Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Šokujúci dokument nemeckej vlády: U alarmujúceho počtu očkovaných sa rozvíja AIDS


Print Friendly, PDF & Email

Šokujúci dokument nemeckej vlády: U alarmujúceho počtu očkovaných sa rozvíja AIDS

(Sean Adl-Tabatabai, Newspunch) Nemecká vláda priznala, že „alarmujúci počet“ ľudí zaočkovaných proti Covid-19 má „príznaky podobné AIDS“.

Podľa nových údajov zverejnených nemeckými úradmi zaznamenalo Nemecko v roku 2022 viac ako 102 tisíc nadúmrtí, čo je o 276% viac než v roku 2020, keď najviac zúrila pandémia.

Správa portálu Expose-news.com uvádza:

„Keď nemecká vláda zverejnila údaje v januári 2022, začali narastať obavy o účinnosti vakcín proti Covid-19.“

Dáta naznačujú, že u väčšiny jedincov, ktorí boli plne zaočkovaní, sa rozvinie syndróm získanej imunodeficiencie vyvolaný vakcínou, čiže očkovaním vyvolaný AIDS.“

Okrem toho údaje potvrdili, že imunitný systém plne zaočkovaných osôb už degradoval v priemere o 87%. V Nemecku bolo v tom čase podľa správ 70,53% plne zaočkovaných, 2,97% čiastočne a 26,5 % nezaočkovaných.

Aktuálne počty prípadov omikronu v Nemecku boli nasledovné:

 • 186 neočkovaní
 • 1883 zaočkovaní dvoma dávkami
 • 1137 zaočkovaní troma dávkami

Takže neočkovaní mali 186 prípadov z 26,5% populácie, kým plne zaočkovaní mali 4020 prípadov zo 70,53% populácie.

Po prepočítaní na spoločný základ, incidencia omikronu u zaočkovaných bola 57 na 1 percento populácie (830 000 je 1% z 83 miliónov nemeckej populácie). Zatiaľ čo incidencia omikronu u neočkovaných bola len 7,02 na 1 percento populácie.

Inými slovami, v Nemecku mali očkovaní (57,0 / 7,02 =) 8,12-krát vyššiu pravdepodobnosť, že budú infikovaní omikronom ako neočkovaní.

Nemci už prestali zverejňovať dáta o „účinnosti“ vakcín

Kochov inštitút vo svojej týždennej správe z 30. decembra nepredložil svoju normálnu tabuľku o účinnosti vakcín.

Účinnosť vakcíny nie je v skutočnosti meradlom vakcíny, je to miera výkonnosti imunitného systému príjemcu vakcíny v porovnaní s výkonnosťou imunitného systému neočkovanej osoby.

Vakcíny údajne pomáhajú rozvíjať imunitu napodobňovaním infekcie. Keď imitácia infekcie vyvolanej vakcínou pominie, telu zostane zásoba „pamäťových“ T-buniek (druh bielych krviniek) a protilátok, ktoré si budú pamätať, ako s touto chorobou v budúcnosti bojovať.

Takže, keď úrady uvádzajú, že účinnosť vakcín sa časom oslabuje, v skutočnosti tým myslia, že výkonnosť vášho imunitného systému sa časom oslabuje.

Našťastie sa nám podarilo Nemcom pomôcť s informáciami, ktoré Kochov inštitút nedokázal (alebo nechcel) vyprodukovať. Urobili sme to jednoducho vykonaním výpočtu pomocou vzorca účinnosti vakcíny od spoločnosti Pfizer:

Účinnosť vakcíny = účinnosť imunitného systému = (1 – 8,12) / 8,12 = -7,12 / 8,12 = -87,7%

Zbohom vysoký krvný tlak

Začiatkom januára mali teda plne zaočkovaní Nemci proti omikronu o 87,7% nižšiu imunitu, ako neočkovaní ľudia. To znamená, že priemernému Nemcovi zostalo posledných 12,3% svojho niekdajšieho imunitného systému na boj s vírusmi, baktériami, rakovinou atď.

Panika medzi členmi nemeckej vlády

Ďalšia analýza ukázala, že priemerný plne zaočkovaný Nemec dosiahne do konca januára mínus 100% degradáciu svojho imunitného systému.

Keďže údaje a počet obetí naďalej vyvolávajú obavy verejnosti, nemecká vláda sa ocitla pod tlakom, aby situáciu riešila.

V snahe potlačiť rastúce nepokoje vláda oznámila, že pôvodné údaje boli „nesprávne“ a v analýze došlo k „chybe“. Tvrdili, že plne zaočkovaní jedinci nie sú vystavení riziku rozvoja AIDS a že imunitný systém plne zaočkovaných sa neznížil v priemere o mínus 87%.

Mnohí však boli voči týmto tvrdeniam skeptickí a obvinili vládu, že sa snaží zakryť pravdu. Kritici poukázali na to, že náhla zmena údajov bez akéhokoľvek jasného vysvetlenia alebo transparentnosti vyvoláva podozrenie z utajovania.

Napriek snahe nemeckej vlády upokojiť verejnosť, škody už boli napáchané. Incident otriasol dôverou verejnosti vo vládu a farmaceutický priemysel a mnohí sa zamýšľajú, aký je skutočný vplyv očkovania proti Covid-19.

V priebehu týždňov počas rokov 2021 a 2022 sa situácia v Nemecku postupne zhoršovala.

Podľa oficiálnych údajov nemeckej vlády do 49. týždňa roku 2022 krajina zaznamenala viac ako 102 000 nadmerných úmrtí, čo je ohromujúci nárast z 27 291,6 nadmerných úmrtí zaznamenaných k 49. týždňu v roku 2020.

To predstavovalo 276% nárast nadmerných úmrtí v roku 2022, a to napriek zavedeniu vakcíny, ktorá mala znížiť úmrtnosť v dôsledku údajnej pandémie Covid-19.

Na tomto grafe si môžete pozrieť vývoj nadmerných úmrtí za posledné 3 roky:

Už len tieto čísla by mali verejnosť primäť k pochybnostiam, či vakcína nemala opačný účinok a či sa u plne zaočkovaných Nemcov skutočne rozvinul AIDS.

Vláda a farmaceutické spoločnosti budú samozrejme naďalej popierať akúkoľvek zodpovednosť a trvať na tom, že vakcína je bezpečná a účinná.

Tieto údaje však dokazujú, že musíte zostať skeptickí a naďalej požadovať ďalší výskum a skúmanie dôsledkov experimentálnej génovej mRNA terapie nesprávne nazývanej „vakcína“ podanej miliardám ľudí na celom svete.

Záver

Pretože počet obetí neustále rastie, ukazuje sa, že niečo nie je v poriadku a že je potrebné plne pochopiť skutočný vplyv injekcií proti Covid-19.

Ak injekcie proti Covid-19 spôsobujúce syndróm získanej imunodeficiencie (AIDS) nie sú na vine za to, že Nemecko zaznamenalo v roku 2022 až 276% nárast nadmerných úmrtí v porovnaní s rokom 2020, potom nemecká vláda musí dôveryhodne vysvetliť verejnosti, čo sa to preboha deje!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Auror: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Za rok 2020 bolo zapísaních 4 436 000 voličov
  Za rok 2023 bolo zapísaních 4 337 000 voličov.
  To je pokles za dva roky o 99 000 voličov. Kedže za rok pribudne cca 50 000 prvovoličov, znamená to, že nám od roku 2020 dodnes už chýba teda pravdepodobne umrelo cca 200 000 obyvatelov. Pri viac menej udržatelnej či mierne rastúcej populácii to znanená viac ako 100 000cová nadúmrtnost!!!
  Ale toto nám média hlavného prúdu asi nepovedia….
  Do plandémie počet voličov pribúdal

  • Ihor Matovičenko

   Tak toto je šokujúca informácia, vďaka za postreh. Bolo by dobré rozšíriť túto info medzi ľudí a pýtať sa aj kompetentných. Zaujímalo by ma, ako sa budú ošívať pri vysvetľovaní.

   • Pokiaľ viem /článok Infovojna/ – Žilinka už začal konať vo veci cca 20-tisícovej nadúmrtnosti počas covid hystérie – ale nie v súvislosti s vakcináciou – len zanedbanie, odmietanie starostlivosti, postupy lekárov, atď. Genocídu vakcínami budú zatĺkať 100 rokov. „Verili sme politikom, médiám a médiami stvoreným odborníkom.“ – vinný je blbec veriaci. Kto robil nátlak vinný nebude.

    • Tvrdia že očkovanie bolo dobrovolné ale kto sa nedal nedostal sa do zamestnania ani obchodu väčšina pracujúcej chudoby žije z výplaty do výplaty prestante platiť učty a máte na krku exekútora ste na ulici a ešte ste pri vakcinácii museli podpísať vražednú listinu!

     • No a keby nebol išiel do práce NIKTO, tak o týždeň, dva, by ich boli prosili, lebo dav ešte nepochopil, že bez nich nebudú ani oni. Mohol byť Generálny štrajk sám od seba…

      Stačí ak by ľudia začali rozmýšľať a prišiel by Samo a Sato z Japonska.

      Pomôž si sám človeče (aj v myšlienkach niekedy stačí) a aj Pán Boh Ti pomôže…

     • Seneca, až sa ti podarí urobiť z davu mysliacu bytosť, vypestujem ti angrešt a potom pošlem ako hlavnú výhru.

      Také kecy ako „všetci prestaňme platiť dane“ ATP sú iba prázdne mlátenie slamy. Vždy Ida ty sám môžeš niečo urobiť. Nik iný.

