Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Priznanie viny? Pfizer tajne pridal do detských vakcín látku proti infarktu


Print Friendly, PDF & Email

Priznanie viny? Pfizer tajne pridal do detských vakcín látku proti infarktu

(Mary Villareal, Natural News) – Pfizer v týchto dňoch zmenil recept pre svoju vakcínu proti Covid-19 určenú deťom. Pridal do nej chemickú látku, ktorá sa zvykne používať na stabilizáciu pacientov po srdcovom infarkte.

Vakcínu Pfizer nedávno schválili v USA pre použitie u 5 až 11 ročných detí. Slovensko dokonca Ameriku v tomto ohľade predbehlo o pár týždňov, keď minister zdravotníctva udelil na jej použitie u tejto vekovej skupiny výnimku.

Zlé jazyky hovoria, že sme mohli byť zneužití pre klinické testovanie, ktoré predchádzalo schvaľovaniu vakcíny v USA.

Ak by to bolo naozaj tak, potom naši predstavitelia vykonali absolútny hnus hraničiaci s vlastizradou. Pravda však časom vždy vyjde na povrch a vinníci trestu neujdú.

Záhadná látka pridaná do detských vakcín

Po schválení vakcíny pre menšie deti bolo verejnosti povedané, že deti dostanú len 1/3 dávky pre dospelých. Čo však už verejne povedané nebolo, je, že detské vakcíny obsahujú aj látku, ktorá s predchádzaním ochorenia Covid-19 nemá nič spoločné.

Ide o látku, ktorá sa často používa na stabilizáciu pacientov po vypuknutí srdcového infarktu.

Takáto informácia u mnohých logicky vyvolá otázku, či sa v skutočnosti nejedná o snahu farmaceutickej firmy Pfizer profilakticky znížiť výskyt vakcínou vyvolaného srdcového zlyhania u detí?

Spomínanou látkou je trometamín (Tris). Klinika v Clevelande vysvetľuje, že trometamín účinkuje na znižovanie kyslosti krvi a moču. To z neho robí dôležitý nástroj pri liečbach metabolických acidóz, čiže nerovnováhy elektrolytov, ktorá zanecháva v tele priveľa kyselín.

Prekyslenie potom často vedie k zdravotným komplikáciám ako sú napríklad srdcové infarkty.

Vedľajšie účinky trometamínu sú tmavý moč, únava a ospalosť, zrýchlený srdcový tep, svetlá stolica, bolesť v mieste injekcie, plynatosť, zvýšený hlad, nevoľnosti a podráždenosť.

Podľa Pfizeru, klinické skúšky na 4600 deťoch údajne nepriniesli žiadne vážne obavy. Či sa tomu dá veriť je otázne, nakoľko Pfizer je známy falšovaním klinických skúšok. Podávanie vakcín u dospelých a tínedžerov totiž ukázalo zvýšené riziko rozvoja zápalu srdcového svalu (myokarditídy) a osrdcovníka (perikarditídy).

Najdôležitejším rozdielom medzi vakcínou Pfizer pre dospelých a pre deti je množstvo účinnej látky mRNA. Kód mRNA vnáša do buniek genetickú informáciu pre výrobu hrotového proteínu, ktorý následne stimuluje imunitu na produkciu protilátok.

Druhým rozdielom medzi vakcínami je použitá stabilizačná látka, ktorá pomáha udržiavať správne pH vakcíny. Vakcína pre dospelých obsahuje fosfátovú soľ (PBS), kým u detí to zmenili na trometamín (Tris).

Ako tvrdí Pfizer, vraj to zlepšuje stabilitu vakcíny a umožňuje skladovanie vakcíny dlhšiu dobu pri miernejších teplotách.

Tak PBS, ako aj Tris sú bežne používané stabilizátory, no takáto zmena vyvolala vlnu podozrení, nakoľko môže naznačovať skutočný problém týchto vakcín (srdcové zlyhania).

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Pfizer uviedol, že zmena z PBS na Tris sa čoskoro dotkne aj vakcín pre dospelých.

Úrad pre kontrolu liekov a potravín (FDA) schváli prvý liek na riedenie krvi pre deti

Je tu aj ďalšie nezvyčajné načasovanie. Americký FDA nedávno schválil prvý orálny liek pre deti na riedenie krvi.

Ide o liek od farmaceutickej spoločnosti Boehringer Ingelheim Pharmaceuticals určený na liečenie žilových trombóz (krvných zrazenín), ktoré sú častou príčinou srdcových infarktov.

V nadchádzajúcom období bude preto nutné dôsledné monitorovanie detí. Podľa americkej CDC je úmrtnosť detí momentálne na úrovni 13,4 úmrtí na 100 000 detí vo veku 5 až 14 rokov a výskyt ochorení srdca na úrovni 1,3%.

Uvidíme, či sa s postupujúcim očkovaním (ktoré by bolo ideálne zastaviť) budú tieto čísla nejako meniť.

Vakcína Pfizer je momentálne jediná schválená pre deti do 18 rokov a nejaký čas jediná zrejme aj zostane. Moderna plánuje skúmať riziko myokarditídy u svojej vakcíny do januára 2022 a podať žiadosť o schválenie úradmi chce až potom.

Niekoľko severských krajín spozorovalo zvýšené riziko ochorení srdca u mladých ľudí, preto Modernu pre túto vekovú skupinu zakázali.

Záver

Každým dňom pribúdajú nové dôkazy o vážnych rizikách vakcín proti covidu. No a s narastajúcim povedomím ľudí vrastá aj zúfalstvo vlád, ktoré stupňujú svoj tlak a očkovací teror. Ten však nie je prejavom ich sily, ale slabosti.

Momentálne sa nachádzame veľmi blízko kolapsu celého očkovacieho naratívu. Teraz je nanajvýš dôležité vydržať, nepoddať sa nátlaku a nedať sa zaočkovať. Ak ste vydržali doteraz, vydržte ešte chvíľu!

Dnešnú situáciu asi najlepšie vyjadruje tento obrázok:

Preto určite vytrvajte vo svojom odhodlaní, aby ste nemuseli svoje rozhodnutie neskôr ľutovať. Ak totiž raz do seba necháte vstreknúť to toxické svinstvo, von ho už potom nedostanete. Neexistuje reparát.

A ak sa obávate o svoje zamestnanie a nechcete sa ani pravidelne testovať, tak myslíte na to, že ako invalidovi alebo nebožtíkovi vám bude vaša terajšia práca aj tak na nič.

Okrem toho, existujú spôsoby, ako sa testovaniu v zamestnaní legálne a elegantne vyhnúť, bez ohľadu na to, aké zákony si covidoví fašisti príjmu. Tomuto sa ale budeme podrobnejšie venovať až nabudúce, preto nás určite sledujte aj naďalej!

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.

  Prekopírovala som z článku vetu, aké vedľajšie účinky má táto prídavná látka:
  Vedľajšie účinky trometamínu sú tmavý moč, únava a ospalosť, zrýchlený srdcový tep, svetlá stolica, bolesť v mieste injekcie, plynatosť, zvýšený hlad, nevoľnosti a podráždenosť.

  PS Jedným slovom – je to jed a nevinným deťom sa to ide pichať.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-11-14-virginia-pharmacy-wrong-covid-vaccines-young-children.html
  Virginia pharmacy administers wrong, adult-sized COVID vaccines to young children
  Voľný preklad:
  Lekáreň vo Virgínii podáva malým deťom nesprávne vakcíny proti COVIDU, podávajú dózu (veľkosť) pre dospelých

 3. https://www.hlavnespravy.sk/sulik-je-mozne-ze-platnost-covid-pasu-bude-skratena-na-9-mesiacov/2752732
  Sulík: Je možné, že platnosť COVID pasu bude skrátená. Pellegrini upozorňuje, že pre tých, ktorí sa očkovali medzi prvými, by to bol problém

  Je možné, že platnosť COVID pasu bude skrátená z jedného roka na deväť mesiacov.

