Kardiológ tvrdí, že pre covidové vakcíny má dnes poškodené srdce vyše 7 miliónov Američanov


Print Friendly, PDF & Email

Kardiológ tvrdí, že pre covidové vakcíny má dnes poškodené srdce vyše 7 miliónov Američanov

(Roy Green, Natural News) Certifikovaný internista a kardiológ Dr. Thomas Levy povedal Stevovi Kirschovi v rozhovore 17. januára 2023, že viac ako sedem miliónov Američanov môže trpieť určitým stupňom poškodenia srdca v dôsledku očkovania proti Covid-19.

Dr. Levy prišiel s týmito prekvapujúcimi číslami na základe predpokladu, že u najmenej 2,8 percenta ľudí, ktorí dostali covidové vakcíny, sa nakoniec vyvinula nejaká forma srdcového poškodenia zistiteľná pomocou troponínového testu.

(Súvisiace: Štúdia zistila, že každý zaočkovaný proti covidu utrpí určitý stupeň poškodenia srdca)

Oficiálne údaje zverejnené 21. augusta 2022 ukázali, že celkovo 263 miliónov Američanov alebo 79% americkej populácie dostalo aspoň jednu dávku vakcíny proti Covid-19. Vzhľadom na tieto čísla by predpokladaný počet Američanov s poškodením srdca spôsobeným očkovaním bol približne 7,4 milióna.

Dr. Levy, vplyvný autor knihy, nedávno publikoval esej s názvom „Myokarditída: kedysi zriedkavá, teraz bežná“, ktorá tvorila základ jeho diskusie s Kirschom o nadmernom počte úmrtí vyskytujúcich sa v Spojených štátoch amerických, ktoré možno pripísať mRNA injekciám.

Medzi najvýznamnejšie body, ktorými sa esej zaoberala, bol vzťah medzi covidovými vakcínami a myokarditídou (zápalom srdcového svalu). Podľa Dr. Levyho, vedecká literatúra naznačuje, že myokarditída sa vyskytuje pomerne často u pacientov s chronickým výskytom hrotového proteínu“.

Podľa Dr. Levyho je zvýšená hladina troponínu pri krvných testoch mimoriadne citlivým indikátorom akéhokoľvek prebiehajúceho poškodenia buniek srdcového svalu.

„Keď je v svalových bunkách srdca prítomný nejaký významný zápal, tento test okamžite ukáže zvýšené hodnoty troponínu.“

Dr. Levy spomenul nedávnu švajčiarsku štúdiu, ktorá ešte nebola zverejnená a ktorá merala hladiny troponínu u 777 zamestnancov nemocnice, ktorí dostali posilňovaciu dávku po dvoch injekciách základného „očkovania“ proti covidu.

Na tretí deň po posilňovacej dávke boli hladiny troponínu nad hornou hranicou normy pozorované u 2,8 percenta týchto jedincov. Do nasledujúceho dňa sa však polovica zvýšených hladín troponínu vrátila do normálu.

Ako sa očakávalo, autori štúdie zamietli pravdepodobnosť, že vakcína spôsobila nejaké poškodenie srdca. Dr. Levy si však myslí, že incidenty, ako je náhla smrť na ihrisku fyzicky zdatných európskych futbalistov za posledné dva roky, naznačujú, že medzi očkovanými jedincami sa deje niečo neobvyklé.

Tieto náhle a nečakané úmrtia by mali vzbudzovať vážne obavy, ale vlády a mainstreamové médiá ich vo veľkej miere ignorujú, pretože sú v rozpore s oficiálnym naratívom, ktorý sa snažia presadzovať.

Zavedenie vakcín proti Covid-19 spôsobuje prudký nárast úmrtí všade vo svete

Nedávne štúdie v rôznych krajinách, ako je Austrália, Japonsko, Nový Zéland, Izrael a Holandsko, ukázali podobné scenáre zvýšených nadmerných úmrtí po zavedení vakcín proti Covid-19.

Stop Candida

Aj na Slovensku bola v decembri 2022 nadmerná celková úmrtnosť až 20%.

Dr. Levy ďalej citoval štúdiu na myšiach, ktorá ukázala, že mRNA vakcíny produkujúce hrotové proteíny môžu vyvolať myoperikarditídu – komplikáciu akútnej perikarditídy.

„Bez ohľadu na počiatočný zdroj expozície hrotovému proteínu (z infekcie vírusom alebo z vakcíny) sa zdá, že hrotový proteín je dôvodom patológie a symptómov pozorovaných pri chronickom (dlhom) covide.“

Čo je ešte horšie, Dr. Levy verí, že je možné aj šírenie mRNA z očkovaných na iných ľudí.

„Po prenose mRNA z jedného človeka na druhého dochádza k zahájeniu produkcie hrotových proteínov. Takéto šírenie mRNA znamená, že hrotový proteín je nepriamo, ak nie aj priamo, prenosný z jedného jedinca na druhého inhaláciou alebo rôznymi formami kontaktu cez pokožku,“ uviedol.

Ďalšou témou diskutovanou počas rozhovoru s Kirshom bolo poškodenie srdca u očkovaných pilotov spôsobené vakcínami.

Táto téma vyplávala na povrch po tom, čo americký Federálny úrad pre letectvo (FAA) vykonal určité úpravy vo svojich normách pre pilotov, pravdepodobne z dôvodu veľkého počtu pilotov, ktorí neprešli rutinnými zdravotnými prehliadkami.

V októbri 2022 FAA zmiernila parametre EKG nad normálny rozsah – z maximálnej PR hodnoty 0,2 na neobmedzenú.

Dr. Levy ďalej povedal, že ide o „tiché priznanie vlády USA, že vakcíny proti covidu poškodili srdcia amerických pilotov“.

„Poškodenie srdca sa, samozrejme, netýka len pilotov. Momentálne odhadujem, že minimálne 7 miliónov Američanov utrpelo kvôli covidovým vakcínam nejaké poškodenie srdca, pričom to číslo môže reálne byť až 50 miliónov (teda každý piaty zaočkovaný),“ poznamenal Kirsch.

Záver

Pozrite si video nižšie (v angličtine) a dozviete sa o poškodeniach srdca, ktoré dnes zažívajú mnohí mladí ľudia po očkovaní proti Covid-19:

Autor: Roy Green

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pozorovatel

  Zdravím,
  chtěla bych se zeptat, kdo máte zkušenost s přenosem spike proteinů. Jsem neočkována a bojím se kamkoli jít. Jsem už zoufalá.
  Vážně je to pravda, že očkovaní něco přenášejí na neočkované?
  Děkuji za reakce.

