7 najstrašnejších vedľajších účinkov covidových vakcín, ktoré pred vami farma mafia tají


Print Friendly, PDF & Email

7 najstrašnejších vedľajších účinkov covidových vakcín, ktoré pred vami farma mafia tají

(S.D. Wells, Natural News) Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a médiá hlavného prúdu to nazývajú „váhavosť pri očkovaní“.

Ide však skôr o „vedu o očkovaní“, ktorá ukazuje, že injekcie génovej terapie proti Covid-19, nesprávne nazývané „vakcíny“, sú experimentálne, nebezpečné a neúčinné.

Ak štatistiky odhaľujú, že krvné zrazeniny po očkovaní sú pre väčšinu populácie OVEĽA nebezpečnejšie ako samotné ochorenie, tak nejde o žiadnu „váhavosť“.

Nie je konšpiračnou teóriou, že tieto zrazeninové injekcie sú nielen experimentálne, ale majú schválenie „len na núdzové použitie“, ktoré navyše získali podvodnými klinickými skúškami.

To, že falošné mainstreamové médiá nepokrývajú fakty, neznamená, že sa nedejú všade okolo nás. Ak strom spadne v lese, ale nepočujete ho naraziť o zem, neznamená to, že nikdy nespadol.

Keď úplne zdraví športovci, piloti a vojaci zomierajú na krvné zrazeniny, myokarditídu, srdcový infarkt či mŕtvicu len niekoľko dní alebo týždňov po zaočkovaní génovou terapiou proti Covid-19, potom máme dôvod na veľké obavy.

Prečo dávať každému tínedžerovi alebo dieťaťu smrteľnú injekciu, keď je takmer nulová šanca, že by mohli zomrieť na COVID?

Dokonca aj po tom, čo CDC a FDA (Americký úrad pre lieky a potraviny) pripustili, že tínedžeri a deti majú veľmi nízke riziko, že sa nakazia alebo zomrú na koronavírus, stále presadzujú a šíria očkovanie pre všetkých.

A prečo? Pretože zisky a agenda depopulácie. Je to ako tlačiť vakcínu proti HPV vírusom, teda proti sexuálne prenosnej chorobe, 9-ročným deťom. Je to ako keby ste zaviedli povinné očkovanie proti AIDS pre každého človeka.

Máme práva a jedným z nich je, či si nechať, alebo nenechať vpichovať toxíny do tela nečestnými lekármi a zákernými vedcami, ktorí nesmierne profitujú z predaja „hadieho oleja“ (označenie neúčinného/škodlivého lieku šarlatánov).

Čo bude ďalej? Povinná predrakovinová chemoterapia pre všetkých ľudí? Budeme musieť všetci stáť v rade na „chemo-kvapačku“, kým budeme môcť nakupovať potraviny, pracovať alebo podnikať?

Vakcínový priemyselný komplex vysolil za posledných pár desaťročí viac ako 4 miliardy dolárov pokút za poškodenia zdravia a úmrtia spôsobené očkovaním. Očkovania proti Covid-19 sú SMRTELNEJŠIE než všetky ostatné vakcíny od šesťdesiatych rokov minulého storočia dohromady.

Polovica obyvateľstva, ktorá sa zaočkovala proti covidu, má vymyté mozgy propagandistickou kampaňou založenou na strachu

Časy vedy založenej na dôkazoch sú v mŕtve. Časy kontrol a protiváh sú preč. Regulačné agentúry sú preplnené veľkými farmaceutickými guru, ktorí vytvárajú všetky pravidlá a nariadenia založené na nulovej vede.

Len strach môže spôsobiť to, že miliardy ľudí na celom svete sa nechajú nalákať na vakcíny, ktoré upchajú krv, zaplavia orgány toxínmi a spôsobia „syndróm náhleho úmrtia dospelých“ (SADS).

Iba kampaň založená na strachu z vírusu, ktorý spôsobuje oveľa menej ako jednopercentnú úmrtnosť, dokázala presvedčiť takmer všetkých obyvateľov, aby nosili handry na ústach, v ktorých sa rozmnožovali baktérie ohrozujúce ich dýchací aparát, dva roky po sebe!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Len podvodník mohol vziať toľko peňazí daňových poplatníkov a odovzdať ich zlým vedcom, politikom a regulačným grázlom, ktorí to financovali, navrhli a propagovali.

Priznajme si to, na očkovaniach proti koronavírusu nie je nič „bezpečné“ ani „účinné“. Vyhnite sa im ako moru.

7 najhroznejších následkov covidových vakcín

No a tu už je sľúbených 7 najstrašnejších „nežiaducich reakcií“ po očkovaní proti Covid-19, ktoré sa v stále väčšej miere objavujú u očkovancov.

