňa na deň vyrobili – akože – psychiatrických pacientov – a boli znovu voľní. A tu si myslím, že to boli z pozadia vládnucích elít – riadené – „nehody“– a to práve – satanistami..
  Oni predsa potrebujú pre svoj život – obete, nenávisť, strach, choroby, deštrukciu, nešťastia, covidy, vakcíny, vojny.. To ich – de facto, i de jure, drží pri moci..

  Takže ono v tom Živote nie je nič len čierne, alebo biele..Ja osobne – mám radšej život -farebne – pestrejší.

  Citujem:
  „Druhý útok sa odohral v pondelok v nemeckom meste Limburg, kde Sýrčan, ktorý do Nemecka prišiel s migračnou vlnou v roku 2015 a už bol v minulosti trestaný, ukradol nákladiak a vrážal s ním do iných vozidiel pričom zranil minimálne 9 ľudí. Polícia ho nakoniec zatkla. Sýrčan sa mal krátko pred útokom pokúšať zmocniť viacerých kamiónov, no nakoniec ukradol nákladiak, ktorý čakal na červenej.
  No čo Západ chce, to aj má a s každým prijatým migrantom, budú počty podobných útokov len stúpať! Ono ich je už v súčasnosti viac než dosť, no verejnosť o nich nevie, pretože väčšinu z nich včas zmarí polícia a tajné služby. A tak sú dané prípady utajené.“

  https://sho.sk/liberalne-obohatenie-europy-migrant-v-nemecku-vrazal-kamionom-do-aut-zranil-niekolko-ludi/

 22. …dnes sú tu mimor.smut.komentáre, no majú byť prečo…tá nehoda na Zoch.ul.v Bratislave bola doslova tragédia….je smutné, keď si niekto ,,neuvedomuje“svoje vnímanie po požití alkoholu a sadá do auta…a paradoxne tým ublíži nielen cudzím, ale aj vlast.synovi…a smutnejšie je, keď ,,niekto“ dá príkaz na zhodenie bomby…to už je úplne samozrejmé vedomé usmrtenie ľudí…temno u takýchto ľudí prevláda nad Svetlom…stále to je o nás ľuďoch, aby sme viac vzhliadali ku Svetlu a budeme potom aj viac ,,vidieť „…

 23. Konšpiračná teória – ak vieme, že pohreb faraóna bol vždy zakončený zabitím jeho sluhov? Alžbeta II. bola predsedníčkou Výboru 300 – svetskej moci nad obyvateľmi Zeme. Prebehlo rituálne zabitie jej sprievodcu na onen svet?

  Vojak († 18) strážil rakvu kráľovnej Alžbety II. počas pohrebu: O pár dní ho našli mŕtveho v kasárňach
  „Jack Burnell-Williams († 18) bol jedným z najdôležitejších osôb počas pohrebu britskej panovníčky. Patril k tým, ktorí strážili rakvu kráľovnej, keď ju niesli z Westminsterského opátstva cez Londýn.

  Laura, matka nebohého mladíka, nemohla byť na syna viac pyšná. „Som tak hrdá na môjho chlapca, ktorý sprevádza svoju kráľovnú na jej poslednej ceste,” napísala vtedy na sociálnej sieti. To však ešte Laura netušila, že tak, ako plakala za kráľovnou, bude už o pár dní plakať na pohrebe vlastného syna. “
  https://www.cas.sk/clanok/2724145/vojak-18-strazil-rakvu-kralovnej-alzbety-ii-pocas-pohrebu-o-par-dni-ho-nasli-mrtveho-v-kasarnach/

 24. Tento kolaps strážcu – „mŕtveho svetového pokladu“ – bol dokonca – online. Vraj padol z únavy! Či ožil a strážil ďalej, už na videu – nevidím…

  https://www.youtube.com/watch?v=LLmRy7ayQ_g

  • Podľa egyptskej knihy mŕtvych sa duch zomrelého zdržiava 47 dní v blízkosti tela. Duch tejto jašterice môže byť aj energetický upír.

   Leninovo mauzóleum je zikkurat v centre Moskvy
   „Zikkurat je viacstupňová kultová stavba v starovekej Mezopotámii a Elame, typická pre sumerskú, asýrsku, babylonskú a elamitskú architektúru. Židia získali počas okupácie v Babylónii (Daniel) a v Egypte (Mojžiš) najmä okultné vedomosti, ktoré sa jednoznačne používali pri stavbe mauzólea. Na tejto fotografii je trojitý uhol jasne viditeľný ako tŕň!

   Aby cikcak fungoval, potrebuje terafimov. V modernom okultizme je Terafim akýmsi „prísažným predmetom“, „zberateľom“ magickej, parapsychickej energie, ktorá by mohla byť založená na mumifikovaných pozostatkoch. Príkladom Teraphima je Leninova múmia v mauzóleu na Červenom námestí. Kult Terafimov ako prediktorov budúcnosti zostal medzi Židmi až do doby proroka Zachariáša, t.j. až do návratu z babylonského zajatia a formovania starozákonného kánonu.

   Terafim bol vyrobený zo sušených hláv detí zabitých počas tajných náboženských obradov, ktoré uskutočňovali Židia kabalistickej tradície. Tieto hlavy následne umožnili komunikovať so svetom duchov (anjelov) a predpovedať budúcnosť. Mauzóleum nie je nič iné ako príklad psychotronických zbraní! Projekt „Mauzóleum“ židoboľševikov je vytvorenie stroja na potláčanie vôle ruského ľudu.

