Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Bývalý vedec Pfizeru varuje, že vlády a farma firmy budú klamať a zotročovať, až kým nás nevyhubia


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý vedec Pfizeru varuje, že vlády a farma firmy budú klamať a zotročovať, až kým nás nevyhubia

(Lance D. Johnson, Natural News) – Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer a hlavný vedec pre alergické a respiračné ochorenia varuje, že vlády budú pokračovať v podvádzaní obyvateľstva a klamať ľuďom o diagnóze infekčného ochorenia, prenose a riziku.

Ustavičné podvodné konanie a autoritárstvo vlád počas škandálu s ochorením COVID-19 boli využité na kontrolu, diskrimináciu, útlak, sekírovanie, rozdeľovanie a segregáciu ľudí.

Využívali (a stále využívajú) na to diskriminačné lockdowny, výtery DNA, povinné nosenie rúšok a ďalšie zdravotnícke nariadenia, ktoré neprávom väznia ľudí, upierajú im právo na spravodlivý proces a občianske slobody.

Toto autoritárstvo, nezdôvodniteľné zákonom, poskytuje vládam a farmaceutickým spoločnostiam cestu k zotročovaniu ľudí, ich zabíjaniu a utajovaniu svojich zločinov.

Medicínska tyrania, zavedená počas škandálu s ochorením Covid-19, umožní pokračujúce hromadné vraždenie

V rozhovore pre LifeSiteNews Dr. Yeadon povedal:

„Pozrite sa z okna a zamyslite sa, prečo mi moja vláda klame o niečom takom zásadnom? Odpoveďou, podľa mňa, je, že vás použitím tejto metódy zabijú. Zabijú vás aj vašu rodinu.“

Dr. Yeadon strávil vo farmaceutickom priemysle 32 rokov, viedol výskum nových liekov a vie, ako Pfizer a ďalšie liekové spoločnosti manipulujú, donucujú a kontrolujú médiá a vlády k tomu, aby kvôli ziskom v podstate mrzačili ľudí.

Počas škandálu Covid-19 sa desiatky vlád zhodne spojili v šírení rovnakých lží o „asymptomatickom prenose“, ktorý bol vedcami celého sveta dôkladne preskúmaný a postavený do správneho svetla.

Napriek tomu, všetky autoritárske politiky nariaďované vládami na celom svete ďalej presviedčajú masy, že táto lož je pravdou.

Toto sprisahanie je také silné, že uprelo ľudské práva a ohrozilo dlhotrvajúce zdravotné práva, ako sú informovaný súhlas, autonómia tela, plná moc, zdravotné súkromie, zdravotná diskriminácia, právo na spravodlivý proces a základné občianske slobody.

Propaganda s „novými variantami“ vírusu a covid pasmi

Dr. Yeadon sa zameral na najnovšiu propagandu a tyraniu okolo škandálu Covid-19, ako sú hrôza z nových variantov covidu – taktiku strachu, šírenú pre ospravedlnenie nových lockdownov a cestovných obmedzení.

Tiež sa vyslovil proti očkovacím pasom, digitálnemu dohľadu a systému sledovania využívajúcemu QR kódy, zaručujúcim dovolenie byť v spoločnosti slobodný len zaočkovaným.

Tieto autoritárske, nátlakové a diskriminačné očkovacie postupy zavedú svet na cestu otroctva a ľudského krviprelievania, ďaleko prevyšujúceho masakre 20. storočia.

Príchod týchto nových variantov covidu poskytuje farmaceutickým spoločnostiam príležitosť pokračovať vo vývoji následných mRNA vakcín. Na základe systému očkovacích pasov budú farmaceutické spoločnosti vyžadovať neustálu ochotu podriaďovať sa novým preočkovaniam a aktualizovaným očkovaniam mRNA, aby sa ľudia mohli zapojiť do spoločnosti.

Táto miera totality bude spadať pod definíciu zločinov proti ľudskosti, najmä vtedy, keď experimentálna technológia príde s vlastnou sústavou rizík a zákonite bude mrzačiť a zabíjať stanovené percento populácie.

Vedu a medicínu rýchlo nahrádzajú totalitné úrady, ktoré napomáhajú medicínskemu fašizmu

Dr. Yeadon povedal, že svet je nebezpečné teritórium, pretože všetky médiá a platformy Big Pharmy šíria ohľadom škandálu Covid-19 rovnakú propagandu, cenzurujú pravdu a opakovaným vŕšením lží vymývajú mozgy más.

Spoločnosti ako Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson už dostávajú súhlas od amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a Európskej liekovej agentúry (EMA) vyrábať miliardy následných injekcií, ktoré budú tiež schválené na núdzové použitie a posúvané  populáciám stálych laboratórnych potkanov sveta.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Na základe tohto nového šialeného precedensu sa od farmaceutických spoločností nebude vyžadovať „vykonávanie akýchkoľvek klinických bezpečnostných štúdií“. Môžu tak účinne experimentovať a zneužívať ľudí novými očkovacími kampaňami a stálym usilovaním o poskytnutie súhlasu prostredníctvom sledovacích systémov aplikácie „Covid pas“.

Yeadon varoval, že táto nová medicínska diktatúra bude schopná presadzovať neschválené vakcíny a pri poškodení alebo zabití nebudú mať obete žiadnu možnosť odvolať sa, lebo tieto spoločnosti majú s vládami uzavreté dohody o imunite pred trestným stíhaním.

Toto umožní týmto spoločnostiam a medicínskym fašistom neustále prichádzať s novými a novými sekvenciami mRNA, ktoré „pôjdu z počítačového monitora farmaceutickej spoločnosti rovno do náručí stoviek miliónov ľudí, [inštalujúc] nejakú zbytočnú genetickú sekvenciu, ktorá je absolútne nepotrebná, či neospravedlniteľná.“

Záver

Podľa Dr. Yeadona by mali všetci „bojovať zo všetkých síl, aby sa ten systém nikdy nevytvoril“.

