Švédsko už začalo upúšťať od cieľov protiľudskej Agendy 2030


Print Friendly, PDF & Email

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Švédska pravicová vláda sa začala vzdávať cieľov protiľudskej Agendy 2030, ktorú pred časom vypracovala a všetkým štátom nanucovala Organizácia spojených národov (OSN).

Švédsko aktuálne už upustilo od plánov na zavádzanie obnoviteľných zdrojov energie a presadzuje viac jadrovej energie.

Užívateľ s pseudonymom „Peter Švédsko“ na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) publikoval o tomto vývoji nasledovný status:

Martin Kinnunen, hovorca pre životné prostredie a klímu v politickej strane Švédski demokrati, povedal:

„Vo všeobecnosti nevidíme žiadnu pridanú hodnotu v cieľoch obsiahnutých v Agende 2030 a vítame aktuálny vývoj. Počas vlády Sociálnych demokratov a Strany zelených sa všade zaviedla Agenda 2030 a rodová rovnosť, no nemyslíme si, že je to jedna z najdôležitejších úloh štátu.“

Podľa portálu The Gateway Pundit, Švédsko v novom roku 2024 odstránilo klimatické dane na palivo, čo spôsobilo okamžitý pokles cien nafty o viac ako 4 švédske koruny (0,35 eur) za liter.

V roku 2022, keď boli pri moci Sociálni demokrati, cena nafty dosiahla neuveriteľných 28 švédskych korún (2,45 eur) za liter.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Po tom, čo pravicová vláda odstránila klimatické dane, ceny v novom roku spadli takmer až na 17 švédskych korún (1,49 eur) za liter. To je približne o 39% nižšia cena nafty. Wow!

Boli však prijaté aj ďalšie kroky…

Predchádzajúca socialistická vláda zahrnula do smerníc pre vládne organizácie vo Švédsku formulácie, že musia pracovať na dosiahnutí cieľov Agendy 2030.

Nová vláda znížila rozpočet obcí a regiónov na zavádzanie cieľov Agendu 2030.

Počas vianočných sviatkov ďalej odstránili ciele Agendy 2030 zo smerníc vládnych organizácií, ako sú (okrem iných) Švédska energetická agentúra, Švédska chemická agentúra, Švédska agentúra pre námorné a vodné hospodárstvo a Švédska potravinová agentúra.

Záver

Je otázne, čo voči globalistom poslušných Švédov priviedlo k takej ráznej reakcii?

Žeby snáď súčasná tuhá zima, ktorá spôsobila výpadky elektrického prúdu a vybíjanie bateriek v elektrických autách uprostred ciest?

Nech už je to čokoľvek, je potešujúce sledovať, ako protiľudské agendy OSN a WEF začínajú postupne, ale isto kolabovať.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Agenda globalistov ,protiludska agenda 2030 je úzko spojená s vytvorením nového svetového poriadku a jednej globálnej vlády..Ako vieme ide o nečestný spôsob vládnutia a ovládania všetkých ľudí cez globalisticku agendu , globálnych lichvarskych elít ..
  Zajtrajším dňom začína nová éra,nový vek ..Učil som sa astrológiu mnoho rokov ,dnes môžem povedať že som sledoval astrologicke vplyvy planet na človeka a na pozemské účinky skoro 30 rokov a možno nepoviem novinku pre znalych ,že zajtrajším dňom vstupuje planéta Pluto do znamenia Vodnára a utvára presne o 1hod:56min dnešnej noci konjukciu so Slnkom ..Toto je skutočný vstup do novej Vodnárskej doby a aj začiatok nového vesmírneho cyklu trvajúceho 2160 rokov po predchádzajúcom veku Rýb ..
  Pluto vo Vodnárovi z pozemského hľadiska : 2023 – 2044,to bude jedna Zmena epoch, trvajúca 21rokov … Zmena rytmu aj vesmírneho cyklu trvajúci 2160 pozemských rokov . Pozemský a vesmírny rok to sú dva odlišné cykly..
  Nový svetový poriadok má však zelenú pre tých lichvarova a to zajtrajším dňom a oni to určite vedia,sledujú cyklus planet a pod…teda od zajtrajšieho dňa hociktorý deň môže byť odštartovana zmena vo vývoji sveta , až do toho proklamovaneho roku 2030…Od zajtra to môžu štartovať ,ale zároveň s ich veľkým rizikom ..Buď to vyjde alebo príde skaza ..
  Pluto je planéta kolektívnej energie, transformácie, znovuzrodenia, smrti, planéta vplyvu na masy, jej symbolom je vzkriesený Fénix. Princíp Pluta: „Zmeň alebo zomri.“ Toto je planéta extrémov, anomálií, môže dať veľkú silu zničiť všetko do základov..Predovšetkým to budú významné osobnosti verejného života, médiá, kreatívci, ktorých mnohí uctievali a videli na pódiu. A pod ..

  Na jednoduchšej úrovni môžu skrachovať majitelia malých bánk, právnych agentúr, inštitútov a vzdelávacích kurzov. Mnohí prídu o svoje tímy, a preto budú nútení zatvoriť..
  Všetko čo ide spojené s temnom bude zbúrané ,všetko čo neobstojí tlaku novej doby bude ukončené ..Proces sa zaháji zajtrajším dňom ale viditeľné veci nemusia prísť zajtrajším dňom…Pluto v novej konštelácii má čas cca 20 pozemských rokov a 2160 rokov v počítaní vesmírneho cyklu (éry) ..V tejto konstalacii 2024-44, ale príde aj Boží súd ,tak to bolo povedané ešte Ježišom ,že keď príde Nový vek príde s ním aj súd a Syn človeka ,Duch sväty a Duch Pravdy v jednej osobe ,ktorý príde súdiť svet a ľudí..

  Keď sa ťa veľmi boja, určite začnú na každom rohu kričať, aký si bezvýznamný ,nuž a tak to bolo aj s Pultom …
  V roku 2006 astronómovia zbavili Pluta jeho planetárneho statusu a nazvali ho trpaslíkom..vedeli táto vedci že na základe Pluta sa majú udiať práve od roku 2024 tak obrovské zmeny ,že to malo ovplyvniť aj astrologov aby nevyhlasovali prichádzajúce deje?

  • Miroslav Čižmár

   Okrem toho je aj Enckeho kométa v konjunkcii so Slnkom a Plutom, a Mesiac je v konjunkcii s Plejádami.

  • Objektívne

   Vieme, že všetko sa deje v cykloch. Ak je to pravda, tak zlatý vek bol aj v našom cykle (našom veku). Ak bol, a on určite bol, tak tipujem, že nenastal hneď po tom, čo sa nazýva reset. Určite tam bolo prechodné obdobie. Vyzerá to tak, že reset nenastáva len každých ~12,000 rokov, ale aj v 1/2, 1/4 tohoto intervalu, ale zmeny environmentu sú menšie, ale stačia na ničenie civilizačných kultúr.

  • Israismael,

   vnútorne rozumiem tomu, čo píšeš a priala by som si, aby to duchovne dokázalo absorbovať čo najviac ľudí, hlavne v SK.

   Za seba – KNIHU – Vo Svetle Pravdy, mám po ½-ročnom „štúdiu“ – v pohode – absorbovanú a mám ju tu „po ruke“, v prípade, že hľadám odpoveď na moju konkrétnu vnútornú otázku..Vďaka!

