Lekári vystríhajú neočkovaných, aby sa nepribližovali k očkovaným


Print Friendly, PDF & Email

Lekári vystríhajú neočkovaných, aby sa nepribližovali k očkovaným

Upozornenie: Elity často používajú taktiku „Rozdeľuj a panuj“, aby získali moc a nadvládu nad ľuďmi. Obsah tohto článku má potenciál urobiť to isté. Nakoľko nie sme ako oni, dopredu na to upozorňujeme.

Navyše, informácie v článku majú povahu prevažne osobných svedectiev, ktoré nateraz nedokážeme na 100% overiť.

Ak sú tie informácie pravdivé, následky na ľudstvo môžu byť obrovské, čo by prevážilo aj neželaný efekt rozdeľovania ľudí. Ak však pravdivé nie sú, rozdelenie ľudí by mohlo narobiť veľa škôd, či už na psychike, vzťahoch, kamarátstvach alebo dokonca na rodinných väzbách.

Preto zvážte, či budete čítať ďalej alebo sa zastavíte na konci tejto vety.

* * * * * *

(Ariyana Love, thelibertybeacon.com) – Prežili sme si rok neskutočného stresu. Dnes by sme sa však už mali prestať podriaďovať tyranii a učiniť kroky pre záchranu ľudskej rasy.

Statoční a nebojácni lekári z celého sveta musia pokračovať v odhaľovaní pravdy okolo podvodnej pandémie COVID-19, ktorá v skutočnosti predstavuje bezprecedentný biologický experiment a útok na ľudstvo. Niektorí to nazývajú priamo genocídou.

Množia sa správy o reprodukčných problémoch po očkovaní

Na internete pribúdajú tisíce osobných svedectiev ohľadne očkovania proti COVID-19 i záznamy v databázach nežiaducich účinkoch. Podľa nich tieto vakcíny cielia na reprodukčné zdravie či dokonca na sterilizáciu populácie.

A čo je doslova hororové, tieto účinky vakcín majú postihovať nielen očkovaných, ale aj neočkovaných, ktorí sa vyskytli v ich blízkosti. Išlo by tak o zatiaľ nepreskúmaný mechanizmus vylučovania nejakých látok telami očkovaných a ich prenos na neočkovaných.

Aj na tejto stránke sme už publikovali články viacerých špičkových expertov ako sú Dr. Geert Vaden Bossche či Dr. Michael Yeadon, ktorí varovali pred možnými následkami vakcín proti COVID-19. Ich varovania sa týkali buď vedľajších účinkov očkovania, alebo hrozby mutácie a následného šírenia nebezpečných variantov koronavírusu.

V tomto prípade však ide o niečo nové. Ukazuje sa, že očkovaní majú do okolia šíriť nielen samotné vírusy (v prípade nakazenia sa), ale aj látky, ktoré telo produkuje na základe inštrukcií z mRNA vakcín. Hovorí sa o šírení hrotových proteínov.

Ľudia, ktorí proti COVID-19 neboli očkovaní, no nachádzali sa v blízkosti očkovaných, dnes trpia vážnymi symptómami ako sú krvné zrazeniny, zosilnené menštruačné krvácanie, potraty, kožné vyrážky a mnohé ďalšie.

Vylučovanie látok očkovanými ľuďmi do svojho okolia

Dr. Christiane Northropová vysvetľuje, že vylučovanie látok do prostredia pri vakcínach proti COVID-19 je niečo úplne iné ako pri ostatných vakcínach.

Vylučovanie je vo všeobecnosti pri vakcínach prirodzený proces. Ide zvyčajne o oslabené vírusy z vakcín, ktoré sa môžu šíriť z očkovaných na neočkovaných (ako napríklad pri živej vakcíne proti osýpkam).

Vakcíny typu mRNA proti COVID-19 však nie sú skutočnými vakcínami, pretože neobsahujú vírusy ani ich časti. Sú to experimentálne génové terapie. Preto by sme nemali hovoriť o „vylučovaní“, no skôr o „prenose“.

Podľa Dr. Northropovej ide o prenos hrotových proteínov, ktoré telá očkovaných ľudí produkujú na základe genetického mRNA kódu obsiahnutého vo vakcínach. Vtedy sa očkovaní v podstate stávajú továrňou na syntetické bielkoviny, ktoré môžu rozosievať do svojho okolia.

Dôkaz, že je niečo také možné a že farmaceutické firmy o tom dokonca aj dopredu vedeli, máme z vlastných dokumentov spoločnosti Pfizer. Uvedený dokument na stranách 67, 68 a 69, v kapitolách 8.3.5.1 a 8.3.5.2 uvádza:

„K expozícii dochádza v prípade, že tehotná žena bola vystavená intervencii štúdie (očkovanému človeku) prostredníctvom svojho prostredia.

Príklady takéhoto vystavenia sú:

– ak členka rodiny ženského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostala do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou.

– ak člen rodiny mužského pohlavia (alebo zdravotnícky pracovník) nahlási, že sa dostal do styku so subjektom štúdie (očkovaným) kožným kontaktom alebo inhaláciou a následne má styk so svojou partnerkou pred alebo v čase počatia.“

Video s varovaním lekárov a zdravotných sestier

V nasledovnom videu (v angličtine) si môžete pozrieť svedectvá lekárov, zdravotných sestier a ďalších svedkov udalostí, ktorí varujú ľudí, aby sa nepribližovali k ľuďom zaočkovaným proti COVID-19:

Prvá žena vo videu je zdravotná sestra. Vysvetľuje, ako syntetické mRNA vojde do buniek očkovaných ľudí a spustí proces výroby hrotových proteínov. Problém je, že proces sa spustí, no nevieme, či sa vôbec niekedy aj zastaví.

Ďalej podáva svedectvo o tom, že ľudia, ktorí sa nachádzali v blízkosti očkovaných, dnes zažívajú ťažké príznaky z vystavenia sa hrotovým proteínom.

Hovorí o množstve žien i mužov, ktorých pokožka sa zrazu pokryla modrinami, ženám sa narušil menštruačný cyklus a dokonca sa menštruácia spustila aj u 10 ročných dievčat. Spomína tiež 11 ročné dievčatá, ktoré majú menštruáciu 2-krát mesačne.

