Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Prečo ekonomické sankcie proti Rusku nefungujú a ani nikdy fungovať nebudú?


Print Friendly, PDF & Email

Prečo ekonomické sankcie proti Rusku nefungujú a ani nikdy fungovať nebudú?

(J.D. Heyes, Natural News) Používateľ Twitteru tento týždeň uverejnil zdĺhavé vlákno, v ktorom dokonale vysvetlil, ako západní lídri sami seba v podstate oklamali, keď uverili, že uvalenie masívnych ekonomických sankcií poškodí Rusko.

Neuvedomili si totiž ekonomické škody, ktoré sankcie spôsobia ich vlastným krajinám a tiež stále žijú v zajatí chybných predstáv o vlastnej i ruskej ekonomike.

Čo v skutočnosti odhalili protiruské sankcie

„Rusko-ukrajinská vojna a následné sankcie odhalili niečo veľmi dôležité o globálnom hospodárstve,“ začal svoj twít Winston Smith.

„Papierové štatistiky, ktoré ukazujú ekonomickú veľkosť a zdatnosť krajín, sú nanič.

Západní komentátori a intralexuáli sa vysmievali Rusku za to, že ‚má ekonomiku menšiu ako Texas či rovnakú ako Taliansko‘, pričom predpokladali, že bezprecedentné sankcie ochromia Rusko v priebehu pár týždňov,“ pokračoval.

„Iste, na papieri je ruská ekonomika ‚slabá‘, 144 miliónov ľudí s ekonomikou vo výške 1,4 bilióna USD je technicky menej ako napríklad Taliansko, ktoré má 60 miliónov ľudí a ekonomiku 1,89 bilióna USD.

„Ale čo sa vlastne stalo počas vojny?

Rubeľ sa posilnil, ekonomiky Európskej únie sa zrútili, pričom euro prvýkrát za 20 rokov dosiahlo paritu voči americkému doláru. Pre Európu sú ďalej na obzore energetické výpadky a potravinová kríza,“ dodal Smith.

Smith ďalej pokračoval v rétorickej otázke, ako je možné, že krajina s takým mizerným HDP (hrubý domáci produkt) ako je 1,4 bilióna dolárov v porovnaní s celou Európou – s ročným HDP 23 biliónov dolárov – môže ekonomicky dominovať.

Následne si odpovedal: Odpoveď je v tom, z čoho sa skladá to „HDP“.

HDP je abstraktná číselná hodnota vypočítaná súčtom celkovej hodnoty tovarov a služieb vyrobených v krajine za jeden rok.

Väčšina západných krajín si však do HDP započítavá spotrebu predstavovanú predajom maloobchodného tovaru (vyrobeného v Číne alebo Mexiku a dovážaného do USA alebo Európy) ako  „výrobu“.

Ekonomiky západu sú ako papierové tigre

Okrem vyššie uvedenej základnej chyby je tu ešte jedna, ešte dôležitejšia. Za posledných 40 rokov prešli západné ekonomiky štrukturálnou transformáciou na „ekonomiky informácií a služieb“.

Veľká časť západného HDP pochádza zo „sektora služieb“ a veľká časť sektora služieb je v zásade „neproduktívna“.

Iste, všetci chceme vzdelávanie, farmaceutické produkty, zábavu, pôžičky, zábavné aplikácie na hranie, atď… ale ako ukázala pandémia covidu, to všetko sú „neesenciálne veci“, ktoré šlo v lockdowne zavrieť.

„Koľko západného HDP pochádza z cestovného ruchu? Hotelových, kúpeľných a reštauračných služieb, schém obchodovania s finančnými cennými papiermi, „služieb“ na prebaľovanie dlhov či príjmov z aplikácií na fotenie si pipíkov?

Stop Candida

Účtovať čínskym študentom astronomické školné? Licenčné poplatky za duševné vlastníctvo (medicína/médiá)?” pýta sa Smith.

Po odpočítaní týchto bezvýznamných častí HDP, ekonomikám Západu veľa reálnych produktov neostáva. Sú to v podstate také „papierové tigre“.

Porovnanie krajín na základe ich reálnych ekonomík

Smith uviedol, že je vhodnejšie pozrieť sa na to, prečo sa Rusko podľa očakávaní nerozpadá, pohľadom na reálne a „hmatateľné“ veci, ktoré krajina stále produkuje.