  Podľa Pellegriniho sa na Slovensku zabúda na liečenie pacientov s ochorením COVID-19. Sulík tvrdí, že liečba pacientov s týmto ochorením je extrémne drahá. „Očkovanie je oproti liečbe extrémne lacné,“ povedal predseda liberálov. Zároveň ho teší, že pribúdajú v týchto dňoch ľudia, ktorí sa dávajú zaočkovať.

  • v plánu je, tyto COVIDinjekce píchat každého půl roku……

  • Neustále svoj postoj k vakcinácii naša vláda mení. Najskôr povedali, že dve dávky postačia, pričom o tretej sa (zámerne?) nezmienili. Tesne pred schválením posledných zákonných opatrení jeden lekár v prítomnosti E. Hegera povedal, že dve dávky vakcíny chránia pred covidom na 90%, ale tretia túto ochranu zvýši na 97%. Otázka pre zaočkovaných znie, či im tých 7% navyše stojí za vyššie riziko. Sulík teda hovorí o tom, že tretia dávka nebude mať už odporúčací charakter, ale bude pre platnosť covid pasu povinná.

  • konsilium prievoznikov + sachmatelkac + hever + sulibrik to urcite onedlho skratia na 2 mesiace. potrebuju opichat davy ozobracenych slowakistancov!

 4. S tzv. mikroplasty je to stokrát horší, než jsme si mysleli. Vdechujeme totiž zřejmě 2000–7000 částic denně, a to pouze doma, tvrdí nový britský výzkum. Mohlo by to tedy mikroplasty zařadit do podobně nebezpečné kategorie, jako je třeba tabák nebo azbest, domnívají se vědci.
  https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/s-mikroplasty-je-to-mnohem-horsi-vdechneme-tisice-castic-denne-zjistila-studie-40377350#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40377350&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  tak mě napadají otázky: odkud se ty mikroplasty berou? A existovaly před tzv. sametovou revolucí? Jsou mikroplasty v chemtrailsu?

  • holistický prístup

   jirik,

   je pravé poludnie – „slnečno“ – pokiaľ to takto možno pomenovať – jednoznačne bez mrakov – ale … sivo, nedýchateľne – nie je vidieť na kopce vzdialené vari len 500-600 metrov – vidieť, ako niečo padá – a nie – nič tu nie je, čo by to mohlo spôsobovať – ani v širokom okolí … ale … stále je vidieť, ako tie jedy sú rozprašované tzv. „lietadlami“ (okrem tých jedov v tzv. p-otravinách, jed-le, …) – takže odkiaľ to je?!? … ľahká odpoveď.

   • Aj ja som bola doobeda vonku a pozrela sa na oblohu. Naši priatelia nás riadne chemtrailsovali. Darmo je nás veľa (podľa nich), depopulácia prebieha na viacerých úrovniach: chemtrails, vakcíny, gmo plodiny. prídavné látky v jedle…
    Teraz gmo má názov crisp – je to niečo podobné.

    Ohľadne chemtrailsu (ale aj iné) sa oplatí vypočuť raz do týždňa:
    https://www.youtube.com/watch?v=p7jZd9qJCIo
    Geoengineering Watch Global Alert News, November 13, 2021, #327 ( Dane Wigington )

    • holistický prístup

     Janka,

     to nie NÁS je veľa – veľa je ICH = besných psychopatických beštií.

     Občas mi chýba možnosť niečo si pozrieť alebo vypočuť – moje technické možnosti to vylučujú – na druhej strane je to takto snáď aj dobre, že viac-menej som na písmenkách a občas mi otvorí nejaký obrázok – teda okrem súkromnej zbierky – šetrí to tak vzácny a tak rýchlo bežiaci čas.

   • holistický prístup, my tu po několika dnech máme konečně slunečno, jinak stálý letecký provoz a čáry od chemtrailu….dneska zatím bez čar modrá obloha…

   • tuna silno striekaju,v oblasti Los Angeles,bol som nedavno v Arizona a tam tiez,ale kde byva malo ludi,tak tam menej striekaju

 5. SLOVENSKO: Primátor Matúš Vallo nemá žiadne príznaky a vírus bol uňho odhalený len vďaka tomu, že sa pravidelne testuje. Ostatní zaočkovaní ľudia však pravidelne na testy nechodia i keď môžu byť prenášačmi.

  Primátor hlavného mesta SR Bratislavy Matúš Vallo bol pozitívne testovaný na nový koronavírus. Osobne o tom informuje na sociálnej sieti. „Pravidelne sa testujem. Vo štvrtok (11.11.) bol môj PCR test pozitívny,“ oznámil. Uviedol, že je bez príznakov, pracuje z domu. „Všetci, ktorí boli v blízkom kontakte so mnou, sú v súlade s vyhláškou hygienikov už informovaní,“ vyhlásil. Oznámením o pozitívnom teste chce predísť špekuláciám. Vallov pozitívny PCR test bol jedným zo 787, ktoré vo štvrtok laboratóriá zachytili v Bratislavskom kraji.

  Zdroj: extraplus

 6. SLOVENSKO: V predchádzajúcom článku o porušovaní ľudských práv a protiprávnych nariadeniach vlády v súvislosti s ochorením COVID-19 sme písali aj o účinnosti a bezpečnosti prekrývania horných dýchacích ciest. Na základe zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám som sa obrátil na ÚVZ SR aj MZ SR s konkrétnymi otázkami. Viac v článku:

  https://cz24.news/dalsie-fiasko-pre-mikasa-o-ucinnosti-ochrannych-pomocok-proti-covidu-nevie-nic-ani-urad-pre-normalizaciu-metrologiu-a-skusobnictvo-sr/

 7. A co tak dat do kosa celu latku za rakovinu, aby tam nemusela byt latka proti rakovine?

  • Jirik
   Ja jej verím A je mi jedno kde robí Ide o princíp kt.z toho cítim a info navyše si dohľadam
   Neverum tým ,kt.tu svoju ,,úžasnú pravdu ,, sú schopný ju do nás vliať Keby sa dalo .. preto ešte aj peniaze rozdávajú ,, za pravdu ,, Každý má svoju pravdu v sebe a vie čomu , komu veriť

 8. „existujú spôsoby, ako sa testovaniu v zamestnaní legálne a elegantne vyhnúť“ – v spolupráci so zamestnávateľom.

  Stále platí, že zákonné predpisy SK nepoznajú pojem prevádzka – len pojem prevádzkáreň!

  Ja tieto „diery“ vidím ako diery pre podnikateľov, ktorí patria do okruhu vládnych zločincov! Každý blbec vie, čo je to deleno dvomi, t. j., čo sa stane,keď si odpáli polovicu zamestnancov a polovicu zákazníkov. Takže aj oni hľadajú medzery v zákone, resp. si ich tam dávajú sami.

  Ak Čaputová podpíše segregačný vakcinačný zákon – toto je jej posledné volebné obdobie – tak si treba všímať, aký vabank ešte bude schopná hrať. Ide o to, čo s ňou potom a s je šatníkom, keď bude pre NICH už nepoužiteľná. Pre nás platí, že je momentálne v jej úrade zabetónovaná, takže „sa musíme“ /my asi nie/ vyvarovať aktivít /referenda/, ktoré by jej mohli predĺžiť mandát! Toto by mohli iniciovať Ficovci a Kotlebovci – jej odvolávanie, čím by pri neúspešnom hlasovaní predĺžili jej mandát! Takže sledujte kroky tzv. opozície!

