Pohrebníci nachádzajú v žilách a artériách doteraz nevídané krvné zrazeniny


Print Friendly, PDF & Email

Pohrebníci nachádzajú v žilách a artériách doteraz nevídané krvné zrazeniny

(Patricia Harrity, dailyexpose.uk) Certifikovaný riaditeľ pohrebníctva a profesionálny balzamovač Richard Hirschman učinil pozoruhodný objav v telách nebožtíkov.

Ako uvádza, ich žily a artérie sú často vyplnené nezvyčajnými krvnými zrazeninami, ktoré obsahujú zvláštny vláknitý materiál vypĺňajúci celý objem ich vaskulárneho systému.

Pán Hirschman urobil nedávno rozhovor s dokrorkou Rubyovou, medicínskou expertkou na vývoj farmaceutických liekov s takmer 20 ročnými skúsenosťami z regulácie a schvaľovania liekov v americkom Úrade na kontrolu potravín a liekov (FDA).

Doktorke Rubyovej v rozhovore vykreslil svoj objav zvláštnych zrazeninových útvarov v telách nebožtíkov, ktorý potvrdili aj ďalšie osoby z jeho brandže.

Zrazeninové útvary podobné červom

Pán Hirschman uvádza, že zažil už krvné zrazeniny viditeľné pod mikroskopom v krvi nebožtíkov, no donedávna sa nestretol s tak veľkými zrazeninami, aké vidí v poslednej dobre.

Prvýkrát začal pozorovať tieto dlhé pružné vláknité zrazeniny v novembri 2020 a postupne ich nachádzal v približne 50% tiel, ktoré spracovával. Dnes je podľa neho toto číslo až 80%.

Ďalej uvádza, že u niektorých nebožtíkov sa mu podarilo potvrdiť, že boli zaočkovaní proti Covid-19.

Nevie to však potvrdiť u všetkých a nepozná ani definitívnu príčinu, čo konkrétne spôsobuje nárast výskytu tohto druhu krvných zrazenín v obehovom systéme zosnulých.

Zvýšený výskyt infarktov a mozgových mŕtvic

Pán Hirschman dodáva, že poslednú dobu pozoruje zvýšený počet úmrtí na srdcové infarkty a mozgové mŕtvice. So zvyšujúcim sa výskytom takýchto krvných zrazenín sa ani nie je čomu čudovať.

Aj jeho kolegovia sú nervózni z toho, čo v stále zvýšenej miere nachádzajú.

„Je toto spôsobené vakcínami proti Covid-19? Môj inštinkt mi vraví, že áno, hoci to neviem priamo dokázať.

Prírodná liečba osteoartritídy

No keď za to skutočne môžu vakcíny, predstavte si to množstvo ľudí, ktoré v budúcnosti zomrie, pretože s takouto hmotou v žilách sa jednoducho nedá žiť.“

Pán Hirschman poukazuje na to, že ak sa vám takáto zrazenina dostane do mozgu, dostanete mŕtvicu a ak do srdca, tak dostanete infarkt.

Po tom, čo sa pred rokom v novembri objavili prípady týchto, ako to on nazýva „červíkových zrazenín“, začal si zaznamenávať ich počty a dokumentovať ich.

„Len tento mesiac z 35 ľudí, ktorých som osobne balzamoval, ich malo 20 až 24.

Netreba snáď ani pripomínať, že by sa to malo začať okamžite vyšetrovať. Keď už nie z rešpektu k zosnulým, tak minimálne preto, aby sa potvrdilo, či tieto vláknité zrazeniny sú alebo nie sú dôsledkom vakcín proti Covid-19.

A ak ich nespôsobujú vakcíny, tak čo potom iné sa objavovalo v novembri 2020, čo ich môže vyvolávať?“

Video s Dr. Rubyovou

V nasledujúcom videu (s českými titulkami) si môžete pozrieť rozhovor pána Hirschmana s doktorkou Rubyovou:

Ak by ste radšej video s českým dabingom, nájdete ho na tomto odkaze.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Patricia Harrity, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Z akého materiálu to je a čím sa to dá rozpustiť?
  Je to v každej vakcíne, teste, rúšku?
  Za ako dlho to narastie a zabije človeka?

