Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Lekári z Utahu: U zaočkovných žien sa ukazujú symptómy rakoviny prsníka


Print Friendly, PDF & Email

Lekári z Utahu: U zaočkovných žien sa ukazujú symptómy rakoviny prsníka

(Dr. Brett Parkinson, wochenblick.at) – Počas skríningu na rakovinu prsníka spravila skupina lekárov v Utahu znepokojujúci objav. U žien zaočkovaných proti Covidu sa v prsníkoch objavili zápalové zmeny lymfatických uzlín, čo normálne vedie k vysloveniu záverov o rakovine. Preventívny postup sa zmenil.

Tento objav urobili lekári Centra zdravotnej starostlivosti Intermountain pre rakovinu prsníka v Salt Lake City.

Počas preventívnych mamografických prehliadok bolo zistené, že v prsníkoch žien, ktorým bola v poslednom čase podaná jedna z experimentálnych vakcín proti Covidu, sa vyvinul viditeľný zápal.

Toto zväčšenie zdurených lymfatických uzlín si všimli aj rádiológovia z Národnej spoločnosti pre snímkovanie prsníkov.

Možný príznak rakoviny

„Po očkovaní vám v ruke nastane zápalová reakcia,“ vysvetľuje podľa FOX13 Dr. Brett Parkinson, lekársky riaditeľ nemocnice.

„Zakaždým, keď toto vidíme na normálnom skríningovom mamograme, voláme tieto pacientky späť, pretože by to mohlo znamenať buď metastázovanú rakovinu prsníka presúvajúcu sa do lymfatických uzlín, alebo lymfóm či leukémiu,“ hovorí Parkinson.

Video Dr. Parkinsona si môžete pozrieť tu:

Ďalšie vedľajšie účinky po druhej dávke očkovania

Pri vakcíne Moderna sa tento vedľajší účinok objavuje u 11 percent žien po prvom očkovaní a u 16 percent po druhom očkovaní.

U vakcíny Pfizer môže človek očakávať porovnateľné čísla. Také zdurenie lymfatických uzlín však môžu vyvolať aj iné vakcíny alebo ochorenia.

Zmenené smernice pre skríning rakoviny prsníka

V reakcii na to boli bezodkladne zmenené smernice pre tieto preventívne lekárske kontroly.

Teraz ženám radia kontrolovať sa PRED prvým očkovaním.

„Nechceme, aby tieto pacientky dostali falošne pozitívny výsledok a spustil sa taký poplach,“ zdôvodňuje Parkinson.

„Máme postupy na potvrdenie toho, či sú zdurené uzliny naozaj rakovina, no nechceme, aby pacientky prechádzali neprimeraným stresom a strachom z následných vyšetrení, keď nemusia,“ vysvetľuje profesionálny zdravotník.

Tiež objasňuje, že keď si pacientky všimnú zmeny, ktoré nie sú normálne, mali by sa bez váhania objednať na vyšetrenie.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Dr. Brett Parkinson, Zdroje: wochenblick.at, tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobre, ze nie som zena. Teda, inak, dobre, ze nie som ockovany. Nebudem menit nieco, co funguje.

 2. To hovorí ten doktor, ktorý propaguje mamografiu prsníka aj keď výskumy už dávno ukazujú opak?
  Tu si nájdite článoček o mamografii z r.2015 https://intermountainhealthcare.org/blogs/authors/brett-parkinson-md/

  Niečo o mamografii:
  Po tom, čo vyhodnotili údaje o 600 000 ženách vo veku od 39 do 74 rokov, ktoré mamografiu pravidelne absolvovali, výskumníci došli k záveru, že u mnohých žien došlo k zlému stanoveniu diagnózy.

  Následné tieto ženy zbytočne podstúpili chemoterapiu, po čom sa ich zdravotný stav náhle zhoršil. Závery štúdie publikované v Cochranovej databáze vedeckých štúdií sú také, že mamografia spôsobuje viac škôd než úžitku.
  https://www.hblahova.com/single-post/2018/04/08/mamografie-je-skodliva

  ja som zvolila sonografiu

  • Viem si predstaviť ako všetky jeho pacientky zaočkované teraz bežia na mamografiu, čím si naháňa kšeft.

   • Taky už na mamograf nechodím. Zbytečně člověka stresují.

