R.F. Kennedy Jr: Fauci musí byť obvinený z úkladnej vraždy. Vedel, že remdesivir vás zabije


Print Friendly, PDF & Email

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Anthony Fauci (americký Mikas) vedel, že používanie pľúcnych ventilátorov a podávanie lieku remdesivir pacientom s covidom ich zabije vo veľkých počtoch, čím sa prispeje k zníženiu populácie sveta.

Toto tvrdenie vydal prezidentský kandidát Robert F. Kennedy Jr., ktorý zverejnil dôkazy podporujúce svoje tvrdenia, že bývalý šéf amerického Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID) bol zapojený do depopulačnej operácie.

Podľa Kennedyho juniora musí byť Fauci obvinený z úkladnej vraždy a zodpovedný za všetky úmrtia v nemocniciach počas pandémie Covid-19, pretože vedel, že jeho odporúčania zabijú milióny ľudí.

Tu je twít s videom Kennedyho juniora:

Preklad twítu do slovenčiny:

„Tony Fauci vedel, že remdesivír vás zabije. Ako vás zabije? Zlyhanie obličiek, srdca, kolaps všetkých telesných orgánov. Hovorili to všetci lekári. Počúvali ste to stále dokola. Nikdy sme nevideli vírus, ktorý napáda obličky. To preto, že to nebol vírus. Bol to remdesivir.“

Pri diskusii o tom, ako liečiť pacientov s covidom, Kennedy Jr. povedal:

„Mali by ste ich liečiť doma. Dajte im veci, o ktorých vieme, že zastavujú replikáciu vírusov. Zinok a čokoľvek, čo zvyšuje účinnosť zinku. Napríklad hydroxychlórochin, ivermektín a sto ďalších vecí, o ktorých vieme, že dramaticky znižujú šírenie tejto choroby.“

Namiesto toho Fauci zaviedol protokol, ktorý bol navrhnutý tak, aby zabíjal.

„A aký bol náš protokol? Naším protokolom bolo nerobiť nič z toho,“ povedal Kennedy Jr.

„Žiadna liečba, kým nepôjdete do nemocnice. Potom vašou liečbou boli dve veci, ktoré vás určite zabijú. Pľúcne ventilátory a remdesivir. A Tony Fauci vedel, že remdesivir vás zabije.“

Stop Candida

Fauci vedel, že remdesivir zabije milióny ľudí, pretože len dva roky predtým dohliadal na štúdiu, v ktorej remdesivir zabil 54% pacientov.

„V roku 2019 sa Fauci pokúsil použiť remdesivir na ebolu a do piatich dní od liečby dosiahol smrteľné vedľajšie účinky pre 54% ľudí.

Oddelenie monitorujúce bezpečnosť liekov nariadilo Faucimu ukončiť užívanie remdesiviru. Potom počas pandémie covidu vytiahol falošnú, vykonštruovanú a absolútne podvodnú štúdiu, ktorú zmanipuloval a zosnoval opätovné zavedenie toho smrteľného lieku.

„Je to vražda.“

Kennedy Jr. vysvetlil, že vláda USA dávala peňažné bonusy nemocniciam, ktoré nasadili ľuďom kombináciu pľúcnych ventilátorov a remdesiviru, a to napriek mimoriadne vysokej miere zabíjania.

Záver

Na Slovensku bol remdesivir zavedený na výnimku Ministerstva zdravotníctva SR v novembri 2020. Neliečenie doma a nemocničné protokoly boli ministerstvom tiež prebraté z USA. V tom čase bol ministrom zdravotníctva nominant hnutia OĽaNO Marek Krajčí. Preto rovnaké trestné stíhanie ako v USA sa musí uskutočniť aj u nás.

Marek Krajčí má však toho na rováši oveľa viac…

Ako minister zdravotníctva sa podieľal na najväčšom pandemickom zločine – „dobrovoľne povinnom“ plošnom testovaní, ktoré podľa lekára MUDr. Lakotu stálo život minimálne 12 000 ľudí, čo sa počas testovania nakazili a zomreli.