 9. https://www.naturalnews.com/2021-11-14-vaers-cdc-fda-hiding-serious-adverse-events.html
  VAERS analysis exposes CDC, FDA for covering up hundreds of serious adverse events associated with COVID vaccines
  Analýza VAERS odhaľuje, že CDC, FDA zakrýva (tají) stovky závažných nežiaducich udalostí spojených s vakcínami COVID

  The latest news about the COVID-19 vaccine genocide can be found at Genocide.news.
  Najnovšie správy o genocíde vakcínami COVID-19 nájdete na Genocide.news.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-11-14-us-developing-lethal-genetically-engineered-viruses-mousepox-monkeypox.html
  US developing lethal, new genetically engineered viruses, including MOUSEPOX and MONKEYPOX… will these be used to demand MORE JABS in the name of “public safety?”
  USA vyvíjajú smrteľné, nové geneticky upravené vírusy, vrátane MOUSEPOX a MONKEYPOX… použijú sa na vyžiadanie VIAC VAKCÍN v mene „verejnej bezpečnosti“?

 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/15/pfizer-whistleblower-scientific-fraud.aspx
  Voľný preklad:
  Pfizer Whistleblower Sinks Vaccine Trial Integrity
  Whistleblower (informátor) z Pfizeru popiera bezúhonnosť pri testovaní tejto vakcíny

  According to a whistleblower who worked on Pfizer’s Phase 3 COVID jab trial, data were falsified, patients were unblinded, the company hired poorly trained people to administer the injections, and follow-up on reported side effects lagged way behind
  Podľa informátora, ktorý pracoval na 3. fáze štúdie Pfizer odskúšavania Covid vakcíny, údaje boli sfalšované, pacienti neboli zaslepení, spoločnosť najala slabo vyškolených ľudí na podávanie injekcií a sledovanie hlásených vedľajších účinkov výrazne zaostávalo.

  Takéto podvody sa robili pri odskúšavaní tejto vakcínočky:
  Participants were not monitored by clinical staff after receiving the shot
  Patients who experienced adverse effects were not promptly evaluated
  Protocol deviations were not being reported
  The Pfizer injection vials were stored at improper temperatures
  Laboratory specimens were mislabeled

 12. Dosiaľ bol šéf virológ Drosten najväčší „inkvizítor prenasledovania“ nezaočkovaných. Odrazu nie je! „Nemáme pandémiu neočkovaných,“ vyhlásil.
  Mimochodom, podobné vyhlásenie ako Drosten urobila aj Sahra Wagenknecht: „Kto hovorí o pandémii neočkovaných, tak ten ich len bezdôvodne difamuje a chce proti nim vyvolávať hnev očkovaných.“

  https://www.hlavnespravy.sk/dosial-bol-sef-virolog-drosten-najvacsi-inkvizitor-prenasledovania-nezaockovanych-odrazu-nie-je-nemame-pandemiu-neockovanych-vyhlasil/2753008
  *****
  Očista těla po COVID vakcíně

  http://www.zenazdravotne.cz/2021/11/15/ocista-tela-po-covid-vakcine/

 13. JAPONSKO: GRAFY „V posledních měsících se už dva státy rozhodly přestat hrát hru s farmaceutickými giganty zvanou Nic než proočkovanost, a přes všechen lobbistický a mediální tlak, jejž tyto multimiliardové korporace vyvíjejí s cílem naprosté diskreditace účinků ivermektinu při léčbě a prevenci covidu, se rozhodly toto levné generické antiparazitikum ve velkém svým obyvatelům podat.“ Těmito slovy zahájil úvod svého komentáře právník a místopředseda krajské organizace Trikolory Jindřich Rajchl. Svá slova doložil grafy, které se ve veřejném prostoru dosud neobjevily.

  https://cz24.news/japonci-otocili-kormidlo-vakcina-nicemu-nepomohla-prisli-s-lekem-ktery-cesko-i-eu-odmita-ted-se-podivejte-na-vysledky/

 14. Monika Beňová vyhlásila tiež, že podľa jej názory by sa nemalo tlačiť len na testovanie neočkovaných osôb. „Pravdou je, že naozaj nestačí testovať len nezaočkovaných ľudí. Našťastie som po synovom pozitívnom teste neodletela do Bruselu v utorok. Mohla som nešťastne infikovať kohokoľvek, či už na letisku, v lietadle, šoféra v aute z letiska a množstvo ľudí v EP,“ povedala pre portál pluska.sk.

  https://www.hlavnespravy.sk/covid-aj-napriek-vakcine-v-rodine-moniky-benovej-ochorela-aj-mala-dcerka-podla-europoslankyne-je-chybou-ze-ockovani-sa-netestuju-normalne-by-ma-do-europarlamentu-pustili/2753210

 15. SLOVENSKO: Všetko so všetkým súvisí, jedno bez druhého, druhé bez tretieho, tretie bez prvého, … prvé bez druhého… by nefungovalo, je to dobre nastavený „marketing“ a zorganizovaná hra Covid-19.

  VŠEOEBCNÉ PREKRYTIE DÝCHACÍCH CIEST JE ETICKÁ, HYGIENICKÁ A PRÁVNA ZVRHLOSŤ. ČÍM VIAC OBMEDZOVANIA RIADNEHO DÝCHANIA A VYDYCHOVANIA VÝLUČKOV, TÝM VIAC OCHORENÍ A STRATY PRÁV A SLOBÔD…

  https://cz24.news/judr-krajnikova-kult-covid-kult-otroka-ako-sa-pellegrini-do-vlastnej-siete-zamotal-zamestnavatelia-a-majitelia-prevadzok-pri-vynucovani-de-iure-neexistujucich-povinnosti-preco-caputova-nemo/

 16. SLOVENSKO/ČESKO: Slovensko síce susedí s Českom no zdá sa, že tam majú iný prístup k počítaniu a najmä k porovnávaniu nakazených ako u nás. Exminister zdravotníctva Ludvík najnovšie prekvapivo porovnáva COVID s chrípkou a osýpkami. Je ale možné aj to, že tam ľudí až tak neklamú ako to robia naši politici a „odborníci“ a sem tam im povedia i pravdu.

  Pravda jej totiž to, čo ľudia od svojich politikov očakávajú. A to najmä čo sa týka koronavírusu, pretože ten v súčasnosti hýbe svetom. Na strane pravdy je aj analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár Juraj Mesík, ktorý v statuse poukazuje aj na to, že v Česku hovoria ľuďom iné ako u nás na Slovensku.

  Covidový „prenášač“ nakazí 3.9 človeka, osýpkový až 18! Tak čo je horšie?
  https://cz24.news/dalsie-sokujuce-dokazy-o-tom-ako-podplateni-lobbisti-farmaceutickej-mafie-slovenska-vladna-koalicia-a-jej-dvorni-hygienici-sproste-a-drzo-klamu-exminister-zdravotnictva-ludvik-porovnal-covid-s-chr/

 17. ČESKO: Plánovaná budoucí vláda pětikoalice Spolu/PirStan si neví rady s koronavirem, přiznal v rozhovoru pro televizi CNN Prima News předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Marek Výborný.

  https://cz24.news/budouci-vlada-si-nevi-rady-s-koronavirem-priznal-predseda-poslaneckeho-klubu-kdu-csl-marek-vyborny/

 18. Niečo aj na pobavenie:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dalsi-bizar-zenevsky-nevestinec-nabizi-ockovanym-lidem-oralni-sex-zdarma/
  Další bizár: Ženevský nevěstinec nabízí očkovaným lidem orální sex zdarma

  Ženevský erotický klub “Delicious” nabízí nově očkovaným lidem neobvyklé poděkování. Nově očkovaní budou mít orální sex zdarma.

  Jak podnik oznamuje na svých webových stránkách, podle “Watsona” dostanou všichni lidé, kteří se v posledních třech dnech nechali očkovat, orální sex zdarma.

