Prosíme vás, vo voľbách už nikdy viac nevoľte sadistické beštie zo strán OĽaNO, Za ľudí, Sme rodina, SaS, Progresívne Slovensko a Demokrati, ktoré vám posledné 3 roky počas pandémie i po nej robili peklo zo života!

Žaloba proti vakcínam kvôli obsahu ortuti

Print Friendly, PDF & Email

Ako oznámila právnicka firma Waters & Kraus, firma podala žalobu kôli vakcínam, ktoré sú konzervované vysokým obsahom ortuti a preto spôsobujú ťažké neurologické poškodenia u novorodencov, výsledkom čoho je autizmus.

Waters & Kraus vedie konzorcium desiatich spoločností, ktoré podali podobnú žalobu. Andy Waters, ktorý prípad vedie, oznámil, že firma vlastní diskrétnu výskumnú správu vydanú vedeckým centrom pre kotrolu chorôb, ktorá jasne dokazuje, že autizmus je výsledkom neurologického poškodenia spôsobeným ortuťou v detských vakcínach.

Verejnosti dávno predložená verzia výskumnej správy citovaná inštitútom lekárských štúdií si však nemyslí, žeby vakcíny na báze ortute pod názvom THIMEROSAL, spôsobovali autizmus.

Spomínaná diskrétna verzia ale jednoznačne uvádza, že vystavenie sa viac ako 62.5 mcg ortuti v priebehu prvých troch mesiacoch života výrazne zvyšuje riziko vyvolania autizmu. Správa konkrétne poukazuje na 2.48 násobne vyšší výskyt autizmu u novorodencov po podaní vakcíny, ako u detí, ktorým vakcína podaná nebola.

Najvyšší súd v USA už v minulosti všeobecne uznal, že viac ako dvojnásobný výskyt autizmu po podaní vakcíny je dostatočný dôkaz na to, aby sa uznalo, že za chorobu je zodpovedná vakcína.

V procese Cook verzus USA (1982) súd prehlásil, že „v prípade vakcíny, relatívne riziko vyššie ako dvojnásobné potvrdzuje, že dieťa ma 50 percentne vyššiu pravdepodobnosť neurologického poškodenia následkom vakcinácie“.

Waters poukázal na fakt, že jeho firma v mnohých prípadoch zistila, že poškodené dieťa prijalo v rôznych pediatrických vakcínach celkovú dávku omnoho vyššiu ako 62.5 mcg. Preto považuje túto výskumnú správu a hlavne fakt, že bola utajená pred verejnosťou za nehorázne šokujúce, nehumánne, ale žiaľ, nie prekvapujúce, keď si predstavíme politický vplyv farmaceutických gigantov a hroziace nespočetné odškodnenia tisícom rodín, ktorých deťom vakcína ťažko ublížila.

Žiadny proces či odškodné nevráti dieťaťu zdravie, ktoré mu bolo za účelom zisku vzaté.

Avšak, početné žaloby chcú docieliť, aby tragicky smutná pravda o vakcínach vyšla na svetlo sveta a aby agresívne farmaceutické korporácie prestali nehumánne profitovať na ľudskom nešťastí.

Stop Candida

Poznámka Kampane za pravdu v medicine:

Najnovšou smutnou nehoráznosťou je očkovanie malých dievčat proti rakovine krčka maternice.

Materiál, ktorý poukazuje na pozadie a nezmysel tejto vakcíny, prekladáme.

UPOZORNENIE!

Prírodná liečba osteoartritídy

Prosíme rodičov dievčat, aby zatiaľ vyhľadávali objektívne a nezaujaté informácie zo zahraničných akademických, alebo aspoň internetových zdrojov a vážne zvážili svoje rozhodnutie!

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*