   Ale u mňa ide o to, že mne sa chce kráčať Cestou do ďalších „Hlbín Inotajov“. Moja Duša-Duch ma poháňa stále „šľapať“ ďalej a stále vyššie a to i napriek mojim občasným „respiračným“ problémom, s ktorými sa musím zdravotne vysporiadať..

   Pointa vyššie uvedeného je tá, že: bez zbytočných dlhých vnútorných – „výberových konaní“ – , som si intuitívne objednala z vydavateľstva Torden (možno i z dôvodu nečakaného a smutného úmrtia jeho zakladateľa – Jána Semaňáka -„rýdzeho“ to Slováka – a zároveň podpory tohto vydavateľstva) – knihu od Michaila Velička – „Rozhovory o Živote“ (a – úprimne sa na ňu teším..)

   O.K. V t.č. – je mojou vôľou – tak bytostnú tému, akou je – Spravodlivosť Človeka – odľahčiť s nasledovným kresleným vtipom z dôvodu, aby sme si v sebe dokázali zachovať cit i pre humor, komédiu, áno a – niekedy i – satiru (a určite to nie je žiaden „príznak“ černoty Duše človeka, ako to tu bolo kýmsi prezentované..), i napriek tomu, že sa tu môže schyľovať k „Ober“- tragédii. Napriek tomu – sa snažme – si zachovať Nadhľad nad Vecou a hlavne – eliminovať zo seba – STRACH!

   Vďaka za pochopenie, ale i za možné – Nepochopenie! Nevadí! Presne o tom by mala byť diskusia v – „nehádajúcom“ sa móde..

   ODKAZ BOJOVNÍKOVI ZA ĽUDSKÉ PRÁVA: Spravodlivosť bude! Na Poslednom súde!

   https://www.hlavnespravy.sk/odkaz-bojovnikovi-za-ludske-prava-spravodlivost-bude-na-poslednom-sude/3380786

   • Israismael

    Ajsa k t ojmu zdraviu skus z tejto audio knihy Abdrushina : začiatok je v čase 6h :04min masita alebo rastlina strava a liečivý magnetizmus.. Však čo povie Duch pravdy, preskúmaj..
    https://m.youtube.com/watch?v=cOtsvoGwcEw&pp=ygUVQXVkaW8ga25paHkgYWJkcnVzaGlu

    Nakoniec môžeš to počúvať aj namiesto knihy a je to 5 audiokníh Posolstva Grálu, po cca 9 hodín toho istého SLOVÁ ako v knihe..

    • Israismael

     Ak to chceš Ajsa vypočuť rychlejsie tak zvoľ čas 6:h 14…pretoze tam sa začína v prednáške hovoriť o tej rastlinnej strave, ze ako pôsobí v tele zmeny, teda na vyžarovanie tela, ako a co treba pre zdravie… A ze výlučne nie je dobre žiť iba na rastlinnej STRAVE, ze to postupne oslabí telo a vyžarovania a ze sa to kvôli zdraviu ma kombinovať aspoň s bielym mäsom aby to bolo prirodzene v strave človeka.. A ze na vyžarovanie tela a zdravie ako takom navyše pôsobí aj pohlavná sila.. Nie pohlavný pud ale vyžarovanie pohlavnej sily, napr zneužívanie alebo okultné cvičenia a pod..

     • Israismael,
      ďakujem, vypočula som si to presne od 6:04:53 – mäsitá vs. rastlinná strava. Určite – akceptujem „Povedané“ a v mojom Živote sa snažím varené jedlo striedať s tým, že mierne v mojom jedálničku – prevažuje strava – rastlinná (nad mäsitou).

      P.S: Ale..
      Počúvala som ďalej prednášku – už za rámec Tvojho doporučenia a – čo by som „na oplátku“ si dovolila doporučiť Tebe – možno – 2, 3, 5-ty krát si vypočuť (a skúsiť podľa toho i žiť) – od 6:21:40 hod. :

      – ŽITE PRÍTOMNOSŤOU!

      a tam sa mi vlastne potvrdili a potvrdzujú on line všetky moje doterajšie životné skúsenosti, tvrdo naučené a v 30-ročnej vlastnej životnej praxi – „zmonitorované“ + vyhodnotené ako -„úspešný životný Projekt“ (pričom Úloha ťažká, ako „prasa“, súc si vedomá, že práve z nej budem DUCHOVNE – „maturovať“, možno i – „promovať „… Uvidíme, koľko Času mám ešte pred Sebou..)

      Totiž – hovorím o tom, rovnako ako Ab-du-rashin: BYŤ – ŽIŤ v konštruktívnych Myšlienkach v Prítomnom Okamihu a nezaoberať sa príliš Minulosťou (ktorú už nezmeníš) a rovnako tak Budúcnosťou, o ktorej v t.č. – NIČ – nevieš..Všetko sú iba dohady, konštrukty..

      To, čo dokážeš vo svojej Mysli ovplyvniť – je len a len – Prítomnosť!

      Inak povedané – „ONO“ – táto filozofia pochádza z Východných (indických) Véd a mám za to, že i Ab-du-rashin túto reálnu Filozofiu – prevzal prvotne od – povedzme – Buddhu – autora.

      P.S: Je fajn, že je takáto Možnosť si vymeniť na tomto Fórume – vlastné životné Skúsenosti.
      Prajem Ti všetko Dobré! Opatruj sa!

   • Israismael

    V pohode Ajsa však treba sa zaoberať aj soľou života tu na zemi ako je humor, ci iné radosti ktoré poskytne život, ktoré ale musí byť v súlade s volou toho ktorý to všetko poskytol pre život tu na zemi.. Čiže volou Stvoriteľa..lebo nak sa môže človek zapliest s temnom a cestami, ktoré vedú do nízkych úrovni Stvorenia…
    Však sme ľudia, potrebujeme radosti,to je ok.. Ved starosti je veľakrát viac.. Ja mam tiez normálny život, teším sa ked je pekný deň či týždeň, keď sú všetci okolo šťastnými a ja mam také okolie kde niet temných ľudí a to je teda dosť veľká štvrť kde žijem ale žiaden bordel tu nie je, žiadne hádky, ľudia sú úctiví, príjemní až sa čudujem posledné 4 roky aká znena nastala., napriek tomu ze bol covid a je ťažká doba dnes na život . . Niekto by si myslel ze ja azda iba panbozkujem deň čo deň, co nie je pravda . Ja skúmam a aj pomocou planét a astrológie duchovné sféry už desaťročia , co je už pekne dlho… mame preskúmať svojim duchom a svojim rozumom vyššie veci my ludskí duchovia v pozemských telách .. Preskúmať to mame svojou vlastnou volou a silou ducha a nie sa dat viest tradíciami ci slepou vierou.. Mame teda ako ľudia preskúmať odkiaľ sme, prečo sme tu na planéte a kam mame ísť po odložení pozemského tela (smrti) … To je totiž zmyslom života prečo sme tu na zemi a prečo sa inkarnujeme do hmoty, a prečo sa hlavne musíme vracať späť do hmoty, lebo to je určitý trest za chyby ktoré sme ako ludskí duchovia nevyblokovali počas mnohých životov .. Keby sme boli dokonalými nemuseli by sme sa už vracať do hmoty na túto Zem..
    Preto sama vieš aká je neskutočne dôležitá ta KNIHA pre dnešné ľudstvo ktoré je tesne pred ocistou a Súdom božím , ktorá v SLOVE PANA vysvetli dokonale vsetko, akúkolvek otázku pozemského cloveka.

