Dr. Coleman: Mali by uväzniť všetkých, ktorí chcú očkovať deti proti covidu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Coleman: Mali by uväzniť všetkých, ktorí chcú očkovať deti proti covidu

(Vernon Coleman, vernoncoleman.com) – Každého, kto stále odporúča očkovanie na covid dospievajúcim chlapcom (a nielen im), by mali okamžite zatknúť, zavrieť, obviniť, odsúdiť a uväzniť za pokus o vraždu.

Vždy obľúbená časť na mojej webovej stránke nazvaná „Aktualizované 10. septembra – Koľko ľudí zabíjajú vakcíny?“ obsahuje odkaz na výskum, vykonaný tímom Dr. Tracy Hoegovej z Kalifornskej univerzity v USA.

Čo zistil výskum Dr. Hoegovej

Výskum Dr. Hoegovej skúmal výskyt myokarditídy (zápalu srdca) u detí vo veku 12 až 17 rokov, ktoré dostali dve dávky smrtiaceho očkovania na Covid-19.

A ona s jej tímom to porovnali so šancami detí, ktoré dostali Covid-19 a potrebovali nemocničnú liečbu.

Riziká pre chlapcov sú vskutku desivé.

Čísla ukazujú, že u zdravých chlapcov vo veku 16-17 rokov je riziko vzniku problémov so srdcom po očkovaní na Covid-19 2,1 až 3,5-krát vyššie než riziko, že budú potrebovať hospitalizáciu, ak ochorejú na samotný Covid-19.

U zdravých chlapcov vo veku 12 až 15 rokov je riziko vzniku srdcových problémov po očkovaní na Covid-19 3,7 až 6,1-krát vyššie, než ich riziko hospitalizácie po ochorení na Covid-19.

Výsledok je šokujúci a v BBC by mal spôsobiť nesmierne rozpaky, lebo odvysielali radu údajného experta, no nelekára Deviho Sridhara, ktorý tvrdil, že očkovanie na covid vyvoláva u detí len mierne vedľajšie účinky.

Pokiaľ vidím, BBC stále nepriniesla príbeh, ktorý by uviedol podrobnosti o tomto životne dôležitom výskume. Sridhar sa stále neospravedlnil a BBC a Channel 4 ho stále využívajú ako zdravotníckeho „experta“.

Média hlavného prúdu sú ohrozením pre verejné zdravie

Podľa môjho názoru by mala byť BBC (podobne aj média hlavného prúdu inde vo svete) ako hrozba pre verejné zdravie okamžite zatvorená.

Zbohom vysoký krvný tlak

Vedúcich pracovníkov by mali posadiť do väzenia za šírenie lživých informácií, vedúcich zrejme k vážnemu poškodeniu a smrti. Sridharova rada nebola nikdy ospravedlniteľná, no mne sa zdalo, že bola určená k povzbudeniu na spustenie očkovania detí.

Teraz bude určite nemožné, aby Whitty (britský Krčméry), hlavný poradný lekár Anglicka schválil spustenie očkovania na covid pre 12- až 15-ročných. Aj očkovanie starších tínedžerov musí byť teraz zastavené.

Štúdia vraj bola vykonaná bez financovania. Jej autori podali vyhlásenie, že nemajú žiadne konflikty záujmov. A že boli dodržané všetky relevantné etické smernice.

Nepochybujem o tom, že tento životne dôležitý výskum budú mainstreamové médiá ignorovať. A nepochybne sa objavia pokusy očierňovať výsledky, resp. výskumníkov.

Záverom však musí byť, že očkovanie na Covid-19 si rozhodne vyžaduje ďalší výskum. Medzitým treba očkovanie zastaviť.

Som presvedčený, že tento výskum znamená, že ktoréhokoľvek lekára alebo zdravotnú sestru, podávajúcich jednu z injekcií na Covid-19 tínedžerovi alebo mladšiemu dieťaťu, by mali posadiť do väzenia za napadnutie a pokus o vraždu.

Záver

Šírte, prosím, tento článok na všetky strany, lekárom, všetkým školám a rodičom. Čím viac ľudí o týchto výsledkoch vie, tým ťažšie budú môcť politici, poradcovia či profesionálni zdravotníci pokračovať v presadzovaní tohto nebezpečného očkovania u detí.

