Lekárka prvej línie: Milióny ľudí dostanú AIDS z covidových vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Lekárka prvej línie: Milióny ľudí dostanú AIDS z covidových vakcín

(Ethan Huff, Natural News) Lekárka osteopatickej medicíny so sídlom na Floride varuje, že v priebehu niekoľkých krátkych mesiacov sa u miliónov ľudí, ktorí boli „zaočkovaní“ proti koronavírusu (COVID-19), naplno rozvinie AIDS.

Doktorka Elizabeth Eadsová, ktorá pracuje vo svojom odbore 25 rokov, povedala Gregovi Hunterovi z portálu USA Watchdog, že osoby zaočkované troma dávkami vykazujú najhoršie známky očkovaním vyvolaného AIDS (VAIDS).

Dr. Eadsová a jej tím sa snažia vynájsť lieky, ktoré by týmto ľuďom pomohli, no situácia je zložitá. Doteraz skúšali hydroxychlorochín (HCQ) a ivermektín, ale jej očkovaním poškodeným pacientom nič nepomáha.

„Áno, v nemocniciach teraz vidíme pacientov so získanou imunodeficienciou súvisiacou s očkovaním proti Covid-19,“ povedala Dr. Eadsová.

„Ide o poškodenie spôsobené vakcínami a nie sme si istí, ako to liečiť. Snažíme sa použiť všetko, na čo si spomenieme, aby sme zvýšili počet bielych krviniek CD4 a CD8 a zvrátili tento kolaps, túto pohromu imunitného systému. Je to veľmi ohromujúce.”

Videorozhovor s Dr. Eadsovou si môžete pozrieť na NewsWars.com.

„Posilňovacie“ covidové injekcie sú zabijakom, varuje Dr. Eadsová

Dr. Eadsová uviedla, že vidí vyvíjajúci sa trend. Pokiaľ ide o prejavy autoimunitných alebo neurodegeneratívnych symptómov, najhoršie sú na tom pacienti, ktorí dostali najviac dávok vakcíny.

Inými slovami, trojito zaočkovaným v podstate zničili ich imunitný systém. U tých s jednou alebo dvoma dávkami sa možno dokáže ešte zotaviť, prípadne im len trvá o niečo dlhšie, kým sa ich poškodený imunitný systém zdegraduje.

Dr. Eadsová tvrdí, že tretia dávka je „dorážacia“, pretože je pre imunitný systém zničujúca.

„Ak sa pozriete na nedávnu stanfordskú štúdiu, prečítam vám z nej pár viet: Hlavný proteín vo vakcínach COVID-19, o ktorom všetci hovoria, sa nazýva lentivírus. Lenti obsahuje kombináciu HIV, typy jeden až tri, SRV/1, čo je HIV, MERS a SARS dokopy,“ vysvetlila.

„V stanfordskej štúdii je najznámejším lentivírusom patogén ľudskej imunitnej nedostatočnosti, ktorý spôsobuje AIDS.

To je dôvod, prečo sme svedkami autoimunitnej a neurodegeneratívnej degradácie po vakcíne proti COVID-19, najmä po preočkovaní. Natrvalo totiž mení genóm bunky. Je to pre nás všetkých v lekárskej komunite nesmierne desivé, pretože nevieme, čo s tým robiť, ako to liečiť.“

Podľa Dr. Eadsovej je lentivírus tvorený HIV spolu so SARS a MERS. To je príčina, prečo zaočkovaní aj po „posilňjúcej“ tretej dávke vážne ochorejú a zomierajú.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Preto aj dominujú v hospitalizáciách súvisiacich s ochorením Covid-19,“ zdôraznila Dr. Eadsová.

Kedy nastane pohroma

Dr. Eadsová očakáva, že približne od apríla do leta 2022 budeme vidieť oveľa viac prípadov AIDS diagnostikovaných u plne zaočkovaných osôb, a to najmä vo veku 18 až 39 rokov.

V priebehu budúceho roka plne zaočkovaní ľudia vo veku 40 a 50 rokov dobehnú mladšiu skupinu, nakoľko vtedy začne kolabovať aj ich imunitný systém.

Štúdia UK Health Security Agency zistila, že plne zaočkovaní ľudia vo veku 30 až 70 rokov k dnešnému dňu už stratili asi 70 percent kapacity svojho imunitného systému. No a toto percento sa bude v nasledujúcich mesiacoch a rokoch len zvyšovať.

