Prečo je tu taký obrovský tlak do očkovania? Nasledujte svetlo


Print Friendly, PDF & Email

Prečo je tu taký obrovský tlak do očkovania? Nasledujte svetlo

(Peter Koenig, tapnewswire.com) – Mnohí z vás si zrejme kladiete rovnakú otázku: Prečo je tu taký obrovský tlak na ľudí, aby sa dali zaočkovať proti COVID-19?

Vieme, že smrtnosť na toto ochorenie je porovnateľná s chrípkou (zhruba 0,26%, čiže taká trocha výraznejšia chrípka). To netvrdia žiadni konšpirátori, to tvrdí samotná Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vo svojej štúdii. Aký je teda dôvod, že sa kvôli tomu robí taký cirkus?

Bývalý viceprezident Pfizeru varuje pred vakcínami

Keď počúvame Dr. Yeadona, bývalého viceprezidenta farmaceutickej spoločnosti Pfizer, tak podľa jeho vyjadrení vakcíny nie sú potrebné, pretože máme k dispozícii veľké množstvo účinných preventívnych aj liečivých látok.

(Poznámka redakcie: Ide hlavne o hydroxychlorochín, ivermektín, vitamíny D a C, zinok, quercetin a zelený čaj).

Okrem toho, okrem okamžitých akútnych reakcií na vakcíny hrozia podľa neho aj značné dlhodobé vedľajšie následky, ktoré sú oveľa závažnejšie než tie akútne.

Dr. Yeadon hovorí, že o dva až tri roky môžeme byť svedkami obrovskej, genocíde podobnej vlne úmrtí z mRNA vakcín. Pre viac podrobností si pozrite tento článok (v angličtine).

„Je viac než zrejmé, že za týmto silným vakcinačným tlakom je eugenická agenda gigantických rozmerov,“ tvrdí posledne aj známy nemecko-americký právnik špecializujúci sa na ľudské práva, Dr. Reiner Fuellmich.

Ten je členom Vyšetrovacej komisie pre korona pandémiu, ktorá okrem očkovania vyšetruje aj globálne podvodné vykazovanie „nových pozitívnych prípadov“ na základe testovania falošnými PCR testami, čo následne implantuje strach do celej populácie.

So svojím tímom Dr. Fuellmich v súčasnosti podal viaceré hromadné žaloby v USA a Kanade a taktiež žaloby proti viacerým jednotlivcom a inštitúciám v Európe a USA.

Ako to sám nazýva, pôjde o „Norimberg 2“, pomenovaný po pôvodnom tribunáli s nacistami po Druhej svetovej vojne.

Najhorší zločin proti ľudstvu a svetlo na konci tunela

V nedávnom interview z 12. apríla 2021 Dr. Fuellmich hovorí, že už začína vidieť svetlo na konci tunela.

O pandemických opatreniach sa vyjadril nasledovne:

„Ide o najhoršie zločiny proti ľudstvu, aké boli kedy vykonané. Zopár ľudí, ktorí stále dokážu samostatne myslieť, čo je zhruba 10 až 20% populácie, vedia, že nikdy nešlo o vírus alebo zdravie.

Liečba osteoporózy

Skutočným motívom týchto opatrení je masívne zníženie svetovej populácie a totálna kontrola tých, čo prežijú.“

Svetlom na konci tunela je, že už majú vypracovaný systém žalôb, o ktorom sú presvedčení, že bude úspešný a nakoniec sa im (a nám ako ľudstvu) podarí zvíťaziť nad temnými silami stojacimi za touto podvodnou pandémiou.

Celé jeho interview (v nemčine) si môžete prečítať TU.

Plány vakcín bez ihiel aplikované bez vedomia ľudí

Hororový smrteľný obraz budúcnosti pre možno stámilióny ľudí vytvorený vakcínami nie je jediné, čo pre ľudí chystajú parazitické „elity“, varuje Dr. Yeadon.

Podľa neho mocní tohto sveta plánujú zavádzať viaceré ďalšie mRNA vakcíny do tiel ľudí – mladých či starých, vrátane detí bez toho, aby o tom čo i len vedeli.