Nátlak na ľudí je nielen porušením pravidiel medicínskeho žurnálu, v ktorom Marek Krajčí ako spoluautor publikoval svoju štúdiu o plošnom testovaní, ale ide aj o porušenie Norimberského kódexu, ktorý zakazuje nútiť ľudí do akéhokoľvek medicínskeho úkonu.

Ak by na Slovensku fungovala spravodlivosť, sedel by dnes Marek Krajčí spolu s ďalšími spolupáchateľmi na lavici obžalovaných čeliac doživotnému trestu odňatia slobody a ďakoval by Duchovi Svätému za to, že Československo v roku 1990 zrušilo trest smrti.

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitrij, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A nezabúdajme ani, kto u nás pacientom servíroval kombináciu remdesivir + ventilátor. Samotný Mr Neomylný – t.j. Dr.Sabaka. A akú mieru prežitia mali pacienti na jeho oddelení!

 2. Bla, bla, bla… Realita je vsak taka, ze kym si ludia nevezmu spravodlivost do vlastnych ruk, ziadna tu nebude !!!
  EU uz objednala stovky milionov mRNA mnamiek, covid sialenstvo eu parlament vyhodnotil ako spravne a WHO nacisticka pandemicka dohoda je uz na ceste! A to nehovoriac o hladomore, ktory sa uz pripravuje, kedze eu parlament kokainovcov schvalil znizenie polnohospodarskych ploch a poctu hovadzieho dobytka o 1/3, ak sa nemylim, pre zaciatok! O novych eko daniach, prichadzajucej ekonom. krize a pod. kravinach nehovoriac. Kym narody nepadnu na uplne dno – nezdvihnu svoje tupe hlavy a obzrate rite! Takze nas caka skurvene tazke obdobie ! Otazka znie, kedy spustia ti primitivy dalsiu plandemiu a kolko bezmogovcov ci pozitkarov im ju zozerie !

 3. Zločiny proti ľudskosti sú nepremlčateľné. Medzi ne patrí aj genocída. Čoskoro sa situácia otočí a dočkáme sa aj my odsúdenia zločincov.

  • alebo budeš jedna z tých, ktorí aktívne priložia ruku k dielu, aby sme ich dostali do basy, alebo sa ničoho nedočkáš
   lebo všetci budú čakať, a nikto nič neurobí

 4. Pane Roberte Kennedy jr dejte si pozor
  Clintonaci udelali letecke nestesti aby mohla se Hillary dostay do srnatu za nys.

 5. Nemecko chce likvidovat WHO
  maji obavy z noveho nastupu forem podobnemu fasismu
  Teprve na jare 1947 EU melo jistotu ze se neobnovi valka proti SSSR
  Vsude v pohotovosti bunkry se zbranema
  Plany Churchila Gen Schroder litevske jednotky SS
  Dozbrojovany docvicovany RAF VCETNE CS LEtCU
  Stalin do konce 1946 dal povoleni Rude Armadr
  oplodnovat nacisticke zeny nacisticke vdovy ///Vychodniho Nemecka ….
  Podobne ciny USA BRITSKE armady
  byt objektivni spravedlovy
  Byly o tom vyborna avangartni filmy

  Poslechnite si .. dnesni sermon Times Square Church 10am

  Ctl jsem o neprizpusobilych parazitnich skupinach cigani africane Hispanic nekteri ukrajinci
  ..

 6. Jak zabili Dupceka Alexandra
  AUTONEHODOU .

  • oldmarxista pamprlik

   a co mali s nim robit ked nechcel prestat virevovat :: socializmus s ludskou tvarou.Ha?

   • Hovno – tu išlo o žida Havla na hrad! Dubček bol proti systémovej privatizácii. Samozrejme urobili to tak, že to vodič-kaskadér vedel prežiť.