Ďalej hovorí o ľuďoch zažívajúcich migrény, s narušeným spánkovým cyklom či o ženách po menopauze, ktoré dnes majú extrémne silnú menštruáciu.

Druhá žena vypovedá o podobných prípadoch. Spomína neočkované ženy, ktoré sa nedávno vyskytli v blízkosti očkovaných a teraz sa im výrazne zmenil menštruačný cyklus.

Buď majú vynechanú menštruáciu alebo silnú menštruáciu, akú nikdy predtým v živote nemali. Zmieňuje sa aj o menštruujúcich ženách po menopauze. U mužoch sa zasa v testoch ukazujú prudko znížené množstvá spermií.

Podľa nej sa deje niečo hrozivé a vakcíny proti COVID-19 považuje za zločin proti ľudskosti.

Výpovede ďalších svedkov sú podobné vyššie uvedeným. Lekár pediater spomína napríklad niekoľkonásobný nárast potratov od času, kedy sa začalo očkovať proti novému koronavírusu.

Všetky tieto hlásenia sú zaznamenané v americkom systéme pre dokumentovanie vedľajších účinkov vakcín VAERS.

Záver

Dr. Northropová k tomu všetkému dodáva:

„Pri mRNA vakcínach, ako sú tie od Pfizeru či Moderny, pojem „zaočkovanie“ znamená, že vám bola vstreknutá technológia, ktorá prinúti vaše vlastné bunky produkovať na základe syntetickej mRNA hrotové proteíny.

Je to doslova znásilnenie vašich buniek a nanútený genetický experiment bez informovaného súhlasu účastníkov experimentu, čo porušuje platný Norimberský kódex.

Ľudstvo má povinnosť okamžite zastaviť tento genocídny experiment farmaceutického priemyslu.“

Stop Candida

Autor: Ariyana Love, Zdroje: thelibertybeacon.com, brighteon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dnes som toto niekomu povedala. Pozrel na mňa ako na blázna, že čo splietam, čo si vymýšľam.
  Bohužiaľ ľudia neveria, veria len očkovaniu a myslia si, že očkovanie ich ochráni.
  Bože odpusť, nevedia čo činia.

  • A čudujete sa im? To čo vidíme v médiách, napr. TA3, nie je diskusia, ale jednostranná provakcinačná propaganda. Nikdy nedajú v mainstreamových médiách priestor renomovaným odborníkom, ktorí poukazujú na vakcinačné mRNA riziká, nieto ešte na škodlivosť takejto vakcinácie.

  • Aj keby im boh odpustil, nám (tým druhým – neočkovaným) to, žiaľ, nepomôže. A čo pomôže? Jednoduchá odpoveď – neviem. Ale myslím si, že nič.

  • velky suhlas Jean,99% ludi sa uz vobec neda presvedcit,aj ked by im to povedal Jezisko

  • No vazeni, nie vzdy je ten, co plava proti prudu, ten osvieteny. Niekedy je to ten slepy.
   Doporucujem vam tu si overovat veci, ktore vam tu redakcia podsuva.

   Dotycny dokument od pfizera je tzv. design studie, obsahujuci postupy, pravidla, metody a definicie pojmov. O tom je presne ta cast na stranach 67-69. ziadna senzacia. Tu vam je to predostierane ako dokaz.
   Aj by som doporucil si overit, kto su tie citovane mena.

   Zaroven doporucujem zamyslenie nad tym, ze ockovanych je uz k dnesnemu dnu takmer 2miliardy ludi, t.j. 25% svetovej populacie. Ak by ti ockovani nieco „vyzarovali“, asi by to uz vybuchlo. Take nieco sa neda utajit. Nebude skor pravdepodobnejsie, ze je to nezmysel?

   A dalej: mRNA technologia nie je nova. Uz v 2013 zacali klinicke testy na vakcinu proti besnote od Curevac.

   Doverujte ludom, ktori to studuju. Na opravu pracky si tiez nevolate psychologa. Operovat sa nenechate kominarom.

   Neviem kde sa berie v ludoch nedovera vo vedomosti a radsej veria neznamym ludom, s ktorymi ich spaja len „podivinstvo“.

   • No veď sa to neutajilo. Už to vybuchlo 🙂

    Áno, mRNA technológia nie je nová. No všetky vakcíny, ktoré sa pomocou nej dotaraz vyvíjali, boli neúspešné. Zastavili ich už v štádiu pokusoch na zvieratách, keď tie zvieratá začali dochnúť.

   • Vy ste asi nepochopil veď Bill a Melinda Gatesový , financujú WHO Modernu a Pfaizer, tento chlapík sám povedal že ak očkovaním odvedieme dobrú prácu môžeme znížiť populáciu o 5 až 10 % , tak čo si budeme nahovárať, je to genocída a verejne o tom hovoria a vy pani konšpirujte ďalej je demokracia , nik vás predsa nebude naháňať za bludy

 2. Dnes som prečítala článok Dr. Mercolu – hrozné aké útoky sú na neho za to, že povie pravdu.
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/04/removing-articles-related-to-vitamin-d-c-and-zinc.aspx

  Je tam aj video, čo odhaľuje a odhaľuje.

  • Odporúčam prečítať si článok J. Černyšova „Podivná kovidová pohroma“ (v Indii), zverejneného na protiproude.cz dnes, najmä posledný odstavec „dôsledok masívnej vakcinácie“.

 3. Tak si dobre rozmyslite , s kým budete mať sex. Lebo tu je to tak slušne napísané „kožný kontakt“ .

  • Bezpečný sex:
   1/ Partner aj partnerka si navzájom zavolajú cez mobilné telefóny, ale hovor neprevezmú. Vyzváňajúce mobily s príkazom „opakovať volanie“ zviažu gumičkou, dajú do igelitového vrecka a ponoria do vedra s vodou a toto vedro obalia alobalom.
   2/ Partner aj partnerka pozrú na seba a zasmejú sa. Tak sa odbavia a tak vyjebú so systémom. Vyjebať so systémom = bezpečný sex!

