Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Lekári, politici a novinári si zaslúžia trest smrti za spáchanie masovej genocídy


Print Friendly, PDF & Email

Lekári, politici a novinári si zaslúžia trest smrti za spáchanie masovej genocídy

(John Kaminski, johnkaminski.org) Súčasná schéma na vykonanie masovej vraždy za účelom zisku a zníženia populácie zahŕňa farmaceutické firmy, vlády väčšiny krajín sveta a mainstreamové médiá, ktoré spolupracujú na vyhladení miliónov ľudí – a zatiaľ pomerne úspešne.

Namiesto kontrolovania očkovacích pasov a trestania obyčajných ľudí, ak boli dosť chytrí, aby sa vyhli bodnutiu jedom, odporúčam niečo oveľa prospešnejšie pre verejný záujem.

Namiesto zbytočného obťažovania nevinných občanov týmito nezmyselnými a sadistickými mrzutosťami obžalujme všetkých zlovestných lekárov, zvrátených politikov, elitárskych manažérov a mediálnych mizantropov z masových vrážd. Pretože dôkazy sú pevné.

Avšak dokým nevypnete televízor, nebudete tie dôkazy počuť.

Vypočujte si to, pochopte to, usvedčte ich, odsúďte ich a potom ich popravte. Všetkých. Tu sú dôkazy:

Dôkaz č.1 – PCR Test

Podľa jeho vynálezcu, nositeľa Nobelovej ceny, Karyho Mullisa, PCR test v skutočnosti nedokáže identifikovať žiadne špecifické ochorenie.

Preto tento široko používaný test nemôže dokázať, že sa niekto skutočne niekedy nakazil covidom a už vôbec nie, či naň zomrel.

Napriek tomu boli milióny ľudí, mnohí z nich deti a mladí dospelí v najlepších rokoch, zavraždení na základe sfalšovaných diagnóz, ktoré sú dokázateľne falošné.

Dôkaz č.2 – Vírus SARS-CoV-2

Podľa najzásadovejších lekárov na svete – menovite Cowana, Kaufmana a Lanka – vírus spôsobujúci ochorenie známe ako Covid-19 nebol nikdy izolovaný ani vyčistený, čo znamená, že v skutočnosti neexistuje.

Takže všetkých tých úbohých ľudí, ktorí sa zaočkovali a zomreli, musela zabiť vakcína, keďže choroba neexistuje a nikdy neexistovala.

Dôkaz č.3 – Zakazovanie účinných liekov

Povolenie na núdzové použitie, ktoré umožnilo vládam používať Remdesivir ako liek na tohto neexistujúce ochorenie, mohlo byť vydané iba preto, že neexistovala žiadna iná vhodná liečba.

To je dôvod, prečo úrady tak tvrdo bojovali za zákaz voľnopredajných liekov hydroxychlorochínu a ivermektínu na túto prezlečenú chrípku maskovanú ako mor.

Akceptovanie týchto liekov za legitímnu liečbu – čo sa už dávno stalo – by znamenalo, že Remdesivir by nebol nezákonne schválený.

Jeho životaschopné alternatívy však boli systematicky potláčané, aby sa zvýšili zisky farmaceutických gigantov, ako aj nemocníc a lekárov, ktorí sa v tomto sprisahali a vykonali nevyspytateľne despotický podvod.

To znamená, že všetci sprisahanci v tomto diabolskom pláne môžu a mali by byť obvinení zo sprisahania s cieľom spáchať masovú vraždu, ku ktorej dochádzalo a stále dochádza na celom svete už viac ako dva roky.

Dôkaz č.4 – Pretláčanie smrteľných liekov

V súlade so zákazom uvedených voľnopredajných liekov, ktoré znižujú úmrtnosť akýchkoľvek respiračných ochorení podstrčených verejnosti, sa používanie Remdesiviru za 3 200 dolárov za dávku v predchádzajúcich klinických skúškach ukázalo ako smrteľné.

Napriek tomu bol smrteľný Remdesivir nasilu pretláčaný. Dôkaz o zlomyseľnej podstate tohto plánu bol evidentný v celkových bonusoch pre nemocnice.

Napríklad v USA vo výške viac ako 100 000 dolárov za mŕtvolu vyprodukovanú týmto démonickým „liekom“, ktorý navždy poškvrnil lekársku profesiu a zničil akúkoľvek dôveru, ktorú kedy verejnosť bude mať vo vládu, ktorá jej to povolila.

