Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Sme v konečnej fáze prechodu k „Veľkému resetu“. Teraz musíme vyhrať, inak prehráme naveky


Print Friendly, PDF & Email

Sme v konečnej fáze prechodu k „Veľkému resetu“. Teraz musíme vyhrať, inak prehráme naveky

(Dr. Vernon Coleman, Daily Expose) Klaus Schwab, ktorý bol anglickou kráľovnou za jeho spiklenecké služby pasovaný za rytiera, sa už teší na finálne pristúpenie k „Veľkému resetu“. Vie, že sa momentálne nachádzajú veľmi blízko k víťazstvu.

Podvodná pandémia covidu vystrašila, demoralizovala a vycvičila naivných a ignorantských ľudí. Tiež spustila masovú chorobnosť a vymieranie na následky covidových vakcín.

Klimatický podvod zasa vytvoril populáciu s falošnou úzkosťou. No a teraz úmyselne vyvolaná hystéria nad ruskou inváziou na Ukrajinu vytvorila masový nedostatok potravín a pohonných hmôt, ktorý povedie k stámiliónom mŕtvych.

Hystéria bola naplánovaná, zorchestrovaná a prevedená tradičnými zloduchmi, teda médiami hlavného prúdu. Dokonca aj verejnoprávne médiá na Západe dávno prestali poskytovať vyvážené správy a stali sa z nich útvary pre šírenie propagandy – popieranie, potláčanie a prekrúcanie pravdy s hrdosťou namiesto hanby.

Príbeh šírený médiami hlavného prúdu je ten, že Putin predstavuje hrozbu pre demokraciu. Ak niekto dokáže nájsť akýkoľvek dôkaz demokracie na Západe, budem poctený, ak mi ho pošle.

Kde je demokracia v Kanade? V Austrálii? Na Novom Zélande? Vo Veľkej Británii? V USA? Na Slovensku? Kdekoľvek?

Sloboda slova zomrela v roku 2020 a odvtedy ju nie je vidieť.

Nemusíte byť naivný ako 5-ročné dieťa, aby ste nevideli, že túto vojnu zorchestroval Západ, ktorý Putina zatlačil do kúta ako na šachovnici.

V posledných rokoch tu boli desiatky vojnových konfliktov, invázií a masakrov, no nikdy predtým tu nebola taká hystéria ako teraz. Nikdy predtým sa politici neoháňali farbami pre vyjadrenie podpory ich preferovanej strane konfliktu.

Nepamätám si, žeby sa establišment nejako znepokojoval, keď Američania a Briti zabíjali milióny detí v Iraku. Tiež si nepamätám, žeby sa médiá príliš sťažovali, keď Západ bombardoval Líbyu.

Dnes firmy jedna za druhou vydávajú vyhlásenia, že stoja zjednotené s ľudom Ukrajiny. Nepamätám si, žeby stáli zjednotené s ľudom iných krajín, ktorý sa ocitol vo vojne.

Sankcie Rusku nespôsobia príliš veľké škody. Sankcie totiž nie sú zamerané proti Rusku – sú zamerané proti nám! Sú súčasťou cesty k Novému svetovému poriadku (NWO).

Museli by ste byť slepí, hlúpi alebo podplatení, aby ste nevideli odvíjajúcu sa zápletku a rýchlo sa približujúce „konečné riešenie“.

Napriek tomu slepota, hlúposť a korupcia sú všadeprítomné.

Napríklad, autority dnes tvrdia, že covid môže viesť k scvrknutiu mozgu. Zaplatení mediálni komentátori ale celé mesiace ignorujú známy fakt, že v skutočnosti covidové vakcíny môžu spôsobiť poškodenie mozgu.

Oficiálny postoj je, že jediný prejav takzvaného „dlhého covidu“ je strata čuchu (prípadne únava). Pričom v skutočnosti je strata čuchu dôsledkom poškodenia čuchového nervu ako výsledok výterov bezcenných PCR testov.

Oficiálna verzia je, že hráč kriketu Shane Warne zomrel na vrodené ochorenie srdca. Žiadny oficiálne akceptovaný mediálny komentátor nikdy ani len nenaznačil, že úmrtie môže mať súvis s jeho očkovaním proti Covid-19. A nikto z médií hlavného prúdu nespochybnil záver, že ďalší super-zdravý profesionálny športovec náhle ochorel na smrteľné, predtým nediagnostikované ochorenie srdca.

Každý pro-vaxer, ktorý sa ani len na chvíľku nezamyslí nad tým, že hráč kriketu Warne mohol byť zabitý vakcínou, je idiot. Každému lekárovi, ktorý sa nezamyslí nad tým, koľko ľudí zabíjajú vakcíny, by mal byť odobratý lekársky diplom pre jeho zjavnú sprostosť.

Kanadská provincia Quebec bude svojich najinteligentnejších (neočkovaných) občanov zdaňovať špeciálnou covidovou zdravotnou daňou.

13% obyvateľov Quebecu, ktorí boli natoľko múdri, že odmietli toxickú vakcínu, budú teraz musieť platiť extra dane. A to kvôli úhrade zvýšených zdravotníckych výdavkov na starostlivosť o tých menej inteligentných a zle informovaných obyvateľov, ktorí podľahli tlaku a nechali sa otráviť.

Premiér Quebecu, Francois Legault, priznal, že prostoduchí ľudkovia, ktorí sa dali zaočkovať, urobili istú obetu, a preto sú im ostatní teraz za to niečo dlžní. Aspoň teda priznal, že jedovatá experimentálna vakcína bola „obeta“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Všade navôkol, kam sa pozriete, môžete vidieť, že spiklenci uťahujú skrutky.

Ceny akcií všade vo svete padajú, pretože ceny ropy a plynu stúpajú. Každý, kto dúfa v dôchodok z druhého piliera, bude týmto ovplyvnený.

Štátni zamestnanci, ktorí si myslia, že ich príjmy sú v bezpečí, budú tiež tratiť, nakoľko štáty sú zadlžené a budú hľadať spôsoby na úsporu peňazí.

Neinformovaní občania sa všade na svete poddávajú mediálnym útokom a požiadavkám, že ruská ropa a plyn musia byť zakázané. Zaujímalo by ma, koľkí z tých, čo sa sťažovali, že firma Shell nakúpila ropu od Rusov, sa budú sťažovať, keď nebude benzínu do ich auta alebo plynu na ich kúrenie?

Média hrdo hlásia, že motoristi budú menej jazdiť a robiť kratšie cesty. To je skvelé, pokiaľ vám nebude vadiť chodiť pešo alebo na bicykli 15 km tam a späť do obchodov. Ľudia na vidieku postihne tisíc rôznych, starostlivo naplánovaných spôsobov smrti. Starí a nevládni budú uväznení vo svojich domovoch. Všetko je to samozrejme súčasťou plánu!

V Škótsku bude čoskoro legálne pre deti vo veku povinnej školskej dochádzky zmeniť pohlavie kedykoľvek si zmyslia, bez medicínskej diagnózy. Chlapci sa zmenia na dievčatá každý štvrtok, aby mohli používať dievčenské šatne na telesnú výchovu. A v piatky sa zmenia späť na chlapcov, aby mohli hrať futbal a vyhli sa prírodovedným hodinám.

Už začínajú hovoriť o striktnejšej kontrole internetu. Pokiaľ ide o mňa, kontrola internetu už nemôže byť striktnejšia. Zakázali ma na každej sociálnej sieti, o akej som kedy počul. Ako dlho potrvá, kým webové stránky nadobro zmiznú? Budem prekvapený, ak stále budeme existovať aj o 6 mesiacov.

Väčšina veľkých investičných firiem (hlavne vo Veľkej Británii) chcú zakázať dovoz ruskej ropy a plynu, aby sa zapáčili globálnemu klimatickému kultu, ktorý získal väčšiu moc a vplyv, než by zodpovedalo jeho početnosti. Nedostatok ropy spôsobí, že farmári, medzi inými vecami, si nebudú môcť dovoliť kúpiť hnojivá. Dostupnosť potravín skolabuje.

Vedecký výskum ukázal, že vzdelávací systém vo Veľkej Británii (a podobné to bude aj u nás) bol starostlivo, systematicky a úmyselne ničený počas posledných niekoľkých dekád. Približne polovica dospelých má vedomosti na úrovni žiaka základnej školy.

Len jeden z piatich ľudí vo Veľkej Británii je funkčne vzdelaný. Táto ignorancia znamená, že ľudia sa nechajú ľahko oklamať dezinformáciami šírenými médiami a vládou.

Vlády a médiá huckajú a pripravujú ľudí na dlhú vojnu. Bolo nám povedané, že táto vojna môže trvať aj desať rokov, či ešte dlhšie. Ako to len ten Orwell mohol vedieť?

Spiklenci podporujú v ľuďoch nenávisť a všade na svete démonizujú tých, ktorí chcú mier.

Pripomína mi to jednu televíznu reláciu s názvom „Cena je tak akurát“. Pred začiatkom každej šou moderátor vždy vyburcoval dav. Presne to sa deje aj teraz: „Fúúúj a hanba, ak vidíte niekde Rusov.“

Ceny palív a potravín vzrastú a budú menej dostupné. Inflácia vystúpi do nových výšin. Výsledkom bude chudoba a smrť. Inflácia zničí tých, ktorí majú nejaké úspory. Zvyšujúce sa úrokové miery zničia tých, ktorí majú hypotéky s nezafixovanou sadzbou.

Stovky miliónov ľudí v Afrike umrú hladom, no protestujúci z hnutia Black Lives Matter (Na životoch čiernych záleží) budú príliš zaneprázdnení búraním sôch, než aby si to všimli.

Spiklenci vedia, že Čína posledné mesiace hromadí zásoby potravín a nerastných surovín. Číňanov nezaujíma nezmysel „globálneho otepľovania“. Práve budujú nové uhoľné elektrárne a rodinám povolili mať až 3 deti namiesto jedného, ako tomu bolo doposiaľ.

Čína a Rusko sú partneri. Spiklenci vedia, že ak sa Číňania a Rusi nezúčastnia ich „Veľkého resetu“, tak Západ sa scvrkne osamotený a stane sa slabým a zraniteľným. Preto teraz budú to množstvo nenávisti, strachu a hnevu voči Rusku (a Číne) rozdúchavať ešte viac.

