Nevydarená klimatická predpoveď: Vysoký predstaviteľ OSN tvrdil, že do roku 2000 zmiznú z povrchu zemského celé národy


Print Friendly, PDF & Email

Nevydarená klimatická predpoveď: Vysoký predstaviteľ OSN tvrdil, že do roku 2000 zmiznú z povrchu zemského celé národy

(Rhoda Wilsonová, Expose News) V roku 1989 vysoký predstaviteľ OSN pre životné prostredie varoval, že stúpajúca hladina morí môže vymazať celé národy z povrchu zemského, ak sa trend globálneho otepľovania nezvráti do roku 2000.

Táto predpoveď bola uvedená v článku reportéra Petra Jamesa Spielmanna, uverejnenom 29. júna 1989 agentúrou Associated Press.

Podľa článku mali vlády 10-ročné okno na vyriešenie skleníkového efektu skôr, ako sa vymkne spod ľudskej kontroly. Predstaviteľ OSN tiež predpovedal, že keď otepľovanie roztopí polárne ľadovce, hladiny oceánov stúpnu až o jeden meter, čo je dosť na to, aby pokryli Maledivy a ďalšie nízko položené ostrovné štáty.

V roku 2019 organizácia „overujúca fakty“ Snopes „overila“ tvrdenie, že „vysoký predstaviteľ OSN pre životné prostredie tvrdí, že celé národy by mohli byť vymazané z povrchu Zeme pod stúpajúcou hladinou morí, ak sa trend globálneho otepľovania nezvráti do roku 2000“ ako zavádzajúce, pretože „slúži ako základ pre clickbaitové príspevky z niekoľkých médií, ktoré popierajú zmenu klímy.“

Keďže však tento článok bol dostupný pre všetkých, Snopes mohol iba preukázať, že Spielmannov článok nebol podporený vedeckými prácami ani správou UNEP, na ktorú odkazuje.

Inými slovami, vysoký predstaviteľ OSN klamal a Spielmann tieto klamstvá ešte zosilnil.

Spielmannov článok je len jednou z mnohých neúspešných predpovedí klimatickej katastrofy zahrnutých v „Časovej línii klimatických predpovedí“ vypracvanej organizáciou The Empowerment Alliance.

Tuto môžete vidieť výňatok zo Spielmannovho článku tak, ako ho zverejnila agentúra Associated Press 29. júna 1989:

OSN predpovedá katastrofu, ak globálne otepľovanie nedostaneme pod kontrolu

Ako sme už uviedli, vysoký predstaviteľ OSN pre životné prostredie tvrdil, že celé národy by mohli byť vymazané z povrchu zemského kvôli stúpajúcej hladine morí v prípade, ak sa trend globálneho otepľovania nezvráti do roku 2000.

Pobrežné záplavy a neúroda vytvoria exodus „eko-utečencov“, čím vznikne hrozba politického chaosu, povedal Noel Brown, riaditeľ newyorskej kancelárie Programu OSN pre životné prostredie (UNEP).

Podľa neho vlády mali len 10 rokov na to, aby vyriešili skleníkový efekt skôr, ako sa vymkne spod ľudskej kontroly.

Keď otepľovanie roztopí polárne ľadovce, hladina oceánov stúpne až o jeden meter, čo je dosť na to, aby zaplavili Maldivy a ďalšie nízko položené ploché ostrovné štáty, povedal Brown v roku 1989 pre agentúru AP.

„Pobrežné regióny budú zaplavené. Jedna šestina Bangladéša by mohla byť zaplavená, čo by spôsobilo vysídlenie štvrtiny z 90 miliónov obyvateľov. Podľa spoločnej štúdie UNEP a Agentúry pre ochranu životného prostredia USA by bola zaplavená pätina egyptskej ornej pôdy v delte Nílu, čo by narušilo dodávky potravín.

Ekologickí utečenci sa stanú veľkým problémom a čo je horšie, možno zistíte, že ľudia sa síce môžu presťahovať na suchšie miesta, ale tamojšia pôda a prírodné zdroje nemusia podporovať produkciu životných potrieb. Afrika sa síce nemusí báť o pôdu, ale chceli by ste žiť na Sahare?“ povedal Brown.

UNEP odhadoval, že len ochrana východného pobrežia bude Spojené štáty stáť najmenej 100 miliárd dolárov.

Zmena klimatických vzorcov by podľa štúdie UNEP a Medzinárodného inštitútu pre analýzu aplikovaných systémov priviedla späť podmienky z 30. rokov 20. storočia do kanadských a amerických pšeničných oblastí, zatiaľ čo Sovietsky zväz (pozn.: v roku 1989 ešte existoval) by na tom mohol profitovať, ak včas prispôsobí svoje poľnohospodárstvo.

Prírodná liečba osteoartritídy

Nadbytočný oxid uhličitý uniká do atmosféry v dôsledku využívania fosílnych palív ľudstvom a spaľovania dažďových pralesov, uvádzala štúdia. Atmosféra zadržiava viac tepla ako vyžaruje, podobne ako skleník.

„Najkonzervatívnejší vedecký odhad je, že teplota Zeme v nasledujúcich 30 rokoch stúpne o 1 až 7 stupňov,“ povedal Brown v roku 1989.

