Masovú sterilizáciu v Keni zamaskovali za „tetanové vakcíny“!


Print Friendly, PDF & Email

Masovú sterilizáciu v Keni zamaskovali za „tetanové vakcíny“!

V súčasnosti sa dá nájsť množstvo článkov, ktoré odkrývajú neúčinnosť a nebezpečenstvá vakcín.

Takéto články sú nevyhnutné, pretože prinášajú na svetlo mnohé informácie o nekalých praktikách farmaceutických spoločností, ktoré vakcíny vyrábajú.

Sú tu však aj iné problémy, ktorým sa, bohužiaľ, nevenuje dostatočná pozornosť. Týkajú sa vakcinácie krajín tretieho sveta.

Falošné očkovanie proti hepatitíde

Nedávno v Ugande vyplávali na povrch špinavosti okolo očkovacieho programu, ktorý bol spustený v roku 2015. Odvtedy bolo zaočkovaných približne 5 miliónov ľudí.

Ugandský Národný ústav pre kontrolu liečiv (NDA) zastavil očkovanie proti hepatitíde, pretože sa zistilo, že vakcína bola „falošná“. Vyrobila ju spoločnosť Serum Institute so sídlom v Indii.

Táto spoločnosť je najväčším producentom vakcín v Ázii, a zároveň je druhým najväčším svetovým producentom vakcín na svete.

Riaditeľka pre bezpečnosť produktov v NDA Hellen Ndagigye zistila, že túto falošnú vakcínu v tom čase používalo niekoľko súkromných lekárskych zariadení. Patria medzi ne nemocnice aj lekárne.

Hellen sa o falošnej vakcíne dozvedela od informátora a následne spustila vyšetrovanie ohľadom jej preskúmania.

NDA podrobil mnoho skladov hĺbkovej kontrole. Zistilo sa, že podklady k vakcínam neobsahovali kontaktné údaje (telefónne čísla a adresu) na riaditeľstvo a sídlo spoločnosti, ktorá vakcíny vyrobila.

Tieto údaje sa pritom uvádzajú pri každom legálnom farmaceutickom produkte.

Ešte stále sa nevie, čo bolo obsahom „falošnej“ vakcíny. Bola to len obyčajná voda? Alebo niečo iné? Nevie sa ani to, čo alebo kto za tým celým stojí.

Robili to zamestnanci? Nútil ich do toho niekto? Ak áno, prečo? Boli pôvodné vakcíny predané niekomu inému? Z tejto situácie vyplýva množstvo otázok.

Len nedávno Hellen z NDA verejnosť informovala, že nie je dôvod na paniku a tejto falošnej vakcíny sa netreba obávať, a vzápätí začali súriť ľudí, aby sa dali okamžite preočkovať.

Falošná vakcína sa vyskytla aj v Ázii

Nie je to po prvý raz, čo sa v krajine tretieho sveta použila falošná vakcína. WHO v roku 2016 vydalo správu, že v Bangladéši sa vyskytli falošné vakcíny proti žltej zimnici.

Tieto boli sprostredkované spoločnosťou AMARIL. Balenie vakcín sa od predchádzajúcich zásielok líšilo, čo vzbudilo pozornosť príslušných autorít.

Aj tu padli vyjadrenia, že falošná vakcína nie je nebezpečná. Je však toto tvrdenie adekvátne? Len sa zamyslite nad tým, do akej miery sú pre ľudí bezpečné tie „pravé“ vakcíny…

Krajiny tretieho sveta by sa mali dozvedieť, že sú pomerne často zásobované vakcínami a liekmi po exspirácii.

Čo je však ešte horšie, niekedy sa do nich pridávajú látky, ktoré sa v informáciách o zložení ani neuvádzajú. Zvyčajne je za tým ukrytý neľudský zámer.

V Keni boli vo vakcínach objavené sterilizačné prísady

Nedávno sa bývalý kenský prezident Raila Odinga prihovoril obyvateľom Kene cez televízne obrazovky. Jeho prejav sa týkal vakcinácie proti tetanu, ktorá prebehla v rokoch 2014 – 2015.

Potvrdilo sa, že tieto vakcíny obsahovali látky proti počatiu. Zaočkovaných touto vakcínou bolo približne 500 000 žien:

„Dnes môžeme potvrdiť, že katolícka cirkev mala pravdu. Tisíce našich dievčat a žien vo veku od 14 do 49 rokov nebudú mať deti, pretože boli zaočkované sterilizačnou vakcínou, ktorú sponzoroval štát.

Krajine bola totiž podvodom predaná ako vakcína proti tetanu,” vyhlásil Odinga.