    • oldmarxista pamprlik

     hovno,velky omil urobili to tak ze vodic bol nosaty a preto vedel prezit

     • „Smrť

      1. septembra 1992 pri dopravnej nehode pri Humpolci utrpel vážne zranenie. Vládne BMW radu 7, v ktorom sa viezol z Bratislavy do Prahy, havaroval v čase 9.25 na 88. kilometri diaľnice D1, šoféroval 37-ročný Ján Rezník z federálnej ochranky ústavných činiteľov. Išiel na prvú jazdu s Dubčekom, predtým vozil podpredsedu vlády Rudolfa Filkusa. V kritickom okamihu na úseku, kde bola za dažďa obmedzená rýchlosť na 80 km/h išlo auto rýchlosťou 120 km/h a vodič nezvládol šmyk. Auto prerazilo zvodidlá a vyletelo z diaľnice. O chvíľu na to okoloidúci vodič zastavil v odstavnom pruhu a uvidel zadnú časť BMW trčiacu do výšky. Vrak bol prázdny. Dubčeka so šoférom našiel asi 10–15 metrov od zničeného auta. Alojz K. vyšiel znovu na diaľnicu a začal stopovať okoloidúce autá. Zastavila mu sanitka a jej šofér nahlásil nehodu. Havarované vládne vozidlo malo síce vysielačku, ale nedalo sa s ňou nadviazať spojenie. Zhruba po 20 minútach dorazili z neďalekého Humpolca zdravotníci a s nimi aj hasiči a policajti. Do operačnej sály nemocnice v Humpolci preniesli Dubčeka na nosidlách a už pri vedomí. Potom priletela letecká záchranka z Jihlavy. Dubčeka uviedli do umelého spánku a o 40 minút už ho preberali lekári na jednotke intenzívnej starostlivosti v pražskej nemocnici. Žiadna z konšpiračných teórií o jeho smrti sa doteraz nepotvrdila.[28]

      Dubček bol hospitalizovaný v pražskej nemocnici Na Homolce, kde po dvoch operáciách 7. novembra 1992 zomrel. Pochovaný je na bratislavskom cintoríne Slávičie údolie. “ Wiki
      ———————————
      Otázka – vieš si predstaviť tú hybnosť – letieť 10-15 metrov – cez auto – cez „sitko“? A zomrieť stabilizovaný po 2 mesiacoch v najlepšej nemocnici?

   • dubček byl proti rozdělení československa – je to pravda?

 7. Jednoduchá

  ….vďaka za všetky inf. ,,,….posielam všetkým veľa lásky, zdravia, pohody, spokojnosti a života v mieri……a ešte, nič v živote sa nedeje náhodou….veľký podiel má na tom aj naše ,,viac či menej skrotené“ ego…..

 8. Mimo tému, ale zajíma ma čo o tom viete, pretože „stará“ meteorológia pozná výšku oblakov cca 12 km /preto sa lieta nad 10 km/ – čo sú búrkové mraky s krúpami – jednoducho tá voda v určitej výške vypadne z atmosféry.

  „V nedeľu nadránom sa dali na Slovensku pozorovať nočné svietiace mraky. Môžu byť pozorovateľné aj najbližšiu noc. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) na sociálnej sieti.

  „Ide o oblaky nachádzajúce sa veľmi vysoko, v hornej mezosfére vo výške okolo 80 kilometrov nad povrchom. Boli pozorovateľné pred východom slnka na severovýchodnej oblohe, z našich kamier najlepšie v Bardejove,“ uviedli meteorológovia. Pozorovať sa podľa nich budú dať aj v nedeľu približne hodinu po západe slnka na severozápadnom horizonte a ráno na severovýchodnom pred východom slnka. Miestami však môže v pozorovaní prekážať oblačnosť.“
  https://www.cas.sk/clanok/2823499/tato-noc-bude-nezvycajna-to-co-sa-objavi-na-oblohe-vam-nedovoli-lahnut-do-postele/
  —————————————
  Čiže 80 km?

