4 najnebezpečnejšie vakcíny, aké boli kedy vyrobené


Print Friendly, PDF & Email

(S.D. Wells, Natural News) Povedzte čo i len jednu vetu o poškodeniach spôsobených očkovaním a väčšina alopatických „veriacich“ okamžite zavrhne vašu „konšpiračnú teóriu“.

Tí istí ľudia sa budú sťažovať a priznajú vám všetky svoje zdravotné problémy a budú hovoriť o autistických deťoch, deťoch s ťažkými alergiami a nevysvetliteľnými poruchami imunitného systému, ale ani na minútu nebudú hovoriť o smrteľných toxínoch vo vakcínach. Prečo je to tak?

CDC (americké Centrum pre kontrolu ochorení) už 60 rokov propaguje vakcíny ako svätý grál medicíny, ako magickú pilulku, ktorá zabráni každému zomrieť na desivé infekčné choroby, pred ktorými nemôže nikoho ochrániť nič iné na Zemi.

Napriek tomu miliardy ľudí prežijú bez toho, aby mali vôbec nejaké vakcíny, a v priemere sú títo ľudia oveľa zdravší ako „úplne zaočkovaní“ droidi a zombíci, ktorí, ako sa zdá, väčšinu svojho života bojujú so záhadnými zdravotnými problémami.

Vedeli ste, že deti sa nerodia s autizmom?

„Spektrum“ sa vyvíja, keď deti dostávajú stále viac a viac vakcín, od narodenia až do veku 6 rokov, kedy sa im do krvi vstrekne viac ako 60 toxických injekcií (poznámka: toľko v USA, na Slovensku o niečo menej).

Tieto injekcie obsahujú všetko od potratových buniek po geneticky modifikované vírusy a baktérie, nehovoriac o latexe, arašidovom oleji, mliečnych výrobkoch, MSG (glutamáte sodnom), formaldehyde a rôznymi vírusmi infikovaných obličkových bunkách africkej opice zelenej.

Ak vy alebo váš blízky trpíte poruchami centrálneho nervového systému, tráviacimi poruchami alebo poruchami učenia, je čas preskúmať najnebezpečnejšie vakcíny

Máte zdravotné problémy, ktoré lekári a pediatri nedokážu „vyriešiť“ pomocou rôznych liekov na predpis?

S najväčšou pravdepodobnosťou ide o syndróm VTS – toxín z vakcíny. Čím viac vakcín dostanete, tým horšie sa problémy stanú a neexistuje lekár, ktorý by mohol alebo ukázal prstom na skutočnú príčinu, aj keď najťažšie potravinové alergie sa priamo zhodujú so zložkami mnohých vakcín.

Najhoršie je, že „vakcíny“ proti Covid-19 nie sú ani vakcínami. Sú to injekcie spúšťajúce produkciu hrotového proteínu (zrazeninové injekcie), ktoré upchávajú krv a zhoršujú existujúce zdravotné problémy, vrátane porúch centrálneho nervového systému, nepravidelností srdcového rytmu (myokarditídy), kognitívnych funkcií a motorických zručností.

Preto sú najnebezpečnejšími „vakcínami“ na planéte Zem vakcíny a posilňovacie dávky proti Covid-19, pretože to vlastne ani nie sú vakcíny, hoci každý, kto ich dostane, si myslí, že áno.

Takže tu sú šokujúce štatistiky, ktoré odhaľujú 4 najnebezpečnejšie vakcíny, aké boli kedy vytvorené:

#1. „Vakcíny“ proti Covid-19

Nikto, kto si nechal vpichnúť túto vakcínu a dokonca ani „vedci“ na technológiu mRNA, ktorá zmutuje vaše bunky, nevedia nič o skutočnej vede ani o štatistikách zranení a úmrtnosti, inak by to nikdy nedovolili.

Covidové vakcíny sú 300-krát smrteľnejšie ako všetky ostatné vakcíny schválené FDA (americký Úrad pre lieky a potraviny), ktoré boli kedy vyrobené a distribuované.

To znamená, že by ste mohli spočítať všetky zranenia a úmrtia , ktoré boli spôsobené 70 vakcínami vynájdenými a schválenými FDA za posledných niekoľko desaťročí, a žiadny iný medicínsky zásah sa mu ani zďaleka v nebezpečnosti nepribližuje.