Pravidelní čitatelia budú vedieť, že som práve pred týmto rizikom (myokarditída) vlani varoval.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: vernoncoleman.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Sama som vypočula viac videí od Dr. Vernon Coleman – múdry to lekár.

  • Ľuďia ktorý podávajú očkovaciu vakcínu by si mali sami uvedomiť že oni sami sú zodpovedný za smrť jednotlivcov, ktorých zaočkujú. Každý do vienka dostal rozum a slobodnú vôľu. Je len na nich či budú počúvať autoritu, alebo to budú naďalej robiť za cenu zisku. Aj piloti čo spustili bombu na Hirošimu a Nagasaky bolí zodpovedný za smrť tisícky ľudí oni stlačili gombík a mali to nariadené od autority… pričom to nemuseli spraviť pokiaľ to nebolo ovládané na diaľku. Preto pripomínam, každý ma rozum a slobodnú vôľu.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-11-24-icu-doctor-warns-covid-vaccine-injuries-deaths.html
  Brave ICU doctor warns about covid “vaccine” injuries, deaths
  Odvážna lekárka na jednotke intenzívnej starostlivosti varuje pred zraneniami a úmrtiami spôsobenými covid „vakcínou“

  Life and liberty should never be contingent upon getting a forced medical procedure
  Život a sloboda by nikdy nemali závisieť od núteného lekárskeho zákroku

 3. Slovensko nakúpi 35 000 balení lieku s účinnou látkou molnupiravir, ktorý sa používa na liečbu ochorenia COVID-19. Návrh z dielne Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR schválila v stredu vláda.
  Zdroj Aktuality

  takže poďme na to, čo hovorí EMA EU

  EMA vydala 19. novembra 2021 ODPORÚČANIE o používaní lieku Lagevrio (molnupiravir) PRED vydaním povolenia na uvedenie na trh na podporu členských štátov.
  O žiadosti o registráciu https://www.ema.europa.eu/en/news/ema-receives-application-marketing-authorisation-lagevrio-molnupiravir-treating-patients-covid-19

  POZOR !!…LEN 25.10.2021 zdroj uviedol, že EMA začala s predbežným preskúmaním uvedeného lieku … teda MESIAC ho skúma EMA
  https://www.ema.europa.eu/en/news/covid-19-ema-starts-rolling-review-molnupiravir

  Pýtam sa, či bude SK len pokusnými ovcami??
  Tiež ma bude zaujímať, cez ktorú firmu sa tento „liek“ nakúpi?

  Z príbalového letáku
  Čo Lavegrio (200 mg kapsula) obsahuje:

  Liečivo je molnupiravir. Každá tvrdá kapsula obsahuje 200 mg molnupiraviru.
  Ďalšie zložky sú: Obsah kapsuly: sodná soľ kroskarmelózy (E468), hydroxypropylcelulóza (E463), magnéziumstearát (E470b), mikrokryštalická celulóza (E460).
  Obal kapsuly: Hypromelóza (E464), oxid titaničitý (E171), červený oxid železitý (E172).
  Printing ink (Tlačový atrament ??): Butylalkohol, dehydrovaný alkohol, izopropylalkohol, hydroxid draselný, propylénglykol (E1520), čistená voda, šelak, silný roztok amoniaku a oxid titaničitý (E171).
  https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-lagevrio-molnupiravir/patient-information-leaflet-for-lagevrio

  ak máte niekto čas, tak mrknite na tie E-čka
  možno by stálo za to porovnať zloženie s Ivermektinom

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-24-australia-forces-covid-patients-out-of-homes.html
  COVID-positive Australians FORCED OUT of their homes by the Army and transported to quarantine camps
  COVID-pozitívni Austrálčania VYHNANÍ armádou zo svojich domovov a transportovaní do karanténnych táborov

  In Australia’s Northern Territory, people who are positive for the Wuhan coronavirus (COVID-19), as well as those who have been in contact with them, are being forced out of their homes by the army. They are involuntarily transported to quarantine camps while their communities are put in strict lockdown.
  V Severnom teritóriu Austrálie sú ľudia, ktorí sú pozitívni na koronavírus Wuhan (COVID-19), ako aj tí, ktorí s nimi boli v kontakte sú nútení opustiť svoje domovy. Sú nedobrovoľne transportovaní do karanténnych táborov, zatiaľ čo ich komunity sú prísne uzamknuté.