Pretože, ak sa tak stane, zavedie to systém ľudského otroctva a segregácie, ktorý inštaluje trvalú formu medicínskeho fašizmu a genocídy, pri ktorej sa zdajú byť mierni aj zločinci ako Stalin, Mao a Hitler.

Tu sa ešte žiada spomenúť citát známej lekárky Dr. Tenpenny k očkovaniu experimentálnymi vakcínami proti COVID-19:

„Ak nemôžete klásť otázky ohľadne najväčšieho medicínskeho experimentu v histórii, ak sa ho nemôžete nezúčastniť, ak nemôžete poukazovať na jeho nedostatky, ak každý lekár, ktorý sa ozve, je umlčaný, tak potom žijete v globálnej medicínskej tyranii.“

Autor: Lance D. Johnson, Zdroje: NaturalNews.com, LifeSiteNews.com

Najbližšie protesty na Slovensku

Ak nechcete „žiť v krajine, v ktorej sa ľudia nebudú báť umierať“ (kredit za výrok: Zuzana Čaputová), tak sa postavte proti tejto hrôzostrašnej tyranii.

Najbližšie masové protesty na Slovensku sa konajú už 29.5.2021, hlavne v Bratislave a Košiciach, no aj v ďalších mestách.

Výzva a plagáty k podujatiam:

Slováci a Slovenky, dňa 29.5.2021 o 14:00 pred prezidentským palácom v Bratislave sa uskutoční protivládny protest proti tejto vláde a hlavne kvôli postaveniu našej (ne)prezidentky ako sa zachovala, že dala referendum 2021 na Ústavný súd.

Preto vás ako podporovateľ protestu pod názvom „Referendum 2021“ naň pozývam. Zúčastnime sa v čo najväčšom počte a poďme spolu vyjadriť nespokojnosť voči krokom našej vlády a našej (ne)prezidentky.

Tešíme sa na vás ????

Plagát č.1 

Plagát č.2

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Jedným slovom postarajú sa nám o jednosmerný lístok do nebíčka, zdarma, prípadne nám dôchodcom dajú aj 100 EUR (ako bolo spomenuté v rádiu) ak sa dáme zaštepiť. Paráda…sloboda, vakcína je kultúra…babi dala si sa už zaštepiť? – dám Ti číslo na prihlásenie…

  • a po smrti nas premenia na BIOSLUDGE a budu hnojit polia,co zvysok otrokov bude jest tie potraviny,ktore sa na tychto poliach urodia,plne chemikalii,vaccin,atd . 20 stat v USA je Wisconsin,co to podpisal (citaj na natural News)

   • Milý pán John, ten článok som pred pár dňami na naturalnews.com prečítala. Hrozné. Ja už k ničomu nemám slov. A ovečky okolo mňa neveria, všetky ovečky okolo mňa sa dali dobrovoľne zaštepiť a ja som len konšpirátorka, ktorá číta konšpiračné weby a konšpiračný časopis Zem a vek.

 2. „Odpadové vody odhalia covid o dva týždne skôr ako PCR testy.
  Odpadové vody neberieme ako niečo, čo nám smrdí, ale ako zdroj informácií, ktorý nám môže ako spoločnosti do budúcnosti pomôcť.“ Tak hovorí o predmete svojho výskumu Tomáš Mackuľák z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave.
  S tímom vedcov z viacerých oblastí pracujú na analýze prítomnosti vírusu covidu-19 v odpadových vodách.

  „S predstihom dvoch týždňov dokážu avizovať nastupujúcu vlnu epidémie koronavírusu,“ tvrdí Michal Tamáš, člen vedeckého tímu. Porovnanie pritom reflektuje výsledky PCR testov.“

  To je hodné nobelovej ceny ??

  • To podla mna robili v obciach, kde nie je kanalizacia, tak za 1,5miliona EUR..

  • ametyst, dusan,
   vy dvaja ste priam dokonalý tandem?…tak ste ma rozosmiali, že som nechtiac zobudila rodinného príslušníka spiaceho o dve miestnosti ďalej od môjho počítača ???

  • uvedom si,ze ked niekto veri na covid-19 a tie PCR testy,tak nema spravne informacie

  • Proste budú si môcť, kedykoľvek zaviesť akékoľvek opatrenia, s tým že už „to prichádza“. Aj tak nechápem, čo v tých žumpách idú hľadať, keď podľa dostupných správ, ešte stále nikto neizoloval pôvodcu choroby COVID-19. Ak nemám pôvodcu choroby, tak neviem nastaviť žiadny test, aby tú chorobu našiel, neviem vyrobiť žiadnu očkovaciu látku, aby prinútil imunitný systém vyrábať protilátky, aké to majú byť protilátky, proti čomu? Hlavne, že už tu máme aj rôzne covidové mutácie… na to ako prišli, bez izolovaného pôvodcu choroby?.. asi to nejaký „odborník,“ vyveštil zo sklenenej gule. Ako sa im podarilo zistiť, že tie zákerné vírusy zmenili taktiku a prestali na nás útočiť zo vzduchu, ale začali sa zhromažďovať v stokách? Lebo ináč nie je možné, aby ľudia boli zdraví a odpadové vody boli už zamorené 2 týždne skôr… alebo tiež použijú nejakého veštca?

   • Ten „výskyt v odpadových vodách“ je podľa mňa:
    1/ Inšpirácia „zistením v Španielsku“ ešte z minulého roku pred „vypuknutím pandémie“, že akýsi koronavírus sa tam v odpadoch nachádzal už v roku 2018. Ono stačí hodiť do odpadu zdochnutú mačku /koronavírus u nich bežný/ a je to.
    2/ Lenže lenže – dôležité sú manévre s ľuďmi – čo všetko so sebou nechajú robiť, a ak nás plánujú ponížiť – „vedci sa zhodnú – keďže vírus X sa našiel v odpadových vodách“ – že nás budú špachtlovať títo úchyláci z konečníka! Dôvod BUDE!
    https://duckduckgo.com/?q=V+%C5%A1panielsku+objavili+koronav%C3%ADrus+v+odpadov%C3%BDch+vod%C3%A1ch&atb=v262-1&ia=web

    Detto nákup dronov za 6 miliónov eur – nič iné len vypúšťanie drakov a teror! Pôjdeš na zmrzlinu s deckami a dron! Pôjdeš na pivo a dron! Atď. atď!