Podľa údajov VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System – americký systém na zaznamenávanie nežiaducich účinkov vakcín) už bolo len v USA nahlásených viac ako 12 000 úmrtí spôsobených očkovaním.

Liečba osteoporózy

Tento systém výrazne zaostáva za reálnych časom a predstavuje len zlomok percenta skutočných prípadov, pretože väčšina ľudí ani neverí, že to boli toxíny z vakcín, konkrétne miliardy proteínov napodobňujúcich vírusy, ktoré poslali ich blízkych do nemocnice alebo skorého hrobu.

To znamená, že covidové vakcíny sú smrteľnejšie ako atómové bomby!

#2. MMR vakcína

Väčšina rodičov by bola šokovaná, keby zistili, o koľko nebezpečnejšie je očkovanie proti osýpkam, ako skutočné chytenie vírusu osýpok.

Jeden vedľajší účinok, ktorý je uvedený na príbalovom letáku vakcíny proti osýpkam, vám dáva vedieť, že samotný vpich môže spôsobiť horúčku takú vysokú, že obeť dostane záchvat. Stáva sa to jednému z 3 000 zaočkovaných detí.

Navyše, súvislosť medzi MMR vakcínou (osýpky, mumps, ružienka) a autizmom odhalil samotný vedúci vedec v CDC, Dr. William Thompson.

Prečo je MMR vakcína taká toxická? Lebo obsahuje hovädzie sérum z kráv, ktoré je extrahované z kravskej kože a keď sa vstrekne do človeka, spôsobuje poruchy spojivového tkaniva, artritídu a lupus, ďalej dýchavičnosť, nízky krvný tlak, bolesť na hrudníku a kožné reakcie.

MMR vakcína tiež obsahuje rekombinantný ľudský albumín a WI-38 ľudské diploidné pľúcne fibroblasty, čo je proteínová časť krvi zo zmiešanej ľudskej venóznej plazmy. Keď sa vstrekne, spôsobuje horúčku, zimnicu, žihľavku, vyrážku, bolesť hlavy, nevoľnosť, ťažkosti s dýchaním a zrýchlené dýchanie a tep srdca.

#3. Vakcína proti detskej obrne

Ak by ľudia vedeli, že až tretina populácie bola vystavená skrytým rakovinovým vírusom, keď dostali injekciu vakcíny proti detskej obrne, koľkí by stále verili, že vakcíny sú „svätým grálom“ modernej medicíny?

Ak by ľudia vedeli, že orálne (živé) „vakcíny“ proti detskej obrne zvyšujú počet prípadov obrny u detí, koľkí by ešte stále verili v „bezpečnosť a účinnosť“ týchto vakcín?

IPV alebo inaktivovaná vakcína proti detskej obrne, vyvinutá Jonasom Salkom, používa mŕtve bunky poliomyelitídy, zatiaľ čo OPV alebo orálna vakcína proti detskej obrne, vyvinutá Albertom Sabinom, prenáša vírus cez viacero bunkových kultúr zvierat, aby sa oslabil kmeň, ale to ho nezabije.

Takže deti, ktoré už zápasia s narušeným imunitným systémom zo všetkých ostatných toxických očkovaní, nedokážu účinne bojovať proti oslabenému živému vírusu a nakoniec ho prenášajú na iných.

Táto skutočnosť popiera starú „teóriu kolektívnej imunity“. V skutočnosti vakcína pomáha šíreniu detskej obrny, namiesto toho, aby jej predchádzala.

#4. Rotavírusová vakcína

Rotavírusová vakcína ‚RotaTeq‘ obsahuje smrteľný prasací vírus, ktorý nemá čo robiť v žiadnom lieku nikde a nikdy a už tobôž nie vo vakcíne podávanej dvakrát veľmi malým deťom.

Je to natoľko smrteľné, že môže dôjsť k zamotaniu čriev dieťaťa (nazývané intususcepcia) a ich zvinutiu do seba ako teleskopický ďalekohľad. To môže dieťa zabiť.

Vynálezca tejto vakcíny, Paul Offit, na tomto špinavom očkovaní zarobil milióny farmaceutických dolárov.

