Vyše 45000 onkologických pacientov svedčí, že ich vyliečil tento džús


Print Friendly, PDF & Email

dzus-dr-breussa

Rudolf Breuss bol rakúskym lekárom, ktorý sa preslávil svojim nekonvenčným, no vysoko úspešným spôsobom liečby rakoviny pomocou diéty a zeleninových štiav.

Po dlhých rokoch štúdia vytvoril 42 dňovú diétu, ktorej súčasťou boli aj čerstvé zeleninové šťavy.

Pomocou tejto diéty sa mu od jej zavedenia do praxe v roku 1980 podarilo úplne vyliečiť z rakoviny vyše 45000 onkologických pacientov.

Dokonca aj ľudia, ktorí netrpeli na rakovinové ochorenie a vyskúšali túto diétu (zvyčajne počas doby 7 dní), zaznamenali pozitívne účinky na svoje zdravie.

Z nich vymenujeme len pár, ako napríklad: zlepšenie spánku, zvýšená energia či lepšia odolnosť proti chrípke a nachladnutiu.

Súčasťou diéty je obmedzenie konzumácie tuhej potravy počas uvedených 42 dní. Zelenina, ktorá je povolená, sa užíva vo forme odšťavených džúsov.

Ingrediencie na výrobu džúsu

Na prípravu jednej porcie takéhoto džúsu budete potrebovať nasledovné suroviny:

 • 1 červenú repu
 • 1 mrkvu
 • 1 stonku zeleru
 • 1/2 zemiaka
 • 1 väčšiu reďkovku (alebo zopár menších)

Príprava a užívanie džúsu

Očistite všetky suroviny, nakrájajte ich na menšie kúsky, vložte do odšťavovača a odšťavte ich.

Zbohom vysoký krvný tlak

To je všetko, džús je hotový, pripravený na konzumáciu.

Užívajte ho 2 až 3 krát denne, vždy čerstvý, pretože len v takom sa nachádzajú všetky minerály a enzýmy potrebné na odstraňovanie rakovinových buniek.

Ako funguje táto diéta

Diéta Dr. Bresussa je zameraná na totálne vyhladovanie rakovinových buniek.

Jednotlivé zložky džúsu sú starostlivo vybrané kvôli im schopnostiam bojovať s touto zákernou chorobou.

Dobrou správou je, že aj na Slovensku je bežne dostať kúpiť jeho knihu.

Preto, ak sa o tejto diéte chcete dozvedieť viac podrobností, vyhľadajte si vo vašom kníhkupectve knihu: Rudolf Breuss: Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami.

Veríme, že aj s pomocou životného diela Dr. Breussa sa nám podarí raz a navždy zbaviť strachu z tejto obávanej choroby.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mohli by ste ešte dodať aj to, že ku kúre je nevyhnutné používať klystír a totálne obmedziť príjem ostatných jedál, čo vedie k drastickému schudnutiu. Rovnako na konci 42 dňovej kúry (aj aj kratších) je nevyhnutné ešte niekoľko dní sa regenerovať, nie je možné ihneď prijať normálnu stravu. Tiež by ste mali upozorniť, že Breusová 42 dňová kúra je životu nebezpečná, mala by sa robiť len pod dohľadom lekára, alebo aspoň niekoho dobre vyškoleného. Tu nejde o to, že človek vypije 2-3x za deň pohár vytlačenej zeleninovej šťavy – čo tiež je prospešné, ale v podstate nemá žiadny účinok na rakovinu. Breusovú 42 dňovú kúru by som začal len ak už nie je iná možnosť.

  • Tuto kuru vyskúšala moja sestra ,ktorá mala nádor na maternici veľkosti detskej hlavy novonarodeniatka. Keď išla na operáciu po kure, lekári sa čudovali kde ma nádor. Ja som skúšala ,ale vydržala som iba 21 dni. Po skončení kúry treba dávať veľký pozor na stravu, ktorú budete konzumovať .Ja som to nevedela a mala som veľké črevné problémy jeden deň.Treba začať so zeleninou v menších dávkach.

 2. Když se mi objevily cysty v prsou a hrozila operace, hledala jsem jiné řešení a náhodou se mi dostala do ruku zmiňovaná publikace. Kůru jsem držela opravdu 42 dní, dalo se to vydržet v pohodě, zvlášť když věříte, že pomůže. Na kontrolu k lékaři jsem šla s očekáváním a vyšlo to na výbornou. Bez nálezu. K pití uvedené šťávy – dá se koupit již udělaná ve zdravé výživě nebo přes lékárnu. K tomu se ještě pije čaj ze 3 bylinek, který si namícháte doma. Ano, zhubla jsem, ale brala jsem to jako pozitivní vedlejší účinek. Po třech dnech jsem si prostě zvykla, že budu jen pít a když byly největší chutě, protože jsem normálně vařila pro celou rodinu, tak kousek salámu požvýkat, uspokojit chuťové buňky, vyplivnout.
  Takže to je moje dobrá osobní zkušenost.