    • Israismael

     Ja som to už počul za tie roky Ajsa aj 2x všetky tie audiokníhy.. Ľudia keď konečne zbadajú kto je Abdrushin, odkiaľ pochádzal a prišiel na túto zem, resp zrodil sa, no tak keď to vážne zbadajú a uveria svojim vlastným skúmaním potom až pochopia Posolstvo Grálu.. Ja verím ze ty to vieš kto bol Abdrushin z duchovného a pozemského hľadiska… Ze kto bol On ako ocakavavny posol zo svetla, ktorý nás mal uviesť do všetkej pravdy a kto ho avizoval ľudstvu tesne pred súdom..
     Píšem to len preto lebo nie v každej knihe to uviedli(neviem ci to bolo napísané vydavatelom v tej co si prečítala) … Toto :
     http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-092.php

     • Jasné, Israismael, kto sa zaujíma – vie..

      Apropó! Tvoj názor: Už by mal byť čisto „teoreticky“ inkarnovaný na Zemi, vzhľadom na „pripravované“ Udalosti ?
      Čo myslíš, v ktorej časti Zeme si „nažíva“ – ako „spiaci agent“, ak už je – nebodaj – TU?
      Alebo – bude to u Imanuela – INAK, ako v prípade človečenskej inkarnácie – J.K na túto Zem?

      Vidíš – tisíc otázok a žiadne relevantné odpovede.. Vlastne viem, že NEVIEM – NIČ, čo sa týka bližšej (nehovoriac o ďalšej) – Budúcnosti..
      Ale dôležité je to, žiť s čistým Svedomím a Vedomím a hlavne – už to hovorím dnes 2.x – eliminovať zo svojej Podstaty – STRACH! Asi tak..

     • Israismael

      Tak toto je Ajsa dosť záhada pre mnohých ako to bude v budúcnosti vyzerať , ale pozor v blízkej budúcnosti do par rokov ma prísť Súd nad ľudstvom , lebo ľudstvo zlyhalo už vo veľa veciach a podrazilo už 2x božích vyslancov, ktorí prišli ľudstvu na pomoc, tak ťažko povedať kedy príde presná hodina( Ó tom vie iba samotný Boh Najvyšší) … Ľudstvo veľmi zlyhava na tejto planéte .ved jedného vyslanca božieho ukrizovalo a druhého morálne ukrizovalo ohovaranim, väznenim(gestapo) , urážanim a pod.. Podľa biblie ma prísť Syn Človeka v oblakoch pre vrchol súdu..Nepôjde o Ježiša ako sa domnievajú cirkvy a náboženstva a ako čakajú miliardy ľudí (sam ježiš povedal učeníkom ze žiadne ľudské oko ho už neuvidí) príde Spravodlivosť a ako vyslanec už bol Imanuel Abdrushin Duch Pravdy na zemi a zahájil súd nad ľudstvom ktorý trvá doteraz(ma trvať 90 až 100 rokov=Súd nad ľudstvom je obdobie a nie jeden den) a zahájil aj obrat svetov v roku 1929 tým, ze spísal knihu Súdu, Posolstvo Grálu Vo svetle Pravdy.. Tak to bolo zasľúbené aj Ježišom, ze príde Duch Pravdy a uvedie ľudí do Pravdy a tak sa aj stalo.. len ľudstvo bolo a je skazené, prerastane duchom temnôt a opäť nič nepochopil, presne tak ako s Ježišom .. To ze bude riadiť vrchol súdu z nebies je akt, ktorý výslovne hovorí ze noha Syna božieho nevkroci na Zem, ale ze bude riadená očista a Súd lucami svetla, paprskami silného tlaku svetla, ktoré bude vyžarovane na Zem v jednu presnú hodinu a riadené,, z oblakov „a postupne zasiahne každého človeka nech by bol kdekoľvek na Zemi… píše to samotná biblia ze príchod bude v oblakoch, konkrétne to píše zjavenie Jana., i keď sa to píše na Ježiša ze príde, ale to len preto ze je to neznalosť a spodobnuje sa v biblii Ježiš s Imanuelom ako jedna osoba .. Ma prísť súdiť Spravodlivosť Imanuel co je jeho meno v bozkom a spomínal ho aj starý prorok Izaias…. Laska je Ježiš v bozkom a bol aj na zemi láskou súdiť nepríde … Láska nemôže prist do chaosu a bordelu Zeme iba Spravodlivosť sama(Imanuel Duch Svätý) .. To je zákon Boží… Nepripusti to inak.. Ja viem ze ma budú teraz križovat mnohí katolíci a mnohí neznalci keď si to prečítajú.. Mne to je jedno ja píšem Pravdu a čochvíľa ju sami ľudia prežijú na sebe…
      Je však písané aj to, že novu tisicrocnu ríšu bude viesť samotný Imanuel z mäse a krvy po Veľkej Očiste keď temnoty sveta, a všetci temno ľudia budú znetení z tejto zeme a so všetkou špinou… Takže zrejme až po vykonaní očisty zosilnená božia sila bude medzi nemnohými ľuďmi na zemi.. Lebo bolo povedané a teda napísané, ze len na čistú pozemku pôdu môže vkročiť noha vyslanca Božieho a to po Veľkej Očiste ..

 2. Švédsko je mnohé desťročia krajinou určenou na sociálne experimenty. Aj pribrzdenie agendy 2030 je sociálny experiment, resp. pufrovanie napätia, pretože do agendy 2030 by globalistom mohli hodiť vidly imigranti – ktorí na agendu 2030 nie sú ešte pripravení. Takže hrozí výbuch v „labáku“. Tak ubrali plyn.

  • To Švédsko je vcelku zaujímavá krajina, často dejinách to tam navzdory tamojšiemu rozkvetu dopadlo zle.
   Vceku dosť by zaujímalo ako to bolo v skutočnosti s tou ich pýchou – plachetnicou menom Vasa, ktorá sa potopila v 10.8.1628 o chvíľu po tom ako ju spustili na vodu.
   Nejak mi nejde do hlavy, že by tedajší stavitelia lodí mohli urobiť až takú chybu pri vyvážení lodi a hlavne takej lodi, ktorá mala byť klenotom švédskeho námorníctva a na tú dobu tiež skutočným obrom s celkovou dĺžkou až 69m čo malo ostatným krajinám dokazovať aj to o akú námornú veľmoc sa v prípade Švédska jedná. Že či to bola fakt chyba výpočtov alebo diverzia alebo pôsobenie matrice ako u lode Costa Concordia? Ja by som to videl na tú diverznú činnosť v rámci vyraďovania ostatných keď začínali budovať Britské impérium. Anglosasi v postupne vyhrali všetky námorné bitky s ostatnými námornými veľmocami v Európe s tak v potopení Vasy mali určite prsty – si myslím.