(Poznámka redakcie: Stále častejšie sa začínajú objavovať správy o vakcínach bez ihiel, aby sa tým odstránila prekážka očkovania spočívajúca v strachu z ihiel. Skutočným motívom vývoja týchto vakcín však môže byť práve schopnosť aplikovať ich bez vedomia ľudí.)

Podľa Dr. Yeadona sa to má údajne diať prostredníctvom opakovaného masového testovania, v niektorých krajinách dokonca povinného a násilného. Myslí si, že nás možno už za pár rokov čaká masové vymieranie, teda doslova genocída.

Na následky sociálnej, ekonomickej a zdravotnej devastácie spôsobovanej falošnými kovidovými dátami a vládou šírenými lžami a strachom, tu zostanú stámilióny ľudí v chudobe, zúfalstve a mizérii, čo napokon povedie k smrti.

Záver

Je masová depopulácia skutočným cieľom tohto koronového podvodu?

Preto si buďte vedomí možného vystavenia sa riziku tým, ak akceptujete výzvy k pokračujúcemu testovaniu, testovaniu a ďalšiemu testovaniu.

Zostaňte preto bdelí a nasledujte svetlo.

Stop Candida

Autor: Peter Koenig, Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Treba si vybudovať vlastný autoscanner – sústrediť vedomie na likvidáciu takýchto potenciálnych votrelcov – určite to ide – aj mozog a vedomie vníma každú informáciu tela aj info zvonku – to čo vie mozog – vie aj palec na nohe – len si toto vedomie treba vybudovať! Čiže úloha je reštartovať všetky zmysly – aj tie, o ktorých nevieme, že ich máme. Existuje systém kladenia otázok aj kinezitologický test – aj kin. autotest /treba dohladať/!

  „Ověřování informací
  Kineziologický test
  Nazývám ho také testem svalovým a dokáže ho zvládnout bez tréninku každý z vás. Musíte na to však být dva. Jeden kdo testuje a ten, na kterém se bude testovat. Naše svaly jsou ovládány naším podvědomím. Na úrovni podvědomí není možné lhát. To lze jen vědomě.
  Korunní čakrou každý z nás může přijímat informace z té nejvyší informační sféry. Jde jen o to, jak je „přečíst“, aniž by nám náš mozek do toho mluvil. Je proto možné zeptat se skrze svaly svého podvědomí.

  Funguje to na každém, ale vhodné je vybrat si silného jedince, pokud chceme jasný důkaz.

  1) Vyzkouším sílu osoby, se kterou chci provést test. A to tak, že on vodorovně upaží svou silnější ruku a já svou jednou napjatou ruku položím dlaní hned za jeho zápěstí a pokusím se jeho ruku přetlačit směrem dolů. Testovaný tlačí maximální silou proti mně – tedy směrem nahoru. Pokud jsem silnější a ruku v této fázi přetlačím, nevdí, stačí, když si potřebnou sílu k přetlačení zapamatuji. A nebo tlačím jen dvěma prsty.

  2)Poté oba připažíme. V duchu nebo nahlas přesně položím otázku, na kterou je jasně možná odpověď buď ano nebo ne. Např.: Je pro mé zdraví vhodná tato potravina? Je ta a ta informace pravdivá…ap. Pokud bych měla sama tendenci se „podvádět“, pak je možné napsat odpovědi na lístečky, zamíchat a aniž budu vědět, na kterém je co napsáno, ptát se, zda zde je pravdivá odpověď.

  3)Po položení otázky musím jasně určit, co bude odpověď ano a co ne. Např.: Pokud je pro mé zdraví vhodná potravina bílý cukr, budeš mít stejnou sílu jako prve. Pokud ne, sílu mít nebudeš. Nebo: Pokud je na tomto lístečku pravdivá odpověď, budeš mít stejnou sílu jako prve. Pokud ne, sílu mít nebudeš. (I tohle určení mohu říkat pouze v duchu.)

  4)Poté znovu zatlačím na ruku testovaného. Pokud bude odpověď ta, kterou jsem určila jako odpověď, při které nebude mít sílu, ruku neudrží ani sebelépe trénovaný silák.