„Rozdiel sa môže zdať nepatrný, ale planéta je teraz len o 9 stupňov teplejšia ako počas 8 000-ročnej doby ľadovej, ktorá sa skončila pred 10 000 rokmi.“

Brown ďalej povedal, že ak bude trend otepľovania pokračovať, „potom otázkou je, či budeme schopní zvrátiť tento proces včas? Hovoríme, že v priebehu nasledujúcich 10 rokov, vzhľadom na súčasné zaťaženie, ktoré musí atmosféra znášať, máme príležitosť začať proces stabilizácie.“

Podľa neho aj tí najkonzervatívnejší vedci už vtedy hovorili, že už nemôžeme urobiť nič, aby sme zastavili zmenu globálnej teploty o približne 3 stupne.

„Čokoľvek nad rámec toho, a musíme začať uvažovať o výraznom vzostupe hladiny morí… môžeme očakávať zúrivejšie búrky, hurikány, silu vetra a eróziu prachu.“

Podľa Browna bol v roku 1989 čas konať, no už nebol žiaden čas nazvyš.

UNEP pracoval na vytvorení vedeckého akčného plánu do konca roku 1990 a na prijatí globálnej klimatickej zmluvy do roku 1992. V máji sa delegáti zo 103 krajín stretli v Nairobi v Keni – kde sídli UNEP – a rozhodli sa začať rokovania o klimatickej zmluve budúci rok, teda v roku 1991.

Národy sveta boli požiadané, aby znížili používanie fosílnych palív, znížili emisie oxidu uhličitého a iných skleníkových plynov, ako je metán a fluórované uhľovodíky, a zachovali dažďové pralesy.

„Nemáme jasnú predstavu o ekologickom minime zeleného priestoru, ktorý planéta potrebuje na svoje efektívne fungovanie. Čo vieme, je, že ničíme tropický dažďový prales rýchlosťou 50 akrov (cca 0,2 km štvorcového) za minútu, čiže približne jedno futbalové ihrisko za sekundu,“ povedal Brown.

Každý aker (cca 4000 metrov štvorcových) dažďového pralesa dokáže zadržať 100 ton oxidu uhličitého a prepracovať ho na kyslík.

Brown navrhol, že môžu byť potrebné finančné kompenzácie pre Brazíliu, Indonéziu a Keňu, aby sa vzdali ťažby a zachovali dažďové pralesy.

„Európske spoločenstvo (predchodca EÚ) hovorí o polcentovom poplatku za každú kilowatthodinu fosílnych palív s cieľom získať 55 miliónov dolárov ročne na ochranu dažďových pralesov a možné sú aj ďalšie priame dotácie,“ povedal Brown.

„Zmluva by tiež mohla požadovať zlepšenie energetickej účinnosti, zvýšenie úspor a požiadavku pre rozvinuté krajiny, aby preniesli technológie do krajín tretieho sveta a pomohli im šetriť energiu a znížiť emisie skleníkových plynov,“ zakončil Brown svoju správu v roku 1989.

Záver

Ako po 35 rokov môžeme vidieť, všetky niekdajšie katastrofické predpovede boli absolútna hlúposť a nič z nich sa nenaplnilo.

No a rovnaké hlúposti a hysterické reči klimatických alarmistov počúvame aj dnes, hlavne zo strany „zelených“ a „progresívnych“ politických strán. Netreba týmto rečiam prikladať žiadny význam a pokojne ich môžeme ignorovať.

Teda, ignorovať celkom nie. Naopak, musíme proti týmto nezmyslom aktívne vystupovať, lebo inak nám tu progresívni eko-alarmisti zavedú zelenú diktatúru pomocou ich neslávne známeho Grean Dealu (Zeleného údelu).

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Týka sa aj článku – témy psychopatov v riadiacich funkciách globálneho mocenského systému.

  2024-05-29 – L.Mikš, J.Škvařil, Z.Říha – MKS – Příčiny dnešního nerovnovážného stavu – Tmavé právo
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-05-29-l-miks-j-skvaril-z-riha-mks-priciny-dnesniho-nerovnovazneho-stavu-tmave-pravo/

 2. Keďže existuje možnosť, že Ficova ochranka mohla byť spomalená žiaričovými zbraňami – dokument tu.

  Kontra mysli, mikrovlnné zbraně zřetelně a jasně objasněny znepokojení je na místě odpor nutností
  https://odysee.com/@Killumin%C3%A1tor:f/kontra-mysli,-mikrovlnn%C3%A9-zbran%C4%9B:a

 3. Marek Kosice

  Maros, sorry…toto je uz prilis sci-fi….Nieco ako ze do 3-5 rokov od ockovania „covid vakcinou“ zomrie stvrtina ludstva…..

  • Zomrelo kopa ľudí, len nepovedali že od očkovania.

  • Miroslav Čižmár

   Alebo ako plochá Zem.

   • Marek Kosice

    MČ : 1. Horizont je LEN OPTICKY, NIE FYZICKY.
    Vysvetli mi preco 29.2. 2024 uzavrel Nikon spolupracu s NASA, a 1.3. 2024 Nikon PRESTAL VYRABAT svoju zrkadlovku P1000, ktora ako JEDINA NA SVETE ma OPTICKY zoom 125x ….NAHODA? :D….
    A celkovo zrkadlovky sa uz prestavaju vyrabat…LEBO MAJU LEPSI ZOOM NEZ KOMPAKTY. A DA SA NIMI ZBORTIT HOAX O ZEMEGULI, a rovno pri tom borteni ho natacat.
    A mainatreamova masirka ze „zrkadlovky koncia, lebo je po nich uz maky dopyt“…. Tomu dovodu uveri len ultrakkt… ODNEPAMÄTI sa vyrabaju aj veci, po ktorych je maly dopyt…. Rozne „ficury“, ktore pouziva jeden clovek z 1000, 10 000….Ci dokonca jeden z miliona….