    • Katarina Kostankova

     Tiez som bola na mamografii uz davno. Zda sa mi,ze take vysetrenie,ked zene priam stlacia prsnik, az to boli,urcite nie je dobre a moze to aj uskodit!Neda sa to vysetrit setrnejsie?

  • suhlas,ja som manzelke zakazal robit rocnu ,mamografiu

  • Jestli jste pozorně četl /a článek, je tam jasně řečené, POKUD zjistí žena určité změny, měla by vyhledat odbornou péči.
   Tudíž, nikdo nenabádá k okamžitému absolvování vyšetření. Má se člověk po vakcině SLEDOVAT !!! Sice o takovém postupu pochybuji, protože ten, kdo di dobrovolně nechá aplikovat vakcínu, stejně nemá zájem o své tělo…
   Jedna z možností je tedy zmiňovaný mamograf. To, že se může vyskytnout chybná diagnostika – je v tom lidský faktor.
   Osobně v letošním roce v květnu / máj, jsem na základě chybné diagnostiky musel absolvovat další specifické snímání mého skeletu, aby nakonec bylo konstatováno, že to byl omyl…
   A tak je tomu i s tím mamografem, kdy scriningové vyhodnocení může být chybné.
   V zahraničí doporučují absolvovat dva na sobě nezávislé scany u dvou odborníků a pak řešit dannou situaci.
   Rozhodně jedno, dvě scanování neohrozí žádnou ženu.
   Hezký večer a nezapomeňte za ten den poděkovat – to je také lék!!!
   Jan

 3. Súd v Portugalsku ukázal na podvod menom KOVID štatistika.

  Viac linkov k tomu na stránke advokáta P.Weisa https://akw.sk/covid-19/sud-v-portugalsku-ukazal-na-podvod-menom-kovid-statistika/

 4. Nie je pravda, že vláda chce povinne očkovať vyhlásill Lengvarský…….

  no ani plošné testovanie nebolo povinné, bolo“ vraj dobrovolné“,ale pod podmienkou, že sa nedostanete inak do práce, ak Vás nevyšpárajú. O akej dobrovoľnosti sa tu dalo povedať, samá špinavosť.
  A to isté sa týka očkovania, už sa hovorí o istých skupinách čo treba zaočkovať, tak načo tárate o nepovinnosti vy zbabelci z vlády.

  Vládna koalícia IBA nateraz stiahla návrh, ktorý umožňuje prevádzkovať služby len pre očkovaných, IBA NATERAZ a za chvíľu nás budú označovať nejakým symbolom,
  ako Hitler židov. SME rodina vraj nepodporí návrh na „povinné očkovanie“ a kde je SAS?
  Cigániková nech netára zbytočne ospravedlňujúco, veď ani špáranie v nose nebolo vraj povinné. Aké bolo p. Cigániková keď sa bez neho nedostali ľudia do práce? Iba sa jej z úst práši ako klame ako zavádza.
  Taký odpor akí ľudia cítia pri tejto bande a im nič nedochádza, Ale karma je zdarma.
  Každý politik by mal chrániť svoj národ a nie sa podriaďovať len silným svetovým lídrom,ktorí chcú ovládať plebs.

  Už sa hovorí o mladých ľuďoch, že chcú odísť žiť preč. To zrejme chce vláda úplne zničiť túto republiku, ak vyženie mladých. Toto je tá transparentnosť, to iné vládnutie? Ďaleko horšie ako sme sa mali predtým. A to sme boli radi, že skončili, no teraz budeme radi, že skončia títo a NAVŽDY.

  • to je asi cieľ – starých zabijú, mladí odídu a tí ostatní budú otročiť na novoprišelcov

  • Neviem, kto bude robiť v tejto republike na naše dôchodky ak mladí odídu??

   • Mladí aj keď neodídu – dôchodky chcú zrušiť a každému dať nepodmienený príjem – samozrejme len digitálny a na základe sociálneho kreditu. Toto ti akože uniká? Imigranti už majú v EU už zaručený VELCOME príjem! Takže tí na teba a vôbec robiť nebudú – ak sa nepočíta za robotu dílovanie drog, obchod s bielym mäsom a výpaľníctvo. A je dokázané sociálnym experimentom, že nepodmienený príjem znamenal okamžitý nárast konzumácie drog! O tom sú tie biele nosy kravaťákov u nás.