 2. Nemôžu to byť tie veľa x spomínané morgelony ?Čo je parazit a podľa mňa preto ivermektin zaberal
  Možno je to hlúposť …

  • Morgelony sú zvyčajne krátke vlásočnice. Toto vyzerá ako reakcia buď na spike proteín z vakcín, alebo náhle zhustnutie krvi v dôsledku nejakého externého podnetu.

 3. Redakcia – „V nasledujúcom videu (v angličtine) si môžete pozrieť rozhovor pána Hirschmana s doktorkou Rubyovou:“

  Povedzte rovno, že ste anglofili a že nemáte záujem, aby čo najviac čitateľov „znalo po Rusky“!
  V krátkej dobe už druhý prípad, že nesiahate po ľahko dostupných videách s titulkami alebo dabingom – dabing je pre neanglicky hovoriacich slepcov a titulky pre hluchonemých – už si s týmto „niekto“ dáva takúto námahu, ale Badatel to má na háku – Slováci – naučte sa anglicky – budete obskakovať amíkov!

  Tu sú hneď dve videá!
  https://www.infovojna.sk/article/video-exkluzivni-odhaleni-balzamovaci-nachazi-zily-a-tepny-naplnene-dosud-nevidanymi-gumovitymi-srazeninami

  Ad „Pohrebníci nachádzajú v žilách a artériách“ – odkedy pohrebíci skúmajú obsah žíl nebožtíkov?!
  Článok je v origináli o BALZAMOVAČOCH – ktorí zbavujú telá telesných tekutín a vnútorností! Teda to je relevantné! A predtým patológovia! Pohrebník nie je automaticky balzamovač! A balzamovanie si môže dovoliť málokto“ Toje špeciálna služba – iste – môžeme to zaradiť medzi pohrebníctvo – „ako aj všetkých vypchávačov zvierat“! Detto všetkých stylistov a maskérov.

  Pýtam sa – čo sledujete takto domrveným článkom?!
  ——————————————————
  Na Slovensku otvorili prvú balzamovaciu miestnosť – Domáce …
  [Prehľadávať doménu spravy.pravda.sk] https://spravy.pravda.sk › domace › clanok › 615371-na-slovensku-otvorili-prvu-balzamovaciu-miestnost
  Na Slovensku otvorili prvú balzamovaciu miestnosť s oficiálnym certifikátom v obci Kátov v okrese Skalica. Doteraz na Slovensku neexistovala možnosť, aby pozostalí nechali telo zosnulého zabalzamovať.

  Balzamovanie je do dnes záhadou | Slovenské pohrebníctvo
  [Prehľadávať doménu pohrebnictvo.sk] https://www.pohrebnictvo.sk › balzamovanie › ?vote=61e5bwi5g1195
  spočíval v odstránení mozgu z lebečnej dutiny pomocou dlhého kovového háčika. Ďalej nasledovalo narezanie brušnej dutiny, cez ktorú balzamovači vybrali vnútorné orgány. Brušnú dutinu vypláchli palmovým olejom a vyčistili aromatickými látkami a kadidlom.

  Pohrebníci a balzaméri Plat v Kanade – emigratecanada.com
  [Prehľadávať doménu emigratecanada.com] https://emigratecanada.com › sk › platy-riaditeľov-pohrebov-a-balzamovačov-v-Kanade
  Pohrební riaditelia a balzamovači Plat v Kanade predstavuje silný dopyt po pracovných pozíciách pohrebných manažérov a balzamovačov.
  ————————————————————
  K článku – v tejto profesii sa nevyznám, ale z kriminálnej patológie už viem, že krv sa v mŕtvole po určitom čase nahromadí v spodnej časti, teda je do určitej miery tekutá a zo zabíjačky vieme, že krv prasaťa sa udržiava v nezrazenom stave miešaním so ľoľou – ergo – balzamovač určite vie, ako krv dostať z riečišťa aj po smrti.