To znamená, pozrieť sa na primárne tovary a priemyselnú výrobu ako sú uhlie, železo, oceľ, motorové vozidlá, ďalej na energie ako sú plyn, ropa, drevo a elektrina a napokon na potraviny ako sú pšenica, kukurica a mäso.

Vidíme, ako Čína drví každého, takmer v každej kategórii primárneho priemyselného tovaru a výroby. Má 7 až 8-krát viac uhlia a železa ako USA, 12-krát viac ocele ako USA, 2-krat viac áut ako USA!

Smith poznamenal a dodal, že tri krajiny – Taliansko, Francúzsko a Japonsko – neprodukujú nič v dvoch kategóriách – uhlie a železo.

Ďalej sa pozrime na energie:

USA vyzerajú na tom celkom dobre v produkcii zemného plynu, v rope sa Rusko vyrovnáva, no Čína zatieňuje USA aj Rusko v produkcii elektriny. Ostatné krajiny, s výnimkou Indie a Japonska, sú vo výrobe elektriny trpaslíkmi.

USA, Rusko, India a Čína sú tiež porovnateľné, pokiaľ ide o potraviny a rezivo, prezradil Smith, keď sa odvolal na „bodový systém“, ktorý navrhol na označenie úrovne produkcie vo všetkých kľúčových hmatateľných materiáloch, ktoré pomenoval skôr.

Za predpokladu, že tento bodový systém je metrikou „reálneho HDP“ a nie oficiálne papierové čísla HDP, z hľadiska reálneho výstupu má Čína ako č.1 o 50% väčšiu ekonomiku ako č.2 USA.

Ale všimnite si, že USA sú len o 50% väčšie ako Rusko. To už je niečo úplne iné ako oficiálny HDP, ktorý je 15x (teda 1400%) väčší!

Záver

Taliansko, Veľká Británia a Francúzsko by sa nad týmto mali vážne zamyslieť. Tieto hodnotenia odhaľujú, aké zahanbujúce a plytké sú v skutočnosti mnohé európske ekonomiky.

„Vo svete, ktorý príde, už pre zabezpečenie blahobytu národa nebude stačiť prevádzkovanie hotelov alebo firiem zaoberajúcich sa daňovou arbitrážou,“ uzavrel Smith.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: J.D. Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Podľa mňa ide o niečo úplne iné. Globalisti nie sú tak blbí, ako sa prezentujú, majú svoje ciele a nenápadné cestičky k nim, na ktorých stoja vždy nimi doplnení blbečkové z mimovládiek či iných inštitúcii, kt plnia úlohy v jednotlivých vládach, kúpených. Myslím si, že tí čo sú v pozadí veľmi dobre vedeli, že sankciami proti Rusku nič nedocielia, lebo ich cieľom ani nebolo Rusko, ale najmä rozbehnutie veľkého resetu a ekonomické rozloženie štátov, zadlženie národov a rodín, jednotlivcov… aby potom presadili svoj konečný plán – riešenie z kríze… totálnu kontrolu a diktatúru. Takže Rusko bolo len nástrojom, nielen niečím na odpútanie pozornosti, ale aj spúšťačom a možnosťou…

  • Je to boj 5. kolony proti evropanům v čele s bruselony globálních lichvářů. Že to dýpstejt úžerů spaktoval přes frašky voleb mediálních bláznů a sebevrahů je jenom detail. To co bylo pro ukr je pro kalrgizované nevolníky v kolonii sociopatátů a je jisté jak s ikváči musíte dopadnout. To co bylo v jižní americe a africe je plán pro výměnu obyvatel ale je jasný že ten sociopat bez energií a surovin neschopný výrob půjde do vrtule o které se lidem ani většinově nezdá.https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

  • Asi tak, plandemiou by všetko nedosiahli čo potrebujú…..

 2. Mám podobný nazor

 3. A co sa chysta v slovenskej gubernii na jesen?
  Pozrite si toto https://www.facebook.com/100010808238282/posts/pfbid0yJvMcwiBuZN4qyTJwZ2bM199DXNbEfFft7ReAJZXzjYBNWW5hJpmXKW3CbjYxfbLl/ !
  Pravda alebo hoax ? Nuz ked som to cital, tak mi napadlo, ze dufam, ze hoax, lebo potecie krv !!!

  • 5 litrov na účte? Akože poslanci budú musieť minúť svojich 5 litrov, inak im prepadnú banke? Kurva – a Čaputová má mať prachy v inej banke, ktorá bude mať limit 14 litrov?

