Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať


Print Friendly, PDF & Email

Ameriku zasahuje „vakcínová ľútosť“ tých, ktorí sa nechali zaočkovať

(S.D. Wells, Natural News) – Práve tak ako pri ľútosti po tom, čo utratíte kopu peňazí za nejaký produkt, o ktorom si uvedomíte, že ho nechcete a že ste ho nemali kupovať, zažívajú milióny Američanov takzvanú „vakcínovú ľútosť“ po tom, čo sa dali zaočkovať vakcínami proti ochoreniu Covid-19.

Časom sa totiž ukazuje, že tieto vakcíny pomerne často narúšajú centrálny nervový systém a spôsobujú krvné zrazeniny.

U mnohých ďalších zaočkovaných ide o ľútosť kvôli ich príbuzným, priateľom, susedom a spolupracovníkom, ktorí následkom očkovania zomreli. Najhoršie na tom je, že „zákazníci“ nemôžu vakcíny „vrátiť“.

Zlý vklad, žiadny výnos. Je jedno, že máte svoj „recept“ (doklad o zaočkovaní či vakcinačný pas), pretože akonáhle sa vo vašich bunkách usadia kódy mRNA, nedajú sa NIJAKO anulovať.

Vkradnú sa dovnútra ako otrávený trójsky kôň a napadnú bunkový priestor aj odkazy medzi vašou DNA a vašou RNA.

A je to. Ste úplne pripravení. Prekódovaní na uvádzanie neobmedzeného množstva hrotových proteínov do vašej krvi, ktoré putujú oveľa ďalej než len do boľavého svalového tkaniva vašej ruky, do ktorej pichli tú technológiu.

Praskol vakcínový „svalový mýtus“: Hrotové proteíny NAOZAJ opúšťajú vaše bunky a vašou krvou putujú po celom tele

Hrotové proteíny opúšťajú bunku (uvoľňujú sa z nej) a odchádzajú z miesta vpichu, putujúc vaším telom a mozgom, v rozpore s tým, čo všetkým hovorili podlí výrobcovia vakcín, skorumpovaná FDA (Agentúra pre lieky a potraviny) a ich spolusprisahanci v CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) či regulačných úradoch Európskej únie (EMA).

Ak chcete pochopiť vedu, tú skutočnú vedu ohľadom mRNA, načúvajte vedcom, ktorí ju vytvorili, ktorí ju objavili, zaviedli a práve teraz pískajú na poplach.

Pripravte sa na „precitnutie“, na pravdu o týchto špinavých očkovaniach proti vymyslenej falošnej pandémii Covid-19.

Predané! Teraz, po tom, čo polovica všetkých Európanov a Američanov dostala aspoň svoje prvé očkovanie proti Covid-19, milióny pacientov zisťujú okamžité či zvláštne oneskorené poškodenia vakcínou, z ktorých niektoré sa zdajú byť trvalé.

Medzi najvážnejšie (okrem smrti) patria strata zraku, strata sluchu a krvnými zrazeninami zanesené orgány.

„Predali“ vám lož, zdarma. Teraz mnohí ľudia trpia stratou motorických schopností, schopnosti vykonávať jednoduché úlohy, ktoré pred vakcínou v pohode zvládali, no teraz už len sotva alebo vôbec nie.

Problémy im robia činnosti ako sú držať pohár s vodou, vyčistiť si zuby, viesť auto, bežať a tak ďalej.

Toto je ľútosť kupujúceho toho najextrémnejšieho druhu a títo ľudia začínajú prichádzať na to, PREČO sú vakcíny zadarmo a prečo ich zavádzajú s toľkou propagandou a bonusmi „zdarma“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Ľútosť kupujúceho tradične súvisí s drahými položkami

Zvyčajne sa takáto „ponákupná ľútosť“ týka vecí ako sú motorové vozidlá či nehnuteľnosť, no teraz pramení z niečoho, čo zákazníci dostali zadarmo a je to pokazené – zo špinavých vakcín.

Čo vás na koronavíruse tak vystrašilo, že ste sa ponáhľali dať si pichnúť experimentálnu vakcínu?

Odvolali by ste ju teraz, vrátili to a odstránili funkciu mRNA vytvárania cudzorodých proteínov, ktorá je teraz súčasťou toho, kto ste a akí ste?

Spomínate si na deväťdesiate roky, kedy všetci zástancovia prírodného zdravia volali po zákaze geneticky modifikovaných organizmov?

Mali na to dobrý dôvod. Potraviny sú teraz pokazené génmi, vytvárajúcimi pesticídy. Dnes, o tridsať rokov neskôr, je vaše telo kazené génmi, vytvárajúcimi prióny (súčasť hrotového protinu).