Vojna je samozrejme dostatočne reálna, no zneužíva sa (a bola pravdepodobne úmyselne vyvolaná) spiklencami a diabolskými miliardármi, ktorých plán na prevzatie sveta síce môže vyznievať ako fikcia z filmu Jamesa Bonda, no je nadmieru reálny.

Sme vo finálnych fázach prechodu k „Veľkému resetu“. Musíme teraz vyhrať, inak prehráme naveky.

A na to, aby sme vyhrali, musíme každému koho poznáme alebo stretneme vysvetliť, čo sa práve deje a prečo sa to deje.

Máme čas len do konca roka 2022. Ak budeme mať šťastie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Niekedy reset nepomôže. Keď máte vadný systém, môžete resetovať koľko chcete, počítač sa nenaštartuje… existujú beta verzie systémov, ktoré nie sú vyladené…majú kopec chýb. Proste, niektoré systémy nefungujú.
  Možno sa naštartujú, chvíľu ako tak zápasia o život, obrazovka bliká, a potom to celé spadne… a treba to preinštalovať…
  Viem, že nehovoríme o počítači, ale ako paralela je to dobré, nie?
  Zabafka graduje…

  Ani Indiáni v Amerike nevyhrali svoj boj. Vyhrala skorumovaná, chamtivá, sebecká, bezohľadná civilizácia bielych kolonizátorov. Taký tam aj vznikol štát, tak tam teraz ľudia žijú. Tí Indiáni zomreli slobodní. Zomeli v boji za slobodu a svoj spôsob života. To, že prehrali boj neznamená, že ich civilizácia bola horšia. Chvíľu potrvá, kým skolabuje táto nová. Tá ich by ešte fungovala, keby sa do nich bik nemontoval.
  Uvidíme, ako dlho vydrží tento experimentálny reset.

 2. Som veľmi vďačná Portál Bádateľovi, že nás pravidelne informuje…áno, tá prognóza je veľmi hrozivá, no ešte nie je koniec, ani nemusí byť a verím, že ani nebude taký, ako ho ,,elita“ naplánovala…v období koronocirkusu sa demoralizovalo mnoho ľudí, ,,vďaka“ napät.situácii ,,urobili“ z Putina strašiaka, no ja stále verím, že náš život sa ,,upraví“….iste nebude ako predtým, no nebude ani podľa hroziv.scenárov…verím tomu, že nájdeme tú správnu cestu – aspoň tí, kt.budú chcieť a vydáme sa práve na ňu…vďaka nej a ,,Svetlu“, kt. nám bude na nej svietiť budeme žiť svoj život najlepšie, ako sa len dá….

  • Alenska nedavno uverejnily nasledky vaccin ( az 1291)a to priamo z FDA,lebo im to nariadil sudca,dufame ze sa viac ludi prebudi,hlavne ti co uz su odsudeni na smrt,ale nevedia kedy pride,maximalna dlzka zivota, vaxovanych nemoze presiahnut 10 rokov,vacsina zomrie do 2025,janko

 3. Niečo k téme, lebo ako už bolo povedané, všetko sa pripravuje:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/deutsche-telekom-vytvori-pro-who-globalni-aplikaci-pro-overovani-vakciny-covid-19/ & https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/spolecnost-moderna-planuje-vakciny-proti-15-patogenum-s-budoucim-epidemickym-potencialem/ & https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/ockovaci-pasy-pripravuji-pudu-pro-system-digitalni-identity-varuje-corbishley/ + WHO dohovor o odovzdaní vlády nevoleným hajzlom v čase „pandémie“ !!!
  Môžu sa však snažiť ako chcú, kto čítal Apokalypsu podľa sv. Jána a pozná posolstvá Ježiša a sv. Márie dobre vie, že nakoniec prehrajú!
  Otázkou však je, koľkých stiahnu so sebou do pekla a koľkých sa nám podarí prebudiť a zachrániť ! Začal čím ďalej tým viditeľnejší boj o ľudské duše !!!

  • Marek Košice

   XXL, tvoje bliakanie o posolstvách Ježiša ľahko vyvrátim………… Stačí, ak mi napíšeš ako vyzerá to PEKLO po smrti tela. Do toho…..
   Len pre zaujímavosť, nie som ateista. Ale ani prívrženec žiadneho náboženstva.

   • Jaroslav Vladimirovic

    Ja mam nekolkkrTe zazitky klinicke smrti, mimo telo
    Take navstev kolem Jen 1. NEBE TPAKU TEDA ASI SUPERPEKLS CERNE DIRY OFKUF JIZ NENI UNIKU Z VDVNRHO TYRANI TEVH NRJHORDIVJ PERVERTU. staci yrochu. Mam za sebou roky studio stovnavzcich …atd atd

    Vysvetli slepemu jsk malovat v barvach. Hluchemu rozdilech v tononzch, Hz barveni atd…

    Stupne 1. Peklo Hajty az kolem 7. Nebe tsm kde sidli Buh.
    Zeme je asi v 4. NEBI.
    DOVEDETE SI TU HRUZU ZIT V 2. NEBI ASI v SATANISTICKE CIVILIZACi
    Oni se ndmohoi jiz reprofukovag Proto musi svest lifdtvo k zztrsceni treba pres vakvinsce kdyz adi fodtanrte ztNF a Satanidtivke oscillate
    Vis jal jr to kdyx te po 40 hofinovem Coms nataz Mali synove volali do tela xibota a Tobe se jiz vubrec jiz nrchce
    Paknd nsvstivil zdravotni personal a rika. Mydleli jsmr. Ze jdme td jix xyrstili. 2.5 minuty zastavene srdcr
    Naraz je vse v zivote prehodnoceno a mivam zazracne vize snad sny. ,

    Lekari sr fivi ja Jen xiji a finguji. Ano Buh CHCE Nas asi pro dslsi plany ,,,
    Naucil jsem se co nejvice plait Bozi vedeni

    .
    Zneb ji poxnavate siperzsri a zBrsnu 7. Nebe

    .

    • Jaroslava SVETLIKOVÁ

     Veľmi jednoducho a stručne napísané tie myšlienky…Máte pravdu , že ten kto nevidí, alebo nepočuje, a kto nič necíti tak neprecíti realitu ani rôznych dimenzií.. Ale sú tu možnosti , že aj moja duša je ďalej, aby videla so zatvorenými očami, aby som počula bez slova pochod „myšlienky“ …Aby som vnímala a preciťovala „energie“..
     A to je stopa, ktorú tu zanechá každá jedna bytosť…

     • Marek Košice

      Jaroslava, a „tie stopy, ktoré tu zanechali všetky bytosti“…. čo je výsledkom? Nastupujúce NWO a otroctvo, aké tu ešte nebolo. WAAAAUUUU…. 😀

    • Jednoduchá odpověď, klinická smrt jak to nazývají doktoři, není smrt, je to jen a pouze stav kdy nemocný je mimo realitu, až to přijde tak už vás nikdo nevzbudí, jednoduše už nastartovat nebude možné. Jinak lidé věří v boha, peklo, nebe, lidé věří právě jen proto že se bojí smrti.

     • Tak podľa teba duša človeka a život na zemi vznikli bublaním proteínových roztokov vprvotnom oceáne? A ten oceán vznikol asi tiež nejakým bublaním. A zmr´tvychvstanie Ježiša Krista, ktorý sa zjavil tisícom ľudí, asi vymysleli tí, čo ho videli na vlastné oči a dotkli sa jeho rán po klincoch z ukrižovania, asi zo strachu pred smrťou… Asi človek keď je ešte v tele matky sa už bojí, že zomrie. Veď práve!

     • Věřit je dobré, ale vědět je lepší.

 4. Mám veľmi rada tuto stránku, síce autora osobne nepoznam, ale týmto chcem vyjadrit od srdca úprimnú vdaku, za všetky riadky, ktoré pre nás píšete. Takto sa necítim v týchto názoroch sama, pretože vďaka tejto stránke viem, že nás nie je malo, alebo nie menej ako tých, ktorí uverili všetkým tým neuveriteľným klamstvam, ktoré šíria politici a novinári. V posledných dvoch rokoch som rozpoznala pravých kamarátov, v tejto situácii sa mnohí ukázali v pravom svetle. A nie je pravda, že sa svet rozdeľuje, práve naopak, spájajú sa tí správni ľudia.

  Verím, že pravda, dobro a láska vyhrá. Po každej búrke vyjde slniečko.

  • Marek Košice

   Tvoju poslednú vetu poopravím : Po každej potope sveta (alebo jeho časti) vyjde slniečko…. 😀 😀 😀 …. Aj vtedy vyhralo dobro a láska? Po usmrtení miliónov a miliónov (desiatok? Stovák) potopami, ktoré boli najmenej dve/tri (a zasiahli aj Košice)? Jedine žeby dobro a láska nehľadeli na usmrcovanie ľudí ako na niečo zlé. A to je potom dobro a láska NA OBRAZ SATANA 😉

 5. všetko bude fajn. nehumanoidné bytosti už na jemnohmotných úrovniach opustili oblasti Zeme a na fyzickej odídu tiež.
  našou úlohou je zachovať si sebadôveru – mnohí ju ešte len potrebujú získať – ale preto sa to takto všetko deje. pretože mnohí sa ešte len potrebujú prebudiť. všetci tí, ktorí sa prebudiť majú – a niektorí proste potrebujú viac času. a tí, čo už chápu – viac alebo menej – by nemali mať medzi sebou rozbroje. len keď budeme jednotní, môžeme procesy urýchliť a dať im optimálny priebeh. už sa to mohlo celé viditeľne prevrátiť, keby sme boli dostatočne uvedomelí v tomto. sebazmocnenie – to je dôležité. dôvera vo vlastnú moc. my sme tí, na ktorých sme čakali – okrídlená veta – a pravdivá. my máme moc a schopnosti. keď to nedokážeme teraz, ako chceme potom vytvoriť svetlú budúcnosť, resp. prítomnosť. my sme bohovia na Zemi, bohovia v akcii. samozrejme, že je k tomu potrebnej trochu vnútornej práce na sebe. -:)))

