Napriek zákazu otvorilo v Taliansku svoje prevádzky 50000 reštaurácií


Print Friendly, PDF & Email

Napriek zákazu otvorilo v Taliansku svoje prevádzky 50000 reštaurácií

V piatok 15.1.2021 oznámilo okolo 50 tisíc reštaurácií po celom Taliansku, že plánujú vykonať akt obrovskej občianskej neposlušnosti tým, že napriek proti-pandemickým opatreniam otvoria svoje prevádzky.

No a počas uplynulého víkendu sa presne tak aj stalo. Reštaurácie naprieč krajinou sa znova otvorili a privítali svojich zákazníkov.

Hnutie odporu podporujú aj niektorí poslanci

Tak ako inde na svete, no prevažne v krajinách západnej Európy a Severnej Ameriky, protipandemické opatrenia zakazujúce otvorenie reštaurácií či barov silno poškodili toto odvetvie služieb.

Obzvlášť devastačne však pandemické reštrikcie zasiahli malé a stredné podniky.

Minulý týždeň sa na sociálnych sieťach pod haštagom #IoOprp (Sme otvorení) rozbehlo doposiaľ najmasovejšie hnutie občianskeho odporu v Taliansku.

Toto hnutie odporu podporil dokonca aj poslanec talianskeho parlamentu Vittorio Sgarbi nasledovným vyjadrením:

„Otvorte, nebojte sa, na konci ich prinútime zjesť ich vlastné pokuty.“

Samotná talianska vláda čelí v súčasnosti vážnym problémom a rozpadá sa. Nie sú vylúčené ani predčasné voľby.

Tu si môžete pozrieť zopár videí, ako to v Taliansku cez víkend vyzeralo.

Video č.1

Na tomto videu môžete vidieť, ako do podniku prichádzajú policajti a žiadajú hostí, aby reštauráciu opustili.

Po chvíli však zákazníci začínajú skandovať „Choďte preč!“. Následne podnik opúšťajú nie hostia, ale samotní policajti.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Video č.2

Podobne ako v predošlom videu, aj tu hostia vypískajú policajtov hromadným skandovaním „Sloboda! Sloboda! Sloboda!“

Video č.3

Toto video je bez policajtov. Majiteľ plnej reštaurácie má v úvode krátky príhovor a potom spolu s hosťami spoločne skandujú „Sloboda! Sloboda! Sloboda!“

Protesty sa šíria do ďalších krajín Európy

Protesty pod heslom „Sme otvorení!“ sa po Taliansku začali šíriť aj do ďalších európskych krajín. Ich obdoba už prebieha vo Švajčiarsku (#Wirmachenauf) či v Poľsku (#OtwieraMY).

Je dobré si pripomínať, že napriek zdaniu nezastaviteľne sa rozmáhajúceho „Nového normálu“, ten až taký nezastaviteľný nie je. Ľudia na celom svete sa stavajú na odpor ako len vedia.

A o tom to celé je. Nikdy sa nepodriadiť, nepodvoliť ani neskloniť hlavu pred nespravodlivosťou, útlakom a tyraniou.

Liečba osteoporózy

Zdroje: off-guardian.org, zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jan Jurečka

  Osobně si myslím, že tento akt občanské neposlušnosti je příkladem pro všechny země v Evropě a signálem pro vlády, že nelze donekonečna ekonomicky likvidovat občany.
  V ČR určitě blednou závistí, protože zde je na vzestupu udávání, kolaborace. Udavači sledují dalekohledem sousedy a jejich pohyb v přírodě…
  Lidé jsou vystaveni politickému chaosu, díky politickým kriminálníkům. Matka si nemůže koupit pro dítě oteplovačky, ale blb, který vlastní zbrojní průkaz si svobodně, drze a se smíchem chodí nakupovat střelivo.
  Tak v praxi v ČR funguje korupce a loby. První vakcíny, musí dostat kamarádi a jejich rodiny a zbytek občanů ať poslušně stojí ve frontě.
  Kdyby přídělový systém za 2. světové války měl tuto korupční charakteristiku, válka byla o 2 roky kratší. Lidé by pozdechali hlady.
  Jen si říkám, ať se nedožiji toho, kdy soused půjde otevřeně proti sousedovi, tak jak to zařídila EU v bývalé Jugoslávii.
  Fandím Italům, Polákům, Maďarům, Srbům…Ti jediní se nemusí stydět za své dějiny.

  • Prepacte, Vy neviete co je v tych vakcinach⁉️? No, tak si to rychlo zistite tu na tejto stranke‼️?

   • Toto nie je predpoveď – TOTO JE PLÁN!!! Genocídny, geoinžiniersky, sociálno-inžiniersky, Kalergiho, DNA inžiniersky, transhumanizačný, VAKCINAČNÝ!!!

    Akurát sa netýka Negérijcov – asi pretože sú najviac pigmentovaní ako koks – tých má byť 3-násobok – 700 miliónov, pretože majú zožrať bielu Európu a zbytok bielych „prefarbiť a zvýšiť im IQ“ na 80!