 4. https://www.naturalnews.com/2021-05-04-genocide-continues-through-vaccines-cdc-scrambles.html
  The genocide continues through the vaccines, as the CDC scrambles to deceive the public
  Genocída pokračuje cez vakcíny, ako sa CDC naháňa aby oklamala verejnosť

  • Teraz som prečítala tento článok. Možno že by bolo dobré ak by to tím Bádateľa preložil aké podvody sa teraz robia pri vykazovaní úmrtí po vakcinácii, pri testovaní, aké príkazy dostali laboratória…
   Jedným slovom podvod za podvodom sa robí.

   • no v USA neschválili vakcinku AstraZ a majú jej na sklade 30 mil. 😀
    takže kam s nimi, hádajte?

    ale zato v Austrii už chcú očkovať aj tehotné ženy

    • To su vsetko zidovske soap opery,pre pomylenie ludi ,ze jedna je lepsia ako druha,ze Ruska je najlepsia,pravda je ze vsetky su stejne a menia genetiku,aj ruska,ale zrejme to trva dlhsie.lebo pouzivaju „precursor“ toho svinstva,zatial co ine,priamo to svinstvo

 5. https://zemavek.sk/suju-odvolali-z-cela-nczi-iba-den-po-brifingu-na-ktorom-otvorene-hovoril-o-ockovani/
  Suju odvolali z čela NCZI iba deň po brífingu, na ktorom otvorene hovoril o očkovaní

  Motivácia ľudí, aby sa registrovali, je veľmi nízka. Ak sa niečo nezmení, o tri-štyri týždne môžeme zatvárať vakcinačné centrá,“ konštatoval odvolaný riaditeľ NCZI.

  • To je presne dôvod, prečo ho odvolali – lebo vyzradil pravdu. Pred pár mesiacmi boli prieskumy, že len asi 40% ľudí sa chce dať zaočkovať. Teraz urobili ďalší prieskum a vraj sa už chce očkovať až 60%. To je samozrejme nezmysel, ide o sfalšovaný prieskum, aby motivovali ľudí do očkovania v štýle: „vidíš, vačšina chce a ty nie?“ No a teraz on, zrejme nechtiac, vyzradí, že sa zaočkoje len asi 1,8 milióna ľudí (33%) a za 3 týždne môžu vakcinačné centrá zatvárať. Propagandistov išiel z toho asi šľak trafiť, tak ho v hneve odvolali.

   • počula som to, keď to hovoril … vraj bude zaočkovaných sotva 38% Slovákov. Ešte som sa čudovala, že kto je ten odvážlivec, keď na druhej strane dali do tv ako sú na nejakom webe inzeráty, že doprovod zaplatí 100-150€ dôchodcovi, aby mu mohol robiť doprovod na očkovanie..??

    nooo…ale zase sa chystá novela zákona, vraj nám idú zase predĺžiť odchod do dôchodku. Bodaj by nie, keď štátna kasa je prázdna a nemali by na dôchodky „husákovim deťom“, ako nás nedávno nazval expremier..
    šialenstvo

   • suhlas, vazena redakcia

 6. provokater

  ale čo už, Kráľovstvo Nebeské je veľké, len nie každý sa tam dostane. Tam je raj a život večný a zo žien budú samé slečny.

  • Jar je mila

   Ak používate váš mozog viete čo chcete vy. A ak nemáte vytvorený vlastný názor našušorené správy ignorujte, história sa opakuje v každej oblasti. Čas ukáže kto má pravdu. Kto je presvedčený zotrvať vydrží

  • posli to tym vrahom s doporucenym,ze vsetci sa dostanu do neba,ktori si zmenia geneticky system

   • Totalitný otrokársky systém NWO si potrebuje patentovo privlastniť otrokov! Teda – postupným génovým inžinierstvom – možno v 2., 3. generácii majú naši vnuci patriť im, ako dnes vlastnia 82% hospodárskych rastlín pestovaných na planéte! Tomu nerozumie len idiot! IDE O VYPÁLENÝ CEJCH!

 7. https://www.ac24.cz/komentare/epidemie-chripky-v-roce-1918-byla-zpusobena-ockovanim/
  Epidemie chřipky v roce 1918 byla způsobena očkováním?

  „Veľmi málo ľudí vie, že najhoršia epidémia, ktorá kedy zasiahla Ameriku, španielska chrípka v roku 1918, bola výsledkom rozsiahlej celonárodnej očkovacej kampane.

 8. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/05/8703-svobodne-uvahy-o-soucasnem-svete.htm
  Svobodné úvahy o současném světě

  Lidstvo letos úspěšně vstoupilo do druhého roku třetí světové války. Z globálního pohledu je tedy už téměř jisté, že se tento pokus konečně podařil a válka se už bude vyvíjet jen podle plánu zadavatelů.

  Zvláštností této války je, že hromadným nepřítelem všech je už všechno lidstvo. Pokud však lidé nepochopí svou úlohu v celém procesu, budou – i přes masovou účast – pouze jediným poraženým. Vyplývá to jednoznačně z analýzy záminky války vydávané – jako vždy – za příčinu, dále z celého jejího průběhu a nakonec i z předpokládaného cíle globální vojny.

 9. Katarina Kostankova

  Ked je toto pravda,tak s panom bohom ,ludstvo,ake zatial pozname,prestane existovat!Pripomina mi to scenar z nejakeho hroziveho hororu!Ako sa my nezaockovani mame vyhnut kontaktu so zaockovanymi?To sa neda,ked ani neviete,kto vo vasej blizkosti je prave ten,kto si tu vakcinu dal pichnut…!

  • Čas a Darwinov mechanizmus sa o to postará. Dovtedy si treba udržiavať silnú imunitu – vitamín D, C, zinok a psychické zdravie (byť pozitívny, nikdy nepodliehať strachu).

   • Keďže som na rozdiel od vás – redakcia – na 100% presvedčený, že celé toto sa dá sanovať konkrétnou frekvenciou, verím aj možnosti urobiť to cez Plejáďanov a ich technológiu!