    Uz sa preber, Miroslav.

    • Miroslav Čižmár

     Stále sa vyrábajú teleskopy s vysokým priblížením. Dá sa k nim pripojiť fotoaparát. https://dalekohlady.heureka.sk/bresser-messier-nt-203-1000/#prehlad/

     • Marek Košice

      Tebe je to aj tak jedno…Na Youtube sú stovky videí „plochozemcov“ ako nakamerujú poprežie z pobrežia, ktoré je od toho druhého vzdialené napr. 40km… Potrežie by v takom prípade malo byť 95 metrov pod horizontom (a teda „za zaoblením Zemegule“), ale NIE JE…. Vidno ho, vidno ľudí na pláži….. Chceš hádam povedať, že je to „optická ilúzia“? Optická ilúzia NEUKÁŽE TO, čo je fyzicky zakryté. Optickák ilúzie akurát môže SKRYŤ/ZNEMOŽNIŤ VIDIEŤ TO, čo tam fyzicky je.
      Lenže ty si TRTKO, ktorému NEVYHOVUJE pravda, pokiaľ tá pravda je pre neho NEPOHODLNÁ…… Preto sa vysmievaš z plochej Zeme a z orgazmového celibátu.
      Dôvod skrývania skutočného tvaru Zeme je taký, ŽE ZA KRUHOVOU ANTARKTÍDOU sa nachádzajú nám neznáme svety….. ANTARKTÍDU TI NIKTO NEDOVOLÍ PREJSŤ, PRELETIEŤ…… Pouvažuj prečo…. Ale vlastne….TY SI SA UŽ ROZHODOL ŽE ZEM JE GUĽATÁ, a nikto s tebou nepohne. Gratulujem k tvojej MALOSTI.

     • A čo ak neexistuje ani severný pól, a existuje len severný kruh, tak ako južný?

     • Miroslav Čižmár

      Rumcajz

      Moja babka v detstve verila, že existuje len jej dedina, a za ňou je koniec sveta.

     • Rumcajz – existuje Centrálny Sever a Južný Kruh.

      Existuje dokument /ruský/ – Prelet nemeckého pila nad Antarktídou 1939 /naposledy na Uložto/

      Antarktída prepáčte máme zatvorené
      https://odysee.com/@milkomilko582:3/Antarkt%C3%ADda-prep%C3%A1%C4%8Dte-m%C3%A1me-zatvoren%C3%A9-:8

     • Marek:

      Keby bola Zem valcová centrifúga, mala by 2 polárne kruhy, čo sú 2 omrznuté kruhy valca.

      Všetko sa dá prepočítať na dutý valec. Len chýbajú dôkazy 🙂 Ako dôkaz chcem to čo si každý môže ľahko a lacno overiť. Napríklad vodíkom plnený balón s kamerou, stabilizátorom a prenosom dát cez laser. Koľko ľudí vie zopakovať a analyzovať pozorovania plochej Zeme z videí?

     • Čižmár: Tvoja babka pestovala kult osobnosti založený na dogmách.

 4. No čo, chlapec sa pomýlil… a doteraz sa za omyl neospravedlnil…
  Aj Lajnová sa pomýlila a objednala draho a veľa vakcín… aj Fauci sa pomýlil že rúška a vakcíny budú fungovať, aj Gutterres a Stolverkberg so Zelenským sa pomýlili že vyhrajú vojnu s Ruskom, aj Gejc sa pomýlil že jeho vakcína proti obrne bude fungovať, aj Šwáb sa pomýlil že elektroautá nás zachránia…
  Len ja som sa nepomýlil, len vy ste sa nepomýlili, len obyčajní ľudia sa nepomýlili… ovce nerátam. Zaspím aj bez toho 🙂

  • Určite je lepšie mať nepriateľa ktorý sa mýli než sviňu zapredanú, mazanú ukrytú vo vlastných radoch.

 5. mariankosnac

  V rokoch 1989 – 2000 tu bol ešte krásny kľud, nejakú Klimatickú zmenu a Globálne oteplovanie sme neriešili ani sme nevedeli že niečo také existuje. Aj keď po roku 2000 sme začali mať nejaké obavy, lebo začali bývať zimy bez snehu.

  Dodnes sa im to darí udržiavať pravidelným strašením v médiách článkami ako napríklad dnes článok ,,V Indii namerali 52,3 stupňa Celzia: Prekonali aj historický rekord, horúčavy zabili už 200 ľudí, hrozí nedostatok vody!“ Už sa ani nedajú pozerať prakticky žiadne dokumenty o prírode lebo všade v tých novších je to podstrčené.

  A povedal by som že väčšina ľudí im na to stále kašle a nerieši.

  • mariankosnac

   ,,začali bývať zimy bez snehu“

   Oprava – Vianoce bez snehu. Trebárs niekedy nejaký ten sneh aj prišiel ale mimo obdobia Vianoc.