 5. Našla som článok a v článku video Profesora. Ing. Štefana Vilčeka, DrSc., s názvom AKO USVEDČIŤ VÍRUS ešte z r. 2018 !!
  …..je to významný vedec, molekulárny biológ, vedúci vedecký pracovník na Katedre epizootológie a parazitológie Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie (UVLF) v Košiciach. Je vedeckým garantom Centra excelentnosti INFEKTZOON a univerzitného vedeckého parku MediPark na UVLF, vedúcim špičkového tímu LACTOVIR.

  píše sa tam o.i.:
  „Vírusy sú obligátne intracelulárne (vnútrobunkové) PARAZITY.
  To znamená, že sa môžu reprodukovať iba vo vnútri živej bunky, pretože nemajú vlastný proteosyntetický aparát. Veda o vírusoch sa nazýva virológia.
  Vírus pochádza z latinského slova virus a znamená jed. Dnes už nikto nehovorí, že je to jed, ale infekčný agens. V skutočnosti to však je naozaj jed, pretože spôsobuje infekčné choroby ľuďom i zvieratám. Vírusy majú veľkosť asi len 10 nanometrov (nm), preto ich nemožno vidieť voľným okom.“
  zdroj https://vedanadosah.cvtisr.sk/priroda/biologia/ako-usvedcit-virus/

  … dáva mi zmysel, prečo zaberá liek proti parazitom
  Kde sa podel tento pán, prečo o ňom nič nepočuť v našej vládnej pandemickej komisii?

 6. https://www.banned.video/watch?id=619e7fa73992c5667c281345
  Stillbirths Up 17x Amongst Fully Vaccinated Mothers
  Počet mŕtvo narodených detí je 17-krát vyššie medzi plne zaočkovanými matkami

 7. http://www.nwoo.org/2021/11/24/p-c-roberts-pandemii-zpusobila-kovidova-vakcina/
  P.C.Roberts: Pandémii způsobila kovidová vakcína

 8. Hrozné video je v tomto článku ako skončila táto žena po očkovaní:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/24/uncontrollable-seizures-just-won_1920_t-stop-with-this-vaccineinjured-woman.aspx
  Uncontrollable Seizures Just Won’t Stop With This Vaccine-Injured Woman
  Nekontrolovateľné záchvaty, ktoré nechcú prestať u tejto ženy poškodenej vakcínou

  PS Toto video by si mal pozrieť každý kto u nás pretláča vakcínu a ešte snívajú aby sme povinne takto skončili

 9. Jožko Fazuľa

  Dám to sem ešte raz, pretože je to dôležité.
  https://akw.sk/domace-spravy/o-zdravie-tu-neslo-nejde-a-nepojde/
  pozrite si odkaz v článku z Pravdy a záver článku je veľavravný.. Nesmieme začať čerpať eurofondy a vytvoriť dlh krajiny, za každú cenu!!! Dôvody sú opísané v závere. Teraz je čas na vytvorenie stratégie, ak chceme ešte niečo zanechať naším deťom-očakávam od vás nejaké riešenia…

  • Jožko Fazuľa

   EÚ určuje kam potečú peniaza z fondu obnovy a teda znižovanie zadĺženosti štátov v pláne nie je tzn., že neposlušnosť Maďarska a Poľska by mohlo byť pre nich teoreticky záchranou-nedostanú financie z p.o. Momentálna vládna „elita“ ešte navýšila nehorázne dlh štátu-plán obnovy nás pochová. Citujem z článku:
   „Európska komisia potvrdila, že opatrenia v pláne obnovy nie je možné presúvať, meniť alebo vyhodiť. Tento postoj je dôležitý kvôli zablokovaným reformám u nás.