    Treba vedieť, že aj Plejáďania zohrali v minulosti voči ľudstvu akúsi negatívnu úlohu, avšak situ sa mení, aj oni už sú pod dohľadom vyššieho kozmického spoločenstva. Tá možnosť je definovaná insidermi a je prísne – kvôli jedinečnej DNA frekvencii každého z nás – individuálna, teda každý „ako mobil“ žiada len sám za seba – nedá sa žiadať hromadne. Ide o vyslanie liečivej – reparačnej frekvencie smerom ku zdroju!

    Forma volania o pomoc – ako modlitba:
    „Komand kód 771, komand kód 771, komand kód 771! Prosím – pomôžte mi!
    Ďakujem!“
    —————————
    To je všetko – z mojej skúsenosti – ani neviete ako, ale cítite sa odrazu dobre.
    Redakcia – dlhujete našim ľuďom tento článok a viac vás už vyzývať nebudem. Dnes je 5. mája 2021
    https://ulozto.net/file/75uN5clJDAQA/existencne-eliminacne-frekvencie-dna-biorezonancne-frekvencne-zbrane-pdf#!ZJZkLwR2AwH3MGL0Z2ZmL2Z3MwVlZRSEDHEzDyEWMSS6pmR1ZD==

    • Na túto tému už máme viacero starších článkov:

     https://www.badatel.net/vedci-demonstruju-ako-sa-rezonancnymi-frekvenciami-odstranuju-rakovinove-bunky/

     https://www.badatel.net/studie-dokazuju-ze-vieme-liecit-zvukom-frekvenciou-a-vibraciou/

     Ten článok, ktorý linkujete je veľmi dlhý. Chcete, aby sme ho tu skopírovali v pôvodnej forme alebo nejako spracovali? Nechce sa vám to urobiť?

     • PDF – skrátiť až po odkaz na ten záverečný originál anglický text výskumu tých frekvencíí – to už nie, teda celého Rifa plus ten strojový preklad – je pomerne dobrý, a aj s funkčnými hypertextovými odkazmi na ďalšie dokumenty a relácie.

      Otvorene – ide mi doslova o veľmi konzistentné uverejnenie kľúčových info tu, pretože iný drajv má môj komentár s odkazmi a iný drajv má uverejnenie článku u vás – aj vzhľadom na to, že ste pod drobnohľadom. A ide aj o prebratie článku u vás iným mediálnym subjektom. Teda – samozrejme tam pridajte aj odkazy na vaše články predtým. Môj je len ten úvodník – uveďte ma ako „čitateľ“. Tie slová v názve tohto kompilátu sú kľúčové a pomôžu pri náhodnom vyhľadávaní tejto pre mnohých EŠTE neznámej informácie. A ako som spomínal v e-maili – verím našim elektrotechnickým hlavičkám, že vyvinú účinnú protizbraň a liečebné mobilné zariadenia – možno aj verejne „neviditeľné“.

      Názov článku teda ako na úložisku – ďalší headline v článku ako sub-headline /môže byť aj v zátvorkách/.

      Pre istotu:
      EXISTENČNÉ-ELIMINAČNÉ FREKVENCIE – DNA biorezonančné ftekvenčné zbrane.
      /Ako zlikvidovať vírusové mRNA spike proteíny a mRNA
      genocídne vakcíny?!/
      – – –
      – – –
      Úvodník – čitateľ.
      Pokračovať Rifom, atď. Design stránky je váš. O dĺžku sa nestarajte – toto je viac menej poloodborný text a informačná základňa. Pre konkrétne vzdelaných ľudí.

      He – „môžete na záver priidať šport“ – pre tých, čo čítajú noviny odzadu. To bol vtip /pre istotu/.

     • Ste si istí tou titulkou? My sa vo fyzike vyznáme, ale tá titulka nám dala zabrať a väčšina ľudí to v takej forme nepochopí. Ak to nepochopia, nekliknú si na to a nebudú to čítať. Skôr by sme spojili titulku a podtitulku takto:

      Biorezonančné zbrane: Ako zlikvidovať vírusové spike proteíny a mRNA vakcíny

      Ale neurazte sa hneď. Vy si potrpíte na copywritingu a presnom znení vašich návrhov, no proces publikácie je proces diskusie a hľadania najvhodnejšieho riešenia medzi autorom, editorom a vydavateľom. Takže to berte ako návrh na diskusiu, nie zasahovanie či neúctu pre vaše dielo.

     • Redakcia – článok máte v mail-boxe!

     • Redakcia
      1/ Ľudia musia pochopiť, že existujeme ako určitá frekvencia. Preto – existenčné – eliminačné frekvencie! Môj fyzikár ma to tiež neučil – ale to je tá paradigma – to be or not to be. Teda – existujeme, a aj vydávame určitú frekvenciu a naše okolie nás tak aj registruje. Problém začne vtedy, keď niečo cudzorodé začne vysielať práve tú našu frekvenciu!!! – a to nás rozkmitá až deštruuje! Kapišto? My môžme existovať na našej frekvencii len ako vysielač – nie ako prijímač! To je podstata!

      A preto trvám na titulke Existenčné-eliminačné frekvencie a blabla – ten sub-headline je vlastne len o tom, ako tento zákon /zatiaľ nevyslovený/ využiť v situ, v akej sme dnes. Trvám na tej titulke do bodky!

      „Moje dielo“ sú informačné vykopávky a skladanie mozaiky. Ja som osvetár, nie som Lucifer, viem čo a prečo! Odbočím.

      V minulosti som zažil kopec konkurzov. Jedni tvrdili – „Pán XY – vy máte nadanie na novinársku prácu – nie na copywriting“. Druhí tvrdili „Pán XY – vy máte nadanie na copywriting – nie na novinársku prácu“.

      A ja tvrdím vy k.k.ti – ja mám nadanie na oboje, ale pracovať pre vás už nebudem!

      Redakcia – nesnažte sa to posrať tým, čo neviete! Trvám na tom tak, ako to je! To je môj job vedieť práve toto! Priestor, čas, hmota, energia – informácia! Moja DNA je informácia v priestore, čase, hmote, energii. Problém je, že zjavne nie sme kompatibilní.

      Čomu ešte nechcete rozumieť?!

     • Nevravíme, že to nemáte napísať. Hovoríme to, že to nemusí byť hneď v titulke. Môžete to v článku vysvetliť takto, ako ste to práve napísali. Účelom titulky nie je vysvetliť celú problematiku v jednej dlhej vete, ale zaujať čitateľa, aby si ten článok prečítal.