   • Odkedy pamätám, tak sa striedali Vianoce so snehom a bez snehu. Bolo príslovie: Katarína na ľade, Vianoce na blate. Trvá niekoľko mesiacov kým vychladnú kontinenty. Na Slovensku začína Zima až po novom roku. V horách skôr, v nížinách neskôr. Rekordné teploty súvisia s odvodňovaním pevním, pretože voda je sklenníkový plyn. Hovorí o tom Vaľo vo videách „Klimatická zmena“https://www.youtube.com/watch?v=GAxUQRLZfyQ

  • Objektívne

   Informovanie o rekordných horúčavách je tu z dôvodu zakrytia masívnych a nevysvetliteľných požiarov po celom svete. Je potrebné to nejako mediálne pokryť. Keď nefungujú vysoké teploty, tak sa hovorí o hybridných útokoch. Ani jedno z toho nie je pravda.

 6. Objektívne

  Trochu sa sekol v dátume, tak ako Edgar Cayce.

 7. MUDr. Piják k prvému videu Fica po atentáte: Neuveriteľné, hotový zázrak
  „https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-k-prvemu-videu-fica-po-atentate-neuveritelne-hotovy-zazrak/

  • mariankosnac

   Alebo Piják veľa pije. V alkoholovom ošiali sa nám zdá každá osoba o niečo krajšia.

  • Oprava
   https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-k-prvemu-videu-fica-po-atentate-neuveritelne-hotovy-zazrak/
   „MUDr. Piják reagoval na našu fotku, ktorá porovnáva výzor pred a po atentáte na Fica: https://www.inenoviny.sk/fico-po-atentate-vyzera-lepsie-a-opaleny-ako-pred-atentatom-bol-skutocne-v-nemocnici/ Komentár MUDr. Pijáka: MUDr. Michal Piják je lekár so 7 atestáciami a viac ako 50 ročnou praxou. Pokračovanie diskusie: “
   ——————-
   Možno že existujú zázračné infúzie a horské slnko. Čo ťa nezabije – to ťa posilní.

   • mariankosnac

    Slovenským slnkom sa asi neopálil, lebo takto zamračenený máj/jún som snáď nevidel. Efekt bledosti alebo opálenia môže byť spôsobený iným osvetlením a kvalitou kamery.

    • Marek Kosice

     Pijak si (na rozdiel odo mna) neudrziava zdravy usudok, pretoze RAD ROBI CIERNU CERNEJSOU A BIELU BELEJSOU nez su….. Preto je „SLEPY“ voci diametralne odlisnemu osvetleniu a kamere (filter) studia a tlacovky.
     REALNY RELEVANTNY dokaz ze bol Fico postreleny su opakovane (2-3x, aby to nebola praca maskera) ukazane jazvy po operaciach spomenutych castiach tela a po gulkach. A TEN DOKAZ SA NAM NEPREDLOZI.

     • No – existujú aj opalovacie krémy. Potom je otázka – čo získať tým, že vyzerám dobre a v dobrej kondícii, a čo tým, že vyzerám zle /obeť/ – „zelený“ – môj otec mal na to výraz „ako hruškové hovno“. Prípad Fico je jedna veľká manipulácia. Ak po ňom idú globalisti – tak ani nevylezie. Čiže otázka času. Alebo je to celé inak.

     • racionálny

      https://odysee.com/@fkladislav:8/YouCut_20240525_160031657.mp4:a
      Vypni zvuk, spomaľ video a pozeraj od 1:20.
      Čo vidíš? Cintula v bielej košeli dvíha pravú ruku a jej zovretá dlaň sa v čase 1:22 ocitne na úrovni hláv ochrankárov, vľavo od nich.
      Potom ho ochrankár, ktorí je na strane, kde je Cintula, sťahuje dolu.
      V čase keď Cintula dvíha pravú ruku zároveň zaznieva výstrel, čiže Cintula, ktorý mal zbraň v pravej ruke, tie zvuky určite nevydáva. Úmyselne píšem zvuky, lebo určite nejde o ostrú streľbu. To by tí okolostojaci ľudia museli byť hluchí a slepí zároveň, aby tam nečinne stáli.
      A toto si samozrejme mohli pozrieť a zanalyzovať aj „opoziční“ politici a ich analytici, aj „vláde nepriateľské“ médiá a celého Fica aj s vládou v tom vykúpať…
      Prečo to neurobili a určite neurobia?
      No lebo to všetkým vyhovuje, lebo všetci slúžia tým istým pánom, ktorí presadzujú globalistickú agendu…

     • Marek Košice

      Racionálny : Ďakujem veľmi pekne za tento odkaz na videorozbor „atentátu“ a za tvoj trefný komentár. Príde mi to ale tak, že pán „František Karel Ladislav“ ktorý to video analyzuje a komentuje, vlastne tvrdí, že Fico bol NAOZAJ postrelený, no niekym iným a nie Cintulom.
      Zaujímalo by ma, oprečo pán „František Karel Ladislav“ vo videu vôbec nehovorí o tom, že pri takýchto hlasných výstreloch by sa ľudia správali úplne inak než sa správajú vo videu – trhlo by nimi, začali by panikáriť….TU ALE TRHLO LEN TÝMI, do ktorých takmer narazili ozbrojené zložky….NETRHLO NIMI TEDA Z DôVODU SILNÉHO HLUKU VÝSTRELOV, ale z dôvodu prevalenia zábrany/zátarasy v ich tesnej blízkosti……

      AKÉ TUPELO PLNE DôVERUJÚCE TOMU ŽE FICO BOL 3-4 NÁSOBNE POSTRELENÝ CHCE VIAC DôKAZOV ŽE NEBOL????????????????????????

