Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Španielski výskumníci tvrdia, že vakcíny, rúška aj testy obsahujú grafén


Print Friendly, PDF & Email

Španielski výskumníci tvrdia, že vakcíny, rúška aj testy obsahujú grafén

(Gary D. Barnett, henrymakow.com) – Zdá sa, že toxický oxid grafénu je určený k pripojeniu celosvetovej populácie na sieť 5G. Tou skutočnou biologickou zbraňou by potom nebol žiadny „vírus“, ale samotný systém podávania „vakcíny“, a tiež rúška a testovanie.

No a týchto zločinov sa majú dopúšťať práve tie entity – vlády všetkých krajín, ktoré tvrdia, že sú vaším záchrancom. Odstránenie zaločinných vlád je preto namieste.

Spôsobuje to, čo sa nesprávne označuje za „Covid-19“, oxid grafénu?

Čo sa týka tejto takzvanej ´pandémie´, mojím názorom je, že SARS-CoV-2 alebo „Covid-19“ boli zámienkou… aby sa ľuďom vštepil veľký strach, aby sa vytvoril systém úplnej kontroly nad masami.

Tou skutočnou biologickou zbraňou je evidentne jedovatá injekcia, nesprávne označovaná za „vakcínu na covid“ a taktiky a príkazy, ktoré zničili nielen hospodársku činnosť, ale celkovo zdecimovali zdravie a imunitné systémy ľudí…

Len nedávno správy, pochádzajúce od tímu lekárov, vedcov, výskumníkov a profesorov zo španielskej organizácie La Quinta Columna, dôrazne uviedli, že silne toxický oxid grafénu je prítomný nielen vo fľaštičkách „vakcín na covid“ od väčšiny farmaceutických výrobcov, ale je dodávaný aj v rúškach a prostredníctvom testovania na „covid“.

Toto je veľmi znepokojujúca informácia a dáva odpovede na kopu otázok nielen o symptómoch prítomných u mnohých ľudí, ale môže aj ďalej odhaľovať ďalšiu časť tejto ohavnej agendy, ktorou je depopulácia.

Ako uviedla táto skupina výskumníkov:

„Používané a v súčasnosti predávané rúška obsahujú oxid grafénu. Nie iba tie, ktoré boli časom stiahnuté, ako naznačili médiá, ale nanočastice oxidu grafénu obsahujú aj PCR a antigénové testy.

Aj vakcíny na Covid vo všetkých svojich variantoch – AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson, atď. – obsahujú značnú dávku nanočastíc oxidu grafénu. Taký je výsledok ich analýzy elektrónovou mikroskopiou a spektroskopiou, spolu s ďalšími technikami, použitými rôznymi verejnými univerzitami v našej krajine.

Nanočastice oxidu grafénu obsahovala vakcína proti chrípke, aj nové vakcíny proti chrípke a tiež nové, a pravdepodobne intranasálne, vakcíny proti covidu, ktoré sa pripravujú, tiež obsahujú obrovské dávky nanočastíc oxidu grafénu.

Oxid grafénu je jed, ktorý v organizme vytvára krvné zrazeniny, jed, ktorý spôsobuje zrážanie krvi. Oxid grafénu spôsobuje zmenu imunitného systému. Dekompenzáciou oxidačnej rovnováhy vo vzťahu k zásobám glutatiónu.

Ak sa akýmkoľvek spôsobom podania zvýši dávka oxidu grafénu, spôsobí to kolaps imunitného systému a následnú cytokínovú búrku.

A tiež, podľa tejto štúdie, ampulky istej „vakcíny“ obsahovali až do 99% oxidu grafénu a máločo iné.

Čo sa stane, keď sa oxid grafénu dostane do pľúc

Keď sa nanočastice dostanú do pľúc, môže tento toxín spôsobiť zápal pľúc. Grafén tiež spôsobuje kovovú chuť a zápal v mukóznych membránach, čo môže viesť k strate chuti a čuchu.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Takisto môže v organizme hostiteľa spôsobovať silné magnetické reakcie a poškodenie červených krviniek.

Pri položení na takmer akýkoľvek povrch môže byť zmenený na elektronický vodič.