  Podle mých zkušeností to funguje asi u 95% lidí. Těch pět procent jsou jedinci, kteří mají v sobě nějaký větší energetický blok. Těm doporučuji zajít ke kineziologovi, protože tohle je možné odblokovat. Vytvoření takového bloku ale trvá nějaký čas. Proto je dobré najít si někoho (nejlépe několik takových), u koho si ověříte na jednoduchých otázkách, že skutečně spolehlivě „funguje“. S ním pak můžete kdykoli testovat cokoli. Funguje to znamenitě a ptát se můžete na veškeré informace, které již jsou dány. Takže není to na věštění! Ale na potvrzování již hotových informací.“
  http://www.tetakaterina.cz/132-potvrzovani-informaci/20-kineziologicky-test.html

  • no, ja zasa viem, že tlačiť silou dolu je oveĺa efektivnejšie, než hore. Teda takýto test neuznávam.

   • O vektor /smerník/ sily vôbec nejde, ale o skalár-veľkosť – či vôbec dokážeš vyvinúť silu pri blokáde-paralýze pri odpovedi Univerza NIE. A čo je hore a čo je dole vo Vesmíre?

 2. Svetlo na konci tunela?.. jedine, že by si tam cigáni založili oheň.

 3. Je táto čokoláda pre mňa vhodná?…jasné že je 😀

  • Sú stužené tuky a éčka a kukuričná fruktóza v tejto čokoláde ukradnutej pre pre Ametyst vhodné?
   Nauč sa klásť správne otázky – nie ako presstitúti Psychopatovi na plačovke, keď citoval zo zmluvy o Sputniku V, ktorú nečítal.

 4. Tu je kinezitologický autotester – piestový.

  „Kineziologický test je systém kladenia otázok a získavania odpovedí; odpoveďou je strata svalovej sily alebo nie.
  Kineziologický test je vyšetrovací nástroj na overenie toho, ako „kontaminácia“ prvku magnetickým poľom ovplyvňuje s prihliadnutím na zmeny svalovej sily“
  https://www.medicinenon.it/autotester-kiniesologico

  Poznámka – tento tester má tú výhodu, že sa dá ako porovnávacia položiť otázka, na ktorú je jednoznačná odpoveď „áno“ – podobne ako pri detektore lži – teda zaregistrovať maximálnu silu – polohu označí krúžok. A potom porovnávať s odpoveďami nie.
  https://www.medicinenon.it/autotester-kiniesologico

  He – dobré na rande pri sviečkach. Treba skúsiť doma zmajstrovať z pružiny a injekčnej striekačky.

  • Inak – myslím si, že som kinezitologickým testom prešiel na vlastnom sobáši pri „oltári“ – keď som sa pri kladení obligátnych otázok skoro zosypal – vypovedávali mi nohy a musel som po tom svojom „Áno“ zmobilizovať všetku vôľu aby som sa udržal na nohách. Už vtedy to bolo varovanie Univerza – „Nerob to! Túto ženu si neberieš dobrovoľne /bola tehotná/!“ A tak to aj dopadlo.

   Predstavme si, že by novinári kládli jednoznačné otázky a chceli by len áno-nie – koľko tých politických zmrdov by sa zosypalo pred kamerami!

   Inak starý slovenský kinezitlogický test s deťmi je „Ukáž nos!“ – a stlačiť prstom špičku nosa. Ak je mäkký – dieťa klame.

 5. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší článok, prečítala som a aj prebehla vloženým článkom.
  Kiež by sa aj u nás viac a viac ľudí zobudilo.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-04-19-throw-away-your-masks-and-vaccine-passport.html
  ‘Throw away your masks and burn your vaccine passport’: Rand Paul
  „Odhoďte svoje masky (rúška, respirátory) a spáľte váš vakcinačný pas“: Rand Paul

  U.S. Sen. Rand Paul, a practicing physician, is urging Americans to throw away their face masks and burn vaccine passports.
  Americký senátor Rand Paul, praktizujúci lekár, nalieha na Američanov aby odhodili svoje tvárové masky a spálili vakcinačné pasy

 7. Všetko ide podľa plánu a nikto to nezmení.
  Svetlo na konci určite je,len ho nehľadajme vo svete ale v Bohu.
  Boh má pre nás pripravený plán záchrany a ten je jedine skrze Jeho syna Ježiša Krista, ktorý za nás zomrel na kríži.
  Dôverujme radšej Bohu ako svetu. Keď sa mu plne odovzdáme, On nás zachráni,lebo nás miluje.
  Očakávajme teda Pána.
  Jeho príchod je blízko.❤️

  • Môžeme dúfať na pomoc „zhora“, no úplne sa spoliehať na to nemôžeme, lebo to by sme upadli do nečinnosti. A práve činnosť a aktivita všetkých je to, čo teraz najviac potrebujeme. To hovorí aj známe príslovie, že „Pomôž si sám, aj Boh ti pomôže.“

  • ako blizko,dalsich 10 tisic rokov ?

