Ochorenie podobné detskej obrne sa šíri ako požiar a podľa všetkého sú vinníkom vakcíny


Print Friendly, PDF & Email

Ochorenie podobné detskej obrne sa šíri ako požiar a podľa všetkého sú vinníkom vakcíny

Lekári a vedci hovoria, že sú zmätení čudným záhadným ochorením, ktoré sa v poslednej dobe šíri, tvrdiac, že vôbec netušia, čo ho spôsobuje. Najzrejmejšou odpoveďou sú však vakcíny.

Ochorenie, známe ako akútna ochablá myelitída (AFM), sa v posledných rokoch pomaly, ale iste šíri v USA, Kanade, Európe a Japonsku. Jeho symptómy sú veľmi podobné symptómom detskej obrny.

Novodobá detská obrna

Vlastne, matka jednej obete tohto ochorenia ho pre isté médium nazvala „detskou obrnou našej generácie“.

Akútna ochablá myelitída sa vyznačuje náhlym ťažkým zápalom spinálneho tkaniva, ktorý môže človeku paralyzovať krk, tvár alebo bránicu, ako aj pľúca.

Tieto symptómy pripomínajú nielen detskú obrnu, ale sú typické aj pre meningitídu a Guillain-Barrého syndróm.

Hoci sa akútna ochablá myelitída, alebo tiež AFM, stále považuje za zriedkavú, je na vzostupe.

Od detskej obrny sa líši tým, že obvykle útočí koncom leta alebo začiatkom jesene a z nejakých zvláštnych dôvodov akoby vrcholila v párnych rokoch, čo znamená, že počet prípadov v roku 2020 zrejme presiahne ich počet z roku 2019.

Podľa amerických Centier pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) bolo v roku 2014 potvrdených 120 prípadov AFM, zatiaľ čo v roku 2015 ich bolo len 22.

V roku 2016 toto číslo znovu vyskočilo na 153 a v roku 2017 zase kleslo na 37. Minulý rok, v roku 2018, sa počet znovu zvýšil, tentoraz na 236 prípadov.

Názorne vývoj výskytu nových prípadov ochorenia AFM môžete vidieť z nasledujúceho grafu (zdroj Wikipedia):

„Nenapadá mi jediné ochorenie s modelom, akého sme svedkami, ktoré nedokáže odhaliť  súčasná laboratórna diagnostika,“ hovorí Dr. Nancy Messonnierová, riaditeľka Národného centra CDC pre imunizáciu a respiračné ochorenia.

Odvtedy CDC vytvorila pracovnú skupinu pozostávajúcu zo 17 neurológov, pediatrov a epidemiológov, ako aj ďalších zdravotníckych odborníkov z ministerstiev zdravotníctva a univerzitných nemocníc z desiatich štátov, aby preskúmala, čo by mohlo byť príčinou AFM.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Tieto snahy sú sčasti financované Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, ako aj Národnými ústavmi zdravia.

Kedy sa ľudia konečne zobudia a prestanú otravovať svoje deti  nebezpečnými vakcínami?

Je však nepravdepodobné, že táto pracovná skupina CDC príde s nejakými poctivými závermi o povahe AFM, keď vidíme, ako sa CDC neodvažuje dotknúť chúlostivej témy, známej ako detské očkovanie.

Napriek tomu, že sa už bežne pripúšťa, teda aspoň v iných krajinách, že orálne podávané vakcíny proti detskej obrne spôsobujú prepuknutie ochorenia podobného detskej obrne (čo je v podstate len iný názov pre AFM), CDC naďalej tvrdí, že o tom nič nevie.

Na AFM je zaujímavé to, že sa o nej hovorilo aj ako o neobrnovej akútnej ochablej paralýze, teda NPAFP, ktorá sa pred niekoľkými rokmi rýchlo šírila v Kalifornii.

Pri nahlásení tohto konkrétneho prepuknutia NPAFP bolo pozorované, že jediní ním postihnutí ľudia boli tí, ktorí boli zaočkovaní vakcínami proti detskej obrne.

Úrady zdravotníctva akúkoľvek spojitosť medzi vakcínami proti detskej obrne a NPAFP rýchlo popreli, zašli dokonca tak ďaleko, že do názvu tejto tajomnej choroby zaradili slovo „neobrnová“.

Dôkazy však hovoria samé za seba a odhaľujú, že najsilnejším spojivom medzi všetkými hlásenými prípadmi NPAFP sú vakcíny proti detskej obrne.

„Stavím sa, že toto ochorenie má súvis s vakcínami, ktoré týmto deťom dávajú,“ napísal niekto do komentára na WND v reakcii na správu, zamýšľajúcu sa nad tým, čo bolo zrejmé.

„Taliansky tím vedcov izoloval vo vakcínach MMR ľudské rakovinové bunky. Začína to vyzerať, že konšpiračné teórie ako Agenda 2030 sú možno pravdivé.“

Záver

Pre ďalšie súvisiace správy o nebezpečenstvách spájajúcich sa s očkovaním detí si určite pozrite stránku Vaccines.news.

Nájdete na nej najnovšie správy zo sveta týkajúce sa rizík súčasného očkovania.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jaroslava Svetlikova

  Zaujímavé

 2. HIPOKRATOVA PŘÍSAHA
  Přísahám a volám Apollóna lékaře a Asképia a Hygieu a Panakín a všechny bohy a bohyně za svědky, že budu tuto smlouvu a přísahu dle svých možností a dle svého svědomí dodržovat.

  Toho, kdo mě naučil umění lékařskému, budu si vážit, jako svých rodičů a budu ho ze svého zajištění podporovat. Když se dostane do nouze, dám mu ze svého, stejně jako i jeho potomkům dám a budou stejní jako moji bratři. Pokud znalosti tohoto umění (lékařského) zatouží, budu je vyučovat zdarma a bez smlouvy.

  Seznámím své syny a syny svého učitele a všechny ustanovené a na lékařský mrav přísahající s předpisy, přednáškami a se všemi ostatními radami. Jinak však s nimi neseznámím nikoho dalšího.

  Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného, dle svých schopností a svého úsudku.

  Vystříhám se všeho, co by bylo ke škodě a co by nebylo správné. Nepodám nikomu smrtící prostředek, ani kdyby mne o to kdokoli požádal a nikomu také nebudu radit (jak zemřít). Žádné ženě nedám prostředek k abortu. Svůj život uchovám v čistotě a bohahojnosti, stejně tak i své lékařské umění.

  Nebudu (lidské tělo) řezat, ani ty, co trpí kameny a tento zákrok přenechám mužům, kteří takovéto řemeslo provádějí. Do všech domů, kam vstoupím budu vstupovat ve prospěch nemocného, zbaven každého vědomého bezpráví a každého zlého činu. Zvláště se vystříhám pohlavního zneužití žen i mužů, svobodných i otroků.

  Cokoli, co při léčbě i mimo svou praxi ve styku s lidmi uvidím a uslyším, co nesmí se sdělit, to zamlčím a uchovám v tajnosti.

  Když tuto přísahu dodržím a neporuším, nechť ve svém životě i ve svém umění skromně dopředu postoupím. Tak získám si vážnost všech lidí po všechny ty časy. Když ale zákazy přestoupím a přísahu poruším, nechť stane se pravý opak.

Pridajte komentár

*