V skutočnosti vlády nadšene a cynicky podporovali zabíjanie v mene ohromných ziskov, všadeprítomnej korupcie a pomýlenej sociálnej megalománie.

Poznámka: O zabíjaní nemocničných pacientov „liekom“ Remdesivirom sme nedávno podrobne písali v článku: Zomrel vám príbuzný na covid? V skutočnosti ho možno zabili nemocniční lekári!

Zničená dôvera vo vlády, medicínu i blížne ľudské bytosti

Veľký reset Klausa Schwaba v skutočnosti zničil ľudskú spoločnosť. Jeho účinky na svet riadený šialencami sú nevyčísliteľné.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Predovšetkým boli sabotované budúce generácie, a to psychologicky aj fyziologicky činmi mrzačenia detí, ktoré sa nikdy nedajú odpustiť. Deti, ktoré dostanú infarkt a deti narodené mŕtve sú predzvesťou budúcnosti nočnej mory, a možno žiadnej budúcnosti.

Hrôzostrašný prízrak anorganickej samoorganizujúcej sa hmoty (zrazenín), ktorú dnes patológovia extrahujú zo žíl zavraždených obetí očkovania, odhaľuje skazené duševné procesy, ktoré poháňali našich najlepšie platených lekárov k tomu, aby svojim dôverčivým pacientom vymysleli taký ohavný osud.

Je to zrada, ktorú nikdy nepochopia tí, ktorí stále veria v dôveru v blížne ľudské bytostí. Táto dôvera sa teraz kompletne vytratila. Môže z toho vzniknúť nočná mora, z ktorej sa ľudské bytosti už nikdy nedokážu spamätať.

Spolu s deštrukciou nukleárnej rodiny a trvalým vymazaním individuálnej ľudskej autonómie sa však toto zdajú byť niektoré z charakteristík, ktoré sa megalomani pohrávajúci sa s ľudskou anatómiou snažia vymazať z repertoáru ľudského správania. Takýto dojem, priam na zvracanie, získate pri počúvaní duševne chorého čudáka a robota Yuvala Noaha Harariho.

Kľúčovým faktorom v tomto scenári temnej nočnej mory je zrýchľujúci sa pokles vedomia v bežnej populácii.

Toto vedomie bolo ničené a rozožierané rokmi televíznej propagandy. Dnes už mnohí voliči nie sú schopní vnímať rozdiel medzi Joeom Bidenom a Donaldom Trumpom, pretože kandidáti aj voliči sú tak zacyklení v naratívoch zavedených mainstreamovými médiami.

Dnes si už len málokto dokáže predstaviť realitu, ktorá podporuje individuálnu slobodu.

Tak dlho boli jedinou možnosťou vziať úplatok a prijať svoj osud, že ašpirovať na čokoľvek iné, napríklad na slobodnú spoločnosť, je pre mnohých jednoducho niečo nepredstaviteľné.

Spomenul som, čo vám Freud zabudol povedať? Jediná vec, ktorá sa počíta, je to, čo robíte pre druhých. To, čo robíte pre seba, nikoho nezaujíma.

To isté platí aj opačne. Nikoho v skutočnosti nebude zaujímať, čo ste spravili pre seba, ale navždy budete známy tým, čo ste urobili pre iných.

Človek, ktorý hravo zatieni aj Mengeleho

V tomto ohľade nemôže byť najohavnejším mäsiarom všetkých čias nikto iný ako súčasný najlepšie platený zamestnanec americkej vlády, Dr. Anthony Fauci (americký Mikas), ktorý svojimi klamstvami a výmyslami o covide celkom pravdepodobne zabil viac ľudí ako ktorýkoľvek iný človek. Ďaleko viac ako nacistický doktor Mengele.

Ale to, čo z neho skutočne robí šampióna všetkých vakcínových vrahov, je to, že bol pravdepodobne šampiónom ešte predtým, než sa podvod s covidom vôbec začal.

Môj priateľ Bruce McDonald napísal:

„Fauci už DESAŤROČIA DOSLOVNE uniká obvineniu z masových vrážd! Tu je časť z prezentácie Dr. Roberta Willnera, kde obviňuje Anthonyho Fauciho z genocídy.“

Dr. Willner zverejnil dôkazy na podporu svojho tvrdenia vo svojej knihe „Smrteľný podvod, dôkaz, že SEX a HIV absolútne nespôsobujú AIDS.“ Dr. Willner si dokonca vstreknol krv človeka, o ktorom bolo známe, že má vírus HIV, aby dokázal svoje tvrdenia!