    Otázka – kto rozozná policajný dron od iného voyera? Čo keď sa tak vystraším, že ho budem považovať za nejakého zabijáka – veď takto zlikvidovali kopu ľudí – že ho dám dole prvý? Lebo lebo! Ľudský lovecký inštinkt je neskutočne silný!

    „Netradičný spôsob, ako upozorniť nezodpovedných ľudí, aby sa nezdržiavali vo väčších počtoch na verejných priestranstvách, zvolili v Španielsku. Nariadenie vlády, že všetci občania, ktorí nevyhnutne nepotrebujú vychádzať zo svojich domovov, majú zostať doma, začala polícia vynucovať pomocou dronov, ktoré lietajú ponad ľudí poflakujúcich sa bezcieľne po meste, posedávajúcich na námestiach či venujúcich sa rôznym športom a hrám v parkoch. „Hovorí k vám polícia. Prosím, zdravotnícki predstavitelia odporúčajú, aby ste opustili park a išli domov. Ďakujem pekne,“ prihovára sa ľuďom pomocou dronu policajt.“
    https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/545662-koronavirus-v-spanielsku-nahanaju-ludi-domov-dronmi/

    • No – dosť možné, že drony už použijú na monitorovanie očipovaných nanovakcínou.

     „Doyle hovorí: „Vyvíjajú sa nové technológie, ktoré výrobcom umožňujú monitorovať jednotlivé zvieratá pomocou dronov. Čítačka RFID dokáže zaznamenať jednotlivé čísla štítkov a upozornenie používateľa, ak nebolo zistené konkrétne zviera. Niektoré typy štítkov môžu dokonca monitorovať parametre teploty a správania, aby pomohli identifikovať zdravotné problémy zvieraťa. Táto technológia by mala samozrejme používať iba na doplnenie, nie na nahradenie staromódneho pozorovania a zdravého chovu zvierat. „“
     REPLAY: „upozornenie používateľa, ak nebolo zistené konkrétne zviera“ = nie na zozname čipovaných.
     https://www.beefmagazine.com/ranching/4-practical-applications-drones-ranch

     VIDEO:
     „Polícia Westport otestuje „pandemický dron“, ktorý dokáže zaznamenať horúčky, kašeľ “
     „Polícia vo Westporte bude testovať „pandemický dron“, ktorý dokáže monitorovať teploty ľudí vo vzdialenosti 50 metrov a zisťovať kýchanie, kašeľ a srdcový rytmus a dýchanie uprostred pandémie COVID-19.

     Polícia vo Westporte uviedla, že spolupracuje s dronovou spoločnosťou Draganfly na testovaní technológie v snahe pomôcť v boji proti šíreniu koronavírusu. “
     https://www.nbcconnecticut.com/news/local/westport-police-to-test-pandemic-drone-that-can-sense-fevers-coughing/2258746/

     Naozaj už len úplný idiot nechápe to postupné nasúvanie totálnej kontroly!

     Odveta!
     https://rybarske.sk/letecka-guma-na-prak-7216
     https://www.martino-eshop.sk/Gulky-c12_0_1.htm
     – plus prostriedky elektronického boja.

  • To nie je žiadna novinka. Už roky vieme podľa vzoriek z odpadových vôd, že naše manželstva sú neplodné preto, lebo veľa žien berie antikoncepciu a vylučujú ju z tela močom. Filtre na našich čističkách odpadových vôd to nedokážu zachytiť a tak sa to dostáva do podzemných vôd. Toto potom ide do nášho vodovodu.

  • Emily.. vieš kto sa smeje bez príčiny?

 3. https://www.naturalnews.com/2021-05-18-georgia-mother-dead-after-receiving-covid-vaccine.html
  Report: Georgia mother of two dead after receiving COVID vaccine
  Matka dvoch detí z Georgie (štát v USA) umrela po prijatí COVID vakcíny

  Mala 39 rokov a bola zaočkovaná Pfizer vakcínou.

 4. https://www.slovanskenoviny.sk/ockovani-lide-jsou-biologickou-casovanou-bombou-a-jsou-hrozbou-pro-spolecnost-2/
  OČKOVANÍ LIDÉ JSOU BIOLOGICKOU ČASOVANOU BOMBOU A JSOU HROZBOU PRO SPOLEČNOST

 5. Naopak, to JA varujem, že vlády a farma firmy budú pykat a prosit o milost, až kým ich nevyhubim nezaujmom o ich produkty a sluzby.

 6. Vidime a rozpravame sa v sobotu..

 7. Jose Mourinho

  Referendum ok ale aj to nam bude na 2 veci lebo kazdy kto tam pride bude len posluchat a robit to čo im nadiktuju takze tu ani to nepomoze len ludia ak este nejak ostali neosprosteni nezmanipulovani a pojdu do ulic vyhnat tu chamrad