Vy by ste tak mohli skončiť s chorobou šialených kráv, trpiac psychózou v boji proti „votrelcom“ – patogénom, na ktorých vytváranie je teraz naprogramované vaše telo a šíria sa vašou krvou.

Toto je oveľa viac než nejaká „doba duševnej nepohody“. Oveľa viac, než pocity ľútosti a úzkosti po realizácii významnej kúpy. No ako k tomu došlo u polovice všetkých ľudí na Západe?

Nazýva sa to kognitívna disonancia, kedy ľudia robia to, k čomu sa cítia byť nútení vonkajšími silami, aby sa na podvedomej úrovni vyhli stresu. Médiá nastavujú všetkých „sledovateľov“ na konečnú úľavu zo stresu a tou je povakcinačná istota, no je to pasca.

Rovnaká pasca ako vyjsť si na piesčitú plytčinu po veľmi silnom „odlive“ tesne predtým, ako príde cunami. Niet tam žiadneho úniku.

Záver

Ak ste boli zaočkovaní proti covidu, tak ste premeškali tú lepšiu možnosť. Kľúčom, ktorý buduje imunitu, sú vitamín D, zinok a liečivé huby. Prizrite sa aj sile superpotravín a rastlinných tinktúr.

Ak ste už toxické očkovanie či dve dostali a pociťujete vedľajšie účinky, krvné zrazeniny alebo iné nepriaznivé udalosti, navštívte stránku CovidVaccineReactions.com.

Potom si nalaďte svoju internetovú frekvenciu na Pandemic.news, aby ste mali aktuálne správy o týchto zločinoch proti ľudskosti, vykonávaných pod pláštikom očkovania.

Použité zdroje: Pandemic.news, NaturalNews.com, TruthWiki.org, GlobalJustice.org, NOQReport.com, PeerFinance101.com

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: S. D. Wells, Pôvodný ćlánok: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.hlavnespravy.sk/mikulec-ludia-ktori-chcu-pendlovat-musia-dodrziavat-pravidla/2615208
  Mikulec tvrdo protestujúcim na hraniciach: Absolútne nič vám to nepomôže, mali ste dosť času na to, aby ste sa zaočkovali

  • Redakcia,toto je 100% pravda,robil som meeting s moju skupinu a jeden par sa dal zaockovat,ze aby mohli cestovat,inac boli vraj proti ockovaniu ,ale to uz nepomohlo,klamali ich i tak musely mat PCR test, ked isly do europy atd.,teraz v Los Angeles County,vsetci musia nosit handry na papuliach,vsak vacsina aj tak ich nosila, vo vnutri,obchodoch atd,a ti co su uz zavaxovani,moc sa im to nepaci a su sklamani,ze ich vlada znova oklamala, ja to uz dost poznam podla spravania a pohyboch ludi,kto bol zavaxovani,jazdenie je viac riskantne a zivotu nebezpene,tito novi blazni,uz nerozmyslaju,asi si kupim Tank? Na Straz,Janko

  • A co mi akoze mozu? Ved by som presiel hranice len tak, bez testu, vakciny a nech si ma stihaju, ak chcu – budem sa branit.
   S teroristami nevyjednavam.
   Skoda len, ze nepovedal ake pravidla mam dodrziavat, v zakone nic nevidim a ten zdrap Mikasov ma nezaujima, bulvar necitam.

 2. https://www.hlavnespravy.sk/milan-uhrik-do-parlamentu-opatovne-mieri-historicky-najtotalitnejsi-zakon-ministra-lengvarskeho-kto-mu-slubil-podporu-a-za-co/2614966
  Milan Uhrík: Do parlamentu opätovne mieri historicky najtotalitnejší zákon ministra Lengvarského. Kto mu sľúbil podporu a za čo?

  V piatok 23. júla minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský opätovne predloží do parlamentu zákon č 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia. Podstatou zákona je čo najviac obmedziť a diskriminovať nezaočkovaných ľudí. To dvíha tlak poslancovi Európskeho parlamentu Milanovi Uhríkovi z hnutia Republika. Zákon nepodporí a na sociálnej sieti uvádza aj dôvody

  • Magdalena

   V Europarlamente nesedí nikdo bez svolení židochazarské mafie takže pochybuji že se Uhríkovi něco zvedá, Lze očekávat že pracuje a bude pracovat v její prospěch jak Zuzana a nejen on ale všichni co teď hrají divadlo jakože jsou s lidmi.

 3. https://www.banned.video/watch?id=60f812166b7afe035157f616
  Funeral Director talks inflated COVID deaths and vaccine concerns!
  Rozhovory riaditeľa pohrebu nafúknuté úmrtia COVID a obavy z očkovania!
  Riaditeľ pohrebného ústavu hovorí o nafúknutých úmrtiach z Covidu a o obavách z očkovania!

