Toto MUSÍTE vedieť: Peroxid vodíka a rakovina!


Print Friendly, PDF & Email

Peroxid vodíka a rakovina: Toto MUSÍTE vedieť!

Rakovina je nebezpečná choroba. Človek by sa nemal zahrávať s nešťastím. Nejedzte to, čo vyvoláva rakovinu a nepribližujte sa k ničomu, čo ju môže spôsobiť.

Nepite nápoje, ktoré obsahujú karcinogény. Nenatierajte na svoju kožu rôzne prípravky, obsahujúce látky, o ktorých nič neviete.

Áno, toto je varovanie, aby ste na seba alebo do seba nedávali nič, čo je potenciálnym zdrojom vzniku rakovinu.

 • Rakovina je zabudovaná do DNA semien vypestovaných GMO (geneticky modifikované organizmy).
 • Karcinogény sa nachádzajú v pesticídoch a vyskytujú sa v látkach, používaných pri pestovaní zeleniny a ovocia.
 • Karcinogény sa nachádzajú v opaľovacích mliekach so slnečnými filtrami. Opaľovacie prípravky sú plné toxínov, ktoré zadržujú pot a blokujú prístup vitamínu D, ktorý by sa do vášho tela, za normálnych okolností, mal dostať zo slnka.
 • Riziko vzniku rakoviny sa latentne ukrýva v kozmetike, make-upoch, mydlách, zubnej paste a šampónoch. Rakovina na vás môže číhať vo vašej chladničke, komore i vo vašej skrini s liekmi.

Má však úhlavného nepriateľa. Rakovina má súpera, ktorý ju ničí ako tank kategórie M-60, ktorý vyčistí územie od nepriateľských vojakov.

Tento bojovník proti rakovine sa volá „peroxid vodíka“. „Mediálni giganti“ hlavného prúdu vám povedia, že peroxid vodíka je v koncentrácií 35% „nebezpečný“.

Nepovedia vám však, že každý deň si môžete kvapnúť zopár kvapiek do pohára s vodou a takto skoncovať s rakovinou. Áno, takáto je pravda.

Rakovine sa darí v kyslom prostredí, kde sú krv a orgány zaplavené upravovanou soľou, cukrom, živočíšnym tukom a umelo upravovanými potravinami.

Srdce a mozog sa snažia odfiltrovať toxíny nachádzajúce sa vo väčšine bežných foriem potravín, akými sú antibiotiká, hormóny, pesticídy, insekticídy, herbicídy, bielidlá, amoniak, fluoridy, ťažké kovy a je toho ešte oveľa viac.

Preto lekári a onkológovia hovoria svojim pacientom, ktorí podstupujú chemoterapiu, aby nejedli alkalické potraviny, napríklad kapustu, lebo to bude „brániť účinkom chemoterapie“.

Nech vás Boh ochraňuje od toho, aby ste sa snažili alkalizovať všetku tú kyselinu, ktorá zabíja vaše DOBRÉ bunky.

Mnohí pacienti, ktorí majú rakovinu, zomierajú v dôsledku chemoterapie a radiačného poškodenia tých buniek, ktoré nie sú postihnuté rakovinou.

Inými slovami, aj vaše dobré, nepoškodené bunky, ktoré sa snažia pomôcť vášmu telu poraziť rakovinu, sú pri chemoterapii zbavované kyslíka, čo následne vedie k ďalším druhom rakoviny a často i k smrti, ku ktorej dochádza v priebehu najbližších 5 rokov.

„Najviac prehliadaným riešením všetkých chorôb a onemocnení je možno práve to, čo je najjednoduchšie. Všetky patogény, vírusy a parazity sú anaeróbne.

Prosperujú bez kyslíka, ale nemôžu prežiť v prostredí sýtom na kyslík. Ani rakovinové bunky nemôžu existovať v prostredí, v ktorom je prítomný kyslík. Na svoje prežitie potrebujú fermentáciu glukózy.“

Čo by ste mali robiť, keď máte rakovinu, alebo aj vtedy, ak ju nemáte?

Alkalizujte svoje telo. To je to, čo by ste mali robiť. Pamätajte si, že peroxid vodíka neobnovuje imunitný systém.