     • Ale Róbert Lichtner z Infovojny „má pocit“, že svojimi daňamí zamestnáva zmrdov, ktorí nás gnavia! Akurát mi nejde do hlavy – prečo Lichtner tie dane vôbec platí! Žeby neplatenie daní bol väčší zločin ako vražda?!

     • Ja sa z davu ani nepokúšam urobiť mysliacu bytosť. To robí Matrix a citlivo vnímajúci. Ja dávam tunáka na Badateľovi, niečo na bádanie, zamyslenie. Čo si s tým kto urobí, je jeho osobná vec.

      Som si plne vedomý, že iba Ja sám a za seba.

      Angrešty aj egreše som si naštepil, celkom pekne sa mi ujali niektoré čerešne navrúbľovéné. Toho roku sa chystáme na staré sorty marhúľ a myšpule, akosi nechcú vyrásť s kôstky, tak asi aj tie.

      A je mi úplne jasné, že skôr mi začne vo veľkom rodiť oskoruša ( dožívajú sa cca 300 rokov), ja mám asi 20 ročnú, ako sa z davu stane mysliaca bytosť. Ale vy už nieste dav, ani ja, a ani množstvo ľudí, čo to tu číta.

      Paráda…

      Troška sa opakujem, ale ja sa rád smejem…
      https://www.youtube.com/watch?v=FQcseICPeD4

     • Galaxia andromeda

      Museli? Uvedomte sa nikto nič nemusel ale každy mohol podať trestne oznamenie! Klamete, musime iba zomriet!

    • Galaxia andromeda

     Za pichanie genetickeho patoku nemožu nikoho stihať stale vam unika že to bolo oficialne dobrovolne a každy retard podpisal informovany suhlas. Degenerati sa opichavali dobrovolne. Taka novšia eutanazia.Takisto neexistuje žiaden antivaxer opat bolo to dobrovolne. To že žijete v klamstvach je vaš problem.

     • naprosto výstižný popis tehdejší situace. Lidé se nechali ukolébávat systémem 30 let a ztratili kritické myšlení. V době, kdy se měli rozhodnout, už v nich nezbyla téměř žádná intuice. Pár světelných bojovníků je varovala, ale oni si raději vybrali sebedestrukci. Mnozí lidé vyměnili přísun peněz za své zdraví , duši, Přitom museli vědět, že nic nepotrvá věčně a v tak důležitý moment zaprodali svou duši Ďáblovi. Nyní se lidé ve svém rozdílném pojetí vnímání světa už hodně liší. Žijeme v paraelním světě, kdy starý svět se už jen požere mezi sebou. Kdo se probudil, jde už svou světelnou cestou, řízen svým vědomím a svědomím. To co probíhá kolem něho už je jen řízená destrukce starého světa. My jsme už jen pozorovateli, kteří nehodlají zasahovat, protože jejich čas už je u konce.

  • mariankosmac

   Ale veď im by stačilo povedať že pomreli na kovid a majú vysvetlené /lebo nevieme dokázať či zomreli na cov či vax/

  • Jasné, ľudia zomierajú.

   Možno sa to dá vysvetliť aj inak – tým, kto môže voliť v rôznych voľbách:
   VOĽBY DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVNYCH KRAJOV
   § 131 Právo voliť
   Právo voliť do orgánov samosprávnych krajov má občan Slovenskej republiky a cudzinec, ktorý má trvalý pobyt v obci, ktorá patrí do územia samosprávneho kraja, alebo má trvalý pobyt vo vojenskom obvode, ktorý patrí na účely volieb do orgánov samosprávneho kraja do jeho územia (ďalej len „obyvateľ samosprávneho kraja“).

   VOĽBY DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVY OBCÍ
   § 163 Právo voliť
   Právo voliť do orgánov samosprávy obce má obyvateľ obce, ktorý má trvalý pobyt v obci.

   REFERENDUM
   § 196 Právo voliť
   Právo hlasovať v referende má občan Slovenskej republiky, ktorý má právo voliť do Národnej rady Slovenskej republiky.

   VOĽBY DO NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY
   § 42 Právo voliť
   Právo voliť do Národnej rady Slovenskej republiky má občan Slovenskej republiky.
   https://ksbforum.info/discussion/comment/17190/#Comment_17190

   Občan môže, cudzinec nemôže.
   https://ksbforum.info/discussion/comment/17194/#Comment_17194

   Takto jednoducho sa môžu preskupiť počty v rôznych voľbách.

   • Velmi spravne PRAVO volit, a nie ako tu nejaky inteligent vypisoval, ze povinnost….Ziadny dalsi komentar.

    • „a nie ako tu nejaky inteligent vypisoval, ze povinnost“ – to som písal ja ty kunda tupá trollská ožratá – a bolo to v úvodzovkách a v inom kontexte!

     Maroš
     22/01/2023 at 14:54
     „Som občan, a preto mojou povinnosťou je ísť voliť – ísť k referendu!“
     A kde je
     – povinnosť vlády SR k Slovensku,
     – povinnosť prezidentky SR k Slovensku,
     – povinnosti poslancov SNR k Slovensku,
     – povinnost verejnoprávnych médií k Slovensku?!

     Ale ty tu budeš zajebávať stále! No nebudeš!

  • Vladimír, na Slovensku, podľa počtu ùmrtí „na kovid“ nám mesto ako je napr.Čadca, zmizlo z mapy SR. To je veľmi kruté a koľko zomiera vakcinovaných? Krčméry, ako prvý vax 8.12.2020 zomrel 17.12.22…?! Veď v rozhovore s Bielikom, povedal, že nevie ,čo spôsobí vakcína očkovaným o 2 roky.Bol azda vizionár?🤔

  • Slniečkári oponujú, že u nás máme aj cca 80 000 cudzincov, ktorí u nás majú právo v komunálnych voľbách a údaj 4 436 000 voličov, je z komunálnych volieb.

  • Výzva pre všetkých politikov

   Znovu ste sfalšovali voľby referendum, na ktorom sa podľa našich paralelne sčítaných hlasov zúčastnilo 40 až 50 % voličov, podľa porovnania oficiálnych výsledkov obcí a miest. Pohár našej trpezlivosti s parazitmi, ako ste vy pretiekol. Pred ľudovým tribunálom sa budete zodpovedať za všetko zlo, ktoré ste napáchali za posledných 33 rokov. Rozkradli ste bohatstvo našej krajiny a my na to nezabudneme pri vynášaní rozsudkov. Budete súdení podľa revolučných zákonov. Vy ktorý ste zodpovedný za smrť tisícov očkovaných ľudí, ktorý teraz zomierajú po stovkách, vás čaká trest najvyšší.
   Nezabudnite na to, že ste to vy, kto spustil túto lavínu nespokojného ľudu. Tá lavína je hore na svahu, ale teraz sa rúti obrovskou rýchlosťou dole na zapredaných špinavcov ako ste vy.

   • provokater

    dva razy ich obesiť nemôžeš a smrť by bola odmenou, trest musí byť oveľa sofistikovanejší!!!!!

 2. Poslednu dobu jazdi v nasom okrese nejak viac sanitiek s inych okresov – som sii vsimol. Dalsia vec – raz som dalekohladom pozoroval z kopca nad mestom v dialke sanitku ktora hukala a blikala a ked vosla do jedneho mesta tak majaky a hukacka zhasli. Nemocnicu tam nemaju ziadnu ale stravila v tom meste cca 15 min. Potom vyrazila z toho mesta a letela jak kamikadze dalsich 8 km do druheho mesta. Pred nim zhasla majaky a hukacku a vosla donho bez toho cirkusu – reku hukaju jak sa im zachce. Keby viezli nejaky surny pripad tak by to „dohukali“ snad az do tej nemocnice – si myslim.
  Dalsi pripad – siel som okolo nemocnice a videl ako do arealu nemocnice blikajuca a hukajuca sanitka. Zastavill som u plotu a pozeral kam ide. Zaparkovala pred akousi garazou ci bocnym vchodom do nemocnice. Dvaja exoti v bielych plastoch a jeden v skafandri vykladali nositka a ziadneho kovidaka, potom tam postavali ako na fajront. Reku nac hukali ked isli na prazdno a teraz tam postavaju. Odisiel som od plota, prisiel k autu a odisiel na nom. V spatnom zdrkadle som videl policiu, ze stale ide mestom za mnou a potom som na konci mesta auto odstavil u obchodu. Samozrejme ked som odchadzal autom od obchodu policajti stali za rohom budovy a pekne si ma obzerali ako nejakeho teroristu. Nejaki sopliaci. Ked som vychadzal na hlavnu cestu z mesta uz za mnou nesli.
  Niekto ma musel natriet policajtom ze ocumujem mafiu v bielych plastoch. Asi nejaki zodpovedni obcan.

  • Tie sanitky prevadzkuje sukromna firma a oni len zneuzivaju pravo prednostnej jazdy. Kamos zažil situaciu ked hukali v meste v jednosmerke v protismere. Najprv nechcel vycuvat, ze NEMOZU PORUSOVAT predpisy, ale vytlacili ho. Zistovali sme potom na dispecingu vo Falcku aky surny pripad mali na tej ulici, že o nicom nevedia.
   Tieto pripady treba zdokumentovat a zazalovat.