   „Odpoveď je nie. Vnímajte to ako zmluvu medzi Slovenskom a Európskou úniou. Prostriedky sú viazané na špecifické projekty. V pláne obnovy záleží na výkonnosti, nie je ako štrukturálne fondy, kde môžete projekty presúvať. Vždy keď chcete žiadať o platbu, musíte dokázať, že to, čo bolo naplánované, bolo aj zrealizované. Nie je možné sa s tým hrať. Nemôžete si povedať, že niečo je ťažké, tak to nejdeme robiť. Je to súčasťou zmluvy, na ktorej ste sa dohodli so zvyškom Európskej únie, a tak sa to jednoducho musí udiať. Pokiaľ sa vám nepodarí minúť peniaze v danom čase, tak budú stratené,“ vysvetlila Céline Gauer, generálna riaditeľka SG Recover z Európskej komisie.“
   https://dennikn.sk/minuta/tema/11027/eu-proti-korone

   • Jožko Fazuľa

    Zaujímavá je aj posledná veta „Pokiaľ sa vám nepodarí minúť peniaze v danom čase, tak budú stratené,“ vysvetlila Céline Gauer, generálna riaditeľka SG Recover z Európskej komisie.““
    Ešte by ma zaujímalo, či vytvorený dlh štátov je ako balíček peňazí z f.o. ktorý budeme splácať ako celok poskytnutých peňazí, či prečerpáme alebo nie, alebo sa dlh vytvorí len z prečerpaných peňazí ?

 10. hľadač pravdy

  Danny Kollar – Vitajte v predposlednej fáze zotročenia, Núdzový stav č.3
  (video, 13min 45s):
  https://www.youtube.com/watch?v=TF6Ims0rCtc&t=353s

 11. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/25/this-man-begs-you-to-listen-to-his-warning-after-covid-vaccine.aspx
  This Man Begs You to Listen to His Warning After COVID Vaccine
  Tento muž vás žiada, aby ste počúvali jeho varovanie po očkovaní proti COVIDU

  PS Vypočula som video v tomto článku, tento muž po prijatí vakcíny skoro nemôže chodiť, má problém rozmýšľať , má stále zvonenie v ušiach čo človeka uvádza do šialenstva a neustáva to… A lekári mu nevedia pomôcť, nevedia to liečiť. Keby vedel že toto ho postihne po prijatí Covid vakcíny – istotne by ju neprijal. A všetko sa chce udržať v tajnosti aby aj ďalší prijali túto vakcínu.

 12. https://cz24.news/der-spiegel-skandal-evropska-komise-zurive-maze-tisice-mailu-a-textovych-zprav-o-sve-cinnosti/
  Der Spiegel: Skandál!!! Evropská Komise zuřivě maže tisíce mailů a textových zpráv o své “činnosti”
  EU: Evropská komise, která fakticky řídí Evropskou unii, čelí skandálu s nakládáním s informacemi. Maže obrovské množství e-mailů a dalších elektronických dokumentů o své činnosti.

 13. https://cz24.news/big-pharma-tvrdo-zauradovala-v-bruseli-korupcia-kde-len-podivas-eu-podmienuje-granty-a-fondy-zaockovanostou-statov-nad-75-neockuju-sa-obcanianebudu-granty-a-toto-nikdy-nebude-mat/
  Big Pharma tvrdo zaúradovala v Bruseli. Korupcia kde len podívaš. EÚ podmieňuje granty a fondy zaočkovanosťou štátov nad 75%..neočkujú sa občania…nebudú granty… A toto nikdy nebude mať konca, kým nepríde …SLOVEXIT!!! CZEXIT!!!