 19. https://www.banned.video/watch?id=6191dbb36eb7794b57cebed7
  Fauci Admits Covid Vax Doesn’t Work
  Fauci priznáva, že Covid Vakcína nefunguje

 20. https://www.banned.video/watch?id=6191e36f6eb7794b57d04b18
  MSM Covers Up Vaccine Heart Attacks, Blaming Stress, Diet & Climate
  Mienkotvorné média zakrývajú (maskujú) srdcové infarkty z očkovania a obviňujú, že sú zo stresu, stravy a klímy

 21. https://www.infowars.com/posts/powerful-robert-f-kennedy-jr-warns-govt-and-big-tech-engineered-the-destruction-of-democracy-and-civil-rights/
  POWERFUL: Robert F. Kennedy Jr. Warns Gov’t and Big Tech ‘Engineered The Destruction of Democracy and Civil Rights’
  SILNÉ: Robert F. Kennedy Jr. varuje vládu a spoločnosť Big Tech (Technologické firmy), ktoré vytvorili zničenie demokracie a občianskych práv

  Robert F. Kennedy Jr. delivered a powerful speech about the crisis humanity faces as the globalists and Big Tech oligarchs have successfully used the China Virus and online censorship to “engineer the destruction” of democracy and civil rights.
  Robert F. Kennedy Jr. predniesol silný prejav o kríze, ktorej ľudstvo čelí, keď globalisti a Big Tech oligarchovia úspešne využili čínsky vírus a online cenzúru na „vyprojektovanie zničenia“ demokracie a občianskych práv.

  • V tomto článku je veľmi dobré krátke video od Catherine Austin, čo veľmi dobre vystihuje, čo idú s nami elity urobiť a že vakcinačný pas je totálna strata našej slobody. „Elity“ nás budú mať pod stálou kontrolou – Total control, budú tam naše účty, budú vidieť každý pohyb našich peňazí…
   Kto vie angl. nech vypočuje toto krátke video.

 22. Pavelkovych Milan

  Ľudstvo je už navždy odsúdené na to, aby slúžili ako pokusné myší pre farma firmy a tie z toho neskutočne profitovali. Ako ľudstvo sme skončili…. Tu už pomôže len zrážka z obrovským asteroidom / planetkou, alebo výbuch super vulkánu, alebo ta najhoršia možnosť akou je globálna totálna atómova vojna. Z tohoto otroctva nás už nič nedostane. Možno, keby sa zmobilizovali štáty sveta a krvavo by týchto pôvodcov tohoto šialeného plánu začali likvidovať.

 23. První protest českých lékařů před Ministerstvem zdravotnictví nejen proti covid opatřením.
  V neděli 14. listopadu od 12 hodin proběhl první protest českých lékařů tzv. „Paralelní lékařské komory,“ která se ohradila vůči očkování a covid opatřením Ministerstva zdravotnictví. (Foto: Facebook / Manifest)
  Udělejme skutečnou tečku za mezinárodními pandemickými hrami na našem území,“ uvedl mluvčí Paralelní lékařské komory Vít Mareček.

  Lékaři tím zahájili občanský vzdor, který hodlají každý týden opakovat s cílem zaplnit pražské Palackého náměstí…………..

  /Zadajte do googlu : Zločiny mafianského gangu Matoviča a dočítate veľa zauujímavého……….

  A čo naši lekári nezoberú si vzor z českých?

 24. https://zemavek.sk/stat-zamestna-expertov-na-posudzovanie-hoaxov-a-podvodov/
  Štát zamestná expertov na posudzovanie hoaxov a podvodov

 25. https://otevrisvoumysl.cz/kyle-warner-svedectvi-profesionalniho-sportovce-o-jeho-poskozeni-z-covid-ockovani/
  Kyle Warner – Svědectví profesionálního sportovce o jeho poškození z covid očkování

  Ve zkratce…
  Kyle Warner, profesionální sportovec, sdílí svůj příběh po poškození z covid očkování. Také sdílí, že zná šest lidí, kteří v posledním měsíci spáchalo sebevraždu v důsledku poškození z covid očkování. Více ve videu.

 26. holistický prístup

  ROZLOUČENÍ – Mé blogy končí

  Děkuji všem čtenářům za přízeň. Dneškem mé blogy z rozhodnutí aktualne.cz končí. Bylo tu s vámi krásných 11 let. Je mi smutno.
  PLUJEME VŠICHNI SPOLEČNĚ NA JEDNÉ LODI. Jmenuje se TITANIC

  I tak by šel nazvat aktuální čas, ve kterém žijeme. Nebo spíše nežijeme? To je věc pohledu každého z nás.

  Tím tancem myslím všechny ty tiskové konference a výstupy vládních představitelů, kterými se nás snaží přesvědčit, jak to všechno mají pevně v rukou, jak ví, co říkají, a jak je musíme hlavně poslouchat, aby to všechno dobře dopadlo. Asi jim to zní jako rajská hudba, protože mají rádi moc, a moc je sladká. To řinčení bubnů na vládní palubě má však pouze jediný cíl – oni političtí kapitáni tohoto „virobraní“ se snaží onou „hudbou“ přehlušit pronikání vody do podpalubí, aby to pasažéři, tedy my, občané, neslyšeli. Pokud ale necháme loď plout, a budeme dál tančit při hudbě, kterou nám hrají všichni ti Vojtěchové, Arenbergové, Blatní, Prymulové, Svrčinové a další jim podobní, a nekoukneme se včas do podpalubí, jaká je realita, půjdeme k totalitnímu dnu. Všichni. Jen namísto stranických knížek budeme nosit všemožné „dobrovolné“certifikáty.

  Není přes ten ryk na palubě snadné kouknout se pod povrch věcí veřejných. Lépe se totiž věří oné hudbě na palubě, než abychom se začali brodit onou realitou o pár pater níž. Zvláště když už tu máme zase zakázané věty, pravda se nazývá deziformací a dezinformace pravdou, a když ani to nefuguje, nastoupí tvrdá cenzura. Člověk si v listopadu 1989 říkal, že ty totalitní praktiky vymřou po meči, a ono ne. Vrací se, a k mému údivu tentokrát ze západu. A lidé chtějí mít klid – jak pro podobný klid vstupovali kdysi do partaje.
  A jaká je ona realita v podpalubí?

  Je tu kruté probuzení mocných. Vakcína nefunguje, jak se hlásalo – ti, kteří se nechali očkovat, chrání pouze sebe, a to ještě ne vždy. Vakcína nebrání nákaze, nebrání onemocnění, a narozdíl od původních očekávání její účinek funguje jen pár měsíců. Z jedné dávky byly dvě, teď už tři, a co bude dál, se prostě neví. Aby se to celé nezhroutilo jako domeček z karet, opět se to zakrývá nedůvodným sebevědomím a arogancí a útoky – třetí dávka vše vyřeší,a kdo ji nepodstoupí… Známe to. Ale jako nebyla pravda to, že očkovaní už nikdy neonemocní, a že očkovaní už nikdy nikoho nenakazí, není pravda ani toto tvrzení o třetí vakcíně. Kdo na to poukazuje, je ale opět označován za dezinformátora. Přitom nejvyšší dezinformační kampaň byla ona slavná tečka, ze které je dnes otazník s vykřičníkem.

  Když mocní zjistili, že to, co hlásali, se hroutí jak domeček z karet, bylo nutné najít viníka. A tak prstem pana Vojtěcha ukázali na neočkované. Ti, ano právě ti za to mohou, že ještě onu tečku nemáme. Je to pandemie neočkovaných. Ti mohou za to, že do podpalubí teče voda, ne my, konstruktéři lodě. Zkrátka ti, kteří s námi nahoře netančí, a nehrají tu kamufláž, a křičí na poplach něco o vodě v podpalubí, to jsou ti zločinci – protože vás nutí do galoší a studené vody. Zkrátka politikové, aby ochránili sami sebe před hněvem milionů podvedených, to hodí na ty, kteří jim na ty řeči o tečce neskočili. Skončí to u soudu, a je to dobře.
  Ale zpět k oné realitě z podpalubí.