Neopravuje bunky poškodené chemoterapiou, lebo chemoterapia je toxická. Niet však lepšieho času, ako práve teraz, aby ste privítali túto „zmenu“ prístupu.

Ak sa k tomu postavíte inak, zregenerujú sa vám bunky, pokožka, vlasy a bunky jednotlivých orgánov. V DNA každého človeka to je predprogramované.

Pre organizmus muža i ženy na to platí rovnaký vzorec:

120 dní – NOVÉ červené krvinky

90 dní – NOVÁ kostra

Ako vyliečiť štítnu žľazu

60 dní – NOVÉ mozgové bunky, tkanivá

49 dní – OBNOVENÝ močový mechúr

45 dní – NOVÁ pečeň, OBNOVENÉ DNA buniek

30 dní – NOVÉ vlasy, NOVÁ pokožka

5 dní – NOVÁ žalúdočná sliznica

Kľúčovým krokom je dostať dostatočné množstvo peroxidu vodíka do vnútra rakovinových buniek

Klinicky bolo dokázané, že šírenie alebo metastázovanie rakoviny je „nepriamo úmerné množstvu kyslíka, ktoré sa nachádza okolo rakovinových buniek.“

To znamená, že čím viac kyslíka, tým pomalšie sa rakovina šíri. Naopak, čím menej kyslíka, tým rýchlejšie sa rakovina rozšíri.

Ak sa k rakovinovým bunkám dostane dostatok kyslíka, tieto uhynú! Peroxid vodíka zabíja rakovinové bunky, pretože rakovinové bunky nemajú mechanizmus na rozloženie peroxidu vodíka a ani na to, aby mu zabránili v jeho činnosti.

Kľúčom k liečbe rakoviny za pomoci peroxidu vodíka je doručiť DOSTATOK peroxidu vodíka DO VNÚTRA rakovinových buniek.

Vedci to popísali následovne:

„Proteolytické enzýmy, nazývané tiež ako pankreatické enzýmy, doslova odstrihujú hrubý proteínový povlak, ktorý pokrýva rakovinové bunky, a tak môže imunitný systém rozpoznať bunky ako rakovinové.“

To znamená, že ich správne identifikuje ako rakovinové bunky. Nemusíte však byť vedcom, aby ste to pochopili!

Po odstrihnutí proteínového povlaku sa potom peroxid vodíka dostane do vnútra rakovinových buniek.

O tomto nebudete počuť v žiadnom CNN „rakovinovom špeciále“, ale ani v programe „Dr. Oz.“

Veda o tom vedela už pred 70 rokmi

Nositeľ Nobelovej ceny, Dr. Otto Warburg, už PRED VIAC AKO 70 ROKMI dokázal, čo je základným rozdielom medzi normálnymi a rakovinovými bunkami.

Oba druhy buniek odoberajú energiu z glukózy, ale pre normálnu bunku je nevyhnutne potrebné, aby sa kyslík kombinoval s glukózou, zatiaľ čo rakovinové bunky rozkladajú glukózu bez pomoci kyslíka.

Týmto spôsobom rakovinové bunky poskytujú asi len 1/15 energie na molekulu glukózy z toho, čo produkuje normálna bunka. (viac sa dočítate tu: https://www.vylectese.cz/varovne-priznaky-ze-vase-telo-prilis-prekyselene-rychle-odkyselit/ )

To je dôvodom, prečo majú rakovinové bunky takú obrovskú chuť na cukor a prečo ľudia, ktorí sú obézni, dostávajú rakovinu častejšie. Nazýva sa to „biochemická kaskáda.“

Peroxid vodíka a niektoré ďalšie kyslíkové terapie sa osvedčili ako bezpečné a účinné. Ľudia by mali venovať pozornosť tomu, čo si kupujú.

Jedna rada pre domáce použitie: niektorí ľudia pridávajú šálku 35% potravinárskeho peroxidu vodíka do vane s teplou vodou a ľahnú si do nej na 20 až 30 minút.Peroxid vodíka sa do tela absorbuje cez pokožku, ktorá je najväčším orgánom tela.