 8. „Podprahové signály, ako už z názvu vyplýva, pôsobia pod prahom nášho vedomia, teda vedomá myseľ nie je uspôsobená s takýmito signály pracovať a sú určené pre naše podvedomie, podľa Freuda, nevedomia.Podprahové vnímanie vychádzajú zo známych porekadiel: „Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou“ alebo „Opakovanie je matka múdrosti.“ Ak sú podprahové vnímanie upravená tak, aby je vedomá myseľ nezaregistrovali, ale na podvedomé úrovní bola akceptovateľná, nastane situácia, kedy tieto oznámenia pôsobí aj na naše emócie, stavy, pocity a nálady, ktoré nie je možné signály v oblasti počuteľnosti alebo viditeľnosti, ovplyvniť. Väčšina mozgových frekvencií je mimo oblasť počuteľnosti teda medzi 0.1-16 Hz a naše uši nenarazia takto nízke frekvencie aj keby v prostredí vznikli. Aký je stav osoby pri určitej frekvencii je merateľný encefalografom EEG, ktorý s pomocou elektród umiestnených na povrchu hlavy sníma tieto frekvencie. Frekvenčné krivky EEG majú charakteristický vzhľad a krivka je pochopiteľne iná pri aktívnej činnosti, ako pri spánku. Ak poznáme aké stavy vyvoláva určité frekvencie a vieme o metóde ako túto nízku frekvenciu mozgu vnútiť, môžeme navodiť situáciu, kedy bude mozog pracovať podľa našich pokynov. Súčasťou ucelenej podprahové audio nahrávky sú teda nielen frekvencie pôsobiace na činnosť mozgu, ale aj podprahové sugestívne oznámenie, zameraná na splnenie konkrétneho cieľa. Podprahové sugestívne oznámení sú principiálne zhodná s hypnotickými oznámeniami, nie je však potrebné žiadne kvalifikovaných osôb v oblasti hypnózy, toto riešenie má rýdzo technické parametre. Závažná je tá skutočnosť, že na rozdiel od hypnózy, kde fungujú vedomej kontrolné mechanizmy, chrániaci pred realizáciou nebezpečných a kriminálnych skutkov, u podprahové sugescie sú všetky kontrolné mechanizmy vyradené z činnosti a naše postupy sa budú riadiť sugestívnymi oznámeniami bez možnosti tieto postupy ovplyvniť. . Meniť nedobrovoľne stavy mozgu je zakázané vo väčšine štátov sveta, bohužiaľ je potrebné povedať, že rovnako sa technológia pre zmenu správania ľudí využívajú a kvôli ich jednoduchosť odhalenie nie je ďaleko tvrdenie, že aj bežná reklama nejaké nevedomé informácie obsahuje. “
  https://kolisek.blog.sme.sk/c/224570/Podprahove-signaly.html

  „Vo frekvenčnej oblasti počínajúc jednotkami Hz (keď zodpovedajúca dĺžka vlny je už porovnateľná alebo nižšia ako obvod Zeme) už možno hovoriť o klasickom „dutinovom rezonátore“. Okrem jeho geometrie je však podstatné, aby útlm šírenia vĺn danej frekvencie nebol vo vnútri rezonátora príliš veľký. Iba vtedy môžu byť v rezonátore vybudené vlastné módy (stojaté elmg. vlnenie) ako výsledok konštruktívnej interferencie vĺn postupujúcich vo vnútri rezonátora v opačných smeroch. W. O. Schumann [Schumann 1952, 1957] prvý upozornil, že táto podmienka je pre kmitočty okolo 10 Hz a vyššie v reálnej situácii dobre splnená (napríklad útlm vlny 10 Hz pri šírení pozdĺž zemského povrchu je v priemere 0,0002 dBkm-1, teda cca 8-10 dB pre celý obvod Zeme), a teda sú dobre splnené predpoklady pre existenciu vlastných módov. Zostala však otvorená otázka budiaceho zdroja. Existenciu vlastných módov – neskôr podľa neho nazvaných Schumannove rezonancie (Sch-R) – prví experimentálne dokázali Balser a Wagner v roku 1960 [Balser, Wagner 1960] pri výskume spektier vertikálnej zložky elektrického poľa v blízkosti zemského povrchu. Výrazné rezonančné maximá na frekvenciách cca 8, 14, 20 a 26 Hz tento jav jednoznačne potvrzovali. V experimentálnej oblasti sa postupne zdokonaľovala technika snímania a monitorovania Sch-R; v teoretickej oblasti išlo predovšetkým o modelovanie geometrie (priestorového rozloženia) elektrického a magnetického poľa najmä v blízkosti povrchu Zeme a o vystihnutie reálnych rezonančných frekvencií modelom a o potvrdenie budiaceho mechanizmu a vlastností zdroja.

  Hoci Schumannova rezonancia bola jednoducho merateľná odkedy bola objavená, dnes už to nie je také jednoduché. Atmosféra sa vypĺňa umelo vytvorenou radiáciou s rôznymi frekvenciami, a to skoro prehlušuje prirodzené signály, ktoré tam boli milióny rokov. Tieto signály ale môžu hrať rolu nielen ako prirodzená ladička pre biologické oscilátory mozgu, ale pre všetky životné procesy.

  Schumannova rezonancia bola po dlhý čas na úrovni v priemere 7,8 Hz (tejto hodnote venujte zvýšenú pozornosť!). Teda počas celej noci Svaroga. Od roku 1980 vzrástla na úroveň vyše 12 Hz. V roku 2017 jej hodnota bola takmer trvale už na úrovni 37,5 Hz. V januári 2019 – teda v dnešných dňoch – je už na hodnotách 120 Hz! Súčasná veda nevie vysvetliť čím je to spôsobené. Ale súčasnej vede sa vôbec nečudujem.“
  https://www.tartaria.sk/dedicstvo-predkov/cesta-duchovneho-vyvoja/543-schumannove-rezonancie-a-eeg-v-case-rana-svaroga
  ————————————————————————————–
  Osobne som presvedčený, že minimálne od roku 2006 sme technologicky podprahovo ovplyvňovaní minimálne vo väčších mestách a v ich okolí a to z výškových budov. Teda – aj v posledných voľbách. Skrátka nie je možné, aby 25% Slovákov inak zvolilo do čela vlády Psychopata a za prezidenta vypatlanú nečestnú bábku, navyše odtrhnutú od reality – mimo jej chodenia na štýlový záchod.

  Teda – treba sa zorganizovať a začať monitorovať podprahové signály, aby sme mohli dokázať, že je na nás páchaný volebný podvod! Myslím konkrétne ten technologický. Aj ten mediálny psychologický je technologický, avšak povedzte idiotovi, aby nemal hlavu v telke a v supermarkete súčasne.