Samozrejme, médiá hlavného prúdu a regulačné úrady ich zo strachu z „váhavosti s očkovaním“ pred vami taja:

#1. Náhle padanie mŕtvych z „neočakávaných príčin“ alias SADS (syndróm náhleho úmrtia dospelých).

#2. Podivné, dlhé, gumené, vláknité krvné zrazeniny (bio-štruktúry).

#3. Myokarditída (zápal srdcového svalu), nepravidelný srdcový tep, infarkty a mozgové mŕtvice.

#4. Rakovina a nádory, ktoré vzplanú z ničoho nič.

#5. Nakazenie sa a/alebo umieranie na Covid-19 a jeho „varianty“.

#6. Paralýza rúk, nôh alebo tváre (syndróm „Ramsay Hunta“, ako napríklad u Justina Biebera)

#7. Náhle prepuknutie Guillain-Barre syndrómu (nervová paralýza), AIDS alebo ADE (protilátkové zosilnenie ochorenia).

Záver

Uložte si stránku Vaccines.news do záložiek na svoje obľúbené nezávislé webové stránky.

Nájdete tam množstvo aktualizácií o experimentálnych „iba núdzových“ vakcínach, ktoré šíria koronavírus a ponúkajú nulovú ochranu proti nemu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Austrálie patří mezi západní země s nejvyšším počtem případů ko*kovid!
  https://www.news.com.au/lifestyle/health/australia-among-western-nations-with-highest-number-of-covid-cases/news-story/2bb4b257e43a7d7e832ec25ce6f609f9
  Austrálie byla označena za “naprostý propadák”, protože dva roky plýtvá prostředky na uzavírání budov atd…aby se nakonec stala lídrem západního světa v největším počtu případů.

  „Začíná kampaň už tak týden sypou jeden článek za druhým. Opruz s očkováním bude velký, zatím se to jen rozjíždí. Vláda naprosté ticho, jen hygienici, doktoři a bradavičný Válek.“

  • „Vláda naprosté ticho, jen…“

   Ale to isté počas storočí náboženstvo, veda, a spoločnosť ako taká… (Egocentrický) Človek hľadá len komfort a pohodlie pre seba. Viac ho nezaujíma, nech sa deje čo sa deje. Alebo sa mýlim?

   Každá spoločnosť v histórri si o seba namýšľala, že je najďalej.

 2. hľadač pravdy

  Slobodomurári z Vatikánu dali vydať novú sériu mincí venovanú ,,očkovaniu“
  —————————————————————————————————————–
  Bola vydaná nová séria mincí (20.5.2022), venovaná ,,očkovaniu“.

  Pre menej majetných je pripravená verzia so striebornou mincou. Cena sa mierne líši podľa predajcu, ktorá sa pohybuje okolo 230 €. Na ukážku pár ponúk:

  a.) 249,00 € (dočasne nedostupné, vypredané)
  https://www.moneteeuro.it/prodotto/cofanetto-ufficiale-proof-divisionale-vaticano-2022-20-euro-argento-eroi-della-pandemia/5524/60

  b.) 225,00 €
  https://filitaliasantarossa.com/novita-vaticano/vaticano-2022-serie-divisionale-monete-euro-proof-detail

  c.) 234,90 €
  https://www.romacoins.com/epages/990481405.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/990481405/Products/1101%5B21%5D

  Kto by chcel verziu so zlatou mincou, musí byť trpezlivý – túto verziu predajcovia v ponuke zatiaľ nemajú, cena by mala začať približne od 1350,00 €,….
  ————————————————————————————————————-
  V ďaľšom texte nižšie strojový preklad pár odstavcov z článku uvedeného v závere:

  ,,SMRTEĽNÉ OČKOVANIE JE GLOBÁLNYM GENOCÍDNYM TRENDOM… Vatikán vydal mincu s novým dizajnom (FOTO).
  Poznámka redakcie – Drahí bratia a sestry v Kristovi! Svetová protikresťanská vláda, ktorej dôležitým článkom je slobodomurársky Vatikán, ukazuje odsúdenému ľudstvu spôsoby genocídy, ktorými sa radikálne zníži počet obyvateľov planéty.

  A tak, pozorujúc tieto znamenia, musíme sa všetkými prostriedkami vyhýbať účasti na všetkých týchto démonoch moci, ktorí sú takmer úplne podriadení Antikristovi. To dnes platí v Rusku, na Ukrajine a čiastočne aj v Bielorusku. Kto má rozum, nech pochopí! Kráľ prichádza!

  Vatikán vydal mincu s novým dizajnom.