 14. https://cz24.news/usa-sa-vo-velkom-style-pripravuju-na-napadnutie-ruska-a-vyvolanie-jadrovej-vojny-na-europskom-bojisku-lokalni-uzitocni-idioti-typu-retardovaneho-nada-im-v-tom-maximalne-pomahaju/
  USA sa vo veľkom štýle pripravujú na napadnutie Ruska a vyvolanie jadrovej vojny na Európskom bojisku. Lokálni užitoční idioti typu retardovaného Naďa im v tom maximálne pomáhajú

 15. https://cz24.news/povinne-ockovani-brante-se-byly-doby-kdy-gauner-kubek-nebyl-gaunerem-a-nebral-uplatky-od-farmaceuticke-mafie-archivy-promluvily/
  „Povinné očkování? Braňte se!“ Byly doby, kdy gauner Kubek nebyl gaunerem a nebral úplatky od farmaceutické mafie. Archivy promluvily

 16. https://cz24.news/poslanec-mazurek-kde-zmizol-personal-a-lozka-na-jis-kach-video/
  Poslanec Mazurek : Kde zmizol personál a lôžka na JIS-kách? (VIDEO)

 17. https://cz24.news/dr-david-martin-prave-probihaji-pokusy-s-s-biologickymi-zbranemi-primo-na-vas-na-lidech-bezi-prepisovani-lidske-dna-a-ukladne-masove-vrazdy/
  DR. DAVID MARTIN: PRÁVĚ PROBÍHAJÍ POKUSY S BIOLOGICKÝMI ZBRANĚMI PŘÍMO NA VÁS, NA LIDECH – BĚŽÍ PŘEPISOVÁNÍ LIDSKÉ DNA A ÚKLADNÉ MASOVÉ VRAŽDY

 18. Veľmi dobré video v slovenčine je v tomto článku – oplatí sa vypočuť, v jednote je sila, nemáme sa báť…

  https://cz24.news/dolezite-danny-kollar-krizovy-stav-c-3-preco-davaju-do-lockdownu-ockovanych-aj-neockovanych-dolezitost-zjednotenia-obcanov/
  DÔLEŽITÉ!!! Danny Kollár: Krízový stav č 3 – Prečo dávajú do Lockdownu očkovaných aj neočkovaných? DÔLEŽITOSŤ ZJEDNOTENIA OBČANOV (VIDEO SK, 14min)

  PS Myslím, že tento pán žije v Londýne

 19. Jan Janosik
 20. https://cz24.news/nejvetsi-masova-vrazda-v-dejinach-lidstva-zustava-stale-neprozkoumana-spanelka-aneb-strasne-tajemstvi-ktere-se-snazi-skryt/
  Největší masová vražda v dějinách lidstva zůstává stále neprozkoumaná. „Španělka“, aneb strašné tajemství, které se snaží skrýt

  McBean ve všech svých dílech mluví o španělské chřipce jako o člověkem způsobené epidemii vyvolané Frederickem Gatesem a Johnem Rockefellerem a konkrétně o vakcínách, které jejich továrny vyráběly.

  V poslední ze jmenovaných knih (vydané v roce 1977) se kapitola 2 nazývá „The Spanish Influenza Epidemic of 1918 was caused by vaccinations“ („Epidemie španělské chřipky z roku 1918 byla způsobena očkováním“).

 21. https://www.hlavnespravy.sk/mesik-v-rozhovore-o-ockovani-skutocny-obraz-uvidime-az-v-nasledujucich-rokoch-to-co-robia-je-uplne-zhovadenie-mediciny-v-mene-zabezpecenia-odbytu-pre-par-farmakofiriem/2765242
  Mesík v rozhovore o očkovaní: Skutočný obraz uvidíme až v nasledujúcich rokoch. To čo robia je úplné zhovadenie medicíny v mene zabezpečenia odbytu pre pár farmakofiriem

 22. https://www.infovojna.sk/article/video-vlada-zavedenim-lockdownu-vyhlasila-vojnu-vlastnym-obcanom-ktoru-zastavi-len-generalny-strajk-reagoval-kotleba-na-sprisnenie-totalitnych-korona-opatreni
  VIDEO: Vláda zavedením lockdownu vyhlásila vojnu vlastným občanom, ktorú zastaví len generálny štrajk!, reagoval Kotleba na sprísnenie totalitných korona-opatrení