  • Marek Košice

   blablabla 😀 😀 😀 😀 ……..Ďalšia žena (Linde) zaparazitovaná ezoterikou… Povdz že mi, Linde…. KDE SÚ TIE INDIGOVÉ A DIAMANTOVÉ DETI, KTORÉ MALI ZMENIŤ SVET K LEPŠIEMU??? Ja ti poviem kde sú….. Dávajú nenávistné komentáre proti Rusku, túžia žiť v USA (alebo aspoň na západe od Slovenska, PRINAJMENŠOM v Bratislave ak sú z východu a stredu Slovenska), prejavujú menej znakov pohlavia (žena/muž) než v minulosti, pronárodných politikov považujú za fašistov a nacistov, a väčšina z tých „indigových“ a „diamantových“ detí sú VAXNUTÉ……….
   😀 😀 😀 😀 😀 😀

  • Marek Košice

   Linde, keby ti vo vojne pred očami zabili manžela a dieťa (keď máš), tiež by si písala to čo píšeš? Lebo miliónom ľudí sa to v minulosti stalo… A desaťtisícom ak nie stotisícom (že to videli na vlastné oči) sa to stalo za posledné roky na tejto našej Zemi…
   To je tá „dobrotivá, láskavá EXISTENCIA“?
   Krásne svieti slniečko, vonku vštetko kvitne (píšem napríklad o mesiaci máj), vonia, a…mačka práve pochrúmala živú myš… a tiger napadol zebru, bol to 20 minútový boj o to „kto z koho“, boj plný utrpenia pre zebru (lebo tiger ju kusal, odkusával časti mäsa počas boja), trochu aj pre tigra (dostal pár kopancov od zebry, možno mu zlomila rebro)… Náš milujúci Stvoriteľ to vymyslel perfektne….že? … Dieťa narodené v nejakej fakt nevýhodnej oblasti v Afrike (je ich až príliš veľa) sa narodilo už s vrodenými problémami (zlá výživa matky, dehydratácia matky), a pravdepodobne do roka umrie na slabú výživu a nedostatok vody…….KRÁSA, SLÁVA NÁŠMU STVORITEĽOVI………
   SÚ LEN DVE MOŽNOSTI :
   1. Náš Stvoriteľ ABSOLÚTNE NERIEŠI ČO SA NA ZEMI DEJE, JE MU TO ÚPLNE JEDNO (zabudnite na situáciu typu „Veľmi ma mrzí čo sa na Zemi deje, ale nemôžem zasiahnuť …. STVORITEĽA NIČ NEMôŽE MRZIEŤ, TO NIE JE ČLOVEK ANI ZVIERA, NEMÁ „PSYCHIKU“), RESP. ANI NEVIDÍ ČO SA NA ZEMI DEJE (A ANI VIDIEŤ NECHCE, LEBO KEBY CHCEL, TAK BY VIDEL)
   2. Náš Stvoriteľ VIDÍ ČO SA NA ZEMI DEJE, JE MU TO ÚPLNE JEDNO, A MOŽNO MU TO DOKONCA VYHOVUJE …. Je to SATANOBOH.

   Ľudia, nalejme si čistého vína……. Zoberte si králikov v králikárni……. Môže ich chovať (celé generácie) ako dobrý človek, tak masový vrah ľudí. V každom prípade aj ten dobrý človek ich…ZABIJE….aj ten dobrý človek im NEDÁ DENNÉ SVETLO a dostatočný výbeh…… Ten (k ľuďom) dobrý človek NIE JE dobrý ku králikom.

   No a my sme tie králiky…. A je choré na hlavu toho čo nám umožnil množiť sa (chovateľ) ospevovať. Navyše králiky v králikárni nemajú žiadnu povinnosť. My ak chceme prežiť, musíme makať. Navyše všade okolo nás sú samé klamstvá z médií, v školských osnovách, v mainstream knihách, atď……

   NEVIDÍTE TIE ODRBY NA NÁS OD STVORITEĽA??? Vytvoril vizuálne, zvukovo a čuchovo krásnu prírodu……..ABY NÁS ODRBAL, ŽE „VEĎ STVORITEĽ JE SUPER, POZRI, AKÝ ZMYSEL MÁ PRE KRÁSU, ON NEMôŽE BYŤ ZLÝ“……..
   Ak v utrpieniach zomrú prinajmenšom desiatky miliónov ľudí na vakcíny, bude to akože prejav božej dobroty???
   Prečo Boh stvoril svet tak, že ľudia a ostatné živočíchy sú závislé od vody a potravy, a bez toho trpia všemožnými spôsobmi (bolesti, totálna strata energie, zahmlená myseľ, paralýza, smrť z blúznenia…)???
   PRETOŽE NÁS STVORIL SATAN, KTORÝ SA NAŽERIE TÝCH ENERGIÍ Z NEGATÍVNYCH EMÓCIÍ, KTORÉ ČLOVEK/ŽIVOČÍCH ZO SEBA UVOĽňUJE KEĎ TRPÍ (hladom, smädom, týraním/mučením fyzickým či psychickým, chladom, veľkou chudobou/nedostatkom, depriváciou spánku a rôznou inou depriváciou, atď, atp….)

   UŽ KONEČNE OTVORTE OČI, POONDIATÍ EZOTERICI……OKLAMALI VÁS.

   • Marek, si neuveriteľne hlúpy a je mi Ťa ľúto. Ani diskutovať sa s Tebou neoplatí, nepotrebuješ počuť Pravdu, zúfalo potrebuješ potvrdenie tých lží, ktorým si uveril a veríš. Pravdu by si nevidel ani keby stála pred Tebou a fackala Ťa po tvári.

    • Marek Košice

     Marcianus : Napíš, ako sa moja hlúposť prejavuje. To že ma označíš za neuveriteľne hlúpeho nie je žiaden dôkaz, pokiaľ neuvedieš príklad.
     Opak bude pravdou – neuveriteľne hlúpy si TY. Pretože podľa tvojej reakcie na môj príspevok patríš k tým, ktorí MECHANICKY/EMOCIONÁLNE VERIA V DOBROTIVÉHO LÁSKAVÉHO BOHA, a sú tak vymletí (a hlúpi), že v neho veria, aj keď svoju dobrotivosť a láskavosť ABSOLÚTNE NIJAK NEPREJAVUJE.
     Dokonca aj vzťahové veci („láska“ medzi partnermi, sexualita) NIE SÚ DARY OD DOBROTIVÉHO BOHA, ale je to „léčka“/“pasca“ na to, aby ste tomu SatanoBohu naplodili ďalšiu potravu…. A aby sa vám do toho chcelo (a aby dieťa prežilo, a teda mohlo napájať negatívnymi emóciami a otroctvom stvoriteľa menom „SatanoBoh“), tak vytvoril sexuálne chúťky a citové väzby.
     VYJ*BEŠ S NÍM LEN VTEDY, KEĎ SI SEX UŽÍVAŤ BUDEŠ, ALE NESTANEŠ SA OTROKOM ORGAZMU A NESPLODÍŠ PRE NEHO X DETÍ.
     🙂

     • Marek Košice

      *a nestaneš sa otrokom ženskej pýchy v zmysle, že sa ponížiš tým, že budeš mať sex so ženou, ktorá je namyslená/pyšná. Aká je namyslená/pyšná? Taká, ktorá automaticky požaduje, aby muž mal viac „plusov“ NEŽ ONA SAMA….. Ona len vystrčí dierky a umožní sex…..Ak chceš aby to bolo pravidlene, musíš si to zaslúžiť, prejsť rôznymi jej „testmi“ (žena testuje nonstop, na rozdiel od muža), prechádzať nimi priebežne…A ZA TO SI S ŇOU MôŽEŠ PRAVIDLENE UŽÍVAŤ, A ONA SI TO UŽIJE EŠTE VIAC!!!! Takže v skutočnosti si musíš ZASLÚŽIŤ to, aby si mal dovolené ROBIŤ JEJ DOBRE…. Musíš si to zaslúžiť, a za to ona zažije multiorgazmy (celotelové), ty len orgazmický kŕč podbruška na 8 sekúnd….. Musíš X krát stopnúť svoju ejakuláciu lebo žene treba viac času….MUSÍŠ SA JEJ TAKTO PODVOĽOVAŤ…………SLÚŽIŠ JEJ……………Ten SatanoBoh stvoril ženu tak, aby keď ju muž chce plne uspokojiť (po každej stránke), TAK JEJ MUSÍ SLÚŽIŤ. Ale muž je od prírody DOMINANTNÝ A NECHCE SLÚŽIŤ….. Chce ženu milovať, ALE NIE BYŤ VYUŽÍVANÝ A SLÚŽIŤ. Lenže ten zlomyseľný SATANOBOH ženu vytvoril tak, aby túžila na jednej strane po SCHOPNOM, DOMINANTNOM, SPOLOČENSKOM A ZABEZPEČNOM PARTNEROVI, ale na druhej strane ABY ŽENE SLÚŽIL…….. Aby ju v posteli vyt*tkal ako k*rvičku, ale mimo postele aby bol jej služobník…..NAVARÍ MU, UPRACE, ALE ON JEJ ZA TO KÚPI AUTO A KOŽUCH….. A perlička na záver : Žena tvrdí mužovi, že „JE TO NORMÁLNE ŽE DO MŇA DÁVAŠ PENIAZE CELÉ ROKY, LEBO JA SOM TI PRIVIEDLA NA SVET DIEŤA…SOM MATKOU TVOJHO DIEŤAŤA/TVOJICH DETÍ…………“……….Lenže keby s ňou muž dieťa/deti nechcel, OPUSTILA BY HO MIHNUTÍM OKA!!!……………ŽENA VŽDY (!!!) SPLODÍ DIEŤA PRE SEBA A PARTNERA, ALE V PRVOM RADE PRE SEBA. Takže reči typu „SPLODILA SOM TI DIEŤA, DOTUJ MA Z TOHO DôVODU NEJAKÝM SPôSOBOM“ (nebavíme sa o výživnom) JE PODVOD. ONA HO SPLODILA PRE SEBA, A KEBY SI JEJ HO NEDAL, ODVRHLA BY ŤA AKO POKAZENÝ JOGURT – HODILA DO KOŠA.
      To sú ženy. ALE ONY ZA TO NEMôŽU. Stvoril ich tak SatanoBoh. Týka sa to drvivej väčšiny, ale nie úplne každej.

     • Marek, diskutujem s človekom, od ktorého sa môžem niečo naučiť. Asi máš veľmi ťažký život, asi Ťa odvrhla nejaká žena, lebo si bol ukrutne sebecký. Už na mňa nemusíš reagovať, zostaň naďalej vo svojej lži a rochni sa v nej ako prasiatko v bahne. Sám si si zvolil túto cestu. Sám po nej budeš kráčať.