   • Ve Švédsku jsou taky dost vysoké daně a podnikatelé platí jak mourovatí.
    Severské státy jsou pověstné vysokým množstvím sexualních zločinů na ženách a dětech Kdo má rád severské krimi,tak se s touto problematikou dost setkává .A ta příbuzenská plemenitba na odlehlých statečcích.Dneska tam bohužel řádí migranti.

    • Bolo pre mňa takým sklamaním, keď som sa časom dozvedel, že mnohé historické udalosti sa neudiali tak ako nám ich systém popisuje ale že boli chceme a riadené. „Tam tá “ ilúzia o Titaniku, Vase, dvojičkách a pod. O príčinách skazy Titaniku sú zámerne vytvárané rôzne tézy ale je to len odvádzanie od reality.
     Ak by sa človeku odkryl celý obraz dejín napríklad posledných 500 rokov tak by to vyzeralo ako nejaký hustý krik a videli by sme odkiaľ čo kam ide – až ku koreňom. A to by bol koniec tej „pestrej a krásnej“ histórie, ktorú nám médiá a im podobní tlačia do hlavy. Nejeden čitateľ historických románov či historik by znechutene šlahol knihu o zem. A tiež nejeden divák by nikdy nepozeral v tv historické dokumenty.

    • Pohoda – Švédsko je vlastne experiment, ako udržať „vysoký sociálny štandard“ /hovno – ide o sociálny zmier parazitov a reálne produktívnych ľudí/ vysokými daňami. Treba vedieť, že týmito daňami disponuje predovšetkým vláda – udržiava sa jej marxistická moc – a dole – plebsu , so toho dostane bohvie koľko. Koľko sa dostane korporáciám? Ale – je to sociálny experiment, ktorý bude aplikovaný /volajú to implementácia/ po zrútení sa solidárneho Bismarckovho systému založeného na solidarite 3 generácií. To, čo zda)nujú teraz vo Švédsku ako daň za šikovnosť, daň za tvorivosť a pracovitosť – to zam,enia za daň za spotrebu, za palivá, za vlastnenie domov a bytov – skrátka daň za existenciu. Povaľači už berú za samozrejmosť, že tí, ktorí držia spoločnosť nad vodou – musia byť zdanení na 70%! Nebyť týchto parazitických daní, tak je Švédsko ako „sociálny“ štát dávno v pi.i! Vlastne tieto dane udržiavajú aj prívaly imigrantov! No – tak viac ABBY Švédom! ABBA boli prví, ktorí kvôli tomunuto odišli zo Švédska. „Money money money!“

 3. Israismael

  Ide len o to aby vo viacerých krajinách po svete, hlavne v západnej Európe, ale nevynímajúc aj naši ľudia na Slovensku(tí pomylení) spozorovali, že co chcú globalistické elity a technokraticko vysinutí zloduchovia urobiť s ľudstvom ze je to globálny kriminál, spojený so smrťou .Je už naozaj na čase aby ich ľudia aj spoznali tých zloduchov a nebrali to ako konšpiracie…
  A ved vlastne už aj urobili prechmat s tými covid vakcínami a pomaly sa ukazuje co narobili ľudstvu, akú skazu .. Koľkí ľudia uverili a ešte aj aj dnes veria vedcom co vyvinuli tie šmakuldy , veria naďalej lekárom a tým bezboznym farmafirmám…To co narobili ľudstvu, akú skazu, sa ešte len ukáže v blízkej dobe

 4. mariankosnac

  Divná je aj tá ich IKEA – ako jediná z obchodných domov tohto typu (nábytok) je už dlhšiu dobu stratová a zdá sa že im to ani nevadí. Aký je účel existencie obchodného domu ak nie generovať zisk?

  • Čo je IKEA zač to neviem ale asi pred 15 rokmi som raz šiel v Bratislave do ikei, bol som normálne fit jak rybička a z ničoho nič som sa tam vnútri obchodu dostal do úplného kolapsu. Posadil som sa tam teda na lavičku a odpočíval a iba vegetoval. Viem že ma tam niečo „dostalo“. 15 rokov nazad je veľa a technológie boli oproti dnešku pozadu ale cítil som tam ako niečo somnou doslova mávalo a potom mi ostalo neskutočne zle ako pri otrave. Nepohodlie som pociťoval na solári a od neho smerom k žalúdku.
   Potom som pociťoval veľkú potrebu sa napiť ale muselo to byť horké … presnejšie veľmi trpké (dehydrovaný som nebol) .A tak som si dal kúpiť nejaký zelený čaj v plastovej fľaši za dosť peňazí. Postupne sa mi uľavilo ale musel som tam len odpočívať ako na smrteľnej posteli.- jediná aktívna myšlienka a umieral som – všetko myslenie muselo ísť bokom.
   Niekedy to cítim v každom obchodnom centre – také akési previbrovanie ale vždy sa s tým vyrovnám. Ale vtedy ma to úplne vyradilo z prevádzky. Tam v ikei niečo bolo a nebolo to spôsobené mojim zdravotným stavom. Ešte by časom chcel zatnut jednu moju totálne konšpiračnú teóriu z pozorovania – som si za roky čo existujú veľké obchodné centrá všimol, že keď som si všímal ľudí, ktorých ja považujem buď horších, agresívnejších alebo falošnejších (takých hadíkov) – tak keď som niekedy s nimi hovoril napríklad v Kauflande tak som vypozoroval, že v tom prostredí hypermarketu nedokážu dávať tie svoje „ochmatiky“ do nepostrehnutelnej formy a všetko čo hovoria je také rozkúskované a má trhliny, že sa u nich ľahšie odhaľuje a vidí lož.
   Asi sú mimo seba z toho, že ich príliš silno programuje prostredie hypermarketu a nevedia sa dlhšie sústrediť na nejakú tému, ktorá nesúvisí s nákupom. Naproti tomu pozitívnejší ľudia sa tam krásne vedia skoncentrovať a ukázať svoje lepšie ja – keď tam stretnú rovnako pozitívnu dušu – je im tá pozitivita iných taká milšia ako inde.

   • mariankosnac

    Rok či dva dozadu v bratislavskej IKEII skolaboval mladý chalan, aj keď dostal hneď pomoc už mu nepomohli. Inak čiste teoreticky – v novom nábytku sú lepidlá z ktorých sa uvoľňujú škodlivé výpary, a IKEA je taká ,,uzavretá“, tam nieje žiadne okno, a je to také bludisko, nie je ľahké sa dostať von … ale môže tam byť všeličo.
    https://aluska.org/zrudne-energie-obchodnich-domu-aneb-proc-uz-skoro-vsechno-nakupuji-online/

    • Moja sesternica pracovala v Ikei niekoľko rokov. Spočiatku hurá, lebo novučičká firma, ale po čase začala mávať stavy úzkosti. Zamestnanci, ktorí začínali spolu ako takí, tiež z nejakých dôvodov potrebovali odísť. Manažéri sa prispôsobili korporátnemu konceptu, takže sa postupne vytratila ľudskosť. V Ikei som bol jediný raz nakúpiť – keď som sa sťahoval z Blavy, tak sme išli so sesternicou – ktorá ma previedla ich bludiskom. Ledva sme tam stretli nejakého človeka. Zjavne sa nebáli krádeží – nie preto, že u nás sa nekradne, ale že to určite mali opichané sledovacími zariadeniami, a to je ten fenomén elektrosmogu, ktorý vyvoláva úzkosť.