  John speaks candidly about how death numbers were manipulated, BBC coverage of the situation and how deaths increased after the vaccine rollout.
  John úprimne hovorí o tom, ako sa manipulovalo s počtom úmrtí, o situácii v BBC a o tom, ako sa počet úmrtí zvýšil po zavedení vakcíny.

  • Podla oficialnej Cdc-Vaers,zomrelo 12 tisic ludi a skoro pol milliona chorych (predtym to bolo asi 300 ludi tyzdenne,teraz je to 1-2 tisic tyzdenne) ,ale to representuje len 1%,je dalsich 11 agenci,co reportuju umrtia ,jedna reportovala 45 tisic za 3 dni(rence.com)

 4. Kedysi som tu našla článok o Schumannovej rezonancii.. viete mi niekto poradiť, čo sa to dialo dnes so schumannkou?
  Nejaké divné výkyvy dnes boli a aj teraz sú https://allatra-science.org/monitoring/schumann

  • Allatra je sekta pozor na to!

   • Veru tak Zvýraznila by som, že veľký pozor !!!

    • Mne išlo o aktuálny obr.Sch.r….ale dík za info tati, mami.

     • http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

      nezdá sa mi, že by sa dialo niečo mimoriadne

     • Shumanova rezonancia je nieco ako vibracia zeme priamo napojena na vedomie cloveka. Bola na 7,8 co nam tvrdili ze je konstantne. Ale ta hodnota je podobna ako ked clovek spi a teraz ked sa zaciname prebudzat a chapat co sa deje cize vedomie nabera na obratkach tak stupa aj shumanova rezonancia. A to je pre chrapunov neziaduce a preto aby uzemnili nase vedomie nas uvadzaju do strachu ale myslim ze to uz im nepomoze.

     • Mária..tak zadaj na YT Schumann Resonance Spiking July 21st 2021!
      Schumannka nad 50Hz nie je nič mimoriadne??

  • tento ujo na youtube z času na čas má video o výkyvoch schumman resonance a pod videami ľudia komentujú a diskutujú (snažia sa prísť nato že čo to robí https://www.youtube.com/channel/UC46IzKnhwU7d4xXjFUPVXgQ/videos

   Niekedy sú tie spiky v schumman resonance obrovské a pravdepodobne to ľudí nejako ovplyvňuje, čo to spôsobuje ale nwm

   • Vďaka, pozriem. Mňa to napadlo, keď som mala včera nejaký spavý deň …bezdôvodne. Zaspala by som aj postojačky.

   • Johny, veruže sa niečo včera dialo. Našla som tam video zavesené pred polnocou s názvom „Space Weather Update July 21st 2021! Six CMEs Inbound!“

 5. https://zemavek.sk/v-cakarni-nie-je-ani-15-tisic-ludi/
  V čakárni nie je ani 15 tisíc ľudí

  TA3 vo svojom článku: „Slovensko bojuje s nezáujmom o očkovanie“ informuje, že v čakárni na prvú dávku je len niečo vyše 14 tisíc ľudí. Nech robia, čo robia, očkovanie sa im príliš nedarí. Platená propaganda, lotéria, uplácanie, vyhrážky, podmienenie stretnutia s pápežom očkovaním, všetko už skúsili. Mnohí ich klamstvá odhalili. Pod článkom na facebooku je mnoho optimistických komentárov.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-07-21-covid-vaccines-pfizer-destroy-entire-human-body.html
  Covid vaccines from Pfizer destroy every system of the human body
  Covidové vakcíny od spoločnosti Pfizer ničia každý systém ľudského tela

  Younger people are dying most from the Pfizer jab
  Mladší ľudia zomierajú najviac Pfizerových očkovaní

 7. https://www.naturalnews.com/2021-07-21-studies-prove-vitamin-d-works-against-coronavirus.html
  Studies prove that vitamin D works against the coronavirus
  Štúdie dokazujú, že vitamín D účinkuje proti koronavírusu

  • Vitamin D-3 ,je jed na potkanov,pozor,aj doktory ho doporucuju,radsej chodte na slnko .Cholecalciferol,je uz od 1984 roku pouzivany ako JED na potkanov,v USA,Google it please,Janko

   • Marek Košice

    Si švihnutý? D3 je jed? Daj sa liečiť…

    • Áno, D3 je v extrémne vysokých dávkach jed. Kalcifikuje cievy. Používa sa ako prísada do jedu na potkanov. Potkany sú totiž inteligentné. Jeden začne niečo jesť a ostatné čakajú. Keď sa mu nič nestane, začnú jesť aj ony. Ak skape, ostatné potkany sa toho jedla nedotknú.

     D3 pôsobí dlhodobo – potkany zomrú až o nejaký dlhší čas, keď už aj ostatné potkany začali návnadu jesť, lebo videli, že prvému sa nič nestalo.