Ďalšia vec, ktorú vidíme, je prudký nárast prípadov rakoviny medzi plne zaočkovanými. Malígne (zhubné) novotvary pažeráka vzrástli o 794 percent, zatiaľ čo malígne novotvary žalúdka, hrubého čreva a pankreasu sa zvýšili o 524 percent.

„Rakovina prsníka narástla o 387 percent, rakovina vaječníkov o 537 percent, rakovina semenníkov o 269 percent. Toto sú čísla z roku 2021,“ prezradila ďalej Dr. Eadsová.

Ľudia na celom svete trpia vážnymi chronickými chorobami alebo zomierajú v dôsledku očkovania proti Covid-19.

Záver

Naša predpoveď je, že v lete začnú narastať úmrtia očkovancov. Zapredané médiá, zdravotníci a štátne orgány z toho budú falošne obviňovať zasa nejaký „nový variant“ koronavírusu.

To, že budú zomierať len zaočkovaní, samozrejme zataja, napríklad tak, že ľudí s dvoma či dokonca troma dávkami prehlásia za neočkovaných, ak nebudú mať v sebe štvrtú dávku.

Následne situáciu zneužijú na zavedenie povinného očkovania, aby týmto spôsobom dorazili a zabili aj zvyšok nezaočkovanej populácie a zavŕšili tým dielo skazy plánovanej depopulácie.

Jednoducho povedané, na jeseň očakávame zo strany štátu peklo a zvyšovanie teroru voči vlastným obyvateľom. Preto sa na jeseň treba pripraviť.

Neradi to hovoríme, ale príprava by mala zahŕňať aj zaobstaranie si prostriedkov na osobnú sebaobranu, ako sú slzné spreje, paralyzátory, teleskopické obušky a podobne. To pre prípad, ak by nedajbože režim siahol po násilnom očkovaní tých občanov, ktorí by sa povinnému očkovaniu odmietali podriadiť.

Ak sa tak nebodaj stane, tu už doslova pôjde o život. Preto sa treba pripraviť na najhoršie, hoc dúfať v najlepšie. A ako sa vraví: „Lepšie je byť pripravený, než zaskočený.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Na gilotinu se vsama ZHN ,,,spojenci financniky vyzkumniky vakcinace politiky…
  Jiz chapete od ceho vas chce uchranit Vladimirovic Svaty Moudry odpurce NSP depopulace zotroceni

  Bude asi kanonizovan jako Svaty
  Vecne zivy Bohem vyvolemy

  • Treba denacifikovať svet.

  • Ak by putina nenavstivili biele klobuky ani by prstom nepohol.

  • Dana NaVRÁTILOVÁ

   Dlouhodobě sleduji a nechávám si posílat novinky z webu OTEVŘI SVOU MYSL.CZ – od překladatele Davida Formánka – v sobotu 26. března byl na tomto vebu publikován článek „Corbett Report – ŠOKUJÍCÍ dokument odhaluje skutečný plán Trudeaua“. ˇVe videu (jedno s českými titulky, to stejné video i dabované; navíc článek obsahuje i textový přepis videa) seznamuje diváky a čtenáře nejen s plány kanadského premiéra Trudeaua, ale i s plány ruského prezidenta V. V. Putina. Byla jsem v neděli šoku. A jsem doteď…
   Velký reset i věci kolem očkování i další politiku a duchovní věci dlouhá léta sleduji.
   Musím, bohužel připustit, že i z jiných zdrojů mám informace že Klaus Schwab z WEF považoval (alespoň donedávna) V. Putina za mladého globálního lídra…
   Stojí za to, vyhledat si tyto informace…
   Možná půjde zmiňované video s přepisem zhlédnout i odtud:
   https://otevrisvoumysl.cz/corbett-report-sokujici-dokument-odhaluje-skutecny-plan-putina/
   Jak víme a vidíme, V. Putin komunikuje s lidmi (se svými spolupracovníky i s Macronem atd.) u dlouhatánského stolu. Několikrát jsem se setkala s informací, že se asi bojí COVID-19 a Macron ani nic nepojedl u Putina, aby neměli k dispozici jeho DNA…

   • Miroslav Čižmár

    Nebojte sa, Putin je na strane dobra.