Táto kauza sa odohrala pred pár rokmi. Verejnosť sa o nej dozvedela vďaka investigatívnej novinárke Christine England, ktorú kontaktovalo Katolícke združenie lekárov Kene.

Dr. Ngare ju informoval o ich podozrení, že tetanová vakcína spôsobuje neplodnosť. Aj napriek tomu, že výrobcovia vakcín túto informáciu zaťato popierali, podarilo sa dokázať, že spomínaná vakcína skutočne obsahovala hormón HCG.

Dr. Ngare a jeho tím nechali laboratórne preskúmať 6 tetanových vakcín. HCG antigén sa potvrdil v každej z nich.

Podozrivé je, že táto vakcína bola podaná len dievčatám a ženám vo veku od 14 do 49 rokov. Práve v tomto období dokáže žena otehotnieť.

Dr. Ngare a niekoľko jeho spolupracovníkov bolo predvolaných pred Komisiu lekárov Kene, ktorá ich tvrdenia podrobne prešetrila. Hrozilo mu odobratie licencie, čo by mu znemožňovalo ďalej vykonávať lekársku profesiu.

Vedecké dôkazy, ktoré komisii predložili, však boli šokujúce. Dr. Ngare a ostatní spolupracovníci, ktorí o falošnej vakcíne vedeli, boli požiadaní, aby o tejto kauze viac na verejnosti nerozprávali.

V Keni sa objavili sterilizačné prísady aj vo vakcínach proti detskej obrne. Tieto vakcíny boli určené predovšetkým deťom mladším ako 5 rokov.

Pri laboratórnom preskúmaní sa zistilo, že 2 zo 6 vakcín proti detskej obrne obsahovali ženský pohlavný hormón estradiol. Ak sa tento hormón podá mužom, môže u nich spôsobiť neplodnosť.

Prírodná liečba osteoartritídy

Prebiehajú podobné testovania aj na ľuďoch krajín prvého sveta?

Môžu vakcíny, ktoré dostávajú ľudia v UK alebo USA, obsahovať „tajné“ prísady, ako napríklad antigén HCG? Na túto otázku odpovedala Christina England nasledovne:

„Katolícke združenie lekárov Kene pri nezávislom testovaní dokázalo, že vakcíny proti detskej obrne a tetanu, ktoré sa v Keni v súčasnosti používajú, obsahujú hormóny proti počatiu.

Týmto spôsobom vakcinácia robí neplodnými veľkú časť kenského obyvateľstva.

Sama som tie správy čítala. Neviem, či tie isté vakcíny, ktoré sa dávajú našim deťom, obsahujú tiež hormóny zabraňujúce počatiu. Pokiaľ viem, tieto vakcíny neboli testované ani v UK, ani v USA, takže sa nevie, či sú kontaminované.

Domnievam sa, že by mali byť podrobené detailnému rozboru, pretože podľa výsledkov môjho výskumu neplodnosť ešte nikdy nedosahovala takú mieru ako v dnešnej dobe.“

Neexistujú žiadne nezávislé agentúry, ktoré by kontrolovali výrobcov vakcín

Neexistujú žiadne organizácie, ktoré by dohliadali na výrobu vakcín. Keby sme skutočne mohli povedať, že vakcíny sú bezpečné, znamenalo by to, že nejaké kontrolné úrady existujú.

Je veľmi znepokojujúce, že spomínanú vakcínu proti detskej obrne tiež vyrába Serum Institute (na začiatku článku sme písali, že táto spoločnosť stála aj za falošnou vakcínou proti hepatitíde v Ugande).

Kto tieto spoločnosti prinúti niesť zodpovednosť? Kto preskúma spôsob výroby vakcín? Proti Serum Institute by jednoznačne malo byť vedené vyšetrovanie pre jeho zaangažovanosť v škandále ohľadom falošných vakcín a pre vyrábanie vakcín, ktoré obsahujú sterilizačné prímesi.

V skutočnosti nikto netuší, čo presne sa vo vakcínach nachádza. Informácie o zložení očividne nie sú úplné, a aj napriek tomu sa ohľadom týchto klamstiev nič nedeje.

Pakistanská zdravotná pracovníčka podávala vakcíny proti osýpkam po exspirácii: 3 deti umreli

Nedávno v Pakistane na druhý deň po očkovaní umreli tri malé deti, pretože vakcína proti osýpkam už bola exspirovaná. Zdravotná pracovníčka, ktorá ušla hneď, ako sa o tom dozvedeli úrady, bola zadržaná a je v policajnej väzbe.