   Už sa preberte – ľudia, ktorí si roky získavali vašu dôveru ako „alternatívci“, sa dostali do fázy, keď musia naplniť svoju úlohu vojnových štváčov! Leda – že by Martin Bavolár bol idiot! Čo nie je!

    • Citujem z článku: Co je systém „tříd“ v softwaru CSRQ-SM?

     Existují čtyři třídy rozdělení obyvatelstva, Common, Restricted a Karanténa – a Sovereign .

     První tři tvoří 99 % lidstva. Všechny budou mít přísné limity na majetek, který můžete vlastnit, a budou vyžadovat povinné očkování. Všichni budou mít sociální a uhlíkové kreditní skóre a všichni dostanou vysoké tresty a pokuty za chování, které nebude schváleno. Systém je podobný čínskému systému hodnocení sociálního kreditu, ale je robustnější a přísnější.

     Třída Sovereign zahrnuje méně než 1 % lidstva. Suveréni nemají žádná omezení jakéhokoli druhu a nejsou povinni podstupovat žádné očkování. Nemají sociální nebo uhlíkové skóre, které musí dodržovat.

   • Urobia niektoré kroky ale nie v takom rozsahu ešte a je skutočne pravda ,že hlavne strach vytvára paniku, chaos a aj z druhého brehu pre satanistov pracujú niektorí infilttrovani..

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ľudia nedokážu riadiť a udržiavať tento svet a vodcovia viesť ľudstvo tak,aby sa tu toho kazilo čo najmenej,,,,všetky cesty sú sebevražedné a doprevádzané chudobou a krviprelievaním,,,,vodcovia nemajú schopnosti spravodlivého prerozdeľovania a preto si vyberajú sebe blízke skupiny obyvateľstva na ktorých dokážu ako tak staviať a udržiavať svoj parazitizmus,,,,slobodomurárstvo je iba zúfalým pokusom-hoci nič iné a dokonalejšie sa nevymyslelo,ako sa pripblížiť k úrovni dokonalosti a oddialeniu sa zvieraciemu svetu s ktorým je človek tak nápadito podobný,,,,všetky činnosti a aktivity,ktoré kedy človek vymyslel sú iba o parazitovaní a bezhlavej súťaživosti za podpory fungovania života na dlh,lebo sám človek nedokáže mať všetko hneď,aby sa tu cítil božsky,,,,ľudský svet predstavuje zmesku chaosu sebadeštrukcie a tvorby odpadu,,,,o napredovaní nemôže byť ani reči,,,,ľudstvo znovu upadá na dno v tom svojom ďalšiom pomyselnom vrchole,ktorý strieda vzostupy a pády,vojny a mier,prosperitu a krízy,,,,od človeka sa nedá nič viacej očakávať-než dokázal doteraz ukázať,,,,brusel ukázal svoju nenávisť a pravú tvár neľudskosti,kde ťarchu spoločensky prerozdelil v jednote každému a z každého urobil povinne mučeníkom,,,,

  • To nie je pravda. Pôvodné kultúry na celom svete nežili vždy na dlh, ale po tisícročia v súlade s prírodou. Dlh a úrok je výmysel Západu posledných pár storočí.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,a vy ste boli pri tom a všetko ste videli,tak ako viete všetko o všetkom,,,,odjakživa tu paraziti boli,sú a budú,pretože tento svet je iba o tom nájsť si svoje dojné kravy,,,,už v materských škôlkách ich nájdete-čo kradnú hračky a čo šikanujú a bojujú alfa pozície,,,,aj v pôvodných praľudských smečkách boli prioritní samci-alfasamci vodcovia a týmto sa každý musel podvoliť,,,,s primitivizmom ľudí sa ja stretávam každú polhodinu a vy zrejme iba ráno na obed a večer,lebo každý si to svoje chráni,,,,

    • Studoval som na strednej matematiku ako aj historiu a axiomaticky system teorie matematiky. Dostal som sa po rokoch ku kategorii percenta. Tato „kategoria“ nie je to ucelena teoria ako napr. Diferencialny pocet. Objevila sa z cista jasna v matematike niekedy v dobe kedy sa zacala lichva(per-cent). To bolo zhruba vtedy kedy vznikli oapierove peniaze a banky a lichvari zacali poziciavat viac ako mali vkladov. Odhadujem to na 17.-18.storocie. Mozno si treba pozriet aj historiu rodin ,co vladnu bankovemu systemu, kedy sa zacala pisat, ale ano je to zhruba obdobie napoleonskych vojen, kedy ziskali na sile.