    • Co je pre jedneho strana dobra, nemusi byt pre druheho. Co je pre teba strana dobra?
     Inak poznas nejakeho rusa aby ti povedal ze dochodok maju cez 90eur?
     Alebo len tliachas ako vo vacsine tvojich komentov?

     • Miroslav Čižmár

      Je len jedna strana dobra. Buď ťaháš bielymi, alebo čiernymi. Podstatná nie je farba figúr, ale dokonalosť výberu.

     • kra kra kra kra, ja krakám ostošesť, môjmu krákaniu všetka česť, až z toho tvrdne päsť….a malo by niečo iné, nech krakenland nevyhynie…

    • Petr Brabec

     Zapomeňte na pohádky. Putin je druhým křídlem letadla, jede stejnou strategii jaká se jede ve zbytku světa.

     • Miroslav Čižmár

      Keď dvaja robia to isté, nie je to to isté.

     • Miroslav Čižmár

      Pozrite si tie prirovnania vo videu. Autor porovnáva vojnu v Iraku s vojnou na Ukrajine. Američania zaútočili na mesto Fallujia, a zabili tam 10000 teroristov, vrátane žien a batoliat. Rusi sa s Ukrajinou piplú, aby neohrozili civilistov. V tom je to zavádzanie vo videu.

 2. Jaroslav Vladimirovic

  Na gilotinu se vsama ZHN ,,,spojenci financniky vyzkumniky vakcinace politiky…
  Jiz chapete od ceho vas chce uchranit Vladimirovic Svaty Moudry odpurce NSP depopulace zotroceni

  Bude asi kanonizovan jako Svaty
  Vecne zivy Bohem vyvolemy

 3. Jaroslav Vladimirovic

  Na gilotinu se vsama ZHN ,,,spojenci financniky vyzkumniky vakcinace politiky…
  Jiz chapete od ceho vas chce uchranit Vladimirovic Svaty Moudry odpurce NSP depopulace zotroceni

  Bude asi kanonizovan jako Svaty
  Vecne zivy Bohem vyvolemy

  • Marek Košice

   Jaroslav, si zjavne narušený, o tom niet pochýb.
   A mimochodom, toto špičkové video absolútne vyvracia to, že by Putin bol „na strane dobra“, ale NAOPAK, je na rovnakej strane na akej je Biden, Trudeau, Schwab…

   https://otevrisvoumysl.cz/corbett-report-sokujici-dokument-odhaluje-skutecny-plan-putina/

   Lenže tebe ako psychicky chorej osobe (viď to ako prispievaš, a vyber si – buď si psychicky chorý, alebo si na tvrdých drogách) toto video neotvorí ani jedno oko, nie obe. Ty si DOŽIVOTNÝ obhajca a milovník Putina, nech sa stane čo sa stane. Máš to už v DNA. Proste otrok.

   • to je uplne samozrejme,ale vacsina ludi,to nechce aceptovat

   • Miroslav Čižmár

    Mýliš sa, Putin je na strane dobra. Dobro a zlo sú obsiahnuté v matrixe. Abraxas, babylonský boh dobra a zla. Hlava vtáka, telo človeka a nohy hada. To sú tri symboly duše. Had má prístup do podsvetia, vták má prístup k nebesám, a človek má prístup k ľuďom. V rukách drží symboly dobra a zla. Meno Abraxas znamená 365, rovnako ako banka.

    • Ty si tu jediný seriózny diskutujúci, pretože jediný nepredstieraš že nepíšeš kraviny.

     • Hahaha krasne napisane..

     • Miroslav Čižmár

      Keby som poznal pravdu, nenapísal by som ju, a ani by som nenapísal, že by som ju nenapísal. Držal by som ju pekne v tajnosti.

     • Miroslav Čižmár

      Píšem kraviny, pretože hľadám pravdu. Keď ju nájdem, nebudem už písať nič.

     • Miroslav Cizmar neviem ci si spity od vcera alebo pijes od rana ale chod si radsej lahnut len sa strapnujes.

     • Miroslav Čižmár

      Ja sa strápňujem, a ty veríš na šmolkov.

     • provokater

      hej, veď to je vykastrovaný byk, nemôže tliachať kraviny

     • Miroslav Čižmár

      Nie som vykastrovaný, len sa nechcem rozmnožovať.

