Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Povinné DTP vakcíny zrejme zabíjajú viac detí ako ich zachránia


Print Friendly, PDF & Email

Povinné DTP vakcíny zrejme zabíjajú viac detí ako ich zachránia

(Rhoda Wilson, Expose News) Začiatkom tohto mesiaca mal Robert F. Kennedy Jr. rozhovor s Leah Wilsonovou z ogranizácie Stand for Health Freedom (Postav sa za slobodu zdravia).

Povedal Wilsonovej, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) zišla z cesty a momentálne sa stala nástrojom Číny, klubu davoských miliardárov, farmaceutického priemyslu a veľkého poľnohospodárskeho priemyslu.

Následne sa venoval očkovaciemu programu proti DTP:

„Posledná štúdia vykonaná o vakcínach DTP ukázala, že dievčatá, ktoré boli zaočkované DTP vakcínou, ktorá je najrozšírenejšou vakcínou na svete vďaka WHO, majú 10-krát väčšiu pravdepodobnosť, že zomrú v nasledujúcich šiestich mesiacoch ako nezaočkované dievčatá.“

Video si môžete mozrieť tu:

Celý rozhovor, z ktorého vznikol klip vyššie, si môžete pozrieť TU.

DTP je skratka pre záškrt, tetanus a čierny kašeľ. Existujú dve verzie vakcíny – DTaP a Tdap.

Obe sú kombinované vakcíny proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu. Malé písmená „d“ a „p“ označujú menšie koncentrácie difterických toxoidov a antigénov čierneho kašľa a písmeno „a“ v „ap/aP“ znamená, že toxoidy čierneho kašľa sú acelulárne (obsahujú len časti baktérií, nie celé baktérie).

Podľa Wikipédie v roku 2016 CDC oznámilo, že 80,4% detí v USA dostalo štyri alebo viac očkovaní proti DTaP do 2 rokov svojho života. Miera zaočkovanosti detí vo veku 13 až 17 rokov jednou alebo viacerými posilňovacími dávkami Tdap vakcíny bola v roku 2019 90,2%.

Len 43,6% dospelých (starších ako 18 rokov) dostalo posilňovaciu dávku Tdap vakcíny za posledných 10 rokov. Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) má za cieľ zvýšiť zaočkovanosť medzi 2-ročnými deťmi z 80,4% na 90,0%.

Vo Veľkej Británii sa DTP (záškrt, tetanus a detská obrna) nazýva „3-v-1 tínedžerský posilňovač“ a NHS ho podáva všetkým tínedžerom vo veku 14 rokov. Šesťvalentná vakcína (Hexa vakcína) sa podáva dojčatám a „poskytuje prvú fázu ochrany“ proti záškrtu, tetanu a detskej obrne, ako aj čiernemu kašľu, Haemofilickej influenzae typu B a hepatitíde B.

Podobne je to aj na Slovensku, kde sa podľa očkovacieho kalendára malé deti očkujú najprv Hexa vakcínou a DTP posilňovacie dávky sa podávajú v 6. a 13. roku života dieťaťa a potom každých 15 rokov v dospelosti.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Podľa údajov Svetovej banky bolo v roku 2021 81% detí vo veku 12 až 23 mesiacov na celom svete očkovaných vakcínou proti DTP.

V roku 2019 napísala Dr. Mery Nassová článok o štúdii ohľadne vakcíny DTP, o ktorej sa Kennedy zmienil vo svojom rozhovore.

V skutočnosti sa v Guinei-Bissau počas 40 rokov uskutočnila séria štúdií, ktoré sponzorovala dánska vláda. Všetky štúdie ukázali, že deti očkované proti DTP mali oveľa vyššiu celkovú úmrtnosť než neočkované deti. Jedna štúdia dokonca zistila, ako uviedol Kennedy, že očkované dievčatá mali až 10-krát vyššiu úmrtnosť než neočkované dievčatá.