    • Ventilace taky dokáže dost.Mnoho lidí pohromadě se může líbit jen energetickým upírům.A teď jak je plno opíchanců pohromadě je to úplná pohroma pro neočko lidi.Ale škodí to i zombíkům.Mě stačí 2xtýdně Penny a mám dost.
     Když jsem kdysi koukala na Dallas,záviděla jsem těm bohatým paničkám co nemusely makat a celé dny trávily na nákupech.
     V dnešní době bych je spíš obdivovala.2-3x v roce si udělám celodenní výlet do Plzně,pobíhám jen kolem náměstí,něco utratím a hurá domů.Denně bych to nezvládla,i kdyby finance nebyly žádný problém.Jsem radši sama.

   • Ja tiež keď idem do Kaufladu, prídem domov veľmi unavený. Môže to byť aj tým, že je tam veľa rôznych ľudí, ktorí človeku odpberajú energiu. Sú to ako vysávací upíri. Niektorí ľudia nevedomky vysávajú energiu a ani o tom nevedia. Ale dá sa energia vysávat aj vedome.
    Ale obchodné domy sú oplechované, javia sa ako Faradajová klietka.

    • U nás v Kauflande narozdiel od všetkých veľkých obchodných centier nemám žiadny signál mobile a to mám 2 simky.
     Vždy musím ísť k takým dverám v strede haly keď chcem odtiaľ niekomu volať …
     Strecha je plechová, neviem či je tam izolácia alebo nie ale mobil je u nás v Kauflande „mŕtvy“. A keď je tam tá strecha ako odrazka tak tam budeme s tým Wifi Kaufland ako v mikrovlnke, si myslím. Ale to asi všade kde je v obchodoch voľná wifi.

   • Marek Kosice

    Achnaton, no, nechcel by som byt v tvojej kozi (neber to ako utok)…. Mas brutalne precitlivele energeticke pole, ci co… Na vlastnu skodu. To co si opisal je opakom „silneho energetickeho pola“. Inak napisane – odrovna ta to, co 98% populacie nie. Otazne je, ako si k takemu stavu prisiel….a popravde, aj k takym brutalne preexponovanym ezoterickym myslienkovym pochodom.

    • Bol to buď prejav prirodzenej zdravej citlivosti na nejaké neprirodzené javy alebo som doplatil, že som bol naozaj nejako oslabený. Ono to môžu aj obe varianty súčasne.

     • Báby kořenářky,vědmy,léčitelky,šamani bydleli většinou dál od lidí.Třeba někde na samotě.Někteří senzibilní lidé nechodí raději ani do divadla,kina .Vadí jim davy.Ale je třeba si umět vytvořit ochranný obal,můžou pomoc i kameny,šungit.Ale tihle lidé budou stejně raději samotáři .
      A co třeba zkusit se uzemnit .Odebere to přebytek kationtů.

     • Achnaton.
      Si asi dost vnýmavý človek. Ale voľakedy takých vnýmavých ľudí bolo veľa. Bolo by to dobre rozvíjať. Napríklad ja auru človeka nevidím, ale ju vnímam. A Ja si myslím, že je hodne ľudí, čo vnímajú auru. Pri niektorých ľudoch by som vydržal aj hodiny, ale pri niektorých ľudoch sa cítim nasvoj, keď sa dá, najradšej od nich naďaleko odídem. Teda aury sa nezhodujú. Toto dobre opisuje aj Lobsang Rampa v knihe Škola ezoteriky, ale aj F. Bardon v učebnici Brána k opravdonemu zasvěcení.
      A v obchodných domoch je veľa rôznych ľudí, ktorí aj ziých. A Miektorí ľudia vedome, ale aj nevedome sú ako upíri, vyciciacajú energiu človeka.
      O tento energii, ako sa ju naučiť vnámať a aj prijímať ju z „univerza“, teda z kozmu, zo slnka a ako ja seba a odtatných ľudí s ňou liečiť, podrobne opisuje František Bardon v knihe Brána k opravdovenu zasvěcení.
      Tu je odkaz na stiahnutie :
      https://webshare.cz/#/file/52h12i5i31/bardon-frantisek-brana-k-opravdovemu-zasveceni-pdf
      Ale opisuje ako sa naučiť aj vidieť auru.

  • Nielen IKEA ale aj ZARA,Decathlon a mnoho inych je v defaulte (Vo finančnom jazyku podmienka platobnej neschopnosti , aj banky alebo krajiny v súvislosti s dlhopismi alebo dlhmi…..) Jednoducho idú zo zotrvačnosti, resp už patria banke alebo tomu kto odkupil dlh, tak splacaju dlh +platy a naklady na prevadzku, …

  • IKEA je firma ktorú vlastní srbská mafia a perú sa tam peniaze po celom svete preto ich nezaujímajú zisky predaj atď. Aj peniaze z BMG tam išli.

 5. Oprava textu,

  ..Ešte by som tu chcel zatnúť jednu moju totálne konšpiračnú teóriu….

  ..keď tam stretnú rovnako pozitívnu dušu – je im tam tá pozitivita iných taká milšia ako inde.

  • Marek Kosice

   Nehnevaj sa na mna, ale….POTREBUJES SA UZEMNIT, clovece….Ako fyzicky, tak dusevne. Nenosis nahodou batikovane saty, alebo kvety vo vlasoch ci veniec z nich na hlave? Cesky by som sa vyjadril, ze „ujela ti střecha“… Pripada mi, ako by si bol nejaky „filter“ na energeticke necistoty, a tym bol „vyraditelny“ lusknutim prsta. Nespravis dusevny rozbor nejakej babky v Ikei na zaklade toho, akym sposobom sa dotkne kuchynskej linky? Cvicis svaly tela/zatazove pohyby? Ak nie, mal by si zacat….

   • Čo ti poviem..nie, nenosím batikované šaty či veniec či kvety… väčšinou chodím v starom prešiváku a v čiapke („budajku“ som už zahodil lebo sa mi zhnusila), často mám pantok alebo nejaké náradie v ruke a chodím v nejakých vyšmatlaných starých topánkach a motkám sa po dvore a snažím sa udržiavať môj dom – môj hrad pri živote.
    A do áut tiež občas rýpnem.
    Stále niečo opravujem, občas idem do kovošrotu vyviezť triedený odpad z domu a vždy odtiaľ niečo doveziem na opravu – vtedy som v siedmom nebi – keď rozmýšľam čo z toho (praktické a nie na ozdobu) urobím alebo keď to opravujem.
    Do mojich vlasov by už žiadny kvet nepasoval. Občas mi niekto povie „ty rozmýšľaš nad takými blbosťami“ – väčšinou je to vtedy keď chcem niečo zlepšiť, zmeniť alebo zjednodušiť. A ja na to nikdy nemám odpoveď lebo keď je niekto obmedzený a nechápavý tak s tým nič neurobím. Väčšinou som vonku a som dostatočne
    uzemnený – leto – zima v záhrade – stále niečo porábam a mám často topánky od blata, prachu v záhrade a sade takže tak.
    Občas aj maľujem, kreslím, modelujem, čítam ale rád sa hrám ako malé dieťa úplne všetky hry. A tiež sa rád učím nové veci, mám v pláne sa naučiť korčuľovať a iných – mladších naučiť hru „matky“ (kovové matice – hrá sa z piatimi maticami na zemi). Nedávno – minulé leto som som to „rozpálil“ na kúpalisku kde som nebol cca 25 rokov a bolo to už také iné – moderné a aj tá „klientela“ bola iná. Skákal som z mostíka ako kedysi a taká skupinka 15 ročných výrastkov vznášajúca sa na hladine pod mostíkom sa uchechtavala a počul som ako hovoria: “ tomu dedkovi aj zuby vypadnú“….
    Akurát tú pupočnú šnúru už nemám… zavadzala mi keď som chcel z domu niekam ísť..