  • Pozorovateľ, myslím, že Tebe ublíži skôr Tvoj strach zo Života, ako SP. Pozor ! – Strach – je veľká sviňa! Treba robiť – NIEČO – v prospech svojej psychiky. Začni prechádzkami do Prírody, neskôr do mesta..

   Možno niekto tu z – komentujúcich – Ti tu poskytne konkrétne „recepty“ proti SP (chren, čaj z borov. ihličia..)

   P.S. Myslené z mojej strany – konštruktívne..

   • Pozorovatel

    Bojím se jít mezi ně, třeba do posilovny, bazénu a tak. Do města a do přírody chodím.
    Že mě ochrání jehličí, tomu nevěřím. Kolik je ho potřeba? Abych byla chráněna?

    • Vladimír

     Už desiatky rokov odolávam pomocou bylín, hlavne v strave úplne všetkým chorobám. Základ je myslieť pozitívne a nebáť sa ničoho, čím nás zastrašujú. Oni nás pomocou zastrašovania chcú ovládať. Ale oni sa nášho počtu odporcov aj strašne boja. Na začiatku mojej cesty za zdravím som používal hlavne čaj z rôznych liečivých bylín. Stal som sa prísnym vegánom a nebojím sa žiadnych chorôb. Ak sa začnete zdravo stravovať, tak aj inštikt budete mať zdravý a bude vás viesť zdravým smerom.

  • mariankosmac

   V minulosti skutočne existovalo očkovanie ktoré širilo spike proteíny. Jednalo sa o vakcínu tuším proti malárii ktorá sa testovala na ľuďoch v Afrike. Ale či to robia aj tieto corona vakcíny to s vážnou istotou povedať nevieme. Osobne som si zatiaľ nič nevšimol, akurát na pere sa mi spravil taký malý kopček s čiernou bodkou. Tak teraz neviem či do mňa nestrelil hrotový proteín z nejakej očko ovce.

   • Kopček na pere je pravdepodobne asi herpes – teraz je toho nezvyčajne veľa (u napichnutých aj s ťažším hojením – asi pobabraná imunita 🙁 )

   • Marian, tebe jeblo, keď si sa dal očkovať????

    • mariankosmac

     Nedal som sa očkovať ale žijem medzi očkovanými. Takže sa len zamýšľam či sa na mňa z nich niečo prenieslo alebo nie.

  • centrumserafin.cz

   A čomu budete veriť a čomu nie, je už len na Vás. Do bázenov nelezte určite, radšej jazerá. Ja som nebol už tri roky na bazéne plávať a predtým som plával ráno skoro každý deň.

  • Pozorovatel – spike proteínoví sú podľa mňa od prvej vlny očkovania imunitne vyhoretí! Ich organizmus už nemá čo produkovať. Skôr by som povedal, že síce niečo preniesli /toxíny ako výpotky/, ale zároveň tým imunizovali svoje okolie. Toxíny ako toxíny. Spike proteíny sa nemôžu samé množiť – a podľa teórie exozómov – ani „vírusy“ nie sú organizmy – len mikro balíčky toxínov.

   Moja rada:
   1/ Nastav sa psychicky s vnútorným odhodlaním /takto fungujú baptisti a adventisti 7. dňa/ – že nič také sa do tvojho tela nedostane, a ak by áno – tvoje telo to jednoducho ako cudzorodú vec – jed – NEPRÍJME!
   2/ Potom sa s absolútnym presvedčením, že máš okolo seba ochranný ohnivý kruh – vedome vyber za „dobrodružstvom“ – „že tomu všetkému ukážeš kto si“!

   Ešte raz! Opichancom to niekto priamo vstrekol do tela! Tebe nie! To, čo im vstrekli – bolo neživé! Neživé nemôže produkovať živé – množiť sa! Oklamaný organizmus mohol v oklamanej imunitnej reakcii – lebo použili tukovú bázu a tuk je súčasťou bunkových membrán a to svinstvo sa snaží potom stať súčasťou buniek – v panike množiť „Hegerove protilátky“ – ale nie donekonečna. Odbočím!

   „Vakcíny“ sa v podstate vyrábajú s nevyhnutným reagens – čo nie je samotná protilátka – reagens je „asociačná“ jedovatá dráždivá látka, ktorá vyvolá zúrivú protiakciu imunitného systému a zároveň si toto spojí s tzv. protilátkou „votrelca“. V praxi – keď množia nejaký živý bordel na živných agaroch – často v nich bývajú rôzne výživové prísady so stopami konkrétnych požívatín – jaody, sója, arašídy, plesňové toxíny, takže“zaočkovaný“ organizmus asociačne reaguje aj na takéto látky a vzniká alergická reakcia na „malého homeopatického bratríčka vo vakcíne“ – na jahody, arašídy, prach, plesne, atď.

   Predstav si situáciu!
   Kamarát blbec ťa presvedčí, že pôjdete nasierať susedovho psa, lebo je príliš priateľský a kľudný /imunitný systém/. Ty s ním pôjdeš, ale nasierať ho nebudeš chcieť – kamarát bude doňho pichať palicou – búchať ho cez plot do čumáku! Dobre – stalo sa. O pár dní na to zabudneš a zamyslený/á/ pôjdeš okolo suseda a ten bude mať náhodou otvorenú bránku. Inak pokojný pes ťa /protilátku/ spozná, pretože si ťa spojil s tvojím agresívnym kamarátom /adjuvans/ – a napadne ťa!

   Farmakomafia fakticky dodnes nevie vyhotoviť „vacínu“ len s protilátkami bez adjuvans! Tak o akých protilátkach potom hovoria – keď ich organizmus – ako niečo neživé-cudzie – ignoruje!!! Jediný posun, čoho dosiahli je, že vymenili hydroxid hlinitý ako adjuvans za niečo „menej toxické“- skôr menej známe /formaldehyd zostal/ – a ako adjuvans stále používajú niečo, čo musí organizmus nasrať – inak tie „vakcinačné“ patoky nefungujú.

   Treba si uvedomiť, že ak by organizmus naozaj donekonečna produkoval spike proteíny v „domnení“ že vytvára protilátky – už by sa zrútil!!!

   Zhrniem – osobne sa – vzhľadom na vedomosti o tom – domnievam, že tvorba spike proteínov u väčšiny odznela, a že majú vylágrovanú imunitu a skôr prenesú nejakú reálnu pneumóniu – reálne baktérie, prípadne vylučujú zo seba toxíny – exozómy z baktériami nestrávených toxických buniek – ale žiadne vírusy ani spike proteíny. S opichanými kamarátmi z mokrej štvrťe sa bežne stýkam, podávame si ruky, „pľujú“ mi pri debate do pohára. A nič.