Človeka by to viedlo k vysloveniu otázok o mnohých symptómoch „covidu“ a možných využitiach oxidu grafénu v takzvanej „vakcíne na Covid-19“, keďže táto výskumná skupina tiež tvrdí, že oxid grafénu v skutočnosti spôsobuje to, čo sa mylne opisuje ako „covid“.

Ak je to tak, potom je „vakcína“ naozaj biologická zbraň.

Dlho boli skúmané veľmi mnohé nežiaduce účinky podávania oxidu grafénu do živých organizmov, no doslova o ničom z tohto sa farmaceutické spoločnosti, vláda ani mainstreamové média nezmienili.

V skutočnosti bolo týmito istými zdrojmi v minulosti expresne rýchlo popreté akékoľvek použitie nanočastíc v očkovaniach proti chrípke a „covidu“. Informácie v tejto správe sú ohromujúce, na pochopenie veľkého rizika používania týchto malilinkých častíc vo ´vakcínach´ však netreba veľa námahy.

Grafénové mikročastice, a z toho dôvodu injekčne podaný grafén, môžu viesť k ťažkým respiračným ochoreniam, vrátane rakoviny pľúc.

Akonáhle sa tieto častice ocitnú v tele a v bunkách, ľudský imunitný systém nie je sám schopný sa týchto smrtiacich nanočastíc zbaviť a ony sa stanú trvalými a môžu v tele na bunkovej úrovni spôsobiť extrémne fyziologické poškodenie.

Nachádzame sa uprostred biologickej vojny?

Biologické zbrane môžu mať mnohé formy a toto je nová taktika vojny proti ľuďom tejto a ďalších vlád.

Mocnému kontrolnému prvku spoločnosti a jeho skorumpovaným vládnym partnerom nijako nezáleží na vás či vašich rodinách, len na tom, aby nad vami získali moc a kontrolu.

Tou skutočnou biologickou zbraňou by potom nebol žiadny „vírus“, ale samotný systém podávania „vakcíny“, spolu s rúškami a testovaním, ktorého sa dopúšťa práve tá entita (vláda), ktorá tvrdí, že je vaším záchrancom.

Odstránenie každej takejto vlády je preto namieste.

Zdá sa, že im ide o smrť miliárd ľudí a želaným výsledkom je nová spoločnosť pánov a otrokov, riadená technokratmi v transhumánnom prostredí.

Dnes sa science fiction stala realitou!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Gary D. Barnett, Zdroje: lewrockwell.com, henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …je to veľmi vážna situácia, čoho je tento grafén schopný….a veľmi vážne a neetické je toho, čoho sú tieto vlády schopné….za peniaze sú schopné zapredať celý národ, takmer každá jedna…veľká česť a obdiv tým prezidentom, kt.sa svojho ľudu zastali a neskôr na to doplatili vlast.životom…treba vládu okamžite ,,vymeniť“, nemôžeme pokračovať žiť život týmto ,,chorým spôsobom“…..nech sa nám to podarí…….

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok. Pomaly ozaj je ťažké sa vyhnúť tomuto grafénu. Ale bohužiaľ všetko ide podľa plánu Rockefellerovej nadácie. Podľa nich je nás priveľa, chcú dosiahnuť obrovskú depopuláciu.
  Ako vidíme aj narastá počet autonehôd. Na http://www.naturalnews.com bol o tom článok, že tieto „vakcínočky“ spôsobujú mikro porážky šoférom. Teraz bude nebezpečné aj ísť lietadlom, veď veľa pilotov sa dalo zaštepiť. A do tejto kategórie patria aj zaštepení rušňovodiči.

  • Tá veľká nehoda na železnici v Čechách, kde sa čelne zrazili dva vlaky s cestujúcimi je stále nevysvetlená, čo ju spôsobilo. V správach sme sa dočítali, že rušňovodič jedného z vlakov nereagoval na červenú na návestidle a plnou rýchlosťou vrazil čelne do druhého vlaku. Stalo sa to za bieleho dňa a je pre mňa zvláštne, že vôbec nepoužil brzdu.