    Osobne si myslím, že najlepšia investícia do budúcnosti nie je nákup drahých kovov, ale nákup zbraní a streliva, pretože kvázi NWO urobí vlastnenie drahých kovov nelegálnym ako to urobili v niektorých štátoch v minulosti, takže je fuk, či budeš v krime za držanie zlata, alebo za držanie samozrejme nelegálnej zbrane /myslené strelnú zbraň/, pretože legálnu ti zhabú určite tiež. Je to samozrejme tenký ľad a navyše kopa šmejdu na trhu. A provokatéri. Ale mať zbraň a nemať zbraň keď je tá zbraň potrebná, je ako byť a nebyť.

    Je zaujímavé, že toto nikomu na Tadesco neporadia, že.

    • Plny suhlas a trenovat sa,najlepsie s malorazkami,strelivo je lacne,i vzduchovkami,ale kazdy by mal mat aspon 3-4 zbrane a hlavne vediet s nimi zachadzat

 5. Celý ten článok je „čudný“ – vo Švajci tuším pred 2-3 rokmi zakázali mamografiu, pretože má minimálne 40% falošne pozitívnych výsledkov, čo je pre 40% žien psychosomatická VRAŽDA! Takže na čom doboha skúmajú či áno, alebo nie?!
  Na mamografe?

  Rado – rakovinu prsníka môže dostať aj muž!

  A ešte „stará vec“! Rakovinu kože /mal som pred 20 rokmi/ podľa psychosomatiky GNM – Germánskej novej medicíny – SPÔSOBUJE NEUSTÁLY A NESPRACOVANÝ POCIT OHROZENIA ZVONKU!!!

  Takže ak vám tu poniektorým chýbajú hororové sračky – buď si ich vyhľadávajte sami, alebo odpáľte odtiaľto na Deep Internet! Tieto stránky majú v názve „Najobľúbenejšie stránky o zdraví“ – nie najobľúbenejšie stránky o hororových sračkách z internetu! A ak ma tu fakt niekto chce nasrať, tak ja vám tu nalinkujem také sračky, že z nich do konca života nezaspíte! A tú rakovinu kože dostanete vy!

  Rakovina prsníka pod drobnohľadom GNM. Bez hlbšieho …
  [Prehľadávať doménu gnm.webnode.sk] https://gnm.webnode.sk/news/rakovina-prsnika-pod-drobnohladom-gnm-bez-hlbsieho-pochopenia-neporazitelny-strasiak-nezneho-pohlavia-/
  Názov ochorenia: rakovina kože, mykóza, kožná tuberkulóza Biologické posolstvo-zmysel „ochorenia“: tvorba mlieka pre odkázaného, o ktorého sa starám, či mám obavy v konfliktnej časti ochorenia Poznámka : tzv. tehotenská rakovina prsníka je typickým konfliktom starostlivosti: Ja sa nebudem môcť o svoje dieťa postarať.

 6. Šeliga spína ruky a VYZÝVA Slovákov! “Poďte sa zaočkovať a neverte Ficovi ani Pellegrinimu…”
  POĎTE SA DAŤ OČKOVAŤ – CHRÁNITE TAK SEBA, SVOJICH BLÍZKYCH A AJ TÝCH, KTORÍ SA NEMÔŽU DAŤ OČKOVAŤ.

  Ja sa chcem chrániť pred Tebou Šeliga, daj nám pokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Normálna opozícia v iných krajinách, ak nesúhlasí s očkovaním, tak aspoň mlčí a nespochybňuje protipandemické opatrenia.
  Buďme zodpovední – očkujme sa!

  Čo tento za stranu“od ľudí“ ide vyzývať, daj ľuďom pokoj a staraj sa o svoju rodinu.

  My by sme boli zase radi keby si mlčal ty. Staraj sa o svoje zdravie nie o moje, nerozhoduj a nezasahuj do cudzieho, nemáš na to právo, ty oravský blboun, čo porušuje opatrenia. A hlavná vec, že iných ste naháňali a šikanovali.

  Ty si skvelý príklad porušovania nariadení, tak nepoučuj a drž sa od nás ďaleko.

