Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Mlčanie prelomil ďalší lekár zdesený účinkami covidových vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Mlčanie prelomil ďalší lekár zdesený účinkami covidových vakcín

(Britský lekár, t.me) – Zavádzanie vakcíny proti ochoreniu Covid-19 je o využívaní štátnej moci a nátlaku na maximalizáciu korporátnych ziskov pre farmaceutické spoločnosti. Opäť raz tu máme situáciu, kedy zisky ostávajú firmám, no náklady, napríklad na vedľajšie účinky vakcín, znášajú daňoví poplatníci.

Etická vakcinačná politika proti ochoreniu Covid-19 by vyzerala nasledovne – u všetkých pacientov by sa urobil skríning T-buniek ešte predtým, než by sa za nevyhnutné považovalo akékoľvek očkovanie.

To by však predpokladalo zodpovedný medicínsky systém, ktorý nie je poháňaný motívom zisku.

A ak už prirodzenú imunitu máte, potom vakcínu nepotrebujete.

Čo je to krížová imunita

Začnime tým, že si niečo povieme o krížovej imunite. Milióny ľudí majú krížovú reakčnú imunitu na SARS-CoV-2 z dôvodu predošlých infekcií príbuznými koronavírusmi.

To dostáva prah kolektívnej imunity niekam na úroveň 25 až 50%, keďže je toľko ľudí, ktorí  už nie sú schopní covid dostať.

Ďalšie milióny, ktoré vakcínu nepotrebujú, sú tí, ktorí covid prekonali. Majú trvalé, dlhodobé T-lymfocyty, protilátky, B-lymfocyty, Cd4, Cd8, imunitu kostnej drene, atď.

Vlastne sa dokonca dokázalo, že očkovanie pacientov, ktorí prekonali covid, znižuje ich vrodenú imunitnú odozvu a je preto kontraindikovaná. Prečo potom nie sú žiadne výnimky z dôvodu prirodzenej imunity? Pretože prirodzená imunita neprináša korporáciám zisky.

U väčšiny mladých ľudí nie je riziko, že na covid zomrú. S výnimkou ľudí s už predtým existujúcimi stavmi, rakovinou či narušenou imunitou.

V tomto ohľade sú štatistiky veľmi jasné. Je preto obzvlášť šokujúce vnucovať im experimentálny lekársky zákrok. A to najmä, keď vezmete do úvahy cunami poškodení a úmrtí po vakcínach proti ochoreniu covid, ktoré teraz začíname zažívať.

Majte na pamäti, že do systémov na zaznamenávanie nežiaducich účinkov očkovania sa vo všeobecnosti hlási len niečo medzi 1 až 10% nepriaznivých reakcií.

Takže oficiálne čísla následkov očkovania si môžete vynásobiť číslom 10 až 100!

Lekár prelomil mlčanie

Riešil som neakceptovateľný počet nepriaznivých reakcií na experimentálne vakcíny proti ochoreniu Covid-19.

Za posledné 4 mesiace som videl viac nežiaducich reakcií, než za posledných 15 rokov praktizovania medicíny!

Prírodná liečba osteoartritídy

Kapitalizmus vo vakcínovom priemysle a chýbajúca právna zodpovednosť korporácii ma hlboko znepokojujú. Do úvahy sa neberie bezpečnosť a účinnosť, ale len zisk.

Zatiaľ som bol osobne svedkom:

 • 3 prípadov Bellovej obrny
 • 1 parotitídy (zápal príušných žliaz)
 • 1 trigeminálnej neuralgie (bolesť trojklanného nervu)
 • 3 prípadov pásového oparu
 • 1 mŕtvice
 • 2 prípadov Guillain-Barrého syndrómu (ochrnutie)
 • 1 prudkého zvýšenia krvného tlaku
 • 1 potratu
 • atď…

No katastrofa!

Samozrejme, všetky tieto nepriaznivé reakcie, ktoré som videl, boli akútne. A to sa ešte vôbec nerozprávame o dlhodobých následkoch.

U zaočkovaných rozhodne už teraz vidíme od protilátok závislé zosilnenie a patogénne primovanie (horší priebeh choroby po nakazení živým vírusum v porovnaní s neočkovanými osobami).

Neuvidíme tie rakoviny, autoimunitné ochorenia či zápalové stavy, ku ktorým dôjde týždne, mesiace či roky po zaočkovaní, pretože bunke chvíľu trvá, kým signalizuje začínajúcu zápalovú odozvu.

Najväčšou obavou sú dlhodobé neurodegeneratívne problémy, ako je priónové ochorenie (podobné chorobe šialených kráv). To ukáže len čas. Som si však istý, že následný vakcínový a liekový trh bude pripravený zhrabúvať astonomické zisky. Rádovo oveľa vyššie než z priameho predaja vakcín.