     • Preto sa ma uzivat spolu s K1

     • Proti kalcifikácii ciev chráni vitamín K2-MK7, ktorý smeruje vápnik do kostí a nie do mäkkých tkanív.

    • Milý Marek, myslím, že takéto slová by sme tu nemali používať. Tu sme všetci Bádatelia preto aj tento web sa tak nazýva.
     Ja osobne som veľmi povďačná nášmu Jankovi (John) veľa som sa od neho naučila. Považujem ho za skúseného rozhľadeného človeka.
     Keď niekto má iný názor má sa liečiť (na psychiatrii?). Vieme, aký neskutočný biznis je psychiatria. Boh chráň začať užívať psychiatrické lieky. Ja som prečítala niekoľko kníh o biznise vo farmácii a niekde mám aj napísané web stránky o podvodoch v psychiatrii.
     Dúfam, že sa všetci ukľudníme a budeme na seba slušní.

    • Marek, všetky umelo vytvorené separované vitamíny môžu občas poslúžiť ako rýchla náhrada chýbajúceho „ohnivka reťaze“, či už ide o naše trávenie alebo budovanie si imunity. Avšak ich dlhodobé užívanie má na živý organizmus nepriaznivé účinky. Naše telá sú spojené nádoby, vitamíny, minerály aj stopové prvky musia byť v navzájom harmonických pomeroch a predávkovanie jednej látky obyčajne zapríčiňuje úbytok inej látky (a to aj v prípade, ak by boli výživové doplnky organického pôvodu, čo zväčša nie sú). Testovala som tieto výrobky dlhodobo na sebe; je to tak.
     Voľne žijúce zvieratá „výživové doplnky“ nepotrebujú, a na rozdiel od nás ľudí sú zdravé a voči vírusom (či už prirodzeným, umelo vytvoreným alebo vymysleným) odolné. To, čo dáva príroda, je dokonalé, a hoci ľudskou rukou stále viac ničené, aj tak tisíckrát účinnejšie ako to, čo naše ľudské, od narodenia x-krát preočkované, zdementnené makovice vymyslia a vyrobia. A prerobia. A nedomyslia. Odrezaná a (čo ako kvalitne) naspäť prišitá ruka – hoci tá naša – nám určite nebude fungovať rovnako dobre, ako pred úrazom. Ani postrúhaná zelenina nemá pre človeka rovnaký prínos, ako keď ju konzumujeme postupným odhrýzaním, čím zamedzíme o. i. jej oxidácii aj úniku energií.
     Čo nepotrebuje zverina, nepotrebuje ani človek. Výroba toho, čo si vieme zadovážiť aj prirodzenou cestou, je prínosom hlavne farmaceutické kartely.

   • Ono aj sol je jed, 2 lyzice ta zabiju prakticky zarucene, preto sa nepije morska voda.
    D-3 si davam v davke cca 10000UI/denne uz roky a som zdravy ako bud a dub. A to nenosim ani rusko, na slnku som dost, ale treba si uvedomit, ze nie kazdy ma schopnost syntetizovat hormon D-2

   • jano, nešír bludy, bo ťa zavrú súdy, pôjdeš tady-tudy, tam ti dajú sóoody, radšej pakuj do hospody. Tri poldeci ok,ta nie, alle liter,kua to je na skapanie…

 8. https://www.naturalnews.com/2021-07-21-gates-funded-vaccine-passport-before-covid-pandemic.html
  Bill Gates funded the creation of a “vaccine passport” tracking system long before the coronavirus pandemic
  Bill Gates financoval vytvorenie sledovacieho systému „vakcínového pasu“ dávno pred pandémiou koronavírusu

  Big Tech and Big Pharma have been combining forces for years now
  Spoločnosti Big Tech (technologické) a Big Pharma (farmaceutické) už roky kombinujú sily

  Big Tech makes data storage inside human body
  Big Tech ukladá údaje v ľudskom tele

 9. https://www.naturalnews.com/2021-07-21-why-americans-are-avoiding-bidens-shots.html
  Americans are avoiding ‘Biden’s shots’ as if they are ‘the plague’ itself because most Americans no longer trust the media, Congress, Biden or our medical and education systems
  Američania sa vyhýbajú „Bidenovým vakcínam“, akoby boli „morom“ samým, pretože väčšina Američanov už neverí médiám, Kongresu, Bidenu ani našim lekárskym a vzdelávacím systémom

  Tento článok sa oplatí celý prečítať, koľko ľudí doteraz zomrelo z týchto vakcín, koľkí boli poranení. Depopulácia je riadne spustená.