 3. adamkratochvil

  som neockovany a netestovany a zrusil som vaznu operaciu pretoze nemam ziadnu istotu, ze by pri operacii do mna nenapumpovali nakazenu krv…

  • Ja som zasa bol par rokov nazad na operacii a nez ma zacli operovat tak som lezal na adama na tej posteli na sale. Tu zasteru co mi dali som mal az na krku. Neviem k comu to bolo dobre. Mlade sestricky tam postavali okolo – cakali na primara a furt tam niekto chodil okolo mna a neviem ci to neboli aj nejaky technicki pracovnici – nemali zdravotnicke odevy. Napokon ked primar stale este nesiel sa jedna sestricka „odlepila“ od stolu o ktory sa opierala a isla ma zakryt. A ja ze dik. Reku to je uroven – som si pomyslel. A dnes dnes sa bojim aby som tam nemusel ist vobec s nicim, este by do mna napumpovali nejake svinstvo. Neverim im.

   • Achnaton, krv jedine zo žily do žily, priamo a prirodzeným natekaním! Takže už vopred treba mať nachystaného ochotného darcu s kompatibilnou krvnou skupinou. Transfúzia od A po Z pred tvojimi očami. Nemusím ti hovoriť prečo.
    Na skrátenie si dlhej chvíle môžete medzi sebou podebatiť. Ten cenný pocit vzájomnej ľudskej spolupatričnosti bude pre vás dvoch nezaplatiteľný a pretrvá až po hrob.

  • čierna sanitka

   vážnu a možno aj zbytočnú, pokiaľ nemáš dolámané kosti

  • Ty ako pacient si môžeš dohodnúť s darcami krvi, ak ich osobne poznáš a majú tvoju krvnú skupinu a sú neočkovaný ako ty, aby ich krv bola poskytnutá tebe pri operácii. Nemocnica to musí akceptovať. Porozmýšľaj najprv nad možnosťou alternatívneho liečenia, či už z tejto stránky (treba prelistovať), či sa tu už o tom nepísalo alebo aj inej.

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,dévušku z dombasu nezabili naď,heger,matovič a spol-ale ich voliči-výhodári,zapredanci,nenažranci,nemysliaci-tí škodní a ten kto takéto zbrane vyrába a nie iba ten kto ich predáva či z nich vystrelí,vrahom je nielen ten,kto vystrelí,ale aj ten,kto takúto zbraň vyrobil,či vyrába-a to sú robiši z vaších miest a obcí,vaši susedia a rodinný príslušníci,či spolužiaci,alebo priatelia,,,,vrahov nájdete skoro všade,,,,

  • mariankosmac

   dévušku z dombasu zabilo EÚ/NATO. Mám dojem že v rámci NATO máme povinnosť mať zbrane a EU/NATO nás v podstate núti ich posielať na Ukrajinu, takže bez ohľadu akých tu máme politikov, poslať by museli všetci(?). To že Čaputová s Hegerom a Naďom sa v tom aj vyžívaju je už iba smutné plus.

   • Maďarsko je tiež v NATO a EÚ a ich neprinútili posielať Ukrajine zbrane. Treba mať odvahu a sebaúctu a potom nikto nikoho neprinúti.

    • Maďarsko vyvezie svoje zbrane a vojakov na Zakarpatskú Rus a na vojensky oslabené Slovensko.

    • Nemajte ilúzie, Maďari to robia tiež, len trocha inak. Samotný maďari mi to povedali a to po madarsky tak 20 slov rozumiem.

     • Seneca reagujem na tvoj príspevok lebo je zmysluplný v plnom rozsahu & ***

     • provokater

      ja som nerozumel ani slovo po maďarsky a natrafil som v kúpeľoch na čistokrvnú maďarku, ajaj a to
      bol najlepší sex v mojom živote.

    • to je jedno kto

     no hlavne su madari napumpovani vakcinami od hora az po spodok. ti uz nemisia ist nikam. a anom, napumpoval ich hrdina orban. takze slova o sebaucte su troska mimo.

     • provokatér, ištenem, neviem síce čo šecko bolo, ale azapát určite to stálo za to…

 5. Zjavne máme pandémiu nadúmrtnosti!
  Nevyrobili ešte proti nej nejakú experimentálnu vakcínu?

  • Pandémia nadúmrtnosti je prý dobře léčitelná válečným konfliktem….kdy ti (nejen) oočkovaní odejdou bojovat za cizí zájmy….

   • Typická konvenčná medicína – prekrývanie príznakov.

    • Dokedy bude z čoho platiť média a spoluobčanov podielajúcich sa na tom, bude fungovať systém, budú ďalšie nové „choroby“ a vojny. A aj keď opustia šmakuládovci tento level matrixu, hra bude pokračovať ďalej. Faktom je, že keď niekoho oberú o všetko, tak nad ním stratia moc. To bude možno situácia, na ktorú doplatia. Uvidíme nakoľko to majú zvládnuté a pripravené.
     Vytvárajú určité superpozície v kvantovom poli mysle.
     A čo sa deje, keď všetci točia to isté čo oni ????
     No tak sa pekne ešte posiluje tvorba ich scenára….

     Začneme točiť už konečne inú superpozíciu, inú muziku, krásu, múdrosť, lásku, toleranciu, poznanie…Poďakovanie za to, že ešte stále môžme, máme ešte TU u nás mier, ešte stále hojnosť…

     Čo do prostredia dáte, to Vám prostredie bude zrkadliť …a aj zrkadlí…

     Každý si je strojcom svojho šťastia…

     • Nie celkom súhlasíme. Aj americkí indiáni točili o kráse, múdrosti, láske, tolerancii a poznaní. A ako dopadli? V rezerváciách na pokraji vyhynutia. Práveže my sme presvedčení, že treba, aby čo najviac ľudí bolo informovaných o plánoch globalistov a aktívne im do tých plánov hádzali vidly. To však samozrejme nevylučuje, že budú robiť popri tom aj tie veci, o ktorých hovoríte vy.

     • „Čierne rúcho“ je veľmi zaujímavý film. Ide v pravdivosti ešte ďalej ako ste naznačili. Boli vyvraždené milióny indiánov. Sever, stred, Južná, sami medzi sebou sa vraždili a veľmi kruto a aj beloš potom dokvitli…

      A teraz Tá zaujímavosť. Koľko bolo kmeňov ? Mali všetci rovnakú úroveň poznania ? A niektoré kmene mali šamanov, kúzelníkov, zaklínačov (dualita, plus, mínus je všade) a presne vedeli čo ich čaká alebo približne. (budúcnosť neni presne daná !!!)

      Stretol som niekoho v rezervácii v Tennessee v Apalačianskych horách a ten niekto vedel o mojom živote, čo nemohol vedieť, ale vedel som to aj ja. Tak ma to až tak neprekvapilo. A vedel aj o mojich minulých životoch (leveloch matrixu) a bolo to veľmi zaujímavé stretnutie. (Náhoda ?!)

      A takých všelijakých „kúzelníkov “ stretám celý život. Ak bude človek pripravený, učiteľ sa objaví…presne akého bude každý z Nás potrebovať.

      Akého potrebuje učiteľa tĺk, čo sa nechce učiť. Láskavého, slušného, žiak mu odpapuľuje, vynadá, opľuje… No tak treba učiteľa čo vodku predával, zarábal milióny bez chrbtovej kosti, mafiánov, všakovakých právnikov, čo v živote krížom slamu nepreložili a nevedia, čo je to ľudská práca a hodnota atď.
      „Citlivo vnímajúcich učiteľov“ si obyvateľstvo väčšinové vyvolilo. A nie vo voľbách ( To je už len následok ). Ale svojim chovaním, správaním dlhodobo žitým záujmom o také hodnoty, aké si myslí, že ich spravia šťastnými. Tak majú zrkadlo, všetci máme zrkadlo…nikto z Nás nemá presne rovnaký život.

      Na veľkú dieru, hrubá záplata. A niekto relatívne v pohode. Prečo ?

      Sa nahráme do Matrixu presne, kde potrebujeme. Vieme, čo všetko sme povystrájali v iných leveloch a Matrixu a čo všetko ešte potrebujeme dopochopiť ?
      Málokto, ale niekto sa vie pozrieť a dokonca každý z nás sa môže k tomu dostať, máme v sebe parametre na temer všetko. Samovyliečenie, naučiť sa cudzí jazyk, naučiť sa veci životu a rozvoju potrebné, alebo čo si len vyberieme. A to je už len na nás.

      Možno keby nás niekto príde pozrieť tak usúdi, že tiež akosi čudne žijeme. Do obchodu temer nechodíme, dopestujeme si čo to, meníme, kúrime drevom, spíme v chlade pod perinami, kúpeme sa ľadovej vode , zbierame bylinky a vyrábame lektvary atď…žijeme si v takej našej dobrovoľnej rezervácii akokeby (pre ostatnú rodinu sme čudní) .A že sú ešte čudnejší a samostatnejší od nás…jasné, že sú…

      Nevieme ako to dopadne ( čo to vieme, ale aj tak sa to mení stále), takže vlastne nevieme presne, ale si aj napriek celej „hre v matrixe“ akosi tak v pohode žijeme, lebo vieme.

      A preživší niektorí v rezerváciach tiež vedia, a niektorí nie a sú alkoholici, depresivní, smutní…a ich niekto núti nasilu chlastať ?, núti tu niekto nasilu ľudí chlastať, čumeť do bedne, kupovať x druhov časopisov a novín a že čo celebrity ? Alebo neviem čo ešte.

      Moja vlastná blbosť, bolesť a životné situácie ma dostali tam, kde som dnes….život (matrix) je vymyslený geniálne.

      Pálešová Ageológia dejín to pekne vykresľuje ako to ide pekne po sínusoide.

      A samozrejme je vhodné byť v obraze a mať info. A tom to tu je u Vás. Vďaka za priestor Redakcia a čosi troška na odľahčenie :

      https://www.youtube.com/watch?v=frWmDOn5Xh0

    • Definice COVID-19 (Sars COV 2) odpovídal přesně chřipce typu A, chřipce špatně diagnostikované anebo chřipce přechozené!