  Teda – tie podprahové signály fungujú v rozmedzí 0,1 až 16 Hz. Ich zdrojom môžu byť vysielače na strechách činžiakov, ale aj televízne a rozhlasové vysielače tejto siete na Slovensku. Momentálne ma zaujíma práve nitriansky Zobor, pretože v svojom bydlisku na juhu Slovenska často vídam prichádzať chemtrailsové „barančeky“ priamo z tohto smeru a prakticky z iného nie.

  Teda – musíme urobiť niečo, čím dokážeme zabrániť technologickej manipulácii s naším podvedomím. A to ešte nehovorím o softvérovom ovplyvňovaní výsledkov volieb – ktoré budú možno ako fyzické posledné. A pokiaľ budú len elektronické – sme v prdeli úplne! Momentálne nechcem skončiť v Pellegriniho masónskej sofistikovanej prdeli.

  Teda! Existuje mobilná apka na monitorovanie aktuálnych EMG signálov v najbližšom okolí. Momentálne ju neviem nájsť – pre svoje staré PC a mobilné šunky ju nepotrebujem. Ale viem, že existuje. Vyšlo to pred rokmi v akomsi článku – je to apka vyvinutá v zahraničí. Čiže – mať to ako systém výstrahy – „Pozor – v tvojom okolí je aktívny podprahový signál 8 Hz!!!“.

  Ide o to, že ak váš „múdry“ mobil dokáže monitorovať fyziologický stav vášho organizmu – zákonite musí vedieť spracúvať aj nízke frekvencie! Čo vy na to Slováci?!

  Tu je ukážka, ako infantilní Slováci-„ajťáci“ dokážu vymyslieť sami pre seba otrocký elektronický náramok – neskôr čip – aby sa systému nestratili ani zaboha! Zabíjal by som to lopatou! Teraz sú však podstatné spomenuté tie rádiové vlny! Lebo si nemyslite, že systém prestal používať analógový signál – to ani náhodou!

  „vysvetľuje dôvody, ktoré viedli k vzniku projektu SUPERVISOR. Ten spočíva v šikovnom vynáleze v podobe náramku s aktívnym lokátorom a tzv. trackeru, ktorý funguje na princípe rádiových vĺn. Slúži na vyhľadávanie osôb a sledovanie ich pohybu. Nesklame ani v extrémnych podmienkach a v ťažko prístupných lokalitách. „Zariadenie funguje na základe jedinečného spojenia GPS a rádiokomunikácie. Vďaka rádiovým vlnám môžeme hľadať aj tam, kde GPS zlyháva,“ upresňuje podstatu tejto novinky.“
  https://www.podnikajte.sk/podnikatelske-napady/supervisor-hladanie-osob
  —————————————————————————————————–
  Tu je niečo, čo potrebujeme

  Pomocou aplikácie si môžete pozrieť rádiové vlny okolo vás …
  [Prehľadávať doménu pc.zoznam.sk] https://pc.zoznam.sk/novinka/pomocou-aplikacie-si-mozete-pozriet-radiove-vlny-okolo-vas
  Vývojári však tvrdia, že aplikácia by sa nemala využívať ako nástroj na meranie sily signálu, ale ako obohacujúci pohľad na svet rádiových signálov. Aplikácia pracuje na základe reálnych dát a dá užívateľom celkom presnú predstavu ako vyzerajú signály v okolitom priestore, no nepovie im, kam presunúť gauč aby mali …
  Wireless audio monitoring – SIGINT
  [Prehľadávať doménu sigint.sk] http://www.sigint.sk/e-shop/monitoring/104/komercne-spravodajstvo
  Inštaláciu rádiového odpočúvania v súčasnosti zvládne veľmi rýchlo a nepozorovane aj úplný laik, ktorému táto inštalácia v mnohých prípadoch môže trvať len niekoľko sekúnd až desiatok minút. Šance na odhalenie takéhoto „agresora“ sú pritom mizivé.
  Profesionálny detektor rádiových signálov PRO-W10GX …
  [Prehľadávať doménu spyobchod.sk] https://www.spyobchod.sk/profesionalny-detektor-radiovych-signalov-pro-w10gx-e123686.htm
  Profesionálny detektor rádiových signálov PRO-W10GX. Detektor PRO-W10GX patrí medzi najlepšie ručné detektory na trhu a to hlavne vďaka jeho veľmi vysokej prenosnosti, spoľahlivosti a funkcii Memory log.. Vďaka funkcii Memory log a Live Graph umožňuje detektor vyhľadávať i GPS lokátory a iné zariadenia s pulzným prenosom.

  • Maroš, táto nálož je pre minimálne 95 % populácie úplne nestraviteľná. Skús to aj inak, synak.

   • Nevelím ruskému Specnazu. Nie všetko „ako na to potom“ musím vymyslieť ja sám – či? Mediálna /informačná/ moc, technologická moc – v koho je rukách? Odpoveď – ak v rukách pár ľudí – tak sa s tým nesrať. Ešte raz – nevelím ruskému Specnazu.

    [Prehľadávať doménu svetelektro.com] https://svetelektro.com/Forum/viewtopic.php?t=42428&start=120
    1968 – sovietske okupačné vojská obsadili všetky strediská Slovenského rozhlasu u nás a odstavili ich vysielanie. Samozrejme hľadali aj všetky zosilňovacie stanice Československých spojov (telekomunikácie) cez ktoré sa šírila modulácia pre rozhlasové vysielače ako aj rozhlasové ústredne na poštách ktoré distribuovali signál pre poslucháčov rozhlasu po drôte.

    • Rudolf Šuňavský

     .. veľká škoda, že to neurobili dôsledne, až natoľko, že súčasný fašizmus napr. považuje Stalina ( a trochu aj Maa..) za zločinca a nie za osloboditeľa a záchrancu akej-takej existencie ľudstva ………… a ver naďalej súčasným fašistickým špecnasom ……………. a môžeme iba ľutovať, že sa oslobodenie od tzv. súčasnej demokracie nepodarilo v r. 1968 tak, ako Stalinovi, Keď za cenu veľkých, nezištných obetí ruských hrdinov zachránil svet !! ..
     Dnes to má Putinovské Rusko podstatne ťažšie …. „vďaka Vašim internetom vygumovaným tzv. mozgom …………….. nezávidím dnešnej „mládeži“ ….