  https://www.meteorologiaenred.com › sk › ionosféra.html
  Charakteristiky a význam ionosféry pre ľudí Sieťová meteorológia
  Jeden z vrstvy atmosféry čo nás chráni je ionosféra. Je to oblasť, ktorá obsahuje veľké množstvo atómov a molekúl, ktoré sú nabité elektrinou. Tieto nabité častice vznikajú vďaka žiareniu, ktoré pochádza z vesmíru, hlavne z našej hviezdy Slnka. Toto žiarenie zasahuje neutrálne atómy a molekuly vzduchu v atmosfére a .
  ————————————-
  Možno sa jedná opäť o debilnú bulvárnu svojvoľnú terminológiu debilných novinárov – že to nenazvú aurea borealis.
  https://www.interez.sk/wp-content/uploads/2017/09/aurora-2232730_960_720-770×280.jpg
  —————————————-
  Ale teraz narážam na HAARP a „tisícročné“ horúčavy!

 9. Israismael

  Koľko ľudí sa smialo ze sú to vymyslene a nepodložené veci.. Koľko ľudí si myslelo ze čip nemôže byť znak nejakej pozemskej temnej šelmy, a ze to je len výmysel, hlúposť, strasenie niečím nelogickym… Koľko ľudí bralo na ľahkú váhu, ze je to dokonca písané aj v spisoch biblie a nedokázali si to skontrolovať v Zjavení Jana od 13 kap do 16kap .. A teraz prichádza mena CBDC a s ňou časom príde malé,, zrnko ryze“ pod kožu.. Tu je skopírovany článok v slovenčine z NEWSWARS:

  Banka pre medzinárodné platby nedávno zverejnila správu s názvom „Návrh pre budúci menový systém: zlepšenie starého, umožnenie nového“.

  Táto správa navrhuje, aby digitálna mena centrálnej banky slúžila ako nová rezervná mena, a vyzýva na digitálnu konfiškáciu všetkého fyzického majetku tým, že každej položke v reálnom svete sa pridelí jej vlastný jedinečný digitálny token, ktorý bude obsahovať pravidlá o tom, ako sa každá položka môže a nemôže použiť, aby každú osobu mohla kontrolovať a podmieňovať priamo centrálna banka.

  Nakoniec, ako sa predpovedá v Biblii, bude do ľudského tela implantovaný čip na použitie CBDC.
  Toto je presne znenie ako to bolo uverejnené na tej americkej stránke!!!

  Ešte dodám ze kto si dá znamenie alebo znak pozemskej šelmy (globalistov a technokratov) na ruku(podkožný čip) alebo nejakým spôsobom na čelo (sken a pod), tak sa podvolí temnu na absolútnu dominancia temna nad človekom a ľudským duchom.. Síce na chvíľu si zachráni pozemský život, ale večnosť sa mu neujde, pretože tým už bude hrubá manipulácia s telami a DNA ľudí .Priamy zásah do niečoho co nie je dovolené človeku a toto nemôže dovoliť jednotlivý človek, aby sa dal manipulovať ohľadom vlastných genetických i informácií.. Keď to dovolí…. (treba dočítať v zjavení Jana co sa stane)..
  A ešte jeden dodatok k tomu CBDC :

  Richard Werner, nemecký bankový ekonóm, bol na Svetovom ekonomickom fóre v Davose v roku 2003 vybraný medzi 100 najlepších globálnych lídrov zajtrajška (GLT). Nedávno varoval pred digitálnou menou centrálnej banky (CBDC), ktorá bude spočiatku prístupná cez telefón, ale v konečnom dôsledku je cieľom implantovať pod kožu používateľov čip veľkosti ryže. Povedal, že ľudia budú zlákaní do systému s univerzálnym základným príjmom (UBI). Odporučil, aby sa banky zriaďovali lokálne, čo by mohlo oddialiť alebo dokonca zabrániť zavedeniu CBDC.. Treba informovať o tých lokálnych bankách všade kde sa dá! .. V konečnom dôsledku rozhodovať bude vláda v štátoch..

  • Putin podepsal zákon o zavedení digitálního rublu centrální banky a vytvoření příslušné elektronické platformy.