  O vakcíně už byla řeč. teď něco k oné bezinfekčnosti. Od počátku tvrdíme, že prokazovat se očkováním, testem nebo prodělanou nemocí je proti všemu – ústavnímu pořádku a zákonům této země, ale hlavně proti veškeré logice. Zkrátka že je to hloupé nařízení, sloužící jen k šikaně občanů a jejich vydírání směrem k očkování. V těchto dnech se k pojmu bezinfekčnosti vyjádřila vědecké rada Přírodovědecké fakulty v Olomouci svým usnesením. Členové Vědecké rady PřF upozornili, že nyní používané potvrzení o očkování, prodělání nemoci nebo negativním testu ve skutečnosti bezinfekčnost neprokazuje. „Zmíněný posun významu slova ,,bezinfekčnost“ nelze ospravedlnit jako užitečnou zkratku. Záměrný, nespontánní a účelově motivovaný posun významu slov považuje Vědecká rada PřF UP za nepřijatelný a společensky škodlivý,“ stojí v usnesení Vědecké rady PřF. Akademikům, jejichž erudovanost nelze zpochybnit, patrně došla trpělivost. V překladu – opatření po nás vyžaduje nesmysl, a pojem je zneužíván. Uvedené listiny nic podobného nezaručují. Hlavně, že se kolem tohoto pojmu točí poslední týdny naprosto všechno.

  A jak je to s včasnou léčbou při prvních příznacích virového onemocnění? Prof. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D. z Masarykovy univerzity to řekl jasně – tato léčba byla a je zanedbaná, ve své podstatě žádná. Léky, které byly jsou k dispozici, se nepředepisují. Tvrdá slova pro ty, kdo kvůli zabedbání lékařské péče (protože jim bylo i zakázáno chodit i do ordinace),skončili v těch nemocnicích, nejčastěji se zápaly plic. Neléčí se ne proto, že by to nechtěli lékaři, ale že takto rozhodli ti, co tu údajně bojují s nějakým virem. Tedy zanedbávání léčby a plné nemocnice byly především vinou politiků.

  O oddělování očkovaných a neočkovaných se už napsalo snad vše – společným jmenovatelem je to, že k odlišování osob očkovaných a neočkovaných není žádný medicínský důvod, že jde o politické rozhodnutí, tedy opatřeními se přikazuje nezákonná diskrimin ace skupiny obyvatel. Tedy máme tu diskriminované děti, kterým odepíráme právo na vzdělání jen proto, že to chtějí politikové – ne lékaři, a máme tu diskriminované dospělé, opět z politického rozhodnutí, aby je tímto vydíráním přinutili k dobrovolnému (!!) očkování experimentální vakcínou. A neštítí se kvůli tomu ani brutální kampaně, která je etickým dnem.

  Očkování dětí – v červnu se tvrdilo, že nepřichází v úvahu, dnes už se prosazuje. Říká se, že bezpečné je očkovat i těhotné, i ty, co prodělali nemoc. Vím, že mnozí lékaři se křižují. Jsme skutečně jen pokusní králíci? Jak je možné, že se stanovisko mění z měsíce na měsíc? Podle přání koho? Rozhodně to nejsou lékaři, ani žádné vědecké studie.Tedy opět politické rozhodnutí? Byznys?

  A reklama na Tečku? To není přece reklama, když vlastníkem vakcíny je stát… Se tvrdí. Takže se může porušovat vše, co porušovat lze, včetně zákazu osobností v reklamě… Podle práva prý vakcína není lék. Svatá prostoto… Asi spálím své právnické knihy.

  A co ti lékaři, kteří prosazují toto všechno? Je zmapováno, zda nejsou napojeni na byznys s testy či vakcínami? Není. Ale už lze nějaké nitky zachytit. Aby se nám pak zase nevyskytla nějaká hnízda…

  Roušky – které mají politikové před kamerami, aby je poté ihned sundali, a objímali se a žive diskutovali… Divadlo hodné Thálie. Zato děti v nich ničíme. Realita.

  Stát tedy vydává protiústavní a nezákonná opatření, která nemají jakékoli medicínské důvody, ale jsou pouze politickým nátlakovým rozhodnutím, tedy politikové, ne lékaři, rozhodují o tom, kdo si může dát v restauraci kávu, a které děti musí mít oddělená WC a právo přístupu k základnímu vzdělání, a kdo si může jít zaplavat a zacvičit do fitka, zazpívat si, zalyžovat si…. Tedy máme tu politickou segregaci občanů včetně dětí jedna radost, a všechny to nechává naoprosto klidnými. Tančíme na palubě, jak oni hrají… a ti, co vidí už stav podpalubí, ať si tam vykřikují, my je přehlušíme a zcenzurujeme… Tančícím ale ještě nedochází, že k tomu dnu půjdou taky… A totalita často „požírá“ své děti.
  Ale je tu ještě jedna pikantnost. Stát si myje ruce.

  Odpovědnost za následky očkování si nese každý sám, protože se rozhodl dobrovolně (!!!!!!!!!!!!!!!!!).
  Odpovědnost za protizákonnou šikanu v práci nesou zaměstnavatelé.
  Odpovědnost za šikanu dětí nesou učitelé.
  Odpovědnost za šikanu pacientů nesou lékaři.
  Odpovědnost za šikanu hostů restaurací nesou číšníci a majitelé.
  Odpovědnost za vyžadování nezákonností nese policie a hygiena.

  Protože opatření je prý politickým rozhodnutím, za které ministr právně neodpovídá. Pouze politicky, tedy nijak.
  Vědí to všichni, že za stát nasazují krk?

  A perlička nakonec. V tomto týdnu byl zveřejněn jednou kolegyní právničkou dokument, ve kterém se jí odpovídá na dotaz ohledně očkování poslanců, a to tak, že tento údaj nemůže být sdělen, protože jde o citlivý osobní údaj. Poslanci jsou patrně jiný druh člověka, tedy ten když půjde na kávu, nemusí nic, a u vstupu do sněmovny je taky asi nikdo nešikanuje, že je jinak vyhodí z práce, když se nenaočkují…
  Resumé

  Máme tu vakcínu, které nesplnila většinu očekávání a většinu toho, co se tvrdilo. Ok – stane se. Byl to experiment. Ale lže se dál.

  Prokazování bezinfekčnosti je odborný nesmysl a pojem je politicky zneužíván. A děje se to stále.
  Na základě rovněž výhradně politického rozhodnutí se tu vytvořily skupiny lidí, kterým jsou odebírána základní práva, což je protiústavní. A nikomu diskriminace náhle nevadí.

  V první fází nemoci se bránilo léčbě, a lidé se nechávali napospas, neléčba probíhala po telefonu. Bude se z toho někdo zodpovídat?

  Někde je odepírána základní zdravotní péče bez oněch nesmyslnách papírů.
  Státní moc je přenášena na civilní osoby, což je protizákonné. Oni ještě neví, co jim hrozí v případě, že je lidé zažalují. Mají na zažalování ři roky.

  Šikanují se a vydírají se zaměstnanci, rodiče dětí, podnikatelé. A ničí se jim životy, což je zločin zejména u dětí. Stát se jednou nedoplatí.

  A na palubě se stále dál tančí, pořádají tiskovky, lidé se zastrašují a vydírají dál, jako by se nechumelilo, a uvažuje se o dalších opatřeních daných medicínských i právních kvalit.

  Naštěstí to řada lidí ještě nevzdalo, pojmenovává věci pravými jmény, a hledá v tom podpalubí záchranné čluny. Ty záchranné čluny se jmenují – pravda, vzájemná empatie, vzájemná laskavost, vzájemná úcta, pochopení, naslouchání si, argumenty… a pak společně hrr na ně. Na tu palubu. Ze které padají ty lži a vyvolává se nenávist.

