Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

6 znamení, ktoré vám napovedajú, že on(a) má o vás záujem. Takto to odhalíte


Print Friendly, PDF & Email

6 znakov, ktoré napovedajú, že niekto má o vás záujem

Niekedy sme natoľko zaujatí svojimi zaneprázdnenými životmi, že sa nezastavíme a lásku si nevšímame.

Láska sa môže nachádzať priamo v niektorej kancelárii na vašom pracovisku alebo vám môže pripravovať vaše latté v kaviarni.

Avšak táto zaneprázdnenosť, ktorá sa nazýva životom, maskuje všetko okolo nás až dovtedy, kým si to nevšimneme.

Ukážeme vám 6 znakov, ktoré naznačujú, že niekto má o vás záujem:

 

1. Táto osoba vám nosí veci, ktoré máte radi

Či už to je šálka vášho obľúbeného nápoja alebo nový zoznam skladieb pre váš iPod, táto osoba sa vám snaží ukázať, že venuje pozornosť tomu, čo sa vám páči.

Keď začneme upadať do zamilovanosti, začneme si všímať drobné veci a detaily. Ak s vami niekto zdieľa svoj čas, ak s ním máte spoločné spomienky, keď sa spolu smejete, pijete spolu kávu a pokiaľ vám hovorí o tom, čo je skutočne zaujímavé v jeho živote, znamená to to, že táto osoba sa snaží získať vaše srdce.

Človek je priťahovaný k tomu, kto mu venuje svoju pozornosť. Človek potrebuje mať pocit, že je akceptovaný a uznávaný.

2. Táto osoba vás neustále chváli

Je v podstate jedno, či sa to stáva prostredníctvom sociálnych médií, prostredníctvom textu, e-mailu alebo zoči voči, táto osoba vám hovorí tie najkrajšie veci.

On alebo ona sa o vás stará a stará sa o všetko, čo robíte. Pre túto osobu ste vy tým, čo je úžasné. Má pocit, že to musí vyjadriť. Slová sú mocné nástroje romantiky a vábenia.

Slová prenášajú frekvencie, ktoré nás, ak sú používané s láskou, pozdvihujú. Ak zistíte, že niekto neustále vyjadruje svoj obdiv voči vám prostredníctvom chvály, vy musíte akceptovať, že táto osoba sa snaží získať vaše srdce. Ak ste čestní sami k sebe, mali by ste dovoliť, aby sa to dialo.

3. Táto osoba signalizuje príťazlivosť rečou svojho tela

Či už to bude tak, že táto osoba sa bude rukami hrať s vlasmi, alebo sa bude neustále usmievať, uvedomte si, že niekedy samotné telo vysiela signály o tom, že vo vzduchu je láska.

Dr. Albert Scheflen, autor knihy Reč tela a spoločenské pravidlá, zistil, že kedykoľvek sa v spoločnosti niekoho vyskytne osoba opačného pohlavia, dochádza k určitým fyziologickým zmenám.

To sa však nestáva len vtedy, keď sme pod vplyvom príťažlivosti opačného pohlavia. Keď nás niekto zaujíma, náš telesný postoj je lepší, viac sa usmievame, dbáme na to, aby naše oblečenie nebolo pokrčené a dbáme na to, aby sme si udržiavali svoju hrdosť.

Danú osobu si chceme získať fyzickou príťažlivosťou. Chceme dosiahnuť to, aby daná osoba vedela, že jeho/ju považujeme za príťažlivého človeka.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

4. Táto osoba vyhľadáva očný kontakt

V rámci štúdie, realizovanej na univerzite v Chicagu, vedci zistili, že to, či k vám je niekto priťahovaný, zistíte podľa spôsobu, ako hľadí do vašich očí. Oči prezradia všetky vaše tajomstvá.

Pravda sa nedá skryť, keď sa pozeráte do duše iného človeka. Očný kontakt je v našej spoločnosti predmetom neustáleho boja. Ľudia považujú za ťažké, keď sa majú pozerať do očí iného človeka.

Pozerať do očí nie je jednoduché. Je to problém. Ale pokiaľ ide o dvorenie alebo o snahu získať si niekoho pozornosť, očný kontakt prichádza prirodzene.

Chcete mať istotu, že ste boli videní a vypočutí. Očami flirtujeme. Takže, ak niekto, koho poznáte, sa skutočne pozerá do vašich očí, robí to najlepšie, čo môže, aby sa dostal do vášho srdca.

5. Táto osoba sa zaujíma o vaše záujmy a o to, čo robíte vo svojom voľnom čase

On/ona chce byť súčasťou chvíľ, keď sa venujete svojim záľubám a času, keď oddychujete. Urobí čokoľvek pre to, aby ste sa to dozvedeli. Ak radi pozeráte filmy, on alebo ona sa bude tejto vášni venovať takisto.

Bude to robiť dokonca aj vtedy, ak ju to prioritne nezaujíma. Nájde si na to čas aj spôsob. Za zázrak sa dá považovať to, keď nájdete osobu, ktorá má rada presne to, čo aj vy a kto vás neodsudzuje za to, akú máte náladu a ani vás nehodnotí.

Ten, kto sa pokúša získať si vaše srdce, veľmi dobre vie, že zdieľanie vašich záujmov je na to najjednoduchším spôsobom, a to aj bez toho, že by vás vystavoval sexuálnej príťažlivosti.

6. Táto osoba vám cieľavedome načúva

On vás nielen počuje; on pozorne počúva. V dnešnom svete, ktorý je plný chaosu a rozptyľujúcich faktorov sa z počúvania stalo stratené umenie. Keď sa niekto snaží dostať do vášho srdca, všetky tieto rozptýlenia sú odložené.

Telefón je vypnutý. Počítač je vypnutý. Celá pozornosť je venovaná výhradne načúvaniu. Ak ste pre niekoho tým jediným, čo chce počúvať, vy viete, že sa snaží získať si vašu pozornosť.

Dôležité je to, aby ste si pamätali, že zmysly máme na to, aby sme nimi cítili. Väčšina vzťahov zlyhá v dôsledku toho, že my už vopred vieme, čo ten druhý povie, aj keď ešte ani neotvoril ústa.

Prestávame počúvať. Ale keď je vami niekto naozaj unesený, snaží sa získať vašu ničím nerušenú pozornosť. Urobí všetko pre to, aby počul každé slovo, ktoré hovoríte. Neskôr vám bude pripomínať, kedy ste to povedali.

Je zriedkavé, že sa zaľúbime práve do tej osoby, ktorú je nám dané milovať. Máme falošné očakávania, ktoré sa v skutočnosti nezhodujú s našimi túžbami.

Keď zistíte, že jedna osoba, ktorá je priateľom alebo môže to byť aj niekto cudzí, oznamuje tie najsladšie správy, dovoľte si otvoriť svoje srdce a nechajte, nech vám ukáže pravú lásku.

Často sa to stáva práve s tou osobou, ktorú by ste najmenej očakávali.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Ja toto robím keď chcem mať kamoša

Pridajte komentár

*