      Pravidlo pre titulky je, že by mali mať ideálne do 70 znakov (vrátane medzier). Akceptovateľné je ešte 90 znakov. Viac je už kontraproduktívne. To je technická stránka veci. Potom v texte článku už nie sú žiadne obmedzenia. Titulka by nemala byť napríklad to, čo robia na Aeronete, že do titulky vložia v podstate celý odsek textu. Je to ich štýl, v poriadku, no my to robiť nechceme.

     • Redakcia – ja z vás mám pocit, že všetkému potrebujete odrezať gule – aby to zapadlo prachom. Existuje pravidlo – ak poznáš všetky pravidlá – môžeš ich porušiť. Ja poznám všetky pravidlá!

      Je 6. máj 2021 a vy doslova prejebávate náš čas!

     • Dovoľte nám manažovať si našu stránku ako chceme my. Ak sa vám to nepáči, kľudne si vytvorte vlastnú stránku a tú si manažujte kompletne podľa seba.

     • redakcia…netušila som, že ste s ním spojení pupočnou šnúrou?? 😀

     • Redakcia – ad titulky.

      1/ Aeronet má absolútne obsiahlu titulku – viete presne, čo bude obsahom článku. Je to veľmi fér.
      2/ Mainstream má jednoduché a zavádzajúc titulky. Experti na to sú na Aktuality.sk a Seznam.cz
      3/ Čím menej slov a nejednoznačnosť, tým väčšia informačná neistota a – napätie!. Všetko je to postavené na zneužívaní zvedavosti.
      4/ Neviem – mám asi iný pojem o čase, ale s tou mojou titulkou na protesty sa vám čosi porúchalo – ups! – kyvadlo času sa zaseklo! A vôbec – kto si myslíte, že má rozsúdiť nejaké klikanie – u vás? Vy ste predrbali celý týždeň – a teraz si to máme akože dať „o prsa“? Ja kozy nemám. Dáme „o vtáka“?

     • 1) Aeronet má svoj štýl, akceptujeme, aj keď nám sa páčiť nemusí. Po titulke nasleduje odstavec, ktorý je identický s titulkou, takže čítate 2x to isté. Tomu celkom nerozumieme, ale ok, je to ich štýl.

      2) Tých expertov je viac, niektorí idú do extrémov, ako napríklad „picuscapital“. Kedysi také titulky leteli, pred asi 3 až 5 rokmi. Dnes to už skôr ľudí odrádza.

      3) Áno, súhlasíme, ide o zneužívanie zvedavosti. Je o tom celá veda, ako to robiť. Klasické triky dnes však prestávajú fungovať, lebo už to je všade. Uznávame vlastnú vinu, aj my sme to kedysi robili, ale už sa snažíme tomu vyvarovať. Pôsobí to lacno.

      4) Čo sa porúchalo? Je presne ako ste ju poslali. Chceli sme ju síce najprv trocha upraviť (odstrániť tie viacnásobné spojky „a“), ale potom sme si povedali, že to necháme doslova tak, ako ste to napísali, lebo potom zasa poviete, že sme sprznili vaše copywritingové umenie.

    • Redakcia – vám uniká jedna vec – vaša stránka je vytvárané verejnosťou – nielen vami! Čože vám navrhujem – zrušte všetky komentáre a potom si uverejňujte čo chcete!

     Vy verejnosť provokujete a strhávate jej pozornosť na seba, čím v podstate ten mentálny čas verejnosť venuje vám!

     Ja nepotrebujem svoje stránky – nepotrebujem ľudom kradnúť ich čas! Vy veľmi dobre viete, o čom hovorím! Ja mám len jedno riešenie – proste to tu zabalím a svoj čas budem venovať či už len sebe, alebo inde – kde funguje moja krvná skupina. Vy nie ste moja krvná skupina! Minimálne nie ste úprimní a minimálne máte skrytý záujem! Vy židáci proste veľmi dobre viete, ktoré informácie nesmú ísť medzi Gójimov!

     • Vieš čo? Najprv si urob poriadok so svojím egom, si arogantný ažaž. Stačí mi vidieť tvoje príspevky a na nejaký článok od teba si nekliknem, ani keby bol jediný na webe.

     • A ešte niečo: „Vy nie ste moja krvná skupina! Minimálne nie ste úprimní a minimálne máte skrytý záujem! Vy židáci proste veľmi dobre viete, ktoré informácie nesmú ísť medzi Gójimov!“
      Bež na Aeronet, tam je takých zapšklých židobijcov plnú r..ť, zapadneš medzi nich, ty chudák. O tvoje „perly ducha“ sprevádzané tvojou primitívnosťou tam bude medzi tebe rovnými iste záujem.

   • Presne tak,máte úplnú pravdu!

   • Myslim,ze je nutne sa vyhybat Oveckam v Maskach ,lebo tyto su urcite aj geneticky modificovani

  • Spoznáte ich podľa toho, že tie zambie stále nosia rúška aj vonku. Vraj sa boja, že od nás ochorejú na covid. čo je absolútna debilita, pretože očkovanie ma chrániť pred ochorením.

   • Môžem potvrdiť – plus odstup 4-5 metrov! Tí blbci tomu vlastne sami neveria! Normálna pyramídová hra!

 10. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/05/04/family-of-teacher-who-died-after-covid-shot-want-answers.aspx
  Family of Teacher Who Died After COVID Shot Want Answers

  Rodina 44 ročnej učiteľky čo zomrela po Covid vakcíne chce odpovede.