  Což je onen Titanik, který nás táhne ke dnu.

  Zachrání nás jen ty záchranné čluny, na které nastoupíme ruku v ruce, a přestaneme jim ty lži, divadla a tance tolerovat. A to máme v rukou. Tedy směr do záchranných člunů. A pokud tu z paluby nebudou chtít? Půjdou ke dnu jednou sami.

  Jana Zwyrtek Hamplová

  https://href.li/?https://blog.aktualne.cz/blogy/jana-hamplova.php?itemid=41256

 27. Niečo som prekopírovala:

  Moje dôvody, prečo sa nikdy nedám geneticky modifikovať :
  1. „Vakcína“ bola vyvinutá vivisekciou živých nenarodených ľudských embryí.
  2. Neprebehli úplne štandardné schvaľovacie procesy tak ako pri všetkých iných liečivách. „Vakcíny“ sú schválené iba núdzovo v testovacom režime.
  3. Výrobcovia ani nikto iný nezodpovedá za to, čo s vami „vakcína“ urobí.
  4. Vždy sa „vakcinuje“ pred epidémiou. Nikdy nie počas alebo po epidémii. Všetky vakcíny sú vyvinuté na nezmutovaný Covid-19. Ten už dávno prehrmel, ale očkuje sa ďalej.
  5. Za každú cenu sa snažia očkovať aj tých, čo Covid-19 už prekonali, a majú dostatok obranných látok. Čo vzbudzuje podozrenie, že ochrana človeka nie je hlavný dôvod očkovania.
  6. Očkujú bezhlavo. Každé očkovanie je určité riziko. Ale u nikoho nezisťujú či vo vašom prípade očkovanie nie je zbytočné, či nemáte dosť protilátok. Čo vzbudzuje podozrenie, že ochrana človeka nie je hlavný dôvod očkovania.
  7. Očkujú bezhlavo. Bez ohľadu na váš zdravotný stav. Nezisťujú, či vás očkovanie nezabije. Čo vzbudzuje podozrenie, že ochrana človeka nie je hlavný dôvod očkovania.
  8. Očkujú aj deti. Ktoré Covid-19 zvládajú bezproblémovo. Čo vzbudzuje podozrenie, že ochrana detí nie je hlavný dôvod očkovania.
  9. Chcú zaviesť povinné očkovanie napriek tom, že vieme koľko ľudí už na očkovanie zomrelo a aké majú ľudia následky. Čo vzbudzuje podozrenie, že ochrana človeka nie je hlavný dôvod očkovania.
  10. Očkujú kdekade na ulici. Je nepredstaviteľné, aby za takýchto podmienok dokázali dodržať
  predpísanú skladovaciu teplotu -70°C. A kto na Slovensku má takto výkonné mrazničky ?
  11. Zakazujú ivermectin, len aby sa očkovalo. Čo vzbudzuje podozrenie, že nejde o zdravie ľudí, ale iba o kšefty.
  12. Neuznávajú protilátky. Nejde im o zdravie, zaujíma ich iba „očkovanie“
  13. Prečo mám veriť politikom, plagiátorom a uznaným klamárom, ktorí iba jednostranne (bez diskusie) propagujú (za pomoci podplatených médií) iba jediný názor ?
  14. Míňajú podstatne viac peňazí na propagáciu očkovania, ako na vývoj nových liečiv proti Covid-19.
  15. Napriek nepriaznivým výsledkom očkovania v Izraeli, naďalej tlačia do ďalšieho očkovania. Nútia opakovať (tretie očkovanie) napriek tomu, že už prvé a druhé očkovanie sa absolútne neosvedčilo.
  16. Hlavný svetový aktivista na depopuláciu Bill Gates je majiteľom BioNTech. Čo vzbudzuje podozrenie, že mu ide viac o depopuláciu, ako o záchranu ľudí.
  17. Očkovanie je proces nezvratný. Ak sa dodatočne zisti akýkoľvek problém, nikto ti už nepomôže.
  18. Pandémia raz skončí, všetci na ňu zabudnú, ale očkovaným ostane v tele navždy jedovatý oxid grafénu.

 28. Robert Kennedy sa osobne zúčastnil na protestoch v Taliansku proti COVID pasom a povinnej vakcinácii…
  https://www.youtube.com/watch?v=w6tPD4bDIIk
  COVID-19: Robert F. Kennedy Jr. joins “Green Pass” protest in Italy
  COVID-19: Robert F. Kennedy Jr. sa pripája k protestu „Green Pass“ v Taliansku

 29. Tento blog sa mi páči:

  Vyše 50 percent ľudí dôveruje dezinformáciám a rôznym konšpiračným teóriám.
  Ako napríklad tej teórii, že vakcína je sloboda.

 30. Zamestnanec by sa mal pri vstupe do práce preukázať očkovaním proti ochoreniu COVID-19, potvrdením o prekonaní ochorenia alebo negatívnym výsledkom testu. Vyžadovať sa to bude môcť aj v prevádzkach

  https://www.hlavnespravy.sk/prezidentka-podpisala-vladnu-novelu-suvisiacu-s-tretou-vlnou-pandemie/2753666

  • holistický prístup

   „… by sa mal …“ – čo je toto za formuláciu?!? – psychopatickí dementori …

   • v podstatě záleží na tom, jak se zaměšstnavatel domluví se zaměstancem; otázkou je co se stane až přijde do firmy kontrola.
    Také záleží jaké vnitropodnikové směrnice ohledně COVID podvodu mají firmy.

    • Počkajte si na zákon a aj novelu zákonníka práce. Médiá to formulujú nepresne a možno zámerne.

    • No…
     Za „mojich“ čias mohli vtrhnúť do firmy na kontrolu len hasiči – inšpektori práce nie a vysvetlím prečo!

     Od začiatku budovania kapitalizmu po 1989 – presne – budovania kapitálotvornej vrstvy – úrady práce nesmeli riešiť porušovanie pracovného práva a teda ani černotu. Preto oddelili Inšpektorát práce od úradu práce, aby úrad práce nemusel EX OFFO riešiť zistené porušenia pracovného práva zo strany zamestnávateľa, teda poškodený sa musel obrátiť na IP zvlášť, čo systematicky znižovalo počet takýchto prípadov, pretože 80% ľudí nekoná! Teda – IP nemohol vtrhnúť na pracovisko, pretože by tam mohol objaviť čiernu prácu – vďaka ktorej sa predsa budovala kapitálotvorná vrstva! Hasič mohol, pretože jeho povrením bolo nájsť porušenia protipožiarnych predpisov a nie skúmať legálnosť zamestnávania nejakých Ukrajincov! Avšak IP mohol vtrhnúť na základe udania – lebo to sa ututlať nedalo!

     Teraz neviem neviem. „Inšpektorát hygieny“ bude kontrolovať vakci vakci – aj pracovné zmluvy? – a zase protipožiarne veci nie?! Teda – bude mať právomoc vtrhnúť, ako hasiči?

     Uvedomte si tú – čo to je? – „grotesknosť“ delegovaného teroru?! Už vôbec nezáleží na tom, či vám firma vyhorí /“výpalné“/ – pretože štát v rukách gangstrov a korporácií vás vypáli dokonale! Tu už hasiči nemajú čo robiť.

     „Hasiči choďte do p*či – dneska sa necvičí!“

     • He – vysvetlím to tentoraz „aj sebe“!
      1/ Globálnou agendou je likvidácia drobného a stredného podnikania – ano?
      2/ Teda u nás – v období reálnej oligarchie a korporácií – SA UŽ ŽIADNA KAPITÁLOTVORNÁ VRSTVA NEBUDUJE!
      3/ Keďže globálnou agendou je zníženie spotreby, zníženie „príjmov“ a nastolenie nepodmieneného príjmu – aby kolobeh neruchol hneď – štát už nechráni ani čiernu prácu! Lebo on ju chránil – pre podnikajúcich gangstrov!
      4/ Keďže globálnou agendou je Total Control – tak zažijete Mexiko a je fuk, či ste ako hosť-zákazník v nesprávnom čase na nesprávnom mieste! O tom je Total Control! A preto ten privolaný policajt!

