Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Nikto nie je v bezpečí: Zaočkovaní jedinci môžu prenášať grafén na neočkovaných


Print Friendly, PDF & Email

Nikto nie je v bezpečí: Zaočkovaní jedinci môžu prenášať grafén na neočkovaných

(Kevin Hughes, Natural News) Riaditeľ spoločnosti Biomedical Clinics, Dr. Philippe van Welbergen, odhalil, že grafén, ktorý sa vstrekuje ľuďom prostredníctvom covidových vakcín, sa v ľudskom tele ďalej skladá a vyvíja do väčších vlákien a štruktúr.

Takto vytvorené grafénové vlákna vykazujú náznaky zložitejších štruktúr a zároveň získavajú magnetické vlastnosti, respektíve elektrický náboj.

Ukázalo sa tiež, že „úlomky“ grafénu sa dokážu prenášať z očkovaných na neočkovaných ľudí, následne ničia červené krvinky a spôsobujú krvné zrazeniny aj u neočkovaných.

Van Welbergen bol jedným z prvých, ktorí varovali verejnosť pred škodami, ktoré vakcíny proti Covid-19 spôsobujú v krvi ľudí, keď minulý rok zverejnenil snímky vzoriek krvi pod mikroskopom.

V júli 2021 mal Van Welbergen rozhovor pre juhoafrický komunitný kanál Loving Life TV. Vysvetlil, že odoberal vzorky krvi po tom, čo sa jeho pacienti začali sťažovať na chronickú únavu, závraty, problémy s pamäťou, paralýzu či neskorý nástup ťažkej menštruácie u žien starších ako 60 rokov.

Zistil, že krv pacientov vykazovala nezvyčajné rúrkovité štruktúry, niektoré častice sa rozsvietili a nachádzali sa v nej aj početné poškodené bunky. Van Welbergen uviedol, že tieto krvné útvary nikdy predtým nevidel.

Vlani 12. februára sa Van Welbergen opäť objavil na televíznom kanáli Loving Life, aby ukázal obrázky svojich najnovších vzoriek krvi.

Počas prezentácie ukázal neočkovaných pacientov infikovaných toxínmi z vakcíny prostredníctvom vylučovania zo zaočkovaných

Van Welbergen hovoril o takmer 100 krvných preparátoch od očkovaných aj neočkovaných pacientov. Snímky ukázali, že neočkovaní pacienti boli „infikovaní toxínmi z vakcíny prostredníctvom vylučovania od očkovaných“.

Ukázal tiež obraz normálnych zdravých červených krviniek, ako sú vidieť pod mikroskopom, kde nie je žiadna koagulácia (zrážanie) ani cudzie predmety. Biomedicínsky lekár povedal, že takto by mala vyzerať normálna krv.

Van Welbergen potom ukázal fotku osoby, ktorá dostala experimentálnu génovú terapiu, nesprávne nazývanú ako „vakcína proti covidu“.

Krv sa koagulovala a zdeformované červené krvinky sa zhlukovali. Obrázok tiež obsahoval niekoľko zdravých červených krviniek popri vláknach grafénu. Bolo možné vidieť rozdiel vo veľkosti medzi vláknami grafénu vo vzťahu k červeným krvinkám.

Veľkosť grafénových vlákien môže blokovať kapiláry. Obrázok tiež ukázal, že vlákna grafénu sú duté a obsahujú uviaznuté červené krvinky.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Tieto vlákna alebo rúrky sa zdajú byť duté – je to naozaj zvláštne. Keď ho roztiahnete, môžete v ňom vidieť nejaké bunky, ale nevieme, či je to kryštalická štruktúra alebo organická.

Tých niekoľko zdravých buniek je obklúčených. Ostatné sú prasknuté a rozbité – je po nich. To nie je zdravá krv. Vidíme to znova a znova,“ povedal Van Welbergen, ktorý je vo svojej súkromnej praxi vysokokvalifikovaným biomedicínskym špecialistom.

Van Welbergen si tiež začal všímať efekt magnetickej alebo elektrickej polarity na rôznych stranách grafénových vlákien. Na jednom obrázku bolo vidieť vlákno spolu s bunkami, ktoré boli koagulované.

Podľa Van Welbergena sa toto „správanie“ predtým nevyskytovalo, ale teraz ho možno vidieť takmer v každej krvnej vzorke. Dodal, že je to náznak toho, že „tieto veci sa zmenili, ich reakcia s okolitými krvinkami sa zmenila… a neviem, čo to spustilo“.

Ďalší obrázok ukázal vzorku krvi od neočkovaného trojročného dieťaťa, v ktorej boli kúsky alebo „úlomky“ grafénu „ako výsledok vylučovania“, čo znamená, že grafén preniesli očkovaní rodičia na neočkované dieťa.