 6. Staněk sa v nedávnom videu vyjadril, že nová pandémia príde už tento rok a nie v 2025, ako avizoval spočiatku Gaťes. Asi je ten nárast mŕtvych príliš veľký a dynamický, budú to chcieť niečím zakryť a súčasne doočkovať tých, ktorých sa im nepodarilo, najmä deti a mládež ! Takže to ešte bude zaujímavé…

  • Nová pandémia alebo vojna.

  • Pan P.Stanek je vysoko vzdelany clovek pohybujuci sa vo vysokych kruhoch to je jasne.
   Viac som ho zacal sledovat odkedy vynadal v jednej diskusii v tv L. Kanikovii do hajzlov (Kanik je podla mna riadna hyena).
   Cez vsetok respekt k jeho vedomostiam mi na nom stale nieco nesedi. Niekto – kto ma viac znalosti to rozluskne jedna dve. Ja mozem len povedat, ze nieco mi na nom nesedi a pocitujem od zaciatku kedy som ho prvy raz sledoval. Ale pretoze sa P.Stanek vzdy staval na stranu ludskosti – aspon mi to tak pripadalo, ze sa usiluje to dat aj najavo – tak som to nejak neriesil. Ale poslednu dobu mi uz pride ako nejaky programator – oznamovatel. Oznamuje viac toho co ma prist z dielne nwo ako riesenia a sposob ako z toho von. A to robi cele roky v tomto style. A tiez kritizuje stary neokolonialny system pax Americana/Britanica co moze davat klamlivy pocit, ze stoji na strane Ludskosti. Mozno ma naozaj dobre cestne umysly ale je niekym riadeny a nevidi ci neciti to.
   Zacinam ho vidiet ako cloveka Globalistov, ktori buduju svoje centrum riadenia v Cine.

   • Staněk hovorí, že „čo nás čaká“, ale zároveň hovorí, že nás to čaká len vtedy, ak im to dovolíme. Možno by to mohol hovoriť častejšie a dôraznejšie, ale hovorí to.

    Tiež sa vyjadril, že to vyhlásenie na odopretie výkonu mimoriadnej vojenskej služby je zbytočne podávať, lebo v čase mobilizácie by sa na to neprihliadalo. To nie je pravda. Ak by chcel štát hromadne porušiť explicitne priznané ústavné právo, o ktoré sa občania podaním vyhlásenia aktívne prihlásili, tak by hrozila veľká vzbura.

    Ak nebude zákony dodržiavať štát, prečo by potom zákony mali dodržiavať ľudia? Niektorí to síce porovnávajú s pandémiou, že aj vtedy vláda nedodržiavala práva ľudí, ale toto je už o niekoľko úrovní iné, lebo nedá sa porovnávať plošné testovanie či nosenie rúška s vyslaním do vojny, kde človeku hrozí bezprostredná smrť.

    • Ano, pocul som to Stanekove vyhlasenie o odopreti mimoriadnej vojenskej sluzby.
     Mne ten jeho nazor pride trochu – ako by som to povedal – nepripustajuci inu variantu vyvoja situacie pri mobilizacii nez ako to tvrdi on. A co ked sa situacia pri povolavani nejako zvonka skomplikuje alebo sam narod ci jeho cast sa vyberie inym smerom? To nikto nemoze vediet s istotou, moze to len predpokladat a robit vsetko preto aby to tak bolo. U Staneka mi vadi, ze sice perfektne opisuje stav prostredia ktore tlaci na cloveka ale akoby mu sam predom vytycoval – predpovedal, ze takto to dopadne ked sa nespamatame. Lenze preco by to malo s nami dopadnut ako to on tvrdi a nemoze to mat desat odlisnych variant? Nemusi Preco prave ta jeho? Je snad Vsemohuci, ked ma istotu, ze to tak dopadne ako on to tvrdi? On sice casto tvrdi, ze clovek ktory sam mysli je pre system neprijatelny ale ja ked ho vnimam – ked s niekym diskutuje – tak robi to iste – nezaujima ho druha strana, ktora chce dat najavo co si mysli – jede jak rychlik bez zastavenia po predom urcenych kolajniciach – az do dalsej stanice. Ludom popri trati bez ohladu na dovod preco ho chcu zastavit – proste nezastavi. Myslim, ze on nas nevedome vedie do toho pred cim nas varuje.
     A to sa tyka aj jeho nazoru na odopretie vykonu moriadnej vojenskej sluzby.
     Toto je zatial moj nazor na Staneka.

     • Stanek je tak trochu exibicionista,ktory podlahol pocitu svojej jedinecnosti a vynimocnosti .V poslednych jeho vystupeniach v ktorych prezentuje,ze on ma tie vynimocne vlastnosti a znalosti s ktorymi sa je povinny podelit s ostatnymi(jednoduchsimi) mi pripada skor ako nejaky nabozensky guru na svojich seansach so svojimi oveckami.On sice hovori,ze svet a jeho dianie riadia bohate financne skupiny,ale este nikdy som z jeho ust nepocul povedat ,ze su to skupiny zdruzene do chazarskej zidosionisticko iluminatskej satanistickej mafii ROTHSCHILD a spol.Ak by si ich dovolil pomenovat,tak by uz nedostal moznost organizovat svoje prednasky po celom svete.

     • Detto Norbert Lichtner z Infovojny – „este nikdy som z jeho ust nepocul povedat ,ze su to skupiny zdruzene do chazarskej zidosionisticko iluminatskej satanistickej mafii ROTHSCHILD a spol.Ak by si ich dovolil pomenovat,tak by uz nedostal moznost organizovat“ v rámci globálneho systému bŕzd a protivách – globalistický formát Infovojna.sk!

    • Prof.Staněka sledujenm zhruba od obdobia, kedy aj V.V.Pjakina, takže môžem porovnať v čom je rozdiel – nie v obsahu vedomostí, ale v konceptualite – a v tej Staněk zaostáva – Seneca to vyjadril v nedostatku „ponuk riešení“. V čom je možný problém.

     Staněk sa vyjadril, že jeho hobby je zber informácií /v tom sme zajedno/. Niekto zbiera pivné etikety – niekto informácie. Potom je tu ďalší filter – zber „všetkých možných“ informácií a tzv. eklektický zber informácií, t.j. vybraných, tématicky vybraných informácií. Odbočím – Staněkovi zjavne uniká informácia – teória exozómov – pretože by musel zmeniť paradigmu medicíny a úplne si prevrátiť to, čo študuje – eklekticky vybrané medicínske informácie. A to už presahuje časový rámec zberu informácií pre jediného človeka. A – ak niekto chce niečo menežovať – musí si určiť filter dôležitých a nedôležitých informácií. Zaoberať sa teóriou exozómov by znamenalo pre Staněka – zahodiť doterajšie informácie – zahodiť aj im venovaný čas! A toto absolútna väčšina ľudí neurobí – toto urobia len výnimoční jednotlivci na celej planéte. Teraz inak.

     Staněk pracoval pre Mečiarovu vládu, pre Ficovu vládu a „pre Pellegríniho“ A Pellegrini je masón!
     Neviem, na čom sa rozišli, ale Staněk bol zrejme ten, ktorý stál za ich tzv. stabilnou vládou – ale Staněk musel zároveň vidieť to spiknutie! Skrátim.

     Poznám sklamanie z toho, keď človek vstúpi s určitými ideálmi do určitého spolku a potom zistí, ako sa osral a ako je všetko inak! Staněk je tuším aj členom-hosťom Koreňov – a to sú všetko mečiarovci! Odstavení od moci – od riadenia. Zapšknutí.

     Staněk má tuším 74 rokov – teda slušne povedané – už na kahánku. Z môjho pohľadu je odstavený od potenciánych mocenských štruktúr- možno kvôli svojmu idealizmu a nie ovládateľnost-korumpovateľnsti. Preto je – hoci by sa hodil – odstavený aj od postu prezidenta SR. Prosto nezapadá – nebude bábka. Ako poradca vlád splnil svoju úlohu na dočasnej stabilizácii riadenia – ale už mu nikto nedovolí rozhodovať z pozície prezidenta o správnosti riadiacich schopností tých ostatných – riadených. Navyše – hobby v zbieraní eklektických-vybraných informácií – neznamená automaticky ich konceptuálne využitie. Myslím, že v tomto by som prirovnal prof.Staneka ku Clouds – banku informácií. Ale mi potrebujeme aj operačný systém, ktorý by jednoznačne pracoval pre nás. A v tomto je Staněk nekonzistentný, pretože si stále necháva otvorené dvierka k tým, ktorí by mu umožnili tieto informácie podľa jeho názoru aj uplatniť. Nikdy nevystúpil proti konkrétnym osobám či globálnym štruktúram. Takto fungujú všetci vedci – potrebujú príležitosť uplatniť si niečo vo svojom „vedeckom“ svete. Skrátim.

     Staněk si mysím dobre uvedomuje, že jeho informácie sa cez jeho relácie dostanú v lepšom prípade len k pár tisíc ľuďom. Ale keby mohol pracovať pre vládu konzistentne so svojím svedomím – mohol by tieto informácie aplikovať v prospech miliónov ľudí. Lenže to by musel pracovať zároveň proti globalistom – a to spojiť nejde! Myslím, že Stanek si dobre uvedomuje svoju stratenosť – tak stratenosť intelektuálnu v mase ľudí nedotknutých poznaním – tak stratenosť – hoci múdreho človeka – tak nepotrebného-nevhodného-neprípustného človeka pre tento systém, pre ktorý je z podstaty svojho vzdelania, uvedomelosti, svedomia – pre teno systém neprijateľný! MUKL!