    Koľko ľudí bude žiť na Slovensku v roku 2100? Podľa vedcov …
    [Prehľadávať doménu refresher.sk/86830-Kolko-ludi-bude-zit-na-Slovensku-v-roku-2100-Podla-vedcov-nas-caka-populacna-kriza] https://refresher.sk/86830-Kolko-ludi-bude-zit-na-Slovensku-v-roku-2100-Podla-vedcov-nas-caka-populacna-kriza
    V roku 2100 by mala mať naša krajina len 2,56 milióna obyvateľov. Rovnako by sa malo zmenšiť Poľsko (z 38 miliónov na 15,5 milióna obyvateľov) či Česká republika (z 10,6 milióna na 6,73 milióna obyvateľov). Čína ako najľudnatejšia krajina na svete dosiahne svoje maximum v roku 2024. Aj pri tejto krajine vedci predpokladajú …

   • Trixi – po tom USA zbere DNA napríklad v Rusku a na Ukrajine – ste si všetci istí, že všetky šarže vakcín majú rovnaké zloženie, tak ako má Coca Cola „rovnaké“ zloženie pre Západ aj pre Východ? Že nás to bude odrovnávať rovnako, alebo niektoré národy viac a iné menej? A anglosasi predsa lubenkajú Slovanov – či?

    • Keďže technologické možnosti…

     Nová liečba: Rakovinu stopnú pomocou vakcíny
     [Prehľadávať doménu zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/nova-liecba-rakovinu-stopnu-pomocou-vakciny] https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/nova-liecba-rakovinu-stopnu-pomocou-vakciny
     Vakcíny sa robia na mieru konkrétneho pacienta. Vytvorené sú z nádorového antigénu a bielych krviniek, ktoré sa získavajú z jeho tela. Tieto vlastnosti vakcíny môžu najlepšie prebudiť a naštartovať vlastný imunitný systém chorého. Imunita potom sama zabíja nádorové bunky a robí to cielene.

     Tak ako vedia stopnúť, tak vedia aj vyvolať – biznis je biznis. Zaťažiť národnú populáciu rakovinou znamená ekonomicky a sociálne ju zruinovať! A keďže zmyslom lockdownou je zruinovať aj nás – prečo si myslíte, že nie práve rakovinou? Viem z prvej ruky – okolo roku 1980 pri návšteve Genetického ústavu v Olomouci, že Západ mal v pláne vyvinúť rakovinové kmene Escherichia coli pre Východný Blok práve za účelom
     nenápadnej likvidácie – zhruba po 10 rokoch po kontaminácii vodných zfrojov – celých miest – podľa princípu, že jeden zranený vojak zamestná a tým pádom vyradí z boja ďalších troch. Spomeňte si na celoštátny skríning rakoviny hrubého čreva, ktorého protagonistom bol a stále je Patrik Herman z TV Markíza. Hermana podľa mňa emocionálne využívajú, pretože aj jemu zomrel otec na rakovinu hrubého čreva. Stačí v tisícoch vzoriek objaviť ten najzhubnejší kmeň E.c. a máte ušetrené milióny na biologickú zbraň šitú na mieru konkrétneho DNA typu. O tomto zjavne pán Herman, ktorého si ja osobne vážim, asi netuší.

     https://duckduckgo.com/?q=Patrik+Herman+skr%C3%ADning+rakoviny+hrub%C3%A9ho+%C4%8Dreva&atb=v236-1&ia=web

     A preukázateľne prebehol aj zber DNA Slovákov!!!

     „Veď Slovákom nedávno genetici potvrdili, že sú rekordérmi etnickej dlhovekosti a autenticity. Zistili, že vyše 80% dnešnej populácie Slovenska zdedilo gény po svojich predkoch, ktorí žili v strednej Európe už pred 8 000 rokmi, teda v mladšej dobe kamennej – v neolite. Pravdu možno potláčať, ale nie zničiť (Veritas premitur, non opprimitur – Titus Livius, Seneca ml. a ďalší).“

     „Fandím Italům, Polákům, Maďarům, Srbům…Ti jediní se nemusí stydět za své dějiny.“
     http://www.chelemendik.sk/Slovaci_su_tu_uz_8000_rokov_184448121.html

  • ja ti podarujem svoju vakcínu

   • Ak ti ju niekto „dá do ruky“. Ozaj – zaregistrovali ste jediný inzerát na Bazoš.sk – „Vymením prídel na vakcínu – za 3 gastrolístky“?

 2. Tak tak a klap klap.. Pisem to uz dlho. Nenosim rusko nikde a nikto nic. Treba slusne komunikovat a zlo zbabele odide

  • Neverim, co im hovorite⁉️?

   • Nic. Nevsimaju si ma. Nefunguje to ale vzdy. Potom si rusko dam a nasledne dole. Velmi salezi na koho narazis… Nechodim ale castejsie ako raz za 10 dni, cize zas nevymetam mesto bez ruska 🙂

    • Ja zase chodím tu na juhu Slovenska do nemenovanej dediny, kde stretávam na uliciach ľudí zásadne bez rúšok – rúška si však dávajú všetci v supermarkete. Mnohým tam pracujú príbuzné, takže načo konflikty – určite sú tam kamery, takže načo koho kompromitovať. V mestách je väčšia anonymita, čo nemusí byť práve výhra kvôli chýbajúcim bližším vzťahom a teda potenciálnym konfliktom – aj kvôli službám. Tu si nedovolia okrádať zákazníkov – keď nie je niečo v poriadku – je to v záujme ich dobrého mena to ihneď napraviť. Na dedine sú prevádzky potravín a zmiešaného tovaru hrdlom sociálnej organizácie celej dediny. Čiže – tu sa nielenže nemachruje, ale si dávajú pozor, aby to nikto neodstavil – ani kvôli chrípke. Ten prvý nápor paniky a strachu je za nami a ľuďom už dochádza, že niečo „s pandémiou“ nie je v poriadku – to je výhoda dedinských tamtamov. Naspäť do Bratislavy by ma už nedostali ani s párom volov.