   Jedným z hlavných posvätných symbolov komunizmu je Leninovo mauzóleum. Navonok bolo mauzóleum postavené na princípe starobylých babylonských chrámov, z ktorých najznámejšia je babylónska veža uvedená v Biblii. V knihe proroka Daniela, napísanej v 7. storočí pred naším letopočtom, sa píše: „Babylončania mali modlu menom Vil“. Nie je to zvláštna zhoda náhod s iniciálami V.I. Lenin? A zjavne nie náhodné.

   Z pohľadu mezopotámskej mystiky vyzerá Leninovo telo ako Terafim – kultový objekt, špeciálne zakonzervovaný a používaný pre okultné potreby. A samotná hrobka pre telo zjavne nie je miestom, ktoré poskytuje mier.

   Babylonskí Chaldejci praktizovali takzvané „stvorenie Terafima“ – magický artefakt, ktorého účelom je dať svojmu pánovi moc nad svojimi poddanými. Technológia tvorby Terafima je samozrejme zahalená tajomstvom. Je ale známe, že Terafim Vil (hlavný boh Babylončanov, pre ktorého komunikáciu bola postavená veža) bola špeciálne spracovaná hlava ryšavého muža zapečatená v krištáľovej kupole. Z času na čas sa pridali ďalšie hlavy. Ryšavka ??? A potom náhoda !!! Lenin bol ryšavý!

   Začnime záhadami Terafimu, umiestnenými v mauzóleu. Je známe, že pred smrťou Lenin dlho trpel úplne nepochopiteľnou chorobou. „Ako a prečo zomrel Lenin?“ je tu jeden zaujímavý záver:

   Keď sme otvorili mozog Vladimíra Iľjiča, neboli sme prekvapení, že zomrel (s takýmto telom sa nedá žiť), ale ako žil! Pretože už bola postihnutá značná časť mozgu, čítal noviny, zaujímal sa o udalosti, chodil na lov …

   Lenin sa skutočne zaujímal o udalosti, čítal tlač a chodil na lov – zatiaľ čo kvôli kritickému stavu mozgu musel byť … živá mŕtvola (zelenina), prakticky nehybná kvôli ochrnutiu, neschopná myslieť, vnímať, hovoriť a dokonca ani vidieť. Navyše v prvých januárových dňoch roku 1924 prišla Nadežda Krupská k záveru, že Lenin sa takmer vzchopil a čoskoro začne pracovať … Čo to bolo? Čo ovládalo telo náčelníka, keď bol mozog prakticky zablokovaný? Už vtedy ho Židia pripravovali na rolu Terafima a zjavne ho napchávali potrebnými drogami.“
   https://www.jnet.sk/sk/blog/leninovo-mauzoleum-je-zikkurat-v-centre-moskvy_4077

  • 18-ročný subtílny vojačik – skoro ešte decko – tak prečo by si necucla. Na videu je vidieť, ako sa chlapec rozklepáva. Som mal vždy predstavu, že čestná stráž sú vysokí urastení chlapi. Toto bolo niečo ako predkrm – jednohubka. A zrútil sa napriek tomu, že im na oporu dali kopije, alebo halapartne – nedá sa rozoznať.

   • Asi bol zaočkovaný.

    • No – z trémy to byť u príslušníka hradnej stráže nemohlo – a na vypätie pri ceremóniách sú zvyknutí – a majú svoje komunikačné prostriedky a signály pre prípad nutnej výmeny. Niečo ho „pohladkalo“.

 25. „6. októbra 2022 8:46

  Na čele rebríčka najbohatších ľudí Slovenska zostáva Ivan Chrenko z HB Reavis. Namiesto Jaroslava Haščáka magazín Forbes zaradil na druhé miesto po prvý raz jeho manželku Valeriu s rodinou. Postúpili aj Jozef a Patrik Tkáčovci.

  Forbes píše, že majetok miliardárov a milionárov celkovo vzrástol a krízou prešli dobre.

  Chrenkov majetok sa za rok podľa Forbesu zväčšil z 1,5 miliardy na 1,8 miliardy eur. Časopis to pripisuje na dobrým výsledkom jeho developerskej skupiny.

  Haščák, ktorému v lete zrušili obvinenie z podplácania v kauze Gorila, previedol svoj majetok vrátane podielu v Pente do fondu T69, ktorého beneficientmi sú jeho manželka Valeria a dvaja synovia, upozornil Forbes.

  Tkáčovi postúpili z vlaňajšieho šiesteho miesta na tretie a ich majetok sa zväčšil zo 650 miliónov na 840 miliónov eur. Jozef Tkáč je 45-percentným spolumajiteľom J&T Finance, Patrik Tkáč má menšinový podiel v EPH, kde pôsobí český miliardár Daniel Křetínský.“
  https://e.dennikn.sk/minuta/3042050
  ————————————————–
  REPLAY: „Haščák, ktorému v lete zrušili obvinenie z podplácania v kauze Gorila, previedol svoj majetok vrátane podielu v Pente do fondu T69, ktorého beneficientmi sú jeho manželka Valeria a dvaja synovia, upozornil Forbes.“

Pridajte komentár

*