 8. https://otevrisvoumysl.cz/nemecka-politicka-andrea-haberl-hovori-o-tom-co-se-chysta/
  Německá politička Andrea Haberl hovoří o tom, co se chystá

  Ve zkratce…
  Německá politička Andrea Haberl hovoří o tom, co se chystá. Krátce na to byla zproštěna své funkce.

  • Jean, asi najviac znepokojivé video, aké som kedy videl (a to som ich videl už množstvo)…..ach jaj 🙁

 9. https://tadesco.org/dr-viviane-brunet-hovori-o-oxidu-chloricitem-a-o-poskozenich-ktera-zpusobuje-vakcina/
  Dr. Viviane Brunet hovoří o oxidu chloričitém a o poškozeních, která způsobuje vakcína

 10. „VIDEO: Děsivé video kudlanky nábožné ovládané strunovcem vyděsilo tisíce rodičů v USA a potom v Německu, záběry totiž zachycují parazita, který se chová naprosto přesně jako morgellony zachycené pod mikroskopy na rouškách, respirátorech a na špejlích antigenních testů! Jediný rozdíl mezi strunovcem a morgellony je v měřítku a velikosti! Čelíme jako lidstvo rouškovému a testovacímu teroru jen proto, aby nám elity do těl dostaly tyto ovládací parazity pocházející dost možná z výzkumu programů MK Ultra a Monarch? Čtenář pod mikroskopem nafotil na respirátoru parazity a zjistil, že mění barvy s časem a někteří se dokonce vymršťují při zaregistrování lidského dechu!“
  https://aeronet.cz/news/video-desive-video-kudlanky-nabozne-ovladane-strunovcem-vydesilo-tisice-rodicu-v-usa-a-potom-v-nemecku-zabery-totiz-zachycuji-parazita-ktery-se-chova-naprosto-presne-jako-morgellony/

  „Na okraji Prahy, hned vedle tržnice Sapa, jsme objevili dílnu plnou vietnamských dělníků, kteří tam v provizorních podmínkách rozbalují a zase balí antigenní testy na covid. Tvrdí, že pracují pro významného dodavatele státu – firmu Goodmask, která má továrnu hned vedle. Její majitel Martin Ladyr se k vysvětlení příliš nemá. Podívejte se na unikátní záběry v reportáži “
  https://www.infovojna.sk/article/video-u-prazske-sapy-jsme-nasli-tajnou-dilnu-kde-delnici-na-koleni-prebaluji-testy-na-covid

  „VIDEO: Globalisté na Bílou sobotu o Velikonocích v Káhiře uspořádali triumfální přehlídku děsivých okultních symbolů vládců nad planetou Zemí! Árijské dítě přineslo oheň planety Země, teprve za ním mulati, a teprve po nich černoši! Architekti a božstvo Amon Ra sestoupilo z nebes s ohněm z hvězd! Společně zapálili termonukleární jádro syntézy 2×11 v podobě 22 faraonů, jejichž vláda se vrací zpátky na planetu Zemi! Globalisté odhalili poprvé v historii špici nedokončené pyramidy, bylo ukázáno, kde se nachází skutečný vrchol okultního řízení!“
  https://aeronet.cz/news/video-globaliste-na-bilou-sobotu-o-velikonocich-v-kahire-usporadali-triumfalni-prehlidku-desivych-okultnich-symbolu-vladcu-nad-planetou-zemi-arijske-dite-prineslo-ohen-planety-zeme/

 11. Prekopírovala som jeden blog:
  digitálne zelené covid pasy = Systém čínskeho sociálneho kreditu

 12. Prekopírovala som zaujímavú vetu:
  Je len na nás, či si vybojujeme svoju slobodu, alebo sa staneme potravou šialených hier elít.