 3. Je mi jasné, že sem nedáte linky na 50 tisíc reštaurácií, avšak nezdá sa mi, keďže všetky sú z jediného účtu na Twiteri – od Robina „Hooda“ Monottiho. V takejto situ by to bolo fiasko talianskej polície – čo možno aj má byť fiasko talianskej polície a propagačná akcia mafie – zvlášť ak sa vláda rozpadá, čo je viacgeneračný taliansky folklór bez ohľadu na súčasný teror korona spiknutia. Poznáte požičovne kostýmov a rekvizít?

  Ale hlavne ide o to, že v gastronómii nemá žiadna súčasná dočasná truc akcia iný význam, ako boj o peniaze, resp. vedie k ešte väčším stratám a zároveň – ak sa už ľudia pripravili na zatvorenie a nakúpili si zásoby – určite nepôjdu počas vrcholiacej zimy minúť svoj čas a peniaze tomu, kto sa celý rok stará len o to, aby získal ich peniaze pre seba. Ešte ani menza nevarí pre dobro ľudstva. S láskou sa varí ak tak len doma.

  „Protest reštaurátorov vo Verone, Ciro Maschio: „Právne kroky proti vláde“
  „Takto pokračovať je nemožné. Tento plán prerušovaných uzáverov a otvorov komunikovaný bez adekvátneho oznámenia nás poškodzuje nielen ekonomicky, ale aj psychologicky. Bary a reštaurácie potrebujú presné plánovanie svojich aktivít, nielen pre vedenie personálu, ale predovšetkým pre obstaranie čerstvých surovín. Hovoríme o rýchlo sa kaziacich produktoch. Neistota, ktorú vytvára vláda, vedie k ďalšiemu poškodeniu našej kategórie a celého odvetvia pohostinstiev “.“

  „Protest reštaurátorov vo Verone, Ciro Maschio: „Právne kroky proti vláde“
  „Opäť s odkazom na dva dni „posilnenej“ žltej zóny a potom na neznáme informácie o budúcnosti nechýbala kritika vlády ani zo strany severnej ligy. Vo Verone v skutočnosti poradca pre obchod Nicolò Zavarise vydal krátku poznámku, v ktorej vysvetľuje: „Takmer nikto sa neotvorí znovu, náklady by boli oveľa vyššie ako výnosy a obchodníci, ktorí si nemôžu dovoliť zbytočne míňať zdroje, by nemali žiadne pohodlie. Ešte raz, – uzatvára zadok. obchodu s mestom Verona Nicolò Zavarise – vláda sa ukazuje ako vzdialená od podnikateľskej reality a nevie o tom, ako sa obchoduje. Plánovanie a plánovanie sú nevyhnutné pre riadenie personálu, zdrojov, investícií a surovín ».“
  https://www.veronasera.it/politica/fratelli-italia-lega-protesta-ristoratori-zona-gialla-chiusi-governo-8-gennaio-2021.html

  Čiže – generálne ide v službách o vymoženie náhrad za stratu v podnikaní a nie o boj za ľudské práva a život komunity. Nie náhodou má mafia v obľube práve reštaurácie a bary. Nie každý je v talianskej vláde „Kollár“ vlastniaci lyžiarske vleky, aby si vymohol výnimku. Peniazmi sa dá kúpiť aj odpor obyčajných ľudí – o tom sú báchorky o odškodnení za testy a rôzne dotácie firmám za testovanie. Zamestnávateľ serie na vaše ľudské práva. Vláda sľúbi všetko aby zostala vládou a väčšina ľudí je riadená peniazmi, a iné hodnoty ako peniaze nepoznajú.

  Aj generálny štrajk je len o schopnosti obetovať časť svojich peňazí – ale nie tak, že ich dám do huby inému podnikateľovi! Kto tu bude brániť krčmu pred policajtmi a kontrolórmi – aby mohol dať svoje peniaze krčmárovi? Lebo nalieváreň je v podstate židovina, a vývarovňa pre hladných pocestných, ktorí si musia jedlo kúpiť – ak ich nemajú ako túlavých lapkov povešať – tiež. Bohatí majú svoje služobníctvo doma a snobi si nechajú jedlo priniesť domov. Bohatí do pohostinstiev nechodia. Pre bežného človeka, detto Taliana, je najlepšia „pasta či makaróny“ priamo aj s domácou omáčkou od mamičky – a pri telke. Reštaurácia je vo väčšine prípadov osobná póza, alebo praktická nevyhnutnosť – ak nie je kde jesť cestou či v robote, alebo ak sa chcete s niekym stretnúť na neutrálnej pôde. Špeciality sú skôr výnimkou, ako pravidlom. Rovnaké jedlo v rovnakej reštaurácii podľa rovnakého receptu a hoci aj od jediného kuchára, nikdy nie je rovnaké v rôznom čase. To si vyskúšajte. Ani vaše chuťové poháriky nie sú v rôznom čase rovnako disponované. Iste – niekde naozaj dobre varia, ale nikdy nie tak dobre, aby bol normálny človek závislý na rovnakej reštaurácii len kvôli jedlu. Výnimočné reštaurácie pre výnimočných ľudí – čo to je?! Marketing prostredia! Rovnako ako predaj hot-dogov pri Niagarských vodopádoch.