     • Marek Košice

      Marcianus : Áno, diskutovať chceš len s človekom, od ktorého sa môžeš NAUČIŤ AKO ODRBÁVAŤ SÁM SEBOU formou „zakrytia si očí a uší“, aby si si mohol aj naďalej nahovárať, že tento svet je plný božej lásky k nám stvoreniam….. Aj keď to vôbec nie je pravda.

   • Keď píšeš tak overuj,polyhistor 😂😃😁! Zebra žije v Afrike a tiger v Ázii, ako ju môže zožrať?

    • Marek Košice

     To bol príklad, ty idiot. A ako ju môže zožrať? Tak, ako ty môžeš zožrať banán, aj keď nerastie na Slovensku. Si tragéd, keď ma chceš zdiskreditovať na základe tejto veci, akoby som písal článok o tigrovi či zebre.

   • Redakcia vymažte sexuãlneho predátora Mareka z Košíc, tie blbosti ,čo vypotí nemajú ani hlavu, ani pätu! Zasmraďuje celú diskusiu, ľudia vo veľkom z tejto stránky odchádzajú, čítam názory na telegrame.

    • Tiez discusia bola o niecom inom,daleko dolezitejsom,nez o zebrach,alebo satanistickom bohovi,atd. mozno bude v buducnosti aj o tom a v tom si marek pride na svoje a bude sa odbavovat

 6. Dvaja satanisti na obrázku

 7. To je v prdeli ked vidím kam to všetko smeruje

 8. Prdel je priestor kde sa toho vmestí neskutočné množstvo … … …

 9. mariankosmac

  ,,Máme čas len do konca roka 2022″ Možno už ani to nie – chystané zavedenie zdravotného fašizmu, ktorý chce diktovať povinné zdravotné úkony, ak sa tak who rozhodne aj bez rešpektovania národných ústav aj vášho súhlasu =robiť s vaším telom čo sa im zachce…

  ALARM! WHO CHYSTÁ DVA EXTRÉMNĚ NEBEZPEČNÉ ČLÁNKY PRO NAŠE SVOBODY. NESOUHLAS ZASLANÝ WHO MUSÍ BÝT DO 15.4.!

  https://cz24.news/alarm-who-chysta-dva-extremne-nebezpecne-clanky-pro-nase-svobody-nesouhlas-zaslany-who-musi-byt-do-15-4/

  • Marek Košice

   Na druhej strane si ale zober, že……….
   1. Mali sa stavať „záchytné tábory“ & „koncentráky“ pre neočkovaných (aj podľa mainstreamu)….. KDE SÚ? Alebo sa čaká na „covid-22“ či „covid-23“, a bude to aktuálne až potom? Uvidíme…
   2. Mainstream médiá pred vyše rokom ukazovali, že sa cvičia psy, ktoré vedia vyčuchať človeka s covidom, čo by bola zámenia dať ho do karantény. Kde sú tie psy???
   3. Neočkovaní mali platiť veľké pokuty za odmietanie očkovať sa. Celosvetovo. V súčasnosti sa to ale týka len pár málo krajín, a nenapadá mi názov žiadnej z nich (akurát kanadská provincia QUEBEC z článku, tam ale ide o tú „zvýšenú daň“ pre zdravotníctvo zo strany neočkovaných)
   4. Ľudia nosiaci rúška/respirátory sa do roka od ich pravidelného nosenia (prešli roky dva) mali vo vysokom percente dostať ťažké pľúcne choroby, a v jednocifernom percente (tí slabší) umierať. NIČ Z TOHO SA NENAPLNILO, samozrejme rúška a respirátory škodia, ale nie až natoľko.
   5. „Nosné špáračky“ mali byť brutálne nebezpečné, mali vo veľkom nakaziť ľudí nejakou pliagou, ktorú by zvalili médiá na „covid“…….. Nič také som nespozoroval, deje sa to totiž len v mizivom percente…
   6. Vakcíny „proti covid“ mali zabiť ak nie každého vaxnutého, tak každého druhého. Prešlo nejakých 13-14 mesiacov od začiatku hromadnej vakcinácii „proti covid“, a, zas sa budem opakovať v prípade mojej mamky (ktorá je tak isto ako celá naša rodina NEVAKCINOVANÁ), moja mamka, ktorá má kopu známych a aj dosť kamarátok/kolegýň/kolegov, k tomu vo firme kde pracuje robí okolo 100 zamestnancov. Podstatná väčšina z nich sú vaxnutí. Nikto nezomrel. Žiadna jej kamarátka/kamoš/známi…. neskončili v nemocnici (ak, tak na deň, jeden kolega).

   Neviem čo si mám o tom myslieť. AKOBY KLAMALI OBE STRANY…….. Aj mainstream, aj „alternatíva“…… Mainstram v zmysle, že vakcíny majú ochraňovať pred covidom, „alternatíva“ v zmysle, že vakcíny zabijú stámilióny až miliardy (aby ostalo 500miliónov až 1 miliarda populácie) ľudí. Prešlo 14 mesiacov a prakticky nič, na následky vakcín zomrelo menej než 1% ľudí, a to drvivou väčšinou ľudia starí, ktorí by aj bez vakcíny zomreli do 1-2 rokov.

   Môžete namietnuť, že „ešte prešlo málo času, vakcíny budú skutočne zabíjať až o rok, dva, tri…). MôŽE TO TAK BYŤ. Ale ja som už naučený, že sa nedá ničomu veriť.

   SATANISTICKÁ „EZOTERIKA“ (spolu so satanistickými náboženstvami samozrejme, ale tie toto nerozoberajú) TREPALA DESIATKY ROKOV BLUDY TYPU : INDIGOVÉ DETI, DIAMANTOVÉ DETI, DECEMBER 2012 – aha, nevyšlo… tak MAREC 2013…. DO LETA 20013 tu bude 5D, tí čo sú na úrovni 3D sa „vyparia“, a tí čo sú na úrovni 5D tu budú šťastne žiť… atď, atp…… TRUMP AKO SPASITEĽ SVETA…………..ATĎ, ATP…….PUTIN AKO SPASITEĽ SVETA, ATĎ, ATP………VŠETKO PODVOD, PODVOD, PODVOD!!!

   • mariankosmac

    Osobne mi tiež pripadá že sa ZATIAĽ nič nedeje. Vidím jedine to zdražovanie. Ale ja som len posraný slovák, čo ja viem o dianí vo svete. Trpezlivosť ruže prináša tak asi treba ešte počkať a až potom to možno uvidíme, čo z toho čo sa popísalo sa vyplní. Inak tie psy čo vyčuchajú kovid ak si dobre spomínam majú a cvičia v rusku, tak sa k nám asi nedostanú, lebo protiruské sankcie 😀

    • Marek Košice

     „Ale ja som len posraný slovák, čo ja viem o dianí vo svete.“ ….. a nemali to byť práve SLOVÁCI, na ktorých sa robili pokusy??? Nepísalo sa X krát, že Slovensko má byť pokusným králikom pre špajlovačky a vakcíny? Keď sa nič nedeje u nás, nedeje sa ani inde, veď presa my sme mali byť najviac postihnutí genocídou… Ako píšeš, zatiaľ. Ale to „zatiaľ“ trvá nejak dlho…

   • Kto nevidí/nechce vidieť veci/udalosti v širších súvislostiach… nevidí nič… A Ty si presne tento prípad 🙂 Mimochodom… dnes nechcieť vidieť už zjavné poškodenia vakcinovanych ľudí /samozrejme nie všetkých/ … už môže len ignorant… Dnes je absolútne bežné, že sami lekári to priznávajú … a to ešte stále neubehlo relevantne obdobie… Krátkodobé vedľajšie účinky … do 1-2 rokov, strednodobé do 5 rokov a dlhodobé 10 rokov…

 10. Jaroslav Vlad

  Ja mam nekolikere Te zazitky klinicke smrti, mimo telo zazitky z mimo galakticke super existence
  Take navstev kolem Jen 1. NEBE jen pobliz ve snad virtual projekci
  Take videni TEDA ASI SUPERPEKLa neco jsko tlaku ,,,CERNE DIRY dkud JIZ NENI UNIKU to je 1.NEBE teroru tyrani Superdablu a jejich Andelu kteri maji existenci terroristu ,,, hruz Z VDVNRHO TYRANI TEcH NReHORDfsich PERVERTU. staci ,,,rochu.
  Mam za sebou roky studio stovnavzcich …atd atd

  Vysvetli slepemu jsk malovat v barvach. Hluchemu rozdilech v toninach, Hz zabarveni atd…

  Stupne 1. Peklo Hajty vevnych az kolem 7. Nebe tsm kde sidli Buh.
  Zeme je asi v 4. NEBI.
  DOVEDETE SI TU HRUZU ZIT na ,, planet 2. NEBI ASI v SATANISTICKE CIVILIZACi
  Oni se nemohoiu iz reprodukovt Proto musi svest lidstvo nestastniku k zatrzeni mezi sebe treba pres nyni vakcinaci znameni selmy kdyz fodtate z nsp a Satanidticke oscillace jsk to snad vnimam
  Vis jal je to kdyx te po 40 hodinovem Coma nataz moji mali synove volali mne do tela zivota a Tobe se jiz vubrec jiz nechce zpet od pritomnosti Boxi zpet jiz Jen za Zlatou Branou
  Pak d navstivil zdravotni personal a rika. Mysleli jsme. Ze jdme te ztratili,,, jiz byl . temer 2.5 minuty se zastavene srdce
  Naraz je vse v zivote prehodnoceno a mivam zazracne vize snad sny. Ktere se plni ,

  Lekari se divi jak Jen jeste ziji a funguji.
  Vytecny hyenusmus band kolem policajtu Ptc 114 a band najmutych BcBSA pod vedenim snad society psychopatu nebezpecnych pro CS kominity .

  ,,Prezidentu Petricku cinu presto ze znali me 3 a 22 male chlapce
  Ano Buh CHCE a Nas ma asi pro dslsi plany ,,,
  Naucil jsem se co nejvice dbat na Bozi vedeni
  Mam asi prislib, ze preziji VSECHNY KTERI NAS TAK UMYslNE UBLiziji ILI VCETNE TECH 3 PLUS SPiNAVCU PRAVNIKU A VSECH BAND ZOLDAKU
  LUCIFER EFEKTU… NA MNOHE JIZ DOsLO ZBYTEK JE ASI V PROCESU. Aby jiz skodit nemohli ..