 4. mariankosmac

  Ak by dostali len AIDS to je najmenší problém. Ak má niekto 3 vakcíny – čaká ho akurát to že dostane ďalších 10! Vraj podľa plánu máme dostať celkovo 13 vakcín, ale je to neoverená info čo som od niekoho počul. Je možné že sa bude podávať preventívne len 1-2 vakcíny ročne, vlastne je to isté, pretože viac vakcín v krátkom čase by ,,pacientov“ zabilo. Takže to bude trvať ešte minimálne 5 rokov. Teraz je asi len na chvíľu pokoj kvôli vojne, pretože to že si tu ukrajinci môžu pobehovať neočkovaní a my by sme nemohli, by len zvýšilo napätie medzi ľuďmi.

  • Ja len, že Ulozto.net deklaruje modro-žlté logo „StandWithUkraine“

   • Marek Košice

    To dokonca aj bazos.sk ………

    • Galaxia andromeda

     Čomu nerozumiete ved najprv akcoska vakcoska teraz akcoska ukrajinska vlajka.Satan hra kartou symbolov ako hakenkreuz, je to jeho nastroj na manipulaciu duchom chudobnych, znackuje si svoju armadu mrtvych.Na propagandu ma obrovsky vplyv umela inteligencia, oni za ti dostavaju peniaze presne podla satanistickeho manualu

  • Us Patent z 18 Marca,2021,je na 170 Vaccines(operacnych systemov,pre hakable animals)

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tak ako vy ako majetok elity-stále sa bavkáte na piesočku,,,,?,čo už môže byť horšie ako človek natunený z vysokých škôl a pritom aj tak nemánikto z nich rozum-je to je tlupa podnikavých ziskustivcov vyhýbajúcich sa nočným smenám,montérkám a lopate,,,,a čo tie vaše zlatokopkydermakolky tlačiace kočíky a čumiace pritom do smartfóniku skoro vkuse,,,,to je tiež vám podobná zlúčenina ničoho,,,,čo ste čakali od tohoto sveta-že tu budete bordelovať a semeniť bez toho aby to niekomu mohlo vadiť?,ten kto nemá rozum-ako keby ani nebol a vy ho nemáte,máte iba vedomosti z kníh,ktoré vám aj tak nepomohli a nepomôžu,tu je treba iné zmýšľanie-vnútornú vlastnými silami objavenú múdrosť-prirodzenú a so schopnosťou predvídať a vedieť rozlišovať,,,,podceňujete eliťákov-majú viacej rozumu,než si viete a dokážete predstaviť a navyše sú pred vami o dva kroky dopredu pred vami spodinou zotročenou-lebo si všetko plánujú a sú výborne zorganizovaní a majú za sebou boha-démona,ktorý ich vedie a potrebuje pre svoje plány,,,,eluta si vás už kúpila-vyplatila vám za vaše bzcenné životy tak ako nikto tu nikdy neurobil,dali vám všetko po čom ste túžili,denne vás živia a stáročia vás viedli až do tejto éry a k tomuto bodu ľudskej epochy,lebo bez nich by ste toto nezažili,nechali vás rituálne premnožiť a teraz vás rituálne odmnožujú-a kto je tomu na vine?,,,,ako ovce ste všetko robili ako oni vopred vedeli,že takto to urobíte,,,,ak vám zajtra písknu v médiách hocijaký blud-tak vy to urobíte,lebo dav vás stiahne a vy sa davu nikdy nevzopriete-dav je vašou rodinou a spoločenstvom,sila davu a masy má vysoký efekt na jednotlivcov,iba ak tu v tichosti a anonimite vyblakujete,v anonimite ktorá ani nieje anonimná pre elitu,,,,burina sa musí zlikvidovať aby sa lepšie zadarilo potrebným plodom,,,,užite si veľkú noc-je to váš sviatok množenia a lásky pre popud množenia v temnote a uchovania zla zo zla,,,,vesmír nepotrebuje vaše semená a ani vaše temné potomnstvo,vesmír potrebuje logický pokoj a rovnováhu.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,modrožltá znamená,že budete znášať dôsledky v budúcnosti hociktorého nenažraného zmagoreného národa s hociktorou farbou a že suverenita slovenska je iba papierová záležitosť a je čas platiť kde vám „oni“ prikážu,lebo dobrovoľnosť už tiež neexistuje,nikto z vás sa nikdy nepoučí z chýb,nikto z vás nikdy neurobí niečo iné,ako ostatok davu,nikto z vás nieje skutočne slobodným,nikto z vás nieje sebestačnou existenciou,ste majetkom systému,ste naprogramovaní manipulovaní a ovládaní múdrejšími a chytrejšími,nemáte žiadné právo elitu za niečo obviňovať,lebo ste sedeli pri ich stoloch a dlho hodovali a ešte ste si pýtali navyše,,,,VII.koná spravodlivo! ľavá ruka všeotca a Ten ktorý má kľúče od brány podsvetia,Ten ktorý je nositeľom „kalichu pravdy“ a „kadidla“,Ten ktorý je vaším vyprevádzačom z tohoto sveta živých-neživých,,,,kovid je dych smrti! nikto z vás ho nemá inak nazývať,elita pozná tajomstvá osudu ľudstva,elita je pokrok a aj záhuba,elita je vyvolená skupina k dosiahnutiu epochy ako to požaduje temnota a zlo toho čo vzniklo nečisto a z temnoty,,,,človek je samozničujúci nepodarok a každý zhliadne svoj zánik.