   • Správne mal ten vlak odstaviť samotný systém – rušňovodič je poistka systému – nie naopak. Ak existuje internetové pripojenie v každom vozni – vlakové súpravy cez GPS už fungujú ako internet vecí. Takže rušňovodič sa spoľahol na systém – ktorý zlyhal. Mohol to niekto hacknúť ako lietadlový autopilot – preto „nevedia“, lebo nechcú priznať zlyhanie systému.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-08-09-covid-vaccines-have-now-killed-more-people-than-the-atomic-bomb-dropped-on-hiroshima.html
  MEDICAL HORROR: Covid vaccines have now killed more people than the ATOMIC BOMB dropped on Hiroshima
  MEDICÍNSKY HOROR: Vakcíny zabili viac ľudí, ako ATOMOVÁ BOMBA zhodená na Hirošimu

  There are already hundreds of thousands of vaccine deaths among innocent civilians
  Medzi nevinnými civilistami sú už státisíce úmrtí na vakcíny

  Fauci’s NIH funded the ethnically-targeted organ harvesting from living human babies… all in the name of “science”
  Fauciho NIH financovala etnicky zameraný odber orgánov zo živých ľudských detí … všetko v mene „vedy“

 4. https://tadesco.org/zpravy-od-jury-q9-q8-2q21/

  Sdílím tento smutný příběh o smrti oběti očkování, abych tuto odpornou genocidu pojmenovala. Svobodná matka Robin Spring Saundersová byla nucena podstoupit očkování, jinak by přišla o práci u Johna Hopkinse. Zemřela a zanechala po sobě dvě malé děti. Kdo se bude zodpovídat za její vraždu?

  https://www.covidglobalnews.live/covid-19-deaths/robin-spring-saunders-employee-of-john-hopkins-hospital-passed-away-after-receiving-the-second-dose-of-the-vaccine/

 5. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americka-zpravodajska-agentura-predpokladala-v-roce-pandemii/
  Americká zpravodajská agentura „předpokládala“ v roce 2019, že přijde pandemie

  Americká média nedávno uvedla, že Národní lékařské zpravodajské centrum, které je pod správou amerického obranného zpravodajství, vydalo v prosinci roku 2019 zprávu, ve které se uvádí, že přijde krize nového koronaviru.

 6. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/14-izraelcu-po-treti-davce-ockovani-se-pozdeji-nakazilo-covid-19/
  14 Izraelců po třetí dávce očkování, se později nakazilo Covid-19

  Podle údajů ministerstva zdravotnictví, které v neděli přinesl zpravodajský kanál Channel 12, byla u čtrnácti Izraelců diagnostikována infekce Covid-19, přestože byli očkováni třetí dávkou vakcíny Covid-19.

 7. V prvom rade si treba uvedomit, ze oni ovladaju ludi cez tento grafen uz davno, prostrednictvom ,,g – sieti,, teda, prve, co treba skutocne a urgentne odstranit su G SIETE‼️‼️‼️

  • Ale aj povešat vládnych činitelov.

  • Marek Košice

   O.k., tak pôjdeme demontovať, zničiť (sekerami, atď) G siete… budeme to robiť, a prídu policajti, ktorí nás šupnú do väzenia na niekoľko rokov…… Takže ja pôjdem do väzenia, a po mne v tom už nikto nebude pokračovať, lebo sa budú báť, že pôjdu do väzenia tiež. Neprekazím teda nikomu nič, a pôjdem do väzenia na pár rokov… To mi za to nestojí…

  • Aby ste sa nepomýlili …nie bod G ?

 8. Hlavne podporovať svoj imunitný systém, ako sa len dá (ideálne s pomocou prírody a produktov z nej alebo si naštudovať čo-to o procesoch samoliečenia…):
  https://sciencemag.cz/lidsky-enzym-umi-rozlozit-grafen/

  • Isto rozumnejšie ako donútiť niekoho zbúrať 5G siete.