 9. https://www.naturalnews.com/2021-05-18-connecticut-govt-secretly-tells-health-care-workers-covid-vaccines-are-deadly.html
  BOMBSHELL: Connecticut govt. secretly tells health care workers covid vaccines are DEADLY, but withholds the same information from the public
  Vláda Connecticutu tajne hovorí zamestnancom zdravotníctva, že covid vakcíny sú smrteľné, ale utajuje rovnakú informáciu pred verejnosťou.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-05-18-database-405250-covid-vaccine-injuries-10570-deaths.html
  European database shows 405,250+ covid vaccine injuries, 10,570+ deaths (so far)
  Európska databáza vykazuje 405 250 poranení z covid vakín, 10 570 úmrtí (zatiaľ)

 11. https://otevrisvoumysl.cz/jsou-covid-vakciny-bezpecne-a-efektivni-srozumitelne-shrnuti-faktu/
  Jsou covid vakcíny bezpečné a efektivní? Srozumitelné shrnutí faktů
  Ve zkratce…
  Poslechněte si tohle animované video se srozumitelně shrnutými fakty o tzv. covid vakcíně, jestli je vážně bezpečná a efektivní, a jaká rizika představuje.

 12. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/americky-senator-tvrde-vyslychal-fauciho-ohledne-puvodu-koronaviru/
  Americký senátor tvrdě vyslýchal Fauciho ohledně původu koronaviru

 13. https://tadesco.org/uz-prestante-ockovat-tim-hnusem-po-kritice-ockovani-proti-koronaviru-byla-lekarka-z-grazu-na-hodinu-propustena/
  „Už přestaňte očkovat tím hnusem!“ Po kritice očkování proti koronaviru byla lékařka z Grazu na hodinu propuštěna

 14. https://www.banned.video/watch?id=60a49094442085367ebd46a3
  Even The CDC Won’t Take Dr. Death’s Jab!
  Dokonca ani zamestnanci CDC nechcú prijať Doktorskú Vakcínu Smrti!

  • Jean chod na rence.com a tam kde su najnovsie spravy je vyborne video,je to tak v polovici,pod nazvom SHOCKER-Dr. Pierce Gilbert in 1995 Reveals Plan to Inject Humanity ,with Forced Vaccines, Implanting Liquid(magnetic) crystals, in the brain, That will be ELF micro receivers ,creating Intentional Infection and Zombies Video je vo Francuzstine s anglickymi titulkame,je kratke, v kratkosti zastepia tiez tekute magneticke krystaly,ktore sa dostanu do mozgu,budu micro „prijimace“s velmi nizkymi frekvenciami(co je 5G) a takto budu ludia 100% ovladany ako Zobbies. cauko,robis uzasnu sluzbu pre Ludstvo

   • Ďakujem pán John, pozriem. Ja už teraz mám pocit, že ľudia okolo mňa sú Zombie, nevedia rozmýšľať, rozlíšiť pravdu od nepravdy, už idú len ako ovečky…

 15. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Treba si klásť otázku, čo by sa stalo, keby naši mysliaci úradníci v službách štátu odmietli poslúchať príkazy z centier cudzej nepriateľskej moci so sídlami v hniezdišti OSN-WHO a v hniezdišti tzv.EU a spol. ? Prečo si títo našinci nevedia uvedomiť, že poslušnosťou voči týmto zahraničným Idiotom šíria zahraničnú infekciu idiotizmu a zbavujú naše národy samostatnosti a svojbytnosti a kultúrneho a hospodárskeho vývoja smerom k zdokonaľovaniu ?? V čom je idiotská západná politika a kultúra lepšia ako tá naša vlastná ??? V ničom !
  Západní svetovládni Idioti nás idiotizujú a debilizujú svojim duševným odpadom, pretože žiadne kvalitné ľudské myslenie nemajú. A tak kovidizujú a zdražujú a zastrašujú a hlavne debilizujú Svet Ľudí svojou darebáckou mocou a darebáckou hospodárskou „politikou“ vysávania všetkých zdrojov Zeme, i tých našich malých národných zdrojov pomocou ich dolárovej zelenej pliesne. Nevedia hospodáriť so svojimi zdrojmi, ale veľmi ochotne riadia naše malé zdroje smerom k nášmu zotročeniu a zadĺženiu sa v mene Ich Idiotskej Darebáckej Svetovlády. A naši vládni úradníci im idú na ruku a zapredávajú nás všetkých. To je ich „v l á d a“. A táto zločinná kovidná svetovláda už chce vydávať ich „občianske“ preukazy s názvom „kovid-pasy“. Vstupenka do debilizovaného sveta svetovládnych Idiotov je pripravená. A naši zodpovední úradníci im v tom poslušne pomáhajú.
  Tak k čomu je dobrá vlastná krajina a vlastná sloboda, keď cieľom politického snaženia celého kovidizovaného Západu je vykradnúť zdroje Východu, aby sme mohli byť všetci krásne vyresetovaní a vykradnutí a debilizovaní a bezduchí a bez viery ako Oni – tí Západní vierozvestovia Svetovládneho Idiotizmu.

  • A nakoniec vyhubeni-vyvrazdeni,hlavne Slovan Slovanom- Houstonsky Project, Janko,Los Angeles

  • Čo by sa stalo, keby? Dá sa dedukovať, žeby nastúpili voči Slovenskej republike prinajmenšom tvrdé reštrikcie. Ťažko sa stavať štátu na zadné, keď takmer všetok kľúčový priemysel ako aj obchodná sieť nám defacto nepatrí a je v područí nadnárodných korporácií. Všimnite si, že snáď až na ĽSNS, sú všetky politické strany zajedno v našej euroatlantickej, proúnijnej orientácii. Ani po prípadných predčasných voľbách sa v tomto kurze našej zahraničnej orientácie veľa nezmení a covidizmus určite nezmizne.