  • Pre nás a Ukrajincov má znamenať modro-žltá modré nebo nad obilnými lánmi Ukrajiny, pre židov znamená Atlantickú /“modrá je dobrá“, atlantický pakt modrých záster – slobodomurárov – viď modrý klin v českej zástave/ Zvrchovanosť židov! AZ! Rusi používajú Z, pretože chránia Zvrchovanosť Ruského židovského kongresu proti Atlantickému paktu – teda – na inej úrovni sa tu na Ukrajine stretáva „atlantický“ záujem chazarských židov v boji o moc s chasidskými židmi – ale! – nech vyhrá ktokoľvek z nich – Ukrajine má vládnuť žid! Či modrá zástera, či žltá jarmulka. Viď EU zástava – žlté hviezdy židovských kmeňov na modrom atlantickom pozadí.

   „Modrá je dobrá“ – volebná kampaň SDKÚ – Dzurinda, potom „hard power“ bombardovanie Srbska. Volebnú kampaň im vyhrala známa RA – požičali si /požičali IM!/ na to 60 miliónov sk – potom mali ročný badžet cca 500 miliónov sk – pre RA z toho 18% zisk! A z toho aj oni financovali SDKÚ a financoval ju každý, komu Dzurinda dohodil kšeft! Tak sa veci majú za modrá je dobrá. Odvtedy sme v područí Domu Sionu. A 23.marca 2022 konečne zdochla chazarská židomäsiarka priamo na deň 23. výročia bombardovania Juhoslávie.

  • Pro vas v EU pod NATO vakcinace priliv nekontrolovany Africanu mas jiz 3 milenky z Ukrajinu doma ,,,

   JOE a Hunter Biden,,,, musi odsroipit pro activity na Ukrajine.destrukci USA ekonomie naroda
   MRku z Kosiec nehutor ty troll ty vitals vytunelovani, Ze VSZ byly prodany USSteel za mene nez cena skladovaciho materials inventory
   Nemel by nyni Vladimirovic znarodnit

   O veekendu si udelej cesti na vychod smer Presov a udelej si exkurzi po prave strane silnice do Romskeho super ghetta a pak tareja jsi hrdy na svuj kraj
   Ja nase rodina pracovali budovali Zemplinska sirava termalni vrty Sobrance … vinnanske jazero Morske Oko …
   NAVSTEVA a koordinace na tehda sporafane Ukrajine 1062 nw jal 2026 .

   velkoprostorove koksarny jaderna elektrarma a dalsi kpmbinaty
   JA studoval 2
   5 ROKU Vejsku Hutni a Banskou v Kosiciach takze vim vasi uroven ve srovnani Brno DNESNI Masarykovu Univerxitu Nano technologies genetiku …pak studia top student NYU Polytechnik New Heaven Yale…MTI Boston Hardward atd atd

   Zajed si do Uzhorodu na vychod od Mukaceva silnici d z Rumundka a pak teared ..
   a podivej na ten bordel okna skoly panelaky vse prazdne vykradene az do 2 patra, vykradene zelezo v parcich kradene …haldy sklenic od levne vodky samohonky
   Handy starych pneumatic ktere nyni zapalovali a vinili Putina

   Co tam dokali od rozbiti CCCP ta kchazarska zid Mafie ktere jiz zacina by finalni konec satanistu covif Vakcinaci a dalsoho. Jak nam rika Bible Svata
   ..