    • „Akurát tú pupočnú šnúru už nemám… zavadzala mi keď som chcel z domu niekam ísť.“ – he he – kam si zakopal matku?
     Aforizmus – Muž sa skutočne oslobodí, až keď sa po smrti svojej matky konečne od nej odpúta“ – no – nejaké ovládače ostanú.

     • No áno, poondil som to, myslel som to s tou šnúrou úplne inak než som napísal. To s tými ovládačmi…ja mysl, že väčšie nešťastie mužovi prinesie keď nemal v detstve žiadny mužský vzor.
      Aj zlý je lepší než žiadny.

     • A čo cecky? Vtip…

      V kupé vlaku sedí Cigánka s malým, asi 5-ročným synom. Kupé postupne obsadili cestujúci. Mrzuté cigánča stále chytá matku za prsia – „Mama daj dudu, mama daj dudu!“ Cigánke je to nepríjemné. Ale rodina je rodina. A tak, keď malý znovu zaútočí na jej prsia a domáha sa svojho – vytiahne dudu – „Na! Ale nechoď s nou ďaleko!“

     • A ja zas vtip, ktorý sa stal: ide polocigánka s malým dieťaťom z obchodu, ktoré sa vzpiera, nechce ísť ďalej, nechá sa čo chvíľa mamou vláčiť a krici mai a em io!“ – a to stále dokola. Nič nepomáha ani tresky plesky. Po sto metroch sa spýta jeden pán čo ich pozná že čo tomu dieťaťu je keď tak neskutočne reve. A tá polocigánka na to: chce pivo!

 6. magdalena

  Jak se vymanit ze systému, video. https://www.youtube.com/watch?v=jKHCnTg2uzA&t=7s

  • dotyčný preferuje UCC OPPT, ale informačně velmi zajímavé

  • Rekapitulácia – pripomienka kopnej občinovej spoločnosti.
   Kalejdoskop 8 2.3.2023
   https://odysee.com/@studio.Klatovy:c/kalejdoskop_03_02_120min:e
   ————————–
   Kopná spoločnosť Veľkej Tartárie nepripúšťala nadvládu väčšiny nad menšinou – muselo vždy dôjsť ku konsenzu a to pri najvýhodnejších podmienok pre každú rodinu a jednotlivcov. Dnes je toho minimálnym pozostatkom povinnosť notára konať tak, aby nebola žiadna zo strán konania vo /výraznej/ nevýhode.
   Švédsko ako postfeudálny štát je marxistický koncept, aj keďnie soviet, kde prehnaná demokracia umožňuje skrytú vládu menšiny nad väčšinou.

 7. Agenda 2030 ma odstrániť chudobu takže neviem v com je protiludska iba ak tu chudobu chcú odstrániť čiže zabiť niejako

  • Miroslav Čižmár

   Možno chcú odstrániť chudobu od moci. Plutokracia je vláda bohatých.

  • zdroje – energie, polia na pestovanie/výrobu luxusného jedla ako je hovädzina, nerastné suroviny, domy s hektárovým pozemkom
   planéta nemá dostatok zdrojov, aby sa 8 miliárd nepotrebných goyim malo stále lepšie
   zdroje sa vyčerpávajú, bane idú stále hlbšie do vnútra, polí je stále menej lebo sa ničia chémiou aj organicky
   ročildi chcú ušetriť zdroje pre svojich potomkov
   kapitalizmus malých nepotrebných goyim-konzumentov aj nepotrebných goyim-kapitalistov ničí/prežiera nenávratné zdroje, ktoré chce ročild ušetriť.

   takže kapitalizmus je vrcholovými nadnárodnými elitami destruovaný/ničený spolu s nepotrebnými konzumentmi

   áno, znamená to depopuláciu nepotrebných chudobných goyim.

   na planéte si chcú ponechať 200-300 miliónov, väčšinou žltých poslušných mravcov

   bieli konzumenti idú na depopuláciu

   na materiálne odstránenie chudoby cez zvýšený konzum – čiže sa zvýši tvoja spotreba aby si mal spotrebu ako stredná trieda (teda prestaneš byť materiálne chudobný) – nie sú zdroje!!!!

   • To je jasne ze ročild nepotrebuje 8 miliard otrokov lenze ja sa pytam preco sa im ta depopulacia nedari lebo pocet ludi len stupa nebol zaznamenany niejaky rapidny ubytok otrokov doteraz

    • Marek Košice

     Možno bez zásahu „elít“ by dnes na svete nebolo 8 miliárd ľudí, ale 12 miliárd. Píšem, že MOŽNO, istotu v tom samozrejme nemám.

    • ako odpoveď mám len teóriu, skús ju aj rozumovo aj mimorozumovo prebrať a precítiť, čí drístam alebo je to možné

     máš SYSTÉM, ja som ho opísal, u teba vznikla logická správna otázka.
     Odpoveď v rámci SYSTÉMU neexistuje, lebo aj ja mám rovnakú otázku ako si ty napísal.
     Lebo vidím, že sa im nejako nedarí, to čo robia.

     Teória:
     najprv otázka pre teba – zamysli sa sám nad sebou: máš niečo, čo definujeme ako „duša“?
     Alebo si tvrdý materialista, smrť, koniec, The END?
     Ak vieš/cítiš alebo pripúšťaš, že máš „dušu“, tak moja teória znie, že sme v „škole“, kde sa duše učia. Pričom sú tu rôzne ročníky (rôzne úrovne vyspelosti duší), je tu množstvo BioRobotov/NPC, ktoré nám (bez toho aby sme si to uvedomovali) pomáhajú pri získavaní nových skúseností.
     Ale táto možná „škola“ môže byť hacknutá iným Programátorom/Bohom z inej reality.
     A preto je tu mišmaš/bordel/chaos.
     Zároveň je táto škola riadená určitými KONMI/pravidlami v tejto simulácii/škole, ktoré v rámci školy nemôžeš porušiť, inak nesieš následky.
     Čiže sú tu pravidlá, ktoré riadiace „elity“ v tejto simulácii/škole nemôžu narušiť.
     Teda pravidlá, ktoré ty a ja nepoznáme, ale riadiace „elity“ ich poznajú, musia sa nimi viacmenej riadiť. A preto že my nepoznáme tieto pravidlá, tak sa nám zdá na našej úrovni divné, čo tie „elity“ robia a čo nerobia, a prečo nerobia tú depopuláciu viac rýchlejšou, efektívnejšou atď.
     Lebo nemôžu, lebo pravidlá sú nad touto simuláciou/školou, takže vyššie postavené pravidlá im bránia robiť to, čo my s tebou pokladáme za viac efektívne a divíme sa, že prečo ten ročild nerobí to, čo by z nášho pohľadu mohol a mal robiť, aby dosiahol tie ciele, ktoré ja tu opisujem.