  Do ulíc – nie do reštaurácií – pôjdu ľudia až naozaj nebudú mať čo žrať! Pokiaľ má pes na reťazi čo žrať – nepotrebuje vychádzku v prírode. Preto si vláda dáva pozor na to, či umožní ľuďom nákup potravín, alebo nie. Detto zima – ktorý pes má teplú búdu, tak je spokojný aj s reťazou na krku! A nakoniec ho tá reťaz bude príjemne chladiť aj v lete – namiesto oroseného pivka do krku v krčme. Stačí chladnička. Zvykačka na reťaz je vlastne odvykačka od slobody – a vždy niečo za niečo. Teda – nie láska ide cez žalúdok, ale sloboda zvierat ide cez žalúdok. Len skutočný duchovný človek potrebuje skutočnú slobodu – pre zviera je voľnosť len každodenná pudová starosť o prežitie. Slobodný človek sa nenechá kúpiť žvancom či „nákupom“. Tráviť svoj voľný čas v reštaurácii – to je synonymum slobody? Kuchyňa rovná sa sloboda? Kuchyňa ak tak rovná sa spoločné ohnisko, spoločné jedlo, rodina, klan. Vnútorný kruh. Tak treba tento lockdown využiť na stmelenie rodiny a neutekať z domu k cudziemu platenému kozmopolitnému ohnisku. A práve doma si ujasniť, čo je dôležité – či očipovanie sa kvôli nejakej dovolenke či reštaurácii.

  „Rodina je jediné spoločenstvo, ktoré dokáže odolať zvôli mocných!“ A každá cudzia nalieváreň vám rodinu akurát tak rozbije. Na svoje posilnenie potrebujeme posilniť práve ten systémom systematicky rozbíjaný kruh najbližších. Žiadne povalenie a žiadnej vlády sa ešte nikdy nedohodlo v krčme!

  Iste – potrebujeme aj vonkajší širší sociálny okruh. Si všimnite, že vláda sa snaží likvidovať všetky miesta sociálnych kontaktov – blokuje krčmy, reštaurácie, domy kultúry, domy služieb – teraz prišla s blokovaním kontaktov v prírode. Toto by vás malo srať! Pretože vláda už blokuje aj kontakty vo vašom súkromnom priestore! O čom sú tie „bubliny“?! Takže neodvádzajme svoju pozornosť starostlivosťou o reštaurácie a krčmy! Krčma je v podstate legalizované znovu zdanené centrum predaja legalizovaných drog. Z predaja legalizovaných drog získava peniaze štát a lobby týchto drog. Štátne peniaze rozkradne štátna mafia ako verejné prostriedky. Keďže alkohol a cigarety sa predávajú aj inde – tento príjem štátu a lobby je zavretím krčiem a reštaurácií obmedzený len čiastočne. Otázka – a čo keď je to cielená prohibičná investícia?! Aby to vyrovnali – zvýšia ceny a dane. Čiže – treba si dobre rozmyslieť, do akej miery chceme byť závislí na predaji rôznych „potešení“ = závislostí. Lebo frustrovaní ľudia sú závislí ľudia!

  „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“ – čínske príslovie – s aktívnym a konceptuálnym prístupom k problému. Využite lockdown na stmelenie kruhu najbližších! A doma určite nie s rúškami na hube a s 2-metrovými odstupmi! A nie s drogami akéhokoľvek druhu.Chráňte si domovú slobodu ako svoje útočisko – za každú cenu! Zbavte sa čo najviac závislostí a stereotypov. Opravujte, tvorte, študujte, objavujte, tešte sa. Objavte seba – potom rozšírte kruh najbližších vo vašom srdci. Prestaňte myslieť na akýkoľvek magnet kyvadla zákazu zo strany psychopatov. Normálna ľudská bytosť pozná svoju mieru. Slovania sú práve bytosti so zmyslom pre mieru. Myslite len na magnet svojej človečenskej prirodzenej slobody a jej správnosť! Tá existuje – je zakliata hlavne vo vašom vnútri! MY zá-kony pre seba v podstate nepotrebujeme – to ONI potrebujú zá-kony pre nich! To nie sú zákony pre nás – to sú zákony pre nich! Qui bono.