   .
   Polni laborstore na nove Vovid a pod

   VLADIMIROVIC nevakcinuje sbuj natody on jeochranuje pred Satanistu ZHN.
   A pro Vas pro nadchazrjici rok
   MRAzik MRAzIK STREVICEK HLAdiK HLAdik JLADICEK az Hladomor jak bytvorili Ukrajinsti Kchazari v 20tyvh .
   .

 7. Marek Košice

  Včera keď som si začal čítať PDF od Ickeho (tá nová kniha) s názvom „David Icke : Odpověď“, bol tam napísaný tento text ….
  „Srdce Nodensova symbolu je totožné se znamením šelmy: (x) spojení O a X, které
  vytváří blesk. Nodens je bůh Velké hlubiny neboli Propasti, což je v mikrokosmu
  totéž jako podvědomí. Vládne Propasti a ovládá a spoutává její blesky… Kamenný
  trůn je [egyptská bohyně] Isis a na tomto základě je Bohyně ustanovena a vládne
  nebesům, zemi a hlubinám pod zemí. Jinými slovy, Bohyně, která plní všechna
  přání, je vzývána spojením X a O..“
  Tento znak „(x)“ v skutočnosti malo skopírovať (ale nestalo sa tak, pretože taký znak nie je podporovaný) ako kruh, a v ňom písmeno X, ale s tým, že medzi všetkými štyrma koncami priamok písmena X a kruhom (v ktorom to „X“ je umiestnené) je medzera. Čiže hneď ako som uvidel ten symbol, „bilo“ to do očí a už mi bolo jasné….. Ten znak je (mimo šípok) najčastejšie používaným znakom na tlačidle na „gamepadoch“ na hranie hier. Poznáte to, „X-ko“ zasadené v okrúhlom tlačidle gamepadu/herného ovládača do ruky. Hoci hry nehrávam už dobrých 15 rokov (možno s troma jednorázovými výnimkami odvtedy), tak „vec je jasná“… TÝM SVINIAM SATANISTICKÝM ide až tak o tie „rituály“, že navrhli gamepady tak, aby denne bol ten symbol „X-ko v kruhu“ stlačním „potvrdený“ prakticky miliardy krát……
  Šokujúce, čo?

 8. Pokolra veluk

  Hrôza! Toto je v covid vakcínach!
  https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/
  Vakcíny oslabujú imunitný systém zaočkovaných, znižujú makrofágy a T-bunky za účeľom zabrániť tomu, aby T-bunky napádali v tele už nanografénom geneticky zmenené bunky. Google preklad: Najľahšie rozpoznateľnými časťami alebo zložkami „vakcín“ sú tkanivá nenarodených detí a iné organické proteíny. Toto je určené na kolaps imunitného systému subjektu ako “rozptyľovanie”, aby makrofágy, T-bunky a ďalšie zložky imunitného systému až tak nezasahovali do procesu genetického inžinierstva. Ako vedľajší produkt týchto tkanív spôsobia tiež nespočetné množstvo infekcií a autoimunitných stavov a rakoviny
  ——
  Stále viac info sa vynára aj o tom, že časom sa aj neočkovaní možu „nainfikovat“ samoorganizujúcimi sa nanočasticami, napr. pri blízkom/intímnom telesnom kontakte s očkovanou osobou, alebo dychom ak niekto sedí v jednej kancelárii či býva v jednej domácnosti so zaočkovanou osobou. Nanografén sa vo vašom tele začne nahromadiť, a pri dostatočnom množstve sa začne samoorganizovať a vytvárat nanočipy ako pri očkovaných! Toto može byt vysvetlením toho, prečo koncom januára tak záhadne „vypli pandémiu“: už dostatočný počet ludí je zaočkovaných na to, aby časom „nainfikovali“ aj ostatných, čo odolávali očkovaniu. Bude stačit počkat pár rokov, a dielo bude dokonané! Ak sa neodizolujete do určitej miery od ostatných, úniku niet! Mrazivé. Graphene Is Being Transmitted from the “Vaccinated” to Vaccine-Free People https://dailyexpose.uk/2022/02/24/graphene-is-being-transmitted-from-vaccinated/