Iróniou všetkého je, že vakcína údajne chráni pred rotavírusovou infekciou, ktorá spôsobuje horúčku, vracanie, hnačku, stratu telesných tekutín, dehydratáciu, hospitalizácie a smrť, no aj samotná vakcína bežne spôsobuje hnačku, vracanie, horúčku, sipot, kašeľ, infekcie ucha, silné bolesti žalúdka a krv v stolici. No nekúpte to!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://m.topky.sk/cl/11/2351603/PRAVE-TERAZ-WHO-vyhlasila-sirenie-opicich-kiahni-za-stav-globalnej-zdravotnej-nudze dalsia konspiracia sa stáva pravdou! Covid uz nezabera, po eventu k opicim kiahnam su uz tu aj s ockovanim!!! Margburg a dalsie su na ceste! Jesen a zima budu tazke, lebo ockovanci s nizkou ci nulovou imunitou zacnu padat aj na kiahne ci ine lahsie ochorenia…

 2. A pokud je váš protest zaměřen na podporu mýtů navrhovaných jElitami (např. mýtu o globálním oteplování) a může způsobit zpoždění, narušení a ekonomické škody velkému počtu lidí, pak bude policie instruována, aby chránila a bránila vaše právo na protest. Pokud se budete chtít přilepit k silnici nebo sanitce, policie dostane příkaz, aby vám poskytla veškerou pomoc, kterou budete potřebovat; pravděpodobně vám vytlačí lepidlo, pokud je o to slušně požádáte. A pokud budete chtít jet po dálnici rychlostí 5 km/h, policie vám pravděpodobně poskytne doprovod a připojí se k vám na příď a na záď. Pomalu jedoucí kolony pomáhají spotřebovávat odporná fosilní paliva, udržují ovzduší bohaté na jedovaté výpary, ničí ekonomiku tím, že narušují produktivitu, a zvyšují ceny.

  Pokud je však váš protest pokojný, neobtěžuje veřejnost, ale vysílá pravdu o lžích konspirátorů, podvodech s kovidem, nebezpečí vakcín a podobně, pak bude policie přítomna v hojném počtu a organizátoři a demonstranti budou obtěžováni, zastrašováni a zatýkáni..

 3. kvakcína je sloboda

  takto pekne sa pán doktor Bukovský „rozjel“; zrejme po tomto videu si už v žiadnom MSM ani neškrtne:
  https://www.youtube.com/watch?v=I_RKONRgHUk

 4. R.R.Rife bol prvý, kto sa – vtedy NEVEDOMKY – pomocou svojho 60.000-krát zväčšujúceho frekvenčného mikroskopu dostal až k pozorovaniu EXOZÓMOV – balíčkov toxínov, s ktorými si už nevedia poradiť spriaznené baktérie – často nesprávnym záverom pozorovania /á la Pasteur/ – „prichytené pri čine ako tí hasiči, ktorí údajne spôsobili požiar“. Rife pri likvidácii baktérií tuberkulózy spozoroval v ich mŕtvom obsahu „malé guličky“, ktoré neoficiálne pomenoval ako vírusy, a ktorých sa potreboval zbaviť tiež, lebo svojím jedom zabíjali chorých na tuberkulózu skôr ako samotné baktérie! Choré telo sa zbavuje rozkladajúcich sa buniek pomocou všadeprítomných baktérií. Avšak aj ony majú problém s nestráviteľným obsahom – ktorý tiež vylučujú ako balíčky toxínov – exozómy – ktoré „dnes považujeme“ omylom za „vírusy“ – ktoré sa však podľa Kochovych pravidiel nedokážu správať ako živé patogénne organizmy!