 11. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/05/us-funded-lab-helped-chinese-bioterrorism-program.aspx
  US-Funded Lab Helped Chinese Army’s Bioterrorism Program
  Amerikou finančne podporované laboratórium pomáhalo Čínskemu vojenskému bioteroristickému programu

  Je tam aj obrázok ako tiekli peniaze

 12. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/05/human-prescription-ivermectin.aspx

  Tento článok je o tom ako Ivermectin naozaj pomáha pri liečbe Covid-19

  Studies Demonstrate Ivermectin Effective Against COVID
  Štúdie ukazujú Ivermectin je účinný proti Covidu

  • Draha Jean mi vieme ze Covid-19,neekzistuje,neviem preco Mercola o tom hovori,Invermectin ,je proti parazitnym chorobam

 13. Na drzovku ignorujú dokument Rady Európy – žiadna diskriminácia neočkovaných, žiadne covid-pasy
  Podvodníci alebo hlupáci? Či oboje? Napriek existencii dokumentu Rady Európy o zákaze diskriminácie pre neočkovaných a o zákaze nútenia k očkovaniu sa tu šermuje akýmisi „covid-pasmi“ pre „lepších a poslušnejších“. Tak sa na to poďme pozrieť podrobnejšie. článok z hl. denníka
  Sme viazaní dohovorom o ľudských právach
  Rada Európy má priamy vplyv na všetky štáty EÚ. Celkovo 47 krajín vrátane všetkých členských štátov EÚ je viazaných zmluvnými dohodami Rady Európy a Európskeho dohovoru o ľudských právach.
  Ak budeme zodpovední, budeme slobodní“, veľmi rád frázoval šialený Testovič. S cynickým dodatkom – „ostatní nech sedia doma“ a k tomu ešte sadistickým úškrnom. Pamätáte sa, hádam. Ak nie, pozrite si záznamy spravodajstiev z minuloročného novembra. Z obdobia testovacieho šialenstva. A drzého arogantného porušovania zákonov, ústavy a všeobecne ľudských práv Slovákov vládou Slovenskej republiky.

  Takže toto je zatajená správa pre ľudí, ktorí sa obávajú povinného alebo vynúteného očkovania alebo diskriminácie na základe stavu očkovania! A teda aj obmedzenia voľného pohybu z titulu neočkovania či iných výhod iba pre zaočkovaných. Čím tak intenzívne šermuje vláda aj naďalej a vlastne „na furt“ Igora Matoviča. Inak povedané, čím nás tak klame a podvádza.
  Iný článok:
  Minister Lengvarský rieši obrovský PROBLÉM: Pozrite, ako chce spracovať 2 MILIÓNY Slovákov!
  Vchádzame do najťažšej fázy očkovania. Hoci do Čakárne sa už môžu hlásiť všetky vekové skupiny okrem detí, žiadne masové prihlasovanie sa nekoná. Slováci s postupným uvoľnením opatrení ako keby stratili záujem o očkovanie. Ak to takto pôjde ďalej, o tri týždne môžeme zatvárať očkovacie centrá. Ministerstvo zdravotníctva sa všemožne snaží tomuto scenáru zabrániť. Pozrite sa, ako chce štát presvedčiť vyše 2 milióny Slovákov, aby si dali pichnúť vakcínu.

  Pravda víťazí? Suja ju povedal verejne a spoznal to na vlastnej koži. A ten analytik dal len návrh pre vládu ako sa zbaviť testov a vakcín. Smatana : „Ako sa zlepšujú čísla a uvoľňujú opatrenia, tak ľudia necítia strach a my máme tendenciu zabúdať. Veľa ľudí sa chcelo
  zaočkovať, lebo chceli mať nejaké výnimky, ale keďže sa uvoľňujú
  opatrenia, tak ten vedľajší benefit je pre nich marginálny,“
  To znamená, že vláda zase ak im kampaň nevyjde ako si želajú siahnu po reštrikciách a “ dobrovoľne “ budú ľudia testovaní alebo očkovaní. Bolo už od začiatku jasné, že zaočkujú sa len tí, ktorí sa boja , ktorí chcú alebo potrebujú sa presúvať minimálne po EU a potom tí ktorých prinúti vláda opatreniami. Kľudne sa môže stať , že zavedú reštrikciu typu, nebol si očkovaný , tak si náklady pri ochorení ponesieš sám. Ale ak by sa to stalo, tak by to malo byť pri všetkých ochoreniach ktoré sú len pre nezodpovednosť k sebe teda od fajčiarov a alkoholikov až po narkomanov a HIV.- napísal diskutujúci.

  Iný názor:
  Doteraz bolo, že tí čo prekonali covid môžu byť očkovaní až po 3 mesiacoch, teraz už uvádzajú, že po 2 týždňoch, lebo je málo prihlásených,. Dokonca budú rozdávať letáky dôchodcom pri preberaní dôchodku. ľudia neveria, lebo je to asi taká istá bomba ako špáranie v nose.

  Ja si myslím, že ak mala byť vakcinácia po prekonaní covidu po 3 mesiacoch, že to je presne stanovené pravidlo a keď je málo prihlásených už sa svojvoľne môžu pravidlá meniť?
  To vakcinácia má rôzne pravidlá raz tak, raz onak, teda ako to vyhovuje a nie ako stanovuje medicínske odporúčanie? To si tu najako čudne zahrávajú s pravidlami.
  Teraz sa konečne potrebujeme dozvedieť skutočnú pravdu!!!!!!

  • V aprílom vydaní časopisu Ružinovské Echo (Bratislava) je napísané, prepíšem čo chcú robiť:
   „Vyhľadávať osamelých seniorov a zabezpečiť im očkovanie proti COVID19“.

  • Naša vláda sa zahráva s pravidlami od úplného začiatku plandémie… zrejme nebolo s kým sa poradiť, keďže sme sa do tohto šialeného plánu vrhli ako prví na zemeguli. Sme megapríkladom pre celý svet, ako meniť pravidlá počas hry – o život.

  • Vrahovia ludstva maju vsetko starostlivo naplanovane,nejaka RADA im je v „zadku“

 14. https://blog.hlavnespravy.sk/26744/za-zlociny-proti-ludskosti-sa-budete-zodpovedat-vasa-prehra-sa-blizi/
  Za zločiny proti ľudskosti sa budete zodpovedať! Vaša prehra sa blíži!