     Hlas prezrádza veľa – počúvajte vypätosť v jeho hlase – niekedy až zúfalstvo, ktorým sa snaží niečo vykričať – prekričať! Kadencia slov – často znehodnocuje jeho prejav – zúfalá snaha dať zo seba čo najviac info za daný čas a zároveň apelovať! Ale stále ešte v sebe nenašiel odvahu – ukázať na to všetko zlo prstom – pretože ako vnútorne zúfalý – čaká na príležitosť, ktorú mu už nikto nedá! Ja by som mu ju dal. Myslím, že je v situácii, keď by sa „človek spolčil aj s diablom, aby naplnil svoj život“ – ale zároveň vie – kam by viedlo spolčenie sa s diablom. Ďalšia stratená existencia na vyššom leveli – z jeho pohľadu sú učite jeho pracovné-kariérne úspechy len prkotiny – pokiaľ nedokáže naplniť svoj ideál.

     • Koľkí z nás naplnia svoj ideál? Väčšina iba slovami a skutek utek, ako hovoria v Česku. Každý nech začne od seba , v kritizovaní sme odborníci na n-tu!

     • Luciska – opäť kusanec! Nepochopenie! Idiotizmus! A opäť „skutek utek a kritika“! Ja sa kurva snažím Staněka pochopiť a nie ho kritizovať! Vy ste tu mnohí mimo bežných komunikačných kanálov = vykoľajené vozy! Ale tomuto ja rozumiem!

      Stanek – ty trúba – je vynimočný človek, ktorý tie ideály má! Otázka neznie – koľko ľudí nenaplní svoje ideály – ale koľkí ich vôbec majú! Pretože ak by ich mali – v živote by 95% nepracovalo len kvôli peniazom a aby mali prácu! Tiež som pracoval tam, kde som nechcel – lebo deti a tiež som sa potreboval uživiť! Ale vždy som smeroval k svojmu ideálu!

      No a teraz mi vysvetli – v čom je podstata tvojej reakcie! Lebo to, že tak ja, ako aj Staněk na svojej úrovni – som svoje ideály – napriek prekážkam – nestratil! A ujasnime si, že ja nehovorím o romantike – ja hovorím o ideáloch, ktoré sú nad mojou maličkosťou! Ale vždy sa musí nájsť nejaký potkan!

     • Maroš, márnosť šedivá, ponor ju do piva, prečo kecáš do Staněka, to sa radšej napi mlieka. Veď ten to má na kahanku, ty máš v duši malú ranku, v trenírkach zas túžbu nosíš,badateľov stále kosíš, za to že ti Zuza nedá, nesme trpieť celá trieda…

     • Všecko bych mu odkýval a najedou bum a je z něho technokratit co si to zdůvodnil „globalista depopulacionista a eugenik, jak daleko je to od koviďáka? Pochoduje nějakým směrem ale najednou se otočí a nastavuje hnátu. Ale to po rokách.

   • Aj keď je niekto vzdelaný ako „fras“ a chápe a vidí, nemusí vidieť východisko, respektíve vidí, len to čo ho pustí vlastné poznanie. Bruna upálili, Galilea uvaznili, Kopernik mal problémy, Sokrates, Seneca, Einstain, Tesla musel byt ticho, Bohr, na začiatku sa im smiala celá akože vedecka obec…

    Inkvizícia je stále prítomná. Znovu objavená múdrosť a poznanie neni v záujme vládcov.

    Prečo sa tak potláča bylinkárstvo, homeopatia a veškerá fungujúca alternatíva….a to nehovorím o ešte iných srandách, čo sa dajú zažiť, že človek čučí jak puk a pritom Kvantové teórie to už dokážu vysvetliť akože „zázraky“ vyliečenia. Taký aboriginery „spievanie kostiam“ a X ďalších info.

    Komu vadia vzdelaní ľudia, kto potrebuje nevedomý dav…

    Je len na každom z nás ako ďaleko si dovolíme poznať a spoznať a pochopiť…

    Nič nieje nemožné…možné je takmer všetko…akurát to treba chápať…treba vedieť a na to je poznanie a to oslobodzuje….

    No prosto úžas v priamom prenose…

   • Vystihli ste to! Len hovorí čo príde a straší, bez akéhokoľvek receptu na riešenie. Akoby jeho úlohou bolo pomaly pripravovať ľudí n to, čo prichádza, aby neboli tak šokovaní. Nezabúdajme však ešte na jeden detail, tento pánko je spriaznený so SMERom a SMER vyrobil + sa chváli svojimi čurákmi ako Lajčiak, Ševčovič, Kažimír a pod. globalisti a milovníci jadra či WEF. Takže ja jeho výhlasenia niekedy pripomínam, ale ako človeka beriem s nemalou rezervou !

    • Nakoniec ho vykopli, Tí ktorím pomáhal. História sa opakuje. Jeho spôsob podávania informácií má svoje opodstatnenie. Riešenia, ktoré navrhoval do času, sa ale už nepáčili chlapcom pri moci, nehrali do karát. A dnes sa už tie riešenia ani niektoré nedajú uplatniť.

     Môj názor je, že je sám za seba, v pravde a vie ešte omnoho viac ako hovorí, a že toho hovorí dosť. Že sa nestotožňuje s určitými alternatívnymi pohľadmi má tiež svoj význam a dá sa chápať. Je to jeho vec. Ja osobne mu želám, nech sa mu darí, lebo vie čo robí…a aj si za to bude „akože“ zodpovedať, tak ako ja a aj my všetci.

     Si predstavte, že by začal točiť o tom, čo tu sem tam dáme do placu my niektorí. Šak by ho väčšina obyvateľstva mala za ….., tak ako nás niektorí majú tu za….čudných.

     Tak ako úprimne, ale netakticky a politicky nevyzreto raz jedna prezidentska kandidátka, čo to o sebe porozprávala a bolo vymalované. Média a podplatené média sa už postarali. A pri tom možno to najkvalitnejšie, čo bolo k mání…v danom čase.

     Rozprávať striebro, mlčať zlato…aj to treba vedieť.

     Stále sa učíme.

  • Asi nás navštíví zelení mužíčkové (anebo falešná invaze z vesmíru), je vhodné sledovat oblohu….
   tento report je dost zajímavý
   https://tadesco.org/konec-rockefellerovy-vlady-a-zacatek-zlateho-veku-vodiku/

   • Mimozemšťania sú pred nami vo vývoji milióny až miliardy rokov. Ak by nás chceli zlikvidovať, tak by sa tak už stalo. Vlády satanistického západu tvrdia, že proti nim musíme bojovať, lebo nás unášajú a podobné nezmysly. Ide im o moc, preto nás zastrašujú. Žiadny mimozemšťan nikdy neublížil pozemšťanovi.

    • Лаитаз Откин

     Dobri mimozemšťania šťia mimo Zem.Zli aj na ñu.
     Ak vlady pripravia falosnu invaziu mimonov,znamena to ze treba hladat tych mimonov ktori vlady podporuju(ukryti vacsinou v podzemi) a nie tych ktorych vlady oznacia ako nepriatelov.
     Mozno povedia ze su medzi nami-prezleceni za ludi a nariadia zase nejake geneticke testy,aby pokracovali v genocide ludi.