Dr. Willner odhaľuje prvý veľký kriminálny podvod spáchaný Anthonym Faucim, že HIV spôsobuje ochorenie AIDS.

Fauci si uvedomil, že by mohol uniesť novovynájdený proces PCR, aby vytvoril dojem, že nastáva pandémia, jednoduchým nesprávnym nazývaním procesu kopírovania polymerázových reťazcov„testom“ a riadením počtu cyklov použitých v procese.

Tento úplný podvod, že HIV spôsobuje AIDS, je dodnes zodpovedný za zabíjanie nekonečného množstva nevinných ľudí. Je to podvod, ktorý vygeneroval viac ako pol bilióna (500 miliárd) dolárov zisku pre farmaceutický priemysel tým, že zabíjal ľudí najtoxickejšími liekmi, aké existujú (liek AZT proti AIDS).

Zaujímavý článok na túto tému nájdete na stránke kickthemallout.com alebo aj tu na badatel.net.

Záver

Musím vám ešte povedať, že je už dávno načase povstať a zničiť maniakov, ktorí ničia našu krajinu a svet? Musíme tak spraviť skôr než oni zničia nás a my už nebudeme schopní takéhoto životne potrebného manévru.

Okrem iných dôvodov by to bol jediný spôsob, ako presvedčiť svet, že sme opäť nadobudli zdravý rozum, čo by zabránilo zvyšku sveta vstať a zničiť šialeného psa, ktorým sa Spojené štáty americké jednoznačne stali.

Kým my sa tu rozprávame, Čína a Rusko o tom teraz určite uvažujú. Pretože, ak to neurobíme my sami, nakoniec to určite za nás urobí niekto iný.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: John Kaminski, Zdroj: johnkaminski.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  plne suhlasim s tym ako ich potrestat, vsetkych…

 2. Niečo s gulami – pre Danyho Kollára…
  Dany Cohiba – Orgullo Latino (Hallex M Remix).mp3
  https://ulozto.net/file/Vy32uisjzzPc/dany-cohiba-orgullo-latino-hallex-m-remix-mp3#!ZJSuZGR2AJL2ZGSyAmt3AQAyLGtlMzADracfKmAOD24lJGpjAj==

 3. Takto. Jednoznačne nám chýba odhodlanie!
  Preto sem dám – na ilustráciu – španielsku gitaru. Nie som hudobník, ale – ak existuje pojem hudobná veta – tak toto je hudobná veta!
  Počas napoleónskej okupácie Španielska, španielske ženy bojovali bok po boku svojich mužov s nožmi proti Francúzom! Boli odhodlané zomrieť za vlasť! Známy je prípad, ako Francúzi vtrhli do domu Španielky, ktorej muža predtým zabili. Starala sa o dve deti. Francúzi si rozkázali jedlo. Žena im ho priniesla – už dopredu otrávené. Francúzi ju vyzvali, aby najprv nakŕmila svoje deti – stalo sa. Potom s úsmevom jedla s nimi. Všetci boli mŕtvi.
  Napoleónci Španielsko nikdy nedobyli! Španieli tak vojensky na seba viazali napoleónske vojská, že pri rozhodujúcej bitke pri Waterlo – šp. fr. regimenty nedokázali prísť Napoleónovi včas na pomoc! Napoleóna fakticky pri Waterlo porazili Španieli!

  Teraz hovorím o vetách a ich energii! Lebo vlnová genetika!
  SPANISH GUITAR SOUL LATINO MUSIC , SPANISH MUSIC EMOTIONS , GUITAR MUSIC , ROMANTIC RELAXING – YouTube.mp3
  https://ulozto.net/file/W61icHgv6r61/spanish-guitar-soul-latino-music-spanish-music-emotions-guitar-music-romantic-relaxing-youtube-mp3#!ZGR5ZwR1MzSzBGVjMJV5ZmZ2LJD1ZGMlAyqjLzA5HSSFMJAu

  • Španieli nepotrebujú nejaké EU equality genderové pravidlá na to, aby si vážili svoje ženy – oni si ich vážia od čias odboja proti Francúzom – a preto sa španielsky grand zastane aj hocakej cudzej ženy. Musulmáci si tam nedovolia proti ženám to, čo vo Francúzsku alebo v Nemecku!
   Dokáže bojovať slovenská žena s nožom bok po boku svojho muža? No lebo v zúrivosti doma svojho muža tým nožom zaklať dokáže! Mám zažité!