  Matovič je výplod chorej fantázie! Chcete sa s ňou stotožňovať?! Dobre! Ale odteraz len raz! Raz a navždy mu v predstave s úsmevom vytrhnite tú archónsku AC pumpu z hrude a zahoďte ju ďaleko za chrbát niekde psom na smetisko! Zdravie je normálny stav. Aj zdravá myseľ je normálny stav. Aj zdravé predstavy sú normálny stav. Suma normálnych zdravých jedincov tvorí normálnu zdravú spoločnosť. To je magnet nášho kyvadla. Nebezpečného odpadu v svojej mysli a v realite sa zbavíme tým, že ho nebudeme vytvárať. Médiá majú na to výraz – „hodiť niekoho do olova“ = rozpustiť ho v tlačiarenských štočkoch – prestať o ňom písať. My môžeme urobiť to, že v záujme nevyhnutnej občianskej informovanosti tento výplod chorej fantázie a rozvratných médií toto meno už nikdy nevyslovíme, nenapíšeme a nahradíme ho iným pojmom – napríklad – prach. Popol,

  • Květa Čihařová

   Pane Maroši, napsal jste to moc dobře. Škoda, že už nejste v tadescu. Ráda bych četla Vaše komentáře, které tam dříve byly. Přehledně a k věci.
   Zdravím Květa Čihařová

  • Ano, kazdy narod sa sprava ako vie. U nich uz nie je papez ani dalsi temny.
   Je potrebne ist do ulic.
   Alternativa v SR existuje a urcite aj v CR. Myslim ze by sa mohli SR a CR znovu spojit.
   JUDr.Harabin, JUDr. Krajnikova, podplukovnik Svec a iste viac slusnych neskorumpovanych ludi s cistou minulostou.
   27.1.2020 – den pamiatky holokaustu – v SR od 27. januára bude negatívny test podmienkou na cestu do práce alebo pobyt v prírode.

   Kto cita tadesco.org vie ze tento plan Matovica a spol. je uz mrtvy.

   • Samozrejme vzdy je zakladom rodina, muz a zena tvoria rodinu. Su to bozie pravidla a tak bolo, je a vzdy bude.

   • ??? Ha – rabin a Krajnikova su slusni a neskorumpovani ludia⁉️???
    Pani zlata, Harabin je zid a on protezoval Krajnikovu aby sa na nu obracali ludia, ktori potrebuju advokata, zastupovanie a viete co, obratila som sa na nu a vyprdla sa mi na hlavu‼️? Je to len dosadena zakerna mrcha, vsak MotoPub by Vam vedel tiez porozpravat o nej, ako sa na nich vykaslala a aj ini, tiez Ludovy snem ju protezuje, to iste, zidia a oni tu nebuduju slobodne Slovensko ale slovaci akoze pomahaju a ked ludi nabalachaju, nechaju ich v srackach samych, mam osobnu skusenost, zial‼️?

    • Títo spomínaní ľudia sú cielene inštalovaní. Treba vedieť, ako fungovali chartisti za komunizmu – skutoční odporcovia končili nezvestní v lesoch. Chartistov akože prenasledovali a perzekuovali. Čarnogurský – ako dnes stvoril Harabin Krajníkovú – pomohol po prevrate 1989 expresným spôsobom do popredia Lipsteinovi napr. Chmelár? Blaha? Marxisti! NWO – to sú neomarxisti! Teraz ich akože vyhadzujú z bočákov – aby to vyzeralo dôveryhodne. Ľudia sa podvedome stavajú proti prenasledovaniu iných a sami sa nechávajú jednak prenasledovať, jednak pritom zachraňujú jedovatých Hadov, ktorí sa správajú vždy rovnako. Aj Mečiar vyštartoval v popularite, keď ho začali v roku 1990 prenasledovať. Klasická psychoreaktivita stáda. Treba si prečítať ich nosaté tézy a vyhlásenia. Chmelár vo voľbách jednoznačne drukoval za EU a NATO a ich „hodnoty“. Stačí pozrieť fyziognómiu. „Popola“ a liberálov by mali nahradiť „spravodliví“ boľševici. Je zaujímavé, ako od liberálov a progresívcov prevzali ovce slovo „slušní ľudia“. Aj každý podomový podvodník vystupuje vždy slušne.

     https://uloz.to/file/bvApKEbOgtZz/vrteti-psem-wag-the-dog-1997-cz-dabing-avi

   • Ander Kixa

    HaRabin cisty a neskorumpovaný… ze sa tu nieco take dozviem…

  • Taliansky hovorim plynule a vedela som o tejto akcii, Vam uz asi preskakuje z tych konspiracii, co tak sa medzitym naucit taliansky⁉️?

   • Ha! „Taký malý dvojročný – a už hovorí po taliansky!“

    Čiže – každý rodený Talian rozumie tomu, čo sa deje v jeho krajine?
    Čiže – každý rodený Slovák rozumie tomu, čo sa deje na Slovensku?!

    No ale – ak tu všetci rozumejú po slovensky – ja zase nerozumiem tomu, prečo sa tu deje to,čo sa deje! Konšpiračná teória? Inak – medzi čím by som sa mal naučiť taliansky – medzi dvomi putanami? Zodrieť si dik?