    • „Mimozemstania“ niesu pred nami miliardy rokov – to urcite nie – max niekolko milionov. Ale ich vyvoj mohol ist aj nespravnym smerom. Technolgicky a mentalne – intelektualne mozu byt nam nepredstavitelne vyspeli ale nic im to nepomoze ked je zanedbany ich duchovny rozmer. Vstetky tri zlozky by sa mali vyvijat sucasne – fyzicka, mentalna a duchovna – pricom duchovna zabezpecuje spojenie so Stvoritelom a vedenie. Ak je duchovna zlozka zanedbana tak ju tie ostatne uz nijako nenahradia, vyvoj ide do slepej ulicky. Ziadny rozum, ziadny intelekt, celostne poznanie nenahradi duchovny rozmer. Ak sa niekto chce pozriet na predstavitelov mimozemskej civilizacie ktora stagnovala a zdegenerovala tak nech sa pozrie kludne aj na tv – na nejake scifi – na tie holohlave zrudy z ufo. Neuvidi inu rasu ale ludsku rasu ktora nevyuzila dary od Stvorilela a nechala sa zviest na slepu kolaj vyvoja.
     A tak aj vyzeraju ich predstavitelia a ich vyzor odzrkadluje stupen degradacie ludskej rasy. Stvorenie a jeho malicka dvojdielna cast – viditelny a neviditelny vesmir niesu holubnik kde sa zivot oganizuje ako sa mu zachce. Vo vesmire niesu ziadne ine rasy, len ludska rasa na roznych stupnoch evolucneho vyvoja ci upadku. A to ostatne mimo normalu vo vesmire su nasledky a vysledky zasahov do genetiky ludi, zvierat, rastlin – neopravnene experimentovanie. Je to pohrdanie tym co ludskej rase bolo Zhora dane pre jej vyvoj (len nevedomec chce nieco viac aj ked ma vsetkeho hojnost). Ten ich vyzor sam o sebe je indikator ze duchovny vyvoj u nich stagnuje.
     Ved pozrite – uz len u nas na Zemi – na krasnu vznesenu cistu, jemnu, laskavu a duchovne zrelu zenu a pozrite na „zenu“ postavajucu pri krcme z pivom a cigaretou, odpluvajucu si kam sa jej chce, v tridsiatke zvraskavenu ako sesdesiatnicka, s pohladom vypovedajucim o absolutnom nezaujme o akekolvek vedomosti natoz o perly duchovneho poznania. Su to dve zeny na jednej planete a aky neopisatelny je medzi nimi rozdiel. Obe mali na zaciatku svojho evolucneho vyvoja – mnoho (inkarnacii nazad) rovnake podmienky a dostali od Stvoritela rovnake dary pre svoj vyvoj. Ten rozdiel medzi nimi si vsimne aj obmedzenec.
     Ako teda maju vyzerat predstavitelia ludskej rasy – na nejakej inej planete ci v nizkom astrale ktora degeneruje statisice rokov a aby sa udrzala v toku zivotnej energie musi ju kradnut inym civilizaciam roznymi praktikami z ich biopoli?
     A samozrejme, ze sa radi inkarnuju na Zem do tiel ludi – je im tu dobre ako v raji – ich zlo sa im tu neoplaca zlom ako u ich „doma“. Inkarnuju sa a vefia ako – vo chvili ked vstupuje duch obaleny dusou do fyzickeho plodu v tele zeny tak vo chvili ked je ta dotycna zena v nejakom jej neprijemnom dusevnom rozpolozeni – ked je oslabena jej vola – duch – tak sa taki votrelci dokazu zmocnit plodu a inkarnuju sa na Zem nepravom. Svetlejsiu dusu proste vytlacia, vacsinou je ich na to viac a vyzaruju pole ktore pravoplatny drzitel buduceho tela nevydrzi a neinkarnuje sa. A tak tu mame v ludskych telach „mimozemstanov“ – votrelcov – teda ludi, ktori na Zem vobec nepatria. A pretoze v tejto hustote hmoty sa ludske fyzicke telo cloveka nedokaze rychlo menit podla podoby duse v nej inkarnovanej tak dlhe desatrocia moze byt velmi skareda dusa v krasnom tele bez jeho zmeny.
     Moze to byt priemerne vyzerajuci clovek ale aj napr. nadherna modelka. Jedine co ich moze odhalit je ich povaha (dusa) a charakter (duch – jadro).
     Kolkokrat si clovek povie napr. „taka nadherna zena a taka bezcitna a bezcharakterna striga!“.
     Alebo – „ten pracovnik v tej banke je ale fesak“- a pritom to moze byt zloduch ale javi sa ako vysokovzdelany intelektual, s okazalym prejavom, pozorny, taktny – ale vnutri je len zlo – duch.

     • A to dokladované mesto v Antarktíde ešte aj MSM to zverejnili.
      Vek 1 800 000 000 rokov.

     • Pre Vladimir:
      Ten vek nehra rolu – ak civilizacia ide cestou evolucie tak ako ma tak sa posuva po pravitocivej sirale nahor ale pi skokoch. To znamena ze po urcitych obdobiach opusta urcitu hustotu hmoty a vibracne „stupa“. A ten rozdiel tych hmôt je taky velky ze civiliacie v tej nizsej absolutne nevidia a nepocituju tu “ vyssiu“ jemnejsiu. Takze nikto – ktovsa vyvija ako ma – tu neostava trcat v jednej frekvencii miliony rokov a vobec nie miliardy. Jedine ti ktori stagnuju a degeneruju. Takze ak sa povie ze technologicky su jedni od druhych vyspelejsi o miliardy rokov tak je to nezmysel. Ved co by tu este robili ked sa mozu ako civilizacia posunut na vyssiu uroven zdokonalenia?
      Nektore planety vo vibracnej urovni Zeme mozu vyzerat ako mrtve ale v ich vyssich vibracnych pasmach vacsinou prekvita zivot. Niektore sa rodia a pripravuju prijat ludske nevedome zarodky zoslane Zhora aby sa z nich vyvinuli zreli duchovia – ludia a ine zasa „dozivaju“ a prebieha u nich urcity stupen rozkladu az na zakladne prvky.
      Pre civilizacie proste nema zmysel zostavat v prvom rocniku zs ked je su pripraveni vstupit do druheho – vyssieho. Nech by tam robili cokolvek – keby ostali v prvom rocniku – ich vyvoj by sa zastavil a stagnoval a viedol k ich degeneracii. Pohyb nahor musi pokracovat.

 7. Vypínajú nám tu na noc svetlo – ľubovoľne, od podvečera na niekoľko hodín, potom znova ide, ale iba v niekoľkých miestnostiach… na druhý deň sa rozsvieti už od polnoci a odstavené sú iné miestnosti… túto – (po celú) noc už od podvečera – mi nesvietilo nikde… pozabudli len na jedinú zásuvku, našťastie na tú, na ktorú mám napojený počítač.
  Čo je to za prepodivná hra? Nie je predsa možné, aby za normálnych okolností elektrika raz išla, raz nie; raz v kuchyni áno, potom zas ani tam nie…po niekoľkých hodinách znova fungovala, ale iba niekde – a vždy dakde inde…

  • Nemôžu vám vypínať elektriku len v niektorých miestnostiach domu, lebo takto to nefunguje. Skôr máte vy nejakú poruchu vo vašej rozvodnej skrinke s poistkami.

   • – čudné je hlavne to, že to vypínanie je nepochopiteľne nepravidelné, rovnako ako „záhadné“ je aj halabala fungovanie pouličnej lampy (iba nedávno boli nahradené staré kvalitné xenony týmto novodobým „zázrakom“)

    • Mne blbla elektrika ked som mal problemy s nulakom v jednej krabicke v stene. Bolo tam zoskvarene tie vagosvorky. Dal som tam – staru klasiku cokoladky – skor som to tam narval. Ale aj tak to potom stale blblo a niektore okruhy v dome isli a niektore nie a na striedacku. Poistkova skrina bola ok. Tak reku idem od skrine na stlpe – idem od zaciatku – a pod prudom som rozobral tu skrinu s troma poistkami a nasiel som tam dve grilovane mysi ktore mi prepajali nulak s fazou. Tak som tie hrube kable cvakol odblankoval – mali spalene konce aj s buzirkou. Potom som vsetko vycistil a dal dokopy. Tie mysi rozozrali na tej krabici zospodu take gumove tesnienie okolo kabla (kabel bol ok – ten im nechutil – asi bol tvrdsi) a isli sa tam ubytovat na zimu ci robit hniezdo.
     Moc sa im to nevyplatilo. Nikdy by som predtym neveril akym uzkym priestorom sa mys dokaze precpat. Bolo to nebezpecne robit pod napatim 380v, dal som si dreveny rebrik a spoliehal na moje dlhorocne modelarske skusenosti kde pri takej preciznej praci treba sledovat kazdy pohyb svojich ruk a celeho tela.

     • Všeličo je možné…robiť pod šťavou treba naozaj veľmi, veľmi obozretne. Ja nepoužívam vagošky a ani nebudem. Klasické venčeky, lebo ak sa voľačo potentuje, cez venčeky ľahko prezvoním.

      Známy kúpil piano a keď sme ho dotrepali cca 400kg, tak vnútri krásne múmie myšiek.

      Opatrnosti nikdy nieje nazvyš, hlavne v dnešnej dobe…

  • Objektívne

   Aj u nás vypínajú svetlo, ale to, ktoré svieti vonku na ulici. Večer po 23.00 je všade tma až do 5.00 ráno. Elektrinu v domoch to neovlivňuje.

   • Aj u nás to bolo presne v tomto čase; náhle a nepravidelné kmitanie dodávky elektriny (vonku a z ničohonič aj v mojom interéri) je záležitosťou iba niekoľkých posledných dní.

    • Objektívne

     V prípade, že je dodávka el.energie riešená cez tie nové digitálne elektromery, tak je to možné. Tie dokážu zapínať/vypínať jednotlivé okruhy inštalácie, alebo aj konkrétne spotrebiče (ak sú na to pripravené) priamo z ústredia energetických závodov. Najnovšie sa to robí nepravidelne v časoch kedy nastáva energetická špička a to preto aby sa nerozpadla sieť. Je to riadené cez hromadné diaľkové ovládanie (HDO). Záleží ako je spravená inštalácia. Je to možné spraviť aj tak aby to fungovalo ako pred tým.

     HDO slúži na prenášanie povelov týkajúce sa prepínania taríf na elektromere a ovládanie blokovaných priamo výhrevných a
     akumulačných spotrebičov po štandardných distribučných sieťach. Vysielače HDO vysielajú do elektrickej siete na rôznych frekvenciách signály HDO. Z týchto signálov vznikajú telegramy HDO. Každý telegram obsahuje presne definovaný štartovací impulz (štart bit) a pracovné impulzy (pracovné bity). Pomocou pracovných impulzov sú adresované jednotlivé skupiny elektrických spotrebičov a niektoré impulzy znamenajú povel na zapnutie resp. vypnutie spotrebičov.

  • Ak bývate v byte v činžiaku, je nemožné vám vypínať niektoré miestnosi, lebo máte v byte len jednu fázu, 220 voltov. Ale ak bývate v dome, kde máte zavedených 380 voltov miestnosti a zásuvky napojené na rôzne fázy, potom by bolo moné, že postupnme vypínajú fázy, alebo ako píše redakcia, môete mať robmém v rozvodnej skriny.