     • Racionálny – jedna z ústredných foto atentátu – vysoký chlap v 2. rade za zábranou nenakrúca atentát, ani Fica, ale publikum a ochrankár v okuliaroch uteká od Fica. 3. video dole a z neho foto nad knihou ŠtB. Existuje „navlas“ rovnaké video, ale z uhla cca 20 stupňou k pravej ruke, v ktorom už netečný policajt v bielom zacláňa chlapíka s fotoaparátom v pozadí. A ľudia stále v pohode.
      https://www.inenoviny.sk/zahady-v-pripade-atentatu-na-roberta-fica/

   • Miroslav Čižmár

    Môže tmavšia koža byť spôsobená liekmi?

    • 🙂 Činský doktor kvůli koroně do sebe ládoval melanin nebo melatonin že byl jak „niger ale asi si pak dal mRNA a leknul černej.

 8. Klimatická kríza je lož. Letá sú z roka na rok vlhkejšie, miernejšie a chladnejšie. Od roku 2017 to klesá a poriadne. Viem to podľa intenzity môjho používania klímy. Najhorúcejšie letá boli v rokoch 2000-2012.

  Klimatická kríza je len zámienka na zákaz spaľovacích motorov, chovania dobytka, kúrenia plynom, cestovania… aby sme ľahšie prešli pod digitálnu totalitu. EÚ je satanský spolok na vyhladenie bielych.

  • Objektívne

   Lož je akurát tá vec s tým CO2 a že to zapríčiňujú ľudia.

  • Biely majú ísť prví, potom úplne všetci ostatní.
   Dokonca aj tí, ktorí vedú globalizáciu posledné tisícročia pretože spôsob ako dostať ľudstvo do podrucia je síce ich nápad ale ten dôvod prečo to urobiť nevyšiel z ich 22 hláv. Ten kto im to vstepil do hláv má iný dôvod než Globalisti, jemu ide len o pomstu a nieje to pomsta ľudstvu ale pomsta na ludstve.
   Nejde tu o nadvládu nejakej cudzej entity nad ľudstvom ale úplnú likvidáciu vedomého života na Zemi do poslednej nohy ale nie len fyzicky pretože fyzickou smrťou človeka ešte púť človeka Stvorením nekončí. Preto temní vedú ľudstvo tak aby sa život na Zemi spomalil – zhutnel do takej miery aby ľudia nevideli spätné učinky Zákonov Stvorenia, ktoré ich trestaju – aby na ne (Zákony Stvorenia) zabudli alebo aby v ne neverili a najradšej aby o nich nič netušili a tak ich dostali do tak ťažkých karmických väzieb, z ktorých sa už nevymotaju pretože už nerozumia tomu prečo sa im deje to či to a tak nevedia zjednať sebanápravu..a nakoniec navždy zahynú v Božom Súde.
   Temní nedokážu zničiť človeka – jeho ducha (dokážu zničiť jeho telo a poškodiť dušu) ale dokážu ho ovyvnit a zlomiť ho (ak sa nechá) a tak ho smerovať do oblastí – úrovní Vesmíru kde všetko hmotné navždy zaniká a rozkladá sa na základné prvky. To je duchovná smrť a nielen smrť tela ci duše človeka – a tú tu a Zemi ale aj u duši ľudí prebývajúcich v astrale ide – ide mu teda o likvidáciu ľudských duchov vyvijajucich sa hmote – Vesmire. .

 9. Už sa rozbieha ďalší podvod a šírenie strachu! Podľahne aj naša vláda a zase zavedie povinné očkovanie experimentálnym sajrajtom mRNA v domovoch sociálnych a opatrovateľských služieb? Stanú sa spolupáchateľmi a vrahmi???
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/06/startuje-druha-plandemie-who-varuje-pred-novym-kmenem-ptaci-chripky-ktery-se-po-smrti-59leteho-muze-v-mexiku-siri-na-cloveka/ Tak ako to bude madam Dolinková ?

  • Marek Kosice

   Staci mi vidiet Dolinkovej hlboke, podmanive, ale zaroven TEMNE oci, a uz viem, ze pojde podla not….

   • mariankosnac

    Dolinková mi svojim spôsobom veľmi pripomína Teal Swan (americká duchovná influencerka) – TEMNÁ entita natrepaná do tela peknej baby, aby tak mohla ľahšie oblbovať ostatných. Áno Dolinková pôjde podľa nôt. Ale s tou plochou Zemou asi fakt nebudeš mať pravdu.