   • Španělé byli 7 století pod nadvládou musulmanů, tedy podstatná část země. Zajímavé na tom ale je, že oni jim nezakazovali křesťanské náboženství a násilím je nenutili konvertovat, tak jak to dělal kříž. Dokonce tam postavili množství do té doby neznámých staveb a tím nemyslím mešity, ale vodovody, kanalizace apod. Samozřejmě, že rekonkista byla nutností, protože žádný národ nechce žít pod cizím jhem i když možná to domácí je někdy ještě horší. Současnost nám to ukazuje, ožebračují, zotročují a zaprodávají nás dnes v přímém přenosu a jsou to přitom lidé našich národů. S těmi si to předně musíme vyřídit, se zrádci vlastních národních zájmů.

  • Ta gitara je dobra ,diky Maros, hned sa mi lepsie vari… zatial kym je z coho.:]

 4. Ak sa pozrieme na to bližšie tak postupne dôjde rada na každého, že sa celé roky len „prizeral“.

  Zločincom je tu každý, kto nenásleduje Jeho Vôľu. Teda presnešie: 99,99% ľudstva.
  Asi len 1 z desaťtisíc by bol ušetrený, platí ku dnešnému dňu.

  „Pomaly s vynášaním súdu.“

  • Je rozdiel „prizerať sa“ a „aktívne sa na genocíde podieľať“. Hoci aj tí prví nie sú bez viny.

 5. vessmírny zákon a to zákon slobodnej voľby a zodpovednosti za vlastne činy autor článku postráda. Každý kto zobral vakcínu dal súhlas čiže prevzal plnu zodpovednost čo to sposobí a nie skorumpovany system. Iba v jednom prípade by to neplatilo a to že by priamo daný lekár nútene navakcinoval daného človeka, vtedy má článok opodstatnenie. Vskutocnosti plnu zodpovednost berie dany jedinec čo dal suhlas si pichnut vakcinu

  • Strojek co nutí zaměstnavatele odpíchnout otroky? Ale mohou zanechat obživu, dobrovolně. Dobrovolně povinně už mnozí znají a už je jedno že vy to s mentální nouzí nepobíráte, nebo jak?

  • To ich neospravedlňuje, lebo klamali, robili nátlak, obmedzovali práva a slobody (režim OP). Technicky to možno bolo dobrovoľné, no v skutočnosti „dobrovoľne nasilu“. Preto, ako sa hovorí, sú „guilty as charged“ (vinní presne tak, ako znie obvinenie).

   • vo všetkom súhlasím , ale oni to mali dopredu vymyslené a vždy a vždy ide zodpovednost na daneho jedinca čo dal súhlas s vakcínou aby sa oni zbavili zodpovednosti .v momente podpisu prebera plnu zodpovednost za nasledky a moze si to precitat aj 100krát. to je uhol pohladu individualny na konkretnu bytosť. ten vas je kolektivny a je trocha iný pohľad to spadá do kategorie vojensky sud atd. a ja to skor vidim tak ze sa to stane najskor o 50 rokov ako teraz co vytahuju 80 rocnych gestapakov

 6. Súhlasím s exemplárnymi trestami.

 7. Magdalena

  Sami tu hevěď živíme a podporujeme .Co se dalo čekat .Citace : Bol to Ezra Pound, kto začal štúdiu o byzantskej civilizácii a kto pripomenul svetu túto šťastne nežidovskú krajinu. Od Byzantíncov Pound odvodil svoj nenásilný vzorec na ovládanie Židov. „Odpoveď na židovský problém je jednoduchá,“ povedal. „Držte ich mimo bankovníctva, mimo vzdelávania, mimo vlády.“ A takto je to jednoduché. Nie je potrebné zabíjať Židov. V skutočnosti každý pogrom v histórii zohral svoju úlohu ruky a v mnohých prípadoch ich to šikovne podnietilo. Dostaňte Židov z bankovníctva a nemôžu ovládať ekonomický život komunity. Dostaňte Židov zo vzdelania a nemôžu prekrútiť mysle mladých voči svojim podvratnym doktrínam.Dostaňte Židov z vlády a nemôžu zradiť národ.

  • haha, v osadach sa uz podarilo

  • Magdalena,vo vacsine sveta ak len spomenieš v negative nieco o nich a ta uplne znicia a tiez ich otroci,takze uz je pozde mily drozde

   • No – veď o tom je zákon proti antisemitizmu! Žid nie je národnosť ale sekta – inak by Chazari nemohli byť židmi! Semita je napr. Arab, Armén, niekto z Kaukazu.