  Treba vedieť, že tuberkulóza – choroba manufaktúr – sa vyskytuje v zlom priemyselnom, pracovnom, výživovo aj vzťahovo-sociálne stresujúcom prostredí! Keď je bieda aj na tele, aj na duchu! No a vtedy „nabehnú“ baktérie tuberkulózy, aby nás zbavili zlého, ale sú prichytené ako „príčina choroby“ – lebo sú spozorované „ako hasiči, ktorí spôsobili požiar“! A tak namiesto odstránenia podmienok prostredia podporujúceho vznik tuberkulózy – očkujeme „proti tuberkulóze“ a chorí intoxikovaní ľudia potom umierajú „len“ na „civilizačné“ choroby. Existuje „makronomické“ podobenstvo tohto lečivého procesu ako so spriaznenými mikroorganizmami – s larvami hmyzu, ktoré dokážu vyžrať – vyčistiť septickú ranu! A?! Fuj?! Radšej skonzumovať pol kila antibiotík – pol kila pekne zabaleného jedu s príbalovým letáko, ktorý zabije všetko užitočné živé v nás?!

  Podľa vlnovej genetiky – lieči nás frekvencia zdravého orgánu! Pocit zdravia ako normálny stav! Rifeho frekvencie pomáhajú priamo deštruovať konkrétne objekty ako prejav choroby – zhluky tkanív, zápal, toxíny, patogénne mikroorganizmy. Na doliečenie teda treba prežívať stav „Self feeling“ – stav radostnej mysle, vnútorného radostného pocitu, a to „bez zjavnej príčiny“ – mať sa rád „len tak“. Teda v žiadnom prípade to nemá byť pocit ako „tešiť sa z očakávaného darčeka“/Pavlov reflex – vylučovanie dopamínu/! Vtedy sme vnútorným zdrojom harmonizačnej frekvencie my sami!

  „Anglický výraz alebo fráza: self-feeling
  Rovnako ako vnímame „dosť zdravé“ (Winnicott. 1965) ja ako s integrovanými reprezentáciami celého objektu, ktoré zabezpečujú krajinu kontinuity, stability a bezpečnosti predvídateľnú v priebehu času, vytvárajú aj to, čo Jacobson (1960) nazýva „sebapocit“. ,“ zvýšený pocit pohody, ktorý „zaručuje pocit spolupatričnosti k sieti bytia, spolupatričnosti k ľudským vzťahom“ (s. 200). Od narodenia. to je to, čo sa myslí metabolizovaním vonkajších predmetov a udalostí. “
  https://www.proz.com/kudoz/english-to-spanish/psychology/3048751-self-feeling.html

  Vnútorná prestavba pomocou vlastnej mysle a ducha A EMÓCIE „Self feeling“ trvá – 90 dní ako deštrukcia starého a chorého, a 90 dní ako výstavba nového a zdravého.

  • No – a teraz sa všetci premietnime do cielene dystopickej covidovej spoločnosti!

   Ironizujem – „ako s integrovanými reprezentáciami celého objektu, ktoré zabezpečujú krajinu kontinuity, stability a bezpečnosti predvídateľnú v priebehu času, vytvárajú aj to, čo Jacobson (1960) nazýva „sebapocit“. ,“ zvýšený pocit pohody, ktorý „zaručuje pocit spolupatričnosti k sieti bytia, spolupatričnosti k ľudským vzťahom“ (s. 200). Od narodenia. to je to, čo sa myslí metabolizovaním vonkajších predmetov a udalostí. “

 5. K článku – znovu zpod predchádzajúceho článku – pretože „4 najnebezpečnejšie vakcíny“ sú len slabým odvarom toho, čo tie prasatá na poli výroby toxínov protiľuďom už dosiahli!

  Dr. David Martin: O depopulační agendě, plánované genocidě & psychologické válce
  „Dr. David Martin v novém rozhovoru uvádí do historického kontextu situaci s covidem, jak vypadá depopulační agenda v praxi, kam věci směřují a co jako lidé můžeme dělat, abychom to zastavili. Více v rozhovoru.“
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-david-martin-o-depopulacni-agende-planovane-genocide-psychologicke-valce/