Rodičia nedali k použitiu exspirovanej vakcíny súhlas. Ďalších sedem detí, ktoré táto slečna zaočkovala, je v kritickom stave a vyžaduje si sústavnú starostlivosť.

Takáto zbytočná smrť spôsobená exspirovanou vakcínou, ku ktorej rodičia ani len nedali súhlas, je v rodine strašnou tragédiou.

V Indii umreli 2 bábätká po podaní pentavakcíny

Dve malé deti umreli zakrátko po podaní pentavakcíny (Pentavlent), ktorou ich zaočkovali v Indii.

Obe deti dostali vakcínu z rovnakej ampulky na klinike v Karnataka Mandya. Matka jedného z detí povedala, že po zaočkovaní začalo plakať a nedokázalo sa utíšiť.

Potom upadlo do hlbokého spánku, z ktorého sa už nikdy neprebudilo. Neskôr matka zistila, že o deň skôr umrelo po podaní rovnakej vakcíny ďalšie dieťa.

Miestne úrady stiahli konkrétnu šaržu pentavakcíny a za smrť detí nenesú žiadnu zodpovednosť.

Podľa ostatných rodičov, ktorých deti boli tiež zaočkované touto vakcínou,  sa niekto snaží zamiesť celý problém pod koberec.

Väčšina vakcín sa vyrába v Číne a Indii

Uvedomuje si verejnosť fakt, že väčšina vakcín pochádza z Číny a Indie? Obe tieto krajiny sú známe tým, že nevyrábajú práve najkvalitnejšie produkty. Prečo by sme sa teda mali nazdávať, že práve ich zdravotné produkty budú čisté a bezpečné?

Ak výrobcovia vakcín nenesú žiadnu zodpovednosť, prečo sa domnievame, že predtým, ako tieto produkty začnú užívať masy ľudí, najprv ich náležite otestujú?

Obe krajiny sú producentom potravín, ktoré sú kontaminované ťažkými kovmi (olovom, kadmiom) a veľmi silne znečisteným ovzduším.

Testovanie vakcín odhaľuje prítomnosť ťažkých kovov, ktoré sa v zložení neuvádzajú

Testujú výrobcovia vakcíny na obsah ťažkých kovov a kontaminantov, prv ako ich rozpošlú medzi ľudí? Nie. Určite nie.

Tejto úlohy sa teda chopili výskumníci. Ich výsledky sú naozaj skľučujúce. Vedci z Národnej výskumnej rady v Taliansku zistili, že bežné vakcíny obsahujú kovy ako olovo, nehrdzavejúcu oceľ, volfrám, agregáty zlata a zinku, platinu, bizmut, železo a chróm.

Vakcína Fluarix od firmy GlaxoSmithKline obsahuje až 11 kovov a kovových agregátov, ktoré však v zložení nie sú uvedené!

Bohužiaľ, jediná vakcína, ktorá neobsahovala žiadne ťažké kovy, bola pre zvieratá.

Miliardový biznis s falošnými liekmi

Falošné lieky sú veľkým problémom aj v Afrike. Každoročne tu umrie v dôsledku užívania nepravých liekov 100 000 ľudí.

Je šokujúce, že obchod s falošnými liekmi zarába týmto spoločnostiam miliardy dolárov ročne. Dokonca sa tvrdí, že medzi 7 z 10 predaných liekov sa nachádzajú len tri, ktoré sú „pravé“.

Odhady hovoria, že z krajín ležiacich pod Saharou po užití falošného lieku proti malárii umrelo už celkom 122 000 detí.

Zisky z výroby falošných liekov sú neuveriteľne vysoké. Farmaceutický priemysel zarába miliardy dolárov; v prípade čierneho trhu s liekmi však ide zhruba o 200 miliárd dolárov.

Prečo je trh s falošnými liekmi takým rozsiahlym problémom? Jednoducho preto, lebo mnohí ľudia sú príliš chudobní na to, aby navštívili lekára alebo išli do nemocnice.

Radšej si kúpia lieky cez internet alebo od nejakého „známeho“.

Je strašné vidieť ľudí v krajinách tretieho sveta, ako trpia ešte viac pre obrovskú nenásytnosť spoločností. Bohužiaľ, tá je dnes veľmi rozšírená.

Otázka aj naďalej zostáva tá istá: Ako to zastaviť?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Adamikova Rozalie

    Nad timto clankem by se mel kazdy zamyslet kde jde tato doba.Mam bratra v nemocnici a bojim se ze ho tam oddelaji ze ma uz vysoky vek.Davaji temto lidem jen prasky aby stale spaly a pak usnou navzdy.

Pridajte komentár

*