   V minulosti som bol „vysratý“ z chemtrails – napchával som sa kurkumou – už mi tretí rok plesnivejú železné zásoby. Potom som sa nasral – a začal to riešiť ako baptisti – svojmu telu som prikázal, že toto svinstvo sa ma netýka! Bodka! Samozrejme – keďže už nerobím a keďže ponocujem – ráno dospávam a zároveň sa tak vyhýbam najväčšiemu spádu chemtrails. Keď už vylezie slniečko a vzduch začína stúpať – vyleziem von aj ja.

   Pozorovatel – stala si sa súčasťou nových fóbií – očkovaní sa boja neočkovaných – neočkovaní očkovaných. To je účel! Jednak rozdelenie spoločnosti – jednak sa jedni aj druhí nastavili do role OBETE! A už som spomínal, čo znamenajú základné pravidlá – nebyť obeťou a byť verný – vo viacerých vrstvách! Osobne sa – pri tvojej intenzite obáv čudujem, že vlastne nie si opichaná, pretože PSY OP strachu z „koronavírusu“ bola silnejšia ako alternatívne info o spike proteínoch. Leda že by si si vtedy stála na kábloch, a teraz ťa nejaký strach redsa len „musel dobehnúť“. Kométa nič?

   Tak sa nastav do normálu a funguj ďalej! Borovicové ihličie ti obsiahnutými živicami zničí žalúdok a črevný mikrobióm! Existuje badyán keď už – ako pochutina.
   Už to nerieš a ži normálne! Fyzický sociálny kontakt s ostatnými je extrémne dôležitý pre našu pohodu a tým aj zdravie!

   • To čo píšeš, to je v skutočnosti autosugescia. Sugescie si dávame v prítomnom čase, rozkazovacím spôsobom. Naj lepšie sugescie si dávať v hladine alfa. Je to vtedy, keď sa prebúdzame, alebo zaspávame. Ale ten, kto to vie znížiť frekvenciu mozgu, môže hocikedy. Formulky sugescie majú byť formulované pozitívne, treba ich opakovať za sebou asi 30 x.

    • To je OK – ale tieto veci fungujú vtedy, keď človek verí že fungujú – z mojej srany to bolo na okraj – treba to spracovať na viacerých úrovniach vedomostí. Nechcel som tým Pozorovatel-ku poslať na psychiatriu s fóbiou. Ona je skôr v iracionálnej polohe.

     • Ono ta autosugesce je velice mocná.Můj šéf,už asi 10let pravidelně opícháván proti chřipce,teď už 3dávky experimentální vakcínky a během roku 3 injekce klíšťovky .A on opravdu nezamarodí.Víra hory přenáší.

   • Maroš, išten varoš ,mňa už trafí šľak, aj ty si nočný vták??

  • Pozorovatel – pokud máš možnost, buď co nejvíce v přírodě, aby se ti srovnala psychika. Cvičení jakékoliv je dobré, joga, tai-či,….
   *****
   Na psychiku – čaj z celíku zlatobýlu – aspoň litr denně, nutno navýšit příjem tekutin, protože celík silně odvodňuje, ale pomáhá na psychiku.
   *****
   Do jídelníčku zařadit toto: křen, cibule, česnek – za syrova na jídlo; černucha setá – koření a čaj, čaj z pampelišky, kurkuma s pepřem – do jídla a ve formě tzv. zlatého mléka (mléko ideálně domácí nebo rostlinné doma udělané).
   více na http://www.zenazdravotne.cz/2021/11/15/ocista-tela-po-covid-vakcine/
   *****
   pohybuju se mezi očkovanýma a používám výše uvedené. Z jehličnatých stromů se dělaly vynikající domácí medy, takže určitě bych to nezatracoval…

  • Anthony Morava

   Problém je injekční povel Vaším buňkám, vyrábějte S-protein. S protein, co na Vás někdo vykašle , beru jako přirozenou imunizaci. Ale jeho trvalá nebo minimálně nekontrolovaná a neovládaná vnitřní produkce s divokým pobíháním po organismu, je problém.

  • Údajně to očkovaní šíří cca první tři dny po očkování. Myslím, že tak velký strach je zcela zbytečný.

 2. Krátke – 3,25 min. videjko k otázke:
  Akým spôsobom – „prebudiť“ – svoje najbližšie okolie zo – všeobecnej stádovitosti?!

  Na konci videa – pochopíme, že úspech je – napriek enormnej snahe – minimálny – lebo – „bezpečnosť“ oviec v stáde, lenivosť – učiť sa a poznávať, narušenie komfortnej zóny, ale hlavný dôvod je – vyspelosť Duše – u konkrétneho človeka.

  Záver je taký, že treba viac – duchovne – „investovať“ do seba samého a následne – prostredníctvom – svojho čistého Vedomia – konštruktívne – ovplyvňovať svoje Okolie i Svet.

  https://www.informacnavojna.tk/article/video-ako-pomoct-prebudit-svojich-priatelov-a-rodinu-aby-si-uvedomili-co-sa-okolo-nas-deje

  • No – musím to sem dať – lebo moja duša to tak cíti – že je to aktuálne! Michal David pred rokmi porovnával Havlovu Dášu Veškrnovú s ruskou Mášou – a vytvoril vzťahovo nadčasovú skladbu!
   Táto verzia má napriek veku 12-13 rokov poriadny drajv a symbolickú scénografiu – škoda, že tých záberov na skvelé tanečnice nie je viac. Michal David tým hodil do toho všetkého protiruského dnešným havloidom na pražskom hrade poriadne ostré vidly! Šírte tento optimizmus ďalej!
   Michal David – Ruská Máša (O2 arena, Praha 2010).mp4
   https://ulozto.net/file/mxUnAHIIQ6LX/michal-david-ruska-masa-o2-arena-praha-2010-mp4#!ZJR1AQR2AmR1ZTD2BGyzZJSxAGp2BSuZAyS6IGIvFIISZ2V4MN==

   • AKO MICHAL DAVID ZAPREL SVOU RUSKÚ MÁŠU!

    „Len ťažko by sme v našich končinách hľadali niekoho, kto by nepoznal československého hitmakera Michala Davida. Piesne, na ktorých vyrástla celá generácia, ani po rokoch nestratili nič zo svojej obľúbenosti. Spevák, skladateľ a hudobník však najnovšie prekvapil fanúšikov ráznym krokom. Zo svojho repertoáru úplne vypustil hit Ruská Máša.

    „Tú pesničku som stiahol z repertoáru po tom, čo Putin napadol Ukrajinu a páchal tam zverstvá. Dokonca som ju vybral i z môjho najnovšieho CD Funky, ktoré teraz vyšlo. Pritom som ju tam mal už prepracovanú,“ priblížil umelec pre CNN Prima NEWS.