Ďalej sa zamyslime nad varovaniami nositeľa Nobelovej ceny, imunológa Luca Montagniera, že hromadné očkovanie spôsobuje od protilátok závislé zosilnenie, podporujúce mutácie imunitného úniku a vytváranie variantov.

Táto stratégia hromadného očkovania by mohla byť prospešná pre Big Pharmu v tom, že bude poháňať trh s nadväzujúcim očkovaním a predajom liekov na spôsobené vedľajšie účinky vakcín. Pandémiu však neukončí.

Najznepokojujúcejšou časťou tohto fiaska zanedbania lekárskej starostlivosti je posledná štúdia z Lancetu, ktorá ukazuje, že vakcína Pfizer absolútne znižuje riziko ochorenia o 0,84%, Moderna o 1,2%, Johnson & Johnson o 1,2%.

Aké zbytočné!

Záver

Ľudia si musia prestať mýliť marketingovú kampaň so zdravotnou kampaňou.

A nakoniec je dôležité mať na pamäti, že používanie vládneho násilia na presadzovanie ziskovej korporátnej agendy je fašizmus.

Liečba osteoporózy

Autor: britský lekár, Zdroj: t.me, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …je to až neskutočné, čo sa tu deje…koho z nás obyčaj.ľudí by pred takými 4-5 rokmi napadlo, čo sa bude diať ? no nikoho, len ,,elitu“, keďže to sama naplánovala…áno do úvahy sa berie zisk, a nie skutočná pomoc pre ľudí….ani si netrúfam ,,predpovedať“ ako to všetko skončí, no s istotou viem, že ja osobne sa nechcem zaočkovať…,,,zrejme by som mala spísať závet“…. človek nikdy nevie…ešte podrobnosti a je to ! :-(….:-) samozrejme myslím to ironicky, no skutočne neviem, ako sa to vyvinie…..to nevie nikto……stále verím, že to bude lepšie, že ak budeme nasmerovaní ku Svetlu, budeme vedieť istejšie kráčať……..

  • Bledá Tvář (Pale face)

   1) Také já se nehodlám dobrovolně očkovat tím svinstvem.
   2) Lepší už bylo ….
   3) Také je u vás na Slovensku kompars jako čekatelé na otevření vakcinačního centra?

  • ľudia žijú konzumným spôsobom …životom nevedomosti a ignorancie, naplňujúci len primitívne túžby, žiadosti a vášne

   ak sa budete pohybovať v duchovnom svete tak žiadne prekvapenia tam nie sú

   i dnes môžu duchovní ľudia hovoriť čo bude s vami o 10, 20 a 30 rokov, zaujíma to niekoho? ako predísť tým hrôzam?

   dvadsať rokov sa na Slovensku zjavovala Panna Mária s vážnymi posolstvami, po chvíli tam už nechceli chodiť ani tí ktorým sa zjavovala. Čo dodať, je to presné potvrdenie prvého riadku.

  • Tí od svetla sa na nás vykašlali z extra vysoka – dokazujú to diania na bojiskách pred 1.a 2. svetovou vojnou aj po nej do súčasnosti. Ba svetlo sa ušlo tým na ktorých padal Napalm a horeli zaživa, no nič nové, predtým to robila cirkev tiež verejne pálili na Hranici z dreva. Bojové vozidlo vybavené plameňometom chrlí oheň na 300 metrov, nuž postavte sa mu ak máte málo svetla ! Tam všade bolo svetla prebytok a zasiahnutí hynuli v maximálnych bolestiach keď sa im telá škvarili. Naposledy vo veľkom ako humanitárna akcia z vôle politikov USA vo Vietname, lebo Vietnam ohrozoval Ameriku ako tvrdili a klamú dodnes až je z toho Globálne prehriatie ! ! ! USA vedú vojnu so všetkými ktorí sú pod ich politickým vplyvom = parazitizmus, hyenizmus ! Aj súčasná pandémia má korene tam. CIA už mesiac dopredu informovala Izraelitov, že bude. Iný o tom nehovorili. Tzn. plánovaný Bioterorizmus ktorý riadia záujmové skupiny ! To Mengele bol malá myška voči tomu čo nachystali a vnútili to všetkým vládam pod ich taktovkou. To vlády majú chrániť svojich voličov, no tu je ZRADA ! Zaslúži defenestráciu !

 2. Mlčanie jahniat

 3. Mna osobne znepokojuje kapitalizmus v celej spolocnosti.

 4. O zisk farma firiem tu nejde, už to niekto povedal. Mohli zvýšiť dvojnásobne cenu. Tá vakcína má v sebe niečo, čo chcú mať za každú cenu v ľuďoch.

  • Presne tak, ale co to sakra je?! Co je v tych ampulkach?