    • Ta před kovidovkou varovala hned jak si opravdu nikdy nenalezený a nepotvrzený H5N2 nebo jak si ho patentovali a je jenom co by vzorec v počítačích. Tak rok před vývarem ziskovců big pharmy. A fauci přiznal u soudu že to byl podvod ale něco k třičtvrtě miliardy $ si nadávil. PCR test to najde v banánech, mangu, mléku, benzínu a v pepsi cole, vlastně kde chcete tedy zlomek z toho modelu zlodějů. 🙂

    • Marek Košice

     mariankosmac : Ale budem mať. 🙂 … Som typ človeka, ktorý okamžite „odhodí“ akékoľvek presvedčenie keď sa mi ukáže, že som sa mýlil. NEMÁM S TÝM NAJMENŠÍ PROBLÉM……. MILUJEM PRAVDU, REALITU. Preto som nebol opitý od 17-tich rokoch, nehúlim, atď…
     O tom že Zem je plochá viem od roku 2017, čo je už dobrých 7 rokov…… Občasne si pozriem nové výskumy a nové myšlienky na túto tému (pretože je tak obsiahla že až), a vždy si to len potvrdím……

     Skôr mi ty vysvetli ako je možné, že „gravitačná sila Mesiaca“ priťahuje len obrovské masy vody, ale nepriťahuje vodu v pohári, a nepritiahne ani kamienok z pláže či letiaceho vtáka, mravca zo Zeme…..
     IDE O ELEKTROMAGNETICKÚ SILU MESIACA, NIE O GRAVITAČNÚ….
     Na plochej Zemi na nás pôsobí ŤIAŽOVÁ SILA, nie gravitačná sila.

     Ale nebudem sa o tom do hĺbky baviť, daj si „Plochý podcast“ na Youtube. Máš tam množstvo videí v češtine od čecha, a fakt len totálne SLEPÝ človek bude aj po ich preštudovaní presvedčený stále o tom, že Zem je Zemeguľa….
     Každým rokom je vyvrátených VIAC A VIAC bludov o Zemeguli, a potvrdených VIAC A VIAC právd o Plochej Zemi.

     • mariankosnac

      Pretože gravitácia Mesiaca dokáže potiahnuť iba veci ktoré sú VÄČŠIE než Mesiac sám.

      V skutočnosti Slnečná gravitácia je silnejšia, než tá Mesačná. Ale pretože Slnko je tak obrovské, jeho gravitácia pôsobí po celej Zemi rovnakou silou – teda sa rovnomerne rozloží – a preto Slnko nedokáže spôsobiť príliv takou silou ako Mesiac.

     • Marek Košice

      mariankosnac : To fakt veríš takým kktinám? …… VEĎ TO SÚ TAK TRÁPNE A ÚČELOVO VYMYSLENÉ „DôVODY“, AŽ NESTAČÍM ŽASNÚŤ……. A nestačím žasnúť ani z toho, že TY SÁM veríš takej kktine……. PREČO NEUZNÁŠ, ŽE „PLOCHÁ ZEM“ JE TISIC KRÁT MENŠIE „SCI-FI“ než to, že Zem dokáže pritiahnuť k sebe (keby existovala gravitácia, ale je to len tiažová sila) aj zrnko piesku, ale Mesiac len objekt, ktorý je väčší než on sám? …
      Radšej to ani nekomentuj, ja normálne…..neviem prestať žasnúť nad tým čo za ÚBOHÁ teória ohľadom „gravitácie“ Mesiaca existuje….NIEČO NESKUTOČNÉ… 😀 😀 😀 😀 😀 😀

  • Ja to vidím pozitívne z negatívnymi reštrikciami na SR od WHO, ale Peter Kotlár ma nesklamal:
   https://www.infovojna.bz/article/slovensko-je-jedinou-zo-190-krajin-sveta-ktora-odmietla-nove-totalitne-zdravotnicke-predpisy-ihr-od-who

 10. mariankosnac

  Inak chlapec na fotke (to je ten vysoký predstaviteľ OSN?) strašne sa podobá na Tomáša Klusa.
  https://sedmagenerace.cz/ohleduplnost-ke-vsemu-zivemu-se-vraci/

 11. Z nedávnej kovit histórie na dezinfo Fakty. AFP com:

  (Uverejnené 27. júla 2021 o 09:23
  Článok prečítate za 9 min
  Autor: AFP Argentína, AFP Poľsko
  Článok preložil/-a Robert Barca)

  „Prezidenti Haiti, Burundi a Tanzánie nezomreli kvôli odmietavému postoju k vakcína“

  Úmrtie prezidenta Tanzánie, ktorý popieral Covid

  Tanzánsky prezident John Magufuli zomrel v marci 2021 vo veku 61 rokov. Oficiálnou príčinou smrti bolo podľa vládnych zdrojov zlyhanie srdca. Podľa opozície však zomrel na Covid-19, čo však zatiaľ nebolo dokázané. Podľa odborného časopisu The Lancet bol Magufuli zarytým „koronaskeptikom“. V júni 2020 vyhlásil, že jeho krajina je vďaka božiemu zásahu nedotknutá Covidom, a nariadil opätovné otvorenie škôl.

  „Musíme zostať silní. Očkovanie je nebezpečné. Keby bol biely muž skutočne schopný vyrábať vakcíny, už dávno by existovala vakcína proti AIDS, tuberkulóze, malárii a rakovine,“ povedal Magufuli v januári 2021 podľa časopisu The Lancet.

  Tanzánia neobvinila WHO ani iné medzinárodné inštitúcie zo zodpovednosti za Magufuliho smrť. Jeho nástupkyňa Samia Suluhu na Twitteri vyzvala obyvateľov, aby dodržiavali odstupy.“

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://fakty.afp.com/http%25253A%25252F%25252Fdoc.afp.com%25252F9FQ299-1&ved=2ahUKEwj8x9uO38aGAxXO8gIHHfAbAJUQFnoECA4QAQ&usg=AOvVaw3Ab9FT-rkeatGWNgC4GBer

  No a na ďalšom dezinfokanale“ N“ sa písalo o smrti J. Magufuliho písalo:

  “ Keby sme mali urobiť rebríček najväčších koronaskeptikov medzi lídrami krajín, bol by v prvej trojke. Tanzánsky prezident John Pombe Magufuli sa popieraním pandémie preslávil aj mimo Afriky.