  • Mila Jean,aj elity su sokovane nad ich uzasnym uspechom,co vobec necakali,dnes som bol „vonku“ 100% ludi v spinavych handrach na papuliach a pozerali na mna ako ze som z Vesmiru,-“ UEFAK“ a utekali odo mna,co najdalej,takze sa staneme zradlom tychto vrahov

 13. juraj Štubniak sleduje dianie na Slovensku, ale aj vo svete. V utorok na Facebooku upozornil na článok z USA, ktorý obsahuje aj graf a presné čísla úmrtí v jednotlivých štátoch USA. Ukázalo sa, že tam, kde mali lockdown, sa čísla úmrtí oproti minulým rokom zvýšili. Tam, kde nerobili žiadne opatrenia, sa štatistika nijak nevymyká oproti rokom minulým.

  „Štatistika nepustí,“ začína svoj príspevok herec – sudca z televízneho programu. „Netreba vedieť po anglicky a čítať celý článok. Stačí si pozrieť len hlavný obrázok, ktorý vyhodnocuje počty úmrtí v jednotlivých štátoch USA. Červené štáty nemali lockdown, modré ho mali. A teď babo raď!“ píše.
  Alebo, ako si to vysvetľuje ctené konzílium samozvaných odborníkov na čele s Mikasom? Žeby konšpirácia?“ pýta sa Štubniak následne.

  K svojmu príspevku pripojil aj link na portál Zerohedge a článok s názvom: „Ak sú lockdowny potrebné, prečo zomrelo viac ľudí v štátoch, kde lockdown bol, ako v tých, kde nebol?“

  V článku je aj graf s číslami úmrtí z jednotlivých štátov USA, ktorý jasne ukazuje, že v štátoch, ktoré neuplatnili žiadne obmedzenia, sa štatistiky úmrtí hýbali presne v takých číslach ako po ostatné, minulé roky. Naopak, štáty, kde sa lockdown uplatňoval, mali štatisticky viac mŕtvych, ako po iné roky.

  Toto treba poslať našej vládnej pandemickej komisii a hlavne Mikasovi,ktorý rozhodoval a vydával rôzne pandemické „“špecifiká““ .
  Ponesie raz niekto zodpovednosť za zlé protiľudské rozhodnutia vo svete a aj na Slovensku?

  • Pocuj,tuna sa nejedna o nejake statistiky,samozrejme mam statistiku,kolko ludi zomrelo, v USA,v roku 2018,2019 a 2020,ked 2020 zomrelo daleko menej ludi nez predosle roky a to je po celom svete. Tuna sa jedna o massivne vyvrazdenie planety a absolutneho Otroctva ONI to vytesali tiez do Skaly v Georgii USA (carved in stone) the georgiaguidestones

 14. http://www.nwoo.org/2021/04/19/co-je-v-neporadku-s-testovanim-na-koronu-a-proc/
  Co je v nepořádku s testováním na koronu a proč

  Je dále podezření, že toto testování skrze nosní dutiny (taky mohli přece použít sliny v ústech) může sloužit jako způsob infikování chřipkovými viry, nebo dodáním nanočástic nějakého druhu. Několik teorií na toto téma je uvedeno níže:

  Namísto vaty, Morgelony byly nalezeny na testovacích tyčinkách. Morgelony jsou živí nano-červi, kteří jsou schopni proklouznout až do mozku a odtud nás manipulovat.
  Radioaktivní materiál Technetium (Tc, prvek č. 43) byl nalezen na jiných tyčinkách. Tento kov má průnikové vlastnosti a je schopen ovládat naše myšlení a přímo manipulovat DNA.
  Nanočástice zvané Theragrippery, které mohou jít skrze náš zažívací systém a pružinovou akcí se přichytit na střevní stěnu, odkud doručí látku, kterou v sobě obsahují, což je často očkování.
  Nano-čipy, někdy nazývané „chytrý prach“ (viz obrázek níže), což jsou částice 0.15 x 0.15 mm velké, které mají schopnost určování zeměpisné polohy (GPS). Mohou být na nás nasprejovány a absorbovány, anebo dány do potravy či do pití, dopraveny do těla injekčně, anebo skrze nosní dutiny.