 5. Ktorý národ v dejinách vydržal toľko útrap ako Rusi? To dáva odpoveď na to, že ani terajšie smiešne sankcie ich nepoložia na kolená. Národ, ktorý má hrdosť a vlastenectvo v krvi sa nikdy nepoddá. Naopak, táto zdegenerovaná západná civilizácia, preferujúca svetoobčianstvo, na vlastnej koži pocíti úder odrazeného bumerangu hodného na Rusko.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,veď práve to-ak sa chceš zviditeľniť,tak vyfackaj silnejšieho,,,,ak sa chceš zosmiešniť,tak uraz múdrejšieho,,,,ak sa chceš zabiť,tak zabi nesmrteľného,,,,ajhľa a kto je to ten človek,,,,ani zviera,ani božstvo,ani prelud-je to iba démon bôúdiaci a opustený na hmotu sa sebe rovným premieňajúci,,,,

 6. …ďakujem za zauj.infor., tiež za včer.tip na slob.vysielači / neskôr vypočujem/, podobne ako aj za recept na urč.výbor.koláč …ako sa Rusku západ vysmieval, tak sa čoskoro prestane, nakoľko sa ten rubeľ posilňuje a Rusko sa tak,,dostáva do popredia“….

 7. svatoslav butora

  Všetky dostupné informácie z priestoru krajín tzv.EU a spol. a krajín pod patronáciou vlády USA a spol. svedčia o tom, že po r.2014 sa vlády nad Svetom Ľudí ovládaných vyššie uvedenými entitami zmocnila chunta/gang/Idioti bez schopnosti a umenia vládnuť, čiže niečo riadiť ku prospechu obyvateľov Zeme. Takmer všetko, čo ovplyvňujú a usmerňujú Idioti z Davosu a Idioti z WEF a idioti z OSN a Idioti z WHO je hodné zabudnutia a odsúdenia. Títo Idioti okrem ničenia všetkého nič nevedia. Svet Ľudí sa nutne potrebuje tohoto gangu „Vládcov Západu“ zbaviť. Každý štátny celok by mal s týmito gangsterskými entitami zrušiť účasť a spoluúčasť na ich zločinoch. Diskusie na týmito entitami predhodené témy a okruhy tém nemajú zmysel. Sú od r.2014 mŕtvi aj keď sa zdá, že žijú len preto aby škodili.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,je to iba prieskum,,,,tieto parazitné vampírske chunty učia podriadených slabomyselníkov parazitovať a nechávať sa za to odmeňovať-môžete chodiť so svojími rodinami vysmiatí na nákupy,na výlety,na dovolenky,brať si stále ďalšie a ďalšie pôžičky a nič nekupovať za hotovosť a trápiť sa so šetrením,,,,platiť hotovosťou a šetriť si na niečo je pre chuntárov zastaralé ponižujúce a málo digitálne,,,,na čo čakať,keď zajtrajšok môžete mať už dnes,,,,

 8. Pokud tuto válku prohrajeme, a já se nyní poprvé obávám, že bychom ji mohli prohrát, nebude to kvůli lžím a podvodům miliardářských J(elit), kteří ovládají vlády, média a profese. Nebude to kvůli cenzuře a potlačování hlasatelů pravdy. Pokud tuto válku, nejdůležitější v našich dějinách, prohrajeme, bude to právě kvůli kolaborantům, trollům a signalizátorům ctnosti, kteří poslouchají, aniž by přemýšleli, kteří povykují a fňukají kvůli malichernostem a nepodstatnostem a kteří nechápou, že bojujeme za své životy a svobodu.
  A pokud tuto válku prohrajeme, nebude už nikdy žádná další válka, budeme pěšáky; bez jakékoliv kontroly nad svými životy a osudem.
  Zajímalo by mě, kolik z takzvaných novinářů pracujících pro CNN PRIMA, ČT, SEZNAM atd. si uvědomuje, že lži, které šíří, jim pomáhají vést do světa, kde ani oni nebudou nic vlastnit! Lékaři, novináři, soudci, právníci a politici, kteří podporují toto spiknutí, nebudou vyňati z krvelačných ambicí J(elit) snížit světovou populaci o 90 %. Nikdo z nich nebude vyňat z plánu miliardářů vlastnit vše a vládnout nám jako otroci.
  Pokud a až dojde k resetu, nebudeme mít žádná práva, žádný majetek, žádné soukromí, žádnou svobodu, žádné možnosti volby, žádnou rodinu, žádnou zdravotní péči, žádné vzdělání, žádnou svobodu pohybu a žádnou možnost žít tam, kde chceme. Nebudeme mít kontrolu ani nad vlastním tělem.
  Podívejte se na nové zákony, které se všude přijímají, a podívejte se, jak se všechno mění. Nejen kolem nás, ale celý svět! Z milionů lidí se stali ochotní kolaboranti; zlomení nesmyslem recyklace a skutečně věří, že se o ně stát stará a postará se o ně.
  Digitální společnost neznamená jen možnost zaplatit si kávu, aniž byste se museli obtěžovat s hotovostí. Znamená to, že si kávu smíte koupit jen tehdy, když vám to dovolí. Digitální společnost znamená, že kontrolují vaše peníze a to, jak je utrácíte. (Co znamená CBDC? Evropská komise v naprosté tichosti, zato velmi výrazně urychluje agendu zavádění digitálních měn: https://paralelne(tečka)cz/2022/07/04/co-znamena-cbdc/ )