Nasledujúci obrázok ukázal vzorku krvi osemročného neočkovaného dieťaťa, ktorého krv bola kontaminovaná a zničená prenosom grafénu od očkovaných ľudí. Pravá ruka a pravá horná noha dieťaťa boli v podstate paralyzované.

Van Welbergenova prezentácia skutočne otvorila oči a zároveň bola strašná, ale je potrebné si ju pozrieť – platí to najmä pre tých, ktorí tvrdia, že „vakcíny“ proti Covid-19 sú „bezpečné“ a trvajú na tom, aby boli ľuďom ďalej podávané.

Záver

Obrázky krvi pod mikroskomom s videami prezentované Van Welbergenom nájdete v článku na stránke Daily Expose.

Tiež si nižšie môžete pozrieť video (v angličtine), kde tému grafénu vo vakcínach rozoberá známy televízny moderátor Stew Peters s bývalou zamestnankyňou firmy Pfizer Karen Kingstonovou:

Vo videu sa dozviete, prečo sú mRNA vakcíny proti covidu „biologická zbraň na báze oxidu grafénu“.

Stop Candida

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  No…. Keď je to pravda, a grafén sa prenáša aj na neočkovaného, a všetci na to nakoniec pomrieme, tak….. … TAK????????
  Ešte je tu jedna možnosť … Alternatíva predkladajúca tie najhoršie možné scenáre KLAME.
  Satan je prítomný ako v ateizme (a jeho upevňovaní či vynucovaní), tak v náboženstvách. Možno platí aj to, že tak ako je prítomný vo veľmi temnej „covid politike“ (testy, vakcíny, rôzne „covidové“ obmedzenia, lockdowny, atď), tak môže byť prítomný aj v tých „najhorších správach“ ohľadom vakcín.
  Z mamkinho okolia (priatelia/kamaráti/známi/kolegovia) zatiaľ zomrel len jeden vakcinovaný človek. 63 ročný tuhý fajčiar, ktorý vôbec nedbal na zdravý životný štýl celkovo. Ten jeho prípad by som ani tak celkom nepočítal….. Aspoň teda ak už nemal 50, ale 63, čo v spojení so zlým životným štýlom (a ešte k tomu v dávnejšej minulosti bol alkoholik) už samo o sebe zvyšuje v tomto veku riziko úmrtia…

  • Ak mamka má 10 priateľov a 1 zomrel, tak 10% je pomerne hrozivá štatistika.

   • Miroslav Čižmár

    Keby sme sa riadili štatistikou, tak by sme mali zakázať tibetskú knihu mŕtvych Bardo. Keď som ju prečítal, tak v priebehu roka mi zomrelo 5 príbuzných. Tá kniha je smrteľnejšia než vakcína.

    • Moja definícia inteligencie znie: je to schopnosť správne odhaľovať súvislosti a vedieť pochopiť ich podstatu.
     Odborníci tú prvú časť nazývajú korelácia.
     Bola dokázaná korelácia medzi tými úmrtiami a čítanim tibetskej knihy Bardo?
     Nesúviseli tie úmrtia s tým, že v tom roku pršalo 26.5.?

     • Miroslav Čižmár

      Presne tieto schopnosti mám vyvinuté. Nazývam ich intuícia.

  • zapredana SR

   Toto je špička ľadovca, ktorá vie o tejto stránke a bola si schopná uznať, že následky môžu alebo sú z vakcín.
   http://nupo.szm.sk/

  • Niektoré šarže vraj bolo placebo

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,zlý životný štýl tu veselo prevádzkuje každý človek,,,,zdravého nikde nenájdeš,,,,satan je vaším krstným otcom-je to váš pozemský boh,,,,

  • V mojom okolí od novembra zomrelo 14 ľudí z nich bolo 12 napichaných 1 neviem a 1 určite nebol.

 2. Pokolra veluk

  Otázkou naďalej ostáva, či sa smart nanografén dokáže samoorganizovať aj do nanočipov, ak sa časom dostane v dostatočnom množstve do tela nezaočkovaných.
  Ak nezaočkovaní vraj majú intímny kontakt alebo dlhšiu dobu sa zdržiavajú v uzavretom priestore so zaočkovanou osobou (napr. s kolegom v jednej kancelárii), tak sa stávajú kvázi zaočkovanými. Budú v tomto prípade aj nezaočkovaní vysielať 5G a Bluetooth signály? Stále je záhadou, prečo koncom januára bola pandémia z ničoho nič „vypnutá“. Či náhodou nie preto, že už bolo zaočkovaných dostatočný počet osob na to, že časom – v priebehu pár rokov – sa nezaočkovaná časť spoločnosti od nich tiež „nainfikuje“. A potom sa može začat s digitálnym finančným systémom, zrušením hotovosti a pod. Digitálnu identitu bude mať každý vo vlastnom tele, či sa mu to páči alebo nie – teda aspoň tí, čo nasledujúcich pár rokov prežijú, a nezabijú ich vakcíny cez myriádu vedlajších účinkov.
  Hrôza! Toto je v covid vakcínach!
  https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/
  Zaočkovaní sú začipovaní
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

  PS: Moja rada: ak si to možete dovoliť, izolujte sa od spoločnosti čo najviac, pokial sa tieto veci neobjasnia.