     Napr. očkovanie: napriek obrovskému nátlaku nebrali ľudí na ulici a neopichali ich násilne. Lebo vyššie pravidlá to neumožňujú.
     ALE: ak si dali „ľudia“ tú fakcínu bez silou zákona vynúteného priameho spôsobu, tak si sami z vyššieho pohľadu dobrovoľne dali do tela niečo, a následná smrť na následky svinstva v tele je ich dobrovoľné rozhodnutie.
     Niečo ako narkoman, ktorý začne pichať sám, bez nátlaku, aj si sám dá zlatú smrtiacu dávku.
     Fakcína bola zlatá smrtiaca dávka, elity nenesú zodpovednosť za smrť miliárd dobrovoľných sebevrahov.

     Vyššie pravidlá, ktoré nepoznáme. my ich nepoznáme.

     Premysli si, vojdi do hĺbky toho čo tu píšem.
     A skús odpovedať či je to podľa teba absurdita, alebo je to možné?
     Ak je to možné, už to vidíme rovnako, a už len budeme premýšľať, nakoľko je to v tento moment pravdepodobné, že nastane rýchla alebo pomalšia depopulácia.

     • Ja vnimam tento svet len ako tvrdu simulaciu teda nie skutocny svet kde ludia su otrokmi elit ale predovsetkym svojich vlastnych potrieb

     • Peter
      moja odpoveď na tvoju otázku:
      Sú tu vyššie nadSystémové KONY, ktoré nepoznáme, ale tie zabraňujú „elitám“ robiť kroky, aby rýchlo a jednoducho depopulovali miliardy.

      Stačí ti odpoveď a súhlasíš s touto odpoveďou?
      Ak nesúhlasíš, rozvíjajme tému ďalej, skúsme ju nájsť, ale v rámci Systému.
      Bohužiaľ, ja zatiaľ v rámci Systému odpoveď nevidím.

     • Objektívne

      Peter:

      Nie si až tak ďaleko od pravdy. Všetko naznačuje tomu, že táto realita je simuláciou. Žijeme v stvorenej realite. Kto ju stvoril? No hovorí sa, že Boh ako najvyšší tvorca, ale to zrejme tak nebude. Ak prijmeme možnosť, že je to simulácia, tak niekto ju musí simulovať a tiež na niečom. Vysvetlenie pre nás najbližšie môže byť také, že Boh je operačný systém počítača, ktorý postavili tí, ktorí sa nazývajú podľa niektorých materiálov (Wing Makers) tvorcovia.

     • Kdyby se lidí tomu postavili,tak to tak nedopadlo.Faktem je,že třeba v Německu a Rakousku byl nátlak na očko mnohem tvrdší a nejen tam.Třeba v Německu si neočkovaný člověk pracující ve zdravotnictví ani neškrtl.Mnoho lidí kvůli tomu ze zaměstnání odešlo.

     • Pohoda
      tí. ktorí odišli z práce, odmietli fakcínu – odmietli dobrovoľnú depopuláciu
      tí, ktorí ostali kvôli platu – tak súhlasili so svojou dobrovoľnou depopuláciou

    • Peter,ja vyslovim co mi hovori moje vnutro;nie je to depopulacia aj ked sa to v tomto momente moze tak javit.ti co odchadzaju je sposobene podmienkami,do ktorych sme boli uvrhnuti,u niektorych to urychlilo ich uz skorsie ochorenie atd,jopp tu nieco naznacil.je to posobenie na ludske dna s cielom odpojenia od ,,zdroja,, alebo posobenim latok dopravenych do ludskych tiel dojde na napojenie inych entnit ktorych zdrojom sa stane ludska energia

     • Rocky
      je to posobenie na ludske dna s cielom odpojenia od ,,zdroja,, alebo posobenim latok dopravenych do ludskych tiel dojde na napojenie inych entnit ktorych zdrojom sa stane ludska energia

      ak sme v škole, tak odpojením nášho vyššieho „JA“ sa stávame len baterkami pre cudzie nepriateľské entity – čiže odčerpaním našej energie a našej možnosti vývoja my degradujeme a náš energeticko-informačný „potenciál vývoja“ používa cudzia nepriateľská entita pre svoj vývoj.
      My sa nevyvíjame, možnosť vývoja je nám odčerpaná nepriateľom.

      (tvrdá škola, že? Lebo ak sme to pochopili a vieme sa tomuto vzoprieť, tak ideme nie do nasledujúceho ročníka, ale priamo na vysokú školu.)

      Rocky, prosím skúsme v téme pokračovať.
      Aj ostatní, prosím pridajte sa, uvidíme, čo sa nám podarí spoločne „obmozgovať“

     • jop

      Hodnotne načatá a vedená téma. Aj všetci zúčastnení bez invektív a osočovania. Každý má svoj pohľad a aj skúsenosť. Zdieľanie. Poznanie nás dovedie tam, kam kráčame všetci, skôr, či neskôr.

     • pre redakciu, prosba
      mohli by ste urobiť jeden krok?
      Že túto tému z tejto diskusie toto vlákno by ste dali ako samostatný článok.
      Zatiaľ hoci aj článok bez textu len s pracovným názvom – Zmysel našej existencie v simulácii planéty „Zem“.
      Text by ste vy redakcia mohli neustále mierne meniť, podľa toho, ako sa bude téma v diskusii vyvíjať?
      Že by to bolo stále viselo na hlavnej stránke hneď vpravo ako prvý najčítanejší článok. A túto diskusiu toto vlákno by ste okopírovali do diskusie tohto nového článku.
      Lebo ide o naše postupné vytváranie pochopenia „sveta/simulácie“ v ktorom/ktorej sa nachádzame.
      Podľa mňa to je pre nás všetkých tá úplne najpodstatnejšia téma aká tu v tejto simulácii/škole/planéte existuje.

      Možno by sa do diskusie pripojilo len pár človekov/ľudí na začiatku, ale ja verím/dúfam, že sa to rozbehne.
      Dajme si šanci, sme energetické entity v ľudských telách, ktoré aby sa vyvíjali, vošli do tejto simulácie.

      Kto ma podporí?

      Ak túto prosbu už nikto neprečíta a nepodporí, napíšem mail redakcii s touto prosbou.

      Redakcia, dúfam, že to nie je technicky zložité, aby jeden stály článok bol zobrazený v kolonke najčítanejších ako prvý.
      Mýlim sa?
      Súhlasíte s takýmto mechanizmom? Ja to nechcem nazvať pokusom, lebo zistiť kto sme, prečo sme – to je naša potreba, najzákladnejšia potreba, kvôli ktorej sme tu.

      diskutéri, prosím, ak súhlasíte, alebo ste len zvedaví, čo z toho bude, slovne ma v prosbe podporte

     • mariankosnac

      Nikto tu určite nič prirábať nebude. Na to je tu Fórum. ,,Na tomto mieste môžete publikovať Vaše poznámky, pripomienky, návrhy alebo názory v rámci všeobecnej diskusie.“ Ale tam nikto nechodí.