  Je najvyšší čas naliať si čistého vína, vyložiť karty na stôl a jasne pomenovať, kto je úhlavným nepriateľom nielen Slovenska, ale aj ostatných európskych národov a civilizácie, kto vedie proti nám hybridnú vojnu na všetkých frontoch a usiluje o naše totálne zotročenie s následnou genocídou. Nie je to nik iný, ako globálny parazit – úzka zločinná banda svetovládnych mocenských elít, ktorá vlastní a ovláda centrálne banky ako aj najväčšie nadnárodné korporácie (zbrojárske, farmaceutické, energetické, potravinárske a iné), ktorá má stále v rukách obrovskú mediálnu moc a pod kontrolou NATO a EÚ. Ovláda svetový obchod s drogami a stojí na čele medzinárodnej pedofilnej siete, v ktorej sú každoročne utýrané milióny nevinných detí. Vlastní drvivú väčšinu médií, cez neobmedzené finančné zdroje rozprestiera svoje chápadlá pomocou tretieho sektora, vlastizradných mimovládnych organizácií, piatej kolóny, vlastných tajných služieb, hlavne britskej MI6. V jeho službách sú aj také teroristické a fašistické organizácie ako Antifa a BLM.

  • Najnovším ich globalistickým genocídnym krokom bolo, že vyvinuli a vypustili na nás zákerný koronavírus a protipandemickým terorom nielen totálne obmedzili našu slobodu a občianske práva, ale nastolili diktát aj nad naším zdravím a naším telom (teror neustáleho celoplošného testovania a veľmi nebezpečnej, zdravie a život ohrozujúcej vakcinácie), ako aj našou dušou (genetická modifikácia cez mRNA zasahuje do nášho genofondu a odpája nás od duchovného zdroja). Rozhodli sa hrať na bohov a pánov nad naším životom a smrťou.

   • Preto naša zločinecká vlastizradná vláda dostala od globálneho parazita cez americké veľvyslanectvo pokyn, aby výrazne zvýšila dane z nehnuteľností, a tým dostala väčšinu obyvateľov do tak zlej ekonomickej situácie, aby boli nútení svoje majetky odpredávať, resp. kvôli pôžičkám ich zakladať bankám, prípadne o nich prichádzať v exekučných konfiškáciách – tak, ako sa to už naplno deje na „vyspelom“ (rozumej hnijúcom a kolabujúcom) Západe. No a do takto uvoľnených domov a bytov následne nasťahujú našich budúcich zotročovateľov – moslimov. Veď nakoniec už slovenskí predstavitelia regiónov podpísali zločinný a vlastizradný Nový pakt o migrácii a azyle, ktorým otvárajú brány pre moslimských migrantov na Slovensko.

  • cize: khazarian Mafia,google it

 15. Aj toto sa oplatí prečítať:
  https://longinus78.webnode.sk/manifest/

 16. https://www.banned.video/watch?id=60909494a2f04a0b890d0a11
  V tomto videu je povedané aké zverstvá robí Bill Gates, jeho depopulačný program cez vakcíny…Veľký Reset…

 17. https://www.banned.video/watch?id=60917eae941e340d85404879
  VAX Pass: Access To Slavery
  Vakcinačný pas: Príchod do otroctva

 18. https://zemavek.sk/na-seychelach-ockovanie-nezabranilo-novym-pripadom/
  Na Seychelách očkovanie nezabránilo novým „prípadom“

 19. https://otevrisvoumysl.cz/18-duvodu-proc-si-nenecham-pichnout-vakcinu-proti-covidu/
  18 důvodů, proč si nenechám píchnout vakcínu proti covidu
  Ve zkratce…
  Christian Elliot uvádí 18 důvodů, proč si nenechá aplikovat vakcínu proti Covid-19 včetně přetrvávajících otázek a obav z bezpečnosti.

 20. Srbská vláda ponúkne finančnú odmenu svojim občanom, ktorí sa do konca mája dajú zaočkovať proti koronavírusu. V stredu o tom informoval srbský prezident Aleksandar Vučič. Všetkým obyvateľom Srbska, ktorí sa dajú zaočkovať do 31. mája, bude vyplatený bonus vo výške 3-tisíc dinárov (v prepočte 25 eur).

  A teraz očakávajme čo sa vymyslí na Slovensku.

  • z čoho to chcú platiť? z daní ?

  • Smutné, nakoľko si dnes mnohí ľudia cenia svoj život. Eugenici by mali jednoduchšie ponúknuť 100 Eur za vlastnú eutanáziu. Možno by na to pristúpila polovica ľudstva a nemuseli by sa namáhať s organizovaním takéhoto cirkusu.

 21. Tuna si mozete stiahnut zadarmo knihu ako sa zbavit covidu a ine veci. Ale je to bohuzial len v anglictine, mozno redakcia to ciastocne prelozi.

  https://knowledgeofhealth.com/free-book-rapid-virus-recovery/

 22. Šeliga a Žitňanská dali demisiu za pokecanie si v kaviarni v zákaze vychádzania. A prečo si nepokecali v kaviarni na pokeci?
  … aj takto sa dá odísť z potápajúcej lode 🙂 .. Remišová je v koncoch

 23. https://www.brighteon.com/85761cb5-b202-4d89-b36d-cc920319ab73
  Dr. Lee Merritt interviewed by the Health Ranger: Forced vaccines are a Holocaust-level crime against humanity
  Nútené vakcinácie majú úroveň Holokaustu kriminality proti ľudskosti

 24. Hrozne ma boli hlava od toho skurveneho testovania všetci čo sa na tom podieľajú budu raz stat pred bránami pekla tam uz o nich vedia otázka času

 25. Budu stáť pred bránami pekla to už budú zosraty od hlavy až po päty ano budu sa tam škvariť bude plač a škripanie zubami ties tam budu testovaný ale zo spodu tým najväčším vibrátorom na svete a to každú chvíľu žiadna prestávka alebo voda až na veky veru

 26. Jednoduchá

  ….milá Jean, páči sa mi Tvoj príspevok ,,manifest“….najviac tá časť………………………….,
  ,,Je treba ukázať, že CESTA k LEPŠEJ SPOLOČNOSTI je REÁLNA a postupne získavať pre ňu ľudí odhodlaných, odvážnych, vzdelaných s vysokými morálnymi hodnotami“………………………………………………

 27. Jean portál bádateľ raz sa stretneme v krajšom svete bez násilia aj všetci dobrý ludia dobrého srca portál bádateľ mohol si raz niekedy v čase dat aj zaujímavosť o tom vrte ktorý robili v Rusku ale na koniec museli zrušiť všetko koli technickým poruchám ale to tak nebolo mikrofón zachytil výkriky plač z pekla a ony sa zľakli Rusi tak utiekli prec

 28. Som nahnevaní ,niekedy mi ujde jazyk ale komu nie ?

  • Nie ste sám, dnes sú nahnevané milióny ľudí. A táto zapredaná vládna banda to veľmi dobre vie, preto už teraz majú strach. Domnievajú sa, že si kúpia rodinnými prídavkami nahnevaný národ, ktorý predtým hrozne ponížili. To sa však veľmi mýlia. To, čo spravili už nijako neodčinia a spravodlivosti sa nevyhnú.