  • postaviť mu pomník.Aj s kosou.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-01-18-chinese-doctor-sinopharm-coronavirus-jab-most-unsafe.html
  Chinese doctor: Sinopharm coronavirus jab “most unsafe in the world” with 73 side effects
  Čínsky lekár: Sinopharm koronavírusová vakcína “ je najviac nebezpečná na svete“ so 73 vedľajšími účinkami

 5. https://www.naturalblaze.com/2021/01/13000-ny-nursing-home-residents-and-nearly-half-of-staff-decline-covid-19-vaccine.html
  13,000 NY Nursing Home Residents And Nearly Half Of Staff Decline COVID-19 Vaccine
  13 000 obyvateľov domovov dôchodcov v New Yorku a skoro polovica zamestnancov odmietli COVID-19 vakcínu

 6. https://www.naturalblaze.com/2021/01/california-halts-covid-vaccinations-from-moderna-batch-linked-to-unusually-high-number-of-adverse-reactions.html
  California Halts COVID Vaccinations From Moderna Batch Linked To “Unusually High Number” Of Adverse Reactions
  Kalifornia zastavuje COVID očkovania od Moderny šarže kvôli „nezvyčajne vysokému počtu“ nepriaznivých účinkov.

  • Pani Jean, ak príde na Vás rad na očkovanie, dáte sa zaočkovať ?Prosím úprimnú odpoveď. Ja sa zaočkovať dám.j

   • Neviem, či len u mňa – stránka je nejako dezintegrovaná – môžno útok, alebo technická chyba.

    Pjakin spomínal plán Globálneho prediktora – Holokaustu 2 – že by práve začal?
    https://www.infovojna.sk/article/v-izraeli-masove-ockuji-nakazenych-ale-pribyva-vice-nez-v-ceske-republice

    Jozef – čo je to prísť na rad? Lebo navrhli pokutovať tých, ktorí sa budú predbiehať. Až taká je to dobrá mňamka! Hypnóza kurčaťa vyvolaná desom /r.1778/!

    • „Nárůst může souviset s rychlým šířením nakažlivější britské mutace, myslí si izraelský komisař pro koronavirus Nachman Aš.“

     A nemôže súvisieť s nepresnými testami, ktorými – predpokladám – overujú, či pacient je, alebo nie je „nakazený“ „covidom“?
     Alebo – nesúvisí nárast rovno s tým, že „covid“ bol do organizmu priamo naočkovaný??

   • Pán Jozef, naša Jean je spomedzi nás asi tou najhorlivejšou bojovníčkou proti očkovaniam, lebo aj ona – ako mnohí spomedzi nás – je obeťou vakcinácie s doživotnými následkami. (Aj v tejto chvíli – tipujem – včeličkovito hľadá na internete, na čo ešte ostatných čitateľov upozorniť, aby nedoplatili na svoju neobozretnosť tak, ako kedysi ona… inak by Vám doteraz bola už zrejme odpísala.)
    Myslíte, že takto osvietený človek má ešte guráž svoju osudnú chybu zopakovať?

    • Veru pani Emily, ja som obeť očkovania, zobralo mi to polovicu života a majetok. Bohužiaľ som neskoro zobudená, preto to sledujem. A poznám ľudí čo z očkovania zomreli, veľmi ťažko ochoreli…
     Lenže ako ja som bola nevedomá, tak aj teraz bohužiaľ mnohí sú neinformovaní.

  • a to je len začiatok. Hlavný pogrom či program ešte len príde.

 7. Na portál bádateľ bola podaná žaloba zo strany štátu, ale koľko informácii už od tejto stránky prevzala naša novinárska elita,ktorá je servilná Matovičovi. Veď, informácie sa dostanú do médií aj z iných portálov, kde sa povie pravda, len naši novinári sú ustráchaní niečo pravdivé zverejňovať hlavne čo sa týka „pandémie, vakcinácie ap. a jej následných dôsledkov.
  Pravda výjde najavo aj keď nie hneď, tak ako je to o podaní vakcíny v Nórsku, kde zomrelo 23 starších ľudí a tiež o tom informujú dnešné denníky.Preto sa preferuje vakcinácia prednostne na starých ľuďoch, veď tí sú lepší pokusní králici ako stredná a mladá generácia. A teraz to Matovičovo testovanie uvidíme akú bude mať efektivitu. Aj koaliční partneri sú „pokakaní“ okrem Remišovej,ktorá ma kladne prekvapila. Nikto nemá ten správny rozum iba ten JEDEN.A nech sa povie že desať tisíc ľudí protestovalo v susednom Rakúsku a následná doba snáď prinesie aj pozitívne výsledky od ľudí,ktorí to dlho nevydržia. Nie každý má príjem 5 tisíc a vyššie.

  • Ad – „okrem Remišovej,ktorá ma kladne prekvapila“ – to ako keď vás niekto celý čas facká až ho bolí ruka, a tak vám jedného dňa preto tú facku nestrelí – je kladné prekvapenie? He – syndróm týranej ženy – „on má aj dobré vlastnosti“!

   Celá táto falošná banda je len alter ego toho istého „Popola“!

   • P, Maroš ,
    myslela som Remišovú iba v tomto jednom prípade, že nesúhlasila s testovaním. Inak ONA nič mimoriadne pre tento štát.

    • nesúhlasila aby si prihriala polievočku a stúpli jej preferencie… tak to vidím ja 🙂

     • Sulíkova instantná „opozičná“ polievka. Všetko dopredu namiešané. To je ako keď sa tuším jediný Čarnogurský zdržal, alebo bol tuším proti hlasovaniu za prelety NATO pri bombardovaní Juhoslávie,pretože vedel, že to odhlasujú aj tak. Pred tým nevykonal nič pre to, aby o tomto vyvolak diskusiu a lobboval proti. Klasické pokrytectvo.