  • Kto vie angl. nech vypočuje video v tomto článku od Alex Jones. Zase nám tu opakuje ako toto bolo celé naplánované vopred Rockefellerovou nadáciou ako všetko do detailov naplánovali (uzávery, rúška, depopulačné vakcíny ktoré ešte ľudí urobia aj neplodnými, testovanie, odstupy…)

   • Len kopírujú Španielsku chrípku. ONI UŽ Majú osvedčený scenár

   • Scenario for to future of technology and international development, Rockefeller Foundation, prvy krat publikovane 2010,66 stranok, na stranke 18 je Lockstep’s,prisne rezimy,Quarantee, Curfew(vynymocne stavy) a Bezne nachladnutie ako nebezpecny virus

  • a pritom toto vsetko zabezpecil Trump a Biden v tom len pokracuje.Trump dal Bill Gates-GAVI,1,16Billiona Dolarov,podpisal Executivnu Order na modernizaciu vaccin v Sept,19,2019 vytvoril „Operation Warp Speed“,do cela dal najvacsieho podvodnika od Glaxi-kline Vaccination Company a Armadneho Generala Gustave Perna,nedavno sa vyslovil ze Vaccina je jeden z najvacsich zazrakov tejto doby,atd.

   • John, vieš dať link, z ktorého jednoznačne vypláva, že na tomto bordeli sa podieľal aj Trump? Nejako mi to naňho nesedí… jedine že by bol schizofrenik.

 10. Návštevu pápeža zneužili politici na ešte väčší rozkol medzi ľuďmi, aj medzi kresťanmi, hnevá sa Matovičova sestra Belicová

  Návšteva pápeža Františka na Slovensku bude opäť veľkou vecou pre našich veriacich. Žiaľ, ale len pre tých zaočkovaných. Ostatní sú opäť zaradení medzi tých, ktorí sú nežiadúci. S kritikou „odstaviť“ nezaočkovaných kresťanov od účasti na návšteve pápeža prišla aj Matovičova sestra Zuzana Belicová………………….

  Akoby toho rozoštvávania a nenávisti medzi ľuďmi nebolo už dosť………………….
  Možno ani sám pápež nevie, ako zneužívajú jeho meno na očkovanie……………

  „No netúžim vidieť pápeža ktorý príde na Slovensko ako maskot očkovacej kampane!!!“ odkazuje v diskusii Richard Klbik. „Aby pápež František bol pápežom ľudí bez rozdielu a nie pápežom zaočkovaných, tak by na také podmienky povedal rázne NIE,“ píše v diskusii Stanislav Rečičár. „Každý človek v niečo verí… Ja som tiež kresťan vždy ma k tomu rodičia viedli, ale keď vidím a počujem čo sa robí aj tam tak mi je zle… Už aj cirkev je vtiahnutá do tohto cirkusu… Pápež by mal spájať nie rozdeľovať… Práve on by mal povedať nie, ale ako vidíme… a ako funguje tento prehnitý a skorumpovaný svet… samozrejme cirkev nie je bez výnimky a „povšimnutia“ bude to zas jedno veľké…,“ pridal do diskusie svoj pohľad Ľuboš Kováč.

  Aj my sme veriaci, ale túto podmienku skorumpovanej diktátorskej vlády aj tak nesplníme, teda pápeža uvidíme len z obrazovky.
  Toto si nepraje ani samotný pápež, to je iba zneužitá vakcinančná reklama.
  A naša cirkevná vrchnosť sa darmo vyhovára na podmienky štátu, keby povedala rázne NIE, tak by sa videlo či pápež Slovensko vôbec navštívi.

  A mali by to dať pápežovi pri návšteve ľudia vedieť a diktátorov a prisluhovačov znemožniť!

  • Je to jeden z masovych vrahov,vsetky nabozenstva budu coskoro zlikvidovane okrem jednoho a milliony uz maju v tele aj ten Enzyme- Luciferase

  • Neviem, či by som riskla v septembri pobyt medzi opichancami. Vedci nás varujú, že očkovaní budú nositeľmi nových nebezpečných mutácii.

  • Ježiš sa stýkal s malomocnými a tento vraj Boží vyslanec sa bojí? Ani sa nečudujem, je to sluha diabla, nie Boha.

 11. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/07/21/cdc-death-reports-due-to-covid-vaccine-jumped-over-6000-in-just-one-week.aspx
  CDC: Death Reports Due to COVID Vaccine Jumped Over 6,000 in Just One Week
  CDC: Správy o úmrtí v dôsledku vakcíny COVID vyskočili cez 6 000 za jediný týždeň

  In just one week, the U.S. Centers for Disease Control and Prevention reported that death reports due to a COVID-19 vaccine jumped by more than 6,000.
  Len za týždeň Americké centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb oznámilo, že správy o úmrtí v dôsledku vakcíny COVID-19 vyskočili o viac ako 6 000.