 15. https://www.vaccinedeaths.com/2021-04-19-experimental-covid19-vaccines-cause-mad-cow-disease.html
  Experimental Covid-19 “vaccines” could cause mad cow disease, experts warn
  Experimentálne Covid-19 vakcíny môžu spôsobiť chorobu šialených kráv, varujú experti

 16. https://www.infovojna.sk/article/zapadni-kultura-nenavisti-vci-slovanskym-narodm-ohrozuje-svetovy-mir
  Západní kultura nenávisti vůči slovanským národům ohrožuje světový mír

 17. https://www.infowars.com/posts/vatican-to-host-fauci-chelsea-clinton-vaccine-company-ceos/
  Vatican To Host Fauci, Chelsea Clinton, Vaccine Company CEO’s
  Vatikán bude hostiť Fauciho, Chelsea Clintonovú, Generálnych riaditeľov očkovacích spoločností

  The Vatican is co-hosting a health conference in May that will showcase speeches by Bill and Hillary Clinton’s daughter Chelsea Clinton, vaccine guru Dr. Anthony Fauci, guru Deepak Chopra, and the Pfizer and Moderna chief executive officers who are mass-producing vaccines for the public. Pope Francis has been criticized in the past for straying into leftist politics, and this conference won’t help turn around his image. What exactly is the religious significance of mass vaccination? Regardless, the Fifth International Vatican Conference will be focused on pandemic matters, and how to “Unite To Prevent.”

  The May 6-8 conference, “Exploring the Mind, Body & Soul: A Global Health Care Initiative: How Innovation and Novel Delivery Systems Improve Human Health,”
  Konferencia bude od 6-8 mája, „Skúmanie mysle, tela a duše: Celosvetová iniciatíva zdravotnej starostlivosti: Ako inovácie a nové dodávky systémov zlepšia zdravie človeka,

 18. https://www.infowars.com/posts/china-launches-new-app-allowing-citizens-to-report-others-for-expressing-mistaken-opinions/
  China Launches New App Allowing Citizens to Report Others For Expressing “Mistaken Opinions”
  Čína spúšťa novú aplikáciu ktorá dovoľuje občanom nahlasovať (udávať) druhých keď vyjadria „mylné názory“

  China’s Communist government has launched a new app that encourages citizens to report dissidents for expressing “mistaken opinions” on the Internet.
  Čínska komunistická vláda spustila novú aplikáciu, ktorá povzbudzuje občanov nahladovať disidentov, ktorí vyjadria „mylné názory“ na Internete.

  • Pod týmto článkom ja video o čom je sociálny kreditný systém v Číne, koľko je tam platených udavačov, jeden udavač sa chváli, že prečo by išiel pracovať takto zarobí omnoho viac…

 19. Jednoduchá

  …človek sa dočíta ozaj zaujím.názory, či už od Vlada, Maroša, Jean a ďalš…. a čo sa týka tých udavačov Jean, tak je to ozaj nie práve ,,najšťast.riešenie“, ba čo viac, je to ,,necharakterné“:-(…….takto ,,zarob,, .peniaze sa každému raz ,,spočítajú,,, verím tomu ………

 20. K článku…

  Fú… Musím opraviť to, čo som v predchádzajúcom článku napísal o svojej matke – že sa nechala očkovať „tým najlepším a priamo pánom profesorom“. Jednoducho klamala.

  Dnes – teda druhý deň po tej informácii som jej volal kvôli technickým veciam a konfrontoval ju, že teda kde sa bola očkovať a ako sa ten profesor vlastne volá /zrejme jej TV konfabulácia s tým všadeprítomným vakcinačným zmrdom Krčmérym/.

  Tak to z nej nakoniec vypadlo /lebo kto nie je otrlý, tak lož z neho kinezitologicky odčerpá energiu!/, že nebola nikde, že k nim do domova dôchodcov prišlo vakcinačné komando s nejakým cudzím lekárom, a keďže nikto neprotestoval – tak ich napichali a bolo! Ako králiky proti myxomatóze. Žiadne sranie sa! Dokonca mi nevie povedať ani to, že čím ich očkovali. Na otázku, či má potvrdenie – žiadne, že jej dajú potom. Potom? Po ďalšom a ďalšom očkovaní bohvie čím?! Teda nevie ani meno toho lekára, alebo odkiaľ bol. Aj cudzie sestry. A samozrejme – museli podpísať! Otázka – kde to ku.va je! V karte?! Hovno! A ten sku.vený domov dôchodcov dostal odo mňa včas varovné info – a mienim to ich varovanie dotiahnuť! Aj toho agilného mudrzmrda v bielom plášti!