Vakcína DTP je spojená s 2 až 10-násobne zvýšenou úmrtnosťou u afrických detí

Podľa Dr. Meryl Nassovej je to niečo tak neuveriteľné a tak hrozné, že jej to nedáva spať. Ako uvádza:

„Všetky v súčasnosti dostupné dôkazy naznačujú, že DTP vakcína môže zabiť viac detí z iných príčin, než zachráni pred záškrtom, tetanom alebo čiernym kašľom“. 

Tvrdí to vysoko rešpektovaná skupina dánskych výskumníkov po dlhoročnom štúdiu výsledkov očkovania. Táto skupina dánskych lekárov a vedcov študuje vakcíny v Guinei Bissau v Afrike (a niekedy aj na iných miestach) už od roku 1979. Ich práca je široko známa a nebola predmetom výraznej kritiky akéhokoľvek druhu.

V sérii viacerých štúdií spred 15 rokov zistili, že očkovanie malých dojčiat DTP vakcínou zvyšuje pravdepodobnosť predčasného úmrtia o 2 až 10-násobok oproti neočkovaným deťom.

V rôznych štúdiách sa síce objavili rôzne čísla, no každá štúdia zistila prinajmenšom zdvojnásobenie úmrtnosti súvisiacej s DTP vakcínou.

Výskumníci sa na to pozerali rôznymi spôsobmi, ale stále dostávali rovnakú odpoveď: že DTP vakcína je spojená s výrazne zvýšenou úmrtnosťou. Vedci predpokladajú, že dôvodom zvýšenej úmrtnosti môže byť to, že vakcína spôsobuje zvýšenie náchylnosti detí na iné infekcie (iné ako záškrt, tetanus a čierny kašeľ).

Vedci sú o tomto účinku natoľko presvedčení, že požiadali WHO, aby ho ďalej študovala a zmenila medzinárodný program očkovania DTP vakcínami.

Strategická poradná skupina expertov WHO nespochybnila ich údaje a súhlasila s tým, že je potrebné vykonať randomizované štúdie. Potom však padlo rozhodnutie takéto štúdie nerobiť.

Záver

Stránka Expose News už skôr písala o zisteniach skupiny Petra Aabyho o negatívnom vplyve DTP vakcín na úmrtnosť detí.

TU nájdete zistenia skupiny za rok 2017.

Stop Candida

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tohle můžou dělat protože jste matkou jen dokud neporodíte dítě, pak je už jejich majetkem.
  https://www.facebook.com/photo/?fbid=273058088887453&set=gm.713583943954258&idorvanity=489770669668921

 2. Nikdy nenechajte tejto mafii dieta bez dozoru ani na sekundu.

 3. A co vsetky skurvene vlady doteraz o tom mlcali, mlcia a dovolia, aby to sypali na nas a nasi vlast? A vsetci ministri zdravotnictva a zivotnrho prostredia?!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/britska-vlada-pripousti-ze-se-v-ramci-plneni-klimaticke-agendy-vyuziva-geoinzenyring-video/

