Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Šťastné a veselé Vianoce! Plus pár tipov ako byť fit


Print Friendly, PDF & Email

stastne-a-vesele-vianoce

Radi by sme Vám, našim čitateľom popriali šťastné, veselé, pokojné, no a samozrejme zdravé Vianoce!

Dúfame, že si pod vianočným stromčekom nájdete veľa pekných darčekov.

Snáď medzi nimi budú nielen kupované, ale aj ručne vyrobené. Tie sú neraz najkrajšie a najviac potešia.

Radi by sme aj my vám dali nejaký ten darček. No a keď už sme stránka o zdraví a alternatívnej medicíne, tak tým darčekom by mohlo byť zopár užitočných rád týkajúcich sa práve zdravia.

Počas roka sme publikovali mnoho článkov, urobme si preto takú malú rekapituláciu.

Tuto je pár z nich, ktoré ponúkajú najväčšie prínosy v porovnaní s vynaloženou námahou. Inými slovami ponúkajú rady, na ktorých realizáciu stačí urobiť málo, no získať môžete veľmi veľa.

(1) 101 spôsobov použitia kokosového oleja

Mnoho sa už popísalo o prospešnosti a škodlivosti rôznych druhov tukov. Z tých prospešných sa ako kráľ medzi panovníkmi javí práve kokosový olej.

Tento olej je nesmierne všestranný – okrem samotnej konzumácie je vhodný aj na veľké množstvo ďalších účelov. O nich sa viac dozviete práve v tomto článku.

(2) Trápi vás celiakia? Nesmiete chlieb? Lepok v múke za to nemôže

Chlieb je kľúčovou potravinou nielen pre nás na Slovensku, ale snáď pre polovicu svetovej populácie.

Napriek jeho novodobému odmietaniu mnohými výživovými smermi (napríklad paleo), samotný chlieb nie je problém.

Problém je to, ako sa dnes vyrába. Článok pojednáva o tom, čo je zlé zo súčasným chlebom a ako to napraviť.

(3) 9 tipov pre obnovu hormonálnej rovnováhy prírodnou cestou

Únava, náladovosť, depresia či problémy so spánkom – to všetko môže mať spoločného menovateľa. Je ním často hormonálna nerovnováha, ktorá postihuje rovnako ženy, ako aj mužov.

S pomocou článku by ste mali byť schopní identifikovať jej príčiny.

Okrem toho sa dozviete, akým potravinám sa vyhýbať, aké naopak do jedálnička zaradiť, aby ste znovu obnovili správne fungovanie vášho endokrinného systému.

(4) Tajomstvo čínskych mudrcov: Ako sa v zdraví dožiť 120 rokov

Kedysi sa ľudia priemerne dožívali 40 rokov. Dnes je to takmer dvojnásobok. Stále to však nie je celý náš potenciál. Ten by kľudne mohol byť až 3 násobok oproti dávnym časom.

Ako to dosiahnuť?

Tajomstvo dlhovekosti odhaľuje článok od autora, ktorý sa danou problematikou podrobne zaoberá.

Stop Candida

(5) Bod stoviek chorôb: Pozrite, čo sa stane po jeho masírovaní

Akupresúra je považovaná za alternatívnu terapiu, no dnes je často súčasťou aj hlavného medicínskeho prúdu, prevažne v oblasti fyzioterapie.

Liečivý potenciál akupresúrnych bodov však ďaleko presahuje oblasť wellnessu či rehabilitácii. Správnou aplikáciou tejto techniky je možné vyliečiť mnoho ohorení.

Článok o jednom takom zázračnom bode rozpráva, vrátane presného popisu, ako ho správne stimulovať pre dosiahnutie vynikajúcich výsledkov na vaše zdravie.

(6) Toto je čo sa udeje, ak vypijete vodu ráno hneď po zobudení

Keď sa rozpráva o liekoch, len málokoho napadne uvažovať o vode. Pritom táto substancia tvorí až 70% objemu našich tiel.

Aj keď sa to môže zdať neuveriteľné, vhodnou hydratáciou je možné vyliečiť aj pre modernú medicínu neliečiteľné ochorenia.

Vyskúšajte si to sami. Ak neveríte, uveríte…

(7) Vylúčte túto zložku zo stravy, spoľahlivo tým zabijete rakovinu

Na výskum rakoviny sa každoročne vynakladajú miliardy dolárov. A pritom spôsob jej vzniku a fungovania je dávno známy. Dokonca za tento objav bola udelená aj Nobelova cena.

Problém je, že medicína nemá rada jednoduché a lacné riešenia. Na tých sa veľa zarobiť nedá. To však nebráni vám, aby ste sa pred rakovinou neochránili aj sami.

Stačí na to tak málo – dávajte si pozor, ako narábate s jednou zložkou vo svojej strave. Ktorou? Viac sa už dozviete v článku.

(8) Tento nápoj vám pomôže rozpustiť žlčníkové kamene

Chirurgia sa za posledné desaťročia akoby utrhla z reťaze. Slepé črevá, žlčníky, sleziny – všetko sa reže ako na páse.

Bez niektorých orgánov dokážete prežiť, no kvalitu života to výrazne zníži.

Pred tým, než privolíte ľahnúť si pod skalpel, vyskúšajte tento recept. Môže vám žlčník zachrániť.

(9) Ovocie, ktoré je o 500% účinnejšie ako sirupy proti kašľu

Načo kupovať drahé sirupy proti kašľu, z ktorých majú mnohé vedľajšie účinky, keď existuje jedno bežné ovocie, ktoré to hravo zvládne lepšie? Dokonca 5x lepšie…

Aké je to ovocie a ako dokáže bojovať nielen s kašľom, ale napríklad aj s rakovinou?

Článok vám to všetko prezradí.

Záver

Na záver sa ešte raz chceme poďakovať za všetku vašu doterajšiu priazeň a zaželať vám krásne prežitie Vianoc, ale aj blížiaceho sa nového roku 2015.

V ňom máme pre vás pripravené veľa nového a zaujímavého, takže nás určite sledujte aj naďalej!

Prírodná liečba osteoartritídy

Váš redakčný tím stránky Bádateľ

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. hildegarda

    Chcem sa Vám poďakovať za Vaše tipy na zdravší životný štýl, zvládanie rôznych chorôb alternatívnou liečbou. Za všetky tie tipy, ktoré nám niekedy často, niekedy menej často posielate. Nie vždy s Vami súhlasím, ale ide o to, aby si každý našiel svoju cestu a hlavne mal prísun rôznorodých informácií. A myslím si /a určite nie som sama/, že od Vás máme veľa kvalitných informácií, ktoré nám nezištne ponúkate. Ešte raz ďakujem a prajem Vám pokojné a požehnané prežitie vianočných sviatkov a do Nového roka veľa zdravia, šťastia, pohody, lásky a veľa spokojných čitateľov.

Pridajte komentár

*