      Preberte sa a začnite chápať!

    • na kontrolu by mal cakat silny stranok a pri vstupe,tu kontrolu obesit

 31. Christianity Daily.com (Křesťanský deník) přinesl 14.listopadu 2021 nový článek pod dosti vypovídajícím názvem CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí v USA) přistiženo při mazání 6000 úmrtí po Covid vakcínách z webu VAERS

  Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) by, kdyby svět byl ještě v pořádku, mělo být tím hlavním hlasem všech lékařů a vědců ve Spojených států stojících dnes tváří v tvář globální „pandemii“, ale nedávné odhalení odhaluje, že údaje, které předkládá lidem, zejména pokud jde o oběti COVID vakcín, tak je přinejlepším mírně řečeno trochu diskutabilní, uvedl Křesťanský deník.

  Neustálé změny pravidel a pokynů CDC týkajících se COVID vakcín totiž již mnohé odborníky značně unavují a vyvolávají citelné pochybnosti o autoritě této organizace. To je mimo jiné částečně způsobeno také skutečností, že zatímco CDC velice pečlivě sleduje, kdo všechno v USA dostal a kdo naopak nedostal vakcínu na COVID, tak se mu dosud vůbec nepodařilo vrhnout světlo na ty, kteří utrpěli po COVID vakcinaci závažné vedlejší účinky těchto experimentálních vakcín nebo kteří na ně dokonce zemřeli.
  https://cz24.news/jak-to-je-doopravdy-s-umrtnosti-na-covid-vakciny-zde-nove-oficialni-statistiky-ktere-tvori-minimalni-priznane-procento-ze-skutecne-situace-opichanych-obeti-vsechno-je-jinak-nez-tvrdi-prolhan/

  • holistický prístup

   Beštia má už pripravenú a „patentovanú“ novú „presvätú“ knihu s patentovaným „koronacirkusom“ ako zásahom „TEMNÉHO trestajúceho pre-boha“ – tzv. „kovidová“ (morová) rana … ako je to všetko vidieť, čo sa „dialo“ aj v minulosti … krásne to všetko ukazujú … „kráľ je úplne bez šiat – je holý“ …

 32. Péťa je sobec
 33. Český imunológ Jiří Šinkora už istý čas upozorňuje, že aj zaočkovaní môžu prenášať vírus a predstavujú riziko pre svoje okolie, čo by sa malo brať do úvahy pri prijímaní opatrení. Zároveň by si aj jednotlivci mali uvedomiť, že ohrozujú svoje okolie a mali by byť opatrní

  https://www.hlavnespravy.sk/sinkora-fakt-ze-ockovani-sa-netestuju-nechodia-do-karanteny-a-mozu-sa-uplne-volne-pohybovat-a-zit-v-daleko-volnejsom-rezime-ako-neockovani-je-skandalozny-pristup-ktory-ma-jediny-ucel-vit/2753468

 34. Podľa zákona majú občania EÚ právo pochopiť, ako sa rozhodnutia Európskej komisie prijímajú. Toto stanovuje nariadenie, ktoré upravuje zverejňovanie služobných e-mailov, alebo krátkych správ. Táto transparentnosť sa však vytráca, keď ide o „megadohodu“ EÚ so spoločnosťou Pfizer

  https://www.hlavnespravy.sk/novy-skandal-zmluvy-o-dodavkach-vakcin-konverzacia-medzi-sefom-pfizeru-a-ursulou-von-der-leyenovou-zmizla/2753502

 35. NOVÝ ZÉLAND: 81 % těch, kdo vakcínu mohli dostat, tak ji dostali. Ale přesto se rozbíhá největší vlna covidu, jakou kdy zažili. Taková je situace na Novém Zélandu, který byl často dáván za příklad země, která se s covidem již vypořádala. Zanedlouho se tak na Novém Zélandu také začne očkovat třetí dávkou. Zatím nepovinně. A to vakcínou, která právě podle výzkumu u varianty delta „vyprchává“. A počet případů roste i v Portugalsku, kde je očkován skoro každý, kdo očkován být může.

  https://cz24.news/novy-zeland-81-procent-ockovanych-plne-jipky-raj-zaviracu-je-v-tisni-to-same-portugalsko-zadna-svoboda-pro-ockovane-jen-strach-nemoci-a-umirani/

  • Nečudujem sa, mRNA vakcináciou nemožno dosiahnuť kolektívnu imunitu. Teraz o tej kolektívnej imunite ani „experti“, ktorí ju viac-menej násilím presadzujú, radšej veľa nehovoria, lebo súčasná vlna covidu to jednoznačne popiera. Ešte pred necelým rokom napríklad prof. Krčméry hlásal, že na získanie kolektívnej imunity postačuje 2/3 zaočkovanosť populácie. Ako vidno, nepostačuje ani 4/5 – nová.

 36. ČESKO: Vědec a pedagog Jaroslav Flegr na svém twitterovém účtu přišel s nejednoznačným vysvětlením důvodů nízké míry proočkovanosti v České republice. Podle Flegra má odmítavé stanovisko vůči vakcinaci v řadě evropských států své kořeny v jejich totalitní minulosti. A výjimkou není ani Česko, jehož občané se chovají sobecky.
  https://cz.sputniknews.com/20211115/moralni-marasmus-a-sobecti-cesti-seniori-cesi-se-nechteji-ockovat-kvuli-komunismu-tvrdi-flegr-16517269.html

  spíše to bude tím, že máme jisté zkušenosti…..

  • takže rozumovo triezvi či prebudení ľudia = sebci
   …a to je aká dedukcia, pán Flegr??
   Koľko toho pán profesor pred svojím oslňujúcim výrokom popil? Lebo ak sa tento nonsens zrodil v triezvej hlave, tak potom kašlime na univerzity a radšej sa vráťme ku krompáčom.

 37. https://www.youtube.com/watch?v=1pmc4lq-Qzs
  VÝZVA SLOVENSKÉHO OBČANA na 17. NOVEMBER

 38. RAKOUSKO: Prakticky už jen do práce a na nezbytné nákupy mohou ode dneška neočkovaní lidé v Rakousku. Takovou formu celostátního lockdownu u našich jižních sousedů v neděli potvrdil kancléř Alexander Schallenberg (52) po jednání s hejtmany. Ministr zdravotnictví Wolfgang Mückstein v neděli řekl, že vláda zvažuje další zpřísnění opatření. Zavést by podle něj mohla noční zákaz vycházení pro všechny občany bez rozdílu. Kancléř Schallenberg však takový krok odmítl. Pondělní snímky z Rakouska ukazují na dlouhé fronty na očkování například ve Vídni. V metropoli začalo navíc i očkování dětí od 5 do 11 let vakcínou Pfizer, ještě před jejím schválením v EU.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695739/tvrdy-lockdown-neockovanych-v-rakousku-na-vakcinu-jsou-fronty-ve-vidni-ockuji-uz-i-male-deti.html

 39. …som rada Maroš, že si pripomenul ten rozhovor s p.Hilanderovou- psychol. …Ďakujem moc Jirko za tie materiály, k liečeniu rôzn.chorôb, tiež za príspevok o p.Krajníkovej, kt.reaguje nezmysel.nariadenie našej vlády – preukazovať sa v zamest,o koronovi, je to úplná fraška, a ,,prezidentka“to podpísala, vyfarbila sa tak v tých najčiernejších farbách, tiež je datý link na urč.dobré rozpr.v slob.vysielači……. keby som mohla, odsťahujem sa niekde mimo mesta a budem doň chodiť čo najmenej…teraz sa ľudia stretnú a len sa pýtajú, ako to v rob.bude, či sa budú musieť zaočkovať…vravím, že nič nemusím, len zomrieť, a nech sa ku mne nikto s týmto ani nepribližuje:-(……je tu datý aj veľmi pekný príspevok aj návrh od Hol.príst.od p.Hamplovej…. a orál.sex za odmenu očkovaným? jedni nie normálni, kt.túto službu poskytnú a tí druhí takisto….tí prví sa veľmi ohrozujú, tí druhí sa ,,zavčielkujú“ nie z presvedčenia, ale kvôli výhode…veľmi smutný návrh…. Jean miešaním sa týchto skupín stále viac a viac a zrejme ,,premiešava aj imunita“, to je tiež 1 z cieľov globalistov…veľmi si vážim všetky rady a príspevky k terajš.situácii na tomto Portál bádateľovi…, som rada, že sú tu ľudia, čo rovnako zmýšľajú….všetkým patrí veľké ďakujem….