 12. Celi svet je klam vedeli ste ze slovaci počas druhej svetovej vojny zradzali klamali udavali vlastných ľudí nacistom ? To kde žijem medzi akými ľuďmi? Pozrite ako ľudia vedia držať medzi sebou a vyrážajú do ulíc bojovať za vlastné práva tu na SK ako aj na CZ každý len píše a skutek útek sa hanbím ze som slovak a ešte v takom vyjebanom !! 90% z vás všetkých mate len prázdne slová

  • Stevko mas velku pravdu,je nas malo cestnych ludi

  • A to ešte nič nevieš, až budeš osvietený vtedy to začne. Pozrieš na otca, matku, brata, dcéru a potom to vskutku začne priateľu, až potom!

   Dovtedy buď rád, že o ničom nevieš. Enjoy your life Life in Delusion.

  • Len Slováci? To sa dialo všade a vo všetkých časoch, ty naivka. A keď sa ti nepáči žiť medzi Slovákmi, máš k dispozícii ostatný svet. Len či ten bude stáť o teba.

 13. A ako bolo počas 2 svetovej vojny že sa ľudia slovaci medzi sebou zrázdali jeden druhému, závideli ze čo má kto ake statky akú úrodu ake kone sliepky kravy všetko následne avizovali nacistom žiaľ to bude platil aj teraz v dnešnej dobe ťažkej, sused suseda bude natierať ze nieje očkovaný len koli výhodám len aby získal svoj posrany štatus lepšieho občana poslušneho hlúpi tupi narod 30 rokov nás okradali kto s tým niečo urobil ? Nikto a teraz duplovane s tým nič nikto nespravy s touto situáciou len toľko k tomu

  • ja mam nalepku na aute, ze som antivaxer, tak nech ma uda, odmenu neziska, lebo som sa udal sam, takze odmenu ziskam ja sam, buhaha #bububu

  • Už to takto nebude. Nebude totiž na to už čas. Veci idú rýchlejšie vpred než si dokážete predstaviť.

  • Každý deň stretnúť človeka… Ani od starých rodičov a ani od rodičov o udávaní počas II. svetovej vojny som nepočula nič. Nikto neudal otca a ani ruského prieskumníka s ktorým sa skrývali. Skrývalo sa vtedy viac chlapov – starých a mladých – pod 18 rokov, ktorí utiekli zo zvolenského zámku, kde ich Nemci nahnali. Tak nehádžte všetkých do jedného vreca.

  • Štefan,
   NESÚHLASÍM s Vami.
   Neviem, kde ste žili, odkiaľ čerpate takéto informácie – možno u vás tomu bolo tak – ale čo ja viem zaručené informácie od mojich rodičov a starých rodičov a ďalšej rodiny – tak Slováci sa zomkli a si neskutočne pomáhali, aspoň tam, kde žili moji predkovia tomu bolo tak. Odložili aj letité spory, pomáhali si nielen rodina, susedia,aj partizanom a mnohí skryvali aj židov…je toho veľa príkladov.
   Keby som som vám rozpravala konkretnosti, mozno by vam aj slzy tiekli od dojatia.
   To, že si dokážeme v tazkych chvíľach pomahat, sa ukazalo napr.aj teraz po tornáde na Morave.
   Nie je pravdou, čo hovoríte.
   Iste existovali aj vynimky, hyeny a špinavci, ale napodiv ojedinele, ľudia a národ držal spolu.

 14. Super, prajem si aby pravda o tomto zvrhlom vakcinacnom terore vyplavavala na povrch rychlejsie a rychlejsie. Aby sa stihlo zachranit este nejaky zbytok nevymazanych alebo napoly mozgov. Kazdy jeden zdravy mozog sa hodi v nasledujucich tyzdnoch, mesiacoch a rokoc, v boji za pravdu s nastavajucou svetovladou vydierania a psychickeho teroru.

 15. https://zemavek.sk/blizi-sa-doba-temna-a-nove-vyhlasenie-stanneho-prava/
  Blíži sa doba temna a nové vyhlásenie stanného práva

  S buldočou neúprosnosťou nastoľuje vakcinačný teror, ktorý sa už nesnaží zakrývať prázdnymi floskulami o zdraví. Ignoruje reálne fakty o samotnej delte, o neúčinnosti vakcín v Izraeli, ale aj o rastúcich prípadoch vážneho poškodenia zdravia po vakcínach a následných úmrtiach.