Iní zasa vypijú pohár vody s niekoľkými kvapkami potravinárskeho 35% peroxidu vodíka.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Už som o tom počul, ale v tomto článku nie je návod na dávkovanie (t.j. koľko kvapiek peroxidu vodíka do akého množstva čistej vody). V prípade kúpeľa to isté, t.j. koľko dcl peroxidu vodíka na aké množstvo vody. Poznám ľudí, ktorí sa úspešne liečili MMS (Master Mineral Solution), no pri tej to metóde je v knihe presný popis dávkovania.

 2. Existuju o tom nejake studie? Preco sa to uz davno neaplikuje beznev praxi? A mnohe dalsie otazky vystanu z takehoto clanku. Clovek, ktory ma rakovinu ma na vyber moznosti hop alebo trop. Moze ist cestou standardnej liecby, kde je ako tak znama pravdepodobnost uspechu alebo si vyberie jedny z mnozstva alternativnych metod liecby, kde nie su zname ziadne udaje pravdepodobnosti uspechu liecby ani studie. Ma len jeden pokus a ak to nevyjde, tak uz je vacsinou neskoro.

 3. jirka sirka

  NIC nového pod sluncem!!!
  Užíváme to celá rodina podle návodu profesora Neumyvakina a působí to spoustu dalších věcí!
  Diabetes, Alzeheimer, Parkinkson atd
  Dávkování je VELMI jednoduché.
  3%ní H2O2 – lékárenské kvality dáte 5 kapek do skleničky vody třikrát denně.
  Toto množství zvýšíte postupně až na 3 krát denně 15 kapek. Pokud by jste se necítili dobře, pijte JEN jednou denně, nebo snižte počet kapek, než krize – čištění vašeho těla odezní!!!
  NENÍ to lék, ale v těle to likviduje jakékoliv cizí látky, patologie a vše, co tam nemá být!!! Pijte do konce života a myslím si, že budete zdraví a „neprůstřelní“, pokud se budete zdravě stravovat a dodržovat normální zásady výživy apod.

 4. Alkalizujte svoje telo. To je to, čo by ste mali robiť. Pamätajte si, že peroxid vodíka neobnovuje imunitný systém. Myslim ze tady je chyba (neobnovuje) ma byt obnovuje???

 5. Kde koupím peroxid vodíku? V lékárně je 10%pouze na předpis a toho z drogerie se bojím…

  • Mária Rybáriková

   Preboha, veď čítajte, má to byť 3%-ný peroxid vodíka, kúpite bežne v lekárni!

   • Lekarensky bezny nekupovat !!! Je to peroxid s primesami, nebezpecny na vnut.pouzitie. Su rozne stranky, ,,chemickeho charakteru, kde sa sa kupit cisty 3% peroxid.

 6. POZOR! Niekolko kvapiek 35% peroxidu???? !!!!! Nie nahodou niekolko kvapiek 3% peroxidu? 35% Peroxid je zieravina, bola by som opatrna.. odporucam veelmi knihu zijte dlouho zijte aktivne http://www.gorila.sk/product/656463 je nie len o peroxide..

  • Píšeme riedený, nie čistý. Stačí 10 kvapiek vody k 1 kvapke peroxidu a z 35% je 3%. V 2 dcl pohári vody je 4000 kvapiek.

   Čiže 1 kvapka 35% peroxídu do pohára vody bude 0,0087% koncentrácia, 2 kvapky 0,0175% koncentrácia, 3 kvapky 0,0262%, atď.

 7. http://www.gorila.sk/product/656463 Aplikacia peroxidu a ine.. velmi dobra kniha.. zijte dlouho zite aktivne – Ivan Pavlovič Něumyvakin.