  Keďže všetky krajiny na svete zapli svoje tlačiarenské stroje so začiatkom pandémie, Vatikán, zvrchované územie svätej stolice, sa rozhodol vytlačiť 20. mája 2022 mincu, ktorá má význam pre mysliacu a pozornú verejnosť…

  V súvislosti s návrhom svätá stolica píše nasledovné:

  ,,Séria pozostáva z ôsmich mincí, ktorých rubová strana má rovnaké technické parametre ako všetky krajiny, ktoré sa zúčastňujú na jednotnej európskej mene. Na prednej strane je zobrazený erb pápeža Františka, panovníka Mestského štátu Vatikán, nápis ,,Vatikán“ a dvanásť hviezd.

  Séria je k dispozícii v dvoch verziách: jedna so striebornou mincou v nominálnej hodnote 20 eur a druhá so zlatou mincou v nominálnej hodnote 50 eur.

  Strieborná minca v hodnote 20 eur, ktorú navrhla Chiara Principe, sa zameriava na aktuálnu tému, ktorá je pápežovi Františkovi veľmi blízka: prostriedky boja proti pandémiám a potreba očkovania. Na minci je zobrazený lekár, zdravotná sestra a mladý muž, ktorý sa pripravuje na očkovanie.

  Svätý Otec opakovane zdôraznil význam očkovania a pripomenul, že zdravotná starostlivosť je „morálnou povinnosťou“ a je dôležité „pokračovať v úsilí o imunizáciu aj tých najchudobnejších ľudí“.

  Celkovo sa ukázalo, že vysvetlenie je síce pekné, ale stále nepochopiteľné a nie veľmi korešponduje s obrázkom na minci. Na vatikánskej webovej stránke sa teda píše, že „mladý muž sa pripravuje na očkovanie“, ale určite už bol naočkovaný, ako je vyobrazené na minci. Zároveň poloha jeho rúk je veľmi zvláštna a silne pripomína niečo zo slobodomurárstva:

  [poznámka, obr. v článku nižšie]

  Vo všeobecnosti očkovanie určite vstupuje do novej fázy: objavili sa prvé sväté relikvie, pečate o čistote sú už dávno v obehu, takže čoskoro budú nástenné maľby s postupom injekcií a vývojári – techno-adapti sa budú modliť. Pred rokom sa takáto perspektíva vyjadrovala ako žart, ale náboženstvo Antikrista, ktorého hlavnou súčasťou je Vatikán, sa už teraz uberá správnym smerom k diablovi.”

  Zdroj:
  https://3rm.info/main/89419-smertelnaja-vakcinacija-mirovoj-trend-genocida-vatikan-vypustil-monetu-udivitelnogo-dizajna-foto.html

 3. Afrika vytvořila koalici bojující proti Big Pharmě a WHO (krátené)

  Africká koalice suverenity v Africe zahájila promítání šokujícího filmu o tom, kdo hraje roli při očkování dívek a žen v Keni – Neplodnost: Ďábelská agenda.

  Můžeme poděkovat především africkým zemím a Indii, že nedošlo ke schválení USA navrhovaných změn ve smlouvě WHO. Západ hezky jednotně – jako správný lokajíček USA – s novými totalitními direktivami pokorně souhlasil.
  Ostatně, Afrika má své vlastní zkušenosti se zločinnými firmami jako je Pfizer a další zástupci Big Pharmy, velmi často sponzorovanými sociopatem Billem Gatesem. Vždyť na občanech jejich zemí prováděli své nezměrné pokusy. A nyní jim již k pokusům nestačí jen Afrika, pole působnosti přenáší i do zbytku světa, který si to však zatím příliš neuvědomuje.
  Motivací pro založení ASC je odpor vůči nedemokratickému vývoji, který ohrožuje suverenitu Afriky a všech národů. Tyto hrozby jsou poháněny Světovou zdravotnickou organizací a obecněji Organizací spojených národů a Světovým ekonomickým fórem.
  K uvedenému jen dodávám, že Afrika byla jen testovací pole, přičemž zde již nejde o jeden kontinent, ale o celý svět. WHO s podporou OSN a WEF se nyní snaží praktikovat totéž, co se dosud dělo jen v Africe, také ve zbytku světa a zdá se, že nyní především ve světě západním, kde stále – na rozdíl od Afriky – ještě u většiny lidí existuje slepá důvěra v politiky, média a uvedené organizace.
  Oni již na experimenty Afriku nepotřebují, západní svět se jim nabídl sám.
  Nyní je třeba, aby se i západní svět probudil a vzbouřil se stejně jako Afrika…
  Zdroj: necenzurovanapravda.cz

 4. Ćo pred nami „tají“ /netají, len blbci to nechcú vidieť!/ štátna korporátna mafia?