   Zákon s výjimkou řady ustanovení vstupuje v platnost 1. srpna 2023.

   Ruská Rada federace předtímschválila návrh zákona, který uděluje digitální měně centrální banky (CBDC) zákonné pravomoci.
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/putin-podepsal-zakon-o-zavedeni-digitalniho-rublu/

   • Israismael

    RUSÍ si môžu ísť svoj vlastný level s digitálnym rublom, alebo novou menou BRICS, ktorá bude určite časom digitalnou menou ..pokiaľ nezavedu ľuďom čipy,mozu zavádzať!… Ak však zavedú ten istý princíp ako zrudy od Ameriky a zapadu, tak budú spolu tlačiť jednu káru.. To sa uvidí .. Tym digitálnym peniazom sa zrejme nevyhne tak ci tak žiaden štát sveta .. Hotovosť už nebude.. Ide o to, ktory štát a ako bude pod papucov globalistov a technokratov sveta, resp diabolskych entit, ktori toto všetko tvoria..Ide ale aj o to, ako ktorý štát bude suverejným štátom a ako odolá diabolským tlakom.. Vakcína bola prvá skúška a oni zistili ze to ide, že ľudia sa podvolia a tiež aj vlády..

    • Pamätáte si niektorí pionierske tábory – a bodovanie za poriadok – čierne a červené body? To je úplný základ sociálnych kreditov – a „digitálnych“ peňazí.

     Čo ma má čo nejaký vedúci tábora hodnotiť! Moji rodičia z ROH vlastných poplatkov zaplatili môj pobyt – aby mohli cez prázdniny v kľude chodiť do práce a ja som nebol na ulici! A či mám spacák uložený alebo neuložený – srať naňho!

     Už pred 60 rokmi nás učili akceptovať digitálnu menu – ako body za niečo – keď budeme poslušní! Vyje.aní komunisti! To celé je stále illuminátsky projekt so sociálnym darwinizmom a marxizmom! To je z jednej dielne židovských bangstrov!

     Prvé papierové peniaze vznikli ako nápad starého Rockefellera – po dohode s anglickou kráľovnou – ktorá sa na to podpísala ako ručiteľ – kvázi obligácie – libre šterlingy. Tento bordel potom rozniesli 4 Rockefellerovi synovia do Ameriky – aby importovali obligácie – zmenky – a zaviedli papierovú menu. Tá sa ujala – ako politická akceptácia takéhoto platidla. Čiže papierový dolár už bol na svete! A potom vznikol FED – tlačiareň 4 bankstrov – ktorých výtlačky verejnosť začala akceptovať ako platidlo! Lepšie na tom boli indiáni, ktorí akceptovali korálky! Skracujem – odkedy vznikli počítače – peniaze sa premenili na nuly a jednotky. Aby mohol podvod pokračovať – a kontrolovať rebelov – vznikla virtuálna mena. Kto vám dá dnes úver na drevo – hoci by to boli stále nekryté papierové peniaze? To je gigantický podvod pripravovaný 250 rokov!

     Celý tento podvod je založený na tom, že ho akceptujete! Spomeňte si na hru Čierny Peter! Komu zostane na ruke je za blbca! Tak prečo to hráš!

     Veď existuje jednoduché riešenie – odpor verejnosti akceptovať digitálnu menu ako platidlo! Lebo nám má niekto niečo dať ako protihodnotu – a korálky nechcem! Lebo to ja ho musím prijať ako platidlo – nie že mi niekto nariadi, že ho musím prijať! to mi môže latiť aj kameňmi – aj komunálnym odpadom! O tom je aj odpor proti totalite! Stačilo! Seriem na vaše marxistické červené a čierne body!