   • Keby „referendoví aktivisti proti 5 G sieťam“ robili správnu vec a neviazali na seba pozornosť, že „oni to za nás riešia“, teda – keby každá obec dostala výzvu, aby z titulu VZN zakázala stavbu cudzej vojenskej a korporátnej technológie na svojom území – výstavbu 5 G – nič by nebolo treba búrať! Ale to by nesmeli existovať vládni provokatéri – „aktivisti“ – ktorých úlohou je kanalizovať odpor, a na miestnych zastupiteľstvách by nesmeli sedieť idioti, ignoranti a potichu dosadení provládni poslanci. Pre istotu však vláda pripravuje zákon, ktorým odoberie obciam stavebné úrady a bude vymaľované!!! Pokiaľ viem, tak vládne nariadenie k 5 G malo byť hotové do 21.12.2019. Ale mafia sa zrejme ešte nedohodla, kto vyhrá tender. Kontrakty v obciach – kde na koho dome – samozrejme za odmenu vraj už prebiehajú – tým by postavili finančný záujem idiotov ochotných uškvariť so vlastný mozog a mozog susedov za peniaze – proti obciam – ak by v nich predsa len nerozhodovali idioti.

    Bulharské obce zakazujú 5G | Dôležité.sk
    [Prehľadávať doménu dolezite.sk] https://www.dolezite.sk/clanky/bulharske-obce-zakazuju-5g
    Druhá bulharská obec zakazuje 5G. Druhá bulharská obec, Mezdra, zakázala na svojom území sieť 5G na obdobie 1 roka. Rozhodlo o tom miestne obecné zastupiteľstvo na poslednom zasadnutí pre rok 2020. Znie: „Na zavedenie, používanie, údržbu a vývoj elektronických komunikačných (celulárnych) sietí 5. generácie / 5G …

 9. https://www.banned.video/watch?id=61116f73fc1da539d6b4a46f
  COVID-19 Hoax Is Greatest Theatrical Event In History
  Hoax COVID-19 je najväčšia divadelná udalosť v histórii

 10. https://www.banned.video/watch?id=6111c1ea3da2643f9e557316
  Dr. Confronts School Board On COVID Vaccine Lies
  Lekár konfrontuje školskú radu ohľadne očkovania proti COVIDu

  A hero Doctor from Indiana confronts his local school board about the reality of COVID restrictions and vaccines.
  Hrdinský doktor z Indiany konfrontuje svoju miestnu školskú radu so skutočnosťou ohľadne COVID obmedzení a očkovania

 11. https://otevrisvoumysl.cz/unikla-smlouva-kterou-pfizer-podepisuje-se-staty-alarmujici-zneni-a-dusledky-pro-nas-vsechny-pfizerleak/
  Unikla smlouva, kterou Pfizer podepisuje se státy – alarmující znění a důsledky pro nás všechny (#PfizerLeak)

  Ve zkratce…
  Nedávno na veřejnost unikla smlouva, kterou firma Pfizer podepisuje s různými státy ohledně očkování proti covidu-19. Sociální sítě okamžitě sdílení této smlouvy začaly cenzurovat. Její znění je více než alarmující. Více ve videu.

 12. Marlone-vynálezca mrna vakcinácie : musíme okamžite zastaviť očkovanie.

  https://rumble.com/vkkt20-dr.-robert-malone-vynlezce-mrna-musme-zastavit-okovac-kampa.html

 13. Nádej pre tých, ktorí zistili, že sú oklamaní a dali sa zaočkovať.

  https://gloria.tv/share/Mn3bfXSH61sP2ZQhbEaQB6DaK

 14. Vraj prave ivermectin dokaze dostat grafen z tela tym, ze ho viaze na seba.

 15. https://blog.hlavnespravy.sk/27465/aj-tretia-vlna-pandemie-je-na-slovensku-naplanovana/
  Aj tretia vlna pandémie je na Slovensku naplánovaná!!!

  • Dr. Joseph Mercola, který po celou dobu varoval proti očkování a vysvětloval o co doopravdy jde, dostal tolik pohrůžek smrtí a jiných hrozeb, že musel stáhnout 15 000 svých článků z internetu, což reprezentovalo jeho práci za posledních 25 let. Jiní lékaři ztrácejí lékařská oprávnění a někteří i životy.

   PS Je mi na zaplakanie – ja som Dr. Mercolu čítala posledných 20 rokov. Mal neskutočné články, videa s top odborníkmi…Prečítala som aj jeho veľmi známu knihu. Keď som mala nejaký zdravotný problém, použila som jeho vyhľadávač. No comment – bez komentára

   • Tyto tak zvané vakcíny nebyly nikdy určeny jako očkování proti nemoci. Byly navrženy a vyrobeny jako geneticko-biologická zbraň proti nám, na naše vyhubení. Je to bioterorismus ve velkém a jeho snaha je způsobit globální genocidu.