 23. Ako vidno, očkovanie mRNA vakcínami žiadny valný efekt nemá. V Nemecku napriek očkovaniu prepuklo nekontrolovateľné šírenie covidu, Holandsko (jeden zo vzorov našej vlády) s vysokou mierou zaočkovanosti vyhlasuje lockdown, v Rusku vraj ochorenie klesá, hoci neočkujú „supervakcínou“ Pfizer … Na Slovensku máme od dnešného dňa zhruba po pol roku opäť núdzový stav, ktorí môžu diktátori v bielych golieroch svojvoľne predlžovať. Všetkým úmrtiam, resp. podstatnej časti úmrtí na covid, sa dalo predísť prednemocničnou lekárskou starostlivosťou najmä u rizikových skupín, čo sa nerobí doteraz. Môžeme si položiť otázku, či pre vládnu garnitúru všetky tie obete stáli zato, len aby vyvolali v občanoch strach a nútili ich do očkovania, alebo je to daň ich nevedomosti a bezradnosti. Teraz už začínajú pchať vakcíny do maloletých detí, hoci tie s covidom nemajú absolútne žiadne ťažkosti a prenášať ho môžu aj keď sú zaočkované. Vystavujú ich zámerne vedľajším nežiadúcim účinkom vakcín, o ktorých strednodobých a dlhodobých negatívnych účinkoch nič nevedia (alebo vedia a utajujú to, čo je zločin). Dokonca aj u ľudí 70+ je šanca na prežitie covidu vyše 94 % (teda na deklarovanej účinnosti vakcín Pfizer/BioNTech).

 24. https://otevrisvoumysl.cz/posledni-vyzva-fb-mi-zrusil-osobni-profil-a-hrozi-zruseni-stranky-otevri-svou-mysl/
  Poslední výzva! FB mi zrušil osobní profil a hrozí zrušení stránky Otevři svou mysl

  • holistický prístup

   Mne sa už pomerne dlho Otevři svou mysl vôbec nedá otvoriť.

   • Jožko Fazuľa

    To bude tým, že nemáš otvorenú myseľ a srdce. Vymaž si históriu prehliadania a cookiies.

    • holistický prístup

     JF,

     ako inak … TEMNO v sebe a svoju TEMNÉ EGO musíš za každú cenu prezentovať … si etalón žijúceho „darcu“ srdca a mozgu …

 25. https://www.ac24.cz/komentare/roberts-pandemii-zpusobila-covidova-vakcina/
  Roberts: Pandemii způsobila covidová vakcína

  • Řečeno zkrátka: Všechna dosavadní prohlášení o kovidové vakcíně byla a jsou falešná. Obrovská spouta lidí byla ošálena korupčnickým zdravotnickým establishmentem a korupčnickými médií a přivedena tak buď k sebevraždě či k poškození zdraví. Donucovací vakcinační kampaň nicméně pokračuje, a lidé, kteří jsou za ni zodpovědní, jsou vrahy. Včetně politických vůdců západního světa.

   • Predovšetkým vodcov západného sveta na čele s J. Bidenom a servilnou EK (EMA) na čele s medicínsky negramotnou U. von der Leyen.

    • hľadač pravdy

     Ursula von der Leyen – je najvyššie zasvätená v nadnárodnej slobodomurárskej superlóži (pra-lóži) sveta, ako uviedol Pierr Hillard (*) na veľkom dni francúzska 19.10.2019 vo videu nižšie.
     [(*) Pierr Hillard – geopolitik špecializujúci sa na globalizmus].

     Odkaz na video, čas – 7:22, Ursula von der Leyen – členka nadnárodnej slobodomurárskej superlóže:
     https://www.youtube.com/watch?v=yNNczSlERn8&t=91s

     • vraj je to lekarka gynekologicka. neviete ci ma este aj sukromnu prax pre VIP clenky superloze??

 26. …rýchlo ako sen,
  prišiel krásny narodeninový deň,
  VŠETKO NAJLEPŠIE prajem len…

 27. Už ste si všimli, akú úlohu zohráva v tomto čase Pellegriny? Keby sa dostal do vlády, rovnako by tlačil na pílu očkovania, lebo taktiež previazaný na túto pavučinu. Takže aká je jeho úloha? Jednoduchá !
  Zmierňovať napätie v spoločnosti, nepodporovať občiansky odpor, jemne tlačiť do očkovania a ak by boli voľby, bol by záložným zdrojom pre nový, podobný zlepenec ako máme dnes (so Sulíkom a Kollárom…) ! Takže veľké bacha na neho a jeho ľudí, jeho stranu !!! Chameleon v akcii !