   • pozri si kratke video: Dr. Pierre Gilbert in 1995

   • Pozdravujem všetkých.
    Ide o pridelenie čísla MAC adresy na očkovaných je to biotechnológia, ktorá údajne nepochádza zo zeme. Zober mobil napr. XAOMI zapni bluetooth a vyhodí neznáme zariadenia, kde sú uvedené MAC adresy. Nefunguje to na všetkých mobiloch.

  • Áno. Nanočip.
   Prvé 5G siete – spolupracujúce s menovaným, obávaným zázrakom – boli na Slovensku nainštalované už v júli 2019. Diaľkový ovládač, zbavujúci človeka svojprávnosti. Otroctvo.

   • „Zavádzanie vakcíny proti ochoreniu Covid-19 je o využívaní štátnej moci a nátlaku na maximalizáciu korporátnych ziskov pre farmaceutické spoločnosti.“ – to je základný „logický“ fejk – že ide len o prachy, pretože toto sú ľudia schopní pochopiť! Prachy prachy prachy!

    Nie! Ide o čipovanie! Total Control! Sme pre nich dobytok! Čipovanie = vytváranie zoznamu. A zoznam je základ plánu! Akého plánu?! Teraz inak.

    Tzv. Hitlerov kat – meno už si nepamätám, ale k podstate – vymyslel. aby si každý odsúdený na popravu náklady so svojou elimináciou aj zaplatil, resp. jeho rodina.

    A tak si idiot nechá pichnúť genocídnu vakcínu „zadarmo“ – lebo to platí štát a idiot žije a platí dane na Mesiaci! Takže sú to 2 vrstvy – eliminačná a značkovacia – všetko hradené zo svojho! Fašizmus je perverznosť! Je to perverzné! Chucpe! Drzé! Úchylné!

    Žiadne zľutovanie s našimi vrahmi!

    • tak ma napadá súvislosť so Sulíkom. Tiež presadzuje ideu, že nikto nemá nič dostať zadarmo. Zrušiť vlaky, obedy deťom zadarmo, ako aj všetky sociálne výhody a zrušiť aj lekársku starostlivosť zadarmo. Všetko hradiť zo svojho. Perverzné?? Určite

    • Bledá Tvář (Pale Face)

     Já už nepoužívám slovo Idiot, ale říkám „o něm psal už Dostojevský“ nebo ho nazvu Myškinem, což je hlavní postava onoho Dostojevského románu na pět písmen.

    • Mor ho

  • Ľubomír

   Mozme sa len dohadovat co tam v nich je. Myslim, ze psychopat klaus svab sa vyjadril ohladne genetickych modifikacii organizmov nieco v smysle: „Zaujimave na gen. modifikaciach je, ze ked si zoberiete obycajnu paradajku, ktora je vytvorom prirody nemozete ju patentovat, ale ked ju geneticky modifikujete uz ju patentovat mozte“. Ked sa teraz pozrieme na ockovanie a k nemu vydavanie kov. id pasov, tak to celkom dava zmysel. Oni tych ludi „oznackuju“. Zastiepeny, cize modifikovany vakcinou su a identifikatory v podobe kov. id pasov dostavaju tiez. V podstate sa stali obycajnym tovarom samozvanych panov sveta.

 5. jednoduchá

  …,presne tak – veľa očkovania = veľa peňazí pre niekoho = ,,rozmáhanie“kapitalizmu…

 6. Neočkovaných už nebudeme trestať: Žiadna karanténa, cez hranice bude stačiť toto:
  Na príchod zo zelenej krajiny sa neočkovaným stačí preukázať 72-hodinovým PCR testom.
  A predsa musia segregovať nejakým spôsobom,lebo donucovanie bude pokračovať…..očkovať……..očkovať……….. a pár lekárov sú naj odborníci, viď
  Sabaka , Prokopová………………….ap

  Ale pozor! Jedno opatrenie zostalo v platnosti, a to je registrácia v systéme eHranica, ktorá sa týka aj plne zaočkovaných

  Koniec prísnym pravidlám pre neočkovaných, ktorí sa vracajú na Slovensko. Ústavný súd stopol Mikasovu vyhlášku. …………………….

  Prísna vyhláška spustila vlnu protestov, kritizovali ju aj opoziční politici. Všetkým nespokojným dal teraz za pravdu Ústavný súd SR, ktorý tvrdí, že ak je očkovanie dobrovoľné, nemôžeme trestať ľudí, ktorí sa rozhodli neočkovať. Čo sa zrušilo a aké pravidlá budú platiť?………………..

  Absurdity,ktorými chceli „vraj chrániť ľudí“ boli zmietnuté zo stola. Aspoň niečo rozumné ÚS rozhodol, pretože inak rozhoduje väčšinou v prospech tejto chunty.