 6. Král Miroslav

  Mám dvě dcery. Varoval jsem je, že je očko může zabít. Nadaly mi do bláznů
  a přestaly komunikovat. Ta starší dostala infarkt a mladší je 3/4 roku na nemocenské, má totální ztrátu imunity. Nyní mě prosí o záchranu. Můj 5letý vnuk po hexavacíně se stal autistou.
  Skutečnost je taková, že virologie je vymyšlená věda. Víry nikdo nikdy neviděl, ale je to dobrý byznys. Ve Wuhanu „vir“ zabíjel lidí při chůzi na ulici, stovky lidí denně při chůzi. Pak odcestoval do světa, chytil horší varianty cestou (neumím si představit, co může být horšího, než že mě to zabije při chůzi), a nikde nikdo při chůzi na ulici nezemřel !
  Ale zároveň nám řekli, že tam spustili vysílání 5G. To způsobí při 60 GHz, že se kyslík nenaváže na červené krvinky a vy do 5min zemřete. Ale přece jen se to jednou stalo. A to loni na konci školního roku před policejní sokolovskou školou. Ze skupiny stovky
  žáků 20 stojících vedle sebe padlo k zemi. Dodnes nebylo vysvětleno proč. Tak tady máte vysvětlení. Rozdíl mezi chřipkami a covidem je asi jeden. Obojí způsobují všudepřítomné frekvence. Ale ten chřipkocovid způsobují frekvence 5G na „bezpečné“ úrovni kolem 3 až 4GHz. Jako u bezpečné mikrovlnky. A tak můžete mít ztrátu chuti. Ve svém životě jsem neslyšel, že by to někdo měl u chřipky. Samozřejmě se to stane při rýmě… Když jsem se ptal lékaře na co umírali u chřipky, že na zápal plic. A na co u covidu ? Že na zápal, a nedopověděl a odešel.
  A ti vlastizrádci to vše věděli dopředu. Vláda nařídila, že do konce roku 2019 musela být zavedena elektronická neschopenka. Pořád se to omílalo v médiích, že jsou ve skluzu. Umíte si představit, že by nemocný přišel k lékaři s problémy, ten by ho poslal na test do nemocnice. Tam by zjistili covid, s výsledkem by jel zpět k lékaři. Ten by mu vypsal neschopenku, s tou by jel do zaměstnání a pak teprve domů ?!
  Když Babiš zavřel republiku, chtěl stavět ploty na hranících, tak to bylo kvůli 200 pozitivních. Ale hlavní hygieničku ČR vyhodil proto, že prozradila, že na leden a únor na chřipku zemřelo 300 lidí. Prý je jen výživová poradkyně, že by tu pandemii nezvládla. Pak tu máme Blatného, který v Otázkách V.Moravce řekl, že jen třetina zemřela s covidem, než co se uvádí v médiích. A to bylo zrovna 17tisíc. Druhý den nebylo jen 6 tisíc , ale přibyli za neděli. Ve statistice za rok bylo uvedeno jen 11900 úmrtí s covidem, ale v médiích se dokola opakovalo, že to bylo 30 tisíc.
  Ve statistikách za uplynulých 5let bylo za první pololetí pokaždé 50 tisíc +nějaké stovky. Když nám tu ten covid tak řádil v r.2020, bylo jen 48 tisíc. A když nám začalo loni očko, tak zemřelo 75 tisíc. Dokonce na Primě ve večerních zprávách se hlasatelka divila, že máme nejvyšší nadúmrtí.
  Bývalý am. guvernér J.Ventura natočil v r. 2010 pořady o konspiračních teoriích. V jednom se tajně (chtěli ji zabít) setkal s lékařkou, která řekla, že za krátkou dobu přijde čas, kdy nás budou vakcínami zabíjet. Toto odvysílala Prima v r. 2013.
  A četl někdo přiloźeny leták k PCR testům ? Je tam napsáno nic neříkající Ipsos mori.
  Z latiny to je Zemřete.
  Georgijské poradní kameny : udržuje planetu do 500 milionů lidí.
  Kdo nemá v hlavě seno, tak pochopil, co s námi, s lidstvem zamýšlejí, když nás očkují.
  Bill Gates v r.2011 pro Newyork times : vakcinace je nejlepší způsob depopulizace…

  • Topiaci sa… Ale tiež nehádžme perly sviniam.