  Z neb ji poznavate siperzsri a ze snu videno ze 7. Nebe v jinych ptostorocasovych dimenzi

  .

  • Marek Košice

   Dokedy tu budeš oxidovať s desiatimi chybami v jednej vete????? Ak si moje príspevky neprečíta každý druhý do konca, tak tvoje NIKTO. Daj si pohov, píšeš ako nejaký alkoholik s absťákom, ktorému sa trasú ruky ako zbíjačka…

   • Ty si kto,uzurpátor! Absolvent google univerzity 😂😃

    • Marek Košice

     A ty si absolvent čoho? Zmanipulovaného učiva v školách, ktorých osnovy vytvroili Rotschildovci/Rockefellerovci? Wau, chcem byť ako ty ;-)…

    • Ten Pan Jaroslav je velmi stary a ma bohate zivotne skusenosti,ale uz trochu pozabudol jazyk,co je ok,ale sudruh Marek,to zrejme nevidi

 11. Tým ktorý si nechali napichať do seba ten jed pf. tym to už nikto nevysvetli oni ani nechcú pravdu počuť nie to ešte vidieť.
  Boh s nami.

 12. Miroslav Čižmár

  Ja mám radšej rébusy než prázdne slová.

 13. Marek Košice

  Redakcia, nehnevajte sa na mňa za moje príspevky…
  Mňa trápi len jedna vec. SLEPOTA NIEKTORÝCH ĽUDÍ, ktorí si vôbec nevšimli (a ktovie, možno tam patrí aj redakcia), že nás nestvoril dobrotivý Boh.
  Čo je to za zaslepenosť ľudí, ak tvrdia že nás stvoril dobrotivý Boh, a tvrdia to aj keď svoju dobrotivosť absolútne NIJAK neprejavuje?
  Je vari ležanie na tráve v lete (odmyslíme si kliešte prenášajúce boreliózu či encefalitídu – prečo to ten „dobrotivý Boh“ dopustil?) a pozeranie na hviezdy, a túlenie sa k partnerke pri tom znakom, že BOH JE DOBROTIVÝ, lebo človeku umožnil takú romantiku? 😀 😀 😀 😀 ………….. TO JE JEHO FINTA NA TO, ABY STE ČASOM SPLODILI DIEŤA, a aby peklo na Zemi mohlo pokračovať ďalšie a ďalšie generácie.
  SatanoBoh sa správa presne takto : „Ste vo väzení, vo veľkej izbe, z ktorej nemôžete von do konca života… Ale keď sa budete snažiť, budete mať jedlo, telku a internet, a budete si môcť púšťať hudbu akú len chcete, prečítať si knižku….ALE MUSÍTE SA VEĽMI SNAŽIŤ, lebo väčšina z vás taký luxus mať nebude….“…… A VY TO NAZÝVATE „DOBROTIVOSŤOU BOHA“…
  Uspokojím vás (možno) : BOH NEMUSÍ BYŤ ZÁKERÁK…………….Kľudne to môže byť tak, že Boh je skrátka len…….TOTÁLNE ĽAHOSTAJNÝ. LEN JEDNA Z TÝCHTO DVOCH MOŽNOSTÍ JE REÁLNA…………….Žiadne vaše „milostivý, milujúci Boh“!……………….. A keď je ľahostajný, tak načo sa mu modlíte? Ľahostajný vás ani nevysliší, a nie že len nevysliší, ale nebude ani počuť (vyslišať = umožniť niečo). JEHO ĽAHOSTAJNOSŤ UMOŽŇUJE ZABÍJANIE, ZOTROČOVANIE A UTRPENIE ĽUDÍ…………… Tak sa láskavo spamätajte, ľudia, a prestaňte spomínať Boha v superlatívoch ako „dobrotivý, spravodlivý, milujúci“………… Nespomínajte ho radšej vôbec, lebo je to buď ľahostajný páprda (ako keď ženu po diskotéke oplodní nejaký neznámy idiot, ona otehotnie, porodí, a on ju videl prvý a poslendý krát vtedy, keď ju oplodnil), alebo je to ZLO. Vyberte si.
  Tretia varianta bohužiaľ nie je, pretože ŽIADNY DôKAZ tretej varianty neexistuje. Nikto ten dôkaz nikde nevidí. Zrodenie života nie je dôkaz dobrotivosti a lásky Boha. Je to len potreba aby život pokračoval. Rodičovstvo je plné útrap, a útrapy čakajú v živote dieťaťa tak isto. Útrapy sú nutné pre existenicu „SatanoBoha“, ktorý sa živí energiou z nízkych vibrácii útrap. Preto sú útrapy súčasťou života. NIE SÚ DUCHOVNÝM RASTOM, sú potravou pre nášho stvoriteľa.

  • Aký zmysel má stále dokola rozoberať, či svet stvoril Boh alebo Satan? Čomu to pomôže?

   • VY tomu pomáhate!

   • Marek Košice

    Odpoveď redakcii : Táto skutočnosť (že milosrdný Boh NEEXISTUJE) aspoň navráti do reality pošahaných ezoterikov a milovníkov Biblie. Taký zmysel to má.

    • Tu nejde o to, či Boh existuje, alebo neexistuje… to je absolútne irelevantne… náboženstva zaručili/zaručovali … že ľudstvo vôbec prežilo… Ide o systém/organizáciu … ktorú potrebuje spoločnosť, aby mohlo prežiť / existovať dlhé obdobie .. podobne je so štátom… Zase Ti unikajú súvislosti 😀

  • Najnebezpecnejsi tvor na nasej planete je clovek,dokaze znicit vsetko zive vo svojom okoli vratane seba sameho.

   • Marek Košice

    A kto človeka naprogramoval a programuje? JEHO STVORITEĽ…….. Dáva mu tak 10% dobrých zážitkov a 90% zlých (zlé nemusia nutne znamenať, že prinášajú veľké utrpenie)….. Stvoriteľ naprogramoval človeka tak, aby v určitom veku (rôzne vekové obdobia v živote) sa u neho zapínal a vypínal taký a onaký pud…. Všetko len preto, aby sa ďalej množil. Prečo je pre SatanoBoha tak dôležité aby sa (aj) človek množil? No preto, aby mal nekonečný (alebo takmer nekonečný?) prísun energie z ľudskej neposkojnosti, ktorá vyviera napríklad z týchto vecí :
    1. Veľké rozdiely medzi ženami a mužmi, ktoré nám vyhovujú len pri flirtovaní a na začiatku milostného života + pri plodení detí
    2. Všetky potiaže a NEZVRATNÉ POVINNOSTI pri zaobstarávaní obživy, strechy nad hlavou, atď
    3. Bolesť telesná, duševná a duchovná v prípade, že máme nedostatok spánku, jedla, vody, lásky, dotykov, sexu
    4. Spomínané veci podmienené OTROCTVOM, pretože ak si chudobný, tak ti dá lásku len žena, ktorá je od teba škaredšia o dve triedy, a ktorá má nepekné telo. A aj to ti ju dá len preto, lebo ju nikto s dostatkom peňazí NECHCE, a ona sa tomu prispôsobila.
    5. Rozdelnie ľudí podľa rás, národností, náboženstiev, politických názorov, atď, aby medzi sebou živili nevraživosť (väčšiu či menšiu) a negatívne emócie z toho vznikajúce budú nízkovibračnou energiou živiť nášho SatanoBoha……
    SME PRE NEHO AKO VČELY……žERIE NÁŠ MED, A ŽIVOT JEDNOTLIVCA HO NEZAUJÍMA, IDE MU LEN O TO, ABY SME SA TOTÁLNE NEVYHUBILI.
    AMEN.

 14. Takže Marek Košice!!! Celý problém spočíva v tom že neviem presne kto a akým spôsobom zranil tvoju dušu v tvojom živote a nechceš prebrať zodpovednosť za svoje činy a za svoj život a len si tu vylievaš svoj hnev a kliatby na Boha ktorý je skutočne milosrdný a dobrotivý a sám som bol toho svedkom.To kde tkvie problém človeka nie je v Bohu ale v človeku a nespomínaš práve to že človek dostal do vienka slobodnú vôlu a Boh Otec zoslal na zem svojho syna Ježiša Krista ako príklad ako žiť správne ludský život ako žiť lásku ako prekonávať prekážky ako odpúštať ako plniť posolstvo jeho Otca na nebesiach a ukázal predovšetkým ako ísť cestou spásy ,stal sa živým príkladom a trpel na kríži aj pre tvoju spásu.To nie Boh Otec je zlý ale človek ktorý ide proti vôli Boha a ked z toho vyplynú následky tak viní Boha.A keď spomínaš peklo tak ono skutočne existuje a je nejeden svedok ktorý sa v nom ocitol počas klinickej smrti. To dáva logiku že predsa či matky terezy,obetavé matky,dobrý a čestný spravodlivý ludia a nakoniec vrahovia a násilníci a traviči a nenapravitelný hriešnici nemôžu dostať za svoj život jednu veľkú 0ulu bez zodpovednosti za svoje činy a skutky.Že všetci dostanú to isté nie?!A keď už tvrdíš že ten Boh je lahostajný a netrestá zlé skutky tak tu treba podotknút len 2 veci.Treba spomenúť že Boh je nesmierne milosrdný ako aj nesmierne spravodlivý čiže má tieto dva atribúty.A čo sa jedná o teba a ten Boh keby mal byť k tebe len a len spravodlivý tak práve za tieto tvoje hanlivé a urážlivé komentáre voči nemu by ta mal už dávno zobrať zo sveta a mal si byť už trestaný minimálne aspoň v očistci za také slová a to ako by si trpel je druh trestu najskôr jazyka a mozgu za zlé myšlienky vzpurnosť a nakoniec zlé hanlivé reči keď už tak.Lenže Boh nie je ako ty tak preto tak doteraz neurobil.Boh ti žehnaj a hladaj dalej úprimne pravdu.

  • Marek Košice

   Ten tvoj „Ježiš Kristu“ je v skutočnosti SLNKO, ty obeť megaklamstva…
   Citujem z jedného článku :
   „Slunce 22. prosince, v den zimního slunovratu, na tři dny „zemře“, když zastaví svůj pohyb na jih, aby se znovuzrodilo nebo vzkřísilo 25. prosince, když se začne pohybovat na sever.

   V některých oblastech kalendář původně začínal ve znamení Panny a slunce se tedy „zrodilo z Panny“.