  Opäť sa potvrdzuje, že Slovensko patrí do experimentálnej skupiny morčiat, na ktorej prebiehajú štúdie, ako nastoliť pravidlá vytvorené americkými korporátmi na zavedenie nového svetového poriadku.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/bez-testu-do-obchodu-lekarne-kostola-uz-len-pod-hrozbou-pokuty-covid-pasy-zajtra-na-schodzi-nr-sr-protest-pred-parlamentom/2616646
  Bez testu do obchodu, lekárne, kostola už len pod hrozbou pokuty? Covid pasy zajtra na schôdzi NR SR, protest pred parlamentom

  Zajtra sa bude parlament zaoberať návrhom ministra zdravotníctva Lengvarského zaviesť covid pasy aj vnútroštátne a bez výnimiek. Protest pred NR SR pod heslom Zastavme šialenstvo je zvolaný do 9 do 14h

 17. https://blog.hlavnespravy.sk/27305/ako-zistit-ci-pandemia-koronavirusu-je-podvodom-na-globalnej-urovni-ak-je-podvodom-preco-tak-musi-byt-cast-ii/
  Ako zistiť, či „pandémia“ koronavírusu je podvodom na globálnej úrovni ? Ak je podvodom, prečo tak musí byť ? Časť II.

  • 65. Budúcnosť farmaceutického priemyslu spočíva predovšetkým na vakcínach. Z tohto dôvodu nesmú sa šíriť žiadne informácie o tom, aké škody vo svete vakcíny narobili a koľko ľudských životov bolo zničených či zmarených.

   • 75. Diktát našej globálnej moci za pomoci pandémie koronavírusu musí prispieť k nastoleniu nového sveta. Kapitalizmus sa zladí s novou digitálnou technologickou základňou, zničia sa národné štáty, z globálnych korporácií vzíde nová svetová vláda.
    81. Globálna moc v súčinnosti s národnými vládami musí postupovať podľa vyvolávača pandémie francúzskeho ekonóma, spisovateľa a politika Jacguesa Attaliho, ideológa globalizácie kapitalizmu, ktorý už v roku 1979 predstavil koncept „zdravotníckej diktatúry“.
    92. Podľa možnosti zakázať používanie takých liekov ako je Hydroxychloroqvin, Invermektin či Budesonid.
    95. Každý národný štát má za povinnosť označiť, vyhľadávať a prinútiť ľudského jedinca urobiť niečo proti svojej vôli, napríklad dať sa podľa rozhodnutia vlády a jej odborníkov permanentne očkovať.
    100. Ľudí treba liečiť iba hospitalizáciou a pľúcnou ventiláciou.
    105. Postupne obmedzovať vstup ľudí do spoločenských objektov bez potvrdenia o očkovaní.
    115. Nebrať na vedomie štúdiu o koronavíruse, vykonanú na 10,- miliónov obyvateľov vo Wuchane, ktorá ukázala, že k asymptomickému šíreniu Covid – 19 nedochádza, z čoho potom vyplýva, že nakaziť druhého je možné len po prepuknutí choroby ako pri bežnej kvapôčkovej infekcií.

    • Nadnárodné korporácie a banky sú len nástrojom mocných, ktorí ich vlastnia a sami oficiálne majú len malý majetok. Taký nedávno zosnulý David Rockefeller bol podľa Forbesu chudobnejší ako Andrej Babiš.
     Pokiaľ ide o kampaň (správne propagandu) v prospech očkovania, vtedy vidno, že nežijeme v demokracii, ale v liberálnom fašizme. Akékoľvek porušovanie zákonov, vrátane ústavných, a medzinárodných uznesení sa toleruje, ak to plní účel a ciele tých, ktorí majú takmer neobmedzené zdroje.

 18. https://www.banned.video/watch?id=60f89c07b4c876043c591c8a
  VIDEO: Covid-19 Vaccine Program Director Admits Injection Destroys Immune System
  VIDEO: Riaditeľ vakcínového programu Covid-19 pripúšťa, že vakcíny zničia imunitný systém

 19. https://www.banned.video/watch?id=60f8bef3b0ed73057e52c12b
  Planetary Bombshell: Director of Covid-19 Vaccine Program Says Pzifer Injection Erases Immune System – FULL SHOW 7/21/21
  Planetárna bomba: Riaditeľ vakcínového programu Covid-19 hovorí, že injekcia Pzifer vymaže imunitný systém – Úplná show 21. 7. 21

 20. MIXOVANÉ LISTY OCHUCENÉ OVOCEM – PŮL LITRU DENNĚ – PROTI VŠEM NEMOCEM. K tomu vlastní destilovaná voda.
  http://www.co-jist.cz

 21. http://svobodnenoviny.eu/robert-fico-natvrdo-a-bez-kompromisu-o-ockovani/
  Robert Fico natvrdo a bez kompromisů o očkování!

  Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. zopakoval, že se nedá očkovat. „Nebudu součástí reklamní kampaně farmafiriem ve světě,“ řekl, proč očkování odmítá.na

  Výčet reálných tregédií a úmrtí lidí spojených s vakcinací potencionálně smrtícím koktejlem od věhlasných výrobců těchto biologických zbraní nebral z úst Roberta Fica konec. Tímto jeho projevem bylo snad řečeno vše. Gigantická reklamní kampaň farmaceutických nadnárodních společností, která na úkor zadlužování států pod taktovkou Covid Mafie jede křížem krážem Českem a Slovenskem. Ohrožování lidí na životech nikdy nebylo tak masivní, a je to z našeho pohledu a mnoha informací i záměrem.