  Teda – zaujíma ma, či ide o reakciu takejto krvi očkovancov na doterajšie prípravky a čo sú to za prípravky, teda – TO neznáme by mal byť výsledok reakcie. Opakujem – z mŕtveho krv už netečie – len po prepláchnutí riečšťa špeciálnym roztokom.

  Jak balzamovat (s obrázky) – wikiHow
  [Prehľadávať doménu wikihow.cz] https://www.wikihow.cz › Jak-balzamovat
  Jakmile balzamovací roztok vstoupí do tepen, zvýší se tlak v žilách, což znamená, že kapalina se dostává do celého těla. Měli byste pozorovat, jak se žíly začínají lehce boulit. Periodicky otevírejte jugulární vypouštěcí trubici a uvolňujte tak tlak, který umožní krvi lépe unikat. 4 Pomalu snižujte tlak.

  Balzamovanie — je vhodné pre kresťanov?
  [Prehľadávať doménu jw.org] https://www.jw.org › sk › kniznica › casopisy › w20020315 › Balzamovanie-je-vhodné-pre-kresťanov
  Obyčajne sa robí tým, že žily a tepny, ako aj brušná dutina a hrudný kôš sa naplnia primeraným množstvom balzamovacej tekutiny. Počas rokov boli vyvinuté a používané rôzne roztoky. No vzhľadom na náklady a bezpečnosť sa ako balzamovací roztok najčastejšie používa formaldehyd. [Obrázok] Zlatá truhla kráľa Tutanchamóna
  ——————————————
  Poznámka – formaldehydom sa „balzamujú“ medicinálne pitevné preparáty – je to totálny antibakteriálny a protiplesňový denaturátor. Teda – čo v tých žilách reaguje s čím, keď je viac možností? Čo konkrétne použili Hirschmanovi balzamovači?

  • Ok, aktualizovali sme článok. Nevedeli sme, že už existujú k tomu dabing aj titulky. Naša vina.

  • Ako sa ekologicky likvidujú múmie?

   • Nesrandujem – egyptských múmií bolo nájdených habadej – kostry išli do múzeí a na rôzne rituály -abylzamovaný papier, do ktorého boli zabalené, sa vyvážal do Európy a francúzski a nemeckí mäsiari doňho začali v predajniach baliť mäso – odvtedy je to mäsiarska trdícia – hnedý mastný papier – za socíku úplne bežný.

    „5) Rozvinuté obväzy staroegyptskej múmie sa mohli tiahnuť až 1,6 km. “
    https://topden.sk/zaujimavosti-o-egypte-10-faktov-o-egypte/

    30 typov papiera (charakteristiky a použitia) – Lekársky
    [Prehľadávať doménu sk1.warbletoncouncil.org] https://sk1.warbletoncouncil.org › tipos-papel-1119
    Papier musí byť z chemického hľadiska úplne inertný, aby pri reprodukcii obrázkov neboli žiadne nečistoty. 25. Hnedý papier. Mäsiarsky papier je druh papiera, ktorý sa vyrába bez bielenia a má veľmi krátku dobu varenia, čo má za následok veľmi odolný list.

    ICO Hnedý krepový papier 200x50cm objednať nákup lacné ceny
    [Prehľadávať doménu hrackyshop.sk] https://www.hrackyshop.sk › ico-hnedý-krepový-papier-200x50cm.html
    ICO Hnedý krepový papier 200x50cm objednať, lacná cena: 0.44 EUR, Popis: Do svojich kreatívnych hobby materiálov môžete pridať hnedý krepový papier, ktorý je vyrobený z vysokokvalitného nepremokavého materiálu a môže byť používaný na rôzne účely. Krepový papier môže byť skvelou voľbou aj počas každodenného škols …

  • Odkedy pohrebná služba skúma kardiovaskulárny systém post-mortem?
   A tiež by som podotkla, že v novembri 2020 sa ešte neočkovalo.

   S.

   • Klinické skúšky vakcín od Pfizeru začali 27. júla 2020. Takže tie mŕtvoly v novembri 2020 mohli byť kľudne aj obete týchto klinických skúšok.