  =Zajímalo by mě, zda si zaměstnanci MSM médií uvědomují, že v Novém řádu budou absurdně přeplácení moderátoři CNN PRIMA, ČT, SEZNAM atd. dostávat stejný příjem jako obsluha parkoviště?!=

  Jsou lidé, kteří si myslí, že všechno, co se v poslední době stalo, je jen smůla: podvod s kovid; šílený náběh na čistou nulu a důsledky vykonstruované mediální války mezi Ruskem a Ukrajinou. To svědčí o žalostně naivním nepochopení toho, jak je nyní svět ovládán!!
  Vlády se nesnaží Rusko potlačit, zastrašit nebo potrestat. Bojují proti nám. NÁM VŠEM!
  Zbytečné PCR testy se mohou používat k odebírání vzorků DNA (které se pak prodávají komerčním společnostem) nebo k očkování, ať už chceme, či nechceme.

  Když konspirátoři říkají „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní“, přesně to mají na mysli. Příští rok touto dobou budete žít v „Číně“.

  ZBÝVAJÍ NÁM ČTYŘI MĚSÍCE. PRO VŠECHNY MSM, CEMPERÁTORY, JANDY A DALŠÍ VYZNAVAČE PRAVDY: ZAMYSLETE SE, CO POMÁHÁTE BUDOVAT A ZA KÝM STOJÍTE (nezapomeňte, že se veřejmně už netají tím, že považují svět za značně přelidněný – a že hodlají snížit počet obyvatel planety odstraněním 90 % světové populace). MYSLÍTE SI, ŽE BY JSTE MOHLI BÝT JEDNÍM Z VYVOLENÝCH? JEŠTĚ MÁME ČAS TO ZASTAVIT.
  Věčná paranoia je nyní cenou za svobodu…

 9. redakcia, skúste pochopiť

  sankcie voči Rusku, kvôli vojne Rusko-Ukrajina, to NIE sú sankcie s cieľom poškodiť ekonomiku Ruska.
  Sankcie sú plán, ich konečným cieľom je:
  Koniec/krach ekonomiky EURÓPY (samozrejme krach celého sociálneho spoločenského systému)
  koniec konzumu Európanov
  Koniec/krach kapitalizmu v Európe s následným domino efektom krachu kapitalizmu v USA, Austrálii, Kanade
  následne koniec konzumu celej bielej rasy
  následne krach kapitalizmu na celej planéte
  následne miliardy zdochnú od hladomoru, lebo nebude fungovať Globálna ekonomika

  počas stredoveku nebolo tak ľahko možné nechať skrachovať stredovekého sedliaka, ktorý sám pre rodinu všetko vyrábal, a čo nevyrobil, to jeho susedia na malých miestnych trhoch vyrobili a predali
  nebolo možné ovládnuť všetky malé samostatné štáty s ich samostatnou ekonomikou

  ročildi pochopili, že najprv treba VYTVORIŤ GLOBÁLNU EKONOMIKU, na ktorej sú závislé štátne ekonomiky aj závislí všetci „ľudia“ planéty
  potom globálnu ekonomiku rozbiť, zničiť kapitalizmus a zároveň ovládnuť všetky štáty planéty naraz

  zničenie globálnej ekonomiky vyvolá globálny krach spoločnosti spojený s globálnym hladomorom