   Slunce je „Světlo světa“.
   Slunce „přichází a oblacích a každé oko ho vidí.“
   Slunce vycházející ráno je „Spasitelem lidstva.“
   Slunce má kolem sebe korónu, „korunu z trnů“ nebo svatozář.
   Slunce „chodí po vodě.“
   „Následovníky“, „pomocníky“ nebo „učedníky“ slunce je 12 měsíců a 12 znamení zvěrokruhu, jimiž slunce během roku prochází.
   Slunce v poledne, ve 12 hodin, je v domě nebo v chrámu „Nejvyššího“, takže začíná svou „Otcovu práci“ ve „věku“ 12.
   Slunce vstupuje do každého znamení po 30°; tudíž „sluneční bůh“ začíná svou vládu ve „věku“ 30.
   Slunce je pověšeno na kříži nebo „ukřižováno“, což představuje jeho průchod rovnodenností, jarní rovnodenností, kdy jsou velikonoce, v době, kdy je vzkříšeno.“

   No a teraz nezabudni napísať, že to NIE KRISTUS ako „bájka“ bol napasovaný na Slnko a deje s ním spojené, ale že to Boh stvoril SLNKO na obraz Ježiša Krista… 😀 😀 😀

   Ako ale poznám psychiku ľudí, tak pravdepodobne budeš patriť k večným zaslepencom, ktorí sú už tak pripútaní k ich „milosrdnému Bohu a Kristovi“, že akýkoľvek dôkaz toho že sa mýlia a stali sa obeťami megapodvodu, pre nich nebude žiadnym dôkazom, a do konca života si pôjdu ako „kolovrátok“ to svoje, čo NIE JE PRAVDOU, čiže budú dookola opakovať nevedomú MEGALOŽ.
   Gratulujem ti, Jožo….

   • Marek Košice

    Jožo, tu máš niečo o „Matke Tereze“… A je toho plný internet (hádam to nebudeš hľadať v telke alebo v školských knihách) …. https://prometheus.sk/skutocna-pravda-o-matke-tereze/

    K tvojmu textu príspevku je úplne zbytočné sa vyjadrovať, si totiž úplne VYGUMOVANÍ…… Keby ti vyvraždili rodinu, tak možno aj vtedy by si sa pozrel hore na nebo a povedla „Ja viem, milostivý Bože, že to čo sa stalo sa stať malo, a Ty nás všetkých miluješ…Nepochybujem ani chvíľu o tom…“.
    Navštív cvokáreň, Jožko…

   • Marek Košice pozri sa ti na to sám koľko sa musíš natrápiť povipisovať a premýšlať a neustále hladať dôvody ako a prečo Boh neexistuje aspoň podla teba.Keby si skutočne veril že Boh neexistuje tak tu na bádatelovi to nemusíš nikomu dokazovať a viniť milosrdného Boha.A ked teda tvrdíš že by mi vyvraždili rodinu a že ja by som vzhliadal k nebu a tvrdil čo ti píšeš?A ti asi pravdepodobne každé ráno nedakuješ Bohu že máš zdravé ruky,nohy že sa vieš najesť že vieš chodiť a máš čo jesť máš kde spať a že máš strechu nad hlavou.Lebo to nie je samozrejmosť.Taká otázka,:ktovie prečo si mnohokrát ludia povzdychnú keď niečo sa nedarí alebo nemajú síl že -Bože pomôž mi a nepovedia jáj do satana,jáj do diabla jáj do neexistujúceho Boha alebo diabol pomôž mi???!! Nad tým si nerozmýšlal že čím to asi bude.Alebo chceš tvrdiť že tak perfektne,múdro,dokonale,krásne a famózne stvoril vesmír zemegulu a prírodu Pán nikto??? Alebo aj keď to podla teba nebol Boh tak zo zdravým sedliackym rozumom musíš uznať že niečo tak dokonalé musela stvoriť samá DOKONALOSŤ.!!! Proste ked podla teba nie tak ti dám radu:rozober hodinky na ruku tie staršie natahovacie daj ich potom do krabičky či sa ti zložia keď ich budeš hrkať?Ak áno nebudem ti argumentovať už ani slovo!! Väčšinou tí ludia nechcú veriť v Boha aj keď síce v kútiku srdcia veria ,no nechcú veriť tak väčšinou takýto ludia idú hlasno klamať seba aj iných že peklo neexistuje ani nebo a že vlastne Boh tiež nie a tým pádom si môžeme robiť čo chceme a potom dobro je zlo a zlo je dobro taká je logika takých ludí a nechcú veriť v peklo lebo vedia že žijú tak zle že keby to peklo bolo tak by doňho patrili.Pozri ja sa nepotrebujem presviedčať či Boh je alebo nie je. Ja som osobitne presvedčený bez najmenších pochybností že Boh existuje verím že existuje Ježiš Kristus a verím aj v Ducha svätého.Verím aj v to že keď sa budem úprimne snažiť žiť skutočnú lásku,úprimne ľutovať svoje hriechy a snažiť sa ich napraviť a keď zomriem v Božej milosti tak verím keď aj cez očistec že budem raz v náručí milosrdného Ježiša Krista z tých najlepších otcov o ktorom môže ludské srdce snívať z naplnením každej túžby ludského srdca v nádhernej nebeskej krajine kde sa všetci úprimne milujú medzi spievajúcimi kvetmi,vznešenými chórmi anjelov, najlepšími vônami a krásnou krajinou zo vdačnými zvieratami kde si nik neškodí kde je len Láska požehnanie a dobro.A toto je zmysel života aspoň môjho.Viem že nežijem najlepšie z ludí a tiež mám chyby ale túto nádej si nosím v srdci a vždy si ju budem nosiť a nik ma nepresvedčí o opaku.Ak by tak nemalo byť prečo potom boli dávny krestania ochotný podstúpiť mučenícku smrť ak by tomu neverili.Neviem či si spomínaš ale v jednom krestanskom filme sa Jim Caviezel pýta dotyčného ktorý ho chcel zabiť že: kto pak umiera za to v co neveří?? A tiež prečo ludia ktorý mali klinickú smrť a videli nebo tak nik nespomína iného Boha okrem Ježiša Krista.A nakoniec prečo v každom ľudskom srdci je nevyhasnuteľná túžba byť MILOVANÝ??? A tak silná??? Kto ju dal ludom ak nie Boh.A prečo ju dal??aby sme ho celým srdcom úprimne hladali a on sa nám dá poznať,ak ho skutočne úprimne hladáme.

 15. …Vďaka za ďalšie nové ,,pohľady“ na túto terajšiu situáciu…tiež som rada Marek, že si svoj 1príspevok o ženách doplnil tým že sa to týka nie úplne každej ….pretože je to ozaj tak, že nie všetky ženy splodia dieťa len preto, aby sa ,,vďaka nemu mali lepšie“, ale preto, že toho muža majú OZAJ RADI a chcú práve s ním to dieťa mať a práve z tohto dôvodu …myslím si, že máš dáku veľmi negatívnu skúsenosť s dákou žienkou, a možno aj práve v tejto oblasti….v každom prípade je dobré, že si sa vyrozprával, možno sa ti tým aj uľavilo….pre teba samého by bolo dobré sa aj s niekým osobne o tom porozprávať, možno aj ponádavať, vykríčiť, možno aj vyplakať…skrátka všetko možné, aby si sa vyventiloval a ja verím tomu, žeby si sa potom cítil oveľa, oveľa lepšie, držím ti palce :-)….čo sa Boha týka, každý si ho predstavuje inak, no vo všeobecnosti a z rozprávania iných má podobu niekoho, kto nás má za zlé trestať a dobré odmeňovať :-(…je to úplný OMYL…takýto Boh či Alah bol stvorený ako ,,pomoc“ na ovládanie iných, to si mnohí ľudia doteraz neuvedomujú…ja verím tomu, že nad nami sa ako STVORITEĽ javí urč.Zdroj, či Vesmír, v kt.sa nachádzame podľa urč.dimenzií, podľa stupňov vývoja našej duše…nás nikto nepotrebuje odmeňovať ani trestať…to robíme my sami svoj.konaním, myslením a rozprávaním vo svoj.živote….a podľa toho, aký život teraz žijeme, naša duša si ,,určuje“ ten bud.ďal.život, ak ho vôbec bude mať možnosť dostať…..pretože nie každá bude ,,postupovať“, niekt.bude jednoducho zničená….a klinic.smrť vraj zažijú ľudia, kt.môžu nahliadnúť ,,´ďalej“, no majú tu na Zemi dáku urč.úlohu a kvôli nej sa musia vrátiť späť…..takže tak.

 16. Jen cekam co Bude se vsema Tema emigranty detma staryma vcetne pricmouhlych kdyz mohou brzy dojit zasoby potravin a dalsiho.

  Nemecko asi Bude mit Jen 50 procent produce
  Je zajImave mnonokraTe jsEm oPravil texty. odEeslaL a pak opet Nasel prekodovaly do forem rebusu.
  ZkousIm prekoDOvat s VelkymI piSmeny sNad zUStane v lEpsim sTavu

  JiNak v narocnych IQ tested prave REbusove tecTy vseho druhi jSou ty zneJnarocnejsi takxe proSpeSne pro cViceni pOhodlNych moZdcku.

  KdYz USA NATO vraZdili civiListy pouzivani vYpaleny uRan
  vRazdili preDstavitele legalniCH vlad of martyrs MIlosovice az po KadAfiho se souhlaSy BidEnovych snaD vAlecnycH zlociNceckych band tak to bYlo faJn,,, tak ZAdne kritiKy… jako neexistovaly Britske Koncentraky q. Chemical itoky v 1. Svetove byt vrazdrni z jihoafrickych sTarousedliku prrd 130 milionu US Infianu,, pak e, eskymaku a dalsi…

  . Vykradani pokladu ve svetr pod zastitou Britske kralovske rodiny jejich Piratu DRAKE Salty DOG. ,,,, dness utekli mnozi daleko.. do krytu bEttinko krvavA

  NYNI KDYZ SE KONFIDKUJE RUSKY SOIKROMY MAJETEK JAKO BOLSRBICI ZNARODNOVALI bcetne majetku nasich rodin A ZASRSNY ZAPAD MLCEL… a nikdy nic nam nebylo navraceno…
  VLADIMIR SKONFIs8KUJ VYROBY A obnov produkci Ruske rise at pidkaji Bidenovci … podobne ne,, Vladimirovici obnov kombonovane hranice Rudka z roku 1806, 1914 1946… a EU civilizace Bude zachranena nsp stanismus zastaven
  FouzFejmr a moDlemr sE

  .