    SEMIT – je HORIZONTÁLNA organizácia
    S – systema
    E – ewro /jewro, žido/
    M – masónskogo /žido homosexuálneho slobodomurárskeho/
    I – intelektualnogo
    T – terora!

    Teda – Dankov /ten, ktorý si trieskal hlavu o Múr nárekov/ zákon proti antisemitizmu – nie je zákon proti Semitom, ale zákon proti odporcom SEMITu!!!

    • Oprava – nie je to zákon proti rasovým odporcom Semitov – správne semitov /proti „indiánom“/, ale zákon proti odporcom spiknutia SEMIT – čoho súčasťou /SEMITu/ sú tak marxisti, ako aj neomarxisti a celkom určite takí, ako EU komisári a šéfovia soc dem frakcií – zelených. liberastov a pseudodemokratov – a celkom určite takí, ako Fico a Pelé a Danko. To je jedna banda – odnož SEMITu. Sú súčasťou systému židovského intelektuálneho teroru – či už ako vedomí hráči, alebo ako užitoční idioti! No a z toho si vyberte postavičky z médií, vedy, atď. Komparz SEMITu.

  • Pre židov je najdôležitejšia okupácia rezortu kultúry – môžu tak vykonávať, resp aj udržiavať – zmeny status quo nekrvavým, teda mäkkým, nenápadným spôsobom – ideologicky. Napr. namiesto tradičných dožiniek organizujú buzerantské Pride Parade. Prelustrujte si ministerstvo kultúry – je ich tam 80-90% aj so slovenskými priezviskami.

 8. Nurimberg 2.0 nenastane. Privela ludi je v tom namocenych. Privela penazi v tom lietalo. Fuellmich sam hovori lze nejestvuje ani pravny zaklad nikde na svete na nieco take. Nurimberg 1.0 prebehol iba preto ze USA to videli same. Dobra vec co z tohto vznikne je aspon ze snad si bezni ludia uvedomia ze nemozu verit ziadnej vladnej instituticii, politikovi, zdravotnemu systemu, vzdelavaciemu systemu, mediam… skratka nikomu. Pretoze nic z toho nepracuje v ich prospech a pre ich dobro a zdravie a prosperitu. A to je jendoznacna znamka prebiehajuceho rozkladu spolocnosti. Takze ked cely tento rpehnity system skolabuje, mozeme aspon vybudovat zase nieco nove a lepsie.

  • Sven , v „Nurembergu“,sedeli na lavici obžalovaných,len malé ryby,ziadny vrah,co zapricinil WW2,tam nesedel, ako zidovski bankery,atd. Tiez stale este vyse 95% ludi poslusne nasleduje,co im nariaduju a kto je uz zavaxovany,uz je pod ich kontrolu a to je polovica sveta,takze znova: uz je pozde,mily drozde a Genocida pokracuje,v tomto momente sa Francuzi idu znackovat

  • Norimberg2 mozno nie, ale Jalta 2 ano… uz bola davno pripravena… nevyslo to, Trump a 6.januar 2020… teraz pokus o repetition… Trump, Putin, Si… no uvidime, dnes v noci FBI vtrhla k Trumpovi do Mar a Lago… udajne hladaju dokumenty ktore vzal z uradu ked odchadzal z postu prezidenta…

   • Danka toto je len zidovsky circus-soap opera nic ine a cesta pre globalistov,pokracovat v Genocide,trump je tiez masovy vrah

 9. Debilizácia socanskými neomarxistami sa stupňuje!

  VIDEO: Fico oznámil vyzbieranie 350.000 podpisov za referendum o predčasných voľbách, ktoré sa Čaputová podľa neho opäť pokúsi zmariť: „Na jeseň a na jar nás čaká nevídané zdražovanie energií,“ varuje predseda Smeru-SD
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-fico-oznamil-vyzbieranie-350000-podpisov-za-referendum-o-predcasnych-volbach-ktore-sa-caputova-podla-neho-opat-pokusi-zmarit-na-jesen-a-na-jar-nas-caka-nevidane-zdrazovanie-energii-varuje-predseda-smeru-sd
  ——————————————————-
  Je jasné, že Čaputová referendum zmarí, a ty kokot to dobre vieš! „PREDČASNÉ VOĽBY, LEBO INAK ZDRAŽOVANIE“! Zdražovanie tu bue tak či tak, lebo kokot Fico už žiaden lacný plyn z Ruska nenakúpi, minimálne po tom, čo ho v roku 2014 /opravte ma/ redisponoval Ukrajine! „Len Fico si pamätá“ – ostatní sme DEBILI! Debili!