   • Ale toto kovid šialenstvo zomelie aj tých politikov. Oni sú tak naivní že si myslia že skupina psychopatov z Davosu ich zoberie medzi seba?

 16. Redakcia – komentár z noci o technologickom manipulovaní volieb a monitorovaní tejto manipulácie mi zamrzol – ďakujem.

 17. Prepacte, naco chcete referendum⁉️‼️?
  Vsetci posr.nci v parlamente sluzia Br.selu‼️?
  F.co ako pravnik poslusne nosi nahubok⁉️‼️?
  Co treba, je zrusit a zo zakona zakazat vsetky politicke strany a ustanovit parlamentnu radu zo 150 odvolatelnymi a trestnopravne zodpovednymi odbornikmi, plat by mali asi o stvrtinu vyssi ako je priemer, aby vedeli ako sa zije obycajnym ludom a hojne treba vyuzivat referenda ako vyjadrenie vole a hlasu ludu‼️‼️‼️

 18. Co se začalo v roce 2020 díti, kdy skončila přechodná etapa na planetě Zemi:

  Toto je POSLEDNÍ SOUD, čili TŘÍDĚNÍ DUŠÍ, oddělování čistého zrna od zlého plevele, což už nebude tolerováno, aby dál zde žili pospolu a jak v podobenství Ježíš praví: Plevel nemůže být vytrhán coby výhonek mladý a ještě nezralý, protože by to vytrhalo i zrno.. musí se počkat, až bude zrno dostatečně silné a dospělé, aby vytrhání plevele jej nepoškodilo.. pak bude plevel sesbírán a naházen na hromadu a spálen a dobré zrno bude Otcem svezeno do jeho stodol … proto je nejen ten Covid vlastně metlou na hmoťáky a na zlouny, které nejen to odstraní.. vytrhává je to odtud i s kořeny a přesunuje je to temných dimenzí pekel či pravěkých jiných planet posléze pro opakování cyklu reinkarnací z důvodu změny prostředí a podmínek,
  což změní nakonec duši každou kupodivu…

  Viz obr. 5000 Třídění duší na http://www.andele-nebe.cz

  http://www.jak-prezit.cz

  MIXOVANÉ LISTY OCHUCENÉ OVOCEM – PŮL LITRU DENNĚ – PROTI VŠEM NEMOCEM. K tomu vlastní destilovaná voda.
  http://www.co-jist.cz

 19. Pokiaľ je to pravda, tak potom to konanie farma firiem nemá žiadnu logiku. Pokiaľ ich chemické jedy vyhubia populáciu sveta, alebo znížia ju na množstvo ako chce psychopat Gates, teda cca 500 miliónov, tak v tom prípade aj existencia farma firiem stráca opodstatnenie a tým pádom zaniknú. A na čom potom chcú zarábať? Veď tým by si ničili aj svoju existenciu…..

  • Tu už nejde o peniaze, ale o kontrolu a moc nad ľudstvom. Ak chce dnes miliardár raj, môže si kúpiť tak nanajvýš malý ostrov a aj to mu bude na jeho pláž priplavovať odpadky, lebo o 500 km ďalej je krajina, kde žije miliarda ľudí. Po resete si kúpi celú prázdnu krajinu, ktorú mu už nebude nikto špiniť – či už vodu, vzduch alebo zem.

  • „Veď tým by si ničili aj svoju existenciu“ – tých vrcholových predátorov sa to netýka – Rockefellerov projekt je založený na samofinancovaní si ľudstva vlastnú genocídu. Farmakomafia je len jeho nástroj – tak ako jeho-ich peniaze. Treba vedieť, že Rockefellerovci už slúžia Domu Sionu Rotschieldovcov, aj keď sa javia ako určitá ich konkurencia. A všetko sú to hráči tých neviditeľných úplne hore. Peniaze sú len riadiaci nástroj – nie prostriedok existencie Keď idiot Gójim prijme peniaze ako prostriedok existencie, resp. za božstvo, resp. filozofiu „Žijem prostredníctvom peňazí“ – no tak je to bábka záVISlá na peniazoch toho, kto si ich nechá „editovať“ koľko potrebuje, pretože iba on peniaze editovať môže.

   Tvoja úvaha vychádza z 2-generačnej indoktrinácie /od 1989/ „zázračnou rukou trhu“ /Milton Friedman, monetarizmus – Václav Klaus st., u nás Milan Kučerák/ – čo je jedna zo základných ilúzií a podvodov rovnako ako ilúzia „demokracie“.
   Top psychopat sa nezamestnáva svojou existenciou – len dosiahnutím svojich psychopatických nutkaní a cieľov. Nutkavosť, baživosť, posadnutosť! Jeho nezaujíma tak tvoja existencia, ako ani jeho existencia – to by nesmel byť sociopat. Preto je VŠETKÉHOschopný. Prototyp toho – klon – sociodegenerát Matovič.

 20. Niečo som prekopírovala:
  3; Po návštěvě státního tajemníka USA na Ukrajině se zaktivizovala činnost biologických laboratoří. Vyplývá to z pravidelné zprávy o vojenské situaci v Luganské republice.

  Je to z tohto článku:
  http://www.nwoo.org/2021/05/16/rusvesna-prehled-zprav-15-5-2021/

 21. https://otevrisvoumysl.cz/jak-se-tvori-masova-psychoza-muze-se-zdravy-rozum-vratit-do-sileneho-sveta/
  Jak se tvoří masová psychóza & Může se zdravý rozum vrátit do šíleného světa?
  Ve zkratce…
  Poslechněte si tohle velmi podnětné video o psychologii tvorby masové psychózy ve společnosti, jak se projevuje, a jak se z ní dostat ven.

 22. https://www.naturalblaze.com/2021/05/stand-your-ground-against-forced-medicine.html
  Stand Your Ground Against Forced Medicine
  Drž svoju pozíciu proti nútenej medicíne

  Do Not Volunteer for “Mandatory” Treatments
  Nebuďte dobrovoľníkom pre „Povinné“ liečby

  Moderna refers to its injectable as “an operating system.”
  Moderna odkazuje že ich vakcíny sú ako „operačný systém“.