 17. Krásny a pravdivý článok.Len si myslím že Slováci sú najsprostejší národ na zemeguli.Čo sa tu už deje a oni si to nechajú,a ešte dokonca tlieskajú tým čo im robia zle.Ja znesiem dost.ale toto je už na mna moc.Moj otec strielal fašistov a ja ich mám teraz zbožnovat? NIE ! Radšej zoberem do ruky zbran,aj na invalidnom vozíku,ale fašistom nič nedarujem.

 18. NemYlme sE foTografiema z Ukrsjiny

  PODOBNE MAME PRI nasI naVsteVe UKrazjiny v Auguste 2016

  Skoly prazdne vykradene okna fvere. ZeleZo z ,,DetskyCh hriSt. VyrabovaNe opuStene Panelaky vYlidneNe VRsNice
  V 1962 nebyvale prosperity. Cistote bEzPeci

  PRespali jSme na ceste do zmUkacEva v SUte pRed policiji jaK nam bylo dOporuCeno neJedte pres nOc muzeTe byT naPadeni a oLoupeni. MANZELKA ZNEUZITA… deTi uKradeny. Vy zmlacen
  Nikde nezastavujte ani pred matraci…

  SUNDEJTE sI PROsIM sperky moc nic ve zmenen eNo pro o dnesek snad Jen cerstve zaLozenE poZar y pro ,Drama auToteCnost .
  SVAljjici vYlhano ze od RuSKe invaze .

  PROC SE KRADLI DETI PRO vynosny valutovy mafiansky Obchod s lidskymi NAHRADNImi diLy pro bohate ,,zaPadni klIniky pro Transplantation a dalsi zverstva …

  My Tam byli 2016 jako odvazni silenci na zasTavce z Recka pres Turecko kde byll svedkove neUspesny MAjdam zliKvidovan ERDoganem na rozlozrni vykradeni Turecka jako CCCP. JUGOsLavie CSR …
  CHcipejte brzo. spete sladCe . Ja jsem Jaroslav Chrabry trenovaNy v tylu nepritele…
  Cestujici m
  Na 6 tydnu ve vylidnenem od Stelovanem Izraeli. JORDANSKEM JEdOUCI POdEL syrskych 95 km od Bejrutu s 5 mesicnim chlapcem… Akaba, Elad. SINAJ… MAJICI NA aute Cz vlajky
  Nechal popravit ty trenchant zolDaky v NAto… ze vsech predchozich vrazdeni a nAletu huMatarNich zaBiJeni dEti. Silenci.
  .
  ..

 19. Marek Košice

  Dám si možno aj niekoľko týždňov pauzu od čítania diskusií a hlavne od „rozohnievania sa“ pri prispievaní do diskusií… Pretože hoci to všetko píšem bez toho aby som bol aktívne nahnevaný (čiže keď to píšem, nikto kto by ma pozoroval by nemal šajnu že som nahnevaný), zdá sa mi, že to zasahuje moju srdečnú činnosť… Napríklad sa mi rozbúcha srdce keď vyjdem do strmšieho kopca…Ale rozbúha akoby „z ničoho nič“ a nemám vtedy ďaleko od spanikárenia. Stalo sa mi to aj práve teraz počas prechádzky. A pritom keď cvičím, tak nemám problém tréning oddýchať čisto nosom, a to aj „drepy na jednej nohe“. Celé roky primerane športujem na dennej báze, robím „jogínske“ dychové cvičenia, zdravo jem, atď….. PROSTE – PSYCHIKA….. Takže sa musím ukľudniť (aj v podvedomí) ak chcem ostať v poriadku.
  Majte sa fajn, držte sa, nebudem tu aspoň pár týždňov prispievať. Ale nie len tu, ani na FB. A skúsim byť pozitívnejší…… Pretože ak by človek s takými dlhoročnými zvykmi aké mám ja (super strava, denný prerušovaný pôst, detoxikácie organizmu, pravidelné ale nevysiľujúce cvičenie, dychové cvičenia, atď) mal mať zdravotné problémy napr. srdečného či obehového typu, tak príčinou môže byť LEN A JEDINE negatívna psychika, alebo duševné problémy (alebo jedno s druhým). Veď ku všetkému sa ešte na dennej báze fyzicky uzemňujem, takže krv musím mať s ukážkovo oddelenými červenými krvinkami…
  A KTOVIE, možno mi problémy s tepom počas rezkej prechádzky do (nie nejak strmého) kopca spôsobuje aj to, že mám takú debilnú zimnú bundu, ktorá ma tlačí na zápästiach a zhoršuje mi krvný obeh… Ale v tom to asi nebude ;-)… Tipujem, že mám zo psychických dôvodov trochu bloknuté veci okolo solar plexus a soral plexus samotný…
  Asi ma len príliš ťaží na srdci to, že náš stvoriteľ je „SatanoBoh“. Nie je riešením oklamať samého seba že to tak nie je (lebo všetko nasvedčuje tomu že tak je), ale riešením je sa na tento fakt skrátka VYKAŠĽAŤ v zmysle prijať ho ako fakt bez toho, aby som bol z toho smutný, na to nahnevaný, atď…
  V každom prípade aj keď je našim stvoriteľom SATANOBOH, dal nám možnosť pozitívnym myslením aspoň určitým spôsobom meniť svoj život k lepšiemu.
  Pozitívne myslieť neznamená, že budem sám seba klamať že všetko skončí SUPER a že sem príde Boh a Ježiš ktorí nás zachránia a podobné hlúposti (keď tu nebol počas prvej a druhej svetovej, zabudnite že príde teraz). Pozitívne myslieť znamená napríklad to, že budem žiť pre prítomný okamih. Lebo vraj ten kto žije pre prítomný okamih, tak ten nemôže myslieť inak než pozitívne… Vraj. Ale asi to neplatí pre ranených, chorých s bolesťami, atď….Ech….j*bem na to, majte sa, držte sa, dávam si dlhú pauzu, a verím že mi bude lepšie 😉 …

  • marek,urcite si dobry macher so znalostami ako si udrziavat fyzicke zdravie .a prave tie pocity,ktore tu opisujes suvisia s dusou.si nastaveny na matrix a o dusu-pocity sa treba tiez starat.prave teraz nadisiel cas,kedy nasa dusa intezivne preziva obdobie,kedy nasa planeta sa dostava do inych frekvencii a to co opisujes je toho znakom.ci sa ti to paci alebo nepaci.chcel som napisat SIEGLINDE, ako to v kratkosti opisal, tomu musi kazdy ktory je na vzostupe porozumiet.a ti co maju problem,tak to vysvetlim uplne jednoducho ako ked je niekdo v prvej triede a niekto sa uz nachadza v 7rocniku alebo jablko niekto pomenuje ako ovocie alebo jedlo.a prave to co zamyslas super venovat sa tomu co ta bavi ,priroda a hlavne pit dostatocne mnozstvo vody,slnko ,ktore si tiez spominal.pre vsetkyc ostatnych NEPREHRAME!!!!!len jedna podmienka udrzat si svoju vibraciu a odpojit sa od vsetkeho negativneho!!!

  • Marek zamysli sa nad sebou, nikto v diskusii druhých neuráža, nepovyšuje sa a hlavne nehodnoti. So svojou zakomplexovanosťou niečo urob! Vzdelaných ľudí neprávom odsudzuješ a používaš terminológiu, ktorej nerozumieš. Chýba ti EQ.

 20. Bidene NATO stale mate tske v Umyslu dosahnoUt sVych ciLu vykzraDani disazeni LouTkovyzch vLad vyvRazdozvani ciVilistu AfGanistanu
  IRAKU, Iran, SyRii,,, JugosLavie pouzizt zbidaceni VirEtnAmu pouZit Atomky na JAPONICe az lIbye krast jejch ZdroJe zabijEt jAkoukOliv Opozici jak zavIrate bez lraVa USA do Blazicu zDRohujEte, odFelite of RoDin

  a pry do Koncentraku bylo jich jiz v UDA a zksnade 1995 pres 720 operacnich pohotovoSti se spalovnama a raKvi,,, nAc aSi,, pro Boha. SNad
  Pro oSvobzozeni USA of terrorU jeste pred 9 11 2001 neco nEjde dOhromAdy nebo MI NeCo sTale uTika.
  NevIm nebo priliz je doBre zNamo

 21. MILANE od 1947 jsme byly na prazdninach chatach v Magurce salasich Pod Dumbirom.

  CHATaR PAN HORVAT nam vypravel jak xzikvidovsli Ukrajinske auta. Postrileli nacky Ukrajince a zabavili prisuny zasob
  Ukajjincum pronasledjujicich a mucenych vrazdicich slovenskych partizanu az se Sami nemci nestacili digital nad jejich krutosti ….
  Zajatych tech zranenych tolik hrobu s flintama a vsude Munich zbrane
  ..

 22. Teraz trochu o inom.Slovensko je pripravovane ako obet vo vojnovom konflikte voci Rusku.Po umiestneni rakiet Patriot na nasom uzemi bude ukrajinskymi banderovcami odpalena raketa smerom na slovenske uzemie.Samozrejme tento incident sa bude zvalovat na Rusko,nieco podobne ako zostrelenie malajzijskeho lietadla.NATO sa nezapoji priamo na obranu SR,ale bude nam dodavat zbrane na boj proti Rusku,tak ako teraz ukrajincom.Otvorene to povedal nedavno nas jediny „navacsi“odbornik na vojnu general Macko.Uz cca.pred 25 rokmi povedal polsky zid papez Jan Pavol,pri navsteve SR,ze slovensko je sice mala krajina v srdci europy,ale,ze je v buducnosti predurcene zohrat vyznamnu ulohu v svetovych dejinach ludstva.Na margo toho,vsimnite si ten velky zaujem o Slovensko.Stvordnova navsteva vatikanskeho satana na slovensku,opakovane navstevy Ursuly von satanovej a jej pozdrav so zidovkou Caputovou,ktory zamena velku obetu,ako i historicky prva navsteva ministra obrany USA na slovensku,ktora sa uskutocni buduci tyzden.Slovensko sa stane v tomto konflikte druhou Ukrajinou ,kde slovenske obyvatelstvo bude zomierat za naplnenie cielov chazarskej zidosionistickoiluminatskej satanistickej mafie ROTHSCHILD a spol.