  • Pokolra veluk

   samozrejme len ak patríte medzi nezaočkovaných

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,o tom na koho sa má kovidografén preniesť nerozhoduje náhoda a ani zdravotný stav,ale o tom rozhoduje najvyššia inteligencia na základe informácií o jedincoch-to je úroveň nad úroveň myslenia a chápania bežného i vzdelaného či chytrejšieho človeka,veď čo je to vlastne to ono vzdelanie a čo je to tá oná chytrosť-keď je každý nerozumný,,,,“váš zlý koniec-je mojím dobrým začiatkom“,,,,

 3. mariankosmac

  Na grafén je vraj chren. Niekoľko krát denne konzumovať lyžičku surového chrenu, horčicu a min 52% alkohol.

  • Miroslav Čižmár

   Aj s cviklou, alebo bez?

   • mariankosmac

    Hlavne s cvičením. Odporúčam pohyb v prírode, trochu fyzickej únavy nezaškodí, práve naopak, je fajn ak sa aj trochu spotíme, nadýchame vzduchu a hlavne precvičíme plnohodnotný výdych, ktorý zabezpečí vylúčenie spodín z tela von. Vitamín D nás nabíja enegiou, E, C a iné si vieme doplniť zdravou listovou zeleninkou a inými druhmi ovocia a zeleniny. Preto sa to asi nesmie s tým alkoholom moc prehnať, lebo potom sa človeku nič nechce. Mne sa nechce už teraz, a to som pil len kávu.

 4. Ozaj no dobre si všimnite ako tým očkovaným aspoň podla nich “nič neni” ako majú alergie ktoré pred tým nikdy nemali,sú spomalení,zapácha im z úst a všetko ostatne a medzi tým úmrtia atd “FAKT IM NIČ NENI”!!!!

 5. niekde som čítala, že už vynašli materiál podobný grafénu (nespomeniem si na názov), ale je pružný, takže v tele nenarobí, pre začiatok, toľko škody

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ešte horšie je prenášanie a vnucovanie úrovne idiotizmu zo strany politikov,finančníkov,zamesatnávateľov,,,,bezhlavo sa tu znečisťuje planéta a narúša rovnováha v prírode a vesmíre k zisku poskokov elít,,,,ak nieste schopní polodiť rozumne zmýšľajúce deti-tak sa radšej nemnožte,lebo presne vaší potomkovia sú zapletení do týchto ohavností a s ochotou s tým súhlasia a ešte čerpajú za to výhody,,,,slobodný spôsob života je tu v tomto systéme nežiadúci a takíto inak zmýšľajúci tu im-(ne)normálom iba zavadzajú,,,,mimozemšťania a strážcovia rovnováhy zničia celú ľudskú rasu za pár hodín-ak nie za pár minút.

 7. Jozef Jozefovič

  Samozrejme, že môžu prenášať grafén – keď im ho nejako zabalia…. Ale to aj neočkovaní…

 8. Mňa skutočne zaujíma jedno: ak je to prenášanie grafénu všeobecné (neobmedzené), ako sa chcú elity pred ním zachrániť? Len izoláciou pred… kým? Ako vedia že nejaký komorník alebo šofér sa nestretol s niekym kto sa stretol s niekym kto sa stretol s niekým kto to má v sebe?
  Som ochotný pripustiť, že grafén vo vakcínach je, ale sa mi zdá nepravdepodobné že by sa prenášal telesnými tekutinami. Ak je v moči krv, tak ano. Ale ak nie, ako by sa grafén do nej dostal? Prečo pán doktor neskúma moč, sliny alebo pot očkovaných na obsah grafénu? Potom by sa grafén šíril aj dychom, rovnako ako vírus, pretože je rádovo menší.
  Prečo zmeny krvi PRIPISUJE grafénu? Čo ak tie zmeny spôsobuje iný faktor?
  Spomínal sa tu hadí jed. Ten nemá podobné účinky?
  Treba hľadať skutočnú koreláciu, dokázať prepojenie/súvislosť a nie tipovať.

  • Miroslav Čižmár

   Korela je austrálsky druh papagája. Z plazov sa vyvinuli vtáky, teda aj papagáje. V Austrálii bol tvrdý lockdown. Ako súvisí grafén s papagájom?