  Politici sa rekreaujú v zahraničí, ale samozrejme, že závleky „delty“,ktorá sa prejavuje len soplíkom, spravia obyčajní ľudia.
  Slovensko si zlikvidovalo cest. ruch a snaží sa v tom pokračovať.A preto sú také nátlaky na očkovanie, len, aby sa minuli vakcíny, pretože kedysi tie na chrípku sa stali zbytočnými, ľudia si ich nedali pichať. A tí ktorí si ju aj dali aj tak chrípku dostali a ešte intenzívnejšiu.A uvidíme čo covid „lahoda“ urobí!

  Väčšinou to nie je o zdraví, ale o zisku pre bohatých, lebo stále takýto budú mať málo.

  • A keby len chrípku dostali tí „zaočkovaní proti chrípke“! Nejeden z nich sa po vakcíne pohybuje už jedine na vozíku. Minimálne dva takéto smutné prípady ťažkého neurologického poškodenia príslušnou očkovacou látkou riešil Vilo Rozboril v relácii Modré z neba. A o koľkých nevieme!
   Načisto chorý svet. Kam sme my ľudia podeli zdravý rozum??

   • Účelovo, ako „Guillanov-Barré syndróm“ je na príbalovom letáku označený názov pliagy, ktorú očkovanie môže spôsobiť. Prečo inkvizítori radšej neuvádzajú „porucha imunitného systému, kde sú nervy napadnuté imunitnými bunkami“? Alebo nepoužijú všeobecne zrozumiteľné slovo „ochrnutie“? Prečo asi???
    To muselo na tento strelený svet zavítať až covid-šialenstvo, aby sme konečne pochopili, komu a čomu ľudia v bielych plášťoch slúžia?

   • Štatistika dokazuje, že všetky očkovania bez rozdielu sú vysoko škodlivé ak obsahujú čo jen jednu škodlivinu: oxid hliníka – mongoloiznus a autizmus, skvalén – neplodnosť na totál, oxid grafému – neurodegeneratívne ochorenia a autoimunitná smrť, olovo a ortuť zaostávanie vývoja CNS 4-5 rokov voči rovesníkom.
    Iba očkovanie proti Tetanusu má malé riziká, nevinné však nieje ani jedno. Poškodzujú všetky niektoré málo väčšina ťažko, no kojenec to neprezradí a naivná matka akceptuje aj „náhodnú“ smrť svojho dieťaťa, viď Cigániková zo Serede s vymeteným mozgom ! Po ne-úmyselnom nahovorení dcéry na experiment s anti-CoViDoUkou aj syna. 1 skúsenosť nebola dosť !
    Mali by jej napísať na náhrobný kameň OBEŤ OČKOVANIA z vlastnej BLBOSTI na vlastnú zodpovednosť ! Ani poisťovne nechcú vyplatiť životné poistky pozostalým, lebo experimentálna = vysoko extrémne riziková !

 7. Asi mnoho lidí ještě neví, co zjistil tým virologa Dr. Stefana Lanka v Německu a tým lékařů uvedených v La Penta Columna ve Španělsku, totiž, že viry neexistují (jejich identifikace stávající podvodnou metodou je už neúnosná), a veškeré projevy tzv. nemoci COVID19 alias SarsCov2 způsobují uměle rozprášené nano oxid grafeny, které jsou přidávány kontraproduktivně i do vakcín, jsou jím napouštěny roušky a repirátory, a pod. Ani CDC nemůže předložit jediný důkaz reálné existence izolovaného viru, a tím je to dané. Všechno, co mají, jsou počítačové konstrukty. Podvod na podvod, zmatená terminologie, atd. Je mi z těch lotrů špatně.

  • Ti lotři zasluhují doživotní trest pro všeobecné ohrožení ekonomiky, bezpečnosti a zdraví. Exemplární tresty pro ohrožení států – doživotní nucené práce až do skonu !

  • Ano Zdenek,ziaden „virus“ nebol izolovany,ci Koch ,alebo postulates,cdc,nema tiez ziadnu vzorku

 8. No, nie som si istá, že ústavný súd úplne zrušil tieto obmedzenia. V telke som počula, že len pozastavil účinnosť vyhlášky. A ak je to pravda, to mohol pozastaviť len dočasne na určitý, či neurčitý čas. Pozastaviť neznamená zrušiť. Priala by som si, aby to jasne zrušil.

  • Zrušiť tých čo podľahli demagógii namiesto ochrany štátnych záujmov. Tým na špici zabaviť majetok a vyhlásiť ich persona NON GRATA – vyhostenie zo štátu, odobratie občianstva ! Či 45 rokov nútených prác pri ručnom triedení odpadu !