  Namiesto zháňania 350 tisíc hlasov „si zoženiem dvoch strelcov a predčasné voľby budú“ – ty jebo! Akurát vy, smerácki kleptomani + tí ostatní – pôjdete do piče!

  • Pes, ktorý breše, nehryzie!

  • „predčasné voľby budú“

   predčasné voľby nič nezmenia

   paraziti ostanú hore pri každých voľbách
   jediné čo niečo zmení, je defenestrácia

   • Ja tvrdím, že stačí 10 metrov 1,8 mm mäkkého drotu – uviazaného o krk, a polovicu tehly, a prehodiť cez vedenie vysokého napätia – je v každej obci – možno to nerazí do očí v mestách – v každej dedine sú dráty určite.

 10. Ten „lék“ AZT proti AIDS má zajímavý druhý název – Zidovudin.

 11. Marosko,tiež vieme z údajov svetovej banky,ze Slovensko,ako aj ine Staty sveta ,vtedy pod Ficovým vedenim,kupilo este 2018 roku za vyše 60 miliónov EU ,tie falosne PCR testy, tiez viem ze sa On a jeho zidaci ,hnaly do JADRA do Wehrmachtu EU a jeho byvaly „minister“ zahraničia,podpísal mnoho proti Slovenskych zakonov,tiez nakupov “ srotov: z USA a doteraz ako velky otrok,skodi Slovakom vo Wermachte,na straz a mor ho

 12. Súhlasím plne, len dôkaz č. 2 o neexistencii vírusu SARS-CoV-2 preto, že nebol nikdy vyčistený a izolovaný je hlúposť.
  Keď bola táto otázka položená MUDr. Soni Pekovej, len sa usmiala a povedala že to nie je možné, pretože tento vírus musí byť vždy na nejaké médium naviazaný. Keby neexistoval, ako je to možné, že ona aj desiatky vedcov, ako aj Luc Montagnier, nositeľ nobelovej ceny, ho podrobne analyzovali?

  • Existuje ešte jedna teória – že vírus existuje, ale nikdy nebol oficiálne izolovaný a očistený preto, lebo by vyšiel najavo jeho celý genóm a ukázalo by sa, že ide o umelú biologickú zbraň. Preto sú teraz známe len malé úseky jeho DNA, ktoré sa používajú v PCR testoch a vo vakcínach.

   • Skúste doboha izolovať exozóm „vírus“ ako odpadkový kôš plný roztečených sračiek. Úplne ma vytočila „predstava“, „ako by sa Peková usmiala“ – toto je kurva asociácia s pravdou – že! Ktorý luhárky kokot sa na vás z médií neusmieva doboha! Ǔsmev je základ pravdy debili!

    • Jój – a ešte trieskať päsťou do stola!

     • Peková si musela hneď od samého začiatku kúpiť patentový kód na PC sekvencie PC covid „vírusu“, aby sa mohla od samého začiatku tejto podvodnej „pandémie“ udržiavať tento podvod pri živote! a živiť sa PCR testami Český Drosden – len v príštipkárskom vydaní! Do piče s Pekovou! Žiaden elektronický mikroskop nie je schopný identifikovať živé štruktúry takéhoto predpokladaného organizmu, pretože takýto organizmus-štruktúra, sa pri bombardovaní elektrónmi roztečie ako zmrzlina na grile debili!

     • Toto je podvod – fejk – len kvôli vybudovaniu predstavivosti debilov! Pod elektrónovým ikroskopom sa nezobrazujú žiadne farby debili!
      A ešte mi vysvelite – ako sa sférická štruktúra s tými pojebanými tyčinkami ako námorná mína – premení na placku s tyčinkami – debili! Kde sú ostatné „tyčinky“ – deboli! Ja na rozdiel od vás som na posranej hnojarine chodil aspoň na laboratórne cvičenia!

      Kurva – toto je „moderný Gaugin“! Paintballové pičoviny!
      Here’s the Coronavirus Under an Electron Microscope
      https://www.microscope.com/education-center/articles/coronavirus-under-an-electron-microscope

      https://i.pinimg.com/736x/46/5a/69/465a695c2aa3c59d84a8a88755255101–sunflower-paintings-paul-gauguin.jpg

    • Pekne pozdraujem kolegu. Som rad, ze nie som sam, co tu systemovu stetku pekovu ma v zuboch. Je to trapna opica sluziaca parazitom na magorenie a zabavanie stada a certi ma beru, ked ju plebs tak slepo zboznuje.