 8. Hele, mimo téma, ale..
  Nejen lidé budou jíst hmyz, ale i zvířata – viz zde kmivo BRIT CARE pro psy:
  i.postimg.cc/BQFm6hxJ/psycvrci.jpg

  Následující produkty „pro širokou veřejnost“ budou v prodeji s přidanými cvrčky (Acheta domesticus):
  – Vícezrnný chléb – Vícezrnné rohlíky – Sušenky a tyčinky – Cereální tyčinky – Suché premixy pro pečivo – Sušenky – suché plněné a neplněné těstovinové výrobky – omáčky – výrobky z brambor – Pokrmy na bázi luštěnin a zeleniny – Pizza – Obecné těstoviny a výrobky ze sušené syrovátky – Masové analogy (vegetariánské alternativy masa) – Polévky a polévkové koncentráty, polévkový prášek – Svačinky na bázi kukuřičné mouky – Nápoje podobné pivu – Čokoládové výrobky, ořechy a olejnatá semena – Svačiny (kromě chipsů) a všechny masné polotovary..

  !! K věci: Tento prášek – z cvrčků – obsahuje chytin, který naše střeva neumí zpracovat, je to však velmi chutný polysacharid pro rakovinu, parazity, plísně a téměř cokoliv co způsobuje onemocnění. Hmyz také obsahuje metamorfní steroidy, zejména ekdysteron !!

  V ANGLIČTINĚ k otázce: Jaká je budoucnost potravin? Odpověď, zde:
  justpaste.it/gideon-intel-drop-26
  justpaste.it/gideon-intel-drop-27

  Neví už někdo, kdy se spustí CSRQ?!

  • hľadač pravdy

   ,,Neví už někdo, kdy se spustí CSRQ?!”
   =========================================================
   My sme tu vo väčšine iba jednoduchí, obyčajní ľudia, sledujúci dianie vo svete, ktorého sme aj sami účastníkmi. Komentujúci na tomto webovom portáli (aj na ďalších) si skladajú mozaiku videnia sveta z dostupných (dez)informácií, ktoré v sebe spracúvajú a na základe svojho presvedčenia, ideológie, vierovyznania, pohľadu na svet, znalostí, vedomostí, atď. z toho vzniká výstup vo forme príspevkov, ktoré tu potom jednotlivci zverejňujú.

   Takže na takúto otázku tu nedá nikto presnú odpoveď – nie sme zasvätencami najvyšších slobodomurárskych superlóží, či presnejšie nie sme členmi ,,satanovej synagogy”!

   Kedy sa spustí CSRQ (a či sa to bude takto vôbec volať?) to môžme iba odhadovať!
   Vyzerá to tak, že teraz je na ,,programe dňa” (okrem iného) zavedenie v celom svete CBDC, čiže zavedenie digitálnych ,,národných” mien centrálnych bánk v jednotlivých štátoch sveta. Toto by mohlo prebiehať pravdepodobne v rokoch 2023-2024, možno aj v r.2025? Minulý týždeň najvyšší nadnárodní slobodomurári ohlásili spustenie UDPN, teda ,,Univerzálnej siete digitálnych platieb”. Takže jednosvetoví spiklenci si toto teraz budú postupne zavádzať do spoločnosti, testovať to v reálnych podmienkach a postupne ,,vychytávať muchy” pred finálnym zrušením hotovosti a spustením výlučne iba – v prvom slede najprv zrejme programovateľných digitálnych mien ,,národných štátov”, ktoré nakoniec najpravdepodobnejšie budú zlúčené do jednej celosvetovej digitálnej programovateľnej meny a až potom, prípadne súčasne spolu s tým sa pravdepodobne spustí aj CSRQ (alebo niečo také), čo by mohlo byť odhadom tak niekedy na prelome rokov 2025/2026?, prípadne niekedy v roku 2026? Je to iba môj odhad, ktorý môže byť nesprávny, môže to byť už aj skôr!
   ———————————————————————————————————
   Softvér CSRQ-SM (Social Management) je program, ktorý budú používať vybrané vládne a bankové inštitúcie na celom svete, keď nastane finančný reset.

   Finančný reset bude úplnou reštrukturalizáciou súčasného systému, ktorá zo dňa na deň odstráni všetky existujúce fiat meny. Softvér CSRQ-SM zachytí všetky bankové transakcie, všetky transakcie kreditnými a debetnými kartami a všetky známe finančné transakcie v priebehu 3 až 5 dní po aktivácii systému.

   Mena, ktorá sa plánuje používať, je známa ako USDR. Napríklad pre tých, ktorí majú účet v japonskej banke, budú ich jeny zo dňa na deň prepočítané na USDR. Nový systém budú používať takmer všetky krajiny na Zemi. Softvér je navrhnutý tak, aby centrálne spracovával všetky finančné transakcie a vydával sociálne kreditné skóre pre všetkých používateľov.

   Ľudia budú zdieľať svoj stav sociálneho skóre online a navzájom si ho porovnávať. Podporovať to budú médiá a vláda.

   Každá trieda v rámci softvérovej aplikácie CSRQ-SM má špecifické parametre. Každá trieda obsahuje desiatky metrík a premenných. Nižšie sú uvedené tie najzákladnejšie, ktoré sa zobrazujú v profile účtu pri zaradení do frontu….

   Ide o softvérový balík, ktorý prevedie všetky finančné transakcie zo súčasného bankového systému SWIFT do nového systému založeného na blockchaine. Očakáva sa, že sa to uskutoční v priebehu 3 až 5 dní v budúcnosti, keď bude uvedený do prevádzky. Prinesie so sebou aj veľmi robustný systém sociálneho kreditu a sledovania.

   Nazývajú ho aplikáciou. Funguje na mobilných zariadeniach a počítačoch. Je navrhnutá ako back-end, webové používateľské rozhranie, ktoré môžu používať štátni úradníci a bankári. Stále sa vyvíja, takže sme zatiaľ videli niekoľko rôznych generácií, jeden týždeň niečo pridajú, ďalší týždeň to odstránia. Farebná schéma sa zatiaľ zmenila dvakrát, takže sa zaoberajú zdokonaľovaním používateľského rozhrania. Celkovo je jeho funkčnosť jednoduchá.

   Je veľmi podobná bankovej aplikácii, ktorú používate pri prihlasovaní do svojej banky, plus aspekt sociálneho kreditu, až na to, že ide o aplikáciu na pozadí, ktorá nie je určená na verejné použitie. Verejnosť nakoniec bude mať niečo podobné, chystá sa vydať aplikáciu aj pre verejnosť a tiež každá banka bude aktualizovať svoje vlastné aplikácie, aby odrážali všetky tieto nové zmeny. Názov pre verejnosť pravdepodobne nebude CSRQ-SM.

   V hlavnom rozhraní sú všetky informácie a sú z neho prístupné. Môžeme načítať profily, vidieť stav triedy ľudí, obmedzenia, pokuty, úvery, všetko.
   ———————————————————————————————————
   poznámky:
   * CBDC (Central Bank Digital Currency) = Digitálne meny centrálnych bánk
   * UDPN (Universal Digital Payments Network) = Univerzálna sieť digitálnych platieb
   * USDR – USDReserve = Americký rezervný dolár, je kryptomena viazaná na zlato, ktorá môže udržiavať vzťah jedna k jednej s dolárom. Rezervný dolár USD alebo USDR funguje ako kryptografický digitálny platobný token. Hlavným cieľom USDR je rozšíriť svoju prítomnosť vo svete v súlade so švajčiarskym právom, ako aj získať uznanie ako nevyhnutný spôsob platby pre všetkých investorov.
   USDReserve je medzinárodný platobný token navrhnutý tak, aby ponúkal najlepšiu finančnú technológiu v tradičnom finančnom svete s pridanými výhodami technológie blockchain, je vyvinutý na inteligentnom reťazci Ethereum a Binance.

   • Лаитаз Откин

    Len doplnim skupiny CSRQ-ak mozem.
    C-common-normal-ovca co poslucha matrix
    S-sovereign-zmrdi a zradcovia,elitaci alebo ich vyssi sluhovia-malo obmedzeni ak vobec nejake
    R-myslim ze restricted-teda cierna ovca
    Q-karantena-ovca v naprave.
    Teda zmodernizovany kastovy system-akoze pre „dobro“ ludi,nic viac

 9. Ak bývate v byte v činžiaku, je nemožné vám vypínať niektoré miestnosi, lebo máte v byte len jednu fázu, 220 voltov. Ale ak bývate v dome, kde máte zavedených 380 voltov miestnosti a zásuvky napojené na rôzne fázy, potom by bolo moné, že postupnme vypínajú fázy, alebo ako píše redakcia, môete mať robmém v rozvodnej skriny.

  • Vďaka za reakciu. To je práve tá záhada, že to hore-dole nepravidelne kmitá v súkromnom, ale aj vo verejnom zdroji svetla. Sporadicky aj nezávisle súkromného zdroja od verejného. Časová „rozfázovanosť“ je tam evidentná.
   Zájdem do distribučného centra príslušného dodávateľa elektriny; asi odtiaľ bude treba začať.

   • Лаитаз Откин

    Opytaj sa susedov najprv ci tiez maju nepravidelne dodavky elektriny.Ak maju,tak chyba nebude v elektrickom systeme tvojho domu.Ak nemaju vypadky,tak to mas kvoli 1.chybe v dome alebo 2.kvoli smartmetru(riadene vypinanie),no ak v rovnaky cas tiez vypne 3.poulicna lampa,tak to nebude ani kvoli chybe v tvojom dome ani kvoli smart metru-logika.
    Niektore domy stale nemaju smart metre a ine maju.