      Raz ma naviedol spolužiak na ZDŠ – po tom, čo sa celá trieda rozhodla, že zdrhne z vyučovania – že však čo – vráťme sa, s dvomi predsa nebude pokračovať vyučovanie – zhodou okolností s triednou, takže nás určite pustí a nebudeme mať neospravedlnené hodiny. Osobne sa mi nechcelo zdrhať práve kvôli hodine s triednou, pretože to bola matika, v ktorej sme boli práve mi dvaja premianti. Dopadlo to tak, že nám vrazila každému poriadnu facku za to, že sme vypočítaví chrapúni a zradili sme kamarátov /bolo to obdobie normalizácie po 68./ a nedržíme spolu /pôvodom bola Srbka/. Mali sme buď ostať v triede hneď, lebo keď sme odišli zo začiatku všetci – aj tých pár autorít medzi spolužiakmi – vzbura padala aj na naše hlavy. Poslala nás preč a dala nám neospravedlnené hodiny aj tak.

      Toto je presne tá pokrytecká analógia nečestných „infantilov“. My sme vtedy boli hlúpe deti, ktoré tú podlosť nedomysleli – oni sú dnes vychcaní podlí dospelí.

 8. https://www.hlavnespravy.sk/uradnicku-vyhodili-z-prace-kvoli-zltej-hviezde-s-napisom-neockovana-o-pracu-prisiel-aj-eduard-chmelar/2410184
  Úradníčku vyhodili z práce kvôli žltej hviezde s nápisom „neočkovaná”

  Táto doba mi bohužiaľ veľmi pripomína päťdesiate roky minulého storočia. Aké zverstvá boli schopní robiť slovenskí komunisti, slovenskí eštebáci na nevinných ľuďoch.
  Je to hrozné, že ľudia vždy kvôli peniazom urobia čokoľvek. Lenže dnes to už speje k tomu, že kvôli peniazom už človek nebude človekom ale transhuman.
  Ľudia čo sa dajú podplatiť nemyslia na svoje deti, vnúčatá, že čo ich vôbec čaká na tejto zemeguli.

  • Žltá hviezda je exkluzívne vyhradená len ako obchodná značka – logotyp – ako symbol holokaustu židov chazarskými sionistami, ktorí stvorili nacizmus. Čiže – ide o neoprávnené použitie tohto symbolu. Neznalosť symboliky neospravedlňuje! Vy – my máme nosiť symbol otroctva – masku, rúško, pretože sme akože porazení „stratili tvár“ – v Ríme to bol znak najväčšej potupy, keď porazený gladiátor žobral o život – víťazný otrok-gladiátor mu musel oskalpovať tvár! Ak to dotyčný prežil – bol výstrahou pre ostatných, že o život sa neprosí – o život sa bojuje!

   • „symbol holokaustu SEMITSKÝCH židov chazarskými sionistami, ktorí stvorili nacizmus“ – aby stvorili štát Izrael. Gójimské obete holokaustu sa nepočítajú.

    VIDEO: Televizní stanice Al-Jazeera odvysílala výbušné …
    [Prehľadávať doménu oral.sk/video-televizni-stanice-al-jazeera-odvysilala-vybusne-informace-o-pozadi-holokaustu-a-smlouve-domu-sion-s-nacistickym-nemeckem-dva-redaktori-okamzite-dostali-vyhazov-media-zbesile-video-mazou-ze-so/] oral.sk/video-televizni-stanice-al-jazeera-odvysilala-vybusne-informace-o-pozadi-holokaustu-a-smlouve-domu-sion-s-nacistickym-nemeckem-dva-redaktori-okamzite-dostali-vyhazov-media-zbesile-video-mazou-ze-so/
    VIDEO: Televizní stanice Al-Jazeera odvysílala výbušné informace o pozadí Holokaustu a smlouvě Domu Sion s nacistickým Německem! Dva redaktoři okamžitě dostali vyhazov, média zběsile video mažou ze sociálních sítí, v krátké reportáži zaznívají šokující informace o německých reparacích pro Židy, které si ale přivlastnili sionisté v Izraeli! Německo nemá …

    https://aeronet.cz/news/?s=VIDEO%3A+Televizn%C3%AD+stanice+Al-Jazeera+odvys%C3%ADlala+v%C3%BDbu%C5%A1n%C3%A9+…+%5BPreh%C4%BEad%C3%A1va%C5%A5+dom%C3%A9nu+oral.sk%2Fvideo-televizni-stanice-al-jazeera-odvysilala-vybusne-informace-o-pozadi-holokaustu-a-smlouve-domu-sion-s-nacistickym-nemeckem-dva-redaktori-okamzite-dostali-vyhazov-media-zbesile-video-mazou-ze-so%2F%5D+oral.sk%2Fvideo-televizni-stanice-al-jazeera-odvysilala-vybusne-informace-o-pozadi-holokaustu-a-smlouve-domu-sion-s-nacistickym-nemeckem-dva-redaktori-okamzite-dostali-vyhazov-media-zbesile-video-mazou-ze-so%2F+VIDEO%3A+Televizn%C3%AD+stanice+Al-Jazeera+odvys%C3%ADlala+v%C3%BDbu%C5%A1n%C3%A9+informace+o+pozad%C3%AD+Holokaustu+a+smlouv%C4%9B+Domu+Sion+s+nacistick%C3%BDm+N%C4%9Bmeckem%21+Dva+redakto%C5%99i+okam%C5%BEit%C4%9B+dostali+vyhazov%2C+m%C3%A9dia+zb%C4%9Bsile+video+ma%C5%BEou+ze+soci%C3%A1ln%C3%ADch+s%C3%ADt%C3%AD%2C+v+kr%C3%A1tk%C3%A9+report%C3%A1%C5%BEi+zazn%C3%ADvaj%C3%AD+%C5%A1okuj%C3%ADc%C3%AD+informace+o+n%C4%9Bmeck%C3%BDch+reparac%C3%ADch+pro+%C5%BDidy%2C+kter%C3%A9+si+ale+p%C5%99ivlastnili+sionist%C3%A9+v+Izraeli%21+N%C4%9Bmecko+nem%C3%A1+…