 13. Troška mimo tema, ale opytam sa:
  vie niekto, ako sa najlepsie clovek zbavi pescitidov a tazkych kovov zo zeleniny a ovocia? Dakujem.

  • Viem určite, že topinambur do seba toto svinstvo nenasáva – to je mi jediná známa plodina out of them. Skús prejsť na konzumáciu topinamburov. Ide o to, že o. i. obsahujú extrémne množstvo vit. C, ale hlavne – obsahujú extrémne množstvo organického kremíku /kyseliny kremičitej/ – ktorý práve pomáha detoxikvať ten bordel. Teda – máš dva v jednom! Ten kremík je dôležitý pre stavbu kostí – bez neho sa neviaže v kostiach vápnik – spätne psycosomaticky – to buduje /fyzicky – posiluje/ sebavedomie. A to buduje seba-uvedomenie. A to dokáže odmietnuť = detoxikovať – jedy v organizme – jednoducho ich organizmus nestrávi – neprijme do seba. Ćiže – pokiaľ si na takej vysokej vedomej úrovni, že do teba jedy – podobne ako do topinambura /hoci to nie je duchovná bytosť – je to vec jeho DNA a NEpriepustnosti bunečnej membrány/ nedokážu prúdiť – nerieš detox. Lebo na čo. Ja napr. už roky nepoužívam kurkumu – proti chemtrails – vytvoril som si vlastný odmietací program. To samozrejme neznamená,že ma nemôžu otráviť niečim, na čo nie som vedome zameraný. Čiže – možeš detoxikovať nevedome pomocou nejakých látok – a môžeš detoxikovať pomocou filtrácie „informácií“ – lebo všetko – aj chémia – je informácia. Je to ako nastaviť si neprijímanie – blokádu informácií z určitých adries. A toto robí topinambur – a úžasne!

   • Takto – existuje iná vrstva informácií – ako vyšší level informácií – pre nevedomých sú to okultné-tajné informácie.
    Otázka – čo vieš o žen šeni, o mandragore? To nie sú len čarovné bylinky-korene – to sú okultné informácie! Teda – ak EU v roku 2011 pod pokutou 3 tisíc eur – zakázala pestovanie topinamburu – v 2014 to povolili – nešlo len o záujem Monsanto – pretože topinambur nepotrebuje ich pesticídy – išlo o okultné inforrmácie.
    Ide o to, že topinambura je „americká“ mandragora a žen šen! A to nie sú len rastliny – to sú informácie!!!

    Čiže – začni konzumovať – najlepšie biely – surový živý topinambur – A UVEDOM SI – ako sa stáva súčasťou tvojho tela – ako informácia!

    • Veď aj odmietanie určitej liečby neveriacimi Tomášmi – je odmietanie informácie. Preto ani Dr.Hamerova Nová germánska medicína neučínkuje na ľudí, ktorí ju odmietajú – neveria, odmietajú spolupracovať. Filter odmietania – ako jedna z 16 genetických daností /16 basic desires/ je prakticky dokonalá danosť – len ju treba vedieť správne využiť.

     Preto ďakujem za otázku – aspoň som mal dôvod toto rozvinúť a posunúť ako tému ďalej.
     U mňa je to tiež prioritná téma.

     • No lebo keď si všetci ZNOVU osvojíme tieto schopnosti – môžu nám fúkať práškový cukor do zadku!

    • Prvy x sa zapajam do debaty ( po smrti mojej dcery, ktora ma podporovala viac ako ja ju). Na detox kovov je dobra praslicka rolna a to tiez koli obsahu kyseliny kremicitej. Tak si ju nosim sebou aj na moj ostrov.

     • Bobineta – zjavne si nepochopila – toto nie je o prasličke, ale toto je o informácii vôbec. Pokiaľ dokážeš na úrovni vedomia odmietať učité jedy – nepotrebuješ prasličku – a už vobec – nosiť si ju na „ostrov“ – kde sa vedome izoluješ. Žitný ostrov? Ale veď to nie je ostrov „žita“ – to je – po nemecky – zajebaný šrtkový ostrov – Shit insel! Ostrov štrku! O čom točím? Že sa nedokážeš prevexlovať do fázy symbolickej a nedokážeš dešifrovať podstatu! Srať na prasličku, keď si ju dokážem vytvoriť vo vlastnom tele – ako kurva informáciu! Kedy už pochopíte, že pre ľudí, ktorí nedokážu preklenúť materiálnu sklatbu vecí – toto je „metafora“. Ale realita je frekvenčná – čiže programová!

