Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Jemná detoxikácia od vakcín pre deti a dospelých: Z tela odstráni ťažké kovy a iné toxíny


Print Friendly, PDF & Email

Jemná detoxikácia od očkovacích vakcín pre deti a dospelých, ktorá z tela odstráni ťažké kovy a iné toxíny

Ak sa rozhodnete dať zaočkovať seba alebo svoje deti (alebo len nemáte na výber), je čas na detoxikáciu.

Tento článok sa nebude venovať účinkom očkovania, ale riešeniu toxicity po zaočkovaní a radám na elimináciu toxínov.

Bez ohľadu na to, aký je váš postoj na očkovanie, žiadny rozumný človek nemôže popierať, že zložky vo vakcínach sú toxické. V skutočnosti je takmer každá zložka vo vakcíne toxická pre ľudské telo.

S výnimkou vitamínov a minerálnych látok by nikto so zdravým rozumom nemal piť odvar s jednou alebo viacerými zložkami vakcín (a tie vitamíny a minerály, ktoré do nich pridávajú, sú tiež toxické).

Väčšina očkovacích látok sa do tela vstrekuje, a tým sa priamo dostávajú do krvného obehu. Je to preto dosť nebezpečný prístup.

Medzi očkovacie prísady (pomocné a konzervačné látky) a látky používané vo výrobnom procese, ktoré sú prítomné iba v stopových množstvách, patria: sacharóza, fruktóza, dextróza, fosforečnan draselný, hliníkové farbivo, plodové hovädzie sérum, hydrogénuhličitan sodný, glutaman sodný, hydroxid hlinitý, benzetónium-chlorid, laktóza, síran draselno-hlinitý, peptón, hovädzí extrakt, formaldehyd, thimerosal, síran amónny, glutaraldehyd, teľacie sérum, fosforečnan hlinitý, hydrogenfosforečnan sodný a etanol.

Očkovacie látky tiež obsahujú mnohé anorgatické látky, vitamíny, aminokyseliny, soli a cukry.

Veľa materiálu, ktorý očkovacie vakcíny obsahujú, neopustí telo bez pomoci, najmä pri typickom modernom životnom štýle a stravovaní.

Jedzte dobrú stravu

Aby ste svoje telo detoxikovali od očkovacích látok je potrebné vyhnať z tela všetky toxíny, vrátene ťažkých kovov. Existuje niekoľko dobrých výživových doplnkov pre vylúčenie ťažkých kovov z tela, ale tiež tie správne potraviny.

Medzi najlepšie zložky prírodnej chelácie patria: chlorella, koriander, citrónová kôra, spirulina a cesnak. Väčšina zeleniny má rovnaké účinky a pri jej kombinácii sa schopnosť chelácie ešte zvýši.

Pripravte si šalát s viac ako 10 druhmi zeleniny, najmä s koriandrom, avokádom a cesnakom, ktorý jedzte každý deň. Vyhnite sa cukru a všetkým rafinovaným, spracovaným potravinám.

Upevnite si imunitný systém

Cukry sú vo vakcínach prítomné a práve tie potláčajú imunitný systém. Cukry tiež zásobujú parazity, vírusy (nepriamo), plesne, baktérie a iné malé tvory, ktoré nám ubližujú.

Tieto rafinované cukry prechádzajú krvným obehom po celom tele a môžu podporovať infekčné procesy.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Ako sme už spomínali, odporúčame jesť veľa cesnaku, ako aj nasledujúce doplnky: oreganový olej, echinacea, voduľka kanadská, koptis.

Tieto doplnky, najmä ak ich skombinujete, vám pomôžu prečistiť krv, odstrániť z tela toxíny, vyhnúť sa infekciám a pomôžu upraviť váš imunitný systém.

Okrem týchto doplnkov sa odporúča prijímať komplex vitamínov B, niekoľko týždňov po imunizácii. Formaldehydy a kovy, ako sú ortuť a hliník, rozpúšťajú vitamíny B ťažšie.

Zatiaľ kým nie sú ťažké kovy z tela odstránené, užívajte komplex B vitamínov vo forme výživového doplnku, aby ste podporili svoj tráviaci systém.

Pite veľa tekutín, cvičte a využívajte horúcu/studenú hydroterapiu

Limonáda z brusníc a so stéviou, ako aj cvičenie, či hydroterapia vám môžu veľmi pomôcť pri detoxikácii tela. Bez ohľadu na účinnosť očkovania, iróniou je, že čím je človek zdravší, tým menší zdravotný účinok by mu vakcíny priniesli.

Potom, ako absolvujete tento druh detoxikácie (proces detoxikácie je nevyhnutný pre odstránenie toxínov z očkovania), bude mať vaše telo skutočnú imunitu pred ochoreniami.

Jemná detoxikácia od očkovacích vakcín pre deti

Mýlite sa, ak si myslíte, že detoxikácia je nepríjemná, alebo môže byť uskutočnená len cheláciou a hladovkou. Pri deťoch je mimoriadne dôležité, aby bola detoxikácia prevedená pomalým, jemným a najbezpečnejším spôsobom.

Proces detoxikácie u detí trvá zvyčajne mesiac, ale môže trvať aj dlhšie v prípade, ak sa u vášho dieťaťa prejaví negatívna reakcia na očkovaciu látku.

Po ukončení detoxikácie sa môžete zamerať na podrobný zdravotný stav vášho dieťaťa, ktorý môžete odkonzultovať s naturopatickým lekárom, všeobecným lekárom, alebo s chiropraktikom, ktorí sa na túto oblasť špecializujú.

Tu si môžete prečítať niektoré nápady na detoxikáciu u detí po tom, ako boli zaočkované:

Detoxikačný kúpeľ – Tento kúpeľ sa odporúča pre vytiahnutie baktérií a vírusov z chrbtice, bunkového odpadu, kovov a chemikálií z tela. Pridajte do kúpeľa 5 kvapiek čistiaceho esenciálneho oleja s niekoľkými štipkami kvalitnej morskej soli. Môžete to urobiť aj pre kúpeľ nôh.

Probiotiká – Probiotikum je nevyhnutné pre obnovenie črevnej mikroflóry a rovnováhu imunitného systému. Je to veľmi dôležité, a to najmä v prípade, že sa u dieťaťa vyskytla nežiadúca reakcia na očkovaciu vakcínu (ako ekzém, ušná infekcia, artritída, cukrovka, ochorenie tráviaceho systému, atď.).

Rybí olej s omega 3 mastnými kyselinami – Je obzvlášť dôležitý, ak vaše dieťa trpí negatívnou reakciou alebo mu boli podané vakcíny, ako sú MMR (proti osýpkam, mumpsu a rubeole), DPT (proti infekčným ochoreniam ako záškrt, čierny kašeľ a tetanus) DTaP vakcína (proti záškrtu a tetanu) a Varicella vakcína (proti kiahňam). Fermentovaný olej z treščej pečene (s maslom) patrí medzi najkvalitnejšie rybie oleje.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: complete-health-and-happiness.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. ako zistím, že potrebujem detoxikovať? A ako zistím, že detox mi naozaj pomohol a odpad z tela je preč?

  2. Dobry den, nasa dcera mala po ockovani hexa neutichajuci plac a odvtedy je ako vymenena a nedokaze ani spat dlhsie ako hodinu. vedeli by ste poradit na detox a akymi davkami by sme mohli zacat s rybim olejom. dakujem

Pridajte komentár

*