   • A tie zvýšené rodinné prídavky budú pre náš (nielen nahnevaný, ale po vakcinácii aj neplodný) národ pre koho ??

    • Milá Emily, Slováci budú neplodní po týchto vakcínach. Takže zvýšené rodinné prídavky budú pre imigrantov, pre ich budúcich voličov. Je to dobre premyslené. Slováci vyhynú a imigranti sa tu budú vo veľkom rodiť a dostávať prídavky na deti z našich daní. Nám dajú obrovské dane na naše malé nekvalitné králikárne, ktoré nebudeme vládať zaplatiť – my skončíme pod mostom a imigranti sa pekne môžu nasťahovať do našich bytov.
     Couden-Kalergiho plán sa pekne plní. No comment – bez komentára

 29. Jednoduchá

  …presne, nie každý sa dostane do kráľovstva nebeského….a tiež nie každý sa dokáže v hneve ovládať………………….Emily ozaj správna otázka ………………………….

 30. Vidíme ako sa to všetko plní niekedy je hnev dobrý motyvator niesom človek ktorý svoje emócie dáva do pozadia nieje to dobre v sebe dusiť slušnosť poctivosť čestnosť to je všetko na mieste..ale co je veľa to je vela hlavne je mi ľúto deti ktoré sa rodia do tohoto špinaveho zkazeneho sveta …ani nakupovať ani predávať živý budu závidieť mŕtvym tak vám prajem príjemný deň

  • Áno, presne tak to stojí v sion-biblii.
   Je tu už príliš veľa zla a naše city sú otupené. Na dne svojej duše však stále cítime plamienok lásky. Aspoň k svojim najbližším. Hoci život máme zo dňa na deň ťažší, väčšina z nás si naň nesiahla – asi vieme prečo.
   Na opačnej strane stoja naši tyrani. S preplnenými, no stále viac hladnými vreckami. Lenže nedomysleli to. Ocitli sa vo vlastnej pasci. Oni nevedia, že partia gaunerov po spáchaní spoločného zločinu sa zmení na vzájomne nepohodlných svedkov? Nedochádza im ani len to, že vrahovia pocit skutočného šťastia nepoznajú?
   Existuje pojem – bezpodmienečná láska. To je tá, ktorá nesúdi a netrestá. Odpúšťa. Čo majú s ňou spoločné Gates, Fauci alebo boh Sionu?? Táto partia má svojou samoľúbosťou v takej miere zatemnený mozog, že si nedovidí ďalej od nosa. Verím, že viac ako my pred nimi, sa už teraz začínajú triasť oni. Čo nevidieť oni budú prosiť o pomoc: o záchranu jedného pred druhým, medzi sebou navzájom.
   Láska má silu. Láska posledný, najväčší boj isto neprehrá.

   • Nie som si istá ako je to s tou silou Lásky, lebo nenávisť je väčšia sila.
    Prečo? … lebo lásku môžeme rozdeliť medzi viac ľudí, kým nenávisť je koncentrovanejšia a tým energeticky silnejšia, že je mierená na jednu osobu.

    • súhlasím – ametyst – že dosiaľ vyhráva nenávisť nad láskou, zlo nad dobrom…my totiž skutočnú pravdu zatiaľ nepoznáme…skryli ju pred nami. Možno inteligentná Láska vyčkáva, kým sa zlo porazí samo. Láska totiž neporáža. Láska odpúšťa. Ale najprv sa musia tie nenásytné šelmy poriadne nažrať toho, čo uvarili. Oni musia volať po Láske. Láska podliezať nebude.

     • Skús sa na vec pozrieť očami Stvoriteľa a cez jeho systém kontroly nepodarkov. Satan – je jeho oficiálny Odporca. Niečo ako etický hacker, ktorého úlohou je nájsť diery a nepodarky, vyprovokovať k rastu burinu!
      Satan je PROVOKATÉR! „Poďme robiť Zle!“

      Existuje filozofický názor, že Zlo ako subjekt riadenia neexistuje, že Zlo je len následok. Následok čoho? Následok PROVOKÁCIE! Ukáž – čo je v tebe, ukáž – čo si zač!

      Satan – je koncept Stvoriteľa určený na kontrolu „výrobkov“. Opakujem – treba sa na to pozerať očami Stvoriteľa. My napríklad – sme jeho zpravodajci – cez nás má informácie, čo všetko sa posralo a čo všetko funguje. Celé to prebieha ako detekcia. Čiže – pokojne sa pozriem Satanovi do očí s tým, že sa považujem za dobrý výrobok Stvoriteľa. Štempel, zabaliť, expedovať!

     • Ja mám pocit, Maroš, že najväčším odporcom Stvoriteľa nie je Satan, ale sionský boh.

     • Áno, Satan bol provokatér – v tom s tebou, Maroš, absolútne súhlasím. Neviem, prečo si ho veriaci vysvetľujú ako protiklad…ahá, vlastne protiklad boha, nie Stvoriteľa… lenže oni boha a Stvoriteľa vnímajú ako tautonymá…
      Inak – kostoloví veriaci majú v protagonistoch biblie celkovo kolosálny zmätok.

     • Marie Bartipanova

      Přečetla jsem si Vaše příspěvky a musím s Vámi souhlasit! Přeji Vám, pevné zdraví a spokojený život.

 31. Jednoduchá

  ….milá Emily krásne si to napísala! múdre slová, presne ako som to už povedala……………………………………………….

Pridajte komentár

*