 23. https://www.banned.video/watch?id=60a524572dc8c73727232894
  Horrifying Bombshell! Connecticut Warns Moderna VAX Contains Deadly Poison
  Hrôzostrašná bomba! Connecticut varuje, že vakcína od Moderny obsahuje smrteľný jed

  Government Advisory Warns That The Gates Backed Moderna mRNA Gene Therapy Contains SM-102 Linked To Cancer, Infertility and Death
  Obsahuje SM-102 spojenú s rakovinou, neplodnosťou a smrťou

 24. AK NORMÁLNE NEVIETE TU PÍSAŤ, TAK DEBILITY , TU PROSIM NEPÍŠTE. ĎAKUJEM ZA POROZUMENIE !

 25. https://tadesco.org/vlada-connecticutu-rekla-lidem-pravdu-vakcina-obsahuje-smrtelne-spike-proteiny/
  Vláda Connecticutu řekla lidem pravdu!!!!! Vakcína obsahuje smrtelné spike proteiny.

  Dnes vám přinášíme šokující pravdivý příběh o vakcínách covid-19, vládě Connecticutu a otevřeném přiznání, že vakcíny obsahují nebezpečné, dokonce smrtící látky (hrotové proteiny), které jsou zdokumentovány a je známo, že způsobují cévní poškození lidským bytostem.

 26. https://www.naturalnews.com/2021-05-19-pfizer-covid-injection-alzheimers-neurodegenerative-disease.html
  Pfizer’s covid injection linked to Alzheimer’s, neurodegenerative disease
  Pfizer covid vakcína je spojená s Alzheimerom, s neurodegeneratívnymi chorobami

 27. Jednoduchá

  ….akosi to nie všetkým ľuďom dochádza – úžasná ,,pomoc zo Západu“, ,,úžasné samofinancovanie“ na podporu vlast.genocídy, ,,úžasné vakcíny“je to ozaj smutné,…….stále sa potrebujeme ,,prebrať“ a to čím skôr…………………………

 28. poriadok na Slovensku si musia urobiť sami občania tým, že s okamžitou platnosťou vyvedú z parlamentu a prezidentského paláca všetkých a vystavia ich zodpovednosti a nahradia inými. Iné riešenie nie je možné.

  • A máte politikov, ktorí stoja za dôveru, aby nahradili tých starých? Celých 30 rokov sa tento štát humpľuje, rozkráda a drancuje nenažranými politikmi. Najskôr si zvýšili platy, v súdnictve na astronomické sumy, vraj aby mali dosť, aby neboli úplatní, ale oni sú takí nenažraní, že istý prokurátor ukradol aj obraz, ktorý mal v kancelárii.

 29. Redakcia – čo vy na toto?
  https://www.hupso.com/www/badatel.sk
  ——————————————————–
  „Hlboký ponor do zákona o „cielení“ na webové stránky a jeho aplikácie na bannerové reklamy v Spojenom kráľovstve v prípade Argos v Argos
  Nick Aries “
  https://brandwrites.law/author/nickaries/
  ———————————————————
  Narážam na to, že pred likvidáciou nepohodlného webu sa najprv skúma jeho ekonomický status – potenciál. Odrezať ho od stálej reklamy je „čistá práca“ = nie cenzúra – to by vyvolalo naopak pozornosť.

  Náhody neexistujú. Ani zviditeľnení samoľúbi idioti nie sú náhoda – proste im to NEDÁ – zanechať po sebe stopu – zasmradiť. Syntax.

  • To je staré. Navyše sa to týka domény .sk. My sme .net. Takých stránok, ktoré sa snažia odhadnúť hodnotu webu, je veľa. Väčšina z nich má veľmi nepresné odhady návštevnosti aj potenciálnych zárobkov.

   Inak áno, nepriatelia sa vás vždy ako prvé snažia odstrihnúť od príjmov. Preto musíte byť vždy o krok pred nimi. Najlepšie o 5 krokov pred nimi.

   Väčšina z tých „bojovníkov proti dezinformáciám“ sú hlupáci, takže nie je problém byť 5 krokov pred nimi. Ak by neboli hlupáci, robili by niečo užitočnejšie a hlavne výnosnejšie ako pracovať niekde pre najaké ministerstvo alebo mimovládku za pár smiešnych Sorosovských šupov 🙂

 30. Jednoduchá

  …presne tak Vladko či provokatér ??? / ozaj zaujím.zhoda značiek/…………….ak niečo nefunguje 1 spôsobom, treba to urobiť úplne inak…………….

 31. Toto aktuálne referendum samotné nepomôže, mocní „tohto sveta“ už majú dávno pripravené svoje „protiscenáre“, jediné čo môže pomôcť je úplná zmena politického a volebného systému na „švajčiarsky spôsob“, ak už referendum tak pravidelne a o všetkom dôležitom!!!! Ale oveľa viac je potrebná morálna a duchovná náprava a obnova ubitého a zblúdeného slovenského národa a ostatných obyvateľov „tejtokrajiny“…!

 32. Je tu nejaký záškodník, dala som podnet na políciu. Útoči cez mail.

  • Potvrdzujem! Hacknuté mailové adresy odtiaľto. Neotvárajte – mažte to.

   • Hacknuté emailové adresy? Odkiaľ? Od nás? Extrémne nepravdepodobné. Ak ste dostali nejaký email v našom mene, viete nám to preposlať? Alebo nejaké ďalšie informácie, ktoré by nám mohli pomôcť to vyšetriť?

 33. Jednoduchá

  ….p.Agata policia má iné vyriešiť, nie toto…….povedzte teda napíšte priamo ,,záškodníkovi“………………..riešenie systémom ,,tichá voda brehy myje“ je ozaj úžasný! :-(…….dnes som sa o tom presvedčila na 1 mieste………………………………….

 34. Jedine riešenie je odstranit židosionistickoiluminatsku satanisticku celosvetovu mafiu ROTHSCHILD a spol. od penazi a moci.

Pridajte komentár

*