    Pohrebná služba zvyčajne neskúma kardiovaskulárny systém nebožtíkov, ak však dostanú požiadavku na balzamovanie tela (z akýchkoľvek dôvodov pozostalých), tak vtedy vrámci balzamovacích procedúr odstraňujú krv a nahrádzajú ju balzamovacím roztokom. No a práve vtedy, keď tá krv akosi nechcela z nebožtíkov odtekať, tak zistili, čo je vo veci.

 4. Je to z grafenu – takto posobi v zilach.

  • odkiaľ vieš?

   • Patrik Kaya

    Teoria nemeckeho Doktora Chemie Alexandra Noack-a, bol jeden z najvacsich expertov na Grafen vo svete, po zverejneni videa o tom, co nasiel vo vakcinach, za zahadnych okolnosti do cca 3 dni umrel a bol oznaceny za hoax-era. Tvrdi, ze vo vakcinach nasiel grafenove nano castice, ktore pri detailnom preskumani vyzeraju ako ziletky, nazval ich nanoziletkami. Beznym laboratornym prieskumom laboranti tieto castice nevidia, Hladajte si prosim Informacie online cez svoje overene zdroje. https://www.denik.cz/cesko-a-eu/grafen-vakciny-covid-andreas-noack.html

 5. …očkovaní majú ,,rôzne odlišnosti“…čo sa týka toho balzamovania, áno už v starovek.Egypte sa to veľmi uplatňovalo samozrejme pri bohat.ľuďoch…je to veľmi prekvapujúce, že také dačo sa otvára priamo pre ľudí aj tu na Slovensku….

  • Balzamovanie je okultná záležitosť, ktorou sa má udržať duša – energia z tejto telesnej schránky tu na Zemi.
   Naši predkovia a vôbec védska kultúra – mŕtvych spaľovali a spaľujú, vďaka čomu dušu oslobodzujú – viď Egyptská kniha mŕtvych, kde sa hovorí, že duša blúdi okolo mrtveho tela presne 47 dní, než „pochopí“ svoj stav a odíde – avšak kvôli pozostatkom ostáva na planéte a tým je väznená, neinkarnuje, prestáva sa vyvíjať a jej energiu zneužívajú na rituály okultné skupiny – kam patria satanisti a satanokatolíci s ich relikviami.

   Výnimku v tomto v slovanských zvykoch tvoria mohyly mŕtvych vodcov a významných osobnosti, čím si chcú potomkovia pripútať ich energiu, aby ďalej slúžila národu, pretože tieto osobnosti celou dušou aj telom tak či tak len vždy chceli slúžiť svojmu národu! Viď krádež zabalzamovaného tela M.R.štefánika zo sarkofágu jeho mohyly na Bradle – s obeliskami na všetky svetové strany, ktoré vykonali židoboľševici z okultných dôvodov, pod zámienkou rekonštrukcie jeho mohyly za socializmu /Štefánik bol otvoreným nepriateľom boľševikov/ a jeho telo zakopali pod dlažbu jeho „pamätníka“ v ezoterickom a okultnom centre /viď Golem/ svetového židovstva – v Prahe! Slovákom tak chýba jadro duchovej energie vodcu – Štefánika – v zigurate – návrší mohyly, ktoré ako tvarový žiarič má túto energiu násobiť, zosiľňovať. Je to ako keď vyberiete z mobilu simkartu. Sarkofág Šefánika je prázdny – nech vás nepomíli nejaká mŕtvola oblečená do dobovej rovnošaty! Prázdna je preto, pretože objekt strážnice – určenej ako prísrešok pre čestnú stráž jeho tela – prerobili na BUFET! Oproti tomu – vo Francúzsku pri jeho pamätníku pri observatóriu v Meudone – Čaputová si tam ako pi.a urobila sefíčka s veľavravným úškrnom!

   Satanistické „PRERIEKNUTIE“ Čaputovej!