 28. Údajne včera klesol v Rumunsku počet nakazených z 15 tisíc (19.10.2021) na 2000 denne a to napriek tomu, že zaočkovanosť je len 39%. Zaočkovanosť tedá nemá na pandémiu taký pozitívny vplyv, ako nás o tom presviedčajú na Slovensku? Už aj zdôvodňujú zákonnosť povinného očkovania a rozhodnutie Rady Európy má vraj len odporúčací charakter, ktorým sa nemusíme riadiť. Vraj iba byrokratická prekážka …

  • Ešte doplním Bulharsko s najnižšou mierou zaočkovanosti v EÚ (20%, t.j. polovičná ako v Rumunsku). Počet pozitivity na covid-19 bol k 27.11.21 5463 a poklesol k 24.11.21 na 2554. Napriek úsiliu vlády je odpor voči testovaniu a očkovaniu veľmi silný. Bol som tam v lete na dovolenke a vidieť niekoho v rúšku (vrátane personálu v hoteloch, obchodoch a gastrosektore) bola rarita.

 29. Švejk – včelička od medika:
  https://www.youtube.com/watch?v=bPCt_pENm6I&t=3m30s

 30. Milí priatelia zamlčovanie pravdy zdravotníkmi asi v Slovinsku skončilo:
  https://cz24.news/obrovsky-sokujici-skandal-ve-slovinsku-vrchni-sestra-prozradila-v-primem-prenosu-jak-covid-injekce-jsou-urceny-k-masovemu-vrazdeni-a-genocide-jake-injekce-dostavaji-politici-a-taky-jak-probiha-s/ !
  Otázka znie, koľkí slovinskí lekári tú zdravotnú sestru podržia a potvrdia čo zverejnila !!! Potom to už len brutálne všade šíriť a pýtať sa aj politikov a ich poskokov – všetkých expertov a lekárov, zdravotné sestry… realizujúcich túto genocídu !!!

 31. Zaočkovaní dospelí Angličania do 60 rokov zomierajú dvakrát rýchlejšie ako neočkovaní ľudia v rovnakom veku. https://alexberenson.substack.com/p/vaccinated-english-adults-under-60

  • A vidíte, slovenské teľce pre nákupy a podobné plytké pudy teraz stoja v radoch v nákupných centrách po mňamky, a tým zvyšujú zaočkovanosť našej gubernie a pomáhajú zločincom dosiahnuť svoj cieľ! Keby zaviedli povinné očkovanie, môžu ma aj prepustiť z práce, dať mi pokutu a pod. – ukážem ich prostredník a dobrovoľne ma nikto nezaočkuje ! Nikto nebude rozhodovať nad mojim osudom a tom, na čo, ako a kedy zomriem ! Smrť fašistom !!!

 32. Pavel Smutny

  Zdravim Vas a prajem pekny den,..Ursula to ma nahnute, ved EU vdaka jej ockopolitike ma tolko mrtvych momentalne na kovid ako zvysok sveta. Hovorim aj o nej ale aj som navstivil ockovacie centrum, kde som chcel udaje k pouzivanym vakcinam, ako balenia, nakolko sa prevalilo. ze tie po 5 su placebo pre papalasov,..tie po 195 su klasik mRNA a tie 25 su killer, kde RNA je s adenovirom,..do 2. r. rakovina,.. a udaje o expiraci,..pracovnicka ma hned zahriakla, ze to som si mal pozriet doma a ze zavola na mna policajtov,..ale, oplati sa pozriet,..
  https://www.facebook.com/paul.sad.73/videos/268517958659414 PaloSmutny

  • palko musis to uz konecne pochopit. vakciny nie su vakciny!! a testy nie su testy!!
   toto nie je plandemia toto je 3 www depopulacna bio-nanotechno vojna!!

 33. Prepáčte viem ze píšem komentár od témy. Vedel by mi niekto poradiť, kde by som mohla kúpiť serrapeptase, lebo je zakázaný predaj v EÚ. Ani na Iherb nie sú. Ďakujem veľmi pekne.

Pridajte komentár

*