    • Ale no vitaj, zatiaľ ni.kto, už dávno si sa v mojom okne nezjavil…mala som obavy, že po preazbukovaní svojho pseudonymu vstúpiš doňho už jedine s kalašnikovom…
     Čo sa týka konzultácie so susedmi, odtiaľ by začal asi každý, ibaže títo moji, žiaľ, nebývajú až tak blízko a navyše chodia „spávať so sliepkami“, takže to nemajú časovo vypozorované.
     Откин! Лаитаз! Ja – a dávať do súvislosti činnosť mojich, ešte ušetrených, teplučkých Volfrámových žiaroviek s novodobým LEDbordelom mestských pouličných žiaričov… ale no! Veď to je ako porovnávať tráviace ústrojenstvo človeka s kravičkinou knihou.
     A nie že ma chytíš za slovo; ty vieš, ako tá posledná veta bola myslená🙂

     • Лаитаз Откин

      Poulicne led-ky su hnus-studene biele svetlo.Ako v base.Tie teple led-ky este ujdu.

     • Sú menšie zlo, ako studené, aj ja to tak vnímam – ale na wolfrámky nemajú…
      Ktovie, aké nám ešte vymyslia na úplnú devastáciu nášho organizmu. A namiesto okuliarov budeme nosiť ďalekohľady.

     • Лаитаз Откин

      Ked uz ledky tak na pracu sa odporucaju biele ledky a na relax teple.Tie dalekohlady nam ale daju naopak lebo aby sme videli daleko nie je pre nich ziaduce.

     • A budú všade chodiť s nami, aby sme si ich nezvrtli. Lenže ich je oveľa menej, ako oviec. To na jedného sliediča/zvŕtača pripadne ozrutánske stádo. Za pomoci akej techniky zvládne sliedič ustriehnuť aj preklopiť správne videnie toľkých oviec?

 10. Ale nič sa predsa v našej gubernii nedeje ! Všetci sú spokojní a radujú sa, že covid je preč ! Mainstream, politici, právnici a lekári mlčia… akože žiadny nárast úmrtí a spomínaných chorôb vedených ako vedl. účinky mňamiek. A obete sú najlepšie, tie už aj zabudli a nechcú nič pripustiť, nieto sa ešte o tom baviť, hoci by im na zástavu srdca zomreli 3 susedia, svokra, bratranec a kolega v práci… Proste no comment ! Nuž a tá, ktorým to došlo a majú vážne zdravotné problémy sú ticho tiež, lebo sa hanbia za to, akú kravinu urobili s tými mňamkami ! Čo za spoločnosť…

 11. V letech 1970 až 2020 zemřelo na zástavu srdce 1312 sportovců, ale v letech 2021 až 2022 jich na zástavu srdce zemřelo 1598.. Ovšem, nemá to samozřejmě žádnou spojitost s „očkováním“
  Povšimněte si, že politikům a vrcholným propagátorům nic není, vždy jen obětem, kterým to nutili!

  • Лаитаз Откин

   Sice by bolo treba zohladnit aj prirastok obyvatelstva od 70.rokov (ak vobec nejaky bol,lebo aj statisti casto klamu),ale tak ze za jeden rok je viac umrti ako za 50 rokov uz o niecom svedci

   • Podľa mňa sa zle interpretuje počet úmrtí namiesto minimálneho prírastku detí – u nás v dedine úmrtia akože priemer, ale počet narodených presne polovica! Sociálne inžinierstvo a sterilizácia! V čase biedy chudoba privíta zdroje z dedičstva, takže to srať nikoho nebude! A to je plán!

 12. Ještě čekáme na kulturní frontu a ve finále přijdou politické neziskovky v čele s pornohercem Jandou a jeho evropskýma hodnotama.
  https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_img_E_E/WJQCFUy.jpeg

  • Mne je trocha luto prof. Jana Kellera, ktory – podla mna chcel este zachranit zvysky socialnej politiky v CR – ked sa rozhodol vstupit na podu europarlamentu za CSSD.
   Dost dobre vtedy vysvetloval vedeniu CSSD co im ako lavicovej strane zostalo este v rukach – cim este mozu oslovit obyvateov CR a na com budovat dalsiu politiku smerom k narodu.
   Vedenie CSSD Kellera nebrali vazne a uz v tej dobe ked s nimi zacal komunikovat – uz vtedy mali uplne ine plany absolutne nezlucitelne zo socialnou politikou, ktoru Keller prezentoval. A v europarlamente podla mna dostal studensiu sprchu ako nejaky mlady naivny proromsky aktivista na luniku 9 v den ked sa dava podpora.
   Myslim, ze sa dost sklamal, vytriezvel a stratil cast zivotnej energie – tak mi pripada posledne roky. Za dobrotu – na zebrotu. Niekto by to mohol zhodnotit „za hlupost sa plati“. Ale ja si myslim, ze mal co CSSD ponuknut na sklonku jej zivota pred jej zaciatkom antisocialnej politiky a skor tu plati to „za dobrotu na zebrotu“.

 13. Ono je to tak, pár bohatých špekulantov blízkych vláde skúpia energiu, ktorá svoju výstupnú cenu nezmenila, lebo je väčšinou z jadra a potom ju s tisíc percentným ziskom predávajú a obce a mestá potom šetria na ľuďoch. A nielen to. Deti v školách mrznú, lebo títo hajzli chcú zarobiť. Školy žijú z mestských rozpočtov a mestá, obce a školy musia šetriť ešte aj na deťoch, ktorých sa rodí stále menej. Všetko podľa plánu globalistov. Ľudia veď sa zobudte, prestante im platiť, hladujete len preto, že týmto zmrdom sú málo milióny, oni chcú mať rýchlo miliardy. Ak to takto pôjde ďalej zoberú vám byty, domy, deti a vy budete žrať trávu a oni sa vám budú smiať, aký ste sprostí, že ste sa tak ľahko nechali oklamať a okradnúť. A uvedomte si koľko krát ste im už naleteli na tie sladké reči od handier na ksichte proti chorobe, ktorá neexistuje plus testovanie falošnými testami, ktoré vlády kupovali niekoľko rokov pred plandémiou. A poniektorí z vás ste sa nechali napichať sajrajtom, ktorý škodí vášmu zdraviu a mnohí z vášich blízkych na ten sajrajt zomreli. A v najbližšom čase, aby vám nebolo smutno sa pôjdete zabaviť na okrajinu.

 14. Očkovaní však zomierajú aj na rakoviny and samozrejme najčastejšie na zástavu srdca, ako o tom písali napr. TU: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kazdy-tyden-umira-temer-o-3-tisice-britu-vice-nez-obvykle/ … Ono logicky, čím viac jedu, tým kratší život… dvojdávkovci ešte nie sú na programe dňa, ale žiaľ aj ich to pravdepodobne nejako dobehne .

 15. Michal Kováč ml. sa v zahraničí v – darovanej vysokej diplomatickej funkcii – ukázal – znovu (viď kauza Technopol a i.) ako obyčajný podvodník a zlodej. Je to pre poctivých ľudí – demoralizujúce, ale dnes – čím väčší zlodej a korupčník, tak tým vyššia kariérna pozícia.
  Viac čítaj nižšie:

  „KAUZA MICHALA KOVÁČA ML. NA TAIWANE: PADLI PRVÉ ŽALOBY
  Tamojšie úrady obvinili z miliónových podvodov spolu 19 osôb.
  Zrejme ešte nikdy nesiahala slovenská stopa v jednom obrovskom škandále tak ďaleko ako v lete tohto roka – (pozn.: r.2022). Teda presne vtedy, ako sa prevalila kauza rozsiahlych burzových podvodov na Taiwane, pri ktorých bola zneužitá legendárna slovenská značka: Chirana. S podpisom nášho diplomata Michala Kováča mladšieho. A práve v tejto kauze nadnárodných rozmerov, o ktorých ako prvé informovali HN, začínajú padať aj prvé reálne žaloby.

  Za podvodmi konkrétne stál taiwanský holding Zodic Light World Technology. Ten vytvoril fiktívnu spoluprácu s česko-slovenskou firmou Chirana, o ktorej však skutočné vedenie našej Chirany nemalo ani potuchy. Zo strany Taiwancov išlo len o trik, ako nalákať investorov a umelo nafúknuť hodnotu akcií.

  Bublina nakoniec praskla a taiwanské úrady obžalovali 19 ľudí. Kováč ani žiadni iní Slováci však medzi nimi nie sú. „Prokurátor vzniesol obžalobu voči šéfovi spoločnosti Zodic Light World Technology Hubertovi Lo a ďalším 18 osobám. Občania Slovenskej republiky obžalovaní neboli,“ tvrdí prokuratúra v Tchaj-peji. Nespresnila však, prečo sa vyšetrovatelia na Taiwane nevenovali stopám vedúcim na Slovensko.

  Vyšetrovanie ukázalo, že z predaja bezcenných akcií firmy pristálo na účtoch šéfa Zodicu najmenej 7,5 milióna eur. Viacerými emisiami cenných papierov firma od investorov na burze povysávala približne 30 miliónov eur. Na vytváraní dokonalej podnikateľskej ilúzie o Zodicu sa nepriamo podieľal aj šéf Slovenského ekonomického a kultúrneho úradu v Tchaj-peji Michal Kováč mladší. Ten sa za jediný rok objavil na šiestich vystúpeniach fiktívnej firmy. Spolu so zatknutým šéfom Zodicu podpísal aj memorandum o spolupráci na projekte za 500 miliónov eur.“

  – článok je – krátený

  https://www.youtube.com/watch?v=srEhqEfOrd8&t=32s

  https://www.necenzurovane.net/kovac/kovac16.html

 16. Na okrajinu To myslíš vážne ?? Vladimír !!

 17. Maroš, čo ti už nestáva,zlý máš matroš???, či na vine je strava??

Pridajte komentár

*