 23. Nemci se spojili a sni o Barbarosa 2..
  ZaTimco PrihloupLi sLovAne vmaNipuloVani kcHazarstvem sE Sami buDou vRazDit. Neuvrritelne

  SLOvane spojme sE. VyzenMe cizAky buDeme miT prosperity zAsadne vse bez COviD teRoru jak zAmyslEl pro naS velkY pTitel SlovaNu VlAdimiroVice D J Trump.
  Nechapaji DalSi sRanda.
  Vceta Britove Frantici a dAlsi zberbA vcetne Psoznek Choler VyhrozoVali o ZasiLkach zbrAni A ZoLdneRu Na uKrajinu.

  Dnes pro zmemu hlaVne frantici raZne zAdaJi Svateho VlAdimiRoviCe o okaMzite ZaStavEni z Ztazeni
  Ruskych vojSk zE vsEch poZic UkEajiny…

  ASI Jim tEce do Prdylek

  NENI NIC PRipraveno na GMO setbu na zapad od Ruska., beloruSka….
  Pak je BloKada Odvety deVastace…

  MuJ tatka po Valce menaCh vymenIl za Cisarske zlatky pytel mouky po od dedousKovy. VyboRne aUta . Mercedes pak Bmw… Tatra 57 a podobne jeste horsi mUze bYt za dVerma,,,

  VyhlAdle mAsy obyvAtelstva bUde vitalT RuskE tanks s Putlema Mouky ,,, paMatujte FraNcouskou reVoluci, vsiChni jeNz hzlad zHned,,,
  Podivejte se na filmY Youtube Blokady 2. Svetove StalingRad LeNinzgrad Sevastopol MoSkva a jinde at se mate kratky Cas Sami priPravit RuSoBijci prizpitomeli.
  To je dalsi fazemoZny trip mAsivni dePopuAci..
  VAS HLOupych boHuzel…

  A jiz dost hunter snezi a zacina pohar v lyzovani..
  Tak se mejTe

  Zda Se, zE tripK AaA..zZ troChu funguje…
  )
  ..

  ..

  • Prečo striedate veľké a male písmená v slovách? Spolu s tým obrovským množstvom preklepov sú vaše komentáre v stave, že sa takmer nedajú čítať.

   • Ja nemam preklepy. Prectu si jeste opravim odeslu a pbjevi se Naprosyn jine hladkovani. Nrkdy cele dlova v jz jinych jazyku.
    Kdyz micham velke a male pismenks tak neni tolik zmen. Nemate Rafi rebus krixovky na xotaveni moxku

    Napili vam scabbard pokyny pro superstars nano reflexni nasyriky pro setreni energie

 24. Frantici posilAji na uKrajinu svuj pRevRatny nOvy tYp tanks.
  Ma q rYchlosT vPred a 5 RucHlosti vzAd poztrrbny v Dalsich faith zutociCich uzkrajinCu a zolDaku.
  Celebrity jSou nejLrpsi voJaci svetA.

  Mista s oStroStrrlci take z Cz pReletNete tYpem TlakoVe raKetya POD a hOtovo,,, Je mNoho sTylu RuSove nozc jEste nRukaAli oak NaRaz jaKo pri oNklicovani StalinGradu…
  Jsem reaLista, nE vYgumovAny mOzek zEle ny ..nsky

  .

 25. Frantici posilAji na uKrajinu svuj pRevRatny nOvy tYp tanks.
  Ma q rYchlosT vPred a 5 RucHlosti vzAd poztrrbny v Dalsich faith zutociCich uzkrajinCu a zolDaku.
  Celebrity jSou nejLrpsi voJaci svetA.

  Mista s oStroStrrlci take z Cz pReletNete tYpem TlakoVe raKetya POD a hOtovo,,, Je mNoho sTylu RuSove nozc jEste nRukaAli oak NaRaz jaKo pri oNklicovani StalinGradu…
  Jsem reaLista, nE vYgumovAny mOzek zEle ny ..nsky

  .

 26. Ja nemam preklepy. Prectu si jeste opravim odeslu a pbjevi se Naprosyn jine hladkovani. Nrkdy cele dlova v jz jinych jazyku.
  Kdyz micham velke a male pismenks tak neni tolik zmen. Nemate Rafi rebus krixovky na xotaveni moxku

  Napili vam scabbard pokyny pro superstars nano reflexni nasyriky pro setreni energie

 27. Ja nemam preklepy. Prectu si jeste opravim odeslu a pbjevi se Naprosyn jine hladkovani. Nrkdy cele dlova v jz jinych jazyku.
  Kdyz micham velke a male pismenks tak neni tolik zmen. Nemate Rafi rebus krixovky na xotaveni moxku

  Napili vam scabbard pokyny pro superstars nano reflexni nasyriky pro setreni energie
  PROC NRJDE IDESLAT AZ PO CETNYCH ZMENSCH…

 28. österreich-diesel 2eu

 29. A na to, aby sme vyhrali, musíme každému koho poznáme alebo stretneme vysvetliť, čo sa práve deje a prečo sa to deje.
  Toto jsem párkrát zkusil, decentně stylem „když odsuzujete agresora Putina za napadení Ukrajiny, proč jste neodsuzovali agresora USA za napadení Iráku, Libye, Afghánistánu,… ?“ Odpovědí vždy bylo to, že na mě dotyčný civěl jak čupakábra do orloje… Tak jak byli zatvrzelí při kovidiocii, tak jsou i teď. To je bohužel asi diagnoza…

 30. Myšodlak: Áno ja mám tiež ten pocit, že akonáhle začnem rozprávať aj vysvetľovať iný názor ako majú napočúvaní z médií tak cítim z nich, že to nechcú počúvať, otravuje ich to, nie je im to príjemné a tak isto to bolo aj pri vakcínach. Nuž tak som zaujala postoj, že kto nechce tak nechaj tak. Možno raz pochopia, ale už bude neskoro (alebo ani nepochopia). Je mi z toho dosť smutno, ale už to neriešim, lebo každý má na výber a je len na ňom čo si zvolí.

 31. Jaroslav Vladimirovic

  Pred desetiletim jsem obdrzel studie ve kterych snad satanista Princ Charles propaguje kanibalismus, filifofii lidozroutstvi hlavne v Africe

  Vysvetleni, zmirni se tim hlad omezi populace a vyvrazdovani zvere vse plus pro prostredi a budoucnost zeme princezna s tim nejak nesouhlasila a jak dopala v tom krvavem imperium
  Maji tolik na svedomi asi nakradeno k obzive veskere planetv prumernem platu prrs 20 roku a vakcinacema ziskaji extra, snad.
  ,Utekli radsi do Skotska.

  Videli jste ko hi noor cerny Diamante. Ja mam zato meteorite ndktere stare q4 miliard roku z mimogalaktickych prostoru

  Nechapu jeden je asi kolem 3000 roku dooredu snad 5022, jak mohlo dojit k takovemu casoprostorovemu posunu, zztim nemohu radne pochopit vy nekteri ano.

  Let’os se asi vydame do Sveta na lovy meteoritu mezi domorodce.
  Nektere asi maji zvlastni silu Prevost nevysvetlitelnych chapete mate zkusenosti prosim

  • Jaroslav Vladimirovic

   Jaka zde byla civilizace jiz kolikata bozstvo pred 200 , 14 biliardama roku,
   Studovali jste zvlastni Leticia podlouhly object asi produkt mimogalaktickych civilizsci.

   OKAMZITE SE LIKVIDOVAL VESMIRNY TELESKOP V PUERTO RICO POD NY Corner UNIVERZITLU
   PRY RADEJI NEPIPAT A MLCET MUZE totiz JIT O SUPERsaDistickou civilizaci nad veskere nase predstavy

   Byly tam fantastic ke pregnancy sgudie, kolem destiny prales kde jsem si trihal divokou kavu
   SUPERIORE EXCELSIOR.
   ,,CIM VICE VIM studuji poznavam TIM VICE POZNvam, ze nic vlastne neviem,,

 32. Pred desetiletim jsem obdrzel studie ve kterych snad satanista Princ Charles propaguje kanibalismus, filifofii lidozroutstvi hlavne v Africe

  Vysvetleni, zmirni se tim hlad omezi populace a vyvrazdovani zvere vse plus pro prostredi a budoucnost zeme princezna s tim nejak nesouhlasila a jak dopala v tom krvavem imperium
  Maji tolik na svedomi asi nakradeno k obzive veskere planetv prumernem platu prrs 20 roku a vakcinacema ziskaji extra, snad.
  ,Utekli radsi do Skotska.

  Videli jste ko hi noor cerny Diamante. Ja mam zato meteorite ndktere stare q4 miliard roku z mimogalaktickych prostoru

  Nechapu jeden je asi kolem 3000 roku dooredu snad 5022, jak mohlo dojit k takovemu casoprostorovemu posunu, zztim nemohu radne pochopit vy nekteri ano.

  Let’os se asi vydame do Sveta na lovy meteoritu mezi domorodce.
  Nektere asi maji zvlastni silu Prevost nevysvetlitelnych chapete mate zkusenosti prosim

 33. Pred desetiletim jsem obdrzel studie ve kterych snad satanista Princ Charles propaguje kanibalismus, filifofii lidozroutstvi hlavne v Africe

  Vysvetleni, zmirni se tim hlad omezi populace a vyvrazdovani zvere vse plus pro prostredi a budoucnost zeme princezna s tim nejak nesouhlasila a jak dopala v tom krvavem imperium
  Maji tolik na svedomi asi nakradeno k obzive veskere planetv prumernem platu prrs 20 roku a vakcinacema ziskaji extra, snad.
  ,Utekli radsi do Skotska.

  Videli jste ko hi noor cerny Diamante. Ja mam zato meteorite nektere stare pres 14 miliard roku z mimogalaktickych prostoru snad civilizaci Nas navtevujici

  Nechapu jeden je asi kolem 3000 roku dooredu snad nl 5022, jak mohlo dojit k takovemu casoprostorovemu posunu, zztim nemohu radne pochopit vy nekteri ano.

  Let’os se asi vydame do Sveta na lovy meteoritu mezi domorodce.
  Nektere asi maji zvlastni silu Prevost nevysvetlitelnych chapete mate zkusenosti prosim

Pridajte komentár

*