 22. Co se začalo v roce 2020 díti, kdy skončila přechodná etapa na planetě Zemi

  Toto je POSLEDNÍ SOUD, čili TŘÍDĚNÍ DUŠÍ, oddělování čistého ZRNA od zlého PLEVELE, což už nebude tolerováno, aby dál zde žili pospolu a jak v podobenství Ježíš praví: Plevel nemůže být vytrhán coby výhonek mladý a ještě nezralý, protože by to vytrhalo i zrno.. musí se počkat, až bude zrno dostatečně silné a dospělé, aby vytrhání plevele jej nepoškodilo.. pak bude plevel sesbírán a naházen na hromadu a spálen a dobré zrno bude Otcem svezeno do jeho stodol … proto je nejen ten Covid vlastně metlou na hmoťáky a na zlouny, které nejen to odstraní.. vytrhává je to odtud i s kořeny a přesunuje je to temných dimenzí pekel či pravěkých jiných planet posléze pro opakování cyklu reinkarnací z důvodu změny prostředí a podmínek,
  což změní nakonec duši každou kupodivu…

  Viz obr. 5000 Třídění duší na http://www.andele-nebe.cz

  http://www.jak-prezit.cz

 23. https://www.infovojna.sk/article/mudr-mesik-britania-holandsko-izrael-a-krach-mytu-o-kolektivnej-imunite-dosiahnutej-ockovanim-v-dvoch-grafoch
  MUDr. Mesík: Británia, Holandsko, Izrael a krach mýtu o kolektívnej imunite dosiahnutej očkovaním v dvoch grafoch
  Analytik globálnych trendov a rizík MUDr. Juraj Mesík porovnáva očkovaciu realitu s propagandou, ktorou kŕmia ľudí vlády, korporátne médiá a tzv. odborníci.

  58 percent hospitalizovaných v Izraeli malo v sebe dve dávky vakcín

 24. Heger obviňuje Fica zo zodpovednosti za nízku zaočkovanosť Slovákov a z bezohľadného hazardovania s ľudskými životmi.
  Ale, ale mr. Heger, že by ten Fico bol obľúbenejší a že by ho ľudia tak nadmerne počúvali?
  Veď Vy ste vraj vláda zmeny, vraj k lepšiemu? Zrejme to tak nebude keďže ste viac nenávidení asi ako ten Fico.
  Za všetko môžu Vaše činy,lockdowny, zlikvidovanie prevádzok, väčšia chudoba ľudí, arogancia, vnucovanie, segregovanie, zatýkanie, klamanie aaaaa veľa
  ďaľších negatív Vášho vládnutia.
  Ľudia Vám nedôverujú, ľudia sú z Vás znechutení, cítia voči Vám odpor.

  A načo ľuďom vnucujete vakcíny, to ste tak dobre platení od farma firiem.?Lebo takto isto sa správajú aj šmejdi a vnucujú ľuďom akože dobré veci, ale skutek utek. A tak isto je to aj s vakcínami, žiadna istota a víťazstvo.

  Prečo tie vakcíny negatívne chápu ľudia celého sveta? Tam Fica nemajú. Prečo si vlády myslia, že ľudia sú nevzdelaní a že nevidia čo sa v skutočnosti deje.

  Nič normálne. Za to že nie je zaočkovaný Matovič môže kto?

 25. Jednoduchá

  …milá Jean, o tej pandémii prečo musí byť podvodom, je to presne tak, ako píšu v iných správach….veľmi rázne a pravdivo je to vysvetlené…to triedenie duší už zrejme nastalo a stále si to všetci neuvedomujeme, stále v tom nemáme všetci ,,jasno“…….áno mnohí to očkovanie ľutujú, konkrétne aj 1 moja príbuz. má 1 dávku v sebe, začala mať veľké bolesti brucha, je v nemocnici a zistili jej tam krv.zrazeninu v bruš.dutine…a tiež mi spomenula, že vraj jej veľa nepovedia, doslova sú skúpi na slovo, keby jej teraz prišlo, už by sa vraj vôbec nedala, je to veľmi smutné, budem rada, keď jej bude lepšie a bolesti jej prejdu………

  • Moja známa vďaka tejto vakcíne ležala na neurológii, skoro zomrela. Vopred som ju varovala o vedľajších účinkoch tejto vakcíny ale nedala si povedať.

 26. Jednoduchá

  …a ešte treba sa inšpirovať tou zdravou stravou, určite má veľký prínos pre naše zdravie….zaujím. je aj tá pránická, no tam treba k tomu urč.čas, nejde to zo dňa na deň a myslím si, že aj ,,vyšš.duch.level „……

Pridajte komentár

*