  Jeho najslávnejší kúsok bola tlačová konferencia v máji, keď oznámil, že dal tajne otestovať na prítomnosť koronavírusu vzorky kozy, ovce, papáje, králika či motorového oleja. „Motorový olej sme pomenovali Jabil Hamza, 30 rokov, muž,“ vysvetľoval.
  S pompou oznámil, že väčšina vzoriek, ako papája či koza, vyšli v teste pozitívne.
  Znamená to, že by všetky papáje mali byť v izolácii,“ povedal vo videu, ktoré sa vo veľkom šírilo aj po sociálnych sieťach na Slovensku.“

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://dennikn.sk/2316869/smial-sa-z-korony-dal-na-nu-otestovat-papaju-aj-kozu-prezident-tanzanie-teraz-zahadne-zomrel/&ved=2ahUKEwjnv5_V4saGAxWSzQIHHVa0BWsQFnoECB4QAQ&usg=AOvVaw0QqTlxWZu2PAlHDxXC45nr

  Tam bolo pekne vidieť kto je WHO v skutočnosti. Mnohí pohybovali o tom čo WHO dlhé roky vystrájala v Afrike, Indii a všade kde sám Západ udržoval biedu a hlad.
  No a v období podvodu c19 sa to ukázalo naplno a úplne, že všetko čo sa dovtedy o WHO hovorilo – všetko to svinstvo – je pravda.
  Takže po úplnej porážke Západu bude co vyšetrovať a ukazovať nášmu svetu čoho sa dopúšťali štruktúry Západu po celé desaťročia (nielen) pod mierovými heslami a ich humanitárnou pomocou…

 12. Ako prostý Danko zavádza totalitu a obmedzenie slobody slova ! Je tak sprostý alebo len plní prianie veľkého brata?
  https://www.hlavnydennik.sk/2024/06/06/koniec-anonymnych-komentarov-a-diskusii-na-webe

  • No – tak sa odmlčíme a tí ko.oti nebudú vedieť nič o náladách obyvateľstva. No – alternatívne weby budú spravodajsky fungovať bez diskusií, kto bude chcieť sa zorientuje sám – je načase aj dospieť. No a potom to celé vypne Danka na smetisko dejín!

 13. mariankosnac

  Už strašia dokonca s tornádami. VAROVANIE meteorológov! Už túto noc to príde: Na Slovensku udrú silné búrky s rizikom TORNÁD

 14. Totalitné zákony na cenzurovanie diskusie na weboch boli pripravené už dávnejšie,len to chcelo zámienku,aby sa mohli schváliť.A tou zámienkou je……. áno správne „atentát“na ficopremiéra.Cenzúra bude veľmi potrebná pri bezproblémovom plnení jednotlivých bodov Agendy 2030,teda digitalizácie spoločnosti, ďalších pripravovaných“pandémií“ a „očkovaní“, migračného paktu, zákazov čokoľvek pestovať,či chovať, zelených energií a dekarbonizácie,atď….Netreba zabúdať, že Fico bol na stretnutí WEF na začiatku tohoto roku a tam určite dostal nejaké príkazy, čo sa týka týchto vecí….Nikto tam nejde len tak,pre nič za nič…

  • Israismael

   Áno cenzúra bude potrebná, ale až v momente ak sa pohnú vo svete a najmä v Európe procesy ,ktoré majú mať neblahý následok na život ľudí a áno neblahé následky práve cez tú agendu globalistov 2030 ..Lenže toto je blbosť spájať si naozaj spáchaný atentát priaznivcom liberálu s niečím fingovanym cez slepé guľky a pod ..A vieš prečo ? Lebo dnes ani zďaleka nemôžu byť naštartované procesy na tie agendy ..Viď ako sa zastavila Pandemicka dohoda ,ako im to škrípe vo všetkých smeroch a tak spájať atentát teraz s možnosťou že chcú takto nafingovanym spôsobom vraždy Fica nastaviť postupnú cenzuru ,tak to nie .. to je blbosť .

   • Veď to sa ešte uvidí, či je to blbosť….

    • Israismael

     Agenda 2030 , časom aj cunzura ľudí .. a potom aj ten Green deal ,digitálna identita ,digitálne peniaze ,digitálny teror a pod..to žiaľ môže byť všetko pravda a chystajú sa na to ..Ak im to ovšem dovoľime…
     Ale konšpirácie okolo atentátu sú úplná blbosť ..nakoniec sa niečo ukáže …áno …,že v tom strelec a atentátnik nebol sám…už sa to rozvija do nejakého pribehu ,že okrem atentátnika bol za tým aj ktosi iný ..a dozvieme sa dúfam čochvílu ,že ako to bolo .

   • Israismmael

    Není to blbost. Uvidíš sám, že budou na ten falešný atentát poukazovat jako na příklad, že kdyby tou dobou už byla zavedena cenzura, určitě by se včas podchytily tyto a všechny podobné plány. Takže opět jde vlastně z jejich strany o zajišťování bezpečnosti! Howno.