  „Zoufalí starostové českých obcí a měst odstartovali iniciativu za přijetí zákona o zastropování cen energií v důsledku nezvládatelné inflace v ČR, jenže žádný nový zákon není potřeba! Vláda má k dispozici Krizový zákon, kterým může zastropovat ceny úplně čehokoliv a prakticky okamžitě, ale není k tomu politická vůle! Zastropování cen elektřiny v ČR by totiž ohrozilo zisky nebezpečných žraloků amerických hedgeových fondů okolo ČEZu a plynových kolosů! Petr Fiala proti korporacím nepůjde!“
  https://aeronet.news/zoufali-starostove-ceskych-obci-a-mest-odstartovali-iniciativu-za-prijeti-zakona-o-zastropovani-cen-energii-v-dusledku-nezvladatelne-inflace-v-cr-jenze-zadny-novy-zakon-neni-potreba/

  Slobodné a solidárne korporátne prasa Sulík…
  https://www.informacnavojna.tk/article/sulik-zverejnil-ceny-plynu-pre-domacnosti-od-spp-do-roku-2026

  „V pondelok však šéf rezortu hospodárstva Sulík prezradil prvý háčik: spotreba lacnejšej elektriny bude limitovaná. „Máme elektrinu pre všetky domácnosti, ale bude to zastropované pri štyroch megawatthodinách,“ povedal Sulík. Nad tento limit bude cena elektriny troj- až štvornásobne vyššia.“
  https://www.informacnavojna.tk/article/sulikov-cenovy-strop-na-lacnejsiu-elektrinu-ma-svoj-hacik-byty-mozu-usetrit-stovky-eur-rodinne-domy-si-vsak-priplatia-tisice

  Zákon o hospodárskej mobilizácii nič? Jáj – ten sa korporácií netýka – len mobilizácie plebsu?!
  https://www.zakonypreludi.sk › zz › 2011-179
  179/2011 Z. z. Zákon o hospodárskej mobilizácii | Aktuálne znenie
  Zákon č. 179/2011 Z. z. Zákon o hospodárskej mobilizácii a o zmene a doplnení zákona č. 387/2002 Z. z. o riadení štátu v krízových situáciách mimo času vojny a vojnového stavu v znení neskorších predpisov (v znení č. 204/2013 Z. z., 173/2015 Z. z., 125/2016 Z. z., 9/2021 Z. z., 176/2021 Z. z., 412/2021 Z. z., 92/2022 Z. z.) Redakčná poznámka

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vakcíny vám treba,lebo!,,,,po vojne sa hovorilo,že ľudstvo bude v 80tých rokoch vyspelé-nestalo sa tak,potom sa použil rok 2000 a po…a nestalo sa tak,ja by som skôr použil iný dátum-ľudstvo bude vyspelé,ak radšej vôbec tu nebude,lebo-logika ústupčivosti a prednosti,lepší zostáva a horší odchádza,,,,lepšími sú oni a nie vy.

 6. …ďakujem moc za všetky aktuál.informácie…už sa ,,ukazuje šidlo z vreca“ a nie jedno…teraz sú to hlavne korporátne spol.s energ., benz., stav.mat.aj potrav. …všetko so všet.súvisí….a je veľmi smutné, že to, čo sa dialo v Afrike pod nátlakom, sa u nás deje dobrovoľne…no a vydanie mince ,,s novým dizajnom“ mi príde ako úplná strata akéhokoľvek rozumu, podobne ako jej nasledovné kupovanie…

  • To vydanie „vakcinačnej“ mince má pre illuminátov symbolický význam ako dosiahnutie určitej víťaznej etapy – zblbli a napichali 5 a pol miliardy ľudí – toto treba vytesať do kovu!

   Treba vyhotoviť cajchovacie železá a vypáliť im to cez čelá do mozgov!

 7. …smutné, je to zrejme presne tak…

  • provokater

   blbosť, všetky náboženstva sú ohromný podvod na slabomyselných a tých je sedem miliárd. Teda, má či nemá depopulacia niečo do seba???!!!

 8. Pokolra veluk

  A najvýraznejším účinkom (hlavným nie vedľajším) je to, že sa stávate začipovaným kyborgom. Pfff Teraz v júni som to znovu skúšal mojim smartfónom, zaočkovaní furt vysielajú tie divné MAC adresy cez Bluetooth.

  Zaočkovaní sú začipovaní
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

  • Pokolra veluk

   Veľmi rád by som naskenoval aj poslancov v pléne NR SR, aspoň by sme sa dozvedeli, či sa naozaj dali zaočkovať tou „nanomagickou“ tekutinou. Nejaký novinár by to fakt mohol skúsiť.

Pridajte komentár

*