   Hojenie AIDS /ADE?/
   https://www.youtube.com/watch?v=Gn25S02yaUo
   ————————————————-
   Tupé hoviadka počúvajú výhradne autority – a tou pri cielenom rozklade rodiny už určite nie je rodič. Tupelám stačí na tupé sociálne sebavedomie zarábať o stovku viac ako zarába tatko – ktorý tak „málo“ zarába preto, pretože to v určitej fáze vývoja rodiny predstavuje určitý istý príjem pre rodinu! „Keď sú deti malé – drž sa aj komína!“ A niekedy stačí aj „malá“ dehonestujúca poznámka pred deťmi na adresu partnera/ky. Už len ustráchanosť – starostlivosť rodiča môže byť dôvodom na odmietanie jeho autority – zvlášť u sebeckých degešov, ktorí nechcú mať deti a teda nevedia, čo to obnáša sa o ne obávať.

   Pri tak obrovskom systémovom mediálnom a spoločenskom vplyve – eugenike prostredia – by som sa s týmto už netrápil. Nepoučiteľní zistia vždy až keď je neskoro. Hlúpe mačiatka príroda nemilosrdne likviduje!

   • Miroslav Čižmár

    Mojou autoritou je moja partnerka. Keď mi ona povie, že sa mám dať opichať, tak sa dám.

    • Sa nečudujem, ak si ešte rada uhne ako ty.
     Z forenzných štatistík – z obetí žien vražedkýn tvoria vyše 80% ich životní partneri – len málo žien dovolí, aby ich muž opustil – to môže urobiť len ona. Obetí mužov vrahov je menej ako 40% životných partneriek a žien dohromady. A vraj domáce násilie mužov proti ženám.

     Podľa teórie viktímy si si vybral svoju papuču. Poznám takých dosť – im to „,mamičkárenie“ náramne vyhovuje. Ženy najčastejšie vraždia jedom a nožom.

 7. Nečudoval by som sa ak by bola vyrobená a ponúknutá ludom vakcína na chorobu ktorá ešte len bude existovať.A tí hlupáci že ich tak musím nazvať by im táto skutočnosť nevadila.Tá ich inteligencia mi pripadá na úrovni “bieleho kona”!

  • Najhorsie je, ze tieto bludy zamerne siria nacisticke globalisticke vlady a zenu tam aj ine tipy ofci a nas tym prenasleduju. Vid napr. ministra zdravotnictva v slobodomurarskom Francuzsku!
   https://zvedavec.news/vezkratce/18956/

   • Citácia z článku čo bol prezentovaný na tomto webe:

    „…Globalisti sa momentálne presúvajú do „zabijacej fázy“ dlhodobého plánu vyhladzovania ľudí, pričom opúšťajú všetky svoje predchádzajúce stratégie snažiace sa skryť svoje skutočné zámery.

    Dnes už otvorene hovoria o odrezaní ľudstva od energií (plyn, ropa, elektrina), vyhladovaní ľudí na smrť prerušením dodávok potravín, resetovaní globálnych mien s cieľom uvrhnúť ľudstvo do chudoby a dosiahnutí vyľudnenia pomocou vakcín a smrtiacich liekov.

    Vyhladzovacie vektory

    Existuje deväť útočných vektorov, ktoré sa v súčasnosti používajú proti ľudskej rase na planéte Zem:

    Vykonštruovaný hladomor a masové hladovanie

    Zámerná demontáž energetickej infraštruktúry, ktorá poskytuje elektrinu, kúrenie a palivo

    Viacnásobné vlny biologických zbraní určených na zabíjanie

    Globálne povinné očkovanie, ktoré má donútiť poslušné masy nechať si pichnúť pomaly pôsobiace eutanázické vakcíny

    Geoinžinierstvo a kontrola počasia v planetárnom meradle s cieľom kolapsu biosféry a vyvolania globálnej neúrody

    Zámerný kolaps svetových nekrytých mien založených na dlhu, aby sa spôsobila globálna chudoba

    Eskalácia globálnych konfliktov do svetovej vojny zahŕňajúcej Rusko aj Čínu

    Riadená demolácia globálnych dodávateľských reťazcov vedúca k ekonomickému kolapsu

    Zničenie plodnosti prostredníctvom chemikálií v plastoch, pesticídov, hormonálnych disruptorov, LGBT agendy a transgenderizmu

    Každý z týchto deviatich vektorov sa v rokoch 2022 až 2025 agresívne zrýchli.

    Globalisti aktivovali fázu zabíjania

    Fáza zabíjania bola aktivovaná (reálne to začalo s pandémiou Covid-19 pred dvoma rokmi).