 4. A kde sa teraz nachadzame? Krasne povedane TU:
  https://akw.sk/pad-rimskej-rise-a-spojene-staty-americke/

 5. Už je to narastajúce vakcinovanie vo svete samo o sebe okaté – za posledných 50 rokov sa furt a všade vo svete vakcíinuje hlava nehlava a to hlavne v rámci „pomoci“ chudobným,rozvojovým, krajinám zasiahnutým vojnami alebo katastrofani. Už za socializmu som videl v správach ako nejakí západní vakcinatori“pomáhali/zachraňovali“ deti v Afrike. Vtedy mi to ešte v kocke nedochádzalo ale bolo mi divné, že tak bohaté západné krajiny sú porád dokola nacpané v každej úbohej krajine vo svete, porád tam všetkých trpiacich a chorých zachraňujú a vakcinujú a zakrývajú dekami ale že by im od nich prišla skutočná humanitárna hmotná či iná pomoc tak to som nevidel dodnes. Všetky terajšie reportáže o humanitárnych aktivitách západu či už za socíku alebo po 89 mi pripadali ako fraška, výsmech a horor – že je tam s tou západnou pomocou niečo veľmi zle – niečo mi tam silne nesedelo.
  Až neskôr mi na betón bolo jasné, že Západ ani za otca nebude nikomu vo svete pomáhať ale že je to naopak – že bude udržovať mieru chudoby a zúfalstva všade kde to len ide.
  Ako píšem – vždy mi to bolo strašne divné – tie reportáže v tv ako humanitárni pracovníci who a ešte neviem akej zgerby chodili medzi ležiacimi na kosť vychudnutými africkými deťmi a dospelými, chodili tam jak herci, Jak v nejakom divnom absurdnom filme. Nevedel som, že verejnosti hrali na city a klamali, nemal som to podozrenie, že je to len divadlo ale ten vnútorný pocit z tých prapodivných reportáží bol hrozný.
  Najprv kolonizátori tú krajinu dovedú do hladomoru a skazy a potom tam chodia točiť svoje srdcervúce oblbovacie reportáže aby mohli robiť všemožné pokusy na tých miestnych úbožiakoch – niečo podobné ako na okrajine. Takže kto sa prebral až dnes a videl, že s tým kovidovým vakcinačným šialenstvom bolo niečo „hodně špatně“ tak nech si spomenie na všetky tie západné humanitárne aktivity, ktoré nám ukazovali v médiách posledné desaťročia – všetko to bolo len o ihle, pokusoch, mučení, utrpení a smrti.
  O ničom dobrom to nebolo.

  • Ďalší pohľad na realitu :

   Pracoval som z lekárkou, ktorá bola 2 roky kdesik v totálnom zapádákove (Rwanda, alebo kde v tramtárií) pre organizáciu lekári bez hraníc. Po príchode im riaditeľ nemocnice (Talian) a jedna sestrička povedali – nakázali, že nemôžu prijať do nemocnice dieťa, o ktorom predpokladajú komplikácie, alebo úmrtie.

   V afrike, keď vám umrie dieťa, tak to domorodci považujú, že ste ho Vy zabili, nie že bolo choré a umrelo, doma im to je jedno, majú ďalších 15 a prežije koľko prežije. Tam je vzácnejšia koza, alebo nebodaj krava ako obživa, ale detí si narobia koľko chcú…! To je úplne iný svet.

   Kalašnikov tam kúpite za 2 doláre, aj keď je to na ich pomery dosť. A tak sa stalo, že predchádzajúci personál nemocnice bol vystrielaný domorodcami !!! 4 lekári a 6 sestričiek. A preto ten talian im zakázal veci robiť normálne, aby prežili. Prišla o ilúzia zachraňovania … domorodcov v ich vývinovom štádiu civilizácie (v hre matrixu).

   A bolo to niekde správach ? Ani ťuk. Svet je taká rozmanitosť výučbového programu, že sa nám ani nesníva. Čo všeličo som ja zažil vo svete, alebo čo mi porozprávali rôzni cestovatelia, keĎ sme sa kdesik stretli (fakt je dobré vedieť dobré cudzie reči), ani by ma nenapadlo a predsa….

   A teraz kto bol zlý ?

   Primitívna spoločnosť (so svojimi pravidlami) do ktorej sa nasilu tlačí iná (akože vyspelejšia)…alebo…alebo…?

   Výučbový program beží…

   • Ja by som povedal, že je na vine koloniálna/neokoloniána politika západu, teda skôr tých klanov, ktoré ju stáročia udržujú. To, že v kolonizovanej krajine zarve nejaký domorodec a jeho deti alebo akýkoľvek pracovníci zo Západu alebo aj vojaci tak to je tým hore úplne jedno. Pre vystrielaný zdrav. personál je to buď rozuzlenie karmy alebo poučenie do ďalšej existencie – taký vnútorný budíček aby si uvedomili, že nestačí byť dobrý a bezplatný ale aj ten svet trocha kriticky skúmali a bezhlavo naivne a snadšením nevliezli do každej diery alebo aj luxusu. Stále akoby popredu načítavať (ako dvd prehrávač) nejaké info o Tom čo idem žiť v blízkej alebo vzdialenejšej budúcnosti. Ak by bol svet v poriadku tak ani veľa nie ale v dnešnom svete človek musí skúmať do čoho ide a nie veriť tomu čo hovoria alebo nehovoria iní.
    Kolonizatorským špičkám Londýne je úplne jedno čo sa stane s domorodcami alebo kýmkoľvek koho niekam pošlú – či do boja alebo na nejakú misiu – pre nich sú aj ich vlastní spotrebný materiál.
    To „vlastní“ nevystihuje podstatu lebo na západe žiadnych vlastných nemajú (v zmysle národa) – Západ (aj Východ) je len taviaci kotol národov.