  zbytočných 8 miliárd tupých nepotrebných goyim a biorobotov

  200 miliónov im stačí, nepotrebné miliardy budú depopulované

  redakcia, Vy nevidíte, že vojna Rusko-UA aj sankcie voči Rusku sú len zástierka?
  Aby tupí goyim dostali jednoduché vysvetlenie, že prečo zdochnú od hladu (lebo Putin a vojna), neurobili revolúciu voči svojej miestnej vláde a nenarušili tak planetárny plán ročilda na likvidáciu miliárd goyim.
  Putin je súčasť depopulácie miliárd nepotrebných goyim. Plní svoju úlohu v pláne.
  revolúcia môže zničiť plány ročildov na depopuláciu
  Putinova úloha je nedopustiť revolúciu medzi ruskými goyim, aby ruskí goyim nenarušili plán ročildov

  redakcia, prosím vysvetľujte podstatu problému, a nechváľte sa tým, že sankcie voči Rusku nefungujú.
  Oni fungujú presne tak, ako boli naplánované
  to len Vy, redakcia, nechápete podstatu plánu a dokazujete, že ste len súčasť nekompetentného a systémovo nemysliaceho stáda, ktoré sa raduje zo svojho ničenia a nebráni sa svojmu smutnému koncu

  vojna na UA, ktorá zničí ekonomiku EU a následne bielej časti „ľudstva“,
  je len jedna cesta vykonania vyššie opísaných plánov

  vstreknutie do tela miliárd „bytostí“ neznámeho chemického sajrajtu, to je ďalšia časť plánu, len je to iná cesta k tomu istému zničeniu miliárd nepotrebných goyim

  určite majú presne určené frekvencie, ktoré keď zapnú, tak grafén z vakcín začne vibrovať a rezať bunky, v ktorých sa nachádza
  https://sciencemag.cz/2d-materialy-mohou-pusobit-jako-ziletky/
  https://tapnewswire.com/2021/12/graphene-hydroxide-like-razor-blades-in-the-blood/
  zapnú svoje vysielače, a „ľudia“ budú masívne vnútorne krvácanie z vibrujúceho grafénu
  dokonalý Marburg

  • My tomu chápeme, ale čo navrhujete? Revolúciu? Fajn, my sme tiež za revolúciu. Postavíte sa do jej čela? Lebo každá revolúcia musí mať vodcu, bez neho to proste nejde. Všetky spontánne sedliacke povstania v minulosti boli potlačené. Je potrebný silný vodca, samozrejme s množstvom ochrancov, lebo jeho by sa snažili zlikvidovať ako prvého.

   • Niektoré komentáre sú viac-menej číry nihilizmus. Ak Rusko a Západ hrajú podľa vopred pripraveného scenára, tak nemá význam niečo robiť a treba sa fatalisticky oddať tomu, čo nevyhnutne príde (podľa hesla „Hlavou múr neprerazíš!“).

    • Asoň sa o to POKÚSME

    • môj komentár nie je nihilizmus, ale opis reality

     jediná cesta k zmene cieľov ročilda vedie cez defenestráciu a následné znárodnenie
     ak nebude defenestrácia ročilda a jeho sluhov, ak nebude znárodnenie všetkých nadnárodných korporácií, tak ročild urobí svoju depopuláciu nás

     aj tento web je monitorovaný tajnými službami, ktoré sú rovnako tupé ako 95% „populácie“, a aj oni aj ich rodiny budú zlikvidované rovnako ako 95% populácie
     tuposť „politikov, tuposť tajných služieb, tuposť prokurátorov, tuposť sudcov, to všetko privedie k tomu, že aj všetci títo vyššie vymenovaní budú zlikvidovaní ako nepotrební spolu so všetkými nepotrebnými goyim.

     neviem prečo sa každá prokurátorská chrapač, každá policajná chrapač, každá sudcovská chrapač, každý chrapač politik, každý chrapač kapitalista pokladá za elitu?
     Ste tupí, nepotrební, budete depopulovaní spolu s nami

     dávam každému tajnému, každému prokurátorovi, ktorí to tu monitorujú, otázku: čím si ty a tvoja rodina potrební pre ročilda?
     Lebo podporujete Matoviča? lebo podporujete Fica? lebo podporujete hegera? Lebo podporujete systém ročilda??????