    Každé rozhodnutie národných lídrov – najmä tých, ktorí sú zaviazaní Svetovému ekonomickému fóru (WEF), ako sú Trudeau, Biden či európski lídri – je navrhnuté tak, aby vygenerovalo maximálny počet ľudských obetí odteraz do konca roku 2025.

    V Číne už začal beh na banky. Ide o predzvesť masívneho ekonomického kolapsu?

    Beh na banky, ktorý je v podstate ekonomickým bodom, z ktorého pre finančnú inštitúciu niet návratu, sa v modernej histórii nevyskytoval veľmi často. Ak už však k nemu dôjde a rozšíri sa, jeho následky môžu pretrvávať celé roky.

    Po krachu akciového trhu v roku 1929, po ktorom nasledovala Veľká hospodárska kríza, zažili USA masívny beh na banky. Niekoľko rokov predtým, v roku 1927, spôsobili behy na banky v Japonsku kolaps desiatok inštitúcií.

    V roku 2003 došlo v Mjanmarsku (bývalej Barme) k bankovej kríze, z ktorej sa krajina doteraz úplne nespamätala.

    Väčšina ľudí nevie, že v Číne momentálne tlie začínajúca kríza behov na banky, pretože táto krajina zažíva veľké hospodárske a finančné otrasy, ktoré v nedávnej histórii nemajú obdobu.

    Svetové ekonomické fórum a Svetová obchodná organizácia presadzujú „globálnu digitálnu identitu osôb a predmetov“

    Navrhovaná dystopická budúcnosť.

    Posadnutosť Svetového ekonomického fóra nielen digitalizáciou, ale aj digitalizáciou ako prostriedkom sledovania a kontroly, sa prejavuje v ďalšom dokumente, ktorý vzišiel zo skupiny.

    Tentoraz sa k WEF pripojila aj Svetová obchodná organizácia (WTO), aby navrhli svoje myšlienky o tom, ako by mala vyzerať budúcnosť obchodu, ale aj ľudstva, keď už bolo povedané a urobené všetko.

    Spoločná správa The Promise of TradeTech: Policy Approaches to Harness Trade Digitalization vyšla v apríli a zaoberá sa komplexnou digitalizáciou obchodu tak, aby zahŕňala certifikačný rámec digitálnych ID, ktorý by, samozrejme, bol globálny – a vzťahoval by sa na fyzické a digitálne predmety, ale aj ľudia, teda fyzické osoby…. „

 8. Tisíc pohľadov na jednu vec. A v každom v tom pohľade sa nachádza – určité racio.

  Pozn.: V t.č. som si od začiatku po koniec vypočula – inak veľmi poučné – video – „Odtajnenie západných dokumentov“, čo majú nakreslené vo svojich skicároch – globalisti, ilumináti, satanisti, liberálni fašisti o Rusku, o Slovanoch. Likvidácia – podobná – deratizácií krýs. Nič pekné pre nás. To je fakt. Beriem na vedomie.

  Ale život sa vyvíja každým dňom a kto tu dnes verí tomu, že sa Rusi nechajú západnými satanistickými beštiami zničiť? Kto tu tomu ešte verí?!
  Ja si tu dovolím dnes posunúť možno 1001-vý pohľad (nech mi je – prosím – odpustené..) taký „nedeľný“ pohľad, ktorý by trošku vyvažoval tie – predchádzajúce – katastrofické vízie.

  Radosť, tvorivosť a hravosť je nutnosťou – nie luxusom!
  Majme radosť z toho, čo robíme a čo nás postretne. Ak chceme, nájdeme zmysel vo všetkom. Prejavujme viac radosti. Niekedy stačí obyčajný úsmev na dobré ráno a šírime hneď lepšiu náladu.

  Áno, vo svojom živote:
  • máme neustále veľa povinností,
  • zastávame rôzne posty a – „musíme byť zodpovední“ (ako – inak..),
  • musíme – zarábať peniaze,
  • potrebujeme veľa času, aby sme stihli – Začať?, Dokončíť?, my stále čosi musíme…

  Ale nezabúdajme, že nič nemusíme!
  Musíme len to, čo chceme!
  My rozhodujeme kým, alebo čím sa nechávame ovládať a koho, alebo čoho sa stávame otrokmi.
  K dosahovaniu našich cieľov je potrebná radosť.