  • Marek Košice

   Vychádza mi z toho jediné….. Začať žiť NAPLNO, formou typu „Každý deň o niečo zmenšiť svoj strach“, aby sme do pár mesiacov či pár MÁLO rokov boli nebojácni/osvietení. A potom sa (pravdepodobne) už neinkarnujeme do tohto pekla menom „život na Zemi“, lebo už nebude dôvod, naša duša už nebude „kompatibilná“ s reinkarnáciou späť na Zem do ďalšieho tela.

 9. Tyto symptomy a nasledky vakciny je mi znamo jiz 13 let a podrobne dva roky. Doktori se nemusi desit, ze nedokazi toto vylecit, oni totiz nikdy nedokazi nic vylecit, protoze neleci ale pouze potlacuji symptomy, ale neumi lecit podstatu nemoci, to se nenaucili, protoze to ve studiu mediciny neberou a v knihach, ktere necha tisknout pharma prumysl nic podobneho nikdy nebude. Kazdy hnup snad vi, ze jedinou zarukou zdravi je imunita, bez ni by kazdy zaklepal backorama hned prvni den. Jedine, co dementni doktori umi, je predepisovat jedovate prasky a jeste si mysli, ze nekoho leci. Nakonec, kdo vam doporucil a kdo vam dal vakciny? No prece ten vama opevovany pitomec, co ma ale diplom, tak ten je nepostizitelny. Kazdy, kdo da do rukou pitomce svuj zivot, si ho nevazi a zaslouzi, co dostal.

 10. Díky za info, přidám sem další:
  1) Nyní se uvádí, že alopecie je vedlejším účinkem „vakcín“ c19. Jaká to náhoda, protože alopecie je známým vedlejším účinkem jedovaté, toxické, experimentální a zbytečné injekce c19. Úřady (čímž mám z velké části na mysli lékaře) udělají vše, co je v jejich silách, aby utajily skutečnost, že do milionů svých nevědomých a důvěřivých pacientů píchají jed.
  2) Lékaři tvrdí, že nejsou zodpovědní za škody způsobené očkováním covidem-19, za které byli placeni. Mýlí se. Již dávno bylo zjištěno, že tvrzení „udělal jsem jen to, co mi bylo řečeno“, není obhajobou.
  3) Pokud nezastavíme jejich kampaně, Greta a ostatní nadšenci globálního oteplování a čisté nuly časem napáchají víc škody..
  4) Otázka: „Kdo z těchto dvou způsobuje britskému lidu větší a trvalou škodu – Putin nebo média? Odpověď je snadná – a tady je nápověda: nezačíná na P.
  5) S NWO kolaborují převážně mladí lidé. Jsou to mladí, kteří nevidí žádný problém v tom, že se vzdávají soukromí. Jsou to mladí lidé, kteří rádi platí za věci svými mobilními telefony. Jsou to mladí lidé, kterým se líbí, že jejich životy řídí aplikace. Jsou to mladí lidé, kteří důvěřují počítačům. Jsou to mladí lidé, kteří důvěřují své vládě. Jsou to mladí lidé, kteří pro nás tuto válku prohrají.
  6) Kontroloři faktů alias „fast čekrs“ jsou dobře placeni za to, že zjišťují fakta a pak je odsuzují a lžou o nich.
  7) Wikipedie, Google a YouTube jsou editovány a kontrolovány konspirátory a lháři a jejich účelem je sloužit zkorumpovaným.
  8) Rodiče nechávají své děti doma, když je větrno. Vzpomínám si, jak jsem se plahočil pár kilometrů do školy a ze školy ve sněhu, který byl tak hluboký, že mi sahal až přes špičku bot. A já jsem celý den seděl v promočených kalhotách. Ponožky se mi podařilo vysušit tak, že jsem je položil na topení, kde se celý den zapařovaly. V roce 1995 ještě nebylo vynalezeno globální oteplování, takže se všeobecně předpokládalo, že to bylo jen chladné počasí.