  • Prečo by sme mali veriť aj Pellegrinimu ak on aj Raši tvrdia , že keby boli vo vláde oni, tak už dávno je nezaočkovaných 50 percent obyvateľstva

 7. Jednoduchá

  …áno veľa sa v posl.rokoch hovorí o tom, že mamografia viac škodí ako pomáha….na tej integrál.zdravovede je kopec zaujím.článkov…..

 8. Liek proti rakovine o ktorý sa v lese potkýňame!

  Trúdnikovec pestrý – Outkovka petrá – Trametes versicolor
  – úplne bežná drevokazná huba po celom svete, a vysoko účinný liek nielen proti rakovine /prsníka/, ktorý si vôbec nevšímame! Hubári /len konzumenti/ ju radia medzi nejedlú, avšak táto huba AKO LIEK //má nasladlú chuť/ jedlá je!

  https://mojehuby.webnode.sk/_files/system_preview_detail_200000540-d9b78daaf6-public/Tr%C3%BAdnikovec%20pestr%C3%BD%202.jpg
  https://www.nahuby.sk/images/fotosutaz/2020/02/26/frantisek_sarzik_738474.jpg

  „Liečivá huba, využíva sa v TČM- tradičnej čínskej medicíne a v poslednom desaťročí aj v západnej medicíne.

  Trúdnikovec pestrý je drevokazná chorošovitá huba, rastie ako saprofyt na odumretých kmeňoch, pňoch a konároch prevažne listnáčov, hlavne buku. Vytvára jednoročné, vzácne aj dvojročné plodnice. V prírode rastie počas leta a jesene. Má kozmopolitné rozšírenie, rastie na oboch pologulách od trópov a subtrópov do boreálneho a austrálskeho pásma. Na južnej pologule je rozšírená v Austrálii, na Novom Zélande, Južnej Amerike a Južnej Afrike. Na severnej pologule Severnej a Strednej Ameriky (Kanada, USA vrátane Aljašky, Mexiko, Antily), Afrike (Kanárske ostr., Maroko, Etiópia, Keňa), Ázií (od Turecka po Kamčatku a Japonska vrátane Pakistanu a Indie) a v Európe sa vyskytuje vo všetkých krajinách okrem Škandinávii kde je pomerne vzácna. Využíva sa v TCM- tradičnej čínskej medicíne a v poslednom desaťročí aj v západnej medicíne. Huba je zaradená medzi nejedlé huby pre svoju tvrdšiu konzistenciu, používa sa sušená a podrvená na prášok(použijeme napr. mixér) kde ju rozmixujeme na jemný prášok. Hubu je možné pestovať rovnako ako hlivu ustricovitú na dreve.

  Najdôležitejšie sú dva hlavné polysacharidy PSK a PSP. PSK tiež nazvaný Krestin je zložený z polysacharidov a 38% bielkovín. PSP je zložený z 10% peptidov a 90% polysacharidov. Bolo preukázané že Krestin PSK pomáha predchádzať vzniku rakoviny a nádorových ochorení. Potlačuje rast nádorov prsníka, hrubého čreva, pľúc, a rakoviny kŕčku maternice. Posilňuje imunitný systém. Je významný prostriedok pri zmierňovaní vedľajších účinkov chemoterapie a rádioterapie. Zlepšuje funkciu krvného obehu a zlepšuje prietok krvi v cievach, podporuje funkciu pečene, obnovuje tvorbu séra lyzozýmu (je to dôležitá imunolátka s významným baktericídnym účinkom) a normalizuje slezinu na pokusných ožiarených myšiach. PSK je účinný proti ľudskému vírusu herpesu, aktivuje NK bunky (Natural killers – prirodzené zabíjače) sú jedným z typov bielych krviniek. Patria do skupiny lymfocytov, ktoré sú nositeľmi špecifickej imunity s cytotoxickým pôsobením. Ich činnosť je namierená najmä proti nádorovým bunkám. PSP je imunostimulant, zvyšuje aktivitu lymfocytou a je účinný pri liečbe rakoviny pečene, hltanu, žalúdku a plúc v kombinácii s rádio a chemoterapiou došlo k zotaveniu 72 % pacientov oproti pacientom bez podpornej liečbe s PSP. U pacientov pritom zmizli vedľajšie príznaky klasickej liečby chemoterapiou. Zložené dusíkaté polysacharidy obsahujúce v hube zvyšujú antibakteriálnu silu a predlžujú efekt antibiotík a pôsobia proti rezistentným baktériám na antibiotiká.