     Vám jebe?

     pre ročilda ste vy aj vaše rodiny rovnako nepotrebný odpad ako ja.
     Vy ste elity?
     ale hovno, ste tupí goyim.
     ročild nepotrebuje 5 miliónov Slovákov.
     ročild potrebuje, aby 5 miliónov Slovákov zdochlo, a jediné čo ho bude zaujímať na Slovensku je, že občas z jeho rodiny si niekto príde zapoľovať na kamzíky, medvede, zubry

     na to mu tu stačia 3-4 poľovnícke zámočky so sluhami, 500-1000 obsluhy jeho „slovenského poľovného revíru“, a zvyšok Slovákov bude depopulovaný

     no možno si ešte nechá centrum Levoče, nejaké zámky a hrady,
     No nech potrebuje 100 000 Slovákov.
     Slovákov technikov, slovákov murárov, slovákov opravujúcich a udržujúcich jeho miesta oddychu.
     prečo si policajná, prokurátorská, politická a sudcovská chrapač myslí, že oni a ich rodiny budú medzi tými 100 000 slovákmi, ktorí sa budú starať o ročildové zámočky?

     veď vy ste pre ročilda viac nebezpeční ako ja tu na tejto diskusii.
     Lebo akonáhle budú slováci depopulovaní, vy nie že dostanete v ročildovom sídle svoje vily, vy ako ojebaní a nazlostení nepotrební sluhovia sa budete búriť voči ročildovi viac ako ja.
     veď vás bude musieť tvrdo zlikvidovať ako odbojných sluhov, ktorí boli ojebaní a cítia sa ojebaní
     veď vám nemôže nechať zbrane, leo zbrane budú mať iba robotické stroje, a nie nejakí slováci prokurátori alebo policajti

     ja kurva stále nechápem, ako sa nejaká chrapač z prokuratúry, zo súdu alebo z polície pokladá za elitu???

     tupý, nepotrebný pre ročilda dobytok.
     ktorý svojou prácou a svojou poslušnosťou zničí sám sebe aj budúcnosť, aj životy celej svojej rodiny

   • Redakcia – „Lebo každá revolúcia musí mať vodcu, bez neho to proste nejde. Všetky spontánne sedliacke povstania v minulosti boli potlačené. Je potrebný silný vodca, samozrejme s množstvom ochrancov, lebo jeho by sa snažili zlikvidovať ako prvého.“ – ste indoktrinovaní, zacyklení, zablokovaní!

    Vy v podstate nedokážete vyjsť zo židokresťankej paradigmi SPASITEĽA! A aj tá v prvom rade vychádza z IDEI – až potom prichádza „vodca“ pastier! V podstate – sami seba považujete za zvieratá – ovce, vlkov – to je fuk! Dokonca aj za Drakoniánov, pretože práve u nich je ich kráľovná nositeľkou všetkých myšlienok a pokynov – všetci po nej preberajú unitárny systém myslenia najsilnejšieho jedinca! Žiadna kolektívna porada neexistuje – to dokážu len Ľudia a iné individuálne entity. Preto každý totalitný systém potláča individualitu! A to sa premieta aj tu na Zemi – pod nadvládou Temných síl v pozadí s Drakoniánmi. A to oni sa snažia dostať vedomie ľudstva presne do tohto „rytmu“ naladenia sa na zdroj totality – na svoju kráľovnu!

    Teda som presvedčený, že celá táto unitárna debilizácia a paralýza na planéte pochádza z jediného zdroja! A na jeho likvidáciu nepotrebuje ľudstvo zdebilizovaného vodcu, ktorý až tam nedovidí, ale potrebuje množstvo svojich najlepších mozgov spojiť do trustu – a spolu s exo spojencami zlikvidovať tento zdroj „vysielania“. Čo ovca ani vlk so svojími „vodcami“ samozrejme nepochopia, pretože ich záujem je príliš „prízemný“, a nevedia ani čo bude zajtra! A preto „spása“ na planéte príde AŽ OD KAŽDÉHO VYSPELÉHO JEDNOTLIVCA, KTORÝ SA DOKÁŽE SPOJIŤ DO TRUSTU TÝCH NAJVYSPELEJŠÍCH! A práve preto nás celoživotne odvádzajú od budovania vlastnej individuálnej vyspelosti a namiesto toho nám posúvajú vzory vlastnej degenerácie! „Elity“ sú degeneráti kedysi vyspelých, aj keď ľudstvu nikdy nie nakonených entít. A preto sa tak boja každého vyspelého jednotlivca na Zemi! To oni nám podsúvajú „celebrity“ a mesiášov! A vy tento model „neviditeľnej alfa kráľovny“ preberáte a opakujete!

    • My sme len realisti. Alebo viete uviesť príklad spontánneho víťazstva skupiny vysoko uvedomelých jedincov nad tyraniou? Ešte aj tak ospevované nenásilné hnutie za nezávislosť Indie malo svojho ideového vodcu Ghándiho.