  Míříme přímo do největší recese, jakou si většina lidí pamatuje. Rozdíl mezi tou, která přichází, a všemi těmi, které jí předcházely, je v tom, že tato se neděje náhodou. podvod s kovidem opravdu pěkně pohnul s věcmi pro miliardářské spiklence. Jen v roce 2020 přišli zaměstnanci na celém světě o 3,7 bilionu dolarů, přičemž nejvíce to postihlo osoby samostatně výdělečně činné a majitele malých podniků a státní zaměstnance jen velmi málo, pokud vůbec.
  Obzvláště těžce byli také poškozeni starší lidé, a to ve všech ohledech, covidovým podvodem – největším podvodem v dějinách. A nezapomínejme, že kolem nás stále žijí lidé, které myšlenka na to, co považují za „mor“, děsí natolik, že už dva roky nevycházejí ze svých domovů..
  Ceny domů se po desetiletí nechávaly pro tento okamžik prudce růst. Nyní dojde k masovým bankrotům – zcela podle plánu. Inflace v celém západním světě míří k dvouciferným číslům.
  Polovzdělaní, retardovaní zelení a blázni do klimatických změn, kteří se pustili do světa pseudovědy víc, než bych si myslel, že je možné, věří, že nás všechny zachrání nadcházející recese. Idioti, jejichž koníčkem je lepení se na dálnice, si myslí, že naše využívání fosilních paliv a hnojiv znamená, že se sedm miliard lidí bude muset shluknout na vrcholu Mount Everestu, aby přežili. Nyní recesi vítají, protože bude znamenat méně cestování, méně topení a méně teplého jídla – zejména pro chudé lidi na světě.
  A tak využívají příležitosti války, aby nás dovedli k čisté nule a globální genocidě.
  Mysleli si, že kovidský svět zavede přímo ke globální vládě řízené komunisty. Samozřejmě se mýlili. Byli podvedeni. Svět směřoval přímo k Novému světovému řádu, který plánují Rothschildové, Bilderbergové, Světové ekonomické fórum a banda různých psychopatů.
  Jediné země na světě, které neupadly do chaosu, byly Tanzanie a Švédsko. Tanzanie v roce 2020 nezavedla žádné omezení covid-19 a neměla více mrtvých než obvykle. Švédsko zavedlo jen velmi málo omezení, mělo nižší úmrtnost než kdekoli jinde a jako první se z následků podvodu vzpamatovalo. Média hlavního proudu se obratně vyhýbala zmínkám o těchto jednoduchých, ale nepohodlných pravdách.
  Ještě předtím, než došlo k ruské invazi na Ukrajinu, bylo možné pozorovat, že se začíná rozvíjet Velký restart – peníze a moc se soustřeďují ve stále menším počtu rukou, roste autorita státu a dramaticky se zvyšuje kronizmus a neefektivita státu a rozkrádání veřejných peněz politiky a státními úředníky.

  Nyní se situace každým okamžikem zhoršuje. Ceny prudce rostou. Pracovní místa budou mizet. Přijde dlouho očekávaný krach v oblasti bydlení. A směřujeme k největší recesi, jakou si kdokoli mladší 100 let pamatuje. Většina lidí netuší, jak strašná budoucnost je čeká. Pokud chcete, můžete pomoci zastavit to, co se děje – jednoduše tím, že budete sdílet pravdu o podvodech s kovy, podvodech se změnou klimatu a válečných podvodech s každým, koho znáte. Konspirátory lze stále ještě zastavit…

 11. Marek Košice

  Dnes celý deň nie je dostupná stránka aeronet.news ……. Už Aeronet „dobačovali“, či sa dá očakávať, že presídlia na nejaké iné „aeronet.niečo“ ?

  • Zdá sa, že sú pod DDoS útokom. Treba počkať, kým útok ustane alebo kým doladia ochranu. My sme tiež takmer mesiac každý deň pod DDoS útokom, ale za ten čas sme už vycibrili spôsob, ako útok odrážať.

 12. …všetko je vzájomne prepojené, vojna na Ukrajine s koronocirkusom a Veľ.poriadkom….

  • Marek Košice

   Možno máme posledné mesiace, alebo posledné 2-3 roky, aby sme sa pokúsili vymaniť z neustálej inkarnácie do ľudského tela… Treba to využiť…

Pridajte komentár

*