 16. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/08/8809-vysetrovani-vyrobce-leku-vydiral-latinskoamericke-narody.htm
  Vyšetřování: Výrobce léků „vydíral“ latinskoamerické národy

  Podle britské mediální skupiny vydíral výrobce léků Pfizer Argentinu a Brazílii s „šokujícími“ požadavky.

  Podle nedávného vyšetřování výrobce léků Pfizer během jednání o získání vakcín použil „šikanu na vysoké úrovni“ vůči nejméně dvěma latinskoamerickým zemím, včetně požadavku, aby tyto země poskytly státní majetek jako záruku za platby.

 17. https://www.infowars.com/posts/swiss-police-threaten-to-stop-enforcing-covid-19-rules/
  Swiss Police Threaten to Stop Enforcing COVID-19 Rules
  Švajčiarska polícia pohrozila, že prestane vymáhať pravidlá týkajúce sa COVID-19

 18. https://www.infovojna.sk/article/video-nadisiel-cas-postavit-sa-na-odpor-nemusim-akceptovat-lockdowny-a-skodlivu-politiku-bezvyznamnych-tyranov-a-byrokratov-vyzyva-ludi-americky-senator-rand-paul
  VIDEO: Nadišiel čas postaviť sa na odpor! Nemusím akceptovať lockdowny a škodlivú politiku bezvýznamných tyranov a byrokratov, vyzýva ľudí americký senátor Rand Paul

  Americký republikánsky senátor Rand Paul vo svojom prejave motivoval spoluobčanov, aby sa postavili na odpor proti nezmyselným nariadeniam federálnej vlády z Washingtonu D.C.
  „Nadišiel čas postaviť sa na odpor. Nemôžu nás všetkých zatknúť. Nemôžu nechať všetky vaše deti doma zo školy,“ uviedol vo videu, ktoré v nedeľu zverejnil na Twitteri.

  „Nemusíme akceptovať obmedzenia, lockdowny a škodlivú politiku bezvýznamných tyranov a byrokratov. Môžeme jednoducho povedať: Nie, už nikdy viac“, dodal senátor Rand Paul.

 19. https://www.infovojna.sk/article/video-slovaci-protestovali-pred-domom-vakcinatora-mudr-sabaku-na-jeho-obranu-prisiel-s-obcanmi-debatovat-aj-zaockovany-svedok-covidov
  VIDEO: Slováci protestovali pred domom vakcinátora MUDr. Sabaku. Na jeho obranu prišiel s občanmi debatovať aj zaočkovaný Svedok covidov

 20. Jednoduchá

  …neslávne ,,slávny“ p.Sabaka sa radšej ani neukázal….on dobre vie prečo, no to vieme aj my…každú chvíľu hovorí niečo iné a miesto toho, aby ako ,,odborník“ ľudí upokojil, robí úplny opak….to je výborná správa pre zaočk., je to pre nich niečo ako nádej, že si možno ešte stále pomôcť, presne ako p.Madejová povedala, no dôlež.je už nedávať si žiadnu ďalšiu….keď to my dovolíme, budú plánovať pandémie ,,o 106″….nesmieme to vôbec dovoliť…….stále musíme mať nádej, že je možná cesta k lepšiemu……….

 21. Tak toto ma pobavilo, p. Baránek super ako vždy.

  Matoviča trafí ŠĽAK: Baránek navrhol cenu do očkovacej lotérie! “Mesiac pobytu na opustenom ostrove, len v spoločnosti Igora Matoviča…”

  Politický analytik Ján Baranek okomentoval aktuálnu situáciu okolo očkovacej lotérie, ktorú zorganizoval samotný Igor Matovič.