     • Tá skupina sa volá GNOSTICKÍ ILLUMINÁTI! Alebo máte pocit, že ich sa tyrania týkajúca sa nás – nejako negatívne týka?

     • Vládnucej triedy, ktorá predstavuje 0,1% populácie, sa nikdy žiadne obmedzenia netýkali. Treba však vymyslieť spôsob, ako do dosiahnuť na väčšinovú populáciu.

     • Redakcia, s touto poznámkou možno len a len súhlasiť.

     • Gnozeo = vedieť, poznať. „Treba však vymyslieť spôsob, ako to dosiahnuť na väčšinovú populáciu.“ – o tom je súčasná agenda debilizácie, namiesto agendy osvety. Určité riešenie – princíp – je v matrici staroslovanskej bukvice, kde konkrétna veta v matrici hovorí, že pokiaľ človek dokáže poznaním povzniesť ďalších 15 ľudí, Nebesá mu poskytnú spôsob, ako sa povzniesť do vyššej hladiny poznania. A toto sa má cylicky opakovať. Myslím, že ja som si tú svoju „pätnástku! splnil“ – neviem konkrétne, ale Nebesá voči mne svoj záväzok plnia. Myslím, že od svojho stvorenia tu, ťahám káru osvety – za čo ma kopa hlupákov nenávidela, že „sa robím moc múdrym“! Zo začiatku som bol indoktrinovaný súťažou, takže ma nenávideli oprávnene – lebo som vyhrával. Teraz zdieľam – ako delfín. Viem, že aj v mojom okolí sú ľudia, ktorí to nenápadne počúvajú a učia sa – napr. moja teta ma roky neznášala, že „ich stále poučujem“ – a už konečne pochopila, čo si nemá so sebou vziať do hrobu.

      A čo vy tu? Súťažíte – alebo spolupracujete! Väčšina ľudí funguje ako žido“právnici“.

    • Maroš
     redakcia nedokáže myslieť v tvojich kategóriach
     redakcia myslí len v rámci pozemskej paradigmy
     BioRoboty potrebujú programátora
     ovce potrebujú baču
     vlci potrebujú čo najsilnejšieho vodcu svorky

     len mysliace bytosti sa snažia chápať, reagovať a konať

     možno to je úloha, tu, na tejto „planéte“, v tejto škole
     redakcia skúšku „dospelosti“ neurobí, nie sú schopní myslieť v tvojich kategóriach, a preto skúšku neurobia

     od nechápajúcej masy nikdy nič nezáviselo, nechápajúca masa na nič nevplýva
     skúšku robí každý sám za seba,
     nič od nich nečakaj
     všetko závisí od jednotlivcov

     pomáhaj ich učiť, pomáhaj im aby sami sebe dali šancu, ale nečakaj výsledok
     ty ho máš, sám v sebe
     oni nie

     ak existuje „škola bohov“, koľkí urobia skúšku?

 10. …samozrejme Boženka, pokúsime sa …to rozhodne….
  …dnes večer som 1 x pochopila, prečo mi chodia rôz,maily o autizme…je to tak, všetko PREČO má svoje PRETO, a som tomu veľmi rada…rozhodne to prináša iný ,,pohľad na urč.záležitosť“…,,nepok.spánok, problémy s očami, nadpriem.test intel. – …to všetko poukazuje na 1 ochorenie, a je to v poriadku…som veľmi rada, že ,,niekto sa rozhodol otvoriť sa“… som za osobné stretnutie, dá sa viac o celej záležitosti, a nielen o tom, porozprávať…dobrú noc….

 11. Skončí to světovou válkou , potom pomalu vznikne na této zeměkouli nový život , bude to trvat tisíce let , ale výsledkem bude zase tento zrůdný systém , pokud tu budou vládnout lidé !

 12. Aby zdegenerovaný ľudský mozog bol ešte schopný začať aspoň ako-tak správne myslieť aj cítiť, na to (o. i.) nonstop potrebuje čistý vzduch, živú vodu plus zdravé, správne zvolené aj správne skombinované (a hlavne vždy čerstvé) potraviny…no urobilo sa všetko preto, aby navždy zmizli z našich pultov

 13. Všetci Tí, ktorí páchajú zlo a nepravosti, budú ráz potrestaní ohnivým mečom „Vyššej“ spravodlivosti.

Pridajte komentár

*