Kvôli vakcíne proti HPV je pre ženy pred tridsiatkou ťažšie otehotnieť


Print Friendly, PDF & Email

Kvôli vakcíne proti HPV je pre ženy pred tridsiatkou ťažšie otehotnieť

Je tu ďalší dôvod, prečo sa vyhnúť vakcíne proti HPV (ľudskému papilomavírusu): Štúdia dokazuje, že spôsobuje problémy s otehotnením u žien pred tridsiatkou.

Štúdia, ktorá bola uverejnená v časopise Journal of Toxicology and Environmental Health, analyzovala informácie o ôsmich miliónoch žien vo veku od 25 do 29 rokov, získané z Prieskumu národného zdravia a výživy za obdobie rokov 2007 až 2014.

Údaje ukázali, že 60% žien, ktoré vakcínu nedostali, otehotnelo aspoň raz, zatiaľ čo z tých, ktoré injekciu dostali, počalo len 35%. Počať bolo schopných tri štvrtiny vydatých žien, ktoré zaočkované neboli, no len polovica z tých, ktorým injekciu podali.

Miera pôrodnosti u žien vo veku 25 až 29 rokov v poslednom období výrazne klesla. Existuje presvedčenie, že v tomto poklese zohráva úlohu práve vakcína proti HPV.

Mnoho správ o ženách, trpiacich primárnym zlyhaním vaječníkov, sa začalo objavovať hneď po tom, čo bola táto vakcína uvedená do obehu.

Vo svetle týchto zistení výskumníci vypočítali, že ak by 100% žien v štúdii bola podaná vakcína proti HPV, počet žien, ktoré kedy počali, by klesol zhruba o polovicu.

Podnietilo ich to k požadovaniu ďalších štúdií o účinkoch očkovania na plodnosť.

Negatívne účinky vakcíny proti HPV sa netýkajú len plodnosti

Ženy, ktoré sa neobávajú o svoje šance otehotnieť, by sa aj napriek tomu mali vakcíne vyhnúť, lebo jej nebezpečnosť sa nekončí tým, že ohrozuje plodnosť.

Doteraz bolo americkému vládnemu Ohlasovaciemu systému nepriaznivých následkov očkovania v súvislosti s vakcínou nahlásených 57000 nepriaznivých udalostí a očkovaniu je dávaných za vinu až 419 úmrtí.

To robí z tejto vakcíny zrejme najnebezpečnejšiu vakcínu z pohľadu nepriaznivých udalostí, hravo prekonávajúc ostatné škodlivé vakcíny.

Prírodná liečba osteoartritídy

V roku 2016 Americké kolégium pediatrov varovalo, že by vakcína proti HPV mohla spôsobovať predčasné zlyhanie vaječníkov, známe tiež ako predčasná menopauza. Písali sme o tom dávnejšie aj na našej stránke v článku o dievčati, ktorej táto vakcína zničila ženskosť.

Americké kolégium pediatrov varovalo, že účinky vakcíny na funkciu vaječníkov neboli posudzované dlhodobo počas štúdií bezpečnosti na potkanoch, ani v pokusoch s ľuďmi. Povedali, že väčšina lekárov si tejto súvislosti ani nie je vedomá a je nepravdepodobné, že by nahlasovali prípady stavu či chýbajúcich menštruačných cyklov do Ohlasovacieho systému nepriaznivých účinkov vakcín.

Okrem toho dodali, že veľké percento dievčat, ktoré sa zúčastnili  na pôvodných pokusoch, užívalo hormonálnu antikoncepciu, o ktorej je známe, že maskuje amenoreu (zlyhanie vaječníkov) a iné typy dysfunkcie vaječníkov.

Niektorí ľudia sa tiež po očkovaní sťažovali na problémy, ako sú bolesť, paralýza, poruchy spánku, bolesti hlavy, žalúdočná nevoľnosť a psychiatrické poruchy.

Záver

Vakcína je v skutočnosti natoľko pochybná, že niekdajší farmaceut u výrobcu vakcíny Gardasil/Silgard, spoločnosti Merck, povedal, že je presvedčený, že sa stane jedným z najväčších medicínskych škandálov našej doby.

Vo francúzskom časopise Principes de Santei citovali slová Dr. Bernarda Dalbergueho:

„Budú sa hromadiť dôkazy preukazujúce, že táto vakcína, akokoľvek dokonalá po vedeckej a technickej stránke, nemá absolútne žiadny vplyv na rakovinu krčka maternice a že všetky tie nespočetné nepriaznivé účinky, ktoré ničia životy a dokonca zabíjajú, neslúžia žiadnemu inému účelu než generovaniu zisku pre výrobcov.“

To vám hovorí naozaj všetko, čo o tejto smrtiacej vakcíne potrebujete vedieť.

Je nehorázne, že vakcína, ktorá oberá ženy o šancu mať deti a je dávaná do súvisu s toľkými poškodeniami a úmrtiami, sa ďalej nanucuje masám ľudí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: medicine.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*