  Takže – dnes som po X rokoch naozaj kričal na matku do telefónu – 1/ preto – že ma infantilne klamala, 2/ že je v 84 hlúpa ako táčky – jej celoživotná rola obete ju práve teraz dobehla – konečne sa stala obeťou, 3/ že ma nasrala časť rodiny kvôli zadržaniu kľúčových info smerom k nej, a 4/ – že dnes sa cíti akási veľmi unavená – a nemá záujem o tie alternatívne informácie – musela by prebudovať svoje NEvedomie a komfortnú zónu. Iste – ja mám tiež z tohoto celého cyklické stresy už 2 roky. A toto je výsledok. No – stále som v pluse – už len kvôli sebe samému.

  Takže – už nemienim donekonečna naprávať niečo, čo niekto cielene rúca svojou idiociou. Aj tútorstvo má svoj časové ohraničenie. Tento výsledok nie je spôsobený jedinou príčinou zvonku – ten, kto si zlikviduje svoj najvnútornejší ochranný kruh svojich najbližších musí počítať s tým, že nakoniec skončí v pazúroch predátorov. Celý život si nás mamičko tyranizovala – ako obeť nás – no tak nakoniec skončíš ako obeť ICH!

  Ide sa ďalej – treba stále zachraňovať tých, ktorí sa obeťami stať nechcú – teraz ide o zbytok a zdravé jadro národa. A to treba dostať do jednotného ochranného kruhu – bez ohľadu na naše osobné straty. Iná, ako kolektívna ochrana neexituje.

  Debilizácia, izolácia, teror – manipulácia. Ako v Osvienčime – čo bol tiež sociálny experiment.

 21. Jednoduchá

  …Maroš napadlo mi, ak by si na vedenie ,,pritlačil“, oni by Ti mali povedať viac infor.o tom očkovaní, oni to určite vedia…..smutné, ako s tými ľuďmi robia, zneužívajú ich aj v tom, že mnohí v tomto veku sú už ako deti, nie sú schopní sami posúdiť, čo je a čo nie je pre nich dobré….a čo je najhoršie, už sa nevedia ani ,,brániť“……moja mama / 78 roč./ zatiaľ nie je očkov., stále jej hovorím, nech si nič nedáva……či to tak aj zostane, ukáže sa časom, nie všetci súrod.majú rov.názor………

 22. VIDEO: Nútené očkovanie starých ľudí v seniorskom dome v Nemecku
  „Osem z 31 pacientov zomrelo v berlínskom opatrovateľskom dome po tom, čo boli očkovaní proti svojej vôli, ako ukazujú aj video zábery od jedného pracovníka. Podľa advokáta Dr. Reinera Fuellmicha z Korona komisie to vyzerá, že sa stretávame s usmrtením dokonca vraždou. Ľudia umreli do 2-3 týždňov po očkovaní. Jedenásť ďalších utrpelo vážne vedľajšie účinky vakcíny. Podobné správy prichádzajú aj z ostatných krajín: z Nórska, Švédska, Gilbrataru, VB a USA.

  VIDEO: 8-z-31-pacientu-zemreli-v-berlinskem-pecovatelskem-dome-po-nucenem-ockovani

  Prvýkrát máme správu od očitého svedka z berlínskeho opatrovateľského domu týkajúcu sa situácie po očkovaní. Jedná sa o domov dôchodcov AGAPLESION Bethanien Havelgarten v Berlin-Spandau. Počas štyroch týždňov po prvej dávke očkovaní vakcínou Comirnaty od BioNTech / Pfizer, osem z 31 seniorov, ktorí trpeli demenciou, ale boli v dobrej fyzickej kondícii na svoj vek pred očkovaním, zomreli. K prvému úmrtiu došlo iba šesť dní po očkovaní, a päť ostatných zomrelo približne 14 dní po očkovaní. Prvé príznaky ochorenia sa objavili krátko po očkovaní. Podľa dostupných informácií pacienti neboli riadne informovaní o rizikách tejto vakcíny. Jeden z dôvodov je ten, že neboli poskytnuté žiadne detailné informácie o novosti tejto mRNA vakcíny, ktorá bola Európskou úniou iba podmienečne schválená.

