Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Spoločnosť Bayer a americká vláda vedome nakazili vírusom HIV tisíce detí


Print Friendly, PDF & Email

Spoločnosť Bayer a americká vláda vedome nakazili vírusom HIV tisíce detí

Predstavte si prípad, že spoločnosť, o ktorej ste si mysleli, že jej môžete dôverovať, by vám predala liek pre vaše dieťa, ktorý ho potenciálne môže nakaziť vírusom HIV.

Čo by ste vtedy urobili?

Čo robiť v prípade, keď vládne orgány, ktoré nesú zodpovednosť za ochranu spotrebiteľa pred podobnými zradnými produktmi, nielenže pred takýmto prípadom odvracajú zrak, ale dokonca majú na obchode spomenutej spoločnosti spoluúčasť?

Každý už isto počul o aspiríne značky Bayer. Je to veľmi známa firma.

Spoločnosť Bayer AG vyrába množstvo produktov, od pesticídov, až po liek Factor 8 určený pre ľudí trpiacich hemofíliou.

Čo sa vlastne stalo?

V roku 1984 spoločnosť Bayer zistila, že niektoré várky vyrobeného lieku Factor 8 obsahovali živý vírus HIV.

Spoločnosť Bayer to zistila na základe toho, že medzi deťmi trpiacimi hemofíliou vypukol HIV vírus, ktorého pôvod vystopovali práve u tejto spoločnosti.

Hoci v USA bol potom už predaj lieku Factor 8 zakázaný, Bayer s povolením FDA (Správy potravín a liečiv v USA) – áno, čítate správne, FDA povolila Bayeru potenciálne zabiť tisíce ľudí – naďalej tento liek predávala.

Po februári 1984 ho firma Bayer ďalej predávala nakazený vírusom HIV do Argentíny, Indonézie, Japonska, Malajzie a Singapuru.

Táto informácia sa zakladá na dokumentoch, ktoré sa podarilo získať redakcii New York Times.

V týchto dokumentoch sa uvádza, že Cutter Biological, oddelenie Bayeru, najprv vyviezlo viac než 100 000 ampuliek tepelne neošetreného koncentrátu v hodnote viac než 4 milióny dolárov a až potom začalo predávať bezpečnejší produkt.

Tisíce detí nakazené vírusom HIV

Výsledkom predaja tohto lieku nakazeného HIV bola nákaza desaťtisícich a smrť tisícich ľudí. Tisíce nevinných detí a dospelých zomrelo rukou Bayeru. A dodnes nikto nebol potrestaný.

Zbohom vysoký krvný tlak

Riaditelia ministerstiev zdravotníctva v Argentíne, Indonézii, Japonsku, Malajzii a Singapure šli všetci do väzby, zatiaľ čo americká FDA pokračuje vo svojej pekelnej ceste.

Na otázky ohľadom predaja nakazeného lieku Factor 8, Bayer odpovedal:

„Rozhodnutia, ktoré sme spravili pred približne dvadsiatimi rokmi sa zakladali na najlepších vedeckých vedomostiach tej doby a boli v súlade s miestnymi zákonmi.“

Môžeme to interpretovať tak, že Bayer požiadal FDA o povolenie vraždiť deti kvôli zisku a FDA mu to povolenie dala.

Podľa amerických novín NY Times, Dr. Harry M. Meyer z regulačného úradu liekov na krv, oddelenia Správy potravín a liečiv v USA, žiadal, aby sa celá záležitosť „vyriešila pokojne, bez vyvolávania poplachu v parlamente, lekárskej komunite a vo zvyšku verejnosti.“

Záver

Nikto z vlády či zo spoločnosti Bayer nebol v súvislosti s touto kauzou obvinený. Bayer do dnešných dní pokračuje v predaji svojho lieku Factor 8.

O nekalých praktikách spoločnosti Bayer sa môžete dozvedieť viac vo videu vyššie (v angličtine).

No a na záver ešte jedna malá perlička.

V súčasnosti sa firma Bayer spojila so zrejme najnenávidenejšou firmou na svete, spoločnosťou Monsanto známu svojím kontroverzným pôsobením v oblasti geneticky modifikovaných potravín.

Niektorí aktivisti toto spojenie nazývajú aj „svadbou v pekle“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Na „konšpiračných“ weboch sa píše, že spoločnosť Bayer ovláda rodina Rockefellerovcov, takisto ako CFR (Council on Foreign Relations). Kto vie, aký vplyv na americkú politiku CFR má, pochopí prečo je tomu tak, ako bolo uvedené v tomto článku.

    • Jozef Hančulák

      Neviem, či sú to „konšpiračné“ alebo iné weby; všetky majú tú „svoju“ pravdu ; v záujme niekoho…. To, že rodina Rocke…rovcov a všetkých 13 „vládnucích“ rodín zo Zasľúbenej zeme. Už od polovice 19. storočia ovládajú celú BigFarma Bussiness na planéte, tým aj celé zdravotníctvo , ktoré je pre jeho BigFarma vazalom „en blok“. Je fakt , že Rockel…ler bol prvý !! a najagresívnejší. ( len aby reč nestála, keď to už inteligencia ( čo je to za krvna skupina ? ) dávno vie )………ale ešte že je tu frau Merkel s jej miláčikmi z Afriky….

  2. Žasnem !!!§§§

Pridajte komentár

*