   • A ty ? Pred koľkými vtákmi si sa plazil ? 😀

   • Korela nie je korelácia rovnako ako papa nie je papagáj. Mirečku aj mne uniká korelácia medzi mojím a tvojím príspevkom. Beriem ho ako intelektuálny vtípek 🙂
    Hľadám SÚVISLOSŤ medzi grafénom v krvi a vonkajším prenosom. Grafén sa asi nevyrába v bunkách ako Spike proteín…je ho asi len také množstvo, aké obsahuje vakcína (resp. všetky dávky dokopy). Ako by prinútili bunku “vyrábať” grafén pomocou replikácie DNA?
    Takže predpokladám, že grafénu je v tele konštantné množstvo. Vytváraním štruktúr sa asi zmenšuje počet jeho samostatných jednotiek (povedzme z desiatich samostatných “kusov” sa vytvorí celok ako inteligentná štruktúra, teda sa vytvorí jedna samostatná jednotka z X jednotlivých kusov). Takže ak sa zmenšuje výskyt jednotiek grafénu v tele, nemôže sa “donekonečna” šíriť medzi pospolitým ľudom. Jeho “hustota” v populácii by mala klesať – pokiaľ sa teda nebude stále očkovať. Aj keby sa neskladal do “čipov”, nie je to položivý vírus, ktorý dokáže živý organizmus replikovať – teda, to zatiaľ predpokladám. Nie som odborník na grafén a nanotechnológie, ale nepredpokladám že majú vlastnosti živých (alebo položivých) organizmov, t.j. replikovať sa.

    • Miroslav Čižmár

     Zákon zachovania grafénu. Preto sú potrebné štyri dávky, už to chápem. Grafén je v podstate kryštalický uhlíkový polovodič. Možno preto sú potrebné rúška, aby sme vychovali uhlík späť do tela. Telo dokáže doplniť uhlík z potravy, ale spraviť z uhlíka kryštál, to chce technológiu.

     • Miroslav Čižmár

      Povrch tela hmyzu je kryštalický, preto sa hmyz zvlieka z kože, podobne ako hady. Úpravou DNA by sa možno dala docieliť tvorba kryštálov v tele.

  • N-acetylcysteine or “NAC” is a supplement that causes the body to produce glutathione, it is known as the precursor to glutathione and causes the body to secrete glutathione endogenously, just as it does when you do sports intensely. N-acetyl cysteine (NAC) comes from the amino acid L-cysteine and is used by the body to build antioxidants. Antioxidants are vitamins, minerals, and other nutrients that protect and repair cells from damage. You can get NAC as a supplement or a prescription drug.

   Zinc in combination with NAC are essential antioxidants used to degrade graphene oxide. Dr. Ricardo Delgado states that with these two antioxidants he has personally helped people affected by magnetism after inoculation. This is in people with two doses of Pfizer who have become magnetic and after these supplements they no longer have this symptom.

   Skopirovane z https://www.ftwproject.com/orgonite-blog/how-to-remove-graphene-oxide-from-the-body/

   • Užitočný článok. Ďakujeme, pani Hana.

    • Francuzsky Lekar Pierre Gilbert,vysvetluje na videu,ze ked budu ludia donutely sa dat zavaxovat,tak do nich vstreknu LIQUID CRYSTALS(tekute krystaly,co je vlastne graphene v tej forme a pomocou low frekvencie to pride do mozku a ludia budu kontrolovane Zombies:::: dr pierregilbertin1995– gooogle it

  • TairikuOkami

   Doktor neskuma grafen, pretoze to je Chemia a ak by to aj nasiel, aj tak by tomu nerozumel, je to novinka aj v oblasti technologii, Ako povedal clovek, ktory zalozil grafenovu firmu, vsetko do detailu vysvetlil, predtym Ako ho zabili. 1% sa nakazy neboji, pretoze maju antivakciny okrem toho je mozny detox napr s ciernou rascou, aktivnym uhlim a klasickym protokolom imask, kedze vakcina je Ako COVID.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,eliťáci sú slobodomurári a ilumináti-oni sa smrti neboja,veria satanovi a svojej viere-lebo viera je silná,že ich to ušetrí a každý na tejto planéte je naprogramovaný,takže je to ako kamikaze,ich logika je takáto-každý je ľahko nahraditeľný,,,,určite existujú protilátky,alebo niečo podobné o čom tajnostkári z elít mlčia-lebo oni mlčanlivisť dodržujú,,,,tento svet neriadia ľudia,ale iné etnity-čiže na nich mnpoho záleží,koho oni potrebujú a nikdy sa legálne nedoizviete-či niektorí zo svetových lídrov už nežije-hoci je ho vidieť,lebo to už nemusí byt originál,,,,naši politici chodia na vychádzky do USA-je dosť možné,že už niektorý niesú po odchode z usa homosapiens,,,,

  • Skor tipujem, ze svinstvo je aj v tzv testoch.