    „Aj keď je to hit, nie je dobré hrať takéto pesničky, keď vieme, čo tam Putin predvádza. Ja s tým jednoducho nesúhlasím. Je možné, že ju už nikdy nezahrám. Už len z dôvodu solidarity,“ doplnil svoje rozhodnutie.

    Speváka, ktorý sa dodnes teší veľkej obľube a vypredáva veľké sály, v tomto ráznom kroku podporili aj fanúšikovia, ktorí ocenili, že mu aktuálna situácia okolo vojnového konfliktu na Ukrajine nie je ľahostajná.

    Michal David však nie je ani zďaleka jediným umelcom, ktorý na situáciu zareagovali. Piesňam, ktoré majú niečo spoločné s Ruskom sa vyhýbajú aj niektoré rozhlasové stanice. Ako uvádza portál TopStar, stopku dostala napríklad aj pieseň Miss Moskva od Jiřího Korna, ktorá je obľúbená najmä medzi staršími ročníkmi. Trochu viac bude možno poslucháčom rádií chýbať chytľavá pieseň Rasputin od Boney M.“
    https://www.dobrenoviny.sk/c/205862/legendarnemu-hitu-michala-davida-zazvonil-umieracik-rusku-masu-si-uz-fanusikovia-nazivo-nevypocuju

    Keď niekto takto od strachu – a pod mainstreamovou zámienkou „ruskej invázie“ – aby sa mohol ďalej živiť hudbou v šoubize – zaprie sám seba a svoje dielo – je to naozajsný chudák! Michal David presvedčil, že má duchovne veľmi ďaleko od Jána Husa! Ale Ján Hus rozhodne nebol komediant a zabávač!

    Pri vyhľadávaní „ruskej Máši“ na portáli Uložto.net narazíte aj na ponuku úžasného ruského animovaného seriálu pre deti – Máša a medveď. Nejaký kretén už si dal tú námahu označiť desiatky epizód lajkom mínus! Niekomu z tej protiruskej propagandy naozaj drbe! A toto dopadne veľmi zle!

    • mariankosmac

     Tak zase čo má robiť. Keď tú RUSKÚ MÁŠU bude hrať – tí radikálnejší protiruskí fanúšikovia ho odsúdia (podobne ako Nohavicu za pesničku POČKÁME CO ŘEKNE). Keď ju nebude hrať – nestane sa nič. Michal David je zabávač. A nemôže riskovať že ho ľudia na zábave rozjebú/vypískajú.

     • Má prachov a ja jaj! „Iste musí myslieť aj na rodinu bubeníka“! Iste – aj za komančov mu škrtali texty. Iste – žijeme v totalite. Iste. Iste – mohol povedať, že mu to škrtli – kto – majtelia štadiónov, ktoré zapĺňa?
      „Dokonca som ju vybral i z môjho najnovšieho CD Funky“ – mohol si to vydať na vlastné náklady – predalo by sa to na proruskom Slovensku ty chuj! Možno by si mohol za úplne iné prachy koncertovať v ruských veľkomestách!

      „Aj keď je to hit, nie je dobré hrať takéto pesničky, keď vieme, čo tam Putin predvádza. Ja s tým jednoducho nesúhlasím. Je možné, že ju už nikdy nezahrám. Už len z dôvodu solidarity,“ doplnil svoje rozhodnutie.

      Nie! Je to politické rozhodnutie rádoby apolitického speváka! A čo taký Donutil – s jeho pre detičky nahratou vecou o čiernom princovi? a ďalší a ďalší!

      Peroste niekto potrebuje byť stále na výslní a pre svoju popularitu „saxes“ urobia všetko a zradia aj svoju mať! tu nejde len o neho – veď aj na západe zrušili Čajkovského a celú ruskú kultúru! Proste si vybral! A ja som si ho užil „z každej chladničky“ za socíku – pre mňa za mňa nech sa vyparí! O jedného židošaša menej!

      „Je možné, že ju už nikdy nezahrám.“ – ja si ho už v živote nepustím. Možno. Osobne si myslím, že tú skladbu nahral kedysi aj preto, aby sa zapáčil Rusom a získal v Rusku nejaké ponuky. Tá scénografia bola namakaná – tam bol širší zámer. Tak sme si odstavili ropovod Družba a šašo niečo nezahrá.

      Tak nech hrá pre ukrajinských chocholov! Lebo Putin! To je prosto „kasta“! Francúzske príslovie – „Nehodný /neurodzený“ pôvod dobehne raz každého!“ Toto skrátka rodený šľachtic neurobí! Toto urobí pri rozhodovaní len šašo! Opäť pripomeniem 2 základné pravidlá – nebyť obeťou a byť verný – aj sebe a svojím zásadám. U mňa skončil tak, ako aj Donutil. Tento človek ma už nikdy NEROZVESELÍ!!!

      “ Ať si každý myslí, co chce, vzkazuje Michal David hned v úvodu dokumentu, který o něm ČT odvysílá v sobotu večer. Pod názvem Michal David – žít tak, jak se má jej natočil Jindřich Procházka.

      Pravda je, že v portrétu Michal David – žít tak, jak se má nevystupuje vlastně žádný zpěvákův oponent. Ale jednak šlo původně o dokument narozeninový, určený k loňským šedesátinám, kdy plánované oslavy na vyprodaných koncertech musel jubilant kvůli pandemii zrušit, jednak komentativní, když už ne polemickou linii tu zastupují kolega z emigrace Rudy Linka a hudební publicista Josef Vlček.

      Především však žádný žalobce není zapotřebí, protože Michal David na sebe všechno poví sám. Bez rafinovaných manévrů, prostě a nelíčeně, včetně nelichotivé pověsti režimního zpěváka.

      „Nedělal jsem žádné bolševické songy, do pr..! Ale už jsem se s tou nálepkou smířil,“ přizná v nejzajímavější části věnované době po pádu komunismu, kdy to prý schytal za všechny hvězdy normalizace. „Já netušil, že muzika může být tak politická,“ žasne Linka.

      Paradoxně tehdy Davidovi k obživě pomohli ortodoxní rockeři od Kocába po Čoka, kteří využívali jeho studio, a velkolepé vzkříšení mu pak připravilo jak hokejové Nagano s hymnou pro mistry, tak přesycení angloamerickou hudbou v půli 90. let, kdy se posluchači vraceli k české muzice.