 15. Mainstreamová média začínají přiznávat, že očkování proti COVID-19 nebylo nikdy o zdraví

  https://aktax.cz/mainstreamova-media-zacinaji-priznavat-ze-ockovani-proti-covid-19-nebylo-nikdy-o-zdravi/

 16. Kreml poprvé nazval USA nepřítelem

  https://aktax.cz/kreml-poprve-nazval-usa-nepritelem/

  • Israismael

   Ono to už boli nepriatelia hneď po druhej svetovej vojne ..A boli odvtedy stále ,cez kubánsku krízu ,až po dnešnú ukrajinskú …Ale v kontexte tretej svetovej vojny to vyhlásenie sedí ..Pretože to už naozaj je tretia svetová vojna a musíme len dúfať že neskončí jadrovou ..Slovo z knihy Súdu však vraví (nie je to priamo v spisoch knihy Vo svetle Pravdy ,ale v podruznych spisoch nadväzujúcich na to SLOVO) : že ,Posledné slovo temna na tejto Zemi bude také ,že budú použité jadrové zbrane a Armageddon(priestor kde sa to odohra) bude STREDNÁ EURÓPA..Nebude to teda Megido v zmysle veľkého priestoru,údolia a miesta niekde pri Izraeli …pretože ako je to písané a zle vysvetlované biblistami z biblie ,to síce je označené miesto na posledný boj TEMNA a SVETLA ,ale tým je myslené všeobecne veľké miesto (Európa je také veľké ,,údolie“) .

  • Zuzana

   Že by se Vovkovi už zajídalo slovo „partneři“? Ale ne. Stejně se budou dál spolu domlouvat na naší likvidaci, to slovo nepřítel je součástí scénáře na rozdělování lidí.

 17. Manipuláciu s počasím umožňuje HAARP. Ovplyvňovanie počasia v jednotlivých oblastiach skutočne pôsobí dojmom, že toto je spôsobené zmenou klímy…. Toto potom vyvoláva súhlas s krokmi vlád a iných organizácii – lebo klíma, uhlík….

  • Taky změnil globální oteplování na klimatickou změnu, kdo ví proč.
   https://cz24.news/haarp-a-klimaticke-inzinierstvo/

   • mariankosnac

    Možno zistili že niektoré časti sveta sa otepľujú a niektoré zase ochladzujú. Preto zmenili Globálne oteplovanie na Klimatickú zmenu čo je presnejší názov.

    • Tak když třeba postavili v řadách větrníky v tisících kilometrů které změnili směr proudění větru protože simulují změnou tlaku pohoří na výšku kilák a půl že jo. No a docílili toho 🙂 že plánovaný výnos mají na 30%tech. „Vjedci. Fouká jinudy, koho by to napadlo prostě sprostě. Jinak podle družicových měření se prý planeta ochlazuje tak proto?

  • Dostatočný výkon na výrobu tornáda majú len meteorologické radary. Tam kde ich nainštalujú možno čakať tornáda, aj keď tam v minulosti neboli. Viď Brno a okolie v minulých rokoch.

 18. 1/ Momentálne – (aspoň u nás) – nádherné Časy (nechcem zakríknuť). Všetko je vegetatívne urýchlené, myslím, že i žatva bude skôr, pôda po dažďoch a slniečku – krásne „vyvetraná a tvárna“, zemiaky – už dnes – strojovo – ohrnuté (Pozn.: v t.r. evidujem – minimum mandeliniek ?)

  2/ A čo ja MILUJEM je – presne tento – akurátny: ČAS MALÍN. Pre mňa – asi jedno z najchutnejších ovocí, ktoré zberám z kríkov a priamo – „hádžem“ (neumyté) do úst. A v Duchu si prajem, aby tento Nádherný Čas – Čas Malín – sa aspoň na chvíľu a bezstarostne zastavil, aby som sa zbytočne netrápila externými situáciami rôzneho „pôvodu“, ktoré vedome – nedokážem nijako ovplyvniť.

  3/ Aspoň na Chvíľu sa zastaviť, lebo – Život DNES – plynie veľmi – veľmi rýchlo a skúsme si ho každý – aspoň na Okamžik – TU a TERAZ – v Reále a – VEDOME – PREŽIŤ. U mňa – spev vtákov, alebo – „identifikácia“ bežiacich oblakov na oblohe v zmysle, aké tváre vidím v daných „obrazoch“, z druhej strany na kopci – pasúce sa srnky.. Je to toho toľko..

  4/ Tak – len toľko som Dnes chcela.. Vďaka tým, čo v kútiku svojej Duše pochopili, že každá konštruktívne prežitá minúta Života – je Vzácnosť. Ešte stále si tu dovolím cítiť Radosť zo Života (a to napriek pribúdajúcim rokom), pričom rozumiem, ak tomu konkrétny komentujúci tu – nebude v Absolútnosti chápať, o čom ide v t.č.- Reč..

  5/ Dôležité je, že ŽIJEME na Plochej Zemi. Ale ešte väčšia relevancia spočíva v tom, že i na NEJ – sa mi žije zatiaľ – veľmi DOBRE!! (Ešte nejaký Problém? )

  6/ Celý môj dnešný koment chcel – vlastne – vyvrcholiť do krásneho muzikálneho odkazu od Paľa Hamela – Čas malín.

  https://www.youtube.com/watch?v=BBHW_gMKLuo

  Ešte raz – vďaka za pochopenie!

 19. Opravujem : on nemá chybu je bezvadný +++

Pridajte komentár

*