 9. Hellouuu! A čo poviete na toto: https://www.tvnoviny.sk/zahranicne/2033574_spanielsky-ustavny-sud-rozhodol-ze-vlanajsi-lockdown-a-zakaz-vychadzania-boli-protiustavne !!!
  Asi si to treba rozbehnúť aj u nás, však veľa ľudí zbankrotovalo či skončilo na úplnej mizine ! Kto im nahradí škodu ??? Hromadné žaloby a nielen…

 10. Nuž vyzerá to tak, že aj Ústavný súd SR je rovnako zapredaný sorosovskej zvrhlej bande, nie nadarmo ho napĺňala veľmi puntičkársky Čaputka. Takže segregácia na hraniciach bude aj naďalej pokračovať a nielen tam, plne zaočkovaní budú vyvolení bez povinnej karantény a testovania. Takže, ak sem príde reálne tretia vlna a tvrdá, zodpovední za ňu budú už nielen vláda a plne zaočkovaní čo to sem dovlečú, ale už aj Ústavný súd SR, ktorý z vysoka pľuje na ľudské práva a medzinárodné dohovory ! HNOJ !!! Tu už zaberie len prevrat a defenestrácie !!!
  Na neinteligentného bez charakteru a úcty k iným platí len cez držku a vládni politici do jedného sú proste takí ! Nuž a propaganda za očkovanie bude gradovať príchodom Františka, ktorý bude tlačiť zvyšných katolíkov na očkovanie, aj preto sa sem myslím si chystá !

 11. V článku chybí odkaz na zdroj studie Lancet z které lékař citoval.
  Takže doplním :
  https://www.thelancet.com/journals/lanmic/article/PIIS2666-5247(21)00069-0/fulltext