 6. Po troch rokoch sa hoax stáva skutočnosťou!

  Vedci odhalili ďalší vedľajší účinok vakcín proti covidu: Ide o poriadnu nepríjemnosť
  „Nórski vedci vydali varovanie, že vakcíny proti covidu spoločností Pfizer, Moderna a AstraZeneca spôsobujú neočakávané vaginálne krvácanie u starších žien a žien užívajúcich antikoncepciu. Riziko krvácania u starších žien sa po očkovaní vakcínou proti covidu zvýšilo dvakrát až trikrát. “
  https://www.cas.sk/clanok/2848985/vedci-odhalili-dalsi-vedlajsi-ucinok-vakcin-proti-covidu-ide-o-poriadnu-neprijemnost/

 7. Israismael

  Dnes 29. septembra sa na sympóziu právnikov, lekárov a ďalších odborníkov bude diskutovať o nebezpečenstvách núdzového poplachového testu FEMA zo 4. októbra a ďalších problémoch súvisiacich s 5G.
  „Predstavíme ohromujúce dôkazy, že signály z veží mobilných telefónov sú nielen schopné spôsobiť ťažké ublíženie na zdraví, ale sú na to navrhnuté,“ povedal právnik Todd Callender,ktorý bude rečníkom na sympóziu. „Napríklad, tieto signály by mohli spôsobiť prepuknutie vírusovej hemoragickej horúčky, ktorá má prinútiť nielen Američanov vstúpiť do karanténnych stredísk a do povinných experimentálnych ‚vakcín‘
  Preložte si tento článok kde sa to píše :
  https://stateofthenation.co/?p=188422

  • Niekde som pár rokov čítal, že 5g veže – ak by bola ich sieť dokončená tak ako si to elity – kazisveti želajú tak by pri maximálnom výkone na určitý čas dokázali tenkú vrstvu atmosféry rozohriať až na 26.000 stupňov celzia. Je to pravdepodobne hovadina ale hlavy by nás z toho boleli určite.
   Že by chemtrails boli tomu tiež nejako nápomocné?

   • Nam uplne stacia protony, elektrony zo slnecnej erupcie, je to pecka.

   • Chemtrails.

    Piloti, čo pilotujú veľké dopraváky, majú niektorí aj malé Cesničky (lietadlá) a podobné zábavky mi na moju otázku, že či nejak práškujú, albo niečo podbné odpovedali :
    Ti (moje meno) je.e !!! A začali vysvetlovať, a vedia, že čo to o lietadlách viem. (Väščina zaplať pánboh bez šmakulády-teda dopraváci veľkých Boingov)

    Za prvé : Si hadám nemyslíš, že mám na palubáku tlačidlo a stlačím a budem práškovať aj na svoje deti, vnúčence, celú rodinu nejakú sračku !

    Za druhé: Na dopravných lietadlách, kde je všetko presne vypočítavané, batožina, palivo, presadia ľudí, ak by bolo všetko len na pravo, alebo na ľavo a iné veci, problém prisťáť núdzovo s plnými nádržami (musíte vypustiť palivo) mi teraz niekto prirobil iné nádrže na nejaký sajrajt do lietadla ? Ti (moje meno) hrabe ! Šak nemáš v hlave nasrané, jak sa ma môžeš takú hovadinu opýtať !

    Za tretie: vačšinou, to čo ostáva po lietadlách je skvapalnenie vodnej pary pri určitých poveternostných podmienkach a to ti ukážem na mojej Cesne ráno nad pristávacou plochou. keď budeš chcieť (moje meno) !

    Za štvrté : Ak to niekto robí, sú to špeciály, možno vojenské, nákladné ako DHL, Fedex a iní, ale určite nie my dopraváci.