      Zmysel našej existencie v simulácii planéty „Zem“ už hľadali mnohí a asi na nič neprišli a neprídete na to ani vy – časom vás to prejde. Ale kľudne bádajte.

     • Jop, tvoje vyjadrenia sú tvorené s prehľadom, bez agresie k oponentom, píšeš pútavo a s otáznikmi. Slovom – bádaš. A presne to je hlavným poslaním tohto portálu.
      Za seba: V prípade, že by tvoj návrh spĺňajúci funkciu „prílohy“ bolo zo strany redakcie možné uskutočniť a pridali by sa aj viacerí, ja by som ho podporila.

 8. Fico už túto stredu plánuje cestovať na Ukrajinu. Je to neskutočne hlúpe a zbytočné rozhodnutie. Môžu ho tam akurát tak zabiť a tým otočiť smerovanie Slovenska. Myslím že práve toto by sa najviac Západu hodilo. Ficova vláda je našou poslednou zárukou, že Slováci nebudú mobilizovať do konfliktu s Ruskom.
  O čo Ficovi ide? Chce byť martýrom? Po všetkých tých rokoch v politike je natoľko naivný, že čaká od banderovských svíň nejaké kultivované spôsoby? Spomeňme si na egyptského novinára, ktorý odhalil zelenského vilu. Zakrátko odpravený. Veď tí banderovskí bastardi zavraždili aj svojich vlastných vyjednávačov.

 9. Kritik neočkovaného Djokoviče, náhle zemřel ve věku 59 let

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kritik-neockovaneho-djokovice-nahle-zemrel-ve-veku-59-let/

  Vim ze ten novinar ockovany 3x byl sam se tim verejne chlubil a ryl nejen do Djokovice ale taky do dalsich vsude. Tomu se rika karma :))
  Vakciny jsou pomala smrt ktera na ockovane ceka vsude bohuzel

 10. WEF připravuje svět na Nemoc X

  https://aktax.cz/wef-pripravuje-svet-na-nemoc-x/

 11. Slováci hádžu vidly!

  Šimkovičová obnovila kultúrnu spoluprácu s Ruskom a Bieloruskom, ktorú po rozpútaní konfliktu na Ukrajiny zlikvidovala Matovičova ministerka Milanová
  https://www.infovojna.bz/article/simkovicova-obnovila-kulturnu-spolupracu-s-ruskom-a-bieloruskom-ktoru-po-rozputani-konfliktu-na-ukrajiny-zlikvidovala-matovicova-ministerka-milanova

  VIDEO: Fico označil členstvo Ukrajiny v NATO za základ pre vypuknutie 3. svetovej vojny
  https://www.infovojna.bz/article/video-fico-oznacil-clenstvo-ukrajiny-v-nato-za-zaklad-pre-vypuknutie-3-svetovej-vojny

  • No a Fico sa teraz ide trepať na Ukrajinu, kde sú naňho nabrúsení. Načo tam ide? Akurát si koleduje o nejakého snipera.

 12. Objektívne

  Bez znárodnenia energetických podnikov má vláda možnosť hýbať akurát s DPH. Ak budú majitelia energetických podnikov predávať energiu na burze, tak si zrejme polepšia len málo.

 13. Bill Gates na WEF: Potřebujeme lepší vakcíny bez jehel

  https://aktax.cz/bill-gates-na-wef-potrebujeme-lepsi-vakciny-bez-jehel/

 14. Sme predmety vlastníctva akciovej spoločnosti Slovensko?
  Živý člověk – otrocví
  https://odysee.com/@cinna:c/%C5%BEiv%C3%BD-%C4%8Dlov%C4%9Bk:6

 15. Israismael, akoby som to povedal…nejde len o ten mainstream ale keď udalosti vo svete naberú spád tak akíkoľvek erudovaní analytici pracujuci len na báze rozumu, faktov budú tak isto odstrihnutý od prehľadu a postupne stratia zem pod nohami pretože sledujú len menej podstatné veci. Celé diane nevedia pojmúť svojim chápaním rozumu. Im to čo bude postupne prichádzať nebude dávať zmysel a budú tak isto vyhukani ako iní ľudia. Médiá tak stratia moc – či už mainstream alebo alternatíva – to čo príde nebude možné nijako vysvetliť žiadnymi médiami a ľudia zostanú bez vonkajšej opory. Je to kruté ale spravodlivé a kľud na duši dá len poznanie ako Boh riadi svet a nie ako Globálna elita riadi svet tisícročia. Poznať riadenie Globalistov – ani to už nebude stačiť aby pochopil utrpenie, ktoré zachváti svet. Teda od istého bodu mainstream a ani žiadne medium nebude schopné plniť svoju funkciu – to čo sa bude diať vo svete tak na to nieje pripravený nik vrátane tých najvyšších elít. Ono je to tak, že v podstate nikto nepočíta s tým, že aj Boh zasahuje a to tak, že aj On sa rozhodne ako a kedy. Vie sa len, že v riečisku Jeho vôle sa dejú všetky udalosti ale netušia, že aj On môže mať slovo a v časoch kedy On uzná tak sa bude operatívne miešať takmer nonstop a postupne prevezme všetky udalosti do svojich rúk. Všetky múdrosti ktoré človek doteraz nastradal nebudú od istého bodu udalostí stačiť na to aby sa
  človek čo i len na sekundu ukľudnil – tak by som to povedal. Kľud dá len poznanie Jeho vôle a viera v ňu.

  • Israismael

   No veru Achnaton ..Ľudia ,a sa stavím že aj tu mnohí na stránke to budú brať tak ,akoze zas panbožkujem alebo zidačim a pod.len preto že existuje Najvyššie možné Slovo ale nedostalo sa k nemu priliz veľa ľudí,pretože je to kniha o siedmych pečatiach ,Kniha Súdu …Prečo je to tak ,ty asi vieš, a nejdem to tu písať prečo , lebo aj tak by sa to zdalo ako nejaká moja obhajoba toho SLOVA,a ono nepotrebuje obhajobu ale treba ho nájsť a získať silu z neho ..
   Ale vskutku je to tak ACHNATON , že sa blíži zásah Boží a bude to tvrdé ,veľmi tvrdé ..Ja chápem ľudí že zaoberať sa niečím takým čo nepoznajú ,nepočuli ,nevedia a že by mali mať predstavu čo sa chystá tak to by bolo nadľudské,pretože majú fix tradičných názorov cirkvy a nechcú počuť niečo čo treba skúmať vlastným skúmaním … povedia si,no ale nebuď zas veľmi múdrym Isra ..povedia si ,že nik z nás nemôže vedieť čo a ako riadia nebesia….A predsa sú informácie ,a ty sám Achnaton vieš že je to tak ,pretože si spomínal knihu Vo svetle Pravdy ,že tie informácie sú a nie sú ledajake a môže sa ku nim dostať každý jeden z tejto planéty ,ak len bude chcieť a zaklope na Božiu bránu ,aby sa mu dvere poznania otvorili ..Tie Slová sú živé v Tom diele,lebo sú z Najvyššej sféry Boha ,boli prinesené na Zem a majú sa vznášať nad klačiacim ľudstvom v najväčšom jeho zúfalstve ako posledna možná zachrana …

Pridajte komentár

*