  U seniorov sa tiež prejavila zmena správania, boli najmä nekomunikatívni, a odmietali jesť alebo piť. Jedna očkovaná seniorka, ktorá bola predtým na svoj vek vo „skvelej kondícii“ a netrpela žiadnou vážnou chorobou, zomrela už 9. januára 2021, iba šesť dní po očkovaní. Úmrtia u očkovaných seniorov sa stali 15. januára, 16. januára, 19. januára (2 úmrtia), 20. januára, 2. februára a 8. februára 2021. Posledný zosnulý senior bol pôvodne operný spevák, ktorý deň pred očkovaním hral na klavíri. Svedok hovoril, že tento starý pán pravidelne chodieval behať, tancoval, hral a bol inak veľmi dynamický a aktívny. Mal 80 rokov, ale dokázal bežať rýchlejšie ako sestrička, ktorá má 30 rokov.

  Niektorí zo seniorov, ktorých pred očkovaním testovali negatívne, zrazu boli po očkovaní pozitívni. Avšak žiadny zo seniorov nemal typické príznaky COVIDu-19, tj. Príznaky nachladnutia ako kašeľ, zimnica, strata čuchu a chuti, atď.

  24. januára 2021 sa 21 seniorom podala druhá dávka vakcíny Comirnaty. Podľa svedka po tomto očkovaní 11 seniorov vykazovalo trvalé známky extrémnej únavy, čiastočných problémov s dýchaním, čiastočným opuchom, vyrážkou na koži, a žlto-šedého sfarbenie kože. 10. februára 2021 nikto zo seniorov, ktorí dostali druhú dávku vakcíny, nezomrel, ale zdravie niektorých seniorov z tejto skupiny sa naďalej zhoršuje.

  Svedok hovorí, že umieranie po očkovaní bolo iné. Bolo „neľudské“, tvrdí. Starí ľudia, ktorých videl umierať, ťažko dýchali, silno sa triasli, a vyzeralo to, akoby vnútri už zomreli. Pripadalo mu to ako osamotený a márny boj proti smrti, akoby „ľudia vedeli, že ich čas ešte neprišiel, a teda ešte neboli schopní odísť.“

  Advokátka Viviane Fisherová 3. februára 2021 zaslala v mene dvoch novinárov otázku do domova dôchodcov AGAPLESION Bethanien Havelgarten, aby sa vyjadrili k týmto udalostiam, ale ešte nedostala žiadnu odpoveď. Advokát Dr. Fuellmich hovorí, že správanie polície je v rozpore s princípom zákonnosti a nutnosťou sa zaoberať trestnými činmi. Porušenie tohto princípu môže byť odôvodnené ako marenie výkonu spravodlivosti na základe § 258 a StGB.§ Sekcia 160 (I) Trestného poriadku.

  Advokátka Fisherová 8. februára 2021 naviac podala Trestné oznámenie na berlínsku políciu.

  Na otázku možných podobných udalostí v minulosti, ktoré úrady vyšetrovali, polícia večer 9. februára 2021 odpovedala nasledovne: „Berlínska polícia zatiaľ neviedla žiadne vyšetrovanie v súvislosti s úmrtiami, ktoré popisujete. Takéto vyšetrovania sú zahájená vždy, keď lekár pri vydávaní úmrtného listu uvedie neprirodzenou príčinu úmrtia. O dvoch úmrtiach, o ktorých píšete, berlínska polícia nevie. V tomto ohľade neprebehlo žiadne vyšetrovanie a ani nebolo zadržané telo zomrelého. Trestné obvinenia, ktoré ste podali, sú berlínskej polícii dostupné a momentálne sú vyšetrované špeciálnym oddelením kriminálnej polície alebo berlínskou kanceláriou štátneho žalobcu v Berlíne.““

  https://zemavek.sk/video-nutene-ockovanie-starych-ludi-v-seniorskom-dome-v-nemecku/

Pridajte komentár

*