     • oldmarxista pamprlik

      tak co uz zase sloptas ? a co si myslys ze teraz je to ako v detskych taboroch? co si mislys ze deti sa nehodnotia ako maju ulozene spacaki? co si myslis ze spratka co sa nevie spratat do koze nevyhodia z tabora?
      je len jeden velki rozdiel socialisticky tabor trval tri tyzdne a stal bagatel a kapitalisticky tabor trva sedem dni a stoji peknu palku.uz sa tu prestan strapnovat ti nosati pametnik

     • Počúvaj ty prázdny štamperlík – ja strikujem, lebo je leto a treba si zriediť krv! Chcel by som ťa vidieť na vodáckom splave, ako si ukladáš pogrcaný spacák po celonočnom chlastaní. A aký je rozdiel byť na prázdninách na splave a na prázdninách v pionierskom tábore? Akurát ten, že ty si dospelý a ostatné sú deti! Tak ich môžeš je.ať! Lebo tí vedúci robili dobré prasačiny – a kvôli tomu aj na tábor išli – a my deti sme to vedeli, počuli, videli! Komunistický pokrytec! Nezabudni sa ožrať ako správny szmák!

     • oldmarxista pamprlik

      a vidim ze som ti slapol na tvoj cerveny frnak, ale uz mas dost rokov na to aby si pochopil ze do tabora ta posielali tvoji rodicia . tak nemozes s toho obvinovat komunistov a szmakov a pripadne estebakov ale len a len svojich rodicov. ozaj a co mislis prerco dnes idu mladenci a devi robit veducich? TAK SA SCHOP ZO SVOJEJ TRAUMI Z PIONIERSKYCH TABOROV alebo sa obrat na ustav pameti naroda a ziadaj odskodne lebo si smirovasl a pocuval suloziacich veducich.

     • Ja nepotrebujem odškodné za piopornovedúcich. Len si spomínam na jedného z určitej kresťanskej organizácie – že sa tešil na stoporené bradavky mladých dievčat pri rannom nástupe.

      Prežil som ako decko „až“ 3 tábory, a keďže po každom som skončil s katarom – nakoniec naši našli riešenie môjho upratania cez prázdniny u príbuzných, hoci vzdialených. Kde sú teraz tvoje decká, resp. vnuci? V Dubaji? Niekto si zobral kvôli nim dovolenku na 2 mesiace? Ty komanč! Jáj – ja som zabudol, že komanč nerobil – komanč lovil!

      A že si ty jeden z tých, ktorý je.al v Obyciach do riti tú kuchárku Anču – a ja som z toho potom dostal katar /to je také zelené hovno/! Si to s tebou ešte vybavím!

    • Stiahnite si na webe v pdf formate subor Kniha pravdy. Tak je vsetko co sa udialo, deje a este chysta. Budete velmi prekvapeny… irske posolstva z 2012-14… Viac netreba dodat. A pri vyhladavani si zadavajte rozne slova, ako ockovanie, genocida, kontrola,…

     • —-kniha_pravdy.pdf
      —————————–
      Popravde – ja takého mesianistické formáty nemám rád. Ale kuknem na to. Aj talmud aj tóra očakávajú príchod mesiáša – otázka koho mesáša! Keby neexistovalo židokresťanstvo a vôbec židovstvo – ako podmieňovacie ideológie – boli by sme na tom omnoho lepšie. Nemám rád tieto zdroje!
      ——————–
      https://www.pravda.sk/
      A skús sa tam dostať bez povolenia reklám a povolenia ich prístupu.

 10. Israismael

  https://stateofthenation.co/?p=177267
  https://www.newswars.com/banking-insider-warns-cbdcs-will-be-implanted-chips/
  Tu si to teda prečítajte sami, co som písal vyssie.. I keď treba preložiť cez Google…

  • Áno, Biblia – Kniha Zjavenia. 13/16-17 : A pôsobí, že všetci – mali i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní i otroci- dostanú znak na pravú ruku, alebo na čelo, aby nemohol predávať ani kupovať nikto, kto nemá ako znak meno šelmy, alebo číslo jej mena….
   ( šelma – Antikrist a jeho politicko-ekonomicky systém)