 12. V.V.Pjakin zo 16.03.2021

  „Mluvili jsme o tom, že celý ten humbuk okolo koronaviru má za cíl
  zformovat z Číny centrum koncentrace řízení, tedy postoupit v této věci zase o kus dál.
  A proč právě takto?
  O tom, že ten koronavirus
  donutil Čínu přijmout karanténu,
  provést velmi mnoho ekonomických
  i sociálních opatření a tak dále,
  se mluví velmi mnoho,
  je to přímo příval informací,
  a těch zemřelých i v tom nejhorším
  přepočtu jsou 4% z těch, co onemocněli.
  Přitom je tu jedna situace, také související
  s Čínou, kde jde také o nemoc,
  při které je ale úmrtnost stoprocentní.
  A slyšeli jste o tom
  někde něco? Vůbec nic.
  A kde se to děje? Děje se to
  v Somálsku na hranici s Etiopií.
  Tam se nachází jeden z čínských objektů
  a najednou obyvatelé Etiopie,
  nacházející se v bezprostřední blízkosti u tohoto objektu, začali umírat.
  Přičemž reálně ten, kdo onemocní,
  umírá. A zajímá to někoho?
  Mluví o tom někdo někde? Ne. Proč?
  Tak zaprvé je všem, kdo se toho řízení účastní, příčina smrti těch lidí zřejmá.
  A za poslední dva týdny
  tam zemřelo nejméně 2 tisíce lidí!
  Ten kdo onemocní, umírá!
  Ohledně Číny tak rádi dělají kravál. Zde v tom také figuruje Čína, tak proč také nekřičíte?
  Ale ne, všichni mlčí.
  A jaké zájmy se pojí
  s Etiopií a Somálskem?
  Prakticky žádné, tedy kromě toho, že se teď Afrika nachází prakticky v exkluzívní zájmové zóně Číny,
  která tam realizuje ohromné
  množství projektů.
  A přesto o tom všichni mlčí,
  nikoho to nevzrušuje.
  Úmrtnost je tam stoprocentní,
  ale nikomu to žádné starosti nedělá.
  To znamená, že s ohledem na koronavirus tu existují nějaké zvláštní zájmy.
  A ta hysterie šířící se celým
  světem s ohledem na koronavirus,
  také svědčí o tom, že případ toho koronaviru je prostředkem řízení při dosahování nějakých zájmů.
  V Číně použili něco nového,
  co lidi postraší.
  Není důležité, jakou to způsobuje úmrtnost, nebo že
  v sousední provincii na obyčejnou ptačí chřipku
  už zemřelo více lidí než těch, co prý zemřeli na koronavirus po celém světě.
  To není důležité. Hlavní je, aby ten strašák byl vždy o něčem novém.
  Takže ta účast všech médií a států v té hysterii okolo koronaviru ukazuje jednoduchou věc.
  Jedná se o divadlo zaměřené na přestavbu
  veškeré situace ve světě, řídicí situace ve světě.
  A neúčast v tomto divadle
  se trestá smrtí.
  Daný člověk prostě onemocní
  koronavirem a zemře.
  Proto se také všechny hlavy států,
  veškeré státní řízení tohoto divadla účastní.
  Je to připravené divadlo.
  A nutnost provedení
  tohoto divadla s koronavirem
  je v podstatě podmíněna zájmy jak nadnárodního řízení, tak i státního řízení všech států.
  Oč jde?
  Kromě toho, že se upouští inflační bublina, se řeší ještě sociální otázky.
  Jaké jsou to sociální otázky?
  Politologové, polithňupové a politikáři
  na celém světě svým prázdným tlacháním,
  svým jednáním v rámci řízení
  svěřených jim objektů, států
  dovedli celý svět do velice závažného, katastrofálního stavu,
  který vyžadoval rozsáhlou korekci.
  Takže co se děje?
  Ve světě neustále
  vzrůstala hysterie.
  Přišel koronavirus a například ta hysterie spojená s klimatickými změnami…
  Vždyť už nevěděli, kam tu Gretu Thunbergovou ještě strčit a koho donutit jí tleskat.
  To se rozplynulo.
  Ta migrační krize, kterou Turecko
  slibovalo zařídit Evropě…
  Kde jsou ty reportáže všech médií z turecko-řecké hranice? Nejsou, nikoho to nezajímá.
  A navíc Turecko okamžitě pochopilo ten náznak, že by také mohlo být celé zablokováno,
  neboť by se mohlo stát
  ohniskem nákazy koronavirem.
  Dokonce i teroristické
  organizace pod vedením…
  My přece víme, že ty teroristické organizace jsou v podstatě nástrojem
  k prosazování vnější politiky přes tajné služby konkrétních, zcela určitých států.
  Dokonce i takové teroristické
  organizace jako ISIL:
  „Musíme se teď chránit před koronavirem,
  do Evropy teď nebudeme vstupovat,
  musíme také dodržovat tu karanténu.“
  A jednou z takových největších akcí spojených
  s koronavirem bylo to očekávání války.
  Všichni čekali válku.
  Není důležité, že systém řízení,
  tedy ne té nadnárodní úrovně,
  mám na mysli úroveň
  globálního prediktoru
  ale na úrovní nadnárodního řízení na úrovni státní elity USA a Spojených států,
  byl v podstatě víceméně
  připraven na ten rok 2014.
  V tom roce 2014 mohlo skutečně dojít k válce.
  Skutečně tehdy mohlo dojít k válce.
  Už se odehrály i potřebné
  „Gliwice“ a tak dále.
  Ale politologové, polithňupové a různí ti politici si toho ani nevšimli.
  Zato potom tak vybičovali tu válečnou hysterii, že mohlo reálně dojít na to, že stačilo pouhé škrtnutí sirky,
  aby se od jedné ulétlé
  jiskry rozhořelo všechno.
  Ani by se nenadáli a byli by ve válce.
  Jenže takové války jsou z hlediska nadnárodního řízení nepřípustné.
  Protože řídit můžete pouze reálně existující
  objekty a procesy, takže přijít o jejich řízení…
  Žádný řiditelný chaos neexistuje.
  Pokud někde připustíte vznik chaosu,
  tak tam ten chaos bude panovat,
  dokud se nepovede
  daný proces systemizovat.
  A tak bylo nutné celou
  tu situaci nějak zklidnit.
  A podívejte se, jak rychle se rozplynuly
  všechny otázky okolo té válečné hysterie.
  Okamžitě došlo k poklesu.
  A předtím přece neustále omílali, že evropský systém není připraven na žádnou válku.
  Teď se konají evropská cvičení,
  kterých se měla účastnit i americká armáda, která měla přijet z USA.
  A jejich lodě čekají celé dny
  u přístavů kvůli vykládce.
  Ve válečných podmínkách by všechny ty lodě již byly potopeny.
  To je ukazatelem toho, že samotný systém
  evropských států není připraven k žádné válce.
  Ano, mohou zaútočit, ale odvetný úder neustojí.
  A ten odvetný úder přijde jednoznačně.
  Velmi mnoho se dalo odečíst z toho
  systému, ale lidé to nechápali.
  Všichni ti, co vystupují v různých těch politických talk show,
  různí ti politici s úrovní chápání
  řekněme našeho Medvěděva,
  pro které je hlavní posloužit USA,
  a potom klidně ať přijde potopa.
  Nebo jako Zelenskij, úroveň chápaní
  Zelenského a Medvěděva je úplně stejná.
  Prostě se nechtěli uklidnit,
  a tak přišel koronavirus.
  Všichni teď mají jiné problémy, státy se začínají uzavírat do sebe. Už nikoho nezajímá válka.
  Jaká válka, když bude celá armáda nemocná?
  Když existuje riziko, že armádu sklátí epidemie?
  Proč válka v roce 1918 neskončila kvůli epidemii?
  Skončila kvůli tomu, že bylo dosaženo politických cílů.
  Stejné je to tady.
  Byly vytyčeny politické cíle, a potom už se jen na řízené objekty uplatní tento vliv.
  Jediným státem, který v celém tom humbuku pracuje pro své zájmy, je pouze Rusko,
  protože Putin je subjektem
  globální politiky,
  a tak v souladu se svou účastí v globálním scénáři pracuje na zvýšení zdrojové stability Ruska.
  Protože všechna ta opatření, která jsou prováděna s cílem zabránit této pandemii koronaviru,
  objektivně pracují na upevnění zdrojové stability Ruska ve všech ohledech,
  a především pak v posílení zdravotnictví.“