   Čaputová na HROBE Štefánika V PRAHE 20.6.2019.mp3
   https://ulozto.net/file/yU4YSzFQ0z6l/caputova-na-hrobe-stefanika-v-prahe-20-6-2019-mp3#!ZGt1AGR2ZmHjZmR3MQL0ZzZlZQZ2Z2j2rwOaI0kiMKuGMwR0BN==

   No nie je to „prezidentská“ pi.a?!
   https://dajto.markiza.sk/aktualne/galeria_1972494_caputova-navstivila-meudon-kde-posobil-stefanik/2264734

   • Na tom stupídnom selfíčku si všimnite Čaputovú, ako sa drží za hlavu – čím naznačuje, že je to všetko „na hlavu“ – inak – „Keby ste vedeli!“

 6. …a to videjko si určite treba pozrieť….

 7. Tie zrazeniny sa netykaju vakciny Sputnik! Kdesi som cital,ze sa jedna vyhradne o vakciny Phizer a Moderna

  • Nie je to pravda. Aj vakcíny Sputnik spôsobujú krvné zrazeniny. Sputnik je v podstate to isté ako vakcíny AstraZeneca.

 8. František

  Ľudia, začnite vnímať to čo sa deje konečne v širšom kontexte a dobre si naštudujte čo sa skrýva pod tzv. Veľkým resetom – Great reset a šírte pravdu o ňom ďalej, nech o tom vie čo najviac ľudí: https://www.protiproud.cz/politika/6284-velky-reset-a-nasilne-prerozdeleni-majetku-covid-je-pouha-predehra-do-osmi-let-bychom-nemeli-nic-vlastnit-vse-bude-sdilene-cenna-aktiva-pripadnou-svetovym-korporacim-pod-rouskou-dekarbonizace-nam-zakazou-i-maso.htm ! Nemôžeme byť tak prízemnými a naivnými, vnímať súčasné problémy len cez primát COVID-u ! Tu ide o veľa viac, o našu slobodu a šťastie, ktoré nám chcú globálni zločinci vziať, ako aj naše deti, vnukov, masjteok, všetko !!!

 9. …aha, ďakujem za vysvetlenie…., tá ,,naša prezidentka“ už ňou dávno nie je….
  …tak to majú aj presne vypočítané…verím tomu, že to bude inak, pre dobro bež.ľudí…

 10. Bože na Chcem sa spýtať ako to bolo so smrťou Milana Rastislava Štefánika, ktorý zahynul pri páde z lietatla nad Bratislavou

  • Pozri na Ulozto indexovú knihu z roku 1936 – podľa autentických svedectiev. ZIP treba stiahnuť a niekam rozbaliť – kniha je v 6 zložkách. Vyjadrím sa neskôr – išlo o komplot talianskeho velenia na Slovensku so židoboľševikmi – vyjadrím sa neskôr. Vpád hord Bélu Kúna – žida Kohna – mal odpútať čs. légie /80 tisíc/ z východnej Sibíri! Kohn bol členom popravčej čaty Mikuláša II. Štefánik bol známy antiboľševik! V kritickom čase bol v Taliansku organizovať návrat čs. légií na Slovensko – francúzske velenie malo prísť vymeniť zradného generála Piccioneho, ktorý kolaboroval s Maďarmi a ktorý nariadil provokačný útok na Miškolec – 300 vojakov nafasovalo po 7 nábojov proti pripraveným 1400 „Maďarom“ – do prvých línií Maďari nasadili slovenských mládencov – 16-17 ročné deti! Potom nastal vpád ozbrojenej maďarskej lúzy – rabovali aj majetných Maďarov na Slovensku. Obdobie Maďarskej republiky rád- boľševický „revolučný“ trockistický režim!

   Vo Vajnoroch teda očakávali prílet Štefánika, ktorého spolubojovníci odrádzali od takéhoto spôsobu návratu. Treba vedieť, že až dovtedy tu velili Taliani! A vtedy sa rozkazy plnili pod hrozbou zastrelenia.