   • Israismael

    Presne tak a tieto špinavé entity idú akoby podľa toho plánu biblie , i keď si myslím ze jednoducho to majú v mysli a chcú to tak urobiť podľa svojich plánov..
    Proste oni keď skúsili jedno (covid, vakcíny) mame tým jasný dôkaz ze urobia aj to ďalšie…

 11. Israismael

  A ešte jedna zaujímavosť z webu stateofthenation, celý článok je zaujímavý, ale treba tiež preložiť.. Článok ma názov :
  Takto zistíte, kto dnes blokuje všetkých najdôležitejších pravdovravcov na internete
  https://stateofthenation.co/?p=177257

 12. Garnet Harper, muž ze Sudbury, města v severním Ontariu v Kanadě, zemřel na onemocnění ledvin poté, co mu byla zamítnuta transplantace ledviny s odůvodněním, že se odmítl nechat očkovat proti COVID-19.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/kanada-35lety-otec-5-deti-zemrel-pote-co-mu-zamitli-transplantaci-ledviny-protoze-byl-neockovany/

 13. Ruská duma schválila zákon o zavedení digitálního CBDC rublu do oběhu jako 3. formy ruské měny! Zákon zakazuje manželské a sdílené účty, které by znesnadnily identifikaci koncového spotřebitele! Digitální rubl rovněž zakazuje půjčky a úroky, protože jde o výrobu peněz bez kontroly ruské centrální banky! Do testovacího provozu se zapojí 13 ruských bank a vytipovaní klienti, kterým bude CDBC rubl nabídnut, si budou muset zaregistrovat digitální identitu u centrální autority!
  „A co je největší chucpe? No přece to, že tento Orwellovský systém Total Control jako první v Evropě do oběhu pouští Putinovo Rusko! To je stejné jako kázat o principech tradiční rodiny a o ochraně rodinného kruhu, a potom přivést do školky genderově přešitého chlapa v roli Drag Queen příšery v sukni lolitky a v latexových kozačkách, aby dětem předčítal/a/i/y/o pohádku O přešité Růžence a sedmi transpaslících.
  To by bylo prostě chucpe a nehorázná drzost. Jenže, když Vladimir Putin mluví o ochraně Ruska a současně nechává centrální banku zavádět Total Control obyvatelstva skrze digitální rubl, přičemž bankéři v Rusku si pochvalují [4], že digitální platby budou v blízké době zavedeny nejen v jedné zemi jako je Rusko, ale dokonce ve skupinách států, tak to neříká nic dobrého o tom, kam Rusko ve skutečnosti Vladimir Putin směřuje. Elvira z Moskevských kanceláří mezitím zavádí v Rusku totální ovládací nástroj bankéřů na celou populaci. Podle ovoce poznáte je! Pamatujte, že politiky musíte hodnotit vždy a jen podle ovoce, ne podle keců, které z nich vylézají! Pokud to ovoce je otrávené pro národ, potom ty kecy měly formu silného oblbováku národa před ne tak zcela dobrovolným polknutím jedu.“
  https://aeronet.news/ruska-duma-schvalila-zakon-o-zavedeni-digitalniho-cbdc-rublu-do-obehu-jako-3-formy-ruske-meny-zakon-zakazuje-manzelske-a-sdilene-ucty-ktere-by-znesnadnily-identifikaci-koncoveho-spotrebitele/

  • Digitálna mena CBDC je dovtedy neškodná, dokedy nie je nikomu nanucovaná a je len ako doplnok na čisto dobrovoľnom základe. Ale pravdou zasa je aj to, že všetko, čo môže byť zneužité, aj bude zneužité. Aj rúška na úplnom začiatku pandémie boli dobrovoľné, potom povinné. Aj vakcíny boli dobrovoľné a neskôr zaviedli režim OP, ktorý vylúčil zo spoločnosti človeka bez očkovania. Asi najlepšie riešenie namiesto čakania, kedy CBDC zneužijú, je začať to masovo bojkotovať tak ako v Nigérii, kde im to krachlo.

Pridajte komentár

*