  Zvyčajnou liečivou dávkou je 3-6g denne v troch dávkach spráškovanej sušenej huby ako prevencia alebo pre menej chorých pacientov. Vysušené plodnice (lámu sa v ruke) spráškujeme v mixéry na jemný prášok. Z huby je možné užívať aj liečivý čaj pripravený z 20g plodníc užívaný 3x denne. Plodnice môžeme usušiť a uskladniť v mrazničke. Medzi dôležité liečivé látky izolované z trúdnikovca pestrého patrí tetracyklický triterpenoid bežný u viacerých druhov z čeľade trúdnikovitých (Polyporaceae)

  Poznámka – keďže všetky huby sú zároveň potravou plesní, baktérií a rôzneho hmyzu, a dlhodobé uchovávanie prášku v nedotknutej podobe môže byť problém – prášok z liečivých húb sa dá zakonzervovať zmiešaním s rozpusteným kokosovým olejom, ktorý má protiplesňový a protibakteriálny účinok a ako potrava-liek pomáha vynášať toxíny z tela. U húb ako potravy-lieku nehrozí predávkovanie, avšak pozor pri dávkovaní psychedelických húb, čo nie je tento prípad.

  //Zdroj: Medicinal Fungi Monographs s.96-107(Medicinal Mushrooms, Christopher Hobbs)// Peložil M.Rajtar

  Vo všeobecnosti sa trúdnikovec užíval aj ako preventívny prostriedok na predĺženie mladosti, oddialenie staroby, na posilnenie organizmu, tak tela, ako aj ducha, na predhádzanie únavy a harmonzáciu funkcie sleziny a plúc.

  PESTOVANIE

  Potrebujeme: Sadbu trúdnikovca pestrého, čerstvé drevo zdravých listnatých stromov (kmene, pne, hrubšie konáre), plastové vrece, parafín (včelí vosk, sviečka) alebo latex. Môžeme použiť aj širokú priesvitnú lepiacu pásku.

  Pracovný postup: Kmene a konáre najlepšie 1-2 mesiace po spílení hrubšie ako 10 cm narežeme na 25-50 cm dlhé klátiky. Do napílených klátikov vŕtame otvory v priemere 15-20 mm, do hĺbky 4-8 cm, vo vzdialenosti asi 10cm od seba do dvoch protiľahlých strán kmeňa. Pri väčších priemeroch kmeňov vŕtame viac radov dier. Navŕtané otvory vyplníme sadbou a zatrieme roztaveným parafínom (v núdzi je možné použiť napr. sviečku), alebo zatrieť latexom. Takto naočkované klátiky uložíme do čistých plastových vriec, vrecia zaviažeme (ponecháme malý otvor na dýchanie) a uložíme prerastať do teploty okolo 22-30°C. Kmene prerastú podhubím za 3-4 mesiace v závislosti na tvrdosti dreva a teplote prostredia. Prerastené kmene zakopeme do 2/3 do zeme na tienisté, záveterné a vlhké miesto. Podobným spôsobom môžeme hubu očkovať do pňa vypíleného stromu v jarnom období alebo začiatkom leta. Založenú kultúru udržujeme vlhkú hlavne v suchšom období. Je citlivá na nedostatok vlhkosti.“ Huba plodí podľa tvrdosti dreva 3-5 rokov.
  http://www.huby.sk/produkty/sadby-hub/zrnite-sadby-hub/trudnikovec-pestry-detail

  Klinicky s úspechom použitý proti rakovine prsníka v 4. štádiu u 84-ročnej pacientky v dokumente /video čas 1:15:00 hod./
  DOKUMENT – FANTASTICKÉ HUBY – Kúzlo pod nami.mp4
  https://ulozto.net/file/E1E5G3LApQYU/dokument-fantasticke-huby-kuzlo-pod-nami-mp4#!ZJL1ZGR1ZwDmA2L2MTIvMwZ3ZzZkIIyEpUR1raW+oxEBZQEv

  Léčivé houby.mp4
  https://ulozto.net/file/LL0Le0sZSmms/lecive-houby-mp4

  Poznámka – alternatívnou liečbou rakoviny hubami na Slovensku sa klinicky venujú na onkológii v Dunajskej Strede.

Pridajte komentár

*