 9. Zaujímavý článok, čo nás čaká:
  https://aeronet.cz/news/daniel-landa-vysvetloval-v-rozhovoru-svuj-lobbing-za-sterove-pcr-testy-emanuela-zdarskeho-podle-zpevaka-je-to-pilotni-projekt-mireny-na-vladu-cr-aby-slinove-testy-akceptovala-jako-validni-test/
  Daniel Landa vysvětloval v rozhovoru svůj lobbing za stěrové PCR testy Emanuela Žďárského, podle zpěváka je to pilotní projekt mířený na vládu ČR, aby slinové testy akceptovala jako validní testovací nástroj! Jak se skládá dohromady globalistická stavebnice Total Control, která má 11 dílků, a skoro každý z nich už je okolo nás a vybalený z krabice? Nechceme žít ve světě Nové normality, pod dozorem kamer, NFC a QR čteček, a podstupovat výtěry a vakcinace pro cestu do práce, za nákupem nebo zábavou!

 10. https://zemavek.sk/trnavska-firmicka-uzatvorila-zmluvy-so-statom-za-takmer-73-milionov/
  Trnavská firmička uzatvorila zmluvy so štátom za takmer 73 miliónov

 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/19/covid-19-vaccine-may-become-mandatory.aspx
  Fauci Now Says COVID-19 Vaccine May Become Mandatory
  Fauci teraz hovorí, že COVID-19 vakcíny sa môžu stať povinnými

  Thousands Injured in Mere Days
  Tisíce poranených za pár dní

 12. https://ac24.cz/en/-/po-ockovani-vakcinou-od-pfizeru-zemreli-v-estonsku-dva-seniori-dale-prislo-87-stiznosti-na-vedlejsi-ucinky?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Po očkování vakcínou od Pfizeru zemřeli v Estonsku dva senioři, dále přišlo 87 stížnosti na vedlejší účinky

 13. https://ac24.cz/en/-/cesky-lekar-poukazuje-na-fakt-ze-izolace-nema-smysl-a-zjistil-dalsi-dulezitou-vec?redirect=%2Fen%2F
  Český lékař poukazuje na fakt, že izolace nemá smysl a zjistil další důležitou věc

  V popisku videa se uvádí: O COVIDu bez COVIDU, aneb kolik z nás běhá po ulici pozitivních a nic nám není a většině ani nebude. Hrůzostrašné číslo prakticky padesátiprocentní promořenosti je ve skutečnosti zprávou velmi dobrou, protože koronavirus už ztrácí příležitost nakazit vnímavé jedince.

 14. Prekopírovala som „zaujímavý“ blog:
  Samozřejmě, že v první řadě je třeba očkovat seniorov…už se na nich nedá vydělat, protože nepracují a pobírají důchod, který si zasloužili po celoživotním otročení. Jde o důchodovou reformu podle Gatesa a jak řekla vaše prezidentka…netreba sa bát umírat.

 15. Neverím na covid pandémiu, iba cítim že peňazochorý neonacisti
  Spustili covidkrízu tak ich v tom nepodporujme!!! Ja im to od marca 2020 neverím a nebudem! Nenosím nahubok skoro vôbec iba ked musím do obchodu aj tak iba na ústach… Neverte im!! Verte sami v seba!! ? ? Ako hovorí moja babka „… Ako si ustelieme tak si aj lahneme“… Je to na nás

 16. Jednoduchá

  …aj ja rada podarujem svoju vakcínu…..

 17. Helena Šemberková St.

  Prošla jsem tu diskuzi a všimla jsem si, že se tu nikdo nezmiňuje o tom, jak opravdu zoufalou situaci mají naši zdravotníci, kteří opravdu již padají na ústa. Myslím, že rozumím zoufalství těch, kterým krachují živnosti, že jsou z velké části i zcela nepotřební.. Jen si vzpomínám na dobu, kdy krachovali třeba skláři, cukrovary, textil, obuvnictví a další profese – a nikdo jim nic nekompenzoval – prostě skončili v dluzích a na pracáku… a tenkrát to nezpůsobil žádný virus, který si dělá, co chce a nelze se tudíž divit, že nikdo neví, co s tím. Pár věcí je známo. Třeba že roušky, rozestupy a omezení kontaktů šíření viru brání. Rozumnému a zodpovědnému člověku netřeba v takovém případě zakazovat chodit do restaurací a barů…

Pridajte komentár

*