 9. Mnozí lidé by si po přečtení toho článku mohli pomyslet, že je jedno, jestli si tu jedovatou vakcínu nechají bodnout nebo ne. Stejně se na očkovaní přenesou grafen, který jim zničí zdraví. A tak si půjdou pro jedovatou vakcínu, jen aby měli klid a obstáli v kolektivu, práci. Určitě si neočkovaný více uchrání zdraví než ten očkovaný a na rozdíl od něho si nezničí imunitu. Dobrá zpráva pro nás, nepodvolené je, že grafen lze z lidského těla odbourat. V našich plicích se nachází enzym myeloperoxidáza, který ničí grafen a tělo ho následně vyloučí. Ten enzym má spojitost s imunitním systémem. Kdo se bude dobře starat o svůj imunitní systém, nemusí se bát grafenu. Není to jen o zdravé stravě, pohybu, odpočinku. Dlouhodobý stres velice spolehlivě a efektivně ničí imunitní systém. Už dva roky jsme vystaveni neustálému strachu, nejistotě, obav z budoucnosti, mnohdy i pocitům bezmocnosti, starostem. To vše představuje dlouhodobý stres a ten ničí náš imunitní systém. Lékem proti strachu je odvaha, chtít poznat pravdu a podle toho jednat (samozřejmé je šíření osvěty, pravdu by mělo znát co nejvíce lidí). Co ti, které opatření covidu dostalo do bezvýchodné situace, na jejíž vyřešení nestačí jejich síly a možnosti? Vláda se o nás opravdu nepostará, ta nás jen hodila do průšvihu. Ať se někomu líbí nebo ne, je třeba se obrátit k Bohu, přijít za Ním pokorně, chtít Ho poslouchat, navázat s Ním vtah. Na rozdíl od naší vlády (nejen té naší české, ale i té slovenské) to myslí s námi dobře. Navíc je všemohoucí, vševědoucí, Na rozdíl od nás žádná situace není pro Něho beznadějná. On nás stvořil, stvořil celý vesmír. A když první lidé Adam a Eva ztratili pro svou neposlušnost a nedůvěru vůči Bohu ráj, a s nimi i my, Bůh nás nenechal na pospas naší bídě. Boží Syn Ježíš Kristus, pravý Bůh a pravý člověk vzal na sebe naše lidské tělo, naši přirozenost a zemřel za nás krutou a nesmírně bolestivou smrtí na kříži, abychom my neměli na Zemi peklo a po něm peklo na věčnosti ve společnosti ďábla a jeho padlých andělů. Jedině On dokáže dostat každého z nás z beznadějné situace, kterou jsme si sice nezavinili, ale přesto v ní jsme a není v našich silách a možnostech se z ní dostat. Na lidskou pomoc se nelze spolehnout. V nejlepším případě získáme jen přežití. Bůh nám nabízí víc – skromný, ale důstojný život beze strachu a po něm život věčný. To chce dát každému z nás, My se musíme snažit.

  • Samozrejme, aj množstvo grafénu v neočkovanom nebude také veľké ako v priamo zaočkovanom človeku. A nejde len o grafén, ale aj o hrotové proteíny produkované mRNA a tiež jej prepis do DNA človeka. Tých škodlivých vplyvov vakcíny je viacero. Takže neočkovať sa určite má veľký zmysel.

  • Presne tak! Vrele s Vami súhlasím.

  • Ten konflikt treba vedieť SPRACOVAŤ! Ja som napr. ochorel pri spracúvaní svojho osvetového materiálu – lebo toho zla bolo príliš! Tohto roku končím! Lebo liečiť sa zo zla alkoholom nejde donekonečna a aj iní ľudia musia prevziať zodpovednosť. Hľadám inú cestu – múdrych ľudí. No – ale kde sú!

   • A Bože! A dnes som jednu takú stretol!

    Takže nič nie je stratené! Treba bojovať a dúfať do posledného zlomku času!

    Akože dnes som sa po 2 týždňoch zimnice a potenia a chlastu vyliečil na jeden šup tým, že keď moja choroba bola akože spôsobená prechladnutím – hoci celú zimu som bol zdravý – pochopenie, že človek musí spracovať sociálny diskomfort = byť obklopený samými blcami = chlad = odídu vám vnútorné ohrievače v zóne nadobličiek – lebo aj ten váš inak dobrý kamarát je skrátka blbec a vy nemáte k dispozícii ten vnútorný oheň bezbečia „poznania“ – tak skrátka ochoriete – tak dnes som zapriadol s úžasnou ženskou – ktorá si tie negatívne info odo mňa „s radosťou“ – lebo má viac sociálnej energie – prevzala – ja som jej mohol odovzdať ten oheň poznania – a už mi je teplo!

