U nás aj vo svete prudko klesá pôrodnosť. Žiadame najprísnejšie tresty pre všetkých, ktorí sa podieľali na tejto vakcinačnej genocíde! Viac info tu

Kvôli vakcíne proti HPV je pre ženy pred tridsiatkou ťažšie otehotnieť

Print Friendly, PDF & Email

Kvôli vakcíne proti HPV je pre ženy pred tridsiatkou ťažšie otehotnieť

Je tu ďalší dôvod, prečo sa vyhnúť vakcíne proti HPV (ľudskému papilomavírusu): Štúdia dokazuje, že spôsobuje problémy s otehotnením u žien pred tridsiatkou.

Štúdia, ktorá bola uverejnená v časopise Journal of Toxicology and Environmental Health, analyzovala informácie o ôsmich miliónoch žien vo veku od 25 do 29 rokov, získané z Prieskumu národného zdravia a výživy za obdobie rokov 2007 až 2014.

Údaje ukázali, že 60% žien, ktoré vakcínu nedostali, otehotnelo aspoň raz, zatiaľ čo z tých, ktoré injekciu dostali, počalo len 35%. Počať bolo schopných tri štvrtiny vydatých žien, ktoré zaočkované neboli, no len polovica z tých, ktorým injekciu podali.

Miera pôrodnosti u žien vo veku 25 až 29 rokov v poslednom období výrazne klesla. Existuje presvedčenie, že v tomto poklese zohráva úlohu práve vakcína proti HPV.

Mnoho správ o ženách, trpiacich primárnym zlyhaním vaječníkov, sa začalo objavovať hneď po tom, čo bola táto vakcína uvedená do obehu.

Vo svetle týchto zistení výskumníci vypočítali, že ak by 100% žien v štúdii bola podaná vakcína proti HPV, počet žien, ktoré kedy počali, by klesol zhruba o polovicu.

Podnietilo ich to k požadovaniu ďalších štúdií o účinkoch očkovania na plodnosť.

Negatívne účinky vakcíny proti HPV sa netýkajú len plodnosti

Ženy, ktoré sa neobávajú o svoje šance otehotnieť, by sa aj napriek tomu mali vakcíne vyhnúť, lebo jej nebezpečnosť sa nekončí tým, že ohrozuje plodnosť.

Doteraz bolo americkému vládnemu Ohlasovaciemu systému nepriaznivých následkov očkovania v súvislosti s vakcínou nahlásených 57000 nepriaznivých udalostí a očkovaniu je dávaných za vinu až 419 úmrtí.

To robí z tejto vakcíny zrejme najnebezpečnejšiu vakcínu z pohľadu nepriaznivých udalostí, hravo prekonávajúc ostatné škodlivé vakcíny.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

V roku 2016 Americké kolégium pediatrov varovalo, že by vakcína proti HPV mohla spôsobovať predčasné zlyhanie vaječníkov, známe tiež ako predčasná menopauza. Písali sme o tom dávnejšie aj na našej stránke v článku o dievčati, ktorej táto vakcína zničila ženskosť.

Americké kolégium pediatrov varovalo, že účinky vakcíny na funkciu vaječníkov neboli posudzované dlhodobo počas štúdií bezpečnosti na potkanoch, ani v pokusoch s ľuďmi. Povedali, že väčšina lekárov si tejto súvislosti ani nie je vedomá a je nepravdepodobné, že by nahlasovali prípady stavu či chýbajúcich menštruačných cyklov do Ohlasovacieho systému nepriaznivých účinkov vakcín.

Okrem toho dodali, že veľké percento dievčat, ktoré sa zúčastnili  na pôvodných pokusoch, užívalo hormonálnu antikoncepciu, o ktorej je známe, že maskuje amenoreu (zlyhanie vaječníkov) a iné typy dysfunkcie vaječníkov.

Niektorí ľudia sa tiež po očkovaní sťažovali na problémy, ako sú bolesť, paralýza, poruchy spánku, bolesti hlavy, žalúdočná nevoľnosť a psychiatrické poruchy.

Záver

Vakcína je v skutočnosti natoľko pochybná, že niekdajší farmaceut u výrobcu vakcíny Gardasil/Silgard, spoločnosti Merck, povedal, že je presvedčený, že sa stane jedným z najväčších medicínskych škandálov našej doby.

Vo francúzskom časopise Principes de Santei citovali slová Dr. Bernarda Dalbergueho:

„Budú sa hromadiť dôkazy preukazujúce, že táto vakcína, akokoľvek dokonalá po vedeckej a technickej stránke, nemá absolútne žiadny vplyv na rakovinu krčka maternice a že všetky tie nespočetné nepriaznivé účinky, ktoré ničia životy a dokonca zabíjajú, neslúžia žiadnemu inému účelu než generovaniu zisku pre výrobcov.“

To vám hovorí naozaj všetko, čo o tejto smrtiacej vakcíne potrebujete vedieť.

Je nehorázne, že vakcína, ktorá oberá ženy o šancu mať deti a je dávaná do súvisu s toľkými poškodeniami a úmrtiami, sa ďalej nanucuje masám ľudí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: medicine.news, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*