  REPLAY: „Není důležité, jakou to způsobuje úmrtnost, nebo že
  v sousední provincii na obyčejnou ptačí chřipku
  už zemřelo více lidí než těch, co prý zemřeli na koronavirus po celém světě.
  To není důležité. Hlavní je, aby ten strašák byl vždy o něčem novém.
  Takže ta účast všech médií a států v té hysterii okolo koronaviru ukazuje jednoduchou věc.
  Jedná se o divadlo zaměřené na přestavbu
  veškeré situace ve světě, řídicí situace ve světě.
  A neúčast v tomto divadle
  se trestá smrtí.
  Daný člověk prostě onemocní
  koronavirem a zemře.
  Proto se také všechny hlavy států,
  veškeré státní řízení tohoto divadla účastní.
  Je to připravené divadlo.
  A nutnost provedení
  tohoto divadla s koronavirem
  je v podstatě podmíněna zájmy jak nadnárodního řízení, tak i státního řízení všech států.
  Oč jde?
  Kromě toho, že se upouští inflační bublina, se řeší ještě sociální otázky.
  Jaké jsou to sociální otázky?
  Politologové, polithňupové a politikáři
  na celém světě svým prázdným tlacháním,
  svým jednáním v rámci řízení
  svěřených jim objektů, států
  dovedli celý svět do velice závažného, katastrofálního stavu,
  který vyžadoval rozsáhlou korekci.
  Takže co se děje?“
  https://cz24.news/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-16-03-2020-titulky-cz/

  • REPLAY 2: „Takže ta účast všech médií a států v té hysterii okolo koronaviru ukazuje jednoduchou věc.
   Jedná se o divadlo zaměřené na přestavbu
   veškeré situace ve světě, řídicí situace ve světě.
   A neúčast v tomto divadle
   se trestá smrtí.“

   Kontext:
   Traja africkí prezidenti, ktorí odmietli účasť na tomto divadle sú už po smrti, resp. „nie sú“.

   Takže vážení – nečakajte od posrancov otvorené zhodnotenie situácie! A všímajte si všetkých, ktorí si rochnia v tomto korona gašparkovstve! Ono je to taká Charta Magna „naopak“ – niečo ako licencia na lietanie – podmienkou je záväzok mlčať o plochej Zemi a všetko hore nakrúcať zásadne len rybím okom! Detto vstup do politiky – sľub či prísaha poslúchať nadnárodné riadenie! Preto opakujem – ani populizmus nie je dôležitý, kto koľko „hlasov“ získa – voľby sú už len totálna fraška – zmanipulovaná, technologická!

   He! „Počujem hlasy!“ Pôjdem do blázninca – či do basy? Asi tak. Máme sa teda na čo vyhovoriť, či?
   https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/4/37/3794144/3794144_1200x.jpeg?rev=4
   https://cdn.robadadonne.it/wp-content/uploads/sites/7/2014/11/tatuaggio-ragno-in-faccia-320×320.jpg

  • pan Maros, celkom s Vasimi nazormi suhlasim, aj ked su dost radikalne, ale podla mna je pjakin iba zidovsky hovorca zidovskeho putina (schvalne pisem priezviska malym pismenom) odporucam par clankov na ceskom aeronete….. mal som o putinovi dost ze dobry nazor, ale poopravil som ho….

   • Bugi – Pjakin nie je môj guru! Ale v každom prípade som sa od neho a s nadšením veľa naučil! Je mi jasné, že nie všetky záujmy, ktoré obhajuje, sú aj moje-naše záujmy, ale jeho prístup a metodika sú správne. Tiež mlčí vtedy, keď utajené informácie sú tie najcennejšie. Ak sa máme čo naučiť od nepriateľov – čo nie je tento prípad – prečo by som sa nemohol učiť od hocikoho? Tie vedomosti sú nástroj – zbraň – nie nové náboženstvo. Samozrejme názor VK z Aeronetu o 33. stupni poznám. Osobne som presvedčený, že tento Putin nie je ten pôvodný – lebo nielen oči – tento má aziatsko-ruské zošikmené oči bez židovských bielkov. Je zaujímavé, že aj v Česku sa vyskytol istý Putin v súvislosti so zadržaním Protokolov Sionu – v 19. storočí. A ďalšie meno – Shapiró.