 40. https://www.infovojna.sk/article/video-sokujuce-informacie-z-francuzskej-agentury-pre-informacie-o-cinnosti-nemocnic-rozbijaju-cely-korona-narativ-a-odhaluju-zamer-zaockovat-vystrasenych-ludi
  VIDEO: Šokujúce informácie z francúzskej agentúry pre informácie o činnosti nemocníc rozbíjajú celý korona-naratív a odhaľujú zámer zaočkovať vystrašených ľudí

  Je čoraz jasnejšie, že obyvateľstvo bolo oklamané. Všetky televízne správy, články v tlači, lekári pred kamerami, členovia vlády a obrázky, ktorými nás kŕmili 24 hodín denne, nám hovorili o preplnených nemocniciach kvôli Covidu, sa ukázali ako klamstvo.

 41. https://www.infovojna.sk/article/video-ockovani-neudelalo-tecku-za-covidem-vakciny-nebyly-konstruovany-proto-aby-branily-sireni-viru-i-ockovani-mzou-sirit-virus-dale-dochazi-k-segregaci-zivota-rika-imunolog-drbal
  VIDEO: Očkování neudělalo tečku za covidem. Vakcíny nebyly konstruovány proto, aby bránily šíření viru. I očkovaní můžou šířit virus dále. Dochází k segregaci života, říká imunolog Drbal

 42. http://www.nwoo.org/2021/11/14/p-c-roberts-vakcina-zabiji-vic-lidi-nez-covid/
  P.C.Roberts: Vakcína zabíjí víc lidí než Covid

 43. V Česku byly zachyceny tři případy nové subvarianty koronaviru SARS-CoV-2 delta AY 4.2. Podle dosavadních výsledků studií může být nakažlivější, ale protilátky na ni fungují stejně jako na ostatní varianty delta. V tiskové zprávě o tom v pondělí informoval Státní zdravotní ústav (SZÚ).
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/v-cesku-zachycena-nakazlivejsi-varianta-koronaviru-delta-ay-4-2-40378125#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40378125&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 44. Len zamyslenie o zmysle života. Hlboká téma, že. Intelektuálna. Variabilné odpovede a úvahy. ???
  Skrátim! Do pi.e aj s filozofiou, keď zmyslom života je COVID!

  A je to!

  • holistický prístup

   Podľa „bádateľa“ (vraj „najobľúbenejšej stránky o zdraví“) urkite … moje vnímanie je iné …

  • Covid manipulácia je len podrbaný princíp kyvadla! Spoločnosť aj jednotlivci sú vychýlení k jedinému fascinačnému magnetickému centru. Pohyb ustal – ustrnul!
   Väčšina teraz „verí jedinému“. Potom prásk – niekto vypne magnet covidu a kyvadlo sa bude rútiľ na opačnú stranu – a nikto nebude veriť už ničomu! Ostáva jediné spoľahlivé aj za súčasnej situ – veriť len sebe a srať na všetky kyvadlá.

   Otázka – čo myslíte, že je úzkostnejšia situ na infarkt – keď padáte s rebríkom na papulu, alebo keď padáte s rebríkom na chrbát?Tomu rebríku to je jedno.

 45. …koronocirkus určite tiež nie je mojím zmyslom života, len nastala mimoriad.situácia ,,vďaka“ našej vláde na čele s bábkou Z., tak myslím si, že je dobré k tomu zaujať urč.postoj, …….

  • holistický prístup

   To predsa nie je žiadna vláda, dokonca ani „vláda“ – to je dosadený dementný psychozbor – tupé búracie kladivo – na likvidáciu oddelenia „SK“ aj s jej osadenstvom – úplne rovnako likvidovali aj všetky národné – premenované na „štátne“ – podniky – vopred ich napumpovali na úkor následných generácií … odovzdali chazarom na zlatej tácke vykladanej diamantami a OTROKMI – takto vzniklo oddelenie jedinej svetovej fabriky … a to v súčasnosti likvidujú krok za krokom – jednoducho sa rozhodli zmeniť „výrobný program“ fabriky a teda ho celý prestavujú, likvidujú, búrajú, obsadzujú, … a na špinavú „robotu“ dosadili extrémnych psychopatických špinavcov … je to predsa všetko vo SVETLE … kto to ešte vidí tak jasne, ako ja?!?

   Konečne si upracte v sebe ČO je ČO, KTO je KTO, … opakovane to tuto píšem … a zdá sa, že je to povestné hádzanie perál na stenu … akoby to tuto ani nikdy nebolo …

   • ja to vnimam ako sachovu particku. my sme len pesiaci urceni na likvidaciu a oni su vzdy 6 tahov pred nami.
    iskricka nadeje este tleje, co ak jeden z pesiakov dorazi na koniec pola a povysi sa na damu? nie je na to uz trochu neskoro? najde sa u nas novy kasparov ?

 46. …pre hol.prístup …tú ,,vládu“ som myslela ironicky, máš úplnú pravdu, je to dosadený dementný psychozbor…..veľmi dobre viem, akí sú to darebáci, ako sa obohacujú, čo zamýšľajú a ako na špinavú ,,robotu“ majú dosadených iných / takých im podob., ,,hladnými za peniazmi“, a to za kaž.cenu, bez ,,chrb.kosti“ a uznávania skutoč.pravých hodnôt…./
  …Maroš tá situácia, či ,,padáš z rebríka“ dolu chrbtom alebo tvárou, je úplne rovnaká…nie je medzitým žiadny rozdiel, lebo človek si ,,môže ublížiť“ aj vtedy, aj vtedy a rebríku /darebákom z vlády / je to šumafuk……dobre si to vystihol. ….

  • „Ľahšie“ je padať s rebríkom na papulu – vieš čo ťa čaká, aj keď s tým nevieš v úzkosti nič urobiť. Pád na chrbát je pád do neistoty – „istota“je, že ten rebrík drbne na teba.

   Byť na rebríku je byť na kyvadle – tak som to myslel. Tiež inak – prečo to deti, resp. hocikto, kto sa učí bicyklovať – napáli do najbližšieko stĺpa? Lebo „kyvadlo“ na bicykli je priťahované pozornosťou k stĺpu – a tam potom smerujú aj riadidlá bicykla. Základ, ako sa nezraziť s protiidúcim vozidlom, je odvrátiť najprv zrak inam – volant potom smeruje mimo zrážky „s koňom“!

   Čiže – chápete, kam smeruje vaše kyvadlo, keď celá vaša pozornosť je zameraná – lebo je zmrdmi zameriavaná na covid – a nie mimo neho?! Lebo riešenia ako z toho von sú vždy mimo chlievik vašej pozornosti! O tom točím!

   „Kedy skončí covid?“ – no takto nikdy!

Pridajte komentár

*