 8. Dejte spetky Jedle sody take do kavy s 20% primesi te neprazene zelene, aj mam z Puerto Roka, z destoevho parlesa. Dale na rakovinu smichat Javorovy syrup se sodou Javorovy syrup zlaka bunky aby se napapali cukru a tim vniken tam Soda po ktere chorobna bunka budfe zbnicena. Ja po strasnych policejnich =urazerch a temer Zombie nyni amm z Life ExtensionSenolytic Activator 2 atblety 1x tydne, tan zlikviduje jiz nefungujici bunky v celem tele a vylouci a pak mohou anrust ty nove, etdy jde o omlazeni, aj to beru jiz 1.5 roku… Pak…, NAD+ s Resveratorem… jako omlazovac a pak Stem Cell bunecne omlazovani, ergenearce… a pak specielni vyziva a cviky.
  Doma mam Kolojidni stribro generator vyrabim si ppm 8 az 20ppm, v Brne si eltos koupim lepsi atke an Nano a zlato, platinu, med a stribro, zlato asi vyborme ma meruroposkozeni regenerace atke po kriticke mozkove mrtvicce kterou jsem pred 3 tydny prezil diky superpeci V NYU Langoen Intenzivni epci a superior perzonalu ktery se mnou zustaval dlouho do n oci, a 7x injekce za den vcetne proti bolesti, vyzivy, proti srazeninam a podobne. Mam nyni specialni srdecni a mozkovy monitor ktery v pripade emergency automaticky zasle diagnozu y a jsem opet ale s predem presnbou diagnosou na Pohotovostnim oddelenim tedy en az zs se benco prihodi ale jak dochazi k prihode tak monitoruje prers Tezxas a odtut presne bvyhodnboceni. Pristroj v cene $2400 + 24/7 monitoring vyhodnocovani a spojeni s cenytrem. Neskutecne pokroky ve vede a leakrstvi, jen en tech Velkych Kchazarskych hladovcu kteri atkle vytvorili ZHN… emli by dosatt prednostne s celymi rodinsami 3x Vakcinace… a bylo buy po pandemie ktera nikdy ani nebyla… Veselme se, Radsujme se, kdyz nam Pan Buh Zdravi da, Zdravi da ..Pak udelat anstrouhany ginger s medem citronem 500g ve 1.5 Litru vodky poerfektni na arkoviny kuze… Salom s pozehnanim jedeme na radovanky bez omezeni tak kde COVID ani v myslence ma pristup zakazan atk jerdnodus ee atek nikdy nebyl ani nebude a vse odhaelne atke sauny, sporty a veseli vsech bez rousek…

 9. Ja jsem byl take pokusnym morcetem po policejnich napadenich nasilneho Neuro zdrogovani, budili ans kazdou hodinu, a nedali zadne mzakladnim konfort a pracaci z New York Presbyterian a Rlmhurst Psycho Department kde nas nasilne take hypnotizovali a vymyvali jinak atke mozek az do stabvu temer nefiungujiciho Zombie a temer vsem zlomili vuli dali do obav a strachu jeste dnes mam casto Nocni mury a predavkovani temer p[okusnych Psycho Farmaceutik jen aby zakrili Policejni brutality a ten Cerny Zivot Matter to je jen mala ukazka co se deje s anmi atke bilymi ubozaky obetmi v NYC Institucema kte nas velice vazne take terrorizuji, emocionalne vydiraji a dalsi… Pak anm zeberou veskere udaje vcetenm nasich mobilu abychom nemeli „zadnou minulost, doklady, pratele oporu… ?
  Na tezky uraz mozku vam deji prekladatele, s tim ze neumite anglicky, a porobne prasarny a obvini z vozralstvi, nebezpecneho chovanio,…. uzivani ilegalnich drog presto, ze zadne testy nejsou a niokdy nebyly pozitivni… vcetne tech prepadovych silnicnich Stop & Frisk (Major Bloomberg vymysl …) nic pozitivni a stael opakovani lhani jak se slusi v soucasnem svete lunatickych Psycho Socio Patyu ktere pronikli atke do ansich vyssich pozic aby nas vsechny terrorizovali a je ejn na nas, jestli podlehneme, nebo jestli zvitezime jako Kubanci, Vietnamci a dalsi sned po nas atke … . Mam silne zmrzacene prsty, sluch, zrak a dalsi zakladni funkce az nahlamu duseni az po COMA ktere bylo jiz 14.5 hodin dosazeno…!

 10. Dobrý deň, poprosilm Vás o návod ako užívať a riediť peroxit vidíka.
  Ďakujem

Pridajte komentár

*