    Zle sa mi linkuje, lebo mi na novom Firefoxe s Chrome jadrom mrzne PC, lebo tá sviňa potrebuje všetko najprv prekutrať, takže len toľko. Pjakinove vysvetlenie korona divadla je absolútne!

    SION V ŽIADNOM PRÍPADE NECHCE, ABY SI MAL KONCEPTUÁLNE VEDOMOSTI!!! Toto nech ťa trápi viac! VK tiež preberá KSB – podľa svojho. Aj druhá – Dark strana študuje KSB ako zbraň – nehovorím o tých našich politických imbeciloch.

    • pan Maros, ja som ani nepomyslel, ze pjakin je Vas guru, nemusite si to obhajovat…. ja len to, ze s Vasimi nazormi dost suhlasim… precital som kopec alternativnych stranok, plus som precital knizku od Rusa (meno si nepametam) o CIA a ako funguju a zacal som aj citat sionske protokoly a davam si to vsetko podla seba dokopy. podla mna boli v historii ludstva spachane 4 najvacsie ojeby a posledny 4 je najobludnejsi…
     1. pristanie cloveka na mesiaci
     2. 1989 rok
     3. „utok na dvojicky WTC“ v 2001
     4. covid
     pan Maros, nic z v zlom voci Vasej osobe

     • Bugi skus knihu lsti a klamem. Je tusim aj na ulozto. O tom ako funguje mosad, od ich byvaleho clena.

  • Oprava – V.V.Pjakin zo 16.03.2020 – z minulého roku!

  • PLANÉTE Z E M DOCHÁDZA KYSLíK

 13. ej, Marošku, Marošku, máš to dobre na rožku,daj si vložku na ponožku, možno niekto pocíti, keď ho rafneš do riti…

 14. Z toho sa až krúti hlava, akí sú arogantní. Súd im pozastavil Mikasovu vyhlášku, lebo je protiústavná, a tak si prijali novú vyhlášku, ktorá je ešte prísnejšia.
  A ďalej ponechávajú apartheid pre neočkovaných. Nadľudia, podľudia, segregácia. Oni nerešpektujú nič.
  V každej civilizovanej krajine by po rozhodnutí Ústavného súdu o neústavnosti do dvoch minút štát upustil od neústavného konania a prosil by o zľutovanie občanov, ktorých pripravil o ľudské práva……………….

  Tu už ale neplatia žiadne pravidlá. Neplatí ústava, neplatí právo. Toto je kompletný rozklad právneho štátu, kompletný rozklad demokracie, kompletný rozklad trojdelenia štátnej moci………………….

  Všetko sa schyľuje k 1. septembru a celonárodnému protestu… Tlačia ľudí do kúta svojou aroganciou a nenávisťou. Ten výbuch bude počuť v celej Európe.

  No ONI do septembra ešte vymyslia niečo, aby zmarili aj protest, ONI jednoducho budú tento národ tyranizovať podľa ich svojvôle. Budú sa na nás vyvršovať beztrestne a pomstychtivo.
  To je až neuveriteľné ako sa tu narába s mocou, toto už je diktatúra, ale neuveriteľná.

  Bože ochráň Slovensko o tejto vlády a vráť nám vládu rozumu a slobody !!!!

  • Vystúpiť z NATO a EU je aktuálny recept. Prof. Staněka voliť za predsedu vlády alebo prezidenta !

 15. Jednoduchá

  …aj keď je situácia pomerne vážna, niekto tu má básnické vlohy a zmysel pre humor a to je dobrá správa…..

 16. 76 rokov od 2. sv. vojny a prisli sme na to, ze ludstvo sa absolutne nepoucilo a zas mnohi prisluhuju tym najvacsim spinavostiam, akych sme sa mohli dozit a to este nie je vsetkemu koniec.

  SME VO VOJNE, to je realita a podla mna toto si musi uvedomit, co najvacsia cast populacie sveta. To, ze ciel nie je zachranit nas pred kovi. dom je nam prebudenym jasne. Ciel je ZABIT, co najviac ludi. Atomove zbrane su vakciny. Treba o tom otvorene hovorit. Momentalne to zial vyzera tak, ze nie sme v takej faze masivneho prebudenia celeho ludstva, aby sme s tym mohli nieco spravit. Mrtvych bude este vela a to este ktovie ake zverstva nas cakaju. Ani si to nechcem predstavit radsej.

  Nasim najvacsim nepriatelom je STRACH.

 17. Uršula von der Leinova tu na Slovensku pred par týždňami načo bola. Skritizovať očkovanie , že ide pomalou cestou, dohodnúť nákup daľších vakcín z EU. Preto tak tlačia naši kompetentní? S plánom obnovy to nemalo nič spoločné.

Pridajte komentár

*