    PS: Videli ste v posledné krásne dni nejaká čiary ? Nad nami je letecký uzol a bolo totálne čisto.

    To že sa to deje a aj to priznali, je jedna vec, ale nedeje sa to v takej miere, ako sa to rozoberá, ani zďaleka.

    Nasadili ľuďom všelijaké Egregory do hláv a aj to sú skvelé techniky ako z nich spraviť „na smrť“ a choroby naprogramované bytôstky. Lebo na to prišli okrem iného aj v Cerne, že ľudská mysel je schopná tvoriť a aj vytvoriť, ale to sa tu už X krát popísalo rôznou formou.

    A takto úžasne sa tu hrá hra na pochopenie. Lebo ten kto VIE – má poznanie, je o krôčik ďalej na ceste a môže žiť a umrieť po „po svojom“. Čiže relatívne v kľude a pokoji.

    A ešte je tu červená síra (alchimická) ktorá zabezpečí, že ten Chemtrails, je temer neúčinný. Ale nech sa páčí, kto chce, môže inak a nejakú tú alergiu ku šťastiu si naprogramovať. alebo iné, čo len bude treba.

    Fantázií sa medze (v matrixe) nekladú.
    Akú myšlienku, obraz, situáciu podporujete, myslíte na ňu, takú podporujete a taká aj trvá a bude sa ďale vytvárať, posilovať, manifestovať v realite…

 8. Niečo veľké sa chystá, veľký podvod ! USA šíria, že nás napadnú UFOni a padnú všetky náboženstvá a bude len to ich jedno New Ages. Kresťania tvrdia, že čoskoro príde Antikrist a Moslimovia očakávajú svojho veľkého proroka: https://christianitas.sk/iransky-prezident-v-osn-svet-ocakava-moslimskeho-spasitela-a-on-uz-je-medzi-nami/ !
  Tak či onak, niečo sa predpokladám budúci rok určite zomelie, lebo demokrati nedovolia vyhrať republikánov a vymeniť senilného úchyláka Bideta !

  • To nie je pravda, ide o prekrútenie a zveličenie jej slov. Ona len povedala, aby ľudia nepanikárili, že WHO príjme nejakú zmluvu a tá sa stane automaticky záväzná aj pre Slovensko. To by ju musel najprv ratifikovať parlament. Bez toho to nejde.

   • Dikes. Inak preto som tam dal ??? lebo mi to nesedelo.

   • Nejde, nejde…hm…no aby to potom nedopadlo tak ako s kovidpodvodom keď sa Matovičovci vrhli zavádzať tie „opatrenia“ bez akéhokoľvek právneho podkladu a začali organizovať nejaké „povstanie“. A to jak tú špinavosť nazvali — vraj „druhé slov. povstanie“ tak odporne sa ľuďom nevysmial ani Dzurinda keď sa chválil ako „otvoril nebo“ lebo on je len zapredaný militantný zmetek ale tedahšia matovičova vláda bola plná masochistických sektárskych degenerátov. A to ich „konzílium“ – tak to bola priamo urážka – takých konzílí urobí hocikto do rána päť…. Aby proste budúca vláda SR nezačala zavádzať všetky tie who – špinavosti ešte skôr než by im dal parlament štempl.

    • Presne tak! Stačí vyhlásiť výnimočný, alebo vojnový stav a až potom sa začnú diať zvrátenosti…

 9. A mnohí pyšní očkovaní si stále myslia, že ak sa im dotreraz nič nestalo, tak sú za vodou. Realita je však iná… neuvedomujúci si, že zomierali najmä tí, čo mali 3 a viac mňamiek, ale jedy pomaly pôsobia ďalej, a to dokazujú nesprestávajúce úmrtia a myakardi či hyperrakoviny…
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dalsi-pripady-umrti-a-infarktu-pilotu-letadel/ !

  • Netreba sa vytesovat z cudzieho nestastia, rana osudu moze trafit kazdeho, dnes tu clovek je, zajtra nemusi.

 10. Najdôležitejšie je nestratiť kontakt so svedomím. Keď hryzie, tak je dobre.

Pridajte komentár

*