  • Ještě dodatek – po kůře opravdu se musí pomalu s jídlem – zelenina, vařená rýže, těstoviny,..nic mastného a ostrého, v menších porcích.

 3. liečiteľ

  Tento recept na vyliečenie malých deti z rakoviny veľmi neobstojí kvôli tej 42 dňovej vysokej diete a podobá sa to skôr k trizneniu ako na liečenie a naviac uvedené ingredience sú nastavené pre osobu s nižšou hmotnosťou. Viac zeleninových šťav neškodí.

  Podľa Dr. Normana W. Walkera nie je pri liečení rakoviny kladený dôraz až na tak drastickú dietu, ale na dietu bez živočíšnych bielkovín a nahradiť ich skôr rastlinného pôvodu a s ďalšou možnosťou darmi mora s omegou 3.
  Obmedziť ako sa len dá bielu múku a jej všetky výrobky, cukry aj sacharózu-menej sladkého ovocia a sladidla rôznych druhov okrem sladidla ,,stevia“,aby sme bunky neprekysľovali a nekŕmili ich cukrami na ktorých sú rakovinové bunky závisle až 80%.

  Podobných článkov na nete je veľa,píšem to len preto,aby niektorí z toho neboli sklamaní,lebo takú dlhu skoro hladovku mimo pohára štiav neviem,neviem kto vydrží i z dospelých.

  Každá rakovina sa nedá zničiť len čisto hladovkou spolu s pitím upravenej vody reverznou osmózou to ide,ale tu sa jedná zas len o hladovanie 35 dní na vyliečenie rakoviny.

  Dr. W. Walker upozorňuje na toto: ,,Pitie zeleninových štiav,z ktorých nebola odstránená vláknina zaťažuje zažívacie ústroje viac než jedenie ovocia.“
  To znamená,že šťavy majú byť dôkladne rozdrvené a odstredené nie na kašu,ale na jemnú šťavu,v ktorej je menej vlákniny.

  Okrem diety mali by sme rešpektovať aj toto desatoro.
  1/ Slnečné svetlo
  2/ Čerstvý vzduch
  3/ dostatok čistej mäkkej vody
  4/ prirodzená strava
  5/ zdravá občasná hladovka
  6/ fyzická aktivita
  7/ dostatok odpočinku
  8/ správne držanie tela
  9/ všetko zdravé ako liek a nie ako jed
  10/ Zdravý rozum

  Zeleninových štiav tu treba pridať viac a obohatiť ich ďalšími druhmi zelenín ako sú:
  Karotka 250 g
  Špenát 125 g
  Žerucha 50 g
  Kvaka-turín 75 g
  červená repa-cvikla 100 g
  Uhorky 100 g
  Zeler 150 g
  Petržlen 50 g
  S týmito druhmi zeleninových štiav sa dá vyliečiť rakovina,pokiaľ pri tom nie je nutná operácia pri čom tu je treba už dôkladné rozlíšenie a posúdenie,nie rezať metastázovať, amputovať organy za každú cenu či treba či nie.

  Tieto ingrediencie sú určené pre osobu s hmotnosťou 60 kg,pri vyššej váhe samozrejme pridáme na šťave o 1/2 litra viac. Viac neškodí a málo nemusí vyliečiť.
  Tieto inngredieiencie vyliečia rakovinu za 60 dní,len pokiaľ budeme dodržiavať všetko uvedené hlavne dietu.

  Dietu je treba treba samozrejme dodržať aby sme nekŕmili pri tom rakovinové bunky.
  Aby sme nemuseli podstúpiť mučivému hladomoru a zháňať zeleninu a prácne ju odšťávovať, dnes vo svete sú už celkom isté jednoduché prípravky z prírody z ktorými mam veľmi dobre skúsenosti pri vyliečení rakoviny:

  1/ Kurkúmín
  2/ Kurkuma
  3/ Grape Seed
  4/ Koreň púpavy
  5/ Lyzín Prolín + vitamín C
  6/ MMS/ CDS

  Môžem pomôcť určiť výber prípravkov a ich presné dávkovanie na vyliečenie rakoviny.

  Prípravky sú na Slovensku dostupné pre každého a
  Ich cena za jedno balenie prípravku je cca od 7 do 15 €.

 4. liečiteľ

  Aby som sa tu neupísal až k smrti a neotapetoval tu celú stránku Bádateľa.net písaním, tak si o tom pozri skutočne pravdivé videa.

  MMS/CDS používam už roky takmer na všetky choroby a rakovinu vylieči najrýchlejšie zo všetkých prípravkov a to za jediný mesiac, preto ho považujem za najlepší liek na svete č. 1*.

  https://www.youtube.com/watch?v=LZHdqcLUC0g

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2121-uspesne-klinicke-testy-lecby-malarie-pomoci-mms-v-africehttps://www.youtube.com/watch?v=LioJGEDxfMU

  https://www.youtube.com/watch?v=6UpHFK629hI

 5. Daniela Schacher

  je nejaka lecba s MANUKA MEDEM na chronicky prujem ?

Pridajte komentár

*