      No a teraz pochop, čo som napísal.
      Celá alopatická medicína sa zakladá na materiálnych sračkách – na chemických liekoch, ktoré majú potláčať následky príčin! A aký je rozdiel medzi alopatickou medicínou, keď aj tá druhá kurva – alternatívna – používa prasličku – namiesto farmako pičovín?! Ale ani tá skurvená praslička nelieči príčinu choroby – len následok?! Už sa preberte!

     • Ešte raz – na urovni poznania – vo vrstve, leveli – nie je žiaden rozdiel – mimo sporne kvalitatívneho užitia prostriedkov – medzí čurákom, ktorý požiera farmakolieky a čurákom,ktorý požiera bylinky – pretože na tejto úrovni – obidvaja čuráci sa snažia – každý iným spôsobom – odstrániť NÁSLEDKY nejakej „choroby“ = spúšťača ochorenia – ale ani jeden z nich – sa nepokúša odstrániť príčiny ochorenia – tobôž jeho lekár, či bylinkový poradca! V tomto sú pre mňa na rovnakej úrovni rovnakí kokoti tak bylinkári, ako aj farmako promotéri!

  • to je jedno kto

   to je troska mimo otazka, nemyslis? ked to tam raz je, tak je to v celej strukture daneho ovocia ci zeleniny, takze sa toho asi nezbavis. pretoze voda tvori gro zeleniny ci ovocia. takze opacne, musis zabezpecit, aby sa ti to tam nedostalo. takze:
   1) polievat len prefiltrovanou vodou
   2) ochranit zeleninu pred priamym dazdom
   3) ak si v blizkosti pola, tvoje policko oddelit bud nejakym zivym plotom, alebo aspon nejakou tkaninou ako je agryl a pod., tymto sa zabezpecis aspon priamym postrekom, ktory je vykonanvany pravidelne nad kazdym produktom, ktory sa pestuje vo velkom na poli.

  • Dobre – je to ten istý Putin uvádzaný Jelcinom Ruskému židovskému kongresu? No lebo Putin bol aj na utajenej návšteve u SPECNAZ príslušníka čsa – u otca môjho kamaráta – v záhradkárskej osade Vrakuňa v BA – v 90.tych rokoch.
   Ja som osobne prevedčený, že súčasný Putin nie je ten pôvodný!

 14. Však pravdaže, mne sa páčila tá všade ukazovaná počítačová grafika „vírusu“.
  Pred nejakými 15 rokmi som po dlhodobej práci v chlade a kašlanie na svoje čoraz horšie „kašlanie“ dostala silný obojstranný zápal pľúc. Keďže paraleny už ani neznižovali teplotu skončila som v nemocnici (mimochodom naši milí českí susedia sa v pražskom Motole náhodou celkom pekne o mňa postarali a až na otravné katolícke babky na izbe si naozaj nemôžem sťažovať).
  Teraz by ma „lekári“ tak ako sa to stalo mnohým, nechali na paralene a čajíku taktiež až do hodiny H a potom by ma v nemocnici s vysokou pravdepodobnosťou zabili s tým že to bol „koronavírus“.
  Chorobám sa však dá veľmi dobre predchádzať, čo som vtedy ešte nevedela.

 15. Lekári, politici a novinári si zaslúžia trest smrti za spáchanie masovej genocídy.

  Dva roky rôznych materiálov, dva roky sa poukazuje na ten podvod a za celú tú dobu ešte nebol nikto potrestaný. Ako je možné, že tá väčšina sa s tou menšinou doteraz nedokázala ešte vysporiadať. Stále máme všetci len silné slová, stále sa len „vyhrážame “ ako s tými čo nás ničili, zatočíme. Ale zatiaľ len prehrávame.

  • V čím viac mysliach sa bude myšlienka nachádzať, tým viac sa bude materializovať. Teraz je podstatné posilňovať informačné pole, k materializácii dôjde neskôr (čoskoro).

 16. …vďaka za zauj.informácie…je to pravda, pár ,,ľudí“sa zaslúžilo o znič.dôveru vlády aj mnohých lekárov, v niekt.príp.aj blíz.ľudí…to je trefné- a úplne pravd.- treba nájsť a odstrániť príčinu ochor., …v tejto súvislosti mi napadlo, prečo dáka žena chcela v zúriv.zabiť svojho muža….príčina? či dôsledok niečoho…

 17. Banda liberálov a fašistov je zapredaná farma firmám.
  S M R Ť F A Š I Z M U !!!

Pridajte komentár

*