    To teplo nespočíva v nejakom ohni – to teplo spočíva v nastavení, v súznení. Takže hladajme tých múdrych okolo – aj keď by to mali byť stovky kilometrov. Z tých ľudí ide žiara a vy to musíte vycítiť a musíte sa prihovoriť-prihlásiť! Signál – vnútorný oheň žiari – odpovedzte!

   • maros-trochu od temy.„Sú len dva dni v roku, keď nemôžete nič robiť. Jeden je včera, druhý je zajtra. To znamená, že dnes je ten správny deň na milovať, veriť a predovšetkým žiť.“
    DALAI LAMA https://www.youtube.com/watch?v=RuXhUaHtpbI&t=35s

    • YT so mnou vydrbáva – odkaz som hádam pochopil – vždy je len dnes – pri stromoch myslím na ich budúcnosť – pri milenkách na minulosť! No a teraz si vyber myslieť len na stromy! To už nie je sexi! A čo je život bez sexi a bez stromov? Takže myslím raz na stromy – raz na ženské. No a dnes som sa zabuchol do úžasnej ženskej. Nedosiahnutelnej v tomto živote. Život je krásny!

    • dalal Lama je velky podliak

  • Marek Košice

   Evžena, to, čo sa nám javí ako hmotné (a minimálne tu na našej Zemi to vieme „ohmatať“, ovoňať, ochutnať, vidieť to) NESTVORIL BOH, ALE SATAN………..Boh Stvoril LEN A LEN DUŠU. „Hmota“ (telo, potrava, atď) je to „VYPADNUTIE ZA RAJA“……Akurát to s Adamom a Evou je rozprávka, nie sme totiž hriešnici, ale sme len OBETE sk*rveného SATANA, ktorý je OTCOM našich tiel a všetkého, čoho sa môžeš dotknúť….

 10. Marta Mattova

  Grafen sa da vyplaviť,vylučiť z tela ,uzivanim mleteho kamena zeolit ako prašok.Zeolit je hornina zo sopečnej lavy ojedinely druh a nachadza sa iba na asi troch miestach sveta.Najlepsi je srbsky ,ale aj nas na slovensku ,ktory sa nachadza v NIZ.HRABOVCI a v Bystrom.je to vzacnost veru.Mozete si ho objednat aj cez internet.Strycko GOOGLE ,Vam vyhlada vsetko….Predaj zeolitovy prasok….tam najdete aj jeho ucinky aj jeho vyznam a ako ho uzivať.-Prave zeolit dokaze ten grafen naviazať na seba a vyplaviť vylucit ho von z tela.Prajem Vam všetkym skore uzdraveniez tohto certovsky skodliveho prvku,ktory si dali očkovani vstreknut do seba.

  • grafén sa dostal do tela injekciou, koluje v cievnom obehu.
   Zeolit ide cez ústa, do čriev a von, cez ČREVNÚ stenu sa do tela nedostane.
   Zeolit sa do ciev nedostane, a preto nijako na grafén nevplýva.
   Dobrý úmysel, nesprávna informácia

  • Zeolitu máme na Slovensku veľa. Niekedy sa aj domy z neho stavali. Ako dieťa som s nim kreslila po chodníkoch. Usaci chceli u nas na východe zeolit ťažiť. Naši ho msju7na pozemku všade. Tak ma to teší, lebo čistí i pôdu.

 11. AKCIA FICO / KALIŇÁK IBA ZASTIERACÍ MANÉVER VLÁDY
  👉 V skutočnosti sa dnes odohralo nasledovné – dnes 20. apríla 2022 bol do NR SR doručený „návrh zákona o špeciálnom spôsobe hlasovania v regionálnych voľbách 2022“, ktorý bude obmedzovať vo výkone volebného práva občanov, ktorí budú
  1️⃣ pozitívne testovaní na Covid19
  2️⃣ v karanténe, ako blízke kontakty
  👉 Ich právo hlasovať bude obmedzené, dokonca sa spomína v zákone desivá formulácia „zákonom stanovené obmedzenie osobnej slobody“ a ak vyhláška k 30.9.2022 bude UVZ vydaná v tomto znení – obmedzovanie slobody – tak sa zákon aktivuje a volič bude môcť voliť iba na:
  – ŠPECIÁLNU VÝNIMKU
  – A ŠPECIÁLNYM SPÔSOBOM
  👉 Pripomínam, volič ktorý bude izolovaný na základe nejakého nepresného PCR testu, alebo volič ktorý bol v kontakte s človekom,
  ktorý takýto nepresný test podstúpi – takýto ľudia budú úplne drzo „zákonom obmedzovaní na slobode“ pohybu a neprídu voliť osobne, ale iba keď sa špeciálne nahlásia na špeciálny výkon volebného práva. To sa môže týkať na jeseň desiatok tisíc ľudí.
  ❗ Priatelia, bezprecedentné a „špeciálne“ obmedzovanie práva voliť (pre zdravých, falošne PCR pozitívnych občanov SR) sa začalo v Slovenskej republike práve dnes 20. apríla 2022.