   Vpád_maďarských_bolševikov_na_Slovensko_PDF.zip
   https://ulozto.net/file/W7k4xDhD/vpad-madarskych-bolsevikov-na-slovensko-pdf-zip#!ZJHjLmR2AJDjZGL1ZwxmAwywA2SvAREbEUufGT04D1SMA2WvAj==
   ——————————————
   Bohovská kniha – idiot nový sused Maďar, ju našiel schovanú pod strechou po pôvodnom slovenskom majiteľovi. V tom čase jeho jebnuté sestry už spálili plnú skriňu kvalitných odborných kníh v slovenčine. Túto knihu mi podstrčil na prečítanie Slovák, ktorý vtedy jebával jeho sestru a bol mu vypomôcť na dome.
   Treba vedieť, že za držanie tejto knihy by Maďari za Hortyho režimu na juhu Slovenska takéhoto človeka obesili na jeden šup. V dome bývajú už noví – možno ju tam nechal – nechcel ju ani zaboha predať, lebo tušil, že je to zbraň!

  • hľadač pravdy

   Peter B. Podolský vo svojej knihe: ,,Slobodomurárstvo – nešťastie našej doby”, Tretie vydanie, MAGNIFICAT SLOVAKIA, Bratislava 2007, ISBN 978-80-967740-7-4, uvádza

   citujem:

   ,,Štefánikova kariéra vo Francúzsku by nebola možná bez jeho príslušnosti k slobodomurárstvu.
   No podľa niektorých prameňov slobodomurári boli príčinou aj jeho tragickej smrti. Údajne bol znechutený deštruktívnou činnosťou slobodomurárstva a po návrate do Česko-Slovenska chcel dať všetky tajné spolky (t.j. slobodomurárske) rozpustiť.
   Jeho zámer nezostal utajený. Po prílete nad Bratislavu ho privítala paľba, ktorá nebola dôsledkom omylu. Príkaz k nej vraj dal Beneš. Lietadlo havarovalo a Štefánik zahynul.
   V každom prípade sa ho Masaryk snažil politicky odstaviť a s Benešom bol v nezmieriteľnom konflikte. Po Štefánikovej smrti Masaryk vyjadril spokojnosť s jeho tragickým koncom. Svedkov udalosti zastrašovali, prenasledovali, odstraňovali a dokumenty o nej zmizli.

   Údajne pokyn na likvidáciu Štefánika vyšiel z tej istej lóže, z ktorej vyšiel povel na zavraždenie Františka Ferdinanda. Prvá svetová vojna sa definitívne ukončila mierovou konferenciou vo Versailles, ktorá sa skončila na piate výročie teroristic-kého činu v Sarajeve.
   Takmer všetci jej účastníci boli menšími alebo väčšími funkcionármi lóží, takže sa podobala slobodomurárskemu zjazdu.

   V novovzniknutom Česko-Slovensku sa slobodomurárstvo rozmáhalo tak, ako v máloktorom štáte Európy…”

 11. ..ozaj zaujím.veci o Egypte….M.R.Štefánik nezahynul len tak…keď sa vracal domov na Slov., slávnostne ho v Bratisl. ,,vítali salvami“ a tak mu ,,pomohli“ :-(….

  • mariankosmac

   Neboj nikto Štefánika nezostrelil len ľudia radi hľadajú za všetkým spiknutie. Stačí sa pozrieť v akom lietadle sa Stefánik zdrbal, stredoveká nestabilná plechovka, stačí blbý vietor, tieto typy lietadiel bežne padali. Naopak zostreliť takéto lietadlo by bolo docela ťažké, strela mu moc neuškodí a malo by byť schopné doplachtiť a pristáť. Takisto s týmito krvnými zrazeninami – sú spôsobené vakcínou alebo koronavírusom? Včielka alebo vietor?

 12. Žeby funebráci prevádzali pitvy? To mi je teda novinka! A možno hľadajú zlatú žilu. Keď sa už zlaté zuby nenosia.

  • V článku sa uvádza, že to robia v rámci balzamovania. Pri nebožtíkoch niekedy rodina ich chce dať zabalzamovať a vtedy sa vrámci procedúry vypúšťa z ciev krv a napúšťa sa balzamovacia tekutina. Tak to zistili, nie že robia nebožtíkom pitvy.

Pridajte komentár

*