      V režii Jindřicha Procházky se snímek odvíjí podle tradiční metody medailonků „ode všeho trochu, nic do hloubky“. Pro většinové publikum bude asi nejpřitažlivější zpěvákovo soukromí, jež zahrne činžák rodu Kludských, památnou cirkusovou maringotku či vzpomínku, jak po rozchodu rodičů jel s maminkou do Itálie, kde coby osmiletý imitoval Corleona – za dvě stě lir; odmala prý byl obchodník. Navíc vzácně tu vystupují matka, sestra, manželka, dcera i vnuk Davida a nechybí ani zmínka o rodinné tragédii.“
      https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/recenze-michal-david-zit-jak-se-ma-ct.A210318_103736_filmvideo_spm

      Takže – je to „kocábka“.
      „Já netušil, že muzika může být tak politická,“ žasne

     • Než mi prejde komentár – David = krátkokrký, guľatohlavý sefard – ako Nikita Chruščov, Danny de Vito, český zabávač Zdeněk Izer…

    • Protirusku propagandu som zaznamenal uz davnejsie.
     V r.1999 Noga a Skrucany nahrali abum „Noskrudamus“. Zaujala ma tam skladba s nazvom „Mir nad hlavou“. Text skladby som zatial nikde nenasiel naskopirovanie.
     Text skladby ale aj obal CD vypovedaju, ze si uz nas uz vtedy niekto s chutou kopol do zapadom dracovaneho Ruska.

     https://m.youtube.com/watch?v=wyUJVsjpmXg

 3. Ak budete konzumovať: chren, horčicu, púpavové listy a variť čaje z borovicového ihličia, tak sa báť nemusíte. (křen, hořčice, smetánka lékařská).
  Tieto potraviny vás ochránia pred spike proteínmi aj pred hydroxidom grafénu, ktoré šíria očkovaný.

  • Pupavy, listy ruzi a niektoryh kvetov som si daval par rokov nazad a da sa zvyknut aj na tu horkost. Teraz jem viac chrenu ale nie z obchodu, len domaci chren. Aj ja som bol posledne roky zhyckany hypermarkemi ale teraz sa vraciam k jednoduchym jedlam, napr len uvarene ci opecene zemiaky s maslom. A tiez zacinam pit viac caju z bylin aj ked caj fakt moc nemusim ale vzdy sa po nom dobre citim.
   Spominam kedysi ked som mal nadchu a kasel tak to trvalo max. dva tyzdne a potom som bol absolutne zdravy nez prisla dalsia nadcha ci angina. Teraz poslednych 15 rokov furt potaujem sopel a je to akysi permanentny stav -ani chory ani zdravy. A to niesom sam ked to tak pozorujem. Kedysi som musel nemoc a horucku vylezat ale min. 15 rokov som nemal zvysenu teplotu a do prace idem aj v najhorsom stave – vzdy to nejako zvladnem – a to v minulosti nepripadalo v uvahu – nedokazal som to. Este riesim aj imelo ale recepty a rady sa ohladne neho na nete lisia, vraj sa nesmie z neho varit caj. Na to ihlicie – caj z neho – to sa este pozriem – mam rad vonu ihlicia…dik za radu, tip.

   • Ja si varím čaj – z borovicového ihličia, ochutený medom + citrónom – ani nie až tak proti SP (i keď – účel svätí prostriedky), ale v čase – keď mám problémy s hornými dýchacími cestami, kašeľ .. A – mne to zaberie.
    P.S. Ale je to naozaj i o tom, čomu človek verí, ev. – neverí. Myslím, že to je ten – najdôležitejší faktor.

    • Musim to skust – ten caj, inak sa velmi dobre citim v ihlicnatych lesoch, jedine taky les ma dokaze odrezat od okoliteho sveta. A tiez mam velmi rad lesny tmavy med.
     A banujem, ze som si skor okolo domu nezasadil nejake dva tri ihlicnany. Sused ma asi 4 ihlicnany a ten pohlad na ne ma uplne oblazuje na dusi.

     • Dobrý je čaj z hlohových kvetov, má dobré účinky na srdce a nasrdcový sval.

     • Považan – hloh je celoročne použiteľná, na srdce a cievy v našej prírode najúčinnejšia rastlina – kvety, listy, plody, kôra z konárikov. Má extra význam v regenerácii a rekonvalescencii po infarkte, mŕvici a pre cievy očí. Som si ich kvôli tomu vysadil na záhrade, aby boli prípadne vždy poruke, plus je to príjemný strom-krík, ktorý dodáva záhrade trochu divokosti /plus šípky/, výborný podpník pod mišpulu, oskorušu /treba potom vysadiť 30-35 cm nad miesto štepenia aby oskoruša pustila korene – hloh by mohutnú oskorušu neudržal/.

      Jeden problém – rošírená bakteriálna choroba – černenie-spála ružokvetých – prenášajú to vtáky a hlavne kŕdle vrabcov domových – takto mi odišli hlohy na miestach, kde sa vrabce často zdržiavali – treba hloh vysadiť mimo blízkych tují a ďalej od domu – skrátka preč od miest, kde vrabce zvyknú cez noc odpočívať. Šípky to ako rastliny prežijú, ale sčernajú z toho plody. Prišlo to k nám z Maďarska cez Južnú Moravu.

   • Z imela bieleho sa konzumujú bobule – sušené, lebo čerstvé sa lepia. Sušené sú nasladlé – stačí denne pár kusov. Zohnať sa dajú počas výrubu stromov, alebo z búrkou povalených stromov – konárov. Inak by som na strom kvôli tomu v živote neliezol – ide o život.

    • Maroši, prosímTě, Ty jsi se zbavil artrozy vynecháním cukru, nebo ještě něco?
     Už jsi to psal, ale měla jsem starý počítač. Díky

     • Budem sa ti venovať. Bude to znovu na dlhšie.

     • To vyliećenie artrozy by zaujimalo i mna …. som amater bylinkar i botanik, no neviem si poruesit artrozu. Bolesti kkbov vekom narastaju. Dik za odpovef.

   • Imelo
    Macerát alebo výluh za studena
    Niektoré rastliny strácajú lúhovaním vo vriacej vode svoje účinky (napr. slez, imelo biele, puškvorec) a variť sa nesmú. Získame z nich však čaj lúhovaním za studena. Rastliny necháme vylúhovať v studenej vode 8 až 12 hodín (zväčša cez noc), potom len mierne zahrejeme (na teplotu vhodnú na pitie). Výluh je vhodné naliať do termosky, ktorú sme predtým vypláchli horúcou vodou.

  • Vladimír

   Mohol by som tu napísať celé odborné články na využívanie liečivých bylín na konkrétne ochorenia, ale tieto články sa stále do okola publikujú, takže v podstate by som len opakoval to isté čo už v minulosti bolo napísané. Je to dosť časovo náročné všetky informácie zosumarizovať. Na Slovensku rastú stovky druhov liečivých bylín.