  Takže taká nás čaká sloboda vo voľbách. ONI mohli aj chorí ísť do parlamentu, len aby si odhlasovali to čo potrebovali.
  Pokračuje absolútny koniec demokracie. Toto sme mali aj pred 70-timi rokmi a história sa zrejme bude opakovať. Bože čoho sme sa dožili.

  • Dobre – právo ich voliť? A čo tak povinosť ich zabiť? Jaj – ale tomu by niekto musel zaveliť – lebo reaktívna psychológia.

  • To sa deje preto, že nikto nechápe pojem LEGITIMITA.
   Už dávno sme ich mohli dať dole bez násilia, ak by sme sa zhodli a nešli voliť. Ak by sme včas využili článok ústavy, ktorý nám dáva možnosť výkonu moci PRIAMO.
   Ale masy boli lenivé.
   Legitimita ale platí aj vo fašizme. Každá vláda, ktorá NEMÁ podporu väčšiny obyvateľov, je NELEGITÍMNA. To, že má moc zabíjať oponentov je druhá vec.
   Voľby nie súrozhodovacím mechanizmom, len mocenským. V nich sa odovzdáva moc zástupcom. Tí prijali zákony, ktoré tento kolotoč predávania moci udržujú v chode. Moc sa odovzdáva absolútne. Bez podmienok. Pretože zvolení môžu VŠETKO. Sú ústavodarcami aj zákonodarcami. Takže AKTÍVNE A NEOBMEDZENE UTVÁRAJÚ politické prostredie, v ktorom žijeme. My tie právomoci nemáme. My, občania, nemáme ani jednu z týchto právomocí. Preto sme rukojemníkmi našich volených zástupcov.
   Už ma unavuje vysvetľovať tento zásadný ojeb zastupiteľskej “demokracie”. Občania majú moc, ale dobrovoľne ju celú odovzdajú vo voľbách zástupcom.
   Bol to zámer od začiatku. V ústave NEEXISTUJE žiadna hlava, ktorá by upravovala výkon moci občanov PRIAMO.
   Aj na toto poukazujem X rokov. Síce moc pochádza od občanov, aj vykonávať ju môžu podľa ústavy priamo, ale vždy to nejako skončí, že ju vykonáva …”alebo” pomocou volených zástupcov.
   Tak je ústava nastavená od 1989. Nič sa nezmenilo, len namiesto jednej KSČ sa pri moci strany striedajú.
   Ľuďom to vyhovuje, lebo sú leniví rozhodovať sami.
   V súcasnosti je demokracia passé… mozgy más a mladých sú vymleté.
   Je jedno koho zvolíte, pretože MÁ ROVNAKÉ PRÁVOMOCI AKO TÍ PRED NIMI!
   Vymeníte figúrky a nie podstatu problému.

 12. JPP = jedna pani povedala
  Čo tak uveriteľnejšie zdroje – grafón v potravinách, nápojoch, vo vzduchu, na rúškach…

  • Marek Košice

   JPP = Jožo Pročko pokúša
   ROBIEM SI PRAVIDELNE „DERIVAČNÝ KÚPEĽ“ (teplota vody 11-13 stupňov celzia, v 5L vedierku), dúfam, že ma to dobre detoxikuje… K tomu „oil pulling“ a raz za dva mesiace „Sankhapraksalana“….

   • J. P. ojebáva – využijem definíciu Pjakina – že debil nepôjde do horúceho kúpela s knihou, ale s prostitútkou a s koňakom – a tak ma presvedč, ako pôjde debil J. P. do kúpela 11-13 st. Celzia!

 13. Zdravotna poistovna uz ma tiez „vyhodnu“ pre klientov e-penazenku, univerzity pracuju na studentoch, tam je uz tiez e-penazenka a financna sprava vycija spociatku e-penazenku pre gastro sektor. Takze na Slovensku sa na tuto agendu vrhli z pohladu zaujmov jednotlivych skupin, so smiesnymi vyhodami, dobrovolne zatial a komfortne. Pavucia siet sa teda tvori uz aj u nas, nielen v Taliansku a Nemecku. Vsetko pod krasnymi heslami ekologie, zodpovednosti, setrenia, vyhod a vsetko od vlad, ktore brutalne klamu vo vsetkom, seru na zakony, ludske prava a pod. Nuz nebudete ofce im dalej verit? Nestaci covid, Ukrajina, zbedacovanie naroda a zadlzovanie statu? Vymyvanie o vyhodach e-penazenky, e-identite a e-euru sa rozbieha! Platte len v hotovosti pokial mozno a odmietajte ich totalitne aplikacie do mobilov a pod. Ak to dame aspon tak ako pri ockovani, nebudu mat silu nam vnutit svoje riesenie totalnej kontroly a ovladania !!!