  “Priatelia, je zrejmé, že očkovacia lotéria, ktorú zorganizoval Igor Matovič, môže dopadnúť neslávne. Nie len preto, že to hovoria skúsenosti z krajín, kde sa o ňu pokúšali. Nás aj tak, už notoricky, skúsenosti z iných krajín nezaujímajú. Podľa mňa, ceny sú neatraktívne. Kto by dnes už len chcel peniaze. Preto som sa odhodlal navrhnúť atraktívnejšie ceny, ktoré, podľa mňa, vytvoria nával na očkovanie. Teraz by som vás teda chcel poprosiť, aby ste z troch možností vybrali hlasovaním, alebo alebo, tú najlepšiu cenu” poukazuje Baránek

  – USB kľúč s video nahrávkami všetkých tlačových konferencií Igora Matoviča.

  – Plastická operácia tváre, po ktorej budete vyzerať, ako Igor Matovič. Vhodné najmä pre ženy.

  – Mesiac pobytu na opustenom ostrove, len v spoločnosti Igora Matoviča.

  – Dopredu vám ďakujem za hlasovanie. Pomôže to všetkým!

  • Ja ten pobyt na opustenom ostrove za predpokladu, že to bude 31dňový mesiac… pretože 30dni by som tam bola sama 😀

   • Tiež som za 31-dňový mesiac – aby som bol zvyšných 30 dní bez Vakcinoviča. Ale dosť na to, aby mi ho miestne kraby premenili na pochúťku. Majonézu k nim samozrejme z vajec vtáka ojojáka.

 22. asi tak 2/3 obyvateľov zemegule a skoro 100% Slov8kov je zaočkovaných, otestovaných, alebo niekedy nosí rúško… ako to, že nás tem grafén ešte nezabil

  • Väčšina Slovákov nosí bavlnené alebo vlastné rúška, nie tie „chirurgické“ plastové. Dôležité je aj množstvo toxickej látky. Pri očkovaní sa jej dá naraz zaviesť do tela pomerne veľa. Pri testovaní oveľa menej, lebo tá toxická látka musí prekonať viaceré prirodzené bariéry tela (sliznice a podobne). To nie je tak, že si raz dáte rúško alebo jeden test a hneď odídete do väčných lovíšť.

  • Zabije ťa aj živočíšne uhlie – daj si ho 3 krát po sebe a vykrvácaš. Uhlík – C – je 4-mocný, Živočíšne uhlie – tableta – má 800 metrov štvorcových. 1 Tableta ti vycucne z čriev všetok vitamín K2 – bez ktorého nie je možná zrážanlivosť krvi. Tak si predstav reaktívnu plochu nano grafénu. CO zabráni viazaniu kyslíka na hemoglobín – zadusíš sa.

   „ako to, že nás tem grafén ešte nezabil“ – Keby nás mal zabiť hneď, tak by sa to prevalilo.

   Teraz ako mám použiť slovo idiot, aby ma ten cajch Persona non grata na mojom nicku nevymazal, že.

  • Poznáš porekadlo: -Počkaj času, ako hus klasu.- ?

   Je nemúdre učiť sa na sebe.

 23. Sorry, ale táto informácia sa objavila už dosť dávno, ale nezaručili sa za ňu ani predmetní Španieli a nikým, t.j. nijakým iným vedeckým tímom či odborníkmi nebola aspoň podľa mne dostupných informácii doteraz potvrdená. Takže nič nové v tejto oblasti nemáte? Asi nie… škoda… Odporúčam Vám, ale niečo iné !
  Čo tak sa zamerať na skoro 100% nárast kardiovaskulárnych ochorení (hlavne problémy s krvou!) a rakoviny za posledné 2 mesiace na Slovensku? „Vakcíny“ na covid pôsobia rôzne dlho, v závislosti od organizmu človeka a vždy až po druhej dávke ! Bolo by zaujímavé zistiť, či tí noví pacienti – ich nárast boli prevažne zaočkovaní… Na oficiálne štatistiky SR by som sa nespoliehal, dobre vieme ako sú upravované, skresľované a menené… Skôr by som sa zameral na konkrétnu inštitúciu (napr. SÚSCH v BB a pod.) a napr. prostredníctvom žiadosti podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám… ale určite by som sa porozprával aj s jej zamestnancami ! Podľa mne dostupných informácii je tu obrovský nárast pacientov, ktorý sa stále zvyšuje ! Vzhľadom na množstvo zaočkovaných je kulminácia tohto nárastu ešte asi pekne ďaleko… Pekný večer !

Pridajte komentár

*