  To je motor, to je zdroj energie v tomto Svete a to je v podstate i – „živá modlitba“.
  Byť hravý a radostný, dokázať žartovať – to je najviac, čo si – v tejto dobe – môžeme dovoliť a odovzdať. Koľko ľudí denne stretneme, ktorí sa usmievajú a vyžaruje z nich – „obyčajná“ človečenská radosť? Ako sa pri nich cítime?

  Úsmev a radosť je investícia, ktorej zisk vidíme, dostaneme a pocítime okamžite. Keď sa tešíme, smejeme, žartujeme a sme uvoľnení, všetko ide ľahšie. Jednoduchšie zdolávame prekážky i problémy (príležitosti). Sme tvorivejší a máme viac nápadov i energie.

  S novou inšpiráciou – omnoho ľahšie a jednoduchšie – zhmotňujeme svoje priania.
  To, čím žiarime, to i priťahujeme.

  Vďaka za pochopenie!

 9. …ďakujem moc za prínos.článok aj informácie…aj keď nie všetko ,,sa dalo otvoriť,, …ajša to je krásny príspevok…byť radostní, tvoriví a hraví vo všetkom….tieto vlastnosti nám pomôžu nájsť a hlavne udržiavať našu vnútor.harmóniu, vďaka kt.budeme mať oveľa lepší život…presne ako to napísal E.Tolle v knižke Nová Zem…

  • Alenka, vďaka za porozumenie! Je to skôr výnimka, ako samozrejmosť (keď Ťa okolie – pochopí..)
   A áno – kniha od E. Tolle – Nová Zem – je súčačasťou i mojej knižnice.

 10. …super Ajša, máme to ,,nastavené“ podobne…a to s tým okolím, presne viem, na čo myslíš…

  • Diky Ajsa a Alenka za nazory, sme teda nastavene rovnako minimalne uz 3 na tejto stranke…jedno je dlhodoby, uz tisicrocny plan elit, druhe je vzdor a sila ludi- myslim momentalne Slovanov. Ak mate este aku taku rustinu, odporucam na telegrame nastavit si prof. Jurija Panarina…jeho vstupy, sucasne dianie, prepojenia na slovansku historiu a zaroven nenapadne vedie profesorskou rukou k poznaniu, a odhaleniu co sa vlastne deje krok za krokom …uz storocia … teraz je to finalny boj Slovanov za , nasu existenciu…
   Eto ne moja a evo traktovka :]
   A co sa tyka okolia… vsetky 3 deti ockovane… Sam vojak v poli

 11. …Danka ďakujem pekne za tip, vyzerá to byť zaujím.človek s množstvom poznatkov…
  hm, aj svoj.názormi je človek niekedy ,,Sám vojak v poli“…hlavne, že vieme, prečo vlastne…verím tomu, že nám všetkým bude čoraz viac ,,svietiť Svetielko na našej ceste“a budeme si to aj čoraz viac uvedomovať…

  • Je urcite nielen rozhladeny, ale vyzera to ze aj zasvateny a povereny nejake veci vypustat pomaly von… kniha rozpad USA a jeho vystupenie uz v roku 1998 na medzinarodnom fore v Linzi hovoria o jeho kredibilite a uznani… jdiny za Rusko, 150 Americanov zo 400ucastnikov… vie o com hovori v svojich dennych „rolikoch“. obaluje teda pepaja sucasne dianie do historickych udalosti a … vele vela zaujimaveho… historia a sucasnost…ich prepojenie, dokonca nie len iideove ale aj casove…udalosti opakujuce sa presne v tom istom obdobi… den, mesiac. roky su ine ale s urcitou kozmickou casovou opakovatelnostou… asi tak laicky.. som rustinarka, …takze jazyk mi nerobi problem, uz len upratat jeho ponukane criepky a poskladat si mozaiku…

 12. Ta kniha uz vysla aj u nas… Krach dolara a rozpad USA… z roku 1998!!! Rusky Nostradamus;)))

Pridajte komentár

*