  • Marek Košice

   „Ak to dame aspon tak ako pri ockovani, nebudu mat silu nam vnutit svoje riesenie totalnej kontroly a ovladania !!!“ ….
   Píšeš to tak naivne, ako keby elity nemohli jednoducho povedať napr. to, že „od 1.7. 2023 (to je len príklad) končí hotovosť, takže za hotovosť si už nebudete môcť nič kúpiť“…….

 14. P.s.: Cela e-penazenka atd. je rozvinutie tzv. covid passov, ktore tak vehementne presadzoval škriatok Klus. Tiez sa neskor planuju spojit do jednej aplikacie a povinne zaviest pre kazdeho. Pokial vsak polovica populacie odmietne ich plan, budu musiet ponechat aj hotovost, a to je nas ciel!!! Pamatate na „dobrovolne“ ockovanie proti covidu? Nebyt Ukrajiny, aj vladne kurvy na Slovensku by isli by po vzore totalitneho Nemecka ci Rakuska. Som velmi zvedavi, s cim vladny uchili pridu este na jesen a kolko ludi sa zobudilo, kolko bude tupo nasledovat ich mantru! Pre labilne povahy odporucam nepozerat ziadne spravy na TV slovenskojazycnych kanaloch a necitat mainstream !!! Vymyvacka je cielena a prepracovana na vacsinovu mentalitu Slovakov.

 15. Podľa mňa by sa mohli prestať šíriť takéto konšpiračné články. Kvôli tomu potom očkovaní mutanti považujú všetkých neočkovaných za idiotov presvedčených o mikročipoch atp. Treba mať hlavne zdravý rozum, prechádzať do nejakých extrémov predsa tiež nie je dobré. To je môj názor, nikomu jeho neberiem.

 16. O tom jsem psal i zde + důkazy!
  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=26
  (dole můj příspěvek z 20.4.)

 17. Co vy jste za lidi ne jenom že spolu nedržíte za jeden provaz ale i úplně dole na konci stránky se píše badatel.net je chráněný autorským zákonem kopírování přebírání šíření či jiné zpřístupnění tohoto obsahu je zakázané takže stránka badatel net kterou si tu někdo založil lidem pro pomoc si nárokuje že nikdo bez souhlasu nebude šířit jakejkoli obsah z této stránky vy ste na hlavu totálně vylízaný bez mozku takže dávám lidem pomocnou ruku a současně říkám ne a nebo se tě někdo musí dotazovat zda cokoli co tu má být pro pomoc lidem bez svolení pomocí lidem být nemůže umožněno tak já vám něco řeknu lidi bez víry vy vždycky budete mimo osu čas se blíží covid byl jen start rusko ukrajina amerika čína evropa indie turecko to vše jen dovrší tak jako smrděj zákony světa smrdí všechno od každého v každé instituci na zemi vše pro co se rozhodne bez bázně před Bohem ještě pár let a neplette si opravdové křestany od křestanů římskokatolické církve protože i v ní se nachází vyjímky v roce 2028 se dovrší sedmdesát let kdy židům byl vrácen jejich stát Bible na to vše upozornovala smrduté zákony pohanů a světských lidí vám byli bližší než zákony Boží ale nad Bohem nezvítězíte nic nemáte od sebe ani ten smrdutej rozum bez bázně před Bohem kterej i tak máte od něj o evoluci vám lhali neřekli vám totiž že je více na překážku a jistou smrt řekli vám že vesmír je starý miliony let vědcům došlo že to není pravda že evoluce je nesmysl nejsme tu tak dlouho jak si myslíte a věřte že se mílíte když chcete své falešné doktríny a své falešné Bohy všechny nás čeká Boží soud a většina si pojede ty sví životy dál jako za noeho budete pít a veselit se ale na srdci budete čím dál více studený v ten okamžik až budete tak chladný a zvrácený příde mezi vás Boží soud transhumanizace transsexuálové geyové lesby já nejsem muž ani žena vše proti přírodě a Bohu je předzvěst vašeho konce nakonec budete rádi za kousek jídla nechcete Boží moudrost a prozíravost pak už jen zánik

  • Ten odkaz je tam už niekoľko rokov a bol uverejnený vtedy, keď nám iné stránky kradli články. Neznamená to, že si čitateľ nemôže skopírovať článok pre vlastnú potrebu.

Pridajte komentár

*