 4. „Nové mutace se nazývají orthrus a bythos. A v česku se nakazilo rekordních 5 lidí. Srovejte si to s miliardovou čínou kde na cv-19 onemocnělo 6 lidí, u nás je jen 10 miliónů a 5 lidí je dle matovičovo expertů dost na to aby vyhlásili nouzový stav, zavřeli nás do karantény a nechali komplet přeočkovat a testovat do doby než jim to ofce budou tolerovat. Neni náhoda že i v roce 2023 je financována chytrá karanténa 2.0. Je teřba uvolnit další byty pro levnou pracovní sílu, takže vybíjou další lidi vakcínama a zároveň sníží porodnost.“

  • Vladimír

   Osobne si myslím, že tie mutácie vznikajú len ako dôsledok očkovania.
   Vírus SARS-CoV-2 nebol nikdy dokázaný ani za miliónové odmeny. Z vedeckého pohľadu neexistuje. Nespĺna Kochove postuláty, podľa ktorých sa dokazujú existencie vírusov. Nútia nás konzumovať jedovaté p-otraviny, ktorého následkom sú aj nové druhy chorôb. Všetky vakcíny sú plné organických aj anorganických jedov. Ešte aj z oblohy na nás každodenne prášia jedovaté zmesy. Práve preto sa stále viac a viac vyskytujú medzi ľuďmi nové choroby.

   • Anthony Morava

    súhlas. Protilátky virus nezabijí jen zablokují a ten mutuje, až se z té blokace vymutuje. Protilátková imunizace je z principu špatně. Prodělání nemoci dá trvalou buněčnou imunitu.

   • Dokonca ešte aj pitnú (pramenitú) vodu majú povinnosť znehodnocovať v rezervoároch toxickým chlórom a bohvie čím ešte všetkým, len aby bolo koho „liečiť“.
    Preto vodu nechávam v sklených pohároch odstáť až 24 hodín – aj so šungitom v nej ponorenom – a pridávam do nej (na hrot noža) hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna); napriek tomu, že táto látka je priradená k E 500, v malých dávkach je neškodná a vyrovnáva kyslosť organizmu.

    • Vodu z vodovodu som pil naposledy v r. 2008. Bol som dovtedy na nu tak zvyknuty ze som si potom na neupravenu vodu hlbinneho vrtu par rokov nemohol zvyknut. Akoby som nou nevedel zahnat smad. Plne brucho vody a stale pocit smadu. Zato ta mestska, chlorovana, pripadne ochutena nejakym „klasickym“ sirupom zo skla mi vzdy sedela. Ta ma vzdy akosi psychicky uklidnila a fyzicky nastartovala.
     Ked som kedysi hraval hokejbal a bol som chvilami na totalku vysmadovany tak som nechcel ani pivo, limo, bublinky ci dzus ale len „cistu“ vodu vodovodu.
     Mala taku „sytejsiu“ chut nez voda z vrtu ci studne.

    • Лаитаз Откин

     Kedze uz sme hovorili o pozitivnych ucinkoch ClO2,vime,ze nie je chlor ako chlor.Asi zavisi od miestnej vodarne,aku zluceninu chloru pouziva.Napriklad Vodarna Plzeñ:
     „Chlor (plynný, chlornan sodný, oxid chloričitý, chloramin) patří k nejběžněji používaným desinfekčním činidlům. Větší účinek na zneškodnění choroboplodných a patogenních zárodků virů a bakterií má ozon a UV záření. Úpravna vody pro skupinový vodovod Plzeň používá k primární desinfekci právě kombinaci ozonu, UV záření a plynného chloru. K hygienickému zabezpečení pitné vody v distribuční síti města Plzně a přilehlého okolí se pak používá roztok chlornanu sodného.“

 5. Na inu temu… zeby objednavka z Kyjeva ci Washingtonu? Nahoda?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/firma-v-australii-ztratila-pri-preprave-radioaktivni-kapsli/

 6. Severoatlantická aliancia už pripravila na východnom krídle NATO štyri bojové skupiny, tri v Pobaltí, jednu v Poľsku. K tomu sa spojenci tiež rozhodli dať zelenú vzniku štyroch nových bojových skupín rozmiestnených na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a v Bulharsku.

  Tliachanie predstaviteľov vlády, že vojenská mobilizácia nebude, má za cieľ upokojiť občanov. Ale je to lož mimoriadnych rozmerov.

  • Tak sme im potom do toho trošičku hodili vidly. Žeby preto tak prskali? 🙂

   • Základ je, že do 30.januára nevyhlásili výnimočný stav, takže by to mali – kto chcel odoprieť – aj keď s obštrukciami – postíhať.A nie je rok 1941. A Čaputová nie je Tiso, ani Tuka. Takého Naďa v prípade mobilizácie ľudia zlynčujú!!! Ani Peter Pavel nie je Kaddáfí – aj keď tak skončí tiež!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,v česku dorokaadodňa prevrat,,,,babiš a jeho pozadie v ničom neprehrali-ba púráve naopak-umením je využiť aj svoju porážku,či neúspech ako motiváciu pre nespokojných robošov,,,,je to iba obyčajná šachová hra-toto celé ich slavné stredoveké slobodomurárstvo,,,,ľudstvo je mimozemšťanom iba na smiech-hoci oni sa nesmejú,,,,obloha je už posprejovaná,občania už pobehujú s 5G mobilčekmi,satelitov pribúda,ornej pôdy a pastvín ubúda,ceny a dlzoby rastú,ukrajinci pašujú a covid sa mutuje-čo viacej si tu priať,,,,

  • Anthony Morava

   Včil som počúval na infovojne, že tak pol roka mobilizácia nehrozí. A já tvrdím, že kanonfutr ještě žádnú vojnu nevyhral. A díky zrušení prezenční voj.služby nic víc než kanonfutr nemožme ponúknuť.

   • dost sa mylis, ozeral si sucastnu taktiku na UK? laikov oblecies do uniformy, do ruky das stary samopal a uraaaa proti nepriatelskym poziciam, no a nepriatel nema inu moznost len zacat strielat a s prehladom kosit vojako, no a prezradi tak svoju poziciu a delostrelectvo to nasledne poriesi, chapes? potrebuju len kusy, staci aby si vedel bezat a udrzal sapik 🙂

    • Na tohle využili naverbované blbečky z ústavů pro choromyslné Amíci ve válce ve Vietnamu Proto taky měli takový ztráty

     • no a preto maju take straty zivej sily UK a RF, preto verbuju vsetko co sa hybe, nie na preskolenie na nove zbrane, skratka navnady, drsne, dronov tolko nemaju 🙂

  • Akože budú predčasné voľby. Tak vrámci predvolebnej kampane akože vyhlásia mobilizáciu !!!

   Ak by voľby voľačo mohli zmeniť, tak ich dávno zrušia. Možno už nebudú peniaze na voľby, systém skolabuje, prídu osloboditelia, možno hento, možno tamto, možností vcelku dosť.

   Môj odhad je, že to bude ešte trocha dosť inak. Niečo čo tu už dlho nebolo a budeme čumieť jak puci. Ale veď uvidíme.

   Alebo priložíme ruku k dielu…a jak puci budú čumieť oni…

   No prosto šaráda jak sa patrí s patričnou skúsenosťou, ktorá je k nezaplateniu…šak preto sme v matrixe.

   A preto žime, tešme sa s každého dňa, s každej maličkosti, pretože nevieme dňa, ani hodiny…

   Buďme ako deti…“kráľovstvo nebeské“ je v našich mysliach a srdciach….

 7. To už nie je žiadna novinka. Tvrdia to aj iní kardiológovia u nás i v Čechách. Napríklad doktorka Gandalovičová.

 8. „V květnu roce 2014 mluvil v České televizi o tom, že rozhodující střet mezi Západem a Ruskem se povede na Ukrajině.“

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/predpovedel-vpad-na-ukrajinu-nyni-uvedl-co-prijde-v-roce-2025/

 9. zatial nikto

  „Vyzerá to tak, že cvrčky nie sú len cvrčky, alebo len obyčajná prísada do jedla, alebo len prísada po ktorej ľudia ochorejú. Skutočný dôvod pre cvrčky by mohlo byť to, že chitín je kľúčový komponent v samoskladacích nanotechnológiách, hydrogéloch a bunečnom inžinierstve. Dokáže vyvolať imunitnú odozvu rovnako ako vakcíny, a jeho nanočastice nie je problém kombinovať s oxidom grafénu.
  Ďalej, u ľudí spôsobuje zápalové procesy a choroby, spôsobuje hyper-alergické reakcie, respiračné problémy, vyrážky, bolesti kĺbov a svalov, symptómy podobné chrípke a „long kovidu“..

  https://i.ibb.co/4gTs2XM/a.jpg
  https://i.ibb.co/9snLTgt/b.jpg
  https://i.ibb.co/5sk5849/c.jpg

  V génovej terapii slúži na distribúciu génov, zmenu DNA.
  V bio-nanotechnológiách slúži na tvorbu nano-biozariadení, nano-štruktúr, mikro-štruktúr, mikro-elektromechanických systémov.“

  • Hmyz má v sobě spousty parazitů které mohou v organismu vegetovat na chitinu a cítit se jako doma protože lidé netráví chitin na rozdíl třeba ptáků. Zase jed biologické či parazitální složky. Kodex alimentaris prostě povýšili.

   • Ti paraziti by nebyli problém,kdyby se hmyz upražil .Ale on se jen nechá zmrznout a rozemlít .A to není dobré.

  • Лаитаз Откин

   Ten zatial nikto-to som nebol ja.Zatial mi to nevadi,nemam na to copyright,tiez som to prevzal z filmu Basnici.
   Ja som Лаитаз Откин a pijem Coca Chloru s oxidom chloricitym.

   • Лаитаз Откин

    Keby som sem nahodou prestal pisat,tak to znamena ze to bol hoax ,ze coca chlora neskodi,ale pomaha.
    Momentalne som na 30 ml coca chlory 3000ppm (0,3%) denne.

   • Лаитаз Откин, aj je to tak, ako hovoríš – tento nový „zatial nikto“ tvoju povesť rozhľadeného človeka tu nijako nepoškvrnil – práve naopak. Bude to vysokopravdepodobne naša krvná skupina bádavého človeka; len zatiaľ ešte nestihol pochytiť ten náš pozitívne utrepaný „bádateľský žargón“.

    • Лаитаз Откин

     Tak dik Emily a Coca Chlora mi funguje lepsie,ked ju beriem kazdy druhy den,organizmus potrebuje vyplavit aj nadbytocny chlor ako liecivo.
     Funguje mi lepsie vyssia davka kazdy druhy den nez nizsia davka kazdy den

 10. V posledních letech se stává normou, že za to, co řeknete na internetu, vás navštíví policie, případně rovnou zatkne. Poslechněte si příklady absurdních případů, kdy lidé byli zatčeni za to, co napsali na sociálních sítích – a ne, nestalo se to někde v „nedemokratickém” Rusku nebo v Severní Koreji, ale v Británii. Více ve videu.
  https://otevrisvoumysl.cz/zatceni-za-prispevky-na-socialnich-sitich/

 11. To je rýchlosť! Pavel sa ešte ani neusadil v prezidentskom kresle a už má medzinárodný problém
  „Čínske ministerstvo zahraničia je silne nespokojné s tým, že si zvolený český prezident Petr Pavel telefonoval s taiwanskou prezidentkou Cchaj Jing-wen, napísala agentúra Reuters.

  Pavel podľa čínskej diplomacie ustúpil od svojich slov, že treba rešpektovať princíp jednej Číny, čo podľa Pekingu uvádzal v čase volebnej kampane.

  Cchaj Jing-wen s Pavlom hovorila v pondelok, jej kancelária telefonát označila za diplomatický prielom. Čínske ministerstvo zahraničia predtým uviedlo, že je kvôli chystanému hovoru v kontakte s Prahou.“
  https://www.cas.sk/clanok/2764653/to-je-rychlost-pavel-sa-este-ani-neusadil-v-prezidentskom-kresle-a-uz-ma-medzinarodny-problem/
  —————————————————–
  Pracuje rozviedčik Pávek v skutočnosti pre Moskvu – a teraz vytvoril priestor na to, aby Číňania hodili amíkom do Taiwanu vidly?

  • Spíš bych to viděl na vícenásobného agenta:
   – české (československé) tajné služby
   – FSB, GRU,…. ruské služby (vystudoval tam)
   – NATO (tam byli rádi, když odešel, moc se zajímal o jejich činnost – proč a pro koho?)
   – americké tajné služby
   *****
   je potřeba sledovat – co říká, jak se chová, co schvaluje podpisem a co ústně,…
   *****
   Otázkou je zda je to originál nebo dvojník; pokud dvojník tak komu potom slouží:
   https://tadesco.org/mozna-dalsi-stripek-do-skladacky-celeho-deni-v-hotelu-zeme-nebyl-ve-volbach-zvolen-jenom-naklonovany-herec/

   • Urcite nieje dobre sa v tom rypat, co „vnutri“ hmotne telo cloveka obsahuje – ci je to klon, ci prisedlik, ktory prevzal vacsinu telesnych funkcii obete, ci je to padly ludsky duch, ci vyssi temny duch, ci obet v zmysle mkultra a pod.
    Je absolutne jedno ci je Pavel a mnohi dalsi klon ci cokolvek ine – vzdy tym ktori to budu chciet vediet a nejako to vyuzit – vzdy im to prinesie skor ujmu nez uzitok. Clovek nema vediet tieto veci lebo ho to nadmieru ovplyvnuje v jednani. Ak by mal odostrety vnutorny zrak a videl kto mu vsetko v tomto ci v minulych zivotoch ublizil tak by nevedel odpustit, nemal by tu silu. A taktiez ak by videl svoje skutky proti ludom z minulych zivotov – a boli by hrozne – tak by ho prepadlo skor zufalstvo a nevedel by to uniest a prilis by ho to obmedzovalo vo vyvoji. Preto sa kazdemu cloveku po narodeni v dobrom umysle maze jemnohmotna pamat aby mohol vstupit do novej inkarnacie s cistou hlavou i ked toho moze mat na svedomi az az.
    Mnoho ludi stale repce, ze nam – ludstvu niekto ublizuje a nedovoli sa vyvijat – lenze neexistuje taka sila na Zemi. V hmotnom tele ma clovek daleko vyssiu moc aj nad hierarchicky najvyssim zlom, ktore sa ho snazi zvnutra ovladat cez jeho mozog – rozum alebo zvonka – cez mozog inych, ked ho do niecoho „nutia“. Proste nam staci vediet posudit co Pavel hovori a nie sa rypat v tom co vsetko je za nim a ako je vyskladana – navrstvena jeho osobnost.
    A dalsia vec – kazdy clovek by si mal uvedomit, ze k jeho vnutornemu vyvoju nepotrebuje nutne vediet vsetko co vedia ini. Ak niekto potrebuje kvoli svojmu vyvoju nieco zazit ci vediet tak druhy to absolutne uz nemusi potrebovat lebo si to v minulosti uz zazil – nepotrebuje to zazivat znova – nic mu to uz neda. Netreba sa ohliadat vpravo ci vlavo ale hlavne sa zamerat na seba a nie rypat sa v „neobvyklych“ veciach. V konecnom dosledku ide len o vyvoj jeho ducha – o neho sameho – len ten bude nakoniec „skusany“, vsetko poznanie a mudrost su k nicomu ak to nevedie k vnutornej zrelosti.

  • Ale zaslechl jsem že reakce byla -us hořčík pro karoserie aut, automobilky zuří a stop nějaké křemíkové faksimile. Slon v porcelánu. Ještě není jmenovaný a už prý škodí. 🙂

  • Žiť tak ako sa má+++

 12. ad P. Pavel – z VK Miro Del
  19 jan 2023 o 22:01
  ŠOK!
  Pozrel som si to až do konca a som šokovaný.
  Dôležitá je posledná minúta, odpovede na poslednú otázku…
  Šok, že Češi vôbec dali hlas niečomu takému ozrutnemu…
  Bratia Češi to fakt? Naša Jaternica je sorošovská nula oproti tejto oblude…
  https://www.youtube.com/watch?v=Bufg51pzx5k

  • U generála bude záležet na tom, která strana má lepší táhla!
   *****
   Polícia upozorňuje na hoax
   Ľudia na sociálnych sieťach začali diskutovať o tom, ako sa mohlo k týmto výsledkom dopracovať. Na jednu z teórií zareagovala aj policajná stránka Hoaxy a podvody.

   Teóriu, že za to môže „rovnaký sčítací softvér“, označili za hoax.

   „Lenže v Českej republike sa žiadny softvér na sčítanie hlasov nepoužíva. Hlasy sa sčítajú vo volebných komisiách ručne. Nestrannosť zaručuje to, že ľudí do komisií nominujú politické strany s často protichodným programom. Na webe volby.cz sa možno preklikať aj k výsledkom za jednotlivé okrsky a je pravdepodobné, že veľká časť komisárov si skutočne skontroluje správnosť. Softvér následne už len prenáša hotový zápis do systému. Nutné dodať, že k jednej chybe v zápise skutočne došlo a to v Prahe 8. Táto chyba bola však v prospech Andreja Babiša. Konšpiračné teórie ohľadom nejakého softvéru začali šíriť ľudia ako Pavel Zítko, Jana Peterková a ďalšie bizarné osobnosti dezinformačnej scény. Mali sa týkať softvéru na rozpoznávanie údajov na petíciách,“ píše polícia.
   https://www.hlavnespravy.sk/nahoda-ludia-upozornuju-ze-v-troch-krajinach-skoncilo-druhe-kolo-prezidentskych-volieb-podobne-policia-a-politici-reaguju/3030960

   • Лаитаз Откин

    Podla zapredanych,zradcovskych polisov zase dalsi hoax.No jo.To uz pozname.Takze zase pravda.

  • Zora – najprv si uvedom mieru svojej subjektivity voči Globálnemu mocenskému systému! Je mi u prdele 0, 1 3, 6, 8 konšpiračných vrstiev spravodaských hier – je mi u prdele, pre koho skutočne Pávek pracuje – či pre Moskvu, Washington, Peking – keď viem – napriek top spravodajskej kamufláži – ups – zopakujte si všetci detskú hru na skrývačku – keď viem , že Pávek v každom prípade pracuje vždy pre Globálny mocenský systém – a je fuk, či cez Moskvu, Peking, Washington! „MAMA SI ŤA VŽDY NÁJDE!“

   Vy tu fakt chcete riešiť užitočného idiota Pávka /a nech má aj 130 IQ, čo nemá/ – pre koho hrá?

   V tom mám problém s Norbertom Lichtnerom, že tento globalistický zmrd tu udržiava verejnosť v ilúzii, že Slovensko je nebodaj subjektom svojho riadenia – a preto tu musíme riešiť pičúsov ako Matovič, Sulík, Remišová, atď!

   Pokusom o rešerš – že čo je to za zmrda ten gen.Peter Pavel – sa sami udržiavate v hre na schovávačku a snažíte sa tu riešiť 6-vrstvové krížovky a rozviedčícku kombinatoriku pre idiotov! Všetky tajné služby všetkých štátov pracujú pre jediný Globálny mocenský systém! KOPNI DO TÝ BEDNY!
   Kopni do ty bedny.mp3
   https://ulozto.net/file/WVejXXAKw/kopni-do-ty-bedny-mp3#!ZGOzBQR2AQEuLmWuBJDkBGyuLJR5